Új privát üzeneted érkezett!

@csilla1986:
Üdv itt Csilla! :-)

Selvi: biztos segítenek a centrumlabosok, akár ha személyesen odamész, és rákérdezel hogy mit szeretnél megnézetni. De leírhatom nekem mit nézetett a házidokim a labornál, amit vittem a védőnőhöz. Így előrébb lehetsz, akár online megkérheted a vizsgálatokat. ;-)
A sózást nem mondta senki... Pedig tegnap betoltunk egy chipset a férjemmel filmezés közben... :-o

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Üdv Csilla! :) Te hogy viselted az 1. Trimesztert?

A sózásról én sem hallottam! Én nem is eszek sósan semmit, bár a chips előfordul 
Én is a centrumlabba voltam, kicsititi javaslatára :), Pajzsmirigyet és toxoplasmát nézettem. Én az Árkádban csináltattam, de teljesen elégedett vagyok.

picibaba.hu vonalzó
judit0702
 
 


Üdv itt Csilla ;-)
Nálam a probléma az, h hidegkés konizáció volt(3*2*1cm az eltávolított méhszáj mérete).Ja, és feleslegesen, mert valószínű elcserélt lelet volt.Én fizettem a műtétért a pénzről szólt :cry: A MÁV kórházban csinálták, és egy másik orvostól hallottam, h sok fiatal lányon elvégzik a műtétet feleslegesen..... :cry:
Én meg most retteghetek, h nehogy baj legyen:-(

A sóról nem hallottam, de én rengeteg sót fogyasztok.Imádom:-)
És nagyon sajnálom, mert életemben nem ettem ilyen egészségtelenül, mint mióta várandós vagyok:-(
Mindig salátát, csirkemellet.....(semmi liszt, tej....), most a saláta gondolatától is hányingerem van:-(
Szerintem biztos van elég vitamin, ásványianyag... bennem, mert a terhesvitamint még mindig szedem, és legutóbb egy magnéziumtól 3-szor futottam a WC-re, hasmenés:-(

Egy kényes kérdés:
A fránya kilók hogyan alakulnak Nálatok???
sandra84
 
 

 
 

twinner: köszönöm a tanácsot ;-)
A Bánfalvi és a Hajdú a legjobb genetikusok, állítólag:-)
(Biztosan van sok jó rajtuk kívül, de ők elég ismertek)

selvi:ezért mertem ajánlani, de ha az Istenhegyit felhívod tudnak segíteni:-) Nagyon segítőkészek.
De Te döntesz persze:-)

Szép Napocskát KISMAMIK ;-)
sandra84
 
 


Sziasztok Lányok!

Múlthéten voltam a 12 hetes uh-on. A méreteink: BPd: 20 mm, Femur: 6 mm, CRL: 63 mm
Tarkóredő: 1,5 mm

Minden méret a korának megfelelő, számított terhességi hét a méretek alapján: 12+1 hét. Ez éppen megfelel az én számításaimnak is. 

Már a kisebb lányommal is ehhez a szonográfushoz jártam, megismert. A férjemmel voltam és képzeljétek, felajánlotta, hogy a 15. héten is megnézi a babát, és akkor a nemét is biztosan meg fogja tudni mondani. Azt mondta, hogy most egyelőre inkább lánygyanús ,de még egyáltalán nem biztos. Kérte, hogy vigyem a többi gyerkőcöt is hadd lássák ők is. Most még akkora lesz, hogy ráfér egész alakban a képernyőre, de a a 18. héten már nagyobbacska és csak részletekben látnák a gyerekek. :) Nagyon kedves ez a dr-nő. 

Szóval izgi a dolog. 

A kombinált tesztet is megcsináltattam várjuk az ereményét. 

Graluálok Nektek is a jó eredményekhez.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Lányok ti hogy vagytok a szagokkal?? :-( Én holnap lépek a 12.hétbe de megőrülök :-( Per pillanat nincs étvágyam sem kb egy hete..alig eszem.Félek h ez nem e árt a picinek :cry: A másik meg a már emlitett szagok..nem győzöm sikálni a konyhát mert valamit mindig érzek..tiszta dili a helytet..megyek mint egy kopó és szagolok szagolok h honnan jön a bűz,de tiszta minden :cry:
kriszta1990
 
 


@caroline4:
Nagyon nagy Gratula :-D

Nálam is határtalan a boldogság, megkaptam a teszt eredményemet 1:40.000 :-D
Nagyon alacsony kockázat!!!
sandra84
 
 


Gratulálok mindenkinek az eredményekhez! :) 

Nekem a szagok az első  tünetek között volt inkább. Arra nem emlékszek, hogy hanyadik hétig tartott, de már egy ideje nem tapasztalom, hogy több mindent és erősebben éreznék!

picibaba.hu vonalzó
judit0702
 
 


@caroline4:
Gratula a jó hírhez! :-)

Lassan mindenki túlvan az első trimeszteren. :-)

@kriszta1990: Nyugi, elmúlik a szag...előb-utóbb... ;-) :-D
Ilyen melegben nem csodálom, hogy nincs étvágyad... nem tud az ember ilyenkor sokat enni, ha közben 30fok van.
Talán egy könnyű saláta, egy könnyű főzelék, gyümölcsleves, sok friss gyümölcs jobban is esik. Velem is előfordult már, hogy reggelire nem ettem semmit, ebédre egy könnyű krumpifőzeléket, vacsorára pedig megettem a behűtött gyümilevest. A köztes időben mondjuk elrágtam egy almát, egy kis körtét meg egy kevés zsenge karalábét, ja és volt még egy marék cseresznye is... ;-) :-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


#kicsititi:

Nekem is inkább ezek esnek jól..hús sajnos nem igazán :-( Na lassan vége az első trimeszternek :) Van valaki még aki a 12.hét körül jàr?? :-)
kriszta1990
 
 


@kriszta1990:


Én a szagokkal még mindig küzdök. Tegnap még hányingerem is volt, előtte is. Múlthéten pénteken és szombaton szinte semmi bajom nem volt. Azt hittem elmúltak a tünetek. Erre vasárnap óta újra itt a hányinger, és a szagundor. Én a saját dezodoromat sem bírom. Utálom ahogy hagymát dinsztelek, de mivel egyelőre panelben lakunk, kénytelen vagyok a mások hagymáját is szagolni a konyhában. 

Az alattunk lakót kiosztottam, hogy miért kell 5 percenként azt a büdös cigit szívni, terhes vagyok és az ágyam az ablak alatt, este nyitott ablak és a füst. Hát majd' meghalok, úgy öklendezem tőle. Lassan kertesbe költözünk, már alig várom. Ott csak azt szagolom, amit én okozok. 

A melltartót alig bírom elviselni, mert vagy a drótja, vagy ha nem merevítős, akkor a gumipántja nyomja a gyomorszájam. Úgy érzem, folyamatosan szorít. Annyira fent van a gyomrom, hogy egész mell alól indul a pocim. Úgy nézek ki mint egy 20 hetes terhes. Pedig csak még 13 vagyok épp ma. 

:)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


#Caroline4

Akkor te előttem jàrsz egy héttel :) Hát ugyanigy vagyok a dezodorommal..már csináltam szódabikarbónás sprayt és inkább többször befújom magam de semmi illatosat nem tudok elviselni :cry: Melltartó,gyomorüggyel ugyanez a helyzet.Mindig is volt egy kis pocim de most már nem igazán tudom behúzni mert a gyomrom kitódul :-P Alig várom már h kicsit nőjjön a hasam h ne keljen dugdosni :lol: 15 hetes leszek mikor megint megyek dokihoz..nagyon kíváncsi vagyok h akkor már látni fogja e a nemét :-D Olvasom h neked lánygyanús a dolog :-) Nekünk mindenki kislányt josol :lol: Párom kisfiúra hajlik és mindig Misikézi a gyereket,pedig az ugy sem lesz :lol: és viccel h ugy sem hivtak mêg lànyt Misikének :lol: :lol:
kriszta1990
 
 


@judit0702:


Szia  Köszönöm, jól viseltem. A 7-8 hét környékén volt pár nap, amikor émelyegtem és undorodtam az ételektől, valamint egyszer hánytam. A fáradékonyság volt jellemző egy ideig. 

Csajok! 13-14 hetesen mit éreztek a terhességből? Pocakotok gömbölyödik? 
csilla1986
 
 


Hali.

@csilla1986:
Még csak a beleim gömbölyödnek igazán, de az már elég régóta :-D
Már én is alig várom, hogy nőjön egy kicsi a pocim, és legyen formája.

A 14.hét szépségei még: összeszedtem vmi viszketős nyavaját odalent. Nem tudom hogyan, de irtó kellemetlen, és itt parázok, hogy ne legyen semmi extra, és pár nap alatt múljon el. Holnap fel is hívom emiatt az orvosomat.
Máskülönben a tünetek jönnek-mennek.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@csilla1986:
Te túl vagy már a genetikán?
Neked látszik már vmi a pocidon? :-)
Nevekkel hogy álltok? Tudod már hol szeretnél szülni?
Mindenre kíváncs vagyok! :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:
Próbáld meg a Lactofeel hüvelygélt, nagyon jó!!!
Ezt lehet terhesen is, helyreállítja a hüvely ph-ját.

Nekem már gömbölyödik a pocakom, és ez már nem puffadás ;-)

Hízni csak Én híztak egyedül???Senki nem reagált :oops: :roll:
sandra84
 
 


@sandra84:
Köszi a tippet! :-)

Nyugi,nem csak te híztál... ;-)
Én kb.3-4kg-ot szedtem magamra mióta megtudtam, hogy babát várok. :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


Én eddig nem nagyon híztam semmit, legalábbis a védőnő mérlege szerint :D
Elég vékony alkat vagyok, így aki ismer, és nem tudná, hogy terhes vagyok, simán feltűnne neki a hasam! Nem nagy, csak az alapállapothoz képest nőtt :D 


picibaba.hu vonalzó
judit0702
 
 


@kicsititi:


A pocak már gömbölyödik, de napközben még rátesz egy kis puffadás is.  :D
A genetikai vizsgálat a múlthéten volt, Down 1:16280, Edwards, Patau 1:50000. CRL: 65 mm BPD: 22 FL: 9 AC: 64 Tarkóredő: 1,7
A vizsgálaton 80%-ra mondta az orvos, hogy kislány. Én pedig fiúnak éreztem az első perctől fogva.  Így a névválasztással még nem jutottunk dűlőre.
A dokim a SOTE II-n van, elvileg szülni is ott fogok, de még nem néztem utána. Van valakinek tapasztalata? Ki hol fog szülni? 
csilla1986
 
 


Sziasztok! Na veletlenul idetalaltam, szoval csatlakoznek egy 12.14.-re varhato idoponttal :D jelenleg 14+1, es 1.5 ev kellett a kis csodankhoz, de osszehoztuk :D Emma vagy Albert lesz, ha eldontotte :D mivel sajnos meg nem mondtak nemet, de nem tudok a fenekemen ulni, szoval junius 29-re bejelentkeztem egy 4D ultrahangra :D
A stressz nalam is megvan, mert epp egy suli vegen jarok, jonnek a vizsgaim, ami lehet az egesz nyaramat kiserteni fogja, de majd megoldjuk...
En valoszinuleg Kistarcsan szulok, gyakorlatilag meg ahova eljutunk majd :D :D

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Sziasztok!

Én is megkaptam a kombinált teszt eredményét e-mailben. Azt írják a végén, hogy negatív. De megosztanám veletek ezeket az eredményeket. 

Down : életkori kockázat:   1:274
           számított kockázat: 1:2678

Edwards/Patau: életkori kockázat:    1:295
                        számított kockázat: 1:20000

Szerintetek? Ez a down kockázat nem olyan közepes? Vagy az életkorit nem kell figyelembe venni, csak a számított kockázatot? 


Aki ért hozzá, legyen szíves írni nekem :) Köszike.





Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@sandra84:


én is reagálnék a kilókra. Hát én is híztam kb. 3-4 kg-ot. A hasam egyértelmű kismama has. A dokit megkérdeztem tegnap, hogy nem baj-e, hogy ilyen korán látszik a hasam. Azt mondta, hogy 4. gyereknél ez teljesen természetes. Úgyhogy megnyugodtam.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


kiakartam a lényeget emelni a szövegből, erre jó nagy betűkkel írta ki. Bocsi.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Szia,
Dehogy, pont, h jó.Mert a korod alapján 1:274 lenne, Neked ennél 10-szer kevesebb esélyed van, h Down-os a babád.Ha a számolt kockázat lenne alacsonyabb, az lenne a problémásabb!
Ez egy Negatív lelet, teljesen jó :-)
Gratula :-)
sandra84
 
 


@caroline4:
És igen, az életkori kockázatot nem kell figyelembe venni!
NYUGALOM!!!

Én le sem írom, h mennyit híztam :roll: , 49 voltam :cry:
sandra84
 
 


En epp terhesseg elott kezdtem el fogyozni mert a 170-es magassagomhoz 86 kg lettem... Lementem 3 honap alatt 78-ra, es akkor derult ki, hogy jon a Picur. Es akkor igy letettem a cigit is, elso heten 80 kg-ra szokott a merleg. Jelenleg 82, szerintem annyira ez nem veszes, foleg mert iszonyat hizekony vagyok alapjaraton. :)

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


@mse6:
Szia mse6 Üdv itt :-D
Én decemberben 49 kg voltam, mint mindig. Letettem szilveszterkor a cigit, mert terveztük a Picúrt.
Márciusra 53kg :roll: , ma reggel 59-et mutatott a mérleg :shock:
Ami érdekes nem látszik semmi.A melleim hatalmasok, a pocak szépen látszik, ennyi.
A doki szerint túl vékony voltam, lehet, h megáll, lehet, h nem :roll: De Ő biztos benne, h 50 kg-val jövök ki szülés után, mert már több ilyen kismamája volt, úgy legyen!
Én sosem híztam semmit, azt hittem ez terhesen is így lesz, hát nem :oops: a hormonok elintézték, mert sokat viszont nem eszem.
sandra84
 
 


@mse6:
Első baba lesz Nálatok is?
Szép nevek :-D, barátnőm lánya Enna nevet kapta :-D ,szerintem az is szép ,ritka.

1,5 év várakozás az nem semmi, akkor nagy az öröm :-)
Nekünk nagy szerencsénk volt, még ma sem hiszem el.
Márciusban döntöttem el, h akkor
sandra84
 
 


@sandra84:
Próba indul, és meg is fogant :-) , nagyon hihetetlen!!!
sandra84
 
 


Én eddig plusz 1 kg-nál tartok 
csilla1986
 
 


@sandra84:
Igen, igen, az elso Pindurka. Jobban orulnek, ha fiu lenne, mert a Ferjemeknel mindig minden nonek mellrakja volt... Igaz, mindenki ki lett kemozva, csak na, nem akarok ezen aggodni vilageletemben, hogy mikor lesz a lanyomnak baja.
3 gyerekszoba lett kialakitva, ahogy epitkeztunk, szoval a hely megvan mindenkinek, csak jonniuk kell :D
Ha vekony voltal mindig is, akkor nen valoszinu, hogy nagyon pufi leszel szerintem. Legalabb is ismeroseim tapasztalataibol kiindulva. Sogornom is nagyon vekony, bar O most 6 honapos, es +3 kg-nal tart. Konkretan meg pocakja sincs nagy, meg is szoltak miatta :D
Anyosom meg felkotheti a gatyat, mert 3 honap kulonbseggel jon az elso ket unoka, ketfelol raadasul :D

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Amugy nekem mar egy szammal nottek a melleim is... Sot, lassan az uj melltartok se az igaziak... Ettol megorulok. Es meg nincs is tej!!! Mar igy is C-nel tartok... A Ferjem meg orul neki, a kolleganoim meg elkezdtek tej csardanak hivni :lol:

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


@mse6:
Én is pont ilyen vagyok, mint Te/Ti, mit fog örökölni...Pedig tudom, h így nem lehet hozzáállni.Minden benne van a pakliban.Azért drukkolok Nektek egy fiúcskáért;-)
Ez a genetika elég bonyolult dolog ...
De nyugi mire a Mi gyermekeinket ez érinti, már lehet,h lesz gyógymód:-)(Párom biokémikus, ez a szakterülete, daganat;kemo......, nagyon benne vannak a kutatásban...)

Még nem látták ezek szerint Nálatok sem, h milyen nemű az UH-on?!
sandra84
 
 


@sandra84:
Utoljara a korhazban voltam genetikain lassan 2 hete. Ha lattak is, nem mondtak. Igy is letorkolltak mikor vizsgalat kozben kerdeztem, hogy majd egy picit en is lathatom e majd... A vegen amugy megmutattak, epp lattam ahogy kortyolgat es lenyeli a folyadekot :shock: iszonyat volt latni mindezt, hogy mar miket tud a Picur ❤

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Akkor azt mondtak, hogy 12 cm... Nem tudom, hogy elhihetem e, de akkor bazi nagy Picurka :D


picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Amugy kis mocsok volt, mert nekem UHn hisztizett a dokino, hogy eloszor izgett mozgott es nem birta megmerni, majd elvileg hasra dobta magat es elaludhatott. Ekkor kuldtek el csokit enni :D
Ra par napra mentem vissza a nogyogyaszomhoz Ferjemmel, es gondoltam becsokizok es teazok, hatha ott is produkal majd, de csak fejjel lefele agonizalt odabent a kis mocsok :D az apjanak mar nem mutogatta meg miket tud :D

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Amugy kis mocsok volt, mert nekem UHn hisztizett a dokino, hogy eloszor izgett mozgott es nem birta megmerni, majd elvileg hasra dobta magat es elaludhatott. Ekkor kuldtek el csokit enni :D
Ra par napra mentem vissza a nogyogyaszomhoz Ferjemmel, es gondoltam becsokizok es teazok, hatha ott is produkal majd, de csak fejjel lefele agonizalt odabent a kis mocsok :D az apjanak mar nem mutogatta meg miket tud :D

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Amugy kis mocsok volt, mert nekem UHn hisztizett a dokino, hogy eloszor izgett mozgott es nem birta megmerni, majd elvileg hasra dobta magat es elaludhatott. Ekkor kuldtek el csokit enni :D
Ra par napra mentem vissza a nogyogyaszomhoz Ferjemmel, es gondoltam becsokizok es teazok, hatha ott is produkal majd, de csak fejjel lefele agonizalt odabent a kis mocsok :D az apjanak mar nem mutogatta meg miket tud :D

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


sorry, valami beakadhatott... :D

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Sziasztok!

Én is 1 kg-ot híztam eddig, nekem is volt pocim, de most másképp áll már, át is adták a helyet a buszon. :)
Mse6, én is Kistarcsán fogok szülni, ha minden igaz. Neked ki az orvosod? Te honnan mész majd Kistarcsára?

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


Aszodi vagyok, es amugy Godollore jarok maganrendelesre Dr. sipos Attilahoz, aki elvileg Kistarcsan foorvos vagy mitudomenmi, vele pontosan ezeket meg nem beszeltem meg, de gondolom majd nala fogok, vagy aki epp benn lesz :D ezek sosem biztosak......

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is. Második babámat várom, 13+4 hetes vagyok. :)
Szerencsére a mellfájáson kívül nincs már tünetem, talán csak a puffadás.

Van aki tudja már milyen nemű a babája?
Sajnos én csak a 20. heti uh-n fogom megtudni, de a megérzésem kislány. :)
lilian99
 
 


@lilian99:


Üdv itt. 

Nekünk a 12. héten azt mondták lánygyanús. De még egyáltalán nem biztos, csak abból következtetett erre a szonográfus, hogy nagyon lapos volt ott ahol valaminek ki kellene állnia, ha kisfiú. Hát a laposságot én is láttam, mert mutatta, de azt is mondta, hogy simán meglehet, hogy a következő uh-on nő oda egy kukac :) 

Ami ugye már most is ott van, ha fiú, csak olyan pici, hogy nem lásztik. :) 

15. héten megyek legközelebb, azaz két hét múlva, akkor már biztosat fog tudni mondani. 

Nem érzem egyértelműen, hogy lány, simán el tudnám képzelni, hogy mégis fiú. :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


#mse6:
Üdv :) Én is teherbeesés előtt kezdtem el fogyózni aztán gyots abba is kellett hagynom :lol:

Valaki felvilágosithatna h hogy kell itt kiemelni valaki nevét mert egy istenért nem sikerül :lol: :lol:

Meg olyan kérdésem lenne h ti hogy álltok a hajfestéssel?? :roll: Nagyon nem szeretnêm de kezdek ugy kinézni mint egy csöves :cry:
kriszta1990
 
 


@kriszta1990:


Szia:-)
Annak az illetőnek, akinek akarsz írni, a hozzászólásánál a "válasz erre" kattintasz.Ha telefonról nézed alul jobb oldalt"válasz erre".Ha iPad vagy gép, akkor fent, a dátum mellett a balra mutató nyíl.Remélem jól írtam

A hajfestés engem is érdekelne, mert még én sem festettem az első trimeszterben.De én nagyon őszülök, örököltem.És a csöves az nem kifejezés, ahogy én is kinézek.Öreg csöves
Ammóniamentes hajfestékkel szerintetek???
sandra84
 
 


@lilian99:


Üdv itt
Nálunk sem tudták megmondani a nemét, majd legközelebb.
Én az elejétől kisfiút érzek.Nővérem egyfolytában azt mondja, h szerinte lány.
Páromnak teljesen mindegy, persze nekem is.EGÉSZSÉG, a többi mellékes!
sandra84
 
 


@sandra84:

Jaaa :lol: :lol:
Milyen hülye vagyok!! :lol:
Azt hittem a nevet kell bemásolni valahogy :lol:
Észre sem vettem h válaszolni lehet :-D :lol:
Köszi szêpen ;-)

Nem is tudom melyik lehet ammóniamentes
:-(
Hennával nem akarom mert ott szînválaszték sincs :-(
kriszta1990
 
 


Üdv az ujaknak!:-)

Hajatfesteni elvileg ammóniamentessel lehet. Mondjuk én melíroztattam még kb. 4hete ammóniással, de ott ugyebár nem ér a festék a fejbőrhöz. Dokit kérdezzétek, no meg a fodrászt!

Lányok, nektek a nőgyógyászotok mennyire erölteti a rákszűrést? Tavaly augusztusban volt citológiám, és most meg akarja ejteni ujra, mondva hogy eltelt egy év. Én nem szeretném ha a méhnyakamat kaparászná azzal a kefécskével... Féltem a babánkat.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@kicsititi:


Szia, 

Egészen nyugodtan mehet a rákszűrés.Nekem  heges, csonkolt méhszájam van , és volt rákszűrés, sőt minden alkalommal megnézik, mert méhszájpolipom is van/volt.
Orvos tudja, h mit csinál.Ezt nem tudom, h ki találta ki, h veszélyes....Inkább egy rákszűrés, mint egy esetleges rossz citológiai eredmény.
Úgyhogy nyugodtan hallgass az orvosodra

Mi történt, nagyon eltűntél?!Rendben vagy azóta ott "lent"?
Kipróbáltad a Lactofeel-t

sandra84
 
 


En inkabb azon aggodok, hogy eleg durva ekcemam van, es erre egy szteroidos testapolot hasznalok, nem mindennapi rendszereseggel, ha epp szerencsem van, de majdnem minden nap. Attol vajon lehet baj? Multkor mar terveztem megkerdezni a dokit, de tulsagosan lefoglalt a babamozi...

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: