Új privát üzeneted érkezett!

@timcsimimcsi:
Bent vagy a koriba? Minden rendben lesz!!
annacska15
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Minden rendben lesz!

Knegm!
Ügyes az a csöppség!
Remélem a gyógyszer segítségével sikerül természetes úton szülni.
Tegnap hogy szedtem az emelt adagot jobban lehúzta.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Cherrybomb, Timcsi, bárhogy alakulnak a dolgok kitartás!
nyuszmusz82
Eger
 
 

 
 

Szerintetek engedjem h rá segítsenek oxival?
annacska15
 
 


Annácska, nekem a kislányommal egyből oxira tettek. Nekem jó volt úgy, mert hamarabb megszültem, nem kínlódtam órákon át.
Attól függ, hogy hogy tágulsz. Mit mond az orvosod? Te hogy érzed, hogy gondolod?
napsugar22
 
 


Hát, őszintén szólva... Tegnap előtt 2 újnyi volt... Tegnap fájdogált, bent voltunk NST-n kértem h nézzék meg... De azt mondták h nem... Reggel elment a nyakdugo... Elég sok volt... Ma 1 re kell bemenni...
Úgy igazán nem érzek semmit se. Illetve nem fáj semmi.. sőt kimondottan kellemes érzés... Lehet hogy rosszul vagyok össze rakva... :D
annacska15
 
 


A Nagylányommal mikor elment a nyák dugó akkor már 10-12 órája 3-5 perces fajasaim voltak. Itt .... Meg nem érzek semmit
annacska15
 
 


Nehéz döntés... Lehet mire mentek be 1-re szépen beindul magától. Én megnézném hogy a kórházban hogyan alakulnak a dolgok, aztán ha nagyon nem akar jönni akkor kérném az oxit. De ez csak az én véleményem.
napsugar22
 
 


Ma mindenképpen szülés lesz ugye? Az sem mindegy, hogy mennyit vajúdsz és mennyire fáradsz ki.
napsugar22
 
 


Többiek, mi erről a véleményetek?

Anyukák, ti kaptatok oxis rásegítést szüléskor?
napsugar22
 
 


Szerintem mindenképpen. Legalábbis oxit akarnak adni... Kíváncsi vagyok mennyire nyitott a mehszajam...
annacska15
 
 


Passz, nekem első szülès lesz...
Én még semennyire se vagyok tágulva, legalábbis kedden még nem volt semmi.
Nem tudom holnap mit mondd a doki, én szeretném ha megindítanák és nem várnának vele.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én csak attól félek az oxival, h nem fognak adni semmit... Merthogy veszélyes blabla... Aztán lekaparom a falat az oxitol...
annacska15
 
 


Annácska, én kérném ha addigra nem indulna be.

Nyuszmusz, tudom, hogy 1.baba. Csak arra gondoltam, hogy ti hogyan döntenétek ilyen esetben.
napsugar22
 
 


Mármint az oxi mellé fájdalomcsillapítót?
Az mindenképpen kell úgy gondolod?
napsugar22
 
 


Szerintem igen... Mert állítólag jobban fáj, de majd úgyis kiderül a vallatásnál. Mondjuk azt mondták h a sweep is nagyon fáj... De nekem nem fájt annyira... Csak megvoltam ijedve...
annacska15
 
 


Annácska, kibírod te fájdalomcsillapító nélkül is az oxit, hisz ügyes csajszi vagy és erős. Próbáld meg esetleg fájdalomcsillapító nélkül...aztán ha nem megy akkor közben nem lehet még kérni?
napsugar22
 
 


Szerintem most is nagyobb nálad az ijedtség a félsz és ezért nem is gondolod hogy kibírnád fájdalomcsillapító nélkül.
napsugar22
 
 


Nem tudom hogy döntenék...
Alap esetben úgy gondolom hogy magas a fájdalom küszöböm,de a vajúdás még a szülés az más...
nyuszmusz82
Eger
 
 


3-an vagyunk testvérek, anya egyedül az öcsémmel kapott oxit és azt mondta, hogy azért "fájdalmasabb" mert nincs átmenet, egyből ugrik egy nagyot és erős fájásokat generál, viszont ennyivel hamarabb meg is lett. Ő nem kapott fájdalomcsillapítót, de nem maradt meg benne rossz emlékként egyáltalán. Sajnos laikus vagyok ebben az ügyben, a terveim szerint minden nélkül természetesen szeretném, ha a természet közbe szólna, és adni akarnának nem ellenkeznék, ennyit tudok. Mármint oxit... És ahogy fent említették, az sem mindegy, hogy mennyire fáradsz ki addigra, mennyi ideje húzódik... Bocsi, hogy nem tudtam okosat mondani
knegm
 
 


Nekem is első baba, de én szerintem kérném az oxit rásegítésnek. Viszonyítádi alapom nincs, úgyhogy nincs mire alapoznom, de szerintem kérném.
cherrybomb
 
 


Ha a szülőszoba ágyára kerül az ember lánya akkor akkora ereje és olyan magas fájdalomküszöbe lesz, hogy azt még saját maga sem hiszi el.

Ez tapasztalat csajok, de meglátjátok majd Ti is, hogy így van!

Mindkétszer azt mondtam mikor ott feküdtem, hogy: "belehalok mert nem bírom", ma meg már 3 hetes a kicsi Hunor.

Mindenki erős és nagyon ügyes lesz! Drukkolok Nektek!
napsugar22
 
 


Sziasztok! Nekem kegyetlen rosszul jött ki az egész folyamat. A lehető legrosszabbul. Reggel elment a nyákdugó, délután 4-kor burokrepedés és elfolyt a magzatviz.. nulla fájással. Bent a kórházban feltettek NST-re és mondták, hogy 1 ujjnyira vagyok nyitva, sajnos meg kell várni, míg magától jönnek a fajasok. Oké... (mindez délután 5-kor). Este 11 körül megindult, 6 perces fájások, 2 ujj, még nem elég. Utána 23 óra körül 3 perces fajasok, még mindig nem jó. Hajnali fél 2-kor mondták hogy oké, szülőszoba, de nem tagultam tovább. Az oxi egyébként (úgy tudom) úgy használ, ha gyorsan folyatják. Nekem is volt, 2 adag bement, de nagyon lassú cseppszámban. Fájdalomcsillapítót nem kaptam bár könyörögtem érte, mert elviszi a fájásokat. Utána mondták hogy bedagadt a méhszájam, nem tud jönni a baba feje. Aztán be se ékelődött... teljesen máshogy forgott mint kellett volna. Aztán adtak fájdalomcsillapítót, konkrétan úgy elrakott, hogy a fajasaim között elaludtam. Nehéz szülés volt nagyon... úgy feküdtek rám a személyzet és nyomták ki belőlem.
kispuszedli
 
 


És akkor mindig vannak kivételek.... sajnálom a nehéz szülést Kispuszedli.

Annácska, mi újság?
napsugar22
 
 


Annácska! Igen bent vagyok a kórházban. Az nst nagyon rossz volt, de senki nem mond semmit. Ez borzalmas.

Én anno Lacusnál kaptam oxit, de nem vettem észre semmi olyat, hogy jobban fájna vagy mi. Nekem akkor nagyon intenzív és erős fájásaim voltak oxi nélkül is. Mindenféle érzéstelenítés nélkül született, most sem fogok kérni semmit.
timcsimimcsi
 
 


@timcsimimcsi:
Ezt nagyon szeretem mikor senki nem mondd semmit.
Aztán ha már esetleg keményebb hangnemben érdeklődsz még téged szólnak le.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Mi is itt vagyunk bent a korhiba... Várnom kell burokrepesztésre. Amúgy enyhe görcsön kívül nincs semmi... 2 ujjnyi... Tehát nem változott semmi... Amit nem értek. Másik 2 nő vár még szülőszobára... De én leszek az első akit visznek...
annacska15
 
 


Annácska, lehet jól jönne akkor az az oxi. Ma biztos meglesz a kiscsaj.
napsugar22
 
 


Azt mondták h csak szülőszobában kaphatok gyógyszert... Addig meg lent vagyok az osztályon.
annacska15
 
 


A burokrepesztés után hátha felgyorsulnak a dolgok.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Lányok egy gyönyörű szép dupla szivárvány van eső után!
Sok sok pozitiv erőt kívánok mindenkinek!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annácska, Timcsi, hogy vagytok? Van valami azóta?
napsugar22
 
 


Fúj, én már mindjárt megütök valakit... Nincs még baba... Nem is fajok... :( Nem is indították... Nincs szabad szülőszoba
annacska15
 
 


:-( :cry:
napsugar22
 
 


Csak akkor azt nem értem, minek rángatnak ide délután 1 re...
annacska15
 
 


Ezt otthon is tudom csinálni... Masszív semmit tevést...csak otthon legalább tudnék ezt azt csinálni... De itt nem lehet semmit...csak nézni a függönyöket... Kimenni levegőre... De azt is csak ésszel...
annacska15
 
 


A várakozás a legrosszabb, hogy mikor lesz már valami....ugye? Kitartást Annácska!
napsugar22
 
 


Hát... Már a másik csajt elvitték... Én már nem is mondok semmit... Megint jött ki még egy adagnyi nyák... De semmit se szóltam... Ma már ugyse visznek sehova...:( Csak minek időpont.... mindegy...
annacska15
 
 


Még mindig semmi. Azt leszámítva h valami nem oké... Nem mondanak semmit... 184 a gyerek szíve... és a NST papirral már körbe lehet tekerni a földet....
annacska15
 
 


Annacska! Timcsi!
Mi a helyzet veletek???
cherrybomb
 
 


Annácska! Timcsi!
Van már vmi fejlemény?
Jól vagytok mindnyájan?
nyuszmusz82
Eger
 
 


De jó fejek, hogy nem mondanak semmit... Pedig ez nem az a helyzet, amikor belefér... Ha kérdezel sem? Most hol vagy, mi a következő teendő?

Timcsimimcsi, te hogy vagy?
knegm
 
 


Kispuszedli Gratulalok!
Hasfájósmentes éjszakákat kívánok!
baabzsak
 
 


En kaptam oxit szülés alatt. Nekem a vajúdási szakasz kimaradt. Mert hirtelen jott minden. Magzatvíz 6 majd 3 perces fájasok mire beértunk a kórházba már 2 ujjnyira nyitva volt. Egybol a szuloszobaba vittek. Ott nézték a szivhangot es a fájás erősségét. Akkor kaptam egy kis oxit. Majd közben még egyet.
baabzsak
 
 


Na én meg szülő szoba... Nem tágul az istenert se
annacska15
 
 


Sziasztok. Engem aszalnak itt a kórházban. Kezd dühítővé válni, ugyanis már mindenki lebabázott körülöttem. Valami jó kis szülésindító praktikát kéne, mert ezekre itt nem számíthat az ember. Ha 2 hét múlva indul, akkor addig fognak itt tartani. Csalódott vagyok. Nagyon bíztam benne hogy megindul, de a görcsök elmúltak. A szívhangjára senki nem mond semmit, de annyit se hogy nyugodjak meg, mert jól van, vagy ez nagy baj.
timcsimimcsi
 
 


@timcsimimcsi:
Istenem :-(
annacska15
 
 


@annacska15:
Neked sem könnyebb. Remélem legalább neked lesz babód nemsokára.
timcsimimcsi
 
 


Ez nagyon fasza.

Engem is hazaküldtek, fájás még most sincs, a magzatvíz tiszta.
Legkèsőbb szerdáig várunk, utána mindenképp indítanak a vérnyomásom miatt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok lányok! Látom nagyon el vagytok keseredve, sajnálom :( de bármennyire is nehéz, ne görcsöljetek rá, a babónak se jó. Biztosan szüksége van még arra a pár napra amíg ott van bent. Kitartás csajok!!! Olyan még nem volt, hogy valaki bent maradt! ;-)
kispuszedli
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: