Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék elmenni 3D-s ultrahangra nem tud valaki ilyen cimet és telcsiszámot (esetleg árat) mondani?

Vica
tvica
 


Vica, keress rá!!! MÁr többen beszámoltak róla!
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Holnapra megnézem, a Kismamában hirdetik, majd én is akarok menni!
Aki esetleg volt, mesélje már el, hogy tényleg olyan szuperjó-e!

Mamacica
Mamacica
 

 
 

Mamacica, neked is fenti. Beírod a keresõbe, hogy 3D, ad vissza pár oldalt:
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/733.html?2001prilis10kedd21h22" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/733.html?2001prilis10kedd21h22[/url]
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/106.html?2000Jnius10szombat0136de" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/106.html?2000Jnius10szombat0136de[/url]
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/347.html?2000November14kedd1046du" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/347.html?2000November14kedd1046du[/url]

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Én Bp-en 2 lehetoségrol tudok. Az egyik a Kútvölgyi kórház rendeloje IV. em. 404. Ide telefonon bejelentkezel és valószínu, hogy még arra a hétre kapsz idopontot. 8000 Ft-ot kell fizetni, és ha viszel egy kazettát akkor felveszik videora. Lehet fényképet is kérni. 3-4 db-ot biztosan adnak.
A másik valahol a Kolozsvár utcában van. Ide is telefonon kell bejelentkezni, de itt hosszabb a várakozási ido. Itt 6000 Ft-ot kell fizetni, de ha képet is akarsz akkor az plusz 600 Ft/ db. Tehát 3 db fényképnél ugyanott vagy. Errol egyébként elég sok rosszat hallottam, állítólag nem túl ugyes az ultrahangos aki csinálja a felvételeket.
Én a Kútvölgyiben voltam és nagyon meg voltam elégedve vele, bár várni kellett egy kicsit mert csúsztak, de megérte.

Anita
Sunbird
 


Pécsi lehetőségről tudok beszámolni, 3000 Ft, fél órányi videoanyagot kapunk ezért a pénzért. Egy jó hónapot kell várni, hogy sorra kerüljünk. 25.-én megyek, már nagyon várom. 29. hétben vagyok, jövő héten majd beszámolok hogy milyen volt. De addig még 3 vizsgám van az egyetemen, jajaj, szorítsatok.
Cseri
cseri
 


Sziasztok!

Cseri! Nagyon érdekelne a pécsi 3D-s UH elérhetőség.

Sziasztok
Katus
Katus
 


Cseri,

Nagyon szorítok a vizsgák miatt, mindenképpen írd meg majd milyen volt a 3D UH!

Puszi
Mamacica
Mamacica
 


Katus !
Én pécsi vagyok, de Komlón fogok szülni, (doki miatt, barátunk)oda is járok terhesgondozásra, meg minden. Ennek ellenére teljesen simán, mindenféle papír (beutaló) nélkül fogadtak "sima" ultrahangon, a PTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján, mikor jelentkeztünk, hogy szeretnénk videofelvételt a babánkról. Komlón akkor még nem volt ehhez megfelelő készülék, csak fényképszerű izét kaptunk. (Most már ott is van lehetőség videóra) Megnézett a dokibácsi, nem volt épp csekk, így fizetni sem kellett, és a végén megkérdezte, nem akarunk-e 3D-s videót. Mi teljesen meghökkentünk, mert nem is tudtuk, hogy lehet, az a hír terjengett itt a városban, hogy mivel ez a klinika regionális központ, rengetegen jönnek ide mindenféle gonddal-bajjal, így "sima" terhesekre nem jut idő. De így kiderült, hogy mégis, kb. 5 héttel előre tudtak időpontot adni, ez holnap, május 25-én jön el. Doki bácsi annyit mondott, hogy kb. félórás videófelvétel készül és 3000 Ft az ára a felvételnek. Rettentően várjuk már, alig bírtam aludni, olyan izgatott voltam éjjel. Mégegyet kell addig aludni-visszaszámolok, mint a gyerekek, hányat kell még aludni Mikulásig. Amúgyis teljesen be vagyok indulva, tegnap megnéztük a párommal a szülőszobát Komlón, nagyon-nagyon tetszett, pici, "lakájos", és ugyan Komló eléggé lepusztulóban levő bányaváros (volt, de már a bányát is bezárták) és a kórház is elég gáz, de a szülészet és a gyerekágyas osztály egész jó. Tetszett, hogy csak két szülőágy van, azon is senki, azaz igen kevés a szülés, zenemasina, vidám szinek, stb. És végre szóba kerültek a szülés körülményei is, és nagyon örültem, hogy nem adnak "sak úgy" oxitocint, nem repesztenek mindenáron burkot, és nem csinálnak gátmetszést, csak ha kell. És nem vágnak be császárra, csak ha tényleg indokolt. Szóval nem a gyerek mielőbbi megszülesztése és kinyomása a cél, hanem a természet, a gyerek adta ritmusban lehet szülni. Nincs ugyan epidurál (csak a császárosoknak spináris ) de nem is bánom, az első kettőt epidurálban szültem, ezt a babust semmiképpen. Szóval tele élményekkel mentünk kifelé, mikoris engedélyt kaptunk ( a bennfekvő két anyukától ) hogy megnézhetjük a 4 ágyas éjjel-nappalos rooming-in szobát. És ott volt benn két gyönyörű apróság !!!!!Hát teljesen elérzékenyültem. Tiszta lökött vagyok az utóbbi időben, meglátok egy babát, neadjisten egy szülést a tvben hát már bőgök ezerrel. Na jól eltértem a 3D témától, de teljesen be vagyok zsongva tegnap óta. Jövő héten pedig ahogy ígértem beszámolok a 3D-ről.
A szorítást köszi,rám is fér, a mai vizsgámra nem is voltam képes tanulni se tegnap, se ma, annyira elmerültem a babavárás örömeiben, hogy ki a francot érdekel egy hülye marketing vizsga.
Sziasztok !
Cseri
cseri
 


Sziasztok Lányok!

Úgy néz ki találtam, a Schöfméreiben 1500 Ft és a kazit te viszed, állítólag szines és nagyon részletes(alapos). Ha megkapom a telcsiszámát majd megirom.

Vica
tvica
 


Sziasztok!

Cseri! Esetleg telefonszámot najd tudnál adni?
Lányok! Szerintetek hány hetes korban érdemes 3D-s UH-ra menni?

Sziasztok
Katus
Katus
 


Sziasztok!

én azt szeretném megtudni, hogy kb. hányadik héttől érdemes 3D-s uh-ra menni? Én még csak 9 hetes vagyok, még nyilván korai lenne, de nagyon érdekelne.
Köszi, Kata
Névtelen
 


Én a 29-30. héten voltam akkor már nagyon klasszul látszik minden és tényleg olyan a baba mint amilyen lesz a születése után. Sokan vannak olyanok is akik az AFP utáni UH-t tervezik be 3D-s UH-nak, tehát a 19-20. héten mennek.
Esetleg menj a 19-20. héten, és ha gondolod még egyszer elmehetsz késöbb is. Gondolom nem okozna problémát két felvétel a picirol. :-))

Anita
Sunbird
 


Interneten itt megnezhettek par 3d babakepet

[url=http://www.babapont.hu/babavar/vopen.html" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/babavar/vopen.html[/url]

Kiscica
kiscica
 


Én a 30. héten voltam 3D ultrahangon, a Kolozsvár utcában, de egy kicsit csalódott voltam. Sajnos nem volt olyan jó minőségű, mint ami az újságokban szerepel. A babu arca jól látszott, nagyon jó volt látni, és így már tudjuk, hogy tiszta apja. Viszont más testrészét nemigen tudta megtalálni, így azt sem tudtuk meg, hogy fiúcska, vagy leányka lesz. Valahogy úgy éreztem, hogy nincs valami nagy gyakorlata a "szakmában". Ehhez azért hozzáteszem, hogy eddig egyik UH vizsgálaton sem tudták megmondani, mert állítólag nagyon takarja magát.
A Shöpf-Méreiben lévő 3D engem is érdekelne, mert ott fogok szülni, és a 36. hetit ott nézetném meg. Még erről nem hallottam. Eddig is ott csinálták a vizsgálatokat, de az 2D, az biztos, hogy nagyon alapos, és 1200 Ft, ha kell videofelvétel.
malacka
 


Na, megvolt a nagy esemény ! Megtudtuk, hogy kislányunk lesz, hurrá, hurrá. De főleg, hogy láttuk az arcocskáját, és úgy tűnik, helyén van mindene.

Katus !
A telefonszámot nem tudom pontosan megírni, mert nincs itt nálam, de van egy papír, ezen az áll, hogy 324-122 ez asszem központi szám, és ehhez kérd az ultrahang laboratóriumot. De ha esetleg nem felejteném el, adtak ott egy kazettát, nem azt használtuk, mert csak 15 perc fér rá, de azon a kazin asszem van pontos szám.

Akkor elmesélem hogy volt, és mit tudtam meg. Kicsit rosszul kezdődött, mert ketten is felálltunk (illetve apusokkal együtt 4en) mikor a félketteseket hívták. Szerencsére mi voltunk az igaziak, de így, hogy a másik párocska is zizegett, így nem jutott ránk fél óra, de azért így is klassz volt. Azzal kezdődött, hogy megnézték a fejátmérőjét, a fejátmérő szerint 3 nappal előbb várható a szülés, mint a számított idő szerint, de ezek a számok persze csak a nagy átlagot jelentik. Ezután megnéztük a gerincet, koponyát, szivet, szívhangokat, gyomrot, hólyagot, a combcsont hosszát. DE mindezt a hagyományos uh. technikával. Ugyanis: a 3D úgy készül, hogy a készülék készít borzasztó gyorsan (ha jól értettem 30 felvétel/másodperc) egy adott bekeretezett területen egy csomó 2Ds képet, és a számítógép ezekből a 2Ds képekből és a nagyon pici elmozdulásokból kikalkulája a 3Ds képet, amit úgy tűnik hogy színesben ad elő, de ez nem igazi színes kép, hanem barnás árnyalatban némileg térhatásúnak tűnő kép készül, de a 3D az inkább attól az, hogy térben elforgathatónak látszik a kép. Na szóval a fontos dolgok után, amiket hagyományosan megnéztünk, megkereste a dokibácsi az én kis manócskám lába közét, és ott kimerevítette a képet, miközben ellőtt egy csomó felvételt. Ezt letöltötte a gép, összerakta, és prímán látszott a kisasszony cuncikája. (ahogy apukája elragadtatva megjegyezte) Ezt még a biztonság kedvéért megnéztük három másik pozícióból is. Ezek után rátértünk a fejére, hogy lássuk az arcocskáját. Ez nem volt könnyű, mert egyrészt befordult már irányba, azaz fejjel lefelé van, és ráadásul mellsőfali a lepény (amibe csak az a fura, hogy a 16. heti sima uh papírom hátsófali lepényt mondott, ennyire elvándorolt volna ?) és a lepényen nem hatol át az uh, valami ilyesmit mondott a dokibá, így ahol a feje ráfekszik, belenyomul a lepénybe ott semmi nem látszik a képből. De mindenesetre több jó felvétel készült az arcáról, nagyon édi. Nem volt könnyű a felvétel elkészítése, mert egyfolytában jár a keze-lába, folyton eltakarta az arcát, mintha szégyenlős lenne. Hol az orrát fogta, hol a szájába nyúlkált, hol a fülébe kapaszkodott, hol meg erős ujjszopást művelt. Nagyon jó volt nézni. Ezután kértem a dokit, nézzük meg, nincs-e a nyaka körül zsinór. A köldökzsinór a benne áramló vér miatt kék-piros jelzéssel mutatja meg magát, azaz látszik a vér áramlása. Szerencsére nem csavarta magára a zsinórt, nagyon okos kislány. Persze még az elkövetkező hetekben meg is fordulhat ebből a jó irányból, meg fel is csavarhatja magára a kötelet, de mondogatom neki, hogy legyen jó kislány, és maradjon így, ahogy van. A vége volt a legjobb, amikor az egész babát mozgásban ábrázolta a felvétel, ez a 4D. A 3D állókép, a 4D pedig a 3Ds kép mozgásban. Persze az egész baba nem fér bele a képbe, így az néztük perceken keresztül, mit művel a kezével (száj, orr, fül, ujjszopás, szájnyitás, stb.) Szóval nagy élmény volt. Sajnos van 1 kis bibi, azt mondta dokibá, hogy kicsit sok a magzatvíz. Tudom, hogy ez sem jó, valahol olvastam már a túlsok és túlkevés vízről, de nem emlékszem hol. Doki meg nem mondott semmit, csak azt kérdezte, hogy rendben volt-e a cukrom. Hát eddig igen. Tudtok valamit a témáról ?
Puszi mindenkinek.
Cseri
Ja, vizsgák 4 és 5, de még holnap is van egy (államháztartástan-költségvetési intézmények gazdálkodása) és júni 13-án államvizsga, jajaj !!!!De utána már milyen jó lesz!!!!!
Sziasztok
cseri
 


Cseri,a barátnomnek terhesség alatt kialakult cukorbetegsége volt.Neki mondták néha,hogy túl sok a magzatvize.
A túl sok magzatvízrol és veszélyeirol a Kismamák és kisbabák egészségkönyvében olvashatsz.Ha nincs meg neked,szólj és szívesen kimásolom.

Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Az elso terhességemnél én is cukros lettem. S legendásan sok volt a vízem. A császár alatt két elszívó sem volt elég.

Andi2
andrea (andrea)
 


Mariann !
Köszi ! Nincs meg, amit kérdeztél, örülnék neki. Egyébként a cukrom ezideig semmi kiugrót nem mutattot, most meg már vigyázok is a cukros dolgokkal. Viszont lehet még állítólag a baba szívproblémái miatt is több a víz, gondolkoztam is, hogy akkor most mi van, pánik ? De aztán megdumáltam magammal, hogy teljesen klassz volt eddig mindig a szívhang, és nincs semmi bajunk és kész. Valahol ugyanis azt is olvastam, hogy lehet, hogy az adott pillanatban éppen több termelődött a vízből, mint ami felszívódott, és ez csak egy pillanatnyi állapot. Hát nem vagyok hajlandó idegeskedni, hét végén otthon csinálunk egy vércukor mérést-van készülék, és két hét múlva uh kontroll. Addig meg nyugtatom magam, hogy nincs gond, mert a papíron egészen enyhe poliizé van csak felírva.
Azért köszi az infókat.
Sziasztok. Cseri
cseri
 


Csajok!

A 3D-s UH telefonszáma: 2151055/176 mellék, reggel
érdemes hívni. 1200 Ft és te viszed a kazit.

Vica
tvica
 


Vica!

Ez a 3D-s UH melyik kórházhoz tartozik?
És kb. mennyi a várakozási idö?
1200Ft? Dehát ez nagyon olcsó..nem is értem, miért csak ennyi, mikor egy orvosi vizsgálat 4-5000Ft..

Köszi, Lara
lara (lara)
 


A Schöfméreiben van még nem tudom mennyi idõ mert csak holnap tudok bejelentkezni. Majd délelõtt megirom.

Vica
tvica
 


Lara!

Bejelentkeztem, Jövõ hét csütörtökre kaptam idõpontot, de csak reggel fogadnak 7:30-9:00 között.

Vica
tvica
 


Sziasztok,
én is voltam 3D UH-n a Kutvölgyibe,a 21.héten,8000
ft volt,kb.10perc,jol lehetett latni majdnem mindent,csak éppen azt nem hogy kislany vagy kisfiu,mert zàrt làbbal volt a pici,de a pofijàt is làttuk ami nagy élményKépTalàn egy picit többre
szàmitottam,de a lényeg hogy egészséges a piciKép
Szilvia
 


Szijasztok!

tvica! Köszi az infókat, hát akkor nem is kell olyan nagyon sokat várni!
Szilvia! És fel is vették videóra?
Micsoda árkülönbségek! Egyik helyen 8000Ft, másik helyen 1200Ft. Érdekes azért.

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Igen, elég érdekes ez az árkülönbség! Hadd kérdezzem meg, hogy az 1200ft-os lehetőség milyen hosszú( mármint a vizsgálat), és vajon ugyanolyan minőségű, mint a Kútvölgyiben? mert ha igen, nem mindegy szerintem, hogy 8000-et, vagy 1200-at fizet az ember...
Névtelen
 


Ha érdekel csütörtökön leirom hogy milyen volt.

Vica
tvica
 


Tvica!
Engem nagyon érdekelne milyen volt, lécci ird majd le!
Köszi, Lara
lara (lara)
 


Lara!

MAjd leirom, én is nagyon várom már bár a jövõ héten úgyis kellene mennem a 28. hetesre, de nem érdekel. Igazából arra lennék kiváncsi, hogy még mindig kislányt látnak-e mert a hétvégén lesz a bababörze és úgy vásárolnék még egy pár dolgot.


Vica
tvica
 


Lara,
igen vinni kellet kazettàt és felvették,de fènykèpet nem adtak én meg elfelejtetem kérni nagy
izgatottsàgombanKépAz àrat kicsit soknak talàltam,én elötte nem hallottam hogy van 1200-ért is.
puszi
Szilvia
 


Szijasztok!

tvica! ok, majd irj le mindent! meg hogy kislány-e:-) Én a jövö héten hétfön megyek a kötelezö klinikai UH-ra, remélem kiderül, a neme. Csak az a baj, hogy itt tilos a dokiknak UH-os képet és videót adniuk, mert félnek a visszaéléstöl. KárKép
De majd ha megirod a 3D-s élményeid, én is bejelentkezek. Azt nem tudod, hogy 7végén is lehet-e? vagy pénteken meddig lehet menni?

Szilvia! A lényeg, ugyis megvan, mert kazettára van véve a baba, ez kárpótol az elfelejtett képért. Te hány hetesen voltál?

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok Lányok!

Voltam UH-n, hát elég türelmes voltam. 7:45-re értem oda és 12:30-kor került sor rám.
De mint kiderült az én hibám, a telefonos és a felvételis bejelentkezésen kivûl, az UH-nál is le kell adni a kiskönyvet és szólni, hogy videós.
Az élmény megérte nagyon jól lehet látni mindent, bár a doktornõ aki csinálta egy gyors mozdulattal odamutatot a képernyõre, hogy kisfiú. Egy kicsit elszomorított, de szombaton csinál a saját orvosom is UH-t majd töle is megkérdezem.
A felvétel mivel már nagyon sietek 5 perces volt, de mesélték ha jó passzban van akkor 15 perc is lehet. Az Apuka is bemehet és nézheti.


Vica
tvica
 


Tvica,

Melyik kórházban voltál? Mi a telefonszáma? Menyibe került?
Tudod, én majd Szolnokról szeretnék felutazni Pestre egy ilyen vizsgálatra és szeretnék előre egyeztetni időpontot.

Köszi,

Mamacica
Mamacica
 


Feljebb leirtam mindent, a Schöpf-Méreiben voltam 1200 Ft-ba került. UH telefonszáma: 2151055/176 mellék, reggel érdemes hívni.

Vica
tvica
 


Lányok! Nem tud valaki ilyen 3D UH-t Miskolc környékén. E,lég disznóság, hogy Pesten kívül csak Pécsen van. Remélem tud valaki egyet mondjuk Debrecenben is. Persze, ha nincs én akkor is felmegyek Pestre, mert az első manóm betegen született és ezt csak a 3D-oson alehetett volna látni. Szerintetek mennyi idős terhesen lehet legkorábban elmenni, hogy látni is lehessen valamit?
Száva
 


Sziasztok !

Most találtam rátok, bár a chat-re náhányszor már bekukkantottam. Szerettem volna most hozzászólni a témához, ezért később nem tudom milyen néven találkozunk, mert ha jól értettem most a rendszer lesz a keresztszülőm.
Krisztának hivnak, 29 éves vagyok, első babámat várom, 26. hetet kezdjük holnap.
Visszatérve a témához. Én a 21. héten voltam a Kolozsvár utcában 3D-s UH-n és nagyon csalódottan jöttem el, mert a felvételen alig látszik valami. A hapsi enyhén szólva nem értett a készülék kezeléséhez, ezért tulajdonképpen a felvétel nem élvezhetőbb a 2D-snél, sőt az még jobb is. Persze ő azzal magyarázta a rosszul sikerült felvételt, hogy pici még a baba, a 30 hét körül szokás menni. Hát köszi, igazán mondhatták volna, igy szinte kidobtam az ablakon 6000 Ft-ot. Igy az én véleményem az, hogy a Kolozsvár utcába legalábbis a 30 hét előtt semmiképp ne menjetek.
Amikor mi is leszünk 30 hetesek, akkor én is szeretnék elmenni újra, de valahová máshová.

Malacka!
Én is a Schöpf Mereiben fogok szülni. Szivesen diskurálnék veled privátban is ha van kedved, illetve bárki mással is, mert a netre sajnos ritkán tudok csatlakozni, emilezni több lehetőségem van.

Amúgy ti nem féltek a 3D-s UH-n látottaktól. Szóval ezt úgy értem, hogy én nagyon izgulok, hogy kiderül esetleg, hogy valami baj van a kicsimmel, és az nagyon rossz lenne, mert már ugysem lehet tenni semmit.
Vagy csak nekem jutnak butaságok eszembe, és Ti nem aggodalmaskodtok?

Akinek van ideje örülnék ha irna, bármilyen témában az alábbi emilre

j.kriszta@freemail.hu

Addig is sziasztok, és köszi annak aki válaszol.
Kriszta
kriszta
 


Sziasztok! Most találtam ide, és érdekelne a Schöpf-Méreis 3D-s videózás, mivel én is ott fogok szülni és kedden megyek a 19. heti ultrahangra. Ezek szerint külön kell bejelentkeznem, ha 3D-s felvételeket akarok, és nem megy a dolog automatikusan, ha befizetem az 1200 Ft.-ot?
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Ha be vagy jelentkezve akkor a befizetés után meg lehet csinálni. Csak a bejelentkezésnél szólj.

Vica
tvica
 


Sziasztok,
Lara:én a 21.héten voltam de szerintem egy kicsit késöbb érdemesebb,ird meg majd ha te is voltàl hogy milyen voltKép
Kriszta:szia,én 27 éves vagyok,elsö babàval a 27.hetet kezdtük.én is a 21.héten voltam a 3D-n,elég dràga volt,ahogy làtom màshol olcsobb és valoszinü ugyanolyan,bàr ki tudja.én làttam a pici pofijàt ,az nagyon érdekes és meghato volt.Sajnos nem làttam a nemét pedig szeretném tudni,dehàt eltakarta.Nagyon féltem hogy làtnak majd valami rendellenességet,nem vagy ezzel egyedüL!én addig nem leszek teljesen nyugodt amig a kezembe nem foghatom a picit egészségesenKép
Puszi mindenkinek,
Szilvia
 


Szija lányok!

Szerintem tévedés lehetett a SchöpfMéreis 3D-s UH, mert ma reggel felhivtam a megadott számot és ott közölték, hogy ebben a kórházban nincs 3D-s UH, csak rendes UH. És hogy fogadjunk, hogy én az internetröl tudtam meg ezt a lehetöséget..tehát gondolom már mások is hivhatták. Szóval a lényeg, hogy szerintem 1200 Ft-ért csak sima UH-t csinálnak, nem 3D-set! Mondta is a telefon másik végén levö nö, hogy 3D-s a Kútvölgyiben van.

tvica! Te biztosan a SchöpfMéreiben voltál?És biztos 3D-s UH volt? Nemcsak sima UH????

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok! Voltam kedden a Schöpf-Mereiben, és valóban csak rendes ultrahangot csináltak 1200 Ft.-ért, és nekem is elmondták azt, amit Lara az előbb elmondott. Ezt ugyan kiegészíteném azzal, hogy van 3D-s ultrahang-készülékük, csak egyenlőre lezárva, egy külön szobában van, állítólag senki sem használta még. Lehet, hogy senki sincs aki értene hozzá?! Egy hónap múlva megyek újra kontrollra, és addigra remélem, hogy már működni fog a 3D-s ultrahang-készülék is.
Sziasztok: Nóriévi.
Nóriévi
 


Ha valakit érdekel a Kútvölgyi 3D-s UH száma:

279-0589
v. 209-0224
Es tenyleg 8000 Ft.
En jovohet csutortokon megyek, de meg csak a 14 hetben leszek akkor.Majd kesobb is szeretnek amikor mar rendesen latszik a baba rajta.

Sziasztok
T.
Tiduj
 


Szija lányok!

Végülis döntöttünk, kipróbáljuk a Kútvölgyis 3D-s UH-t!
Tiduj köszi, hogy leirtad a telefonszámot, mert már fel is hivtam és kértem idöpontot. Júl.26.-án megyek! Annyira várom már! Akkor a 29. hétben leszek.

Azt nem tudjátok , hogy a videókazettát (amit én viszek) a vizsgálat végén azonnal odaadják, vagy késöbb kell érte visszamenni?
A másik, pedig, hogy az apukát bevihetem?
(ezeket sajna elfelejtettem megkérdezni a telefonba)

Tiduj! Ha jól számolom, te már voltál. Milyen volt? Miket láttál?

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

En mar tul vagyok az UH-on.Sajnos nem tudtak felvenni videora,eppen akkor,de lehet hogy ido nem nagyon volt ra.
En meg csak a 14 hetben voltam, fizetni sem kellet, gondolom ezert.
Az apuci bejohetett es neki is nagyon tetszett!
De kepet, keres nelkul adtak!KépAzota is azt nezegetem, bar nem olyanok mint amit a babapont.hu-n lehet latni,de jol latszik rajta a pici, meg az ujjait is meg lehet szamolni.Kép

Tiduj
Tiduj
 


Szia Tiduj!

Szerenek en is 3D-s ultrahangra menni, most 12 hetes a picim. Szerinted erdemes ilyen koran menni? Rendes - huvelyi - ultrahangon mar voltam, meg a fulet is lattam, meg az ujjait is, 3D-s kepen meg jobb lehet.
Akinek vettek fel 3D-s felvetelt kazettara, az otthoni videon is ugyanugy lehet latni? A 3D-s filmekhez ugyanis kell szemuveg is, az viszont van itthon.

Szeri
Szeri
 


Sziasztok!

Szeri:
Szerintem ha ilyen jol lattad a picurt az Uh-on nem erdemes elmenni a 3D-sre.
Nekem az orvosom mondta, hogy menjek el, mert a csaladban van egy oroklodo betegseg, es gondolom evvel jobban ki lehetett szurni, hogy az en picimnek semmi baja.Kép
Szerintem nem kell szemuveg a kephez, mi is rendesen lattuk a kepernyon, sajnos video nem keszult.
T.
Tiduj
 


Szijasztok!

Szeri! Én már láttam ilyen 3D-s videót, hát olyan, mintha a TV-t néznéd, szemüveg természetesen nem kell hozzá. Rendes videókazira veszik a "müsort".
Egyébként azt mondják a dokik, hogy a 25.hét után érdemes elmenni annak, aki csak kiváncsiságból akarja megnézni a babát(tehát nem öröklödö betegség miatt küldi el a doki), mert ekkor már elég nagy, hogy láccódjon mindene. Kisebb korában könnyen el tud bújni a méhben és igy elöfordulhat, hogy nem láccódik mindene.
Én 2 és fél hét múlva megyek, majd leirom miket láttunk.
Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!!

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy kb. mennyivel előtte érdemes időpontot kérni, mint amikor meg akarjuk nézni a babát?

köszi
Rebi
Rebi
 


Szija Rebi!
Ha a Kútvölgyibe mész, akkor kb. egy héttel elötte jó ha kérsz idöpontot. Én amikor bejelentkeztem, akkor egy hónappal késöbbi idöpontot kértem egy konkrét napra, és gondolom mivel elég korán telefonáltam, igy az általam kért napra tudtak is adni idöpontot.
Ha jól emléxem, akkor hétfön nem csinálnak 3D-s UH-t.
Szóval ha javasolhatom, nézz ki egy konkrét napot és idöben szólj oda. Igy tuti.
Szija, Lara
lara (lara)
 


Lara köszi :-)))
Rebi
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: