Új privát üzeneted érkezett!

SZia Andi!

Állítólag a Bridget Jones-t naplóját újra kiadták. nem tudod hol lehet megkapni? amúgy érdemes moziban megnézni?

hello: Gabri
Gabri
 


Kedves Maya!

Ami a szoptatós melltartókat illeti, szerintem csak Anitát érdemes venni. Ha a boltjában veszed (pl Kékgolyó), akkor nem is drágább, mint a Triumph. Ezek meg vannak csinálva. Úgy tűnik, hogy láttak már szoptatást közelről akik tervezték. Triumphból még olyan is van, ami nem lenyithatós. Hogy annak mi köze a szoptatáshoz azon kívül, hogy rá van írva?
Mindamellett az én méretemben nem csinálnak(90A), így mivel a B-s üres cicinél mit sem tart (telinél is csak mértékkel), inkább az igen rugalmas régi melltartóimat hordom, vagy azt sem. Hasznosak a szorosabb pólók, mert azok megtartják a melltartóbetétet, ami hasznos cikk, ha gyakoriak a nem kontrollált tejleadó reflexek.
Remélem segítettem.
Snoopy
snoopy
 


Ugyanez a probléma a 95-ös F kosárral. Én is csak az Anitát tudom ajánlani.
Orsi
Névtelen
 

 
 

Ezenkívül ajánlom a tejgyűjtő kagylókat, amelyek arra szolgálnak, hogy amíg az egyik melledből szoptatsz, a másikból a csorgó tejet felfogja, úgy hogy vákumot képez. Mivel nekem döbbenetes méreteim ellenére mégsem volt elég tejem (Bridget Jones módjára: Miért, ó, miért???)volt úgy, hogy 20-30 grammot is felfogott, amit aztán a baba megivott a (minden alkalommal csontig kiürített mellemből fejt) nem túl sok összegyűjtött anyatejjel együtt.
Orsi
Névtelen
 


Gabri, én az Alexandra könyvesboltban (Eurocenter, Óbuda) vettem kb. 1 hónapja. Nem tudom, hogy van-e még. Egyébként nekem a film is nagyon tetszett:-))))

Andrea
Andrea
 


Sziasztok!

Tud vki vmit Ciliről? Már nagyon kíváncsi vagyok mi lehet vele...

Anikó
Gerianikó
 


Hello, hat igy megy ez: az ember 9 honapig varva var egy bizonyos napot, aztan az elmulik es meg mindig semmi - egy kicsit olyan csalodott-fele erzesem van. Azota 2 nap telt el es meg nincs jele, hogy jonne David. Ha most pentekig nem indul el, meginditjak. (Mehszaj mai allasa: zart) Andrea, meg beelozol! Hogy alltok?

Kulonben olyan fura ez az erzes: egyreszt teljesen , mindennel keszen allok, masreszt, ha most hirtelen elkezdodne a dolog, tiszta panikba kerulnek. Valahogy nem vagyok felkeszulve, olyan nagy felelosseg lesz ez, egy kis pici emberket megfeleloen ellatni, aki csak mirank szamithat. Es en nem ertek a babakhoz! Meg szerencse, hogy anyukam itt lesz velunk 2 hetig, miutan hazajovunk, azutan pedig a ferjem anyukaja, aki ugyancsak nagyon aranyos anyos. Ja es akkor meg nem is szoltam a szulessel kapcsolatos panikomrol. Szoval csak varok, feszult vagyok, de persze nagyon turelmetlen is, hogy vegre itt legyen mar az edes kis bebink.
Ma en is szerettem volna moziba menni, de vegul nem mentunk. Pedig ki tudja, mikor lesz ra legkozelebb alkalmunk...Kép

Cili2
Cili2
 


Szia Geri, most latom, kerestel, pont mig irtam, Ari vagy! Remelem, nemsokara "megyek" hozzatok!
Cili2
Cili2
 


Sziasztok!

Pénteken voltam dokinál, aki megállapította, hogy már elkezdett kinyílni a méhszájam. Kiváncsi vagyok már nagyon, hogy mikor óhajt kijönni õurasága Kép)

cory
cory
 


Kedves Snoopy és Orsi!

Köszi köszi! Kár hogy olyan messze van az a Kékgolyo utca. de azert elmegyek :-)

MAya
Maya
 


Sziasztok!

Cory! Nagyon vigyázz, mert elég erős hideg front érkezik, ami elég gyakran beindítja a szülést. Olyan izgi. (Bevallom irigyellek)KépHa eljönne az idő akkor sok sikert!

Tikk
Tikk
 


Szia Cili!
Már sokat gondoltam én is rád, de úgy tünik a te kisfiad sem sieti el az érkezését. Ami azt illeti még nálunk sem történt semmi érdemleges, igaz én csak holnapra vagyok kiírva. Holnap megyek megint a kórházba, és majd megmondják, hogy meddig várunk. Öszintén szólva én azért vagyok ilyen türelmetlen, mert a "nagylányom" most lesz elsös, és vasárnap van az évnyitó, hétfön meg az elsö nap. Annyira szeretnék mellette lenni ezekben a napokban! Persze Apuci pátyolgatni fogja, dehát én sem akarok kimaradni, föleg ö elég érzékeny típus. Szóval én most még emiatt is izgulok. Jól összehoztuk az idöpontokatKép!
Cili, kitartás! A legfontosabb, hogy bízzál önmagadban, és akkor minden menni fog! Nagyon drukkolok neked!!!!!

Cory, nekem már egy hónapja egyújjnyira van a méhszájam, mégis úgy tünik elég jól kihúzom az idöt.
A holnapi fronttól én is sokat várok, igaz én inkább a melegfrontra vagyok érzékeny.

Andrea
Andrea
 


Lányok, ez olyan izgiKép
A frontos dologról én is sok történetet hallottam, úgy látszik, tényleg igaz, hogy egy-egy erõsebb hidegfront beindíthatja a szülést, és állítólag eléggé erõs hidegfront közeleg...
Hajrá lányok, kitartás és ne féljetek egy cseppet semKép Mondom én ezt, aki még az életben nem szült... "még" egyáltalán nem félek... bár lesz ez szerintem még így se! Kép

cupp,
Beja
Beja
 


Sziasztok!

Sajnos a táblázatra még mindig várnotok kell.
Rossz, avagy jó hírek:
A hidegfront a koraszülött bébiket csalogatja, a meleg az időre jötteket.

Kitartás lányok!
Snoopy
snoopy
 


Halihó Lányok!

Cili! Ne legyél feszült, mert az szülésnél nem előnyös. Lazíts és meglátod pillanatok alatt rutinos anyukává válsz és a kezdeti nehézségek eltűnnek. Pihenj amíg lehet és gyűjts erőt.

Andi! Lehet, hogy nagy pocival mész az évnyitóra? Izgi!!! KépKépKép Szorítok értetek.

Cory te mikorra vagy kiírva? A Tétényiben szülsz, ugye?

Puszi lányok:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Anikó: szeptember 7-re vagyok kiírva, és igen, a Tétényiben fogok szülni! Már nagyon várom! Kép

cory
cory
 


Cory!

Akkor már te is bármelyik pillanatban szülhetsz!!! KépKépKép

Nagyon jó szorítani nektek!!!!

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Cory, Andrea, Cili! Már nagyon izgulok miattatok.KépKép Mindennap figyelem, hogy érkezik e valamilyen jó hír.Kép

Most már kezdek magam miatt is izgulni, igaz még csak a 36.hétben leszek. Azért nekiálltam babaruhákat pakolni.Kép

Puszi Katica
Katica
 


Sziasztok!

Na, ma ki lettek végre vasalva a babacuccok!

cory
cory
 


Sziasztok!
Hát eltelt a nagy nap, és még mindig semmi....Kép Zsófi remekül van. Tökéletes a szívhangja, és ma amnioszkópiát is csináltak, ami szintén azt erösítette meg, hogy ö még jól érzi magát odabent. Végülis ez a legfontosabb! Viszont, ami rossz hír, hogy holnap reggel ettöl függetlenül be kell feküdnöm a kórházba Kép Kép Kép Ez az, amit nagyon nem akartam, de állítólag itt a Margitban ez a szokás.
Cili, veled mi van???? Cory, most már neked sem sok van hátra!
Én most egy darabig nem fogok tudni jelentkezni, de a hírekröl tudni fogtok, ígérem.

Andrea
Andrea
 


Hali, ujra itt, de meg mindig egyben Kép. Nalam nem hatott a hidegfront, pedig szamitottam ra, de az az igazsag, nekem fel sem tunt. Az elmult napokban nem tudtam belepni a Babanetre, nem tudom, mi ez, minden mas web page mukodik, de ez nem, most is 15 percet vartam a kapcsolatra. Szoval a mehszaj most mar 1 ujjnyira nyitva, de mindossze ennyi a valtozas Kép.
Andi, hat ez erdekes, nekem is holnap reggel kell befekudnom, aztan pentek reggel meginditjak a szulest es ha minden igaz, penteken meg is latjuk egymast Kép! Remelem az inditas nem fog csaszart eredmenyezni. Ugy izgulok (nem a csaszar miatt) !!!
Na sziasztok, legkozelebb akkor jelentkezem, amikor Daviddal egyutt hazajovunk majd.
Andrea, a legjobbakat kivanom nektek! Cory, nektek is drukkolok, ki tudja, lehet, hogy nalatok tenyleg hamarabb jon a bebi.

Cili2
Cili2
 


Hello, meg mindig itt vagyok. Kepzeljetek, ugy este ota rendszeresen jonnek az osszehuzodasok, 5-10 percenkent es vegre olyan fajas szeruek. Tompa, sajgo erzes. Reggel 8-ra ugyis mennem kell a korhazba taskastol, ugyhogy nem aggodom, de mindesetre remelem, ez mar a kezdet es meg megindul a dolog csutortokon (vagyis ma Kép!) magatol es akkor nem kell penteken inditani. Drukkolas keretik szepen!
Cili2
Cili2
 


Szia Cili
Drukkolunk
Shajni
Névtelen
 


Szia Cili!!!!

Hajrá, csak nagyon ügyesen!!!! VELED VAGYUNK!!!

Nagyon drukkolunk!

Cory! Ma reggel mosdás közben volt egy olyan erös megérzésem, hogy neked PÉNTEKEN azaz HOLNAP fog megindulni az úriember és SZOMBATON már a kezedben tarthatod!

Andi! Fel a fejjel. Lehet méricskélni a többi kismmamához a pocakot!KépA lényeg, hogy a lányzó jól van, a többi mit se számít.

Puszi:

Dia
Dia
 


Szijasztok!

Cili, Andi, Cory! hogy titeket mennyien irigyelnek! Ha izgulnátok egy picit a szüléstöl, ez jusson eszetekbe :-)))))))
Cili, most olvastalak! Jaaaj, dejó hir ez! Nagyon drukkolok!

Andrea! Persze tudom, hogy ez csak népi hiedelem!
Nagyon várom már azt az SMS-t!

Snoopy! Nem tudod véletlenül, hogy az Anita szoptatós melltartók mennyibe kerülhetnek kb.?

SZijasztok, Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Cili én is drukkolok!!!!

Lányok, csináltam egyszer egy Babakelengye topicot itt a babaneten, nézzetek be oda is! ([url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/731.html?999080413" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/731.html?999080413[/url])

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szijasztok!

Ebben a pillanatban érkezett Andreától a szuper hir, hogy ma 14 órakkor rövid vajúdás után megtörtént a rég várt pillanat, megszületett Zsófia!!! A baba 3500 gramm és 50 cm.
Mindketten remekül vannak!!!

Andi! Gratulálok a pici lányhoz, nagyon szép neve van, sok-sok tejecskét nektek!

Szijasztok, Lara
lara (lara)
 


Cory, Katica!

Kitartás nektek is, hamarosan itt a vége, de nem futtok el véle. Olyan irigy vagyok!!!!!

Dia, te üveggömbből jósolsz?

Cili! Nagyon drukkolok!!!!!

Andrea! A másik topicban gratuláltam!!!

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Andi!!! NAGY NAGY GRATULA!!!!!! Szép méretei vannak a lányodnak! Sok boldogságot hozzá!!!

Cili! Veled vajon mi lehet? Remélem, már te is külsöleg simized a babádat!

Geri! Nem, fogmosás után a tükörböl...Kép

Puszi Mindenkinek:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Én most a 30. hétben vagyok, ilyenkor már lehet csatlakozni hozzátok?
Sajnos nem tudom, hogy ti hanyadik hétnél tartatok, ezért kérdezem. A friss kismamáktól jövök, és örömmel olvasom, hogy nemrég született egy baba "ezen a topicon" Kép
Gratulálok én is a büszke szülõknek!

MInden jót nektek!
helga
 


Sziasztok!

Én még itt vagyok, üldögélek nyugisan.
Dia! Én szombat délutánra még programot szerveztem magamnak! Kép

cory
cory
 


Cory!

Az nem számít...Kép

Én is el akartam még menni a Zene Ünnepére, hát nem pont aznap akart megszületni az a kis büdös???Kép

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Cory neked mar csak egy het? O de jo neked!
En most a 37 hétben vagyok, es néha annyira hasogat a hasam alja ha fel akarok ülni, hogy azt hiszem menten visszaesek. ez fõleg az utcan kínos, vagyis nem az utcan hanem pl. a tömegközlekedesben.
Ez nálatok is így van?
Amúgy jól bírom még, sokat sétálok meg mászkálok, mondjuk kell is, mert most költözünk( épp idõben nem? :-) )

Dia, én most kaptam levelet a középiskolai oszt. találkozomról. Pont aznap ahogy ki vagyok írva. Pedig annyira szerettem volna elmenni, olyan jó osztályunk volt ....

MAya
maya
 


Sziasztok!
Andrea! Sok boldogságot kívánok Neked és Zsófinak!
Kép Kép Kép
Remélem mihamarabb jelentkezel majd és elmondod a friss Margitos tapasztalataidat!
Ezek szerint nem sikerült Sárvárinál szülni? Úgy emlékszem a héten szabin volt. Sajnálom, hogy az évnyitóról lemaradtál, de Zsófi biztosan kárpótol mindenért!!! Kép
Puszi: Judó

Ui: Cili2, mi ez a csend? Már tegnap megszületett a kicsi?
Cory, ez már jövő hét lesz szerintem!
Judó
 


Andrea! Gratulálok és sok boldogságot, sok tejcsit és jó egészséget kívánok!

Lányok, Tvicával mi van?

Cili, csak nem?

Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Sziasztok!
Remélem nem zavarok, itt még nem jártam!
Maya én is a 37. hétben vagyok, 20.-ára vagyok kiirva, és úgyanúgy érzem azt a hülye fájdalmat mint te.
Ráadásul annak ellenére, hogy a manókám már befordult iszonyatos sokat kalimpál a lábaival, ami néha igen csak fájdalmas, és látványos :-))
Az utobbit nagyon szereti a párom.
én is sokat járkálok, sőt csak ilyenkor van a picitől nyugtom, aludni csak 3-4 órát tudok. Nincs valami jó Alvopóz tippetek.
Mert igy már most kimerülök, mi lessz ha megszületik? :-)))

Üdv mindenkinek: PötömPanna
PötömPanna
 


Szijasztok!

Cili feltünöen csendes...én sejtek valamit!

Helga! még nem vagy elkésve a csatlakozáshoz, olyannyira, hogy én már minusz 10 hetesen is itt voltam.Kép
Hogy állsz a vásárlással?

Cory! Vihar elötti csend? Kép

Lara
lara (lara)
 


Sziasztok!

Andrea! Szívbõl gratulálok és nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!Kép Kép Kép

Cili, Cory?Kép

Maya, PöttömPanna! Én a 36.héten járok, nekem is fáj néha a pocim, bár inkább csak este. Amúgy teljesen jól vagyunk, még vidáman takarítgatok.Kép
Sõt, még aludni is tudok, szinte végigalszom az éjszakákat. A rugizás is szünetel éjszaka, legalábbis éjféltõl, ha nagyon nem akar aludni a kisasszony, akkor apuci mindig szól neki, hogy most már "irgum-burgum" alvás van.KépKépKép Eddig bevált.
Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én olyan izgatott vagyok!Kép Az a legfantasztikusabb az egészben, hogy nemsokára láthatjuk a babáinkat és mégsem tudjuk, hogy pontosan mikor.Kép

Anikó, mi meg Rád irigykedünk.KépBár Cory már nem biztos.Kép

Szia Helga!Kép Írj magatokról!

Lara, hogy vagytok?Kép

Puszi Katica
Katica
 


Sziasztok!

Maya: szerintem teljesen idõben vagytok! Mi éppen most adjuk el a lakásunkat, és hétfõn kötjük a szerzõdést, ami ugyebár, ha Dia jóslata bejön, akkor a kórházban fog történni Kép
Judó: én is ebben bízom! Kép

Lányok: ne reménykedjetek! Még itt vagyok! Kép

cory
cory
 


Sziasztok Lányok!

Jól megszaporodtatok! Szuper KépKépKép Lesz kinek drukkolni!

Én is a 36. héten jöttem ide, aztán már majdnem 6 hónapos a kicsi lánykám. Unalmas óráitokban végigolvashatjátok a topicot és meglátjátok, hogy mi hogyan készültünk februárban ill. márciusban. Akkor is sokan voltunk és most is van kinek szurkolni. Ez nagyon izgi!!!! KépKépKépKépKépKép

Mindenkienk egy nagy kalap kitartást küldök, remélem elég lesz és írjatok sokat, olyan jó olvasni titeket...

Dia! Fogmosás után a ráncokból?

Puszi: Anikó

Ui: Aztán gyertek ám az Első napok, hetek topicba!!!!!!
Gerianikó
 


Sziasztok!

No akkor honlapomat átköltöztettem ide:
[url=http://www.netacademia.net/piglet" TARGET="_top]http://www.netacademia.net/piglet[/url]

Jó nézelödést!

Piglet
Piglet
 


Sziasztok!

Szerintem már Cili is a boldog kismamák közé tartozik.

Cory, te meg ne ugrálj, még van pár óra...Kép

Geri! Nem, a tükrön lévö párából!!! Fantasztikus!!! Csak ennyit tudok mondani...Kép
Amúgy már két barátnöm szülését is napra pontosan megéreztem! Hihi, szegény Cory, nem szabadulhat...Kép Habár némi hibaszázalékot még adok magamnak.

No, puszi mindenkinek.

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Dia: meddig tart a ma este? Kép

cory
cory
 


Cory, még tart!!!

Dia
Dia
 


Dia: szerintem már nem Kép
cory (cory)
 


Cory, messze még a hajnal...Kép

Majd holnap meglátjuk!

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Újra beindultak itt az események! De jó!

Szerintem is nagyon hallgat Cili, én megelolegezem neki a gratulációmat!!!KépKépKép

Cory, itt vagy még, vagy már melletted is szundikál egy kisbaba?KépKépKép

Mindenkinek jó babavárást!

Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

Köszi a kedves fogadtatást!
Én 23 éves vagyok, most diplomáztam és az elsõ babámat várom. Debrecenben élek a férjemmel. A babára eléggé sokat vártunk, csak gyógyszeres kezelés mellett estem teherbe és nagyon boldog vagyok, hogy sikerült.Holnap kezdem a 31. hetet. A Dotén fogok szülni, nov. 10-re vagyok kiirva, a szülésznõm Dr. Jenei Katalin lesz. Már nagyon türelmetlen vagyok, alig várom, hogy itt legyen a Pici!
A bevásárlást már egy hete "elintéztük", megvettük a kiságyat, pelenkázót, babakocsit és a legfontosabb ruhákat. Ja, és nem tudjuk, hogy fiunk vagy lányunk lesz-e, nem akartuk megkérdezni (de én úgy érzem, fiú lesz) Kép

No, nem irok többet, igy is hosszúra szabtam! Kép
Sok türelmet kivánok nektek és jó pihenést! Kép
helga - 30.
 


Sziasztok!

Én még mindig itt vagyok, egyben! Kép

cory
cory
 


Szia Cory!

De jó! Hát a banyákról ennyit... )))))))

Florka
Névtelen
 

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: