Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

ANDI és MIRONKép
Vendég
 


Sziasztok!

Mindannyiótoknak nagyon boldog karácsonyt kívánok! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Mivel idén már nem leszek netközelben, ezúton kívánok mindenkinek boldog új évet!

Majd megkérem a párom hogy tájékoztasson az eseményekről!

Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

 
 

Sancsi!
Várjuk a híreket, és lélekben veled leszünk 28-án! Kép
Tök jó, hogy nemsokára te is a kezedben tarthatod a lányodat! Kép

Andi!
Hogy telt a karácsony a gyerekekkel???

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!
A karácsony nagy része jól telt,de sajna tegnap óta betegek vagyunk,nekem tüdőgyulladásom van Míronnak remélem nem az,mert ma már ő is elég szarul van,lehet,hogy holnap doki lesz a vége!!Mindenki őrült az ajándékoknak,föleg a dédik a családi naptárnak,teljesen odáig voltak!!!A gyerekekröl nem is beszélve,de hát az természetes,hogy felpőrőgnek ilyenkor!!!Majd rakok be holnap képeket,de most valahogy ugy húz az ágy!!
Sancsí!!!
Holnap majd sokat gondolok rád!!!Kitartás!!!

Gondolom Aísa ís nézegette már a fényeket a karácsonyfán!!!Jövöre már cíbálni is fogja!!Kép
További szép ünnepeket!!
AndiKép
Vendég
 


Andi!
Örülök, hogy jól telt a karácsonyotok! Nekünk is jó volt, Aisa kapott sok-sok szép ajándékot, bár még nagyon nem értékelte,. de majd jövőre. Kép
Remélem, jobban vagytok már, kigyógyultatok egy kicsit a betegségből.

Sancsival vajon mi újság?? Biztos megvan már a babája neki is... A párja nem nagyon akar jelentkezni nálunk, bár biztos van most jobb dolga is... Kép

Egy pár kép a karácsonyról:
KépKép

Aisa és Hajni
odex
 
 


KépKép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK MI IS!!!!!

ANDI és MIRON

Kép

Kép
Vendég
 


BUÉK minden környékbelinek! Kép
Hajni és Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!!
Mi van veletek,ennyíre hosszura nyúlt a szilveszter este,hogy még azt pihenitek???
Sancsí!!!
Mi van már???Biztos annyíra belefelejtkeztél a babázásba,hogy már minket el is felejtettél!!!
Odex!!
Hogy telt a szilveszter??Mi voltunk Szentivánon a Táncsícsba egy bulin de csak éjjel egykor mentünk oda!!!Íszonyat volt reggel felkellni MÍronnal,mert ugyebár ő korán aludt korán kelt,ellentétbe velem!!!Elszurtam az egész vasárnapomat olyan álmos voltam!!Ráadásul a buli is szar volt mire odaértünk!!!Szoval nem érte meg olyan késön átmenni,dehát ugy volt hogy anyu megy el ezért mondzunk mi nemet,aztán csak befüztek éjfélkor amikor felhivtuk öket,hogy menjünk át!!Ráadásul gyalog,mert ugye már mindenki ivott egy-két pohárkával!!!
Várom a beszámolkat!!!
Puszi AndiKépKép

Ezek voltak a karácsonyí ajándékok egy töredéke,de ennek örültek a legjobban!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Végre itt vagyunk! Először is: BUÉK mindenkinek.
Akkor a tények: 8.55-kor 3600 gr-al és 54 cm-vel "megszületett" Enéh!
Ma már teljesen egyedül fürdettem! Kép
A párom azért nem írt, mert nem tudott képet csatolni és feladta.
Sajna én sem tudok képet felrakni, mert azt írja hogy túl nagy, és nem tudom hogy kell lekicsinyíteni. : (
Ti hogy csináljátok???

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Andi!
Mi itthon voltunk szilveszterkor, barátaink voltak itt a 4 hónapos kislányukkal. A csajok szunyáltak, mi beszélgettünk , társasoztunk hajnali fél 5-ig. Vasárnap mi is rendesen fáradtak voltunk, de annyira nem volt gáz. Kép
Nagyon jók ezek a képek a gyerkőcökről!Kép

Sancsi!
Ismét gratula nektek, szeressétek nagyon egymást, és legyetek nagyon egészségesek! Kép
Képet úgy tudsz kicsinyíteni, hogy ACDSee-vel nyitod meg a képet, és ott van egy olyan menüpont, hogy "resize", ott kiad egy ablakot, és beírod, hogy a méret 600x600 pixel legyen. Ilyenkor automatikusan csinál egy új képet, és azt kell csatolni. Nem tudom érthető voltam-e, de nem nehéz megcsinálni, csak egyszer kell rájönni a módjára. Nagyon kíváncsiak vagyunk ám...MIlyen volt ERnő bácsi, rendben volt vele minden, aranyos volt??

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Hát én most gratulálok elöször,mert én csak most olvasom hogy már megvan a baba!!!
Hajni te honnan tudtál róla???Szégyeljétek magatokat,én meg itt ízgultam!!
Sancsí!!!
Szoval???Milyen volt???Végül is 28-a az időpont,mert azt nem irtad!!És mikor jötetek ki???Császároztak????
Millio megválaszolatlan kérdés!!!Várom a beszámolot!!!Ja és a képeket is!!Ha másként nem megy küld el emaílbe,ott nem kell kicsínyíteni!!!
Találtam egy tők jó oldalt ahol nagyon szupi képkereteket lehet letőlteni,ha valakit érdekel írjátok meg és belinkelem a címet!!!
Puszi

KépKépKépKép
Vendég
 


Andi, én azért tudtam, hogy megszületett Sancsi babája, mert ő is Margitos, és abba a topicba is szokott írni. Én azt olvastam előbb, és ott már gratuláltam neki! Kép
Sancsi, én is kíváncsi vagyok mindenre, ha lesz egy kis időd, akkor írj nekünk!

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Andi!
Bocsi hogy nem írtunk. Próbálkozom a képfeltöltésel, de nem nagyon megy, meg időm se sok van, ugyanis a kisasszony éjszaka bömböl, nappal alszik, úgyhogy alszom vele napközben én is.
Amúgy engem érdekelne a képkeretes link.

Odex!
Leírok majd mindent.
Amúgy ez az ACDSee az oldalon belül található (ha igen hol?), vagy a gépre kéne telepítenem?
Ehez most full hülyének érzem magam. Kép

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsí kitartás erre a pár hétre nekem is szar volt az első három hét de aztán szépen leszokott az éjszakázásrol!!!Képzeld én meg belinkelni nem tudom,ugyhogy amint lesz Gábornak rá kapacítása berakja!!Egyébként tényleg szupi rakok még be izelitőt!!Ja és csak 15 napig él a program,nekem is már csak 10 napom van és nem lehet ujra letölteni!

Odex!!
A barátnőm két hét mulva szül a Margitba és neki már most vízsgálodtak azok a bacík után ami a Margitba terjeng és már most szoltak neki,hogy ez van és mire számitson!!Nem semmi!!
Aísa már alszik éjszaka??Van még tejed??
Mennem kell mert készen vannak a fürdéssel!!!
Puszi AndíKép
Vendég
 


És még!!!!


Kép
Vendég
 


Ez is nagyon tetszik!!!Kép
Vendég
 


Sancsi!
Az ACDSee egy program aminek kéne lennie a gépen... De ha ez nincs akkor a Windowsban általában benne van a Photo Editor, és abban is van olyan rész, ahol meg tudod csinálni. De a Margitos topicban Zkatica felajánlotta hogy megcsinálja, de én is segítek, ha akarod! Kép

Andi!
Nagyon jók ezek a képek, engem is érdekel majd a link. Kép
Legalább már csinálnak valamit a kórházban ezek a bacik ellen. De azért vicces, hogy ilyesmi előfordulhat a 21. században egy kórházban.
Aisa éjszaka már csak egyszer kel fel mostanában. Este 9-10-kor letesszük aludni, és hajnal 4-5-ig kihúzza általában. Aztán napközben 3 óránként eszik továbbra is. Tejci van még mindig bőven szerencsére, azzal nincs gond. Csak sokszor olyan nyugtalan szopizás közben, rángatja magát, rúgdalózik, kapálózik. A szopi első néhány perce nyugis, aztán amikor már elmúlt a nagy éhség, akkor elkezdi ezt csinálni. Néha kiborító tud lenni, de csak elmúlik majd ez is.

Na, megyek fürdeni, ma mi vagyunk az elsők, és Aisa csak fél 10 körül fog fürdeni...
Sziasztok:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


http://www.frameshow.com/
Sziasztok,ime a képkeretes oldal amit igértem,de vigyázzatok mert csak 15 napig használhatjátok,de ezt ugyís kiirja majd akárhányszor beléptek mindig kiirja hány nap van még!!!
Jó keresgélést ha valamit nem tudtok irjatok!!!
Puszi AndiKép
Vendég
 


Sziasztok!

Odex!
Nem találtam a progikat, de lehet azért van, mert összeomlóban a rendszerem, és most nincs kedvem szórakozni a géppel, de ígérem megcsinálom ha rendeződnek a dolgaink.

Andi!
Köszi a linket, elmentettem.
Remélem Enéh is hamar leszokik a hisztiről. Ma leesett a köldöke, remélem az is segít valamit.

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Sancsí!!
Nekem nem segitett a köldök leesés,de kivánom neked ugy legyen!!Nappal is hisztizik,vagy azért akkor alszik is??Te tudsz azért pihenni?Csak egy tanács:probáld meg átforgatni az ágyát,vagy másík oldalra tenni a fejét,nekem ezt a Kelemen tanácsolta és részben bevállt,vagy ha másképp nem megy vedd magad mellé hátha ugy nyugodtabb,attol ne félj,hogy odaszokik,annyíra még nem tudja a dolgokat felmérni ,aztán majd szép lassan vísszaszoktatod az ágyába!!Nekem is így volt,és ráadásul mindig kellett valami a kezébe amit gyürhetett,ugyhogy a lepedő csücskét mindig a keze ügyébe adtam,ez a mai napíg igy van hogy a lepedő eggyík oldalát vísszahajtom neki!!Igaz,hogy nem marad ugy mert mindig keresztbe kasul alszik,de elalvásig bevállt!!CUMI????Bár az nekünk sose volt,egyszerüen nem kellett neki!!Nem lehet,hogy fáj a hasa??1 honapos kortol lehet adni a GRIPE WATERT,az nekem Kíránál nagyon jó volt,eleinte csak a cumiját mártottam be aztán esténként egy kiskanállal adtam neki!!!
Probálkozzál mindennel és kérj a gyerek orvostol segitséget,annyí minden van már!!Ki egyáltalán a gyerek orvosotok??
Bocsí ha okoskodok csak probálok segiteni!!
Azért kitartás,nem tart soká!!
ANDIKép
Vendég
 


Ja mégvalami!!
Figyeljetek oda most adóbevallásnál,hogy megkaptátok e havonta a 9000 ft.adojóváirást,mert az jár a GYÁSRA ís és a GYEDRE is!!Ha nem kaptátok akkor most egybe víssza lehet igényelni!!
ANDI
Vendég
 


Halihó!
Tegnap készült egy-két jó kép Aisáról :
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Andi!
Köszi a tippeket! A mai éjszakát átaludtuk, cserébe napközben volt a hiszti. Azt tudom hogy oldalt szeret aludni.
Nekünk is a Kelemen az orvosuk, javasolta a forgatást, ágy áthelyezését, de nem hiszem hogy az lenne a probléma, mert szerintem akkor sose aludna, de lehet hogy tévedek.
Holnap jön a védőnő, majd kiffagatom a sírásról.
Majd próbálkozom. Egyelőre nem aggódom, mert ma vagyunk itthon 1 hete, szerintem még Enéhnek is szoknia kell a helyzetet, csak a szívem szakad meg mikor sírva fakad, és nem akar megnyugodni.

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szíasztok!!
Odex!!!
Nagyon szép kislány Aísa!!!Mutattam a fiamnak mert éppen itt puposkodott délután amikor benéztem!!!Határozottan tetszett neki mert egyböl ölelgetni kezdte a monitort és mondta hogy baba-baba!!!Itt nevettünk Kírával!!!Mondtam neki,hogy majd 20 év mulva mehet hozzátok udvarolni!!!Benne vagy???Bár ezt inkább Gergötöl kéne megkérdeznem mert nálunk is Gábor fogja védeni Kírát!!Én ebbe az ügybe csak a szemügyre vehetem majd a jobbnál jobb fiatal fiukat!!Míronnál persze forditva lesz majd!!!
Azért kiváncsí lennék már Enéhre is elvégre még az is lehet,hogy oda megyünk majd udvarolni!!
Gyerünk Sancsí probálkozzál már!!!De egyszerü mert ha emaílbe küldöd ott nem kell kicsínyíteni!!!
Megyek fürdeni mert már megint én vagyok az utolso és ezt ugy utálom!!!
Szép napot nektek !!!
Jó babázást!!!
ANDIKépVárjuk a szombatot!!!!KépKépKép
Vendég
 


Andi!
Örülök, hogy a lányomnak már van udvarlója! Kép Hát igen, ez az udvarlás majd kényes kérdés lesz, Gergő bottal fogja elkergetni majd a fiúkat, ahogy ismerem! Kép De ez még jó messze van, ráérünk majd akkor aggódni! Kép
Sancsi, én is kíváncsi vagyok már a leányzóra! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Mármint szia Odex!!Ugy látom Sancsí felmondta a szolgálatot!!Hát igen szegény,sajna tudom milyen az éjszakázás!!Pedig ritka a lányoknál,ők álltalába nyugisabbak legalábbis Kíra egy angyal volt Míronhoz képest!!
Ti jol vagytok??Van még jo sok tejcíd??Lassan már a barátnőm is megy 23-ra van kiirva,már várom,hogy megint ilyen picit fogjak a kezembe,Miron már olyan nagy és dőgőnyőzni valo!!
Látnád táncolni,én nem is tudom kitől örökölte,talán anyosomtol meg apámtol ők voltak nagyon bulizosak!!Ugy kezdjük a napot,hogy odamegy a cd-játszohoz és csapkodja hogy kapcsoljam be!!Két napja már forog a saját tengelye körül és a seggét is riszálja!!Annyíra édes,csak ahogy felemelem a gépet,hogy felveszem őt egyböl leáll!!
Na jó megyek elteszem magam holnapra!!!
Jó éjt mindenkinek!!
ANDIKépÍlyen volt amikor megszületett ezen a képen kb 5 perces!!Ez lesz a tortáján szombaton!!Hihetetlen,hogy már egy éves!!
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itt!
Kicsit megterhelő az éjszakázás, de azért még élünk. Most megpróbálunk átszokni a reggeli fürdésre, mert azt vettük észre, hogy a fürdéstől felébred a kisasszony, és akkor jön a hiszti.

Sikerült lekicsinyítenem a képeket! Kép
Lehet már az elején a fényképezőgép szoftverével kellett volna próbálkoznom, nem pedig mindenféle képnézegető programmal.
Azért nem is írtam, mert mire mindent végigpróbáltam elment a kedvem az egésztől, de most itt vannak a képek! Az elsőn kb.6 órás, a második meg a héten készült.
Egyébként ma vagyunk 2 hetesek! Kép

Kép
Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi!
Nagyon aranyos a leányzó! Kép És milyen sok haja van, nem semmi. Kép Gratula mégegyszer!
És szeret egyébként fürödni Enéh vagy végigordítja az egészet??? Aisa nagyon élvezi, már elkezdett a lábával csapkodni a vízben, és nagyon tetszik neki, hogy csobog Kép

Andi, köszi mi jól vagyunk, Aisa ma kapta meg az első szurit. Sajna nem volt egy leányálom, nagyon sírt szegény közben is meg utána is. Azóta már kétszer evett, mindössze másfél óra kihagyással, ami nálunk nem jellemző. Kicsit nyugtalan, de nem lázas egyelőre, gondolom a combija fáj, ahol megszúrták szegényt. REmélem az éjszaka azért jó lesz, és nem fog sírni végig.
Tejcsim van bőven még szerencsére, nincs vele gond. Kép Sokat vagyunk kint a friss levegőn, és a dokinéni ma meg is dícsért minket hogy milyen szépen fejlődik Aisa! Kép Olyan jól esett...
Én jan. 24-ei leszek, talán barátnőd is kihúzza addig.! Kép
Hát igen gyorsan megy az idő, Aisa is tegnap volt két hónapos!
Nagyon szép torta lesz biztos Mironnak, majd fényképezd le, és tedd fel a képet. Kép

Na, megyek sziasztok:
Hajni
Kép
Ez a tegnapi séta előtt készült! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Hát eggyík csajszi szebb mint a másík,látom Míronnak jólesz a felhozatal(ahogy apa fogalmazna)20 év mulva!!Tényleg jo sok haja van Enéhnek,Mironnak most níncs ílyen hosszu,na jo már kétszer lenyírtuk!!
KépIgy üvőltött!!
Most mennem kell mert megyünk szülinapozni a barátnömhöz aki egy nap szült velem,egy korházba egy orvosnál!!Ráadásul itt lakunk egy utcába!!
Este remélem még benézek!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni!
Úgy vettem észre hogy nem nagyon szereti a fürdést, bár ma csöndben volt közben. Biztos álmos volt. Reggel fürdettem, most azzal próbálkozunk. A tegnapi esténk elég jó volt. Hajnal 1 fele befejezte az ordítást, és reggel 7-ig!!!! aludt.
Azt vettük észre(de lehet hogy csak félrenéztük) hogy nyílik a tudata. Van ilyen zenélő akármi az ágy felett, és mintha ma azt nézegette volna.

Andi!
Haja az van! Égett is s gyomrom rendesen terhesség alatt. Kép Remélem megmarad a haja. A színe is, meg a mennyisége is. Tényleg! Mikortol lehet levágni a haját? Ugyanis Enéhnek már nőtt is mióta hazahoztuk.
Mironnak: Boldog szülinapot, jó bulizást!

Itt van +1 kép. Nevet is adtam neki: Szerelmeim!
Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Mint egy kis béka ugy kivan terülve Enéh!!És ez a sok haj csúcs!!Fél éves koráig nem szabad a haját vágni,de ha nagyon muszáj akkor nem lesz semmi baja szerintem!!Nagyon édes,és sztem az apukájára hasonlit!!Bocsí!!Rakok be én is képeket a kis 1 évesről!!Nagyon élvezte!!!

Ime a torta,itt még épségbe!!Kép

Itt a tüzijáték vége,de igy bámulta végig!!
Kép

Itt már megpaskolta egy kicsít!!
Kép

Igy kiterült buli után!!
Kép

Itt kissé ferde fejet vágok,pedig nem is ittam!!

Kép

Hát ennyí majd még rakok fel csak nincs ídöm mert Kírát vísszük buliba!!
Szép napot mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Andi!
Utólag is boldog születésnapot nektek! Látszik a fiadon, hogy nagyon élvezte a party-t! Kép Aranyos lehetett nagyon... Kép

Sancsi!
Nem hiszem, hogy "félrenéztétek", hogy nyílik a tudata a gyerkőcnek. Szinte napról napra fejlődnek, szinte mindig van valami újdonság amit felfedezek Aisán is, hogy ezt eddig nem csinálta. Kép Majd amikor már tudatosan fog mosolyogni rád.... az fantasztikus érzés, néha könnybe lábad a szemem olyankor, annyira jól esik! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


SZiasztok!!!
Mi van veletek alig néztek be!!Képzeljétek a barátnőm tegnap volt bennt a Margitba mert 23-ra van kiirva szülni és már több mint két ujnyíra nyítva a méhszáj és mégis hazaküldték,mert annyíra tele van az osztály,hogy még őt aki ott dolgozik se tudták befektetni!!Szegénykém haptákba űl otthon és az anyukája vagy valaki otthon kellett vele maradjon hogy ha menni kell ne legyen egyedül!!
Igen Míron nagyon élvezte a bulit teljesen be volt pőrőgve,sajna a képek nem lettek tul jók mert nem állitottam át a piros szemet,ugyhogy most megnézem a sogornőmét és ha neki van valami jó akkor felrakom!
mi van a csajokkal??Hogy birják ezt a fasza időt??Mi alig megyünk ki inkább ablakot nyítok!
Vasárnap voltunk lennt a slötyín korizni igaz korit nem vittünk de Míron nagyon élvezte a csuszkálást meg az esést!!Kíra nem volt velünk ő buliba volt,utána mentünk érte ott meg a kis csajok (Kíra barátnöi)szétszedték!
Hát nagyvonalakba ennyí,jo lenne ha ti is írnátok!!
ANDI
Vendég
 


Hali!
Nem semmi, hogy mi megy a Margitban! De szerintem azért jobb neki még otthon, mint bent feküdni. Én szerettem volna az utolsó percig otthon maradni, erre három nappal korábban kellett befeküdni... Kép
Aisa jól van nagyon, mi azért voltunk kint sétálni: mi is a Slötyit céloztuk meg, de még annyira le van fagyva az út körülötte, hogy simán korcsolyapályát lehetne ott is kialakítani! Kép
Most éppen apának magyaráz a leányzó, egyre aranyosabb tényleg, sokszor meg tudnám zabálni, amikor vigyorog, gügyög... Kép

Sancsi, veled mi van? Enéh hogy viselkedik??

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok lányok!!!
Hol vagytok???Olyan egyedül vagyok itt!!!Kép
Vendég
 


Hali!
Ne sírj Andi, én itt vagyok! Kép
Mi újság, hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a hideget??? Jövő héten állítólag napközben is mínusz 10 körül lesz....így lőttek a napi sétának.. Kép
Mi megyünk ma csavizni egy kicsit: DM, babaruha-turkáló, barátnő stb... Kép JÓ lesz egy kicsit kimozdulni itthonról! Kép
Mi egyébként jól vagyunk, Aisa szépen nő, fejlődik, napközben alig alszik valamit, mindig talál valami érdekeset ami nem "hagyja" aludni... Kép
Megyek elmosogatok meg kiteregetek gyorsan míg alszik a tündérkém! Kép
Sancsi biztos "el van havazva"... Kép
Pussz...

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia!!
Nekünk se tetszik ez a hideg már taknyosak is vagyunk!!Ínkább ablakot nyítok!!Szerdán mentünk volna bárányhimlő oltásra de sajna ez most csuszni fog!!Babaruha turkálo???Olyan hol van ??Mesélj!!Én is szoktam menni itt Vőrin de ez nem kimondottan babaruha turi!!de azért jokat szoktam találni!!Dm-be pelust veszel??Itt vőrin az Ildiko bababoltba van jó pelus elég jo áron!!Sárga zacsko és azt hiszem valami HAPPY na meg az Auchen pelenka ís jo!!Prestige a neve,és annak is jo az ára!!
Szegény Sancsí lehet,hogy nem járt olyan jol mint te Aísával!!Pedig a lányok elég nyugisak szoktak lenni!!
Megyek mert jött Gábor és mintha éhes lenne!!Kép
Gyere sürübben!!
ANDI
Puszi AÍSÁNAK!!!Kép
Vendég
 


Na sziasztok hazajöttünk a bevásárlókörútról! Kép
Voltunk a régi Süba helyén épült játszóvárban, vagy mi a neve... Nektek Andi biztos jó volna, van egy hatalmas játszóház gyerekeknek. Kívülről nagyon jól néz ki, van benne mindenféle jó... A napijegy hétköznap 1500 Ft, hétvégén 1900 Ft, de két gyereknél jár 5% kedvezmény. Az emeleten pedig van egy hatalmas játékbolt, asszem a gyerekek ott be tudnának vásárolni. Én csak egy ilyen alvókendőt vettem Aisának, nagyon aranyos, és pihe-puha...
A turkáló pedig Ürömön van, vettem két pulcsit, két nacit és egy rugit no meg egy harisnyát és mindezért fizettem 3400 Ft-ot. Ezek használt cuccok, de egészen jó állapotúak. Van sokminden, de azért válogatni kell, mert vannak elég avitos, és nem túl szép ruhák is. DE azért hogy a gyerek kétszer háromszor felvegyen valamit, teljesen jók ezek.
Nem a DM-es pelust használom, mert nem sok különbség van a Libero-hoz képest, és az nekünk bevált. Asszem nem váltogatom már inkább, egyelőre ez nagyon jó. Azok a pelusok milyen árban vannak, amik ott vöriváron kaphatók?? Te próbáltad már?? Ti milyet használtok???

MÉg össze kell szokniuk Sancsiéknak biztos, gondolom minden percet kihasznál a pihire ill. háztartásra! Kép
Na megyek pihizni!

Pussz, és jó hétvégét!

Átadom a puszit, a tieidnek meg én küldök! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szía!!
Én azt a happy pelust használom amit itt veszek az Ildiko bababoltba az ára 1030 ft.és azt hiszem 28 db-os ja és ez maxí,de biztos van kisebbe ís,és egyébként egy az egybe liberó,csak más figurák vannak a tépőzáron!!Ha meg ezt nem kapom akkor az Auchenbe veszem a Prestige nevüt ami szintén libero minőség és annak ha jol tudom akkor 2300 ft.az 56 vagy 58 db.Tényleg nagyon jó és sokkal olcsobb mint a libero!!Mironnál én is liberoval kezdtem de a midi méret ota ezt a két fajtát használom!!
Figyu te kaptál az önkormányzattol Aísa után pénzt??Mert állitolag Szentivánon adnak 50000-ret!!Még a babakötvényen felül!!Itt nincs Vörösváron de itt soha semmi nincs,a lakásépitést se tudják támogatni ugy mint Szentivánon!!Járj utána,mert lehet hogy csak a január 1 után születtek kapnak!!
Mi is szoktunk játszoházba menni de mi ide az Ujudvarba az is nagyon supi!!Van külőn piciknek is!!
Na jo megyek mert elfáradtam ma a takaritásba!!
Jo hétvégét!!
ANDI
Vendég
 


Szíasztok!!
Már megint egyedül vagyok??Nem baj azért dobok pár képet hátha nézegetésre van ídötők!!
Tegnap voltunk gokartozni!!Talma ís eljött!!Nagy meglepi volt!!Míronnal probálkozott,de még nem valo apának!!A gokart meg a motor jobban áll neki!!Kép

KépItt harcol,vele!!Kép

KépNémi síker!!

KépKira nagyon élvezi!!És ráadásuk imádja a benzin szagot!!Kép

KépGyerek nevelés!!Autok,motorok,számitogép!!!Kép

KépNa ez egy kőzős játék fürdés elött!!!
Hát ennyí,most ti jőttők!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok újra! Kicsit eltüntem, de remélem most már sűrübben tudok felnézni.
Már alszunk valamit éjszakánként. Mondjuk Enéh köztünk alszik. Biztos jól elrontom, de inkább, minthogy átbőgje az egész éjszakát. Meg sajnos hasfájósak vagyunk. Nem tudtok valami csodaszert ellene? Az infacol nem használ, most édeskömény teával próbálkozunk.
Egyenlőre ennyi.
Jah! A Kisasszonynak van honlapja!: www.eneh.gportal.hu
Még nincs teljesen kész, de már nézhető.
-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia Sancsí!!
De jo hogy ujra itt vagy!!Én a Kirának a GRIPE VATER vizet adtam ami 1 honapos kortol adhato!!Nekünk bevállt!!Probáld elöbb a cumiját bemártani és ha ízlik neki akkor esténként egy kis kanállal!!Ez egy édes viz!!Ha nem izlik neki akkor is probéld meg beletuszkolni esténként!!Nekem tényleg nagyon jó volt!!Nem bíztos,hogy hasfájos nekem is így índitott Míron aztán nézd meg pár hét alatt megváltozott!!Azt hiszem ő is 3 hétig űvöltött mire én is a nagy ágyba tettem,de azért mindig probáltam az ágyával!!Ne add fel!!Kitartás és nyugalom!
Most megyek már vár a fürdő vizem!!
Puszi mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sancsi!
Nagyon jók a képek Enéh-ről... Kép Ha csak most alszik még köztetek, akkor abból nem lesz gond, mert én úgy tudom (és tapasztaltam is), hogy kb. 2-3 hónapos korukra kezdenek csak kombinálni. Addig nem követelőznek, nem kötik össze azt hogy ha sírnak akkor maradhatnak a nagy ágyban. Aisánál is most kezdődik csak, hogy tudja, hogy ha bizonyos hangot hallatt, akkor felvesszük, megkapja a cumiját stb.... Kép De azért tényleg próbálkozz minél korábban visszaszoktatni a saját ágyába.. nektek is jobb.. Kép
Andi!
Nagyon jók a képek Talmával.. Tök véletlenül futottatok össze vele?? Milyen rendi,hogy "leállt" így fotózkodni... amúgy is nagyon szimpi a srác..Kép
Majd lehet, hogy kipróbálom én is azokat a pelusokat, csak mostanában nagyon keveset járok Vörivárra... Én nem kaptam pénzt sajna az önkormányzattól, mert persze csak a jan.1-e után születetteknek jár...így a babakötvényről is lecsúszunk (bár ezt kevésbé sajnálom...) Kép

Sziasztok!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Odex!!
Hogy te milyen peches vagy mindenröl lemaradsz!!Mondjuk nálunk itt Vörin még a szándék sincs meg!!Mi egyébként igy jártunk a szoc.pollal amit Kíra után kaptunk!!Oktober 27-én irtuk alá a hitelszerzödést amikor is ugye még 200000.járt egy gyerek után na aztán november 1-től lett 500000.Szal mi is lecsusztunk 3 nappal és már nem lehetett visszacsinálni pedig mennyít küzdöttünk érte!!És ugyebár akkor most Mírcsí után se 1 milliot kaptunk volna hanem másfelet!!
Hát ez van!!Tényleg jo a pelus majd probáld ki!!

Sancsí!!
Enéh honlapja fizetös??Látom azért van ídöd ha ílyeneket csínálsz!!De nagyon supi!!Kérünk friss képeket!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!

Andi! 200 forintot kellett fizetnem érte. Még nincs teljesen kész az oldal, de folyamatosan lesznek friss képek rajta, főleg hogy az egyik nagymamája csak ritkán láthatja.

Odex! Köszi az infót! Remélem sikerül majd visszaszoktatni, de addig még van 1 kis időm. Arra már rájöttem, hogy néha csak az a baja, hogy nem vagyok a közelébe. Olyankor elég ha megsimizem, és le is nyugszik.

Képzeljétek! Ma volt nálunk a védőnő, és megdicsért. Enéht azért mert szépen fejlődik, engem meg azért, mert szerinte egyre magabiztosabb vagyok! Kép

Nah! Megyek, mert mindjárt fürdünk!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: