Új privát üzeneted érkezett!

Theo!
Igaza van Martinának mindabban amit leirt. Védõnõhöz mindenképp a lakhelyed szerintihez kell menni,tehát akihez tartozol. MEgmondják mikor rendel (hetente egyszer) és akkor tudsz menni. A doki tényleg gyerekorvos lehetett, nálunk is egyben van a gyerekdoki (egészséges rendelés)+mellette levõ szobában a védõnõ.
Ruhaügyben gondoltam,hogy még korai:-)) merthogy még a terheséged elején vagy. Majd,ha aktuálissá válik, akkor jelentkezz! Mindig vannak ruhák. Õsziek meg amúgy is csak augusztustól lesznek, most egyelõre nyáriak vannak.
Vigyázzatok magatokra, puszi:Giti
Giti
 


OK. Lányok. Én is így gondoltam, de szeretek mindent bonyolítani. De jó, hogy van kiket megkérdezni...!
Martina te hogy vagy? Egyben?

Theo
theodora
 
 


egyben Kép
szeretnek osztodni Kép

ha indulok, beirom ide is hogy elindultam,jo?
m
martina
 

 
 

Miért még hová írod be? Esetleg máshol többet megtudhatok rólatok?

t.
theodora
 
 


A friss kismamak topicot nezd meg.
a chaten is szoktam lenni, ott a profilban latszik, amit tudni kell rolam.

Kép
M
martina
 


Ide senki sem látogat???

Giti mi van veled? Te is eltüntél, vagy csak máshol vagy?
Van 1 kérdésem: az nagyon macera, ha a munkahelyem nem TB kifizetõhely?
Lehet, hogy így többet kell várni a juttatásokra?

Theo
theodora
 
 


Theo!
Nem tûntem el,én mindig benézek ide. Csak most sietõben vagyok, mert már késõ van.
Remélem a többi Csepeli anyuka is erre téved majd és fellendülünk:-))
Holnap majd bõvebben irok.
Kicsit macerásabb,többfelé kell igy menned,hogy nem TB kifizetõhely.Nekem az volt,igy könnyû dolgom volt. Idõben kell intézni a papirokat.
Giti
Giti
 


Meg mindig head and shoulders allapotban vagyok. 2 in 1 Kép
elegge elegem van a vilagbol, de ide azert szivesen bejarok korulnezni....

Nem tudja valaki hogy hol van az "elefantos" jatszoter?
Jo kerdes mi? Kép

csokok!
M
martina
 


Mi az az "elefantos" jatszótér?
t.
theodora
 
 


Martna!
Én sem egészen értem milyen "elefántos"játszótérrõl irsz ill. kérdezel?
Itt Csepelen ? Bõvebbet?
Játszótér.. de jó lenne,ha lenne olyan játszótérre járó anyuka,aki itt is megfordul.
NÉha megyünk a játszótérre és hülyét kapok az anyukáktól. Beszélgetnek és a gyerekre jobb esetben odafigyelnek. A fiamtól is múltkor elvették az õ kedvenc lapátját (amit aznap kapott) és szegény sirt,üvöltött,hogy kéri vissza a lapátot. A gyerek anyja jót csevegett,észre sem vette tán,hogy csemetéje elvette a lapátot és a fiam sir. Én meg azon filóztam mit csináljak? Ugyanis szép szóval esze ágába sem volt visszaadni azt a lapátot. A végén kioperáltam a kezébõl. És az anyuka ebbõl mit sem vett észre. Engem az ilyen és ehhez hasonló dolgok idegesitenek a legjobban.Vagy mikor a homokozóból a gyerek elhordja a cuccainkat és szétdobálja és én vadászgatom össze,miközben én azt tanitom a gyerekemnek,ha elvesz vmilyen játékot,és már nem akar vele játszani,tegye vissza.
sokszor elkeserit,hogy én tanitom a sajátomat illemre,jómodorra és a kortársaitól javarészt nem ezt látja.
Szóval:játszóterezõk vannak köztünk? Kivéve:Martina és Theo.
Martina! Neked meg kitartás itt a nagyon finishben!:-))
Puszi Nektek:Giti
Giti
 


LÁnyok!
Mindenki eltûnt? Gondolom Martina már babázik, de a többiek?
Giti
Giti
 


Sziasztok Csepeli Anyukák!

Martinának 06.01-én egészséges 3400 gr-os fia született.
A biztonsági vizsgálatok elvégzése miatt jövõ hét szerdáig benn maradnak. Baba kajál, alszik, mosolyog. Mindketten jól Vannak Kép

Sokszor csókol Titeket
tyúkanyó
 
 


Tyúkanyó!
Gratulálok Martinának és jó egészséget kivánok Neki és a babának is!Sokszor puszilom õket, vigyázzanak magukra!
Giti
Giti
 


Sziasztok!

Itt vagyok, de sajna már nem sokáig, mert már táppénzen vagyok és a munkahelyen kívül nincs internetem. Még 1-2 hétig be-be járogatok betanítani az új kolléganõmet. Szóval csak ezért tüntem el. Már a 8. héten és az 5. napon tartok. de volt némi gond a 6. hétnél. Egy picit megijedtem, mert volt olyan rózsaszínes, barnás fura folyásom és a doki szigorú pihenést javasolt. A párom me nem nagyon enged vissza dolgozni. Szóval ez van. Egy picit szomorú voltam és olyan hülye gondolataim voltak, hogy mi lenne, ha elmenne a baba meg ilyesmi. Hülye vagyok nem? Sziasztok:
Theo
theodora
 
 


Sziasztok!

martinaKép Itt is sok gratula nekedKép

Lányok (már, ha jár még ide vki), remélem hamarosan én is csepeli anyuka leszek.
Egyenlõre a lakáskeresés fázisánál tartunk.
Ha valaki tud az alábbi parpaméterek szerint lakást, kérem jelezze.
Szóval: kertvárosi részen keresünk családi házat, ill. kertvárosi jellegû környéken (pl. Csillagtelep, sétányok)
lakótelepi lakást 50 és 80 nm között. Árat nem írokKép

Elõre is köszi a segítséget, üdv mindenkinek:
Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovika!
Itt jár a CSepel újság és a Szuper info,abban rengeteg ilyen lakás van.Ha gondolod majd átnézem és beirogatok néhányat,hátha tudok segiteni.Idõnként az itteni közvetitõ irodáknál is ki lehet fogni jó cimet (mikor mi családi házat néztünk,akkor adtak ki néhány cimet).
JÁrogatunk ide,de sajnos elég kevés CSepeli anyuka internetezik,legalábis kevesen jönnek be.Én mindig benézek.
Theo!
Sajnálom,hogy nem tudzs majd netezni.vigyázz magatokra és ird fel a telcsiszámom,ha majd kellenek ruhák,csak csörrenj rám:0620/3503835.
Sokszor puszillak:Giti
Giti
 


Hello mindenkinek!
Én itt még nem jelentkeztem (27 hetes kismama vagyok).

Jovika
Mi 3 hónapja költöztünk ide, és meg tudom adni az ingatlanosunk számát (mármint aki találta nekünk a lakást) akkoriban egy csomó jó ajánlata volt ( és nekünk nem kellett fizetni érte és minden papírt megszerzett).
Lenkei László 06-309-110-126
remélem ti is megtaláljátok amit kerestek.

Üdv
dec8
dec8
 
 


Sziasztok!
Mizújs veletek Giti?

Üdv dec8!
Voltál már a chaten is nem? Úgy rémlik.

Theo
theodora
 
 


hazaertem Csepeliek!

Pocok jol van, megvizsgaltak, egeszseges!
[url=http://kep.tar.hu/martina/index.phtml?aid=27523374&pid=981087" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/martina/index.phtml?aid=27523374&pid=981087[/url]

Kép))))))
szeretem!
martina
 


Martina!
Megnéztem a képet, a kismanó egy tünemény,gyönyörû és nagyon édes! Mégegyszer gratula neked! A szülés milyen volt? És az ott tartózkodás, a kórházi napok?
VIgyázzatok magatokra és sok-sok tejcikét kivánok!

Dec8: ti merrefelé laktok Csepelen? Most várod az elsõ babádat?

Theo: köszönöm megvagyunk. Jövõ héten szerdán megyünk mandulamûtétre (orr), sajna ki kell venni. :-((( De ezen kivûl jól megvagyunk. Kár, hogy lassan már nem leszel gépnél,akkor nem is fogunk rólad tudni semmit?
Puszilok Mindenkit!
Giti
Giti
 


Giti!
mailtam es a friss kismamakban is leirtam a szulest Kép

A csepeli korhazbol a Tamasi doki atment a BM-be, ezert talaalkoztam 2 csepeli kismamaval. Na jo, az egyik szigethalmi. A csepeli meg!...
Kepzeljetek egyszer nem tette 5 nap alatt mellre a csoppseget, nem simogatta, nem beszelgetett hozza pelenkazasnal Kép

olyan szomoru voltam miatta Kép
de jeleztuk a vedono fele hogy mi van. ma jon az en vedonom ide, neki is szolok meg egyszer....
martina
 


Giti: elõre is köszönöm, ha gondolsz rámKép
A csepeli szuperinfot láttam (mmint a júniusit), de a Csepel újságot nem.

dec8: köszönöm az infot, fel fogom hívni a pasastKép

Üdv mindenkinek:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Kedves Lányok!

Örülök, hogy van néhány csepeli itt Babaneten. És is csepeli vagyok, már elég régen itt élek, de a bölcsõm nem itt ringott. Nem vagyok már olyan "friss" anyuka, de rengeteg tapasztalatom van, úgy gomdolom, a kislurkókkal kapcsolatban. Akit érdekel, szívesen megosztom vele. A fészek alja egy 7 és fél éves és egy 4 éves fiúcskából áll.

Üdv. Édesanya
Édesanya
 
 


Szia Édesanya!

Üdv körünkben! Azért csak gyûlik, gyûlik a csapat Kép

m
martina
 


Sziasztok!!!
Újra itt! De egy picit szomorúan.Sajnos vagy hála Istennek orvost kell váltanom, mert mégsem jött be az ajánlott. Már egy csomószor voltam a rendelésén és a negyediknél megkérdeztem, hogy nem kellene e valami nyilvántartást vezetnie rólam, meg a babáról. Igaz, hogy nem volt kiskönyvem, de ez egy magánrendelésen elvárható, nem? Akkor, amikor tudta, hogy vérezgettem nekiállt rákszûrést csinálni így a 3. hónap elején. Persze bevérzett a méhszáj, úgy, hogy leültetett, mert nem bírtam menni sem. Ott ültem 1 órát, mire a vattapapír be tudta szívni. Persze ez 1,5 napig tartott. Még annyira az elején vagyok, de már annyi minden történt velem. Rosszul vagyok. Én most kezdtem el hányni. Normális ez a 11. hétnél? Na most jól kipanaszkodtam magamat, de sajna nincs kivel megosztanom és párom is látványosan elkeseredik a bajaimtól. Veletek mizújs??

Theo
theodora
 
 


Ha nem ragaszkodsz Csepelhez en felajanlom a dokimat....
irj mailt

trilla@mailbox.hu
martina
 


Theo!
Ne keseredj el! Ha bármilyen kérdésed van és tudok,szivesen segitek, osztom meg a tapasztalataimat. Ráérõs idõdben még találkozhatunk is. Mi sokat megyünk játszótérre és akkor tudnánk beszélgetni.
Én is ajánlanám a dokim, de õ sem Csepelen van, hanem a VII. kerben a Keletinél, de nagyon jó doki :-)

Martina! Hogy van a csöppség?

Jovi: most nem jött még cSsepel újság,de mihelyst jön, akkor jelzek és megkérdem mit gépeljek be neked, milyen tipusu hirdetés érdekelne, ha addig még nem találtatok lakást.

Édesanya! Örülök, hogy TE is csatlakoztál hozzánk. NEkem 2,5 éves a fiam. Merrefelé laktok?

Giti
Giti
 


Jovi!
irtam memot, van csepelnyuzom! mailjal egy fax szamot es tyukanyo elfaxizza neked hjolnap!
m
martina
 


martina: jóKép

Giti: köszi, de megszereztem az újságotKép

A fejlemények: a mi lakásunk hétfõn (júli.1.) le lesz foglalózva (remélem), mi meg keresünk gõzerõvel.
Egyenlõre nem sok sikerrel, amit én a drága férjuram finnyásságának tudok be. De ez a hibája megbocsájthatóKép

Várok továbbra is minden használható 5letetKép
Üdv: Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovika!
Szurkolok nektek! Vannak itt jó környékek, elsõsorban az Erdõsor utca,ott 4 emeletes panelházak vannak és van 2,5 szobás,mi azt néztük annak idején.Jóaz elrendezése stb.
Nézegessetek,és számolj be nekünk mi a helyzet!

Martina!
Ti meg igazán sétálhatnátok már a Béke tér felé!

Többi kismama,anyuka hol van???

Sziasztok:Giti
Giti
 


Sziasztok Anyukák!
Nagyon örülök, hogy rátok találtam. Jelenleg Gyõrben lakunk, de augusztustól mi is csepeliek leszünk, az árpád utcában fogunk lakni. A segítségeteket szeretném kérni, 28 hetes terhes vagyok, és tudni szeretném hol a terhesgondozó, esetleg védõnõrõl tudtok-e valami infót adni, kit keressek, és mikor lehet odamenni?
Elõre is köszi mindenkinek. Tünde.
Cím: tinuviel_@freemail.hu
Tinuviel
 


Sziasztok

Giti: a párom nem nagyon akar arra a részre menni (a fene sem érti, miért). Drukkoljatok azért, hogy AZT a lakást, amit kinéztünk a sétányokon, meg tudjuk majd venniKép

Tinuvel: üdv a csepeliek közt (mintha én már az lennékKép )

Sziasztok:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Szijasztok!

Giti tisztazzuk mar, melyik a beke ter? es mikor vagytok asrra?
Mi a Pockaval egy sotetkek macikas babakocsival koszalunk es amig ilyen meleg van, delelott inkabb reggelente szoktunk menni...

Tinuviel: ismered Csepelt? mert igy ismeretlenul nem sokat mondhat neked hogy az egeszseghaz mogott van a gyerekrendelo es mellette a vedonoi hivatal... de a telcsiszamot megadom ;)
277-33-11/149-es mellek

m
martina
 


MArtina!
Irtam emilben:Béke tér megközelithetõségét. Szóval tudod hol a sportpálya? Csepel SC. Annak a fõbejáratát is tudod? Na, azzal szemben van egy kis játszótér, sárga csuszda, nagy focipálya, két hinta. Az a Béke téri.
Vagy ha úgy mondom, hogy a templom mögött? (ahol a kék keritéses óvoda van, ott a templom és ha abba az utcába bemész, akkor meglátod a játszóteret. Igy már valamennyire be tudod tájolni?

Jovika! A sétányokon? PUli ,Cirmos stb? Az is jó hely végülis,de szerintem az Erdõsor és társai,négyemeletes házak is nagyon klappolnak és olcsóbbak,de nem rosszabbak,mint a Pulisétányos. (itt is,ott is van ismerõsöm,innen tudok hasonlitani)

Tinuviel:Gratula neked a babához és üdvözlünk a Csepeliek körében. Ha kell, segitünk. Azt hiszem az Árpád utca is az Áruház téri rendelõhöz tartozik,ha jól tudom, szerintem ezt érdeklõdd meg akár telefonon.Akkor meg tudják mondani ki lesz a gyerekorvos és a védõnõ.Ha másban tudunk segiteni akkor szivesen!

Sziasztok:Giti
Giti
 


Sziasztok!

Na, lakásunk még mindig nincs, de a miénk már cca. eladva (lefoglalózva). Ezen kívül semmi új, keresgélünk.
De egy hétre felfüggesztünk minden ilyen tevékenységet, mert utazunk HorvátországbaKép
Nagyon várom, biztos szép lesz, jó lesz, meg mindenKép

Úgyhogy mához 2 hétre leszek legközelebb.
Addig is üdv. mindenkinek, sziasztok:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Vegre itt vagyok megint. igaz csak egy rovid level erejeig.
Mar a 15 hetnel tartok es egzre izgatottabb vagyok. Az uj dokim szuper!!!! Remelem, hogy ti is jol vagytok. Sajnos az otthoni internetezessel meg varnom kell egy kicsit, addig is csok nektek.

Theodora
Névtelen
 


Halihó lányok,hát senki sem jár errefelé?
Nekem sajnos egy ideig nem lesz nethozzáférésem (szolgáltatóváltás miatt) úgyhogy kb. 1 hónapig biztos nem leszek.
Most pedig nyaralni megyünk.
De azért jó volna ha nem halna ki ez a topic.Olyan jó lenne csevegni,néha összefutni stb.Szóval hajrá és mindent bele kedves csepeli anyukák.
Aki ruhát szeretne,mint te is Martina,annak a telefonszámomat adom,ott elérhetõ vagyok: 06-20/3503835
Sziasztok és kellemes nyarat mindenkinek!
Puszi:Giti
Giti
 


Sziasztok Csepeli Anyukák!
Örülök Nektek! Mi (egyenlöre) albérletben lakunk Csepelen, de itt szeretnénk házat venni, ha sikerül, még idén. Látom, hogy ritkán jártok erre, de azért ezentúl is benézek majd. Ha minden összejön mi is elutazunk kb.10 napra. Remélem nem marad abba ez a topic most, hogy rátaláltam. Jó nyaralást Mindenkinek!
Üdv: Owlet
owlet
 
 


Sziasztok Csepeli Anyukák!

A topic-ban még új vagyok, de Csepelen mondhatni "tõsgyökeres". Jelenleg az 5 hónapos Picurkámmal vagyok itthon és nagyon örülök, hogy rátok találtam! Remélem, ha vége a nyaralási szezonnak többen benéztek majd ide.

Ha valakit érdekelne még családi ház, nekünk lenne egy eladó Csepelen a Tinódi utcában. Ez egy kisebb (45 m2), egyszobás ház, melléképületekkel, nagy kb. 200nöl telekkel.

Üdv.: P.
pannus
 
 


Sziasztok!Szia Owlet, Pannus!
Remélem megmarad ez a topic és irogatunk majd ide mi Csepeli Anyukák...Annyi megbeszélnivaló akadhat!
Szerencsére már van internetelõfizetésünk,ugyhogy gyakran be tudok ide neézni és irni a topciba.
Owlet:jó nyaralást nektek ! Mi nemrég jöttünk haza , de sajna nem volt túl jó idõ..
Pannus:mindket érdekelne családi ház,de nagyobbat szeretnénk,fõleg négyzetméterben,szobában stb.
Merrefelé laktok?
Puszi mindenkinek:Giti
Giti
 


Sziasztok lányok!
Csak elbúcsúzni jöttem.
Van végre lakásunk, de a város másik végén, Rákospalota kertvárosábanKép

Sziasztok:
Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!
Szomorúan látom, hogy egyre kevesebben vagyunk.
Giti!
Én a Völgy utcában, a kertes házas részen lakom. Ti merre?
Úgy láttam, hamarosan visszamész dolgozni? Mikortól és hogyan fog történni a bölcsibe szoktatás?
Lehet, hogy jövõre nekem is vissza kell mennem. Azért próbálom kicsit húzni még az idõt. Jó lenne legalább két évig itthon lenni, de ez sajnos nem csak rajtam múlik.
Azt hallottam, hogy itt Csepelen van magán bölcsi is, bár részleteket nem tudok róla.

Lányok! Owlet, Martina, Tinuvel ...! Merre vagytok?

P.
pannus
 
 


Szia Panna!
Én a Plázánál lakom emeletes házban (sajna nem kertesben,pedig az lenne az álmunk!) Szpetember 16-tól kezdjük a bölcsit,3 hét lesz a szoktatás.Elsõ héten csak 10-12 között-játékidõben kell benntlenni,utána reggeltõl délig és a harmadik héten már az ottalvást próbáljuk.
Egyelõre ennyit tudok. Megyek október közepétõl vissza dolgozni, nekem lejár a gyes,a fiam 3 éves lesz.
Pedig de jó-de jó itthon lenni.
Azt ajánlom legyél otthon a pindurral ameddig csak lehet,de kétéves koráig legalább!Ez az idõ pótolhatatlan és olyan gyorsan nõnek,észre sem vesszük és kirepülnek.
Én jelentkezem rendszeresen,úgyhogy életben tartjuk mi ezt a topicot! Remélem a többiek is becsatlakoznak.
Panka!
Nem érdekel téged õszi gyermekruha? Használtakkal és újakkal is foglalkozok. Az ujakat készitõtõl hozom és nagyker. ár alatt vannak.A használtak ált. külföldi, osztrák kiváló minõségû rucik.
Ha gondolod, meg tudod nézni,azzal nem vesztesz! Nem tudsz még olyan anyukát akit érdekel?

Na,egyelõre ennnyit! Sziasztok:Giti
Giti
 


Szia Giti!

Szívesen megnézném majd a ruhákat. Eddig szerencsém volt, mert egy rokonunktól Olaszországból sok szép ruhát kaptam. Sajnos most egy darabig nem tudnak eljönni és én sem tudok hozzájuk kimenni, úgyhogy õszre-télre be kell majd szereznem néhány dolgot.
Megkérdezem majd az ismerõseimet is.

Ti jártatok babaúszásra? Mi egy hónapja kezdtük el a Rubin hotelben. Nagyon tetszett a foglalkozás, csak kissé drágának találom. (6 alkalom 12 eFt volt.) Nem hallottál valamit a nagytétényirõl? Nekem a gyermekorvos azt ajánlotta.

Az orvosról jut eszembe, hogy pár hete voltunk az 5. hónapi oltáson, de se a védõnõ, se a dr-nõ nem említette, hogy el kellene kezdenem az új ételek bevezetését. (Szept. 10-én lesz a kisfiam fél éves, eddig csak anyatejet kapott és 8 kg.) Úgy gondolom, lassan el kellene kezdenem a gyümölcsökkel, de olvastam már olyan véleményt is, hogy jobb a tejpépekkel, vagy a párolt zöldségekkel.
Te hogy csináltad?

Üdv.: P.
pannus
 
 


a tejpépek eléggé hízlalnak...
a gyümölccsel ajánlják kezdeni.
anita
sipi
 
 


Giti!
Engem érdekelnek a ruhák,hol lehet õket megnézni?
Gabi
Névtelen
 


a többi 50-en helyen,ahol Giti hirdet...hívd fel talán.
Névtelen
 


Panka!
A barátnõm már több mint két éve viszi a lányát úszásra,õk néhány hónaposan kezdték.Majd megkérdezem hova járnak és mennyibe kerül.És már nagyon ügyesen úszik a kislány.Sajna mi kimaradtunk ebbõl és már bánom, mert jó dolog. Ezt majd megérdeklõdöm neked.
A hozzátáplálással kapcsolatban: én kicsit hamarabb,mint 6 hónaposan kezdtem,a doktornõ tanácsára (bár elég lett volna utána, mert mi is anyatejesek voltunk).Mi elõször gyümölcsöt adtunk neki, elõször csak pár kanállal és a pépet kcsit késõbb kezdtük el.Imádta a fiam,van olyan,amit receptre irathatsz fel,csak nem reklámozzák az orvosok.Ilyen a Nestlé szója-rizspép és a Milupának az egyik pépje.Igy sokkal olcsóbb.Ez egyéves korig iratható receptre.
Szerintem inkább gyümölccsel kezd a hozzátáplálást,szépen fokozatosan.
Hova jártok gyerekorvoshoz? Merre szoktatok sétálni? Béke tér felé v. a Kaiser's felé nem szoktatok? Mi ált.oda járunk játszótérre.
EGyelõre ennyit, puszi:Giti
Giti
 


Névtelen hozzászóló!
Ha már ilyen figyelmes vagy,sorold fel az 50 helyet, jó?
És ne névtelenül irogass, hanem vállald ki is vagy, ez igy szokás!

Gabi!
Ha érdekel a ruha, akkor gitike@freemail.hu az email cimem,ott elérsz és bõvebbet tudok irni neked.
Giti
Giti
 


Giti 2002 Augusztus 01 csütörtök - 23h 18: Edit


Halihó lányok,hát senki sem jár errefelé?
Nekem sajnos egy ideig nem lesz nethozzáférésem (szolgáltatóváltás miatt) úgyhogy kb. 1 hónapig biztos nem leszek.
Most pedig nyaralni megyünk.
De azért jó volna ha nem halna ki ez a topic.Olyan jó lenne csevegni,néha összefutni stb.Szóval hajrá és mindent bele kedves csepeli anyukák.
Aki ruhát szeretne,mint te is Martina,annak a telefonszámomat adom,ott elérhetõ vagyok: 06-20/3503835
Sziasztok és kellemes nyarat mindenkinek!
Puszi:Giti


Kb. 5 hozzászólással "gabi" elõtt.....
Névtelen
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: