Új privát üzeneted érkezett!

Hahó csajok!
Kiderült a turpisság,kata szegény betaknyosodott az éjjszaka. Kétségbe is estünk mi felnőttek és 1-től 3-ig szivogadtuk az orrát ő meg mosolygott ránk. Elkeztünk kakukkfüvet meg citromolajat párologtatni és háromkor szopi után szépen elaludt és reggel kilencig aludt. Közben volt szopi de az orra jó volt.
Ma beszereztük a porszívós orrszívót és "csak "kétszer kellett használnunk. Egész jól tűrte,remélem nem lesz rosszabb. Sajnálom szegényt meg lelkiismeretfurdalásom is van mert pénteken 1,5 órát kint voltam vele kengurúba és lehet hogy ott fázott meg.
Crissy
igen,babanetes talin voltam. Furcsa a sok különböző ember,a neten néha idegesítenek is ...de Én már csak ilyen vagyok. szeretek beszélni de ragozni huszadszor is ugyan azt azt nem bírom nagyon...
Nem tudom pontosan mit kapnak. tamás ping pong ütő tartót szeretne meg valami bulis polár sapit a síelésre. egyiket azthiszem megkapja. De Andinak most éppen nincs semmi kívánsága úgyhogy majd Zolival gondolkodunk.
Erről jut eszembe néztétek azt a magyar filmet ahol a Bélák összeültek gondolkodni...Kép Mindig ez jut eszembe erről a szóról.
Éhes vagyok megyek...
Írjatok nehogy kihaljon a topic
Bea
20180827120929
 
 


Crissy!
Még a papagájos kérdéshez!
Mi 1,5 éve vettünk egy ninfát Bubu a neve az Andinak a szülinapjára. De ez foglalkozást igénylő állat az állandó takarításról nem is beszélve. Így egy kkicsit megszívta a Bubu mert a kezdeti lelekesedés alábbhagyott és most vadócan él itt közöttünk.
Mondjuk mi nevelési célzattal vettük az Andinak. Állandóság,felelőség...stb. Annál viszont keményfejűbb hogy ez bevált volna nála. Meg az az igazság hogy mi nagyok se értünk hozzá és egy öreg példányt vettünk akit már nem nagyon lehet tanítani. Így a gyereknek csak munkája van vele öröme nem sok. Szóval megjártuk....
Hát ennyi...

Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik, csak Bea és én tartuk életben a topicot... Tündér tanulsz ezerrel gondolom. Betta, milyen dolog ez, hogy felénk sem nézel? Ejnye-ejnye...Kép

Bea, hogy van Kata? Olyan rossz, amikor betegek a picik! Kép Főleg az, amikor tiszta náthásak és csak szívni-szívni kell a nózijukat. Kép Bevallom, én nem bírtam használni a porszívós orrszívót. Mi a Pesztonka elektromosat használjuk. Orrszívás előtt belecsöpögtetek a nózijába egy kis sóoldatot, várok egy picit, aztán jöhet az orrszívás. Sikerült már kikísérletezni, hogy hogyan a leghatékonyabb a szívóereje, szerencsére jól működik a "rendszer". Egyszer mi is összeszereltük a porszívósat, de teljesen elszörnyedtem az egésztől, úgyhogy inkább maradtunk az elektromosnál. Sztem a mi porszívónk nagyon hangos... Kép

A mi papagájaink végre megszokták az új helyüket, ma már jó nagy ricsajt is csaptak!Persze pont akkor, amikor Noémi az ebéd utáni szunyáját töltötte éppen... Kép Ja, csak sima hullámos papagájról van szó, az egyik hófehér, a másik kék.Nagyon arik! Kép A két macska meg be van zsongva.Kép
Kitaláltátok már, mit fog kapni Andi?

Még lehet, hogy jövök ma, de most mennem kell, mert Balázzsal csinálunk vmi papagáj-kaja-mixet.Kép

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 

 
 

Szia Chrissy!
Tegnap is ugyan abban az időben fórumoztunk. Csak mire válaszoltam volna addigra elszált a gép meg az agyam is. vagy fél órát írtam minden féléket aztán meg huss...szidtam a fiúkat mert állandóan töltenek valamit a netről és ezért a gép lassú és nem bírja. Persze visszakaptam hogy ha filmet akarok akkor csönd legyen...minden esetre nem volt energiám újraírni.

Katus talán jobban van, de egyre nehezebb az orrát kiszívni,ugyan jól működik a porszívós cucc de nem tesz a nyálkahártyának túl jót úgyhogy nem erőltetem. érdekes ha szopik általában kidugul az orra.
Nálunk nagy hó van, építettek is a nagyok egy hóembert,most meg elmentek korizni. Itt most 5 nap félévi szünet van. Pont jó legalább sokat vannak kint.
Egyébként vettünk a Tamásnak egy pingp. ütő tokot az Andi meg egy mobiltartó nyugágyat kapott.
Tudod nálunk az a szabály hogy megfelelő bizi melett 5-ikbe kaphatnak mobilt.De az a csajszi megbulizta magának karácsonykor. Mégpedig úgy hogy megígértette velem hogy ha kap valaki a családba új mobilt akkor a régit ő örökli. Ő már akkor tudta hogy Én mobilt kapok, Én meg nem is sejtettem mert nem vagyok nagy mobilozós volt egyrégi készülékem azzal jól elvoltam. csak a család kapott idegbajt amikor rámhívtak én meg lemerültem mert nemtöltöttem fel vagy mert sz..r volt az aksim...Kép szóval megörökölte a telcsim és most kapott hozzá egy tartót.
De továbbra is az a véleményem hogy nem való 9-10 évesnek telefon. ne tud meg milyen hülyeségekért felhív
elmentem mielőtt még elszáll
majd még jövök
p
Bea
20180827120929
 
 


Itt a kis család+egyhóember
Kép

Kép
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de mostanában Niki nagyon nehezen alszik el, van, hogy 10-ig is fent van, én meg olyan hulla vagyok addigra. Éjszaka pedig még rosszabb. Régebben szopi után azonnal visszaaludt, most meg van, hogy 1 órába is beletellik mire újra durmol, és persze nem a saját ágyában, hanem a miénkben, én meg így nem tudok rendesen aludni. Ma éjjel is (még jó, hogy éberen alszom ilyenkor)egyszer csak felült álmában, és fejjel előre akart "lemászni". Épp hogy csak elkaptam. Rögtön be is vittem a szobájába. Kép
Voltunk ma szánkózni, de nálunk nincs olyan nagy hó, talán 5-10 cm között lehet. Szerintem a hiradásokban nagyon túloznak.

Bea! Gyönyörűek a gyermekeid! Nagyon szép babaarcuk van, a picikédnek meg csodaszép a szeme!Nálunk is volt régen olyan, hogy nem fogadta el a cicit, már aggódtam, hogy soha többé nem fog szopizni, de egyik napról a másikra újra cicizett, és azóta is odavan érte. Kép Mondja, hogy cici, és rángatja a polómat, még akkor is, ha épp vendégségben vagyunk. Kép
Remélem hamar meggyógyul a bébid, és nem kell éjszakáznotok.

Chrissy drága! Örülök, hogy túl vagy a vizsgákon! Ne foglalkozz vele, hogy nem sikerült a számvitel, majd meglesz az a köv. félévben. Pihenj most, amennyit csak tudsz! Rád fér egy kis kényeztetés. Én is elterveztem, hogy jövő hónaptól eljárok aerobicozni, hogy egy kicsit kimozduljak, na meg hogy lefogyjak, de hogy mi lesz még belőle. Kép Tök arik lehetnek a papagájok. Tényleg, Bea! A ti papagájotok az a nagyfajta beszélős? Az csudaklassz lehet!

Tündér! Neked is megy a sokk drukk a vizsgákhoz! Ügyes légy, és gyere, amint tudsz!

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok!

Betta, de jó, hogy előkerültél! Kép Küldtem ma fotókat, de visszadobta a rendszer. Kép Lehet, hogy megtelt a tárhelyed?
Köszi szépen, igyekszem tényleg nem rágni magamat a hülye számvitel miatt.
Mitől nem alhat vajon Niki? (főleg, hogy már a hálózsák is lekerült róla Kép ) Éjjel még eszik? Régebben nálunk is volt olyan időszaka Noéminek, hogy felébredt éjszaka, de nem vettük ki. Bementünk hozzá (csak akkor, ha nagyon hiányolt minket), megnyugtattuk, elmagyaráztuk neki, hogy most aludni kéne, aztán vártunk... volt, hogy másfél-két órán keresztül is ült az ágyában. Nem volt semmi hiszti, sírás, csöndben ücsörgött és nézelődött. Aztán visszaaludt. Szval nem tudom... de sztem Niki azért kezd "uralkodni" rajtad, rajtatok, nem? Nekem legalábbis ez jutott most eszembe, így visszaemlékezvén még a régen írt soraidra...

Bea, gyerkőcök+hóember! Kép Micsoda fonnyadt répája van ennek a hóembernek! Kép
Kata-babának tényleg szép nagy szemei vannak! Kép Hogy van?
Egyébként én is egyetértek azzal, hogy nem szerencsés ez a mobiltelefon-őrület a gyerekek körében, viszont vhol meg jó, mert azért utól lehet érni a csemetét, hogy mégis hol kószál. Bárha már azért kell zargatni, hogy miért nincs otthon időben, az már régen rossz. Kép

Mi a helyzet hó terén Pécsett és Szegeden?
Nálunk a kertből már kezd eltűnni sajnos. Kép Tegnap este kint voltunk Noncsival, nagyon élvezte. Kép Ma napközben is úgy kivittem volna, de nagyon nagy volt a szél. Kép

Tündérnek továbbra is drukk, bizti sikerülni fog a vizsga! Kép

Jó éjt!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szegedi hójelentés: itt még van hó lehet még sszánkózni és élveszkedni is. bent a városban már nem ilyen szép ott csupa latyak minden de nálunk(ketvárosi részben lakunk) még nagyon szép

Kata baba is alakított az éjjel 1,5-2 óránként szopiott volna nem tudom mi volt vele. Most meg alszik mint a bunda...Kép
legalább a kakaspörköltet megtudom főzni..

Crissy, hogy vannak a papagájok?
Betta, nekünk valóban olyan papagájunk van akit meg lehet tanítani bizonyos hangutánzásokra csak a miénk öreg volt már amikor idekerült és nem is foglalkoztunk vele így csak a minden nap hallott mosógép hangját tudja utánozni de azt veszettül.
Lehet hogy egy kis barátunknak(12éves fiú) odaajándékozzuk mert Ő nagyon szereti a madarakot és hátha jobb sora lesz ott.

Már megállapítottuk hogy nekünk csak a kerti tóban lévő aranyhalak valók. Nincs velük gond, és érdekes azok meg tök szelídek lettek még símogatni is bíírjuk őket. Igig,Igen az aranyhalakat.
Tündér!
Hahó vége a hétnek ! levizsgáztál?
megyek befejezem az ebédet
Bea
20180827120929
 
 


Már megint becsúszott egy pár helyhiba
bocsi
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Csajok!

Bejelentkezem, ma levizsgáztam 4-esre. Horror volt, baromira megviselt 9-12 ig tartott. Ebben volt, írásbeli, szóbeli, mindenféle egyéb horror. 5-kor keltem, egész héten nyomtam, kész vagyokKép
2 hét múlva ez a tárgy egy bövitett verziója. HányingerKép Na mindegy, ez most kicsit eröt adott.

Majd hétfön jövök részletesen, most elvonszolom magam, mert Ilang is baromira hiányolt már...

Bea!
Kis családod gyönyörü!Kép

Bocsi, puszi

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, nagyon ügyes vagy!!! Gratula hegyek neked! Kép Milyen vizsga ez, hogy egyszerre van szóbeli és írásbeli is???
Remélem, tudtál pihenni a hétvégén (mármint vasárnap)! És akkor most két hétig még non-stop tanulsz? Ilanggal anyósod volt végül?

Bea, aranyhalak Kép Az jó.Kép És ilyenkor hol vannak?
Kata-baba hogy van?
Alvás: Noémi ma három részletben ébresztett minket. Reggel 1/2 6-kor, 1/4 7-kor és 1/2 8-kor. Utána már nem aludt vissza. De legalább délután durmolt két órát, amiből én is aludtam egyet. Kép Tiszta álomszuszék lettem mostanában. Simán végiglustálkodnám az egész napot. El is határoztam, hogy ma kivételesen megpróbálok éjfél előtt ágyba kerülni. Majd meglátjuk, sikerül-e... Kép
Papagájok jól vannak, tiszta éhenkórász népség. Egyébként olvastam vhol, hogy a hullámospapagáj is megtanítható jópár szóra. Majd kipróbáljuk. Kép

Mentem apájához, hogy ne legyen már egyedül. Jó éjt! Kép

puszi: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


SZiasztok Csajszik!

Megint rapid leszekKép

Chrissy, a távoktatáson szinte minden viszga 2 lépcsösKép Ált. 200-300 minimum kérdésböl egy dolgozat (80%- vagy a fölötti eredmény esetén, mehetsz tovább), majd után ált 20-40 tételböl szóbeli, ahol 2 tételt kapsz. Nagyon brutál, mert így egy vizsga fél napig tart és addig szétstresszeled magad. Ja és a sikeres irásbeli nem jelenti azt, hogy a szóbelid is megleszKép
Ezen a héten elolvasom a köv könyvet, jövöhéten pedig tanulom a minimumokat, meg a tételeket. Anyósom jön vasárnap és vigyáz egész héten Ilangra. Most is egész héten itt volt, mosott-vasalt, gyerekre vigyázott, söt még a tanulásban is segített.Kép
Gratula a madarakhoz!Kép

Bea!
Voltatok Pécsen végül? Elég izgalmas az idö mostanság, ezért kérdem.

A késöbbi vizsgákban Anyukám lesz majd a sorosKép

Na most megyek mert dolgom azért van ezerKép

Bocsi, hogy csak ennyi, de rohanok.

Mindenkinek puszi, Bea, Betta!

Tündér
tündér
 
 


Jövök majd csak sok a dolog ma meg mikor időm lett volna netünk nem volt
mindenkinek puszi
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek mennyi dolga van! Kép Csak én vagyok itt... Noncsi alszik, mostmár túl van a 1,5 órán, úgyhogy sztem aktuális lesz lassan az ébredése. Kép Apa ma sajna sokáig dolgozik, lesz vagy este 7 óra, mire hazaér... Kép

Tündér, ejnye... a másik topicba teszel fel Ilang-fotókat, ide nem? Kép Nagyon ari Ilang a hóban (kertben). Kép
Irigyellek, hogy így tudsz készülni a vizsgákra, hogy van segítséged. Nekem sajna nem volt. Kép
Viszont pénteken megyünk a gazdagréti bölcsibe beszoktatásra!!! Kíváncsi vagyok... péntekenként ott lesz Noi, mert én 2-ig suliban vagyok. Nagyon aranyosak voltak, már egyszer anno jártunk náluk, szimpi a hely. Micimackó csoportos lesz Noi-baba. Kép
Hopsz, fel is ébredt. Na majd még jövök!

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy!

Vagyok ám én is, csak Ilang ma nem aludt egész du. semmitKép A képek miatt ne neheztelj, ez is baromi lassan jött összeKép Hol a babanet nem engedte, hogy a képkicsinyitö tojt be, szal mire végeztem, teleszaladt a tököm veleKép

Ez bölcsi dolog engem is érdekelne, mert úgy néz ki ösztöl volna rám szükség a cégünkben talán, napi 4 órában. Megmaradna Gyesem és mellette dolgozhatnék 4 órában.
Persze tudnék mellette még rongyozni is talán, kell a pénz. Meg persze a tesó elött kicsit össze kéne szedni magunkat, mindenféle szempontból.
Te egész napra adod majd be a beszoktatás után, vagy csak fél napra? Közelebb nem találtál bölcsit, vagy azok gázosak voltak?

A gyeshez azért is ragaszkodom mert így nem kell tandíjat fizetnem a harmadévreKép

Nyomok ide is egy fotót a hintalovas Ilang-babyrölKép

Na léptem, mert vár a csajszi, babázunkKép

Pussz
Tündér

Kép
tündér
 
 


És mégegyet a mi kis csillagunkrólKép
Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér! Tündéri a kiscsaj! Kép Olyan édesek, mikor ennyire örülnek, meg lehet őket zabálni. Én is gratulálok a vizsgákhoz, na meg az anyósodhoz. Bár nekem is ilyen anyósom lenne! Kép Az enyém arra nem volt képes a 14 hónap alatt egyszer sem, hogy bepelenkázza, nem hogy vigyázzon is rá. Mikor porszívóztuk az orrát régebben, pont itt volt, totál ki volt akadva, hogy ő ezt nem nézi, nem ám segít esetleg. Na mindegy, szóval ügyi vagy, és szurkolok a jővő héten is.
Chrissy! Pihenj csak, ne legyen lelkiismeret furdalásod. A házimunka ráér. Eleget güriztél az utóbbi hetekben, megérdemled a pihenést. Tényleg sikerült beiratni bölcsibe Noncsát? Ez tök jó. Nekem is el kéne már mennem. És most csak pénteken lesz ott? Papagájokat nem falták még föl a macsekok? Kép
Bea! Neked is puszi, és gyere, ha végeztél a sok munkával! Kakaspöri finom lehetett! Kép

Puszi nektek!

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok!

Betta, de jó, hogy írtál! Már vártam nagyon!Kép Nézd meg a freemailedet lsz.! Niki-bébi hogy van?

Tündér: fotók Kép Honnan valóak Ilang rucijai? Nagyon szépek! La Halle esetleg? Olyan kár, hogy megszűnt...Én nagyon szerettem. Persze, voltak nagyon drága cuccok is ott, de én szerettem "turkálni" és mindig akadt egy-két jópofa dolog türhető áron. Sajnálom, hogy nincs már. Kép
Bölcsi: a gazdagréti bölcsire azért esett a választásunk, mert én olyan bölcsit néztem, ahol van gyermekfelügyelet. Ezért napi díjat kell fizetni (750,-FT/nap)és mivel GYED-en vagyok, ezért egy héten max. kétszer lehet vinni a gyerkőcöt. Tehát nem rendes bölcsi, de tul.képpen mégis az, mert a bölcsi épületén belül van és limitálva van a gyerkőcök száma. Itt nem igazán van a közelünkben olyan bölcsi, ahol lett volna ilyen szolgáltatás, ezért kerestem Bp.-en olyat, ami közel van az M7-eshez és a sulimhoz. Péntekenként vagyok suliban, akkor lesz bent Noémi. Most pénteken megyünk először, kíváncsi vagyok, milyen lesz! Kép
Engem is érdekelne GYES alatt 4 órás munkalehetőség, de sajna passz, hogy hol lenne rá módom. Kép Még nem tudom, hogy lesz...
Betta, hogy tervezed? Mikor menne Niki bölcsibe? A mhelyeden egyébként hogyan állnak hozzá a kisgyerekes anyukákhoz?

Bea, merre?

Szép estét!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak nem a legjobb passzbanKép
Chrissy, Ilang cuccai 90%-ban Szegedröl vannak, különbözö turikbólKép A párom Anyuja szerzi be öket, nagyon szép és jó minöségü ruhái vannak a csajszimnak, még elég sok márkás is van köztük. (nem mintha ennek túl nagy jelentösége lenne). Én i szoktam neki venni body-t, zokni, de nem nagyon jellemzö mert jól elvagyunk látvaKép Ez bölcsis dolog jól hangzik, lehet egyszer mi is elmennénk megnézni, amikor ti is mentek. A péntek most nem jó, de talán pár hét múlva, már te is tapasztaltabb leszel. A 4 órás munka még csak terv a fejben, hogy mi lesz belöle azt csak a jövö tudja. Papagájok, fenyök hogy vannak?

Betta, ez az anyós-dolog nem hangzik vmi jólKép Pedig be kell valljam nem te vagy az elsö akitöl ezt hallom. Hog ymiért lehet ez, ezt nem igazán értem. A Nagyik annyira szoktak örülni az unokának...

Bea, beleolvastam a szegedi topicba és mit látok?? Kézifékes kanyar? Zolinak is elmesélted? Kata veled volt? Nálunk erre nincs mód (hely), de az én autóm amúgy is egy kicsit instabil, szal nem is próbálkoznék vele.
Mi volt a hétvégi utazással? A gyerköcök örültek a bizonyítványért kapott ajándékoknak?
Mi van egyáltalán Veletek?
Nem tudom mikor megyünk Szegedre, lehet, hogy majd csak március elején. Gazsi baromi sokat dolgozik, este 7-8 körül jár haza, de volt már 9 óra isKép Reggel már 7 körül elrobog, szal nem sokat látjuk egymást, engem meg is visel ez a helyzet, mert lassan 2 és fél 3 hónapja ez megyKép
Persze be kell indítani a céget, de rossz, hogy nem lehet számolni, hogy meddig tart ez az idöszak, mikor jön haza, stb. Na mindegy kicsit depis vagyok mostanság, meg is van, vizsgázás, gyerek, háztartás, meg ugye Ö is hiányzik, szal nehéz. Na nem baj semmi sem tart örökké, ez is helyrerázódik majd.

Na msot megyek takarítok tovább, mert ma jön Anyukám és még föznöm is kell estére vmit.

Puszi Mindannyitoknak!

Tündér
tündér
 
 


Most látom csak mennyi elírás van benne...

BocsiKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, ne légy szomi! Bár sztem én is az lennék... Kép Engem az is megvisel, amikor Balázsnak hosszú hete van és olyankor 6-ig dolgozik, úgyhogy át tudom érezni, milyen lehet, amikor a párod 7-8 körül ér haza. A 9 óra meg egyenesen szörnyű lehet! Kép
Ez a hét egyébként nekem is tiszta gáz eddig... főleg, hogy nagyon ki vagyok bukva magamra, mert elég sokszor ingerült voltam Noémivel. Nem olyan hangsúlyban szóltam hozzá, ahogy kellett volna és totál padlóra küldött ez az egész, hogy egy pocsék anya vagyok... de egyszerűen kiborított, hogy fél órás közelharc után sem tudom rátenni a pelenkát, hogy non-stop videozni akar én meg próbálom neki elmagyarázni hogy nem, nem lehet, egy nap max. egyszer van mesenézés videón. Erre ma megtanulta kinyitni a gyerekzáras(!) vitrint és elkezdte a videóba tenni a kazettát, hogy majd akkor ő kiszolgálja magát és persze hiszti hegyek, amikor én elvettem tőle a kazit. Szval ki vagyok magamra akadva, hogy néha nem tudok vele játszani, hogy nem csüngök egész nap rajta, pedig itt mindig az jön le (babanet), hogy szinte mindegyik anyuka egész nap "utyuru-putyuru"-zik a gyerkőcével, én meg nem. Kép Kép Kép Brühühü... tényleg ilyen alkalmatlan vagyok? Vagy csak én is azért látom ilyen szörnyen ezt az egészet most, mert megvan?! Kép A háztartásról meg ne is beszéljünk... nekem vhogy a vasaláshoz nincs hangulatom (sosem). Kép
Tündér, de jó neked, hogy jön az anyukád! Az én "anyám" még születésnapomkor sem hív fel... Noémit még nem is látta. Kép
Na, elég frankón negatív lett eddig a hozzászólásom, úgyhogy most fordítok rajta: szval, jó lenne, ha jönnétek Tündér egyszer a bölibe, nagyon arik a gondozók ott tényleg! Tegnap amikor beszéltem velük, emlékeztek ám arra, amikor ott jártunk mégmúltkor (pár hónapja) és felmértük a terepet. Ha Noéminek bejön, akár még az is lehet, hogy bevállaljuk a heti 2x-i ottlétet (ennyi ugye a max.), mert biztos jól érezné ott magát a gyerkőcök között. Hiába, én már kevés vagyok neki. Nekem meg legfeljebb lesz egy szabad napom. Kép Egyébként nagyon korrektek sztem, mert reggel 6-tól este 6-ig lehet bent a bébi és ugyanúgy 750,-Ft/nap. Nekünk pont jó az időpont, mert fél 8-ra visszük majd be Noit és az alvás után már megyek is érte.

Bea, milyen kézifékes kanyarról van szó???

Papagájok: az előbb majdnem lepuffantottam őket, mert nekiálltak balhézni. Noémi meg alszik...
Fenyőink megvannak, szépen díszitik a kertet. Kép

Na mentem, sztem pihizek egyet, amíg nem ébred fel Babszemkisasszony. Kép

puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy!

Ha ez megnyugtat, én sem vagyok az a gyerekemen logós AnyaKép Teszem a dolgom, Ö közben játszik, olvas. Videózás nálunk nincs, néha megy a TV. Amúgy zenét hallgatunk, beszélgetünk, de én fözök, vagy éppen porszívózok. Vasalni nem lehet mellette mert rángatja a vasalót, meg a deszkát, egy agyrém.
Nem vagy rossz Anya!! Ebben a korban a gyerekek mindent megpróbálnak, kiváncsiak a határokra! Nyugtasson, hogy nem csak Noémi ilyen, Ilang is ezt csinálja. Abszolút verés ellenes vagyok, de a héten úgy felhúzott, hogy picit rávertem a popsijára. Utána bögtem egy nagyot, de ez mostanság nem ritkaság, mármint a bögés. Ezek szerint vmi van a levegöben, mert én is piros napozok és nem is vagyok a legjobban. Az a nehéz, hogy a páromat nem igazán akarom a nyügjeimmel terhelni, ha hazajön nem erre vágyik. Igazából, nehéz helyzet ez, mert hazajön fáradtan, pihenésre vágyik, nyugalomra, én meg ideg vagyok, meg nyügös, el szeretném mondani a bajom. Szal nem éppen jó az idözítés. Tegnap mondtam neki vmit minden hátsószándék nélkül, amire felkapta a vizet. Mondtam hagyjuk, nem akartam megbántani, Ö meg lovagolt a témán. Láttam és mondta is hogy hulla fáradt, ezért nem is piszkáltam semmivel, a gyereket is etettem, intéztem, hogy erre se legyen gondja, de Ö is feszült, fáradt nehezen tolerál úgy ált. mindent. Ezért izgat, hogy meddig számíthatunk még ilyen hektikus idöszakra. Mindig azt mondom, és ezt tartom is, hogy fontos a pénz, de nem mindenáron. Semmit sem ér, ha nincs idöd élvezni, ha el sem költöd, ha nem lehetsz a szeretteiddel. Tudom, hogy szeret minket, hogy fontosak vagyunk számára nagyon, de nehéz egy nönek ilyenkor okosan cselekedni.
Most tanulom/juk ezt a helyzetet. Kép

Biztos, hogy a jövö7-en már derülátóbb leszek, valamennyire ugyanis újabb vizsga vár.... (de legalább nem lesznek piros napok)

Anyukád: ez rémesKép Gondolom ez nem mostani dolog, a múltból ered. Hogy bírta ki, hogy nem látta még Noémit?????? Szegénykém, így nehéz lehetKép Mi néha vagyunk fasírtban, bár sztem ez normális, de el nem tudnám képzelni, hogy ne is beszéljünkKép Nem is tudom mit mondjakKép

Na ez a hsz sem lett túl vidám, bocsi mindenkitöl.
Képzeld viszont befejeztem a takarítást, most megyek krumplifözit gyártani, meg sajttal töltött virsli lesz, meg van még pulykapöri, ez a vacsi terv. AZt is terv, hogy elmegyünk moziba, vásárolni, addig Anyu vigyázz Ilang-babyre, hát kiváncsi leszek mi sikerülKép

Bölcsi: szívesen megyünk megnézni, nagyon jól hangzik. Az nem gond, hogy Ilang még csak 1,5 éves, és nem szobatiszta? Nem vagyok tisztában a bölcsis elvárásokkal, még...Kép

Na megyek a dolgomra, legyen szebb napod, mosolyogjunk!!KépKépKépKépKépKépKép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Még annyit!

Az a legfontosabb, hogy egészségesek vagyunk/vagytok!!Kép

Na befejezem, mert még azt hiszed valami szekta tagja vagyokKép

Megint bocsi az elírásokértKép

T.
tündér
 
 


Sziasztok lányok!
Hát nagyon magatok alatt vagytok, alig győztem végigolvasni a lemaradásom.

Először is a hibákért ne aggódjatok de én dixlexiás hajlamokkal bíró vagyok és mindent helyesen olvasok még a helytelent is. Hű de fura ez így leírva de ez a lényegKép

Amúgy a Zoli tanított a kézifékes fordulásokra. Nem nagy gáz és az instabil kocsival lehet a legjobbat fordulni. nem 360fokot csak 90 vagy 180 fokot ez utóbbi nekem még nem sikerült. Most hogy már nem csúszik nem lehet ezt művelni azaz lehetne csak mi nem tudjuk....de jó kis adrenalin növelő egyébként..
Crissy
mi személyesen nem ismerjük egymást de nem hiszem hogy rossz anya vagy..
és ne hidd hogy a sok babanetező állandóan babázik. Már csak azért is mert elég rendszeres irogató itt mindenki tehát nem a gyerekével van addig sem...Kép
A másik dolog lányok, ne hülyéskedjetek már hogy egy kis popsiverés meg szidás után kiborultok. egyáltalán nem kell sírni meg lelkizni ez miatt.
először is ettől nem szeret benneteket kevésbé és a szigor valahol a kezdete a következetességnek.
Ja arról nem is beszélve hogy az akkora gyerekeket amekkorátok nektek van pont a nevelhetetlen kategória. Elmúlik, addig pedig próbáljátok tartani magatokat az elvekhez.
Nálunk működött de nem tűzön vizen át.
Tündér,
sajnálom hogy ilyen sokat dolgozik a Gazsi, de én akkor is úgy gondolom ( mi így is élünk)hogy a veletek történt napi dolgok rá is tartoznak és igen is meg kell hogy ozd vele.
Így lesz része az életeteknek és így tud a munkából kikapcsolódni és a családdal foglalkozni. Különben még otthon is a munkán járna az esze.
nos, fel a fejjel csajszik lesz ez még rosszabb is...Képvicc volt.

puszi mindenkinek
üdv
Bea

UI: őszintén be kell hogy valjam hogy Én is voltam ilyen helyzetben csak akkor 20 éves voltam és akkor menekültem bele a második gyerekbe. nem bántam meg és akkor ez nem is volt tudatos és jól sült el de visszagondolván ez az igazság
20180827120929
 
 


felüdülésnek:
Nézzétek meg három 12 éves fiú saját honlapját, semmibe nem szóltunk bele teljesen önnálóan készült. Köztük van a tamás fiúnk is,itt hívom fel a figyelmeteket az önéletrajzokra. Sokat elárul még látatlanból is a kölkökről...Kép
Bocsi már elérhető, de most néztem meg ,hogy görgetni nem lehet lefelé és apánk majd csak estére tudja javítani
Azért leírom az elérhetőséget
www.rette-net.fw.hu

Tündér lala...Kép
voltatok-e moziba?
Miért érzem úgy hogy a veszekedés után félelmeid vannak a kapcsolat terén. Nem bűn a vita és anélkül is ellehet menni moziba. vagy azt már előb is terveeztétek?
Jó befejezem az anyaszerepet, úgy se tudom pont leírni amit gondolok és segíteni se tudok...hisz mindenki csak magán tud segíteni.
puszi
mindenkinek, bújjatok ki az anyaszerepből és írjatok
Bea
20180827120929
 
 


utoljára írok mostmár kivárom hogy más is írjon
csak annyi hogy van egy topic Szegedi anyukák receptjei azthiszem alulról a második talán tök jó receptek vannak benne ha nincs főzés ötlet onnan lehet meríteni
Bea
20180827120929
 
 


sziasztok!

este írok, ma egész nap ügyeket intéztünk... OEP és egyéb finomságok...

pusza!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Bea!
A mozi nem engeszteléses dolog volt, korábbi terv, de nem mentünk végül, mert Anyut is rég láttuk, jó volt dumcsizni, meg fáradtak is voltunk.
Nincs köztünk gáz, a kapcsolatnak sincs semmi baja, egyszerüen aznap volt a holtpontom. Mostmár tök jól vagytok, Gazsinak is elmondtam, hogy hiányolom, stb. de mint írtam nekem/nekünk is tanulni kell még ezt a helyzetetKép Tök jól vagyok, nemrég értünk haza, voltunk tropicariumban de., délután meg a barátnöméknél voltunk, Ilang baromi jót játszott, mi meg jót dumcsiztunk. Szal ennyiKép

Ja és úgy hallom megjött ApacukaKép

Most megyek, puszaKép

Tündér aki már sokkal jobban vanKép
tündér
 
 


Még annyit:
sztem mindenkinek van rossz napja passza, de ehhez én nem vagyok hozzászokva. Olyan szépen élünk, nem mondom, hogy nincs néha vita, de veszekedés hangos szó az nemigen van. Ezért furcsa nekem, ha ilyen van és ezért érzem azt, hogy felbolydult az életem/ünk. Ez még nem kapcsolatféltés, vagy nem is tudom, hogy írtad. Talán annyi, ha vmiért megbillen a harmónia, az ember vissza szeretné kapni, föleg ha az a számára a természetes ha így élhet.
Lehet, nem kellett volna így kifakadnom, mert félreértés van belöleKép Na sebaj, ahogy te is írtad Bea, ez az olyan kategória amit az ember nem tud igazán szavakbaönteniKép

AZért köszi a biztatást. Ja és azt tudjuk ám mink is, hogy a problemákat meg kell beszélni, de azért abban kiegyezhetünk, hogy idözíteni tudni kellKépKép

Nagyon jópofa a honlapKép Nem is gondoltam, hogy már ilyen idös korban a csajozás ilyen komoly téma, teljesen ledöbbentem. Vagy csak rég voltam ilyen fiatal?Kép

Na mostmár eldugulok, biztos lesz ami még eszembejut, de most ennyiKép

Puszi
Tündér
tündér
 
 


Na még azt:

Chrissy, remélem te is jobban vagy márKép

pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Nálunk is voltak gondok az utóbbi időben, és pont ahogy írtad Tündér, egyáltalán nem nagy dolgok, csak én is hiányoltam a férjem, és vissza szerettem volna kapni a régi szerelmem. Bár ő nem csak a munka miatt hanyagolta a családot, hanem teljesen kifordult magából, legalábbis szerintem. Minden este a neten lógott, és a kollégáival játszott. Hála Istennek megbeszéltünk mindent, és úgy tűnik rendeződött is a dolog, és újra minden happy. Az igazsgához az is hozzátartozik, hogy új állást kapott, most rendszergazda a drágám, és neki is át kell állnia még, nagyon fáradt estére és így próbál kikapcsolódni.
Az anyasággal kapcsolatban pedig én úgy érzem pont az ellentéte vagyok a legtöbb anyának, és pont ezért nem érzem azt, hogy jól nevelem a kincsem. Chrissy tudja, hogy Niki mennyire anyás, pici korától kezdve, soha semmit nem tudtam tőle csinálni. És hiába 14 hónapos, önálló akaratú, mert az ugye van neki, de igazából nélkülem semmit sem csinál. Nem játszik, talán pár percet max egyedül, nem tv-zik, amit nem is bánok, szóval egyfolytában a popsimban van. KépÉs ez már túl sok, estére teljesen lemerülök, ideges vagyok, hogy nem tudtam főzni, takarítani, vasalni. Ezt utálom én is a legjobban. KépRáadásul olyan hisztis a kisasszony, hogy én bizony sokszor ráütök a kezére, ha századszorra is a tilos dologhoz nyúl. Szóval úgy érzem türelmetlen vagyok, és miért akartam én őt ennyire, hogy megszülessen, ha nem tudom megnevelni????? Na, és az állandó kialvatlan éjszakákról nem is beszéltem.
Na, most én is kipanaszkodtam magam. Ne haragudjatok, de úgy éreztem el kell mondjam.

Puszi, és bocs hogy a Ti hozzászólásaitokra nem reagáltam, talán holnap lesz hozzá erőm.

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is... Kép

Először önző módon kezdeném, mi van velünk:

Asszem onnantól tüntem el, hogy csüt. délelőtt intéztük a függő ügyeinket családostúl. OTP, OEP és egyéb "finomságok" - de lassan kezdjünk a végére érni mindennek, amik már régóta elintézendő dolgok voltak (pl. november óta most sikerült csak eljutni az OTP-s számlavezető fiókba, hogy átvegyem a kártyámat, módosítsuk a lakcímemet stb.). Aztán már nem tudom, hogy miért nem jöttem csütörtök este, sztem kivételesen tévéztem. Ritka alkalmak egyike. Kép Sztem már hónapok óta nem volt olyan, hogy én mondjuk másfél órát egyhuzamban a tévé mellett töltsek el. Kép
Péntek: na, izgi nap volt. Mentünk délelőtt a bölcsibe. Hát... minden csodás volt addig, amig ki nem mentünk a délelőtti levegőzésre. Onnantól kezdve vhogy teljesen elvágták a hangulatomat. Maga a bölcsi tök jó, arik a gondozók, jól felszerelt, normálisak a gyerekek(!), egyszóval már túl szép lett volna mindez, hogy igaz is legyen. A bibi onnantól kezdődött, hogy a délelőtti levegőzés ugye az udvaron történik. Ez ugye egy bölcsi. Namármost a tervezéskor frankón elfelejtették, hogy a bölcsis gyerekek nem arról híresek, hogy lépcsőt tudnak mászni és egyensúlyozni tudnak a korcsolyapályához hasonlító köveken... mert utóbbin én is majdnem hanyattvágtam magam. Kép Szépen lelépdeltünk a lépcsőkön (persze Noi kezét erősen fogva, mert hiába tud már járni meg szaladgálni, azért a lépcsőn való le és felközlekedésben még nem jeleskedik... mondjuk inkább úgy, hogy egyáltalán nem tud még lépcsőzni.). Miután átvészeltük ezt az akadályt, megérkezvén az udvarra ismét csak elszörnyedtem, hogy van egy kis sáv, amin el van lapátolva a hó, a többi szépen már meg van fagyva (megjegyzem,a nagy havazás nem csütörtök este volt...- talán lett volna idő ellapátolni a havat. Kép ). Ez még hagyján, de látom, hogy egy pár gyerek a kezét dugja ki a kerítésen, mert kutyust szeretnének simogatni ( a kutyákat ugye meg ott futtatják a környéken ). Aztán az egyik kisgyerek begurult a lejtőn át a kerítéshez (bokrokon keresztül-kasul). Szóval akkor úgy ledöbbentem egy kicsit. Én tudom, hogy sok a gyerek és kevés a gondozó. De én hogyan hagyjam így ott a gyerekem, hogy tudom, hogy délelőtt 10-11 között elvileg levegőztetés van és ki tudja, mikor zuhan le a lépcsőn (mert ugye izgatja a fantáziáját, mert szokatlan és újdonság), vagy éppen mikor dugja be a kis kezét egy éppen arrafelé rohangáló kutya szájába, mert "vau-vau" és imádja őket??? Az már régen rossz, ha a gondozónő akkor fogja észrevenni, ha a lépcső tetején áll Noémi... meg ezekben a téli göncökben nem vmi könnyű közlekedni jeges úton. Kép Szóval, tiszta depi vagyok már itt tegnap óta. Szerintetek túlaggódom a dolgot??? De nem tehetek róla, féltem a gyerekem és kész. Nem az "elszakadásról" van itt szó, hanem arról, hogy tudjam, hogy jó helyen van. Szóval jól indult ez a bölcsi-project, de eléggé szomorkásan tértünk haza. Kép
És akkor ma néztem a mailjeimet és láttam, hogy egy "égből pottyant sárga-angyal" segíteni szeretne Kép Na, majd ha lesz vmi pontosabb infóm, akkor megírom. Még minden szervezés alatt áll. Kép

Szóval, ezek vannak velünk.
Noémi ma 20 hónapos! Kép

Most szépen visszaolvasok, kivel mi történ is írok is rá.

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Na itt vagyok megint, kezdem szépen sorjában:

Ez lesz a 100. hozzászólásom! Kép

Sajnálom, hogy úgy jött le, hogy én tévé elé ültetem állandóan Noémit. Ez szerencsére nem így van, mert én aztán a falnak megyek attól, ha vki a tévén lóg. Nálunk a videózás úgy jött, hogy amikor még kisebb volt Noémi, akkor kezdték el reklámozni a "Simi Manó gyerekdalok" videókazit. Nem tudom, ismeri-e vmelyikőtök. Kétféle kiadása van, van, amelyik komolyzenei feldolgozásokat tartalmaz és van, amelyiken gyerkőcdalok szerepelnek. Én azért vettem meg a kazit, mert bíztam benne, hogy felelevenítődik bennem pár gyereknóta és tudok majd dalolászni egyszer normálisan Noéminek, nem csak úgy, hogy az első két sorra emlékszem, aztán a többire már nem és halandzsázni meg nem akartam. Ettől függetlenül frankón nem jött össze az egész, mert kiderült, hogy csak a DVD-változaton van feliratozva a gyerekdal, a sima videón nincsen. Érdekelne, vajon milyen megfontolásból... Kép DVD-nk nincsen, úgyhogy azért engesztelésképpen néha betettem hallgatni és amire emlékeztem, azt énekeltem. Noéminek nagyon megtetszett, nagyon aranyos képekkel van illusztrálva, nyugalmat áraszt az egész, szóval tényleg nagyon ötletes, csak sajna a szöveg hiányzik... no mindegy. Szval a videózás nálunk úgy van, hogy akkor néz tévét, amikor reggel felkel, mert én addig nyugisan el tudok készülődni, mert tudom, hogy nem éppen a nappaliban ugrándozik az ágyon, vagy éppen nem a macskák kajáját akarja éppen megkaparintani. Úgyhogy nálunk ennyiből kimerül a tévénézés, sajnálom, hogy félreértettétek. Kép Nekem egyébként is herótom van tőle, mert sajna Balázs úgy szeret kikapcsolódni, ha nézi a tévét, én meg inkább beszélgetnék vele... Kép

Betta, hogy jött be végül az új állás a férjednek? Nagyon-nagyon örülök, hogy rendben vagytok! Egyébként vhogy nem értem, hogy a pasik miért nem úgy lazítanak egy munkanap után, hogy velünk beszélgetnek? Kép Jó lenne...
De Bettus, és akkor hogyan telik el egy napotok Nikivel? Egész nap együtt játszotok? Hogy tervezed a bölcsit? Múltkor beszéltünk róla...

Tündér,
sajtos-virsli: hogy el ne felejtsem... Kép Én úgy szoktam még csinálni, hogy amikor hosszában elvágom a virslit, akkor a sajt után teszek rá tejfölt is, majd meghintem egy kis pirospaprikával is és úgy grillezem meg. NYAMI! Kép
Anyukád meddig marad?
Egyébként nem követelmény a szobatisztaság a bölcsiben. Még Noncsi sem az. Bár mostanság mostmár mutatja, ha bekakilt. Ari. Kép
Anyukám: igen, sajna elég régi már az ügy... megszokni sosem fogom, de mostmár talán elfogadom, hogy nincs anyám. Ez van. Kép
Örülök, hogy kilábaltál a mélypontról. Kép Amikor én is depizek, azzal bíztatom magam, hogy egy pont alá már nem lehet "süllyedni", úgyhogy elvileg minden egyre jobb és jobb lesz. Csak néha lassan mozdul el az ember a holtpontról, de a lényeg, hogy mindig kijutunk belőle. Kép Persze aztán lesz még vagy ezer ilyen völgy, dehát nem tudunk ellene tenni semmit sem. Meg mindig kettőn áll a vásár, a másik félnek is kéne néha gondolkodnia. Uncsi, hogy mindig csak a nőnek kell okosnak lennie. Kép Tyű, micsoda duma... GIRL-POWER! Kép
Ja, és igenis máskor is öntsd ki a szíved, jó? Kép

Bea,
én betoji vagyok, nem mernék kézifékkel fordulgatni... Kép
Köszi szépen a vígasztaló sorokat. Igen, abban van vmi, hogy azért tényleg nem babázhat non-stop mindenki, aki ide rendszeresen irogat. Kép
A honlapba még tegnapelőtt belekukkantottam, most majd részletesebben is megnézem. Már az első oldal sem hétköznapi... hűha! Kép
Főzőcske-oldal: igen, már felfedeztem! NAGYON finom kajcsik vannak benne! Érdekes a tejjel készült rakottkrumpli... lehet, hogy egyszer kipróbálom. Kép
Szval 20 évesen jött a második gyerkőcöd. Tul.képpen miért "menekültél" bele?

Na, mostmár abbahagyom... Kép

Szép estét!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Te jó ég... fél órán keresztül írtam a fenti mailemet...

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ja, és kezdő felhasználóból előléptem szimpla felhasználóvá! Kép

(nem akarna már archiválni a rendszer???)

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy!

Nem akarsz a skype-n chattelni?

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Tündér, beleolvastam a friss babásokba... Sofka történetét sajna nem tudtam elolvasni, mert a gportal karbantartás alatt van... viszont a Budaival kapcsolatban sajna nekem is rossz élményeim vannak (persze Noémi a legcsodálatosabb - már nem emlékszem, mennyire írtam róla az itteni topicban. Szóval a köv. bébit már egy másik kórházban és orvosnál szeretném megszülni.
Ki volt Sofka dokija?

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


ja, de! Kép mindjárt megyek! Kép

még annyit, hogy hülyén fogalmaztam: szval a szülésemmel +kórházi élményekkel kapcsolatban nem emlékszem, hogy mennyir írtam a Budai Honvédos topicban...

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Betta, chatelnék én, de te hol vagy???

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Én fent vagyok, és téged sem talállak, akkor lehet valami gond.
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok lányok!
Hétvégén voltunk Szabadkán a nagyiknál. Anyósnál alszunk ilyenkor mert neki komfortosabb a háza de a húgomat anyáékat is végigjárjuk. Jó volt csak mire hazajöttünk minden gyerkőc lebetegedet.
Andi már igaz múlt hét óta arcüreggyul. szenved TAmás köhög és a torka fáj Katus meg köhög és visszataknyolódott. Olyan rossz azt a picit hallani köhögni.
Várom a dokinénit hogy leviziteljen minket.
Tetejébe jön anya is ma mert holnap befekszik a klinikára hogy a cukorját beállítsák.Cukorbeteg és itt az ideje rendbetenni a cukoringadozását. remélem nem kap el semmit a kicsiktől.

Chrissy amúgy 20 évesen az elsőt 22 évesen a második gyerkőcöt szültem.

megyek Én is kipróbélom a tejes rakottkrumplit

Nem tom mi van nálatok de itt -17 fok volt reggel brbrbr

Bea
20180827120929
 
 


Hahó Lányok!

Rapid leszekKép

Szombaton újfent vizsgázom úgyhogy a héten nem tudok jönni, de reszkessetek a jövö7-en már jövök. Lesz majd 2 hét szünet aztán újabb vizsgaKép

Annyit reagálnék, hogy Chrissy nem úgy jött le nekem, hogy Noémi non-stop tv-zik, nehogy mán kiakadj!Kép Ez az én véleményem volt úgy ált. a tv-zésröl, nem rólad!! Nahát!Kép
Jó Anya vagy a teringettét és nem is aggódsz sokat sztem, ez normális dolog. Amit a bölcsiröl írtál szomorú, mert mennénk mi is megnézni.

Na most ennyi bocsi, robogok mert vár az üzemtan!Kép

Puszi mindnekinek
Tündér
tündér
 
 


Az elözö volt a 700. hsz-emKép Szép számKép

Tündér
tündér
 
 


Tündér, dehogy akadtam ki! Kép Bocsi, ha úgy jött le. Kép

Jó tanulást!!!
Képzeljétek, reggel óta nincs víz!!!! Megőrülök! Kép
Na, majd én is jövök még...

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Mennyi ígéret hogy jövök még aztán semmi.
A kórház táblát beszedtem az ajtóról. Andi már ma ment suliba de nem 100%-os a gyógyulás. Igaz a többiek még most gyógyulgatnak de remélem mindenkinek hamar végére érünk a bajának.
Kata nagyon aranyos amikor köhög mert gyakran mosolyog utánna...

Chrissy
a többiek vajon hogy közlekedtek a jeges pályán?
a bölcsibe?
Sajnálom, de lehet hogy Én se mennék oda. vagy lehet hogy a gondozókat kéne kérdezgetni hogy az udvaron hogy vigyáznak a gyerekekre,szokott e töténni valami a kutyákkal...stb Lehet hogy elmondják mi a jellemző.Az is lehet hogy nincs probléma ezekből a dolgokból csak neked volt furcsa habár nem hinném.
Vagy próbálj egy mamampótló nénikét találni arra a délelőtte hátha az jobban működne nem?
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bea, ne hari, tényleg nem jöttem már tegnap, de már nem tudom, miért is... ja igen! Leragadtam a TV-nél... Kép
Most sem leszek sajna vmi bőbeszédű, mert nagyon fáj a jobb vállamnál-nyakamnál, úgyhogy nem jó sokáig a gép előtt ülnöm. Kép
Tegnap egyébként azért nem volt vizünk, mert kiderült, befagyott a cső a vízóránál... Hősugárzóval szépen kiolvasztottuk, aztán becsavartuk a drágát jó meleg pokróccal, hogy nehogy megfagyjon újra. Kép
Kata-baba Kép

Pénteki suli: úgy tűnik, megoldódni látszik. Tündér egyik babanetes barinője írt nekem, holnap fel is hívom - ma kellett volna, de nem tudtam egész nap belépni vmi miatt a citromailre, a telcsiszáma pedig az egyik mail-jében volt megadva (sztem nálunk volt a bibi, mert nem csak az nem működött). Úgyhogy úgy tűnik, megoldódni látszik a suliba járásom. Kép

Na most megyek, mert fáj a vállam. Kép

puszi mindenkinek!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagy a pangás mostanában, merre vagytok? Képzeljétek, nagy újságom van: dolgozni fogok márc. 1-től. Visszahívtak 4 órában, és én nagyon örülök neki. Anyu fog Nikire vigyázni, vagy ha itthon lesz apa, akkor ő. (legalább összeszoknak)Kötetlen munkaidőm lesz, akkor megyek amikor akarok, és annyit dolgozok ammenyit szeretnék, csak meg legyen a havi bontásban a 4 óra. Ráadásul a fizu is egész jó, ahhoz képest hogy szülés előtt mennyit kerestem. A bölcsitől most én is megijedtem kicsit, de sajna előbb-utóbb muszáj lesz Nikit beadnom, mert anyu nem tudja egész napra elvállalni. Kép Niki mostanában egész jól alszik éjjel, csak egyszer kel fel, és rögtön vissza is alszik. Chrissy! Neked volt igazad, valószínű kevés volt neki este már tejcsi, mióta rendesen vacsizik+szopi azóta alszik jól.
A héten itt volt a lányom uncsitesója, ő kisfiú és pont 1 éves. Annyira drágák voltak, Niki etette, puszilgatta. Felteszek róluk egy képet.

Bea! Hogy vagytok? Meggyógyultak a gyerkőcök? Szegény, szörnyű lehet, hogy mindhárman betegek. Ti apával bírjátok, nem kaptátok el? Tök jó, hogy Szabadkán laknak a nagyik.Én mindig azt hallom, hogy ott érdemes márkás cuccokat vásárolni. Ti is szoktatok?

Tündér! Mennek a drukkok továbbra is! Hogy tudsz úgy tanulni, hogy Ilang otthon van? Nem bujik hozzád, vagy ilyenkor elviszik a mamák?

Chrissy! Holnap ugye mész suliba? Sikerült megoldani Noncsi vigyázását? Megbeszéltétek Tündér barátnőjével? Nyakad hogy van? MIkor küldöd el nekem a karácsonyi képeket?

Puszi mindenkinek!

BettaKépKép
betta
Nagykozár
 
 


Betta, itt vagy még? Tudnánk chatelni...

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Lányok drukkolok hogy a chat egyszer összejöjjön vagy sikerült. Mindig csak kerülgetitek egymást.
De tényleg Chrissy végül is hogy oldotad meg a picúrodat a suli idejére.
Nálunk lassan lekerül a kórházjel az ajtóról. Andi már megy a suliba de Tamás annak ellenére hogy egész héten itthon volt nem gyógyult meg teljesen és holnap reggel sítáborba megy slovákiába. hát nem vagyok nyugodt. Megbeszéltem vele hogy még 3 napig szedi az antibiotikumot de félő hogy hasmenése lesz tőle úgyhogy nem tudom mitévő legyek. Minden esetre elmegy mert nagyon menne aztán remélem síelni is bír és nem lesz beteg újra attól a hideg friss levegőtől.
Katával meg egyáltalán nem voltam vasárnap óta kint. lassan gyógyul. Köhögési rohamai vannak de szakadozik a váadék remélem vége lesz már mert nagyon sajnálom.
Így hogy nem mentem ki ki is fogytam mindenből de apánk ma reggel nagybevásárlást csinált és ügyi volt mindet vett még azt is amire Én nem gondoltam.

A héten anya is a belklinikán van. Cukros és az inzulinadagját állítják át így + egy betegem volt akihez bejártam minden este. ma viszem a nagyokat is mert már nagyon várja őket.
Örültem a hidegnek legalább megfagynak a vírusok de mostmár elég volt jöhet a jobb idő.

Betta hol dolgozol?
szerintem is jó hogy visszamégy dolgozni. A leveleidből is az szűrődött le nekem hogy a munka jót tenne. A gyerkőcök nagyon aranyosak a képen.
Tündér
A párod az én páromnak küldött képeket az Ilang babáról nagyon aranyos és még mindig hasonlít az apjára.
mindnekitnek pussz
Bea
20180827120929
 
 


Szerintem szempilla spirál reklámba is elmenneKépKép
20180827120929
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: