Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nagyon jó hír, hogy Lolli jobban van. Holnapra rossz időt mondanak, :cry: ez szörnyű. Nem tudom mi lesz velünk!
Meg kaptam a telefonszámokat, most már forró drót ha valakinek van valami gondja baja, nem függünk a gépektől. A telefon mindenkinél ott van. :D
Tök jó Gerinek a ruha leírása, meg a változtatás joga, de szerintem már fel ismerném , annyi képet láttam rólatok! :D
Főleg Thomas-osat :D :D :D
Nekünk is megy az ovi bulira a Sanyi tesójáéknak a kislánya, Timike, tudod Olive a Tibinek a kislánya! Lehet megnézzük őket, megyünk délután ha minden jól megy.
Nagyon cuki szövegelős időszak ez, én régebben nem szerettem az ilyen korú gyerekeket, most meg imádom Domit is, hogy így dumál!
A múltkor mondta, hogy Fáj a lábam anya, mert elfogyott a türelmem!
Próbál felnőttesen beszélni, de össze vissza rakja a szavakat ,így elég érdekes mondatai lesznek. Vettünk neki újságot és mondta a kasszás néninek, hogy poszter van benne, az meg mondta, hogy Némós, ő meg erre, hogy azt úgy hívják poszter, nem érti! Cuki volt nagyon! Lollinál és Zsófinál most kezdődik az igazi dumálás, nagyon zabálni valók lesznek! Én is kislányt akartam! :D :D :D
Mindegy ha nagyon rossz idők lesznek, akkor eljöttök hozzánk és találkozunk, nem adjuk fel!
Puszi Nektek! Remélem összefutunk a hétvégén! Erika
Ja az angolt nekem is nagyon kellene tanulni, mert nyelv vizsgázni kellene. Nekem is a szavakkal van bajom, elég sok mindent megértek, de nem tudok rá válaszolni. Vagy azért mert nem akarok hülyeséget mondani, vagy mert nincs elegendő szókincsem! Nem baj Olive tud magyarul is és angolul is! :D :D
Sziasztok!
eryka
 
 


Szia Erika!

Mi 4 fele megyünk ki, addigra remélem Zsófit fel tutom ébreszteni.
Timike melyik oviba jár?
Ez a szövegelős időszak tényleg szuper. De ha az embernek egy ilyen cserfes lánya van, mint nekem... :lol: Másfél éves korától mondjuk úgy szuperül beszél... és azóta csak akkor halgat el, ha alszik. :lol: Még evés közben is tudja mondjani... :? Hihetetlen édesek, de néha tényleg fárasztó...
Azért Domi is nagyon édeslehet. Néha tudják ám kínos helyzetbe keríteni az anyukákat. :lol:

Akkor Erika te is így vagy az angollal, mint én. De én annyit felejtettem már, hogy csuda. Majd be fogom pótolni. Milyen suliba méssz? Főiskola? Irigyellek az akaraterődért.

Puszi
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy találkoztunk. Végre sikerült :D
Ez a Zsófi tünemény, megint eszembe jutott, hogy fiúnak nézték :?
Jajj, olyan fáradt vagyok. Domi már alszik, Martin meg itt bolyong körülöttem, én nem tudom ez a kiskölyök nem bír elfáradni. Hozzá kell tennem a kocsiba elaludt Gyulára menet, de akkor is, az kb 20 perc volt összesen amit aludhatott, mert ott fel is kelt, hazafelé meg már nem aludt el, szóval nem igaz, hogy nem álmos! :twisted:
Holnap mikor mentek ki a Ligetbe? Mi délután szeretnénk, imádkozom a jó időért.
Annyira aranyosak voltatok ma, tényleg. Remélem még találkozunk!
A suli... nagyon félek tőle. Nem tudom, hogy lesz energiám tanulni. Ide megyek a Főiskolára, gazdálkodás szakra. Szakmai nyelv vizsga kell hozzá, el tudod képzelni!
Na itt van Martin, megyek hátha hajlandó elaludni! Puszi Erika
eryka
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika!
Tényleg jó volt, hogy sikerült találkozni. :D Jajj csajok, ha látnátok akét fürtös kispasit! Annyira édesek és szépek! Domi meg kis csöpp még. Annyira csini! Úgy megfogdostam volna pici combjait, de nem mertem egyből letámadni... csúnya idegen néni... :lol:
Martin nem semmi... apának volt egy kis edzés. :wink: De ez tény, hogy a gyerekek energiája végtelen.
Mikor laudt el végül Martin?
Geri nagyon hamar. Ki volt fáradva rendesen. Zsófi meg akkor, ha Geri is. :D

Remélem az idő kedvez nekünk. Nem baj, ha nincs meleg, jobb is, csak süssön a nap. Meg a kocsink javuljon meg. Nem indult el, úgy toltam be 3 gizda sráccal együtt. :oops: Erika láthattad is volna, mert a Karacson a híd mellett zajlott eme látványosság.
Lüke srácok meg elkezdik... na felnyomjuk 60-ig? Úgy meglökték a kocsit, hogy győztem utána szaladni . :lol: De beindult. Itthon meg leállt és vége. :?

Megyek, összekapom magam és mosok egyet.
Puszi

Kép

KépKép
anyko
 
 


jajj, kimaradt.
Iskola... mindenekelőtt bízz magadban és kitartást! Biztos nem lesz könnyű, főleg 2 kicsi gyerekkel, de meg tudod csinálni!
majd mi biztatunk. :wink:

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Nem láttam a kocsi betolást, ott voltunk a lovaknál, amikor mentetek át a kis hídon a férjeddel. A lovaglás kicsit lenyugtatta a nagyfiút.
Utána mentünk is hazafelé, aztán Gyulára. Hétfőre lesz eredmény a vizelettel kapcsolatban amiről beszéltünk kinn a Ligetben.
Mi ma délután átmegyünk, mert Domit kiviszem megnézni apát. Ha nagyon rossz idő lesz akkor mama itthon marad a kicsivel. Ti jöttök?
Majd felhívlak ha kinn leszünk, hogy merre vagytok. Olive el veszett, nem ír. Elvitte a vihar
:D :D
Nem tudunk semmit Lolliról sem. Tényleg Olive ha olvasod, téged hogy szereted ha szólítunk Helgának, vagy Olive-nak, mert én mindig Olive-nak címzem a leveleket és lehet nem is szereted így.
Jó mosást Anikó, sokat mosol :D
Én még most kezdem el ezt, egyre több ruha van, mindennap lehetne mosni. Amíg Martin kicsi volt sokkal kevesebb ruha kellett. Ez van. :D
Felébredt Martin, mennem kell! Puszi Nektek! Erika
Csináltam valamelyik nap Martinról képet, olyan cuki lett. Felteszem! Kép Kép Kép
eryka
 
 


Sziasztok!

Erika, engem tenyleg elvitt a vihar tegnap. :lol: Egesz nap nem voltam gepkozelben, aztan este, amikor irni szerettem volna, nem volt net.

Ma delelott meg szerettunk volna piacra menni itt Csaban, de nagyon hideg volt es irto nagy szel. Talan most mar egy kicsit jobban nez ki. Remenykedem, hogy delutan, amikor Lolli felebred az alvasbol, mar szep ido lesz es ki tudunk mozdulni. Ha minden jol megy, akkor atmennenk a kisallatokhoz, de semmi biztosat nem tudok mondani, mert tegnap pl. du. nem akart aludni es vegul jo keson, 4-kor aludt el.
Remelem, ma normalis napi rendunk lesz es akkor atjutunk Bekesre.
Ha megyunk, akkor hivlak titeket.

En is nagyon szeretem ezt a korszakot, nagyon vicces, amiket Lolli osszedumal. Bar, Anikot is megertem, mert nekem is neha faraszto, mivel az en lanyom is nagy dumas es ebredestol lefekvesig be nem all a szaja es persze ezer kerdest tesz fel orankent. :wink:

Erika, mindegy a nev, mar megszoktam a forumosat is. :lol:

Most mennem kell, de majd jelentkezem vagy itt vagy telefonon.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Erika, az elobb kimaradt, hogy nagyon edi a kis furtos Martin! Mi tegnap jartunk fodrasznal es levagattuk Lolli furtjeit, de latvan a fiad kepet, mar banom is.

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!
Elszállt amit írtam, szóval még egyszer megpróbálom. Mi a helyzet jó volt a cukiban? Meddig voltatok? Ma megy valaki a Ligetbe?
Mi lehet kinézünk,mert délután 3-tól lesz Hevesi és azt szeretjük!
Remélem Anikó a férjed nem haragszik! :D
Sajnáltam szegény Helgát és a férjét, hogy ilyen bénák vagyunk és nem tudunk beszélgetni vele! :cry:
A kisállat simogató elég érdekes volt
:? Domit megharapta egy nyúl :x
Egész este ezt mondta és nagyon büdös volt benn.
Ma ne menjünk oda! :lol: :lol:
Na majd találkozunk lehet!Puszi Nektek! Erika
eryka
 
 


Sziasztok!

Csak 1 percre vagyok szabad, mert Zsófi nem alszik még.
Szuper volt, csak tényleg kellemetlen nekem, hogy nem mertem angolul megszólalni. :oops: Itthon már nevettem magamon, pedig biztos megértett volna szegény. Na majd legközelebb.
Egyre jobban elszántam magam, hogy a nyelvizsgát újra le kell tennem. :lol:
Geriék mennek Hevesi Imiék koncertjére. Imit amúgy is jól ismeri Gabi. Én is szeretem nagyon, de Zsófi mindjárt alszik.
Nem is tudom mikor indultunk haza. Olive te emlékszem? TUdom hogy sötét volt már. :) Fél 9 fele?
Jó volt nagyon.
Olive, majd kérhetek képeket a címemre? Én is elküldöm, bár Gabi nem sokat csinált.
Megyek,mert lefektetem Szofim. :wink: :lol:
Puszi
Anikó ( remélem este tudok jönni )

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jo volt ma is, Lolli is nagyon jol erezte magat. Hazafele a kocsiban asitott egy jo nagyot, de azt mondta, o nem almos, csak asit. :lol:

Sajnalom, hogy Hevesi Imiek koncertjerol lemaradtunk, de Lolli is pont akkor aludt.

A kepeket majd kuldom, csak nem tudom, hogy le tudom-e tolteni apukam laptopjara, mivel a kabelt nem hoztuk magunkkal. Megnezem majd, hogy a szuleim fenykepezojenek a kabele jo-e a mienkbe. Ha igen, akkor hamarosan kuldom a kepeket, ha nem jo, akkor varnotok kell szept. vegeig.

Kepzeljetek, Lollinak kezd visszajonni az etvagya! Mar a jatszoteren evett szolot, kekszet. Azt hittem nem fog vacsorazni, erre itthon olyan jo izuen evett tojast, sonkat, sajtot, paradicsomot, hogy csak lestem. Sot, meg joghurtot es oszibarackot is evett.

Erika, ti mikor kapjatok meg az eredmenyt?

Puszi:

Helga

KépKép
olive
 
 


Szokas szerint ismet kifelejtettem valamit. :roll:
Aniko, kaptatok kenyeret? Hogy sikerult a szalonnasutes? Lolli meg hazafele menet is kerdezte, hogy hol van Geri es mit csinal Geri?

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!
A képekre én is kíváncsi vagyok, de szerintem ezen nem kell aggódni, ráérnek szeptember végéig. :D
Nekünk holnap lesz eredmény majd 11 óra felé kell hívnia doktornőt. Már alig várom a holnapot.
Anikóék sajnos hamar elmentek, de remélem jól sikerült az este. Sanyi is kérdezte hol vannak, mert most ő is itt volt és sajnos nem tudtunk velük beszélgetni, de reméljük még lesz rá alkalom.
Lolli nagyon sokat mozgott egész délután, így hamar vissza tér majd az étvágya, ennyi energiát el használ akkor pótolni kell :lol:
Nekem Martin elaludt hazafelé, de ez teljesen normális nála, Domi már nem alszik, még ha nagyon fáradt is ,akkor sem tud elaludni a kocsiban pedig kicsinek jókat aludt benne.
Jó fogászatot Neked Helga, szorítunk!
Majd beszélünk! Puszi Nektek! Erika
(Engem is idegesít, hogy nem tudunk angolul, de majd bepótoljuk és talán legközelebb már perfekt menni fog :lol: :lol: )
eryka
 
 


Sziasztok!

Erika!
Ne haragudj, hogy így elmentünk. Annyira siettünk. Olyan idétlenül jött ki most az egész. De nem szólt barátnőm, hogy szalonnát is fogunk sütni.. nesze neked + kilók. :lol:
Szóval nagyon siettünk. Így is félig már megsütötték a szalonnát és akolbászt, mire odaértünk.
Majd legközelebb összefutunk hosszabb időre is. Meg mi amúgy is tudunk találkozni sűrűbben, hisz itt lakunk közel egymáshoz.
De legalább a pattogatott kukoricát meg tudtuk sétáltatni. :lol:
Én meg a tányér szőlővel akezemben jól nézhettem ki. :oops: :D

Olive!
nekem is ráérnek a képek szeptemberben is. Meglesz az akkor is.
Örülök, hogy Lolli is jól érezte magát és hogy az étvágya is kezd megjönni. Biztos a levegőváltozás. :lol: És a sok ugrálás. Hátha tudunk még találkozni és ott lenne Geri is. Kis édesek. :)
Jövőre ígérem összeszedjük angol tudásunk és ha nem is perfect, de tudunk jobbanis beszélgetni. Így is megértettük egymást, volt tolmács. :lol:
Szerintetek, ha tanuljuk Gabival az angolt, kezdjem Zsófinak is tanítani? Mármit arra gondolok, hogy szavakat, meg alap mondatokat mondanék neki. Vagy ez így nem megy? Olyan jó lenne, hogy taluna angolt. Most még nem is érezné tehernek. Sőt...
Majd én is küldök képeket csak rázódjak vissza a hétköznapokba.

Ebéd után leszek.
1-kor pedig golok rád Olive!

Erika!
Az eredményekért ma kell menni? Írd meg, hógy mi van jó? Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a gond. Reméljük tényleg csak valami baci.

Puszi
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Ma van a 7. házassági évfordulónk. Teljesen el is felejtettem, csak mikor Gabi beállított a rózsával, akkor esett le. :oops: :lol:

Olive!
Hogy vagy? Mi volt a fogorvosnál? Nagyon megkínzott? :cry:

Erika!
Van már eredmény? Ha igen, mesélj! Remélem van valami és orvosolható.

Sokat gondolok ám rátok! Jobbulást mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Most csak roviden, nem vagyok vmi jo formaban. Egy kezzel gepelek, a masikkal jegelem a fel arcomat. Kegyetlen elmeny volt. Rolam is es a dokirol is szakadt a viz. Nagyon ragaszkodott hozzam ez a bolcsesseg fog. 1 het mulva kell mennem varratszedesre. Most bennem van ket fajdalomcsillapito es igy elviselhetobb, de mielott bevettem, megallapitottam, hogy a csaszarmetszes nem fajt ennyire. Na, jo, elso ket nap az is kegyetlen volt, de legalabb ha nem mozdultam, akkor azt nem ereztem. Meg akkor ott volt karpotlasul Lolli, igy enyhebb volt a fajdalom. Ez a mutet meg akkor is faj, ha mozdulatlanul ulok.

Aniko, mi is elfeledkeztunk a hazassagi evfordulonkrol, masnap jutott eszembe. :oops: :lol: Nekunk meg csak a 6. volt.
Nagyon sok boldog, egyutt toltott evet kivanok nektek!

Nalam a fogmutettel meg is kezdodott a fogyokura. Jegkremet es frissen centrifugazott gyumolcslevet ittam ma. Azt hiszem a holnapi menu is hasonlo lesz. :twisted:

Jo ejszakat!

Olive

KépKép
olive
 
 


Szia Olive!

Jujjjj.... szegény. Remélem éjjel azért tudtál aludni. :cry: Remélem nem tart sokáig ez az állapot. Amíg benne van a varrat, addig húz és fáj? Vagy pár nap és jobb lesz sokkal?
De nézd ennek is ajó oldalát. Tényleg kiürül a bendőd és kényelmesebb lesz a naci. Veled együtt fogyizom. Tegnap kezdtem, -80 dkg. :lol: 57-ig meg sem állok.
Kitartást!Hátha ma mr jobb lesz!

Mikor volt a 6. házassági évfordulótok? Szívből gratulálok hozzá!
Mi majdnem mindig elfelejtjük. Egyedül 1x nem felejtettük el mind a ketten. Akkor elmentünk étterembe. Gabi végig telefonálta. Mikor fizettem, akor tette le a telefont. Úgy evett. :twisted:
De most neki eszébe jutott legalább. :D

Erika?
Remélem minden rendben lesz Domival.

megyek,mert ma megyünk egy megbeszélésre barátnőmmel. Ha sikerül, elmondom mit csinálunk. :wink:

Puszi
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Anikó! Meg volt az eredmény hétfőn, de nem jutottam a géphez, mert mindent el kell intézni a napokban, mert csütörtökön már kezdődik a suli. A hétvégén meg tartjuk a fiúknak a bulit. Martinnak még nem vettünk ajándékot sem. Volt baci a vizeletben és kap rá gyógyszert. Azóta nem pisilt be, szól mindig ha kell neki.
Gratulálunk a házassági évfordulótokhoz!
Nekünk csak a 4. lesz novemberben, de ez nem mérvadó,mert későn házasodtunk össze és ezért mi is mindig elfelejtjük.
Olive! Sajnálom, hogy így megszenvedsz ezzel a foggal, remélem már jobban vagy. Mit csináltok napközben így, hogy te nem vagy jól? Lollinak nem hiányzik a nyüzsgés, hogy a hétvégén mindennap sokat csavarogtatok! Ha jobban leszel egy kicsit írj!
Puszi Nektek! Erika
eryka
 
 


Szia Erika!

Jajj, nagyon örülök, hogy Domival minden rendben. Szegényke. De mostmár jól van és ez a lényeg. De felfázhatott ő is? Vagy mi? Zsófi még viszonylag sokszor bepisil, de mam ár egyre többet ült a bilire. Nagyon visza tudja dobni egy felfázás. De majd csak rendeződik ez is.
Végül beéevágsz a suliba most? Kitartást és szeresd nagyon. Hány éves a suli? De levelező gondolom, így csak hétvégeken lesz igaz?
Erika! Nemmerem ide feltenni aképeket, mert ti vagytok rajta. Most szedtem le a békés mátrixról. :lol: Te Martinnal, apa Domival a Hevesi Imi koncerten. :wink: Majd nézd meg.

Mi is soká házasodtunk össze. 96 februárjában ismerkedtünk meg. :lol:

Olive hogy vagy? HOgy bírtad az éjjelt?

Puszi nektek!
Reméljük hamarosan Boának is lesz ideje írni!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, hogy meg mindig elek, de meg mindig szornyen faj.
Az ejszaka is eleg vacak, ma is hajnalban felebredtem es nem birtam visszaaludni, annyira fajt, ugyhogy beultem a nappaliba a tv ele. A ferjecskem meg azt hitte, hogy elmenekultem mellole, annyira horkolt. :lol:

Lolli meg ujabban este csak ugy alszik el, ha en is a szobaban vagyok es en lefekszem a nagy agyra. Ma masfel oraig szovegelt, meg enekelt, azt hittem mar sose alszik el. Irtora fajt a fel arcom es o meg olyan hamisan enekelt egy francia dalt teli torokbol, hogy felert egy foghuzassal. Ki is jottem a szobabol, mert mar nem birtam, erre mint akit felhuztak kiabalta, hogy "Anya". Mivel erre nem reagaltam, a nevemet kezdte el kiabalni. Nem akartam bemenni, mert akkor csak szovegel meg enekel nekem. Szerencsere vegul elaludt, de osszesen masfel oraig ment a musor.

Ma ejszakam nem tudom, hogy fog alakulni, de azt hiszem lavorral alszok, mivel a fajdalomtol mar a hanyingerem is elojott. Mar csak az hanyzik, hogy ezt a sok finom bebipapit, amit apukam osszetrutymakolt nekem, kipakoljam. :twisted: A mai vacsim toltott csirke volt hamozott paradicsommal osszeturmixolva. Lolli mindig gyanusam meregeti a fincsi kis bebipapijaimat. Meg is kerdezi mindig, hogy "mi az?". Ma este meg is kostolta. :lol:

Na, megyek, mert tenyleg vacakul erzem magam. Ezutan a kovetkezo szules gyerekjatek lesz. :wink:

Puszi:

Helga

KépKép
olive
 
 


Szia Helga!

Nagyon sajnálom, hogy ennyire megszenvedsz a fogaddal, vagyis a helyével.
Apud nagyon aranyos, hogy készít neked bébihamit! Milyen figyelmes.
Remélem hamarosan szűnik majd a fájdalom. De lehet varratszedésig fáj? Feszül, stb... mégis csak egy seb. Nincs rá valami ecsetelő esetleg? Vagy csak gyógyszer? Legalább pihenni tudnál picit.
Gyors felépülést neked.

Vígasztaljon picit, hogy holnap megtudom a falvédő árát és amíg itthon vagytok és túl vagy ezen a fogas szenvedésen, el is mehetünk oda. Bögrék még vannak. De ha valami kell, szólj, max elmegyek fotózni és elküldöm neked itt. Aztán ha tetszik, megveszem és majd eljut hozzád. Hátha tudnánk még találkozni.

Erika!
Akkor neked mától suli? Nagy fába vágtad a fejszét, de biztos ügyes leszel és meg tudod simán csinálni! Aztán már jövőre te leszel a tolmács. :lol:
Gyerekek? Majd ha lesz időd, ami mostmár biztos kevesebb a suli miatt, összejöhetünk. Akár nálatok, de majd októbertől új lakásba megyünk és akkor oda is eljöhettek. Csak sokkal nyugodtabban beszélgetünk, ha a fiúk játszanak a szobában.

Mennem kell, mert még van egy kis dolgom.
Puszi
Anikó, akinek nagyon jól megy a diéta. :) 4 nap alatt 2,5 kg. :wink:

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Nagyon el vagyok veszve semmi percem nincs. Pár napja csak rohangálunk a gyerekeknek ajándékot venni. Martinnak nagyon nehéz bármit venni, mert mindenféle játék van itthon, csak kicsit másabb, de lényegében ugyanazt tudja, még Domitól örökölte őket. A másodiknak sokkal nehezebb vásárolni, ha azonos neműek, mert igazán már minden játékot megveszel az elsőnek alkalmakra. Sokkal másabbakat meg nem tudnak kitalálni.
Közben meg a suli, totál félek attól is. Holnap is megyek egész nap, szombaton meg reggel már menni kell boltba, hogy minden meg legyen a fiúknak. Nem tudom, hogy lesz ennyi időm tanulni, meg nehéznek is tűnik. Szerintem megszenvedek vele. Na majd látjuk.
Nagyon fáradt vagyok már.
Annyira sajnálom Helga, hogy nem akar javulni a helyzet a fogaddal. Bíztam benne, hogy már jobban vagy. De egyébként ez normális, ennyi idő kell neki? Nem csoda, hogy most csak egyet csinált az orvos. Erre tényleg kell egy kis idő mire újra rászánod magad. Regenerálódni.
Tényleg Anikó, a múltkor olyan titokzatos voltál, hogy találkozol, vagy beszélsz valami barátnőddel és lesz valami
:wink: Azzal mi a helyzet?
Na megyek ha nem baj, mert mindjárt el alszom!
Puszi Nektek! Erika
eryka
 
 


Szia Erika!

Jól bevállaltad magad! Biztos nem lesz könnyű két gyerekkel még + az iskola. De ez most nappali vagy levelezeő? Csak most menni kell hétköznap is? Vagy hogyan lesz? A tanulás otthon nehezebb, hisz csak akkor tudsz tanulni, ha a gyerekek alszanak. Kitartás.
De nézd azt is, hogy jövőre már te leszel a tolmács. :lol: Lesz segítséged?
A szülinapi ajándék nem egyszerű. Ez nálunk is mindig gond. És hiába van 1 fiú 1 lány, nem jelent semmit, mert akicsi azt szereti, amit a nagy. Utánozza a nagyot. Zsófi kijelentette, hogy karácsonyra a Jézuska neki is Thomas-t hozzon.
Ötlet.. az sajnos nekem sincs túl sok. Talán valami fa kirakó? Bár azt sem tudom, hogy Martin mivel szeret játszani. Mondanám, hogy ujjfesték, de ahoz ott kell ülni vele és macerás. Thomas-os labda? Vagy lehet kapni olyan Thomas-t is, ami megy magától. Na tessék... én már csak Thomas-ban tudok gondolkodni. :lol:

Nem akartam titokzatos lenni, csak siettem. Igazából arról van szó, hogy barátnőm kitalálta, legyen játszóház és gyermekmegörző itt is. Megkért, hogy segítsek neki. Így mondhatom, hogy együtt fogjuk csinálni. Én leszek a kis segéd. A hely is megvan és barátnőm nagyon szeretné, ha októberben meg is tudnánk nyitni. De lehet november lesz belőle.
Kiélhetjük magunkat lakberendezés és kreatívitás téren. De tervebe van véve, hogy alkalmanként porogramok is lesznek. Bábozás, vendég, kreatív foglalkozások, stb... Majd ha készen lesz, gyertek át ti is.

Helga!
Hogy vagy? Hogy bírod még? Már ez az 5. nap. :cry: És nem is ez lesz az egyetlen? Lesz még másik is?

Nyitva van a bejárati ajtó és vagy 30 veréb iderepült. Olyan aranyosa. Hogy fog ez hiányozni nekem a tömbben a 3. emeleten. :(

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok
annyi minde történt veletek hogy nem is próbálok reagálni mindenre de a fürtös kispasira igen, GYÖNYÖRŰ:)
akkor ti most találkoztatok végül, gyerekestül?
Olive, laposabb már a fél fejed szegényke? öblögessél ezüst kolloiddal, hamarabb begyógyul (nem felületesebben).

Képzeljétek röhögnöm kell, 91 kiló vagyok. 76 voltam amikor a babát megismertem. Jó, baba is nagy benne, de mégis! Ezek szerint ilyen alkat vagyok. Igen tényleg többet eszem 3-500 kalóriával naponta de azért nem zabálok!!!! a csokiház is csak kívánalom volt de utána kb 2x ettem csokit, meg 2x vaníliapudingot meg gofrit stb. Kezdem elfogadni hogy ez egy 20 kilós terhesség lesz. Azt mondta a védőnő azért van mert előtte nagyon sokat táncoltam és most meg felére kellett csökkenteni. Meg örököltem anyutól hogy vizes a lábam de ha sokat táncolok akkor lemegy (ha megtartok 3 órát akkor megy le. ha 1et akkor nem. de nem fáj).

a hastáncfesztivál után pocibaba 2 napig aludt. anya is. de jól sikerült, baki hátán baki ellenére is pontosan tudtuk a műsort befejezni. nagy meló volt de nem merültem ki idegileg, csak agyilag. és megyek vissza a táncpedagógus suliba holnap, majd ott lemegy a lábamról a víz, társastánc, moderntánc, jazz, balett... na, ezen óráknak a 30 %-át szabad csinálnom, és az pont annyi mint egy jó erős kismamatorna. de azért ez a 91 kiló vicces. ilyenkor mintha az is feljönne amit meg se eszünk. szerintem sok víz van benne. mert különben elképzelhetetlen! Istenem, add hogy ne legyek 96 nál több, az már több lenne mint a férjem valaha legnagyobb súlya! Ő most 83... de különben semmi bajom csak2 emelet után pihennem kell, és a 3.-on lakunk. meg ha rossz idő jön akkor vagy kismama migrén, vagy pulzus-szökedencs van.

Képzlejétek én fogom varrni a mosható nadrágpelusokat amit neten akartam rendelni. Marha drága. amcsi honlapokról leszedtem a szabásmintákat. anyagom van, pár dolog még kell hozzá de ennyi! Még a mellci betéteket is én fogom varrni. utazáskor meg majd viszünk eldobható pelust. Ja és megyek a napvilág születésházba szülős tanfolyamra, ott fogunk szülni, annyiba kerül mint egy zsebpénz egy helyi szülésznek. akkor meg miért ne? a Geréb Ági is szülész! sőt, emberséges és szeretetteljes, alapos és jó szakember. otthon nem akarnék egyedül szülni csak hogy ez a banda is legyen ott, akik a születésházban dolgoznak, úgy jó lesz. kórház kizárva. soha. csak ha visznek. többször távoztam állami rendelésekről priccoló könnyekkel anyázva, mint amennyit elbírok. brutális ahogy bánnak az emberrel. ez egy gyár. nekem nem gyár kell hanem születés. Ja és kisfiunkat most már végre tényleg Ádám Csaba névre fogjuk keresztelni, ha egyszer kidugja a buksiját!

Most nagyon szenvedek, mint énekesnő, mert megy a kívánságkosár. Zámbó Dzsimi próbálja a tájm tu széj gudbájt jobban mint Miklósa, csak közben nagyon fintorog, Donna Dínó leereszkedő hamis hanggal próbálja még fiatal dínó korából az akkor még pontos hangocskát klónozni, aztán donna brutál túlvibrátózott drámai szoprángya röhögésbe pukkadó reakcióimat teszteli. Jézusom! Vannak még nótaénekesek akiket az ember kikapcsol:) broáf! de azért ha hazaérek vasárnap, ami nem valószínű, a Nagy Szilvike operettkoncertjét megnézném a lecsófesztiválon. Iszonyatos tehetség, fiatal, és csabai. csodálatos hang, csodálatos technika. ne felejtsétek el a nevét. ja és egy gyönyörű csaj!
boa
 
 


Sziasztok!

Boa!
Akkor jól sikerült a hastáncfesztivál? Örülök neki. Ha pedig jót tesz a tánc, táncolj, de csak kismami módjára. :)
A vizesedés az elég rossz lehet. Én nagyon nehezen viseltem. A lábaim főleg. Az utolsó hónapban is már kivoltam tőlem. Szóval átérzem helyzetetd. Kitartás, hamarosan megszűnik. 15 kg hízás... én eggyit híztam a két gyerekkel. Mind akettővel. :) Csak vigyázz, hogy az utolsó hónapokban már hízz sokat. Nem hiszem, hogy nem tudod majd leadni hamar, csak könnyebb lesz az utolsó hónap is, ha nem szedsz fel túl sokat és ugye szülésnél is jobb.
Kíváncsi leszek, milyen lesz születésházban szülni. Majd írd meg feltétlen élményed, jó?
A kisfiad neve nagyon szép. Ádám Csaba.

Erika mi újság? Iskola?
Olive! És veled mi van? Mikor veszik ki a varratot? Annyira sajnálom, hogy így megszenvedsz. Felüdülés lesz a felépülés. Ilyenkor úgy tudja értékelni az ember azt, hogy nem fáj semmilye.
Sok sok gyógypuszi.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Boa a kedvességed Martinnal kapcsolatban. Hát azok a fránya kilók, biztos sokat jelent, hogy nem olyan intenzíven mozogsz mint előtte, de pont emiatt, hamar le is adod majd! Ne aggódj ezen! Most persze nem arra biztatlak, hogy bálnaként menj be szülni, de ne ez legyen a legfontosabb :D
A vizesedés is ettől lehet, hogy sok egy kicsit a felesleg, meg nem tudom milyen egy napod, de a túl sok állás sem jó, mert azért cipeled a súlyt rendesen. :D
Ráadásul az egész pár hónap alatt jön fel, ezt nem könnyű megszokni a szervezetnek.
Miért akarsz mindenáron mosható pelut? Biztos nagyon jó, csak úgy érdekességképpen kérdezem, mert azért elég macerás is.
Én most a Dm-es pelut használom Martinnak, ez most nagyon új. Alana a neve és teljesen lebomlik, ökopelu, a nedvszívómag 20%-ban a csomagolása is komposztálódik. Szerintem nagyon jó, nekünk bevált. Majd utazásnál kipróbálhatod!
Aggódom Helga miatt, olyan rég nem jelentkezett, remélem jobban van! :cry:
Köszi Anikó a kérdésed, még egyszer voltam suliba, vagyis egy hétvégén. Nehéz, de meg lehet tanulni mindent, bizakodom!
Puszi NEKTEK! Erika
eryka
 
 


Sziasztok!

Anyko, koszi a gyogypuszikat, ram fernek. Azert hallgattam ennyire, mert csak panaszkodni tudtam volna. Ezt tenyleg nem ajanlom senkinek! Meg most is kegyetlen. Minden hajnalban felebredek es annyira faj, hogy nem tudok visszaaludni. Olyankor atkoltozom a nappaliba es tevezek. Az egesz delelottot vegig szoktam szenvedni, aztan altalaban delutan van nehany ora, amikor jobb es este kezdodik a szenvedes elorol.
Na, nem is ecsetelem tovabb.

Boa, nem akarsz vonalzot csinalni, hogy tudjuk kovetni, hanyadik heten jarsz? En is nagyon kivancsi leszek a szulesedre, reszletes beszamolot varunk majd! En a pocakos idoszakban nem hiztam sokat, de utana bepotoltam a szoptatas alatt. A mai tudasommal, ha lesz kovetkezo babam, maskepp fogok etkezni. Bar a terhesseg alatt nem minden esetben lehet tudatosan iranyitani a kajalast, viszont szopi alatt maskepp fogok enni. A pocakos korszak elejen 4 honapig hanytam, akkor aztan nem tudtam ugy enni, ahogy azt szerettem volna. Azt ettem (inkabb csipegettem), amit elfogadott a gyomrom. Kesobb viszont vigyazhattam volna jobban. Persze mindig utolag okos az ember.
En se azert feltelek, hogy nem tudnad konnyen leadni, mivel, ha ujra sokat fogsz tancolni, hamar le fogod adni a felesleget. Viszont tenyleg konnyebb a pocakos idoszak vege kevesebb tulsullyal.

Eryka, szoritok, hogy konnyen menjen a suli! Megtartottatok a szulinapokat?

Holnap megyek varratszedesre. Kivancsian varom, hogy utana jobb lesz-e. :roll: Bar sajnos az unokatesom elkeseritett, akinek nehany evvel ezelott hasonlo mutete volt, hogy o 3 hetig nem dolgozott es meg utana is fajt. Szep kilatasok! :twisted:

Na, nem kesergek elore, hatha en szerencsesebb leszek.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Eryka, most lattam csak a hozzaszolasod, amikor elkuldtem az enyemet. En reszletekben irtam, mert kozben csinaltam ezt-azt, ugyhogy mire elkuldtem, kozben mar te is irtal. Azert meg elek, csak szenvedek. :wink:

Mi pont ma vettunk a DM-ben pelust Lollinak. Sajnos meg mindig szukseg van ra. :twisted: Majd elajultam az itteni arakon! :shock: Mi Angliaban majdnem a feleert vesszuk. Rohejes. Bennem is felvetodott annak idejen a moshato pelenka gondolata, de mivel teljesen hulla voltam a 3 havi hasfajossagtol (marmint Lollie) meg a refluxatol (minden kajalasnal nagy rokazasok voltak), nem hianyzott az extra mosnivalo. Bar Angliaban mar van ilyen szolgaltatas, hogy hazhoz jonnek es elviszik a koszos pelusokat es hoznak tisztat helyette. A ferjem viszont azzal ervelt, hogy egyaltalan nem kornyezetvedobb megoldas a moshato pelus, mivel a sok viz es tisztito-, fertotlenitoszer hasznalata is karos a kornyezetre. Szoval, mi vegul az eldobhatosnal maradtunk. Utolag mar tudom azt is, hogy az erzekeny bore miatt se tudtunk volna moshatot hasznalni.

Most mar tenyleg elkoszonok. Jo ejszakat!

KépKép
olive
 
 


Eryka
azért akarok mosható pelust mert én sem szeretek egész nap kiváló nedvszívású de plasztikműanyag légzáró (a légáteresztő az folyadékot is átereszt) always tisztasági betétben lenni. Nem tesz jót a bőrnek szerintem. megszokható, persze, csak akkor már legyen pamut. Meg elég ökomániás vagyok. de azért megkacséntom azt a dm-es új pelust jól hangzik!!! ha meg a baba nem fogja szeretni a moshatóst, akkor úgyis a kidobhatósra fogunk átállni. majd ő választ.

jaj Olive van vonalzóm csak nemtom hogy kell aláírásnak betenni hogy mindig az aktuális legyen. de csinálni akarok újat mert kislányos van, amikor még azt hittük hogy Ádámkának punikája van:):):) majd beszúrom valahogy.

a Mosható pelus azért öko megoldás mert vettünk ökonetes krémszappant, azzal lehet mosni is meg van lebomlós mosószerük is, illetve hát a mosható pelust teafa-olajos vízben kell tárolni mosásig, és szódabikarbónás ecetes mosás van, nem mosószeres! Mert benne maradhat a mosószer a több réteg textilben és ne újszülött korában legyen már szegényem allergiás, ha a többi ruháját amúgy is hagyományos módon mossuk, a bőre hozzászokik hogy na, ez a mosószer, de azért ne a kis popsija legyen ami megsínyli először. én így gondolom, egyelőre. oszt Ádámka majd megmondja a frankót ha kijön! hogy mit szeretne! eleinte úgyis ő lesz afőnök! utána is, csak én majd előmenetelezek terelgetővé aki a gyönyörű fáról a vadhajtásokat lecsippenti.
én jó anyuka akarok lenni és kész!

egyébként 29 hetes vagyok, és baba november végétől várható, dec 2-re írták ki, fogantatásától számítva kb dec 6-án kéne jönnie 9 hónapra, de úgy van a megérzés hogy november utolsó napjai, talán. ahogy ő akarja, majd szól:)
és tényleg nem eszem sokat. hogyan ne hízzak ha egyszer nem zabálok???? mindegy, már nem aggódom, biztos nagy része víz, csak kicsit kerekebb a hátsó felem, az sztem olyan 5 kg felesleg ami nem a babától hanem a kajától lehet. különben meg nem érdekel és punktum! tök sokat mozgok, a többi meg majd lemegy! úgyis megyek vissza a suliba január végén, ami elég sok balett meg moderntánc lesz, na majd ott... 2 szopi között ledolgozom:)
boa
 
 


Sziasztok!

Olive!
Ma van a nagy varratszedés napja. Nem tudom mikorra kell menned, így egész nap gondolok rád. És bizakodjunk, hogy job lesz utána, sokkal jobb.... First-öd nincs féletlen? Aloe vera? Én a gátsebre azt tettem és nagyon gyorsan hatott.
Kitartást, már reméljük nincs sok hátra. :(
Lolli hogy van? Gondolom azért neki is rossz, hogy anya most nem olyan, mint szokott lenni.
20-a után mentek haza igaz? Találkozunk még addig? vagy nem tudni, hogy áll a fogfájás?

Erika!
KOmoly? A DM-ben van ilyen pelu? Én ott veszem a liberót és nem is néztem szét. MIlyen a DM-es? hasonlít aliberóra? Mert Zsófinak csak az jött be születése óta. Bár nem sokat kell már használni, de azért biztos nem most vettem meg az utolsó csomival.

Boa!
Majd megmutatom mindjárt hogyan tedd be a vonalzódat. :) Már én is akartam kérdezni, hogy nem csinálsz? 29 hetes vagy? :D De jó. Én azt hittem kevesebb. Hogy repül az idő. Ha nem eszel sokat, akkor biztos, hogy víz van benne ennyi. Nagyot fogsz nézni, mikor szülés után ráállsz a mérlegre, mert az nagyon gyorsan kimegy a szervezetedből. :wink: :D És pikk pakk újra a régi hastáncosnő leszel.
Barátaink mosható pelut használtak mind a két gyereknél. Elég drága beruházás és sok macera, de ők szerették nagyon. Csak úgy nézett ki a gyerkőc benne, mintha 2 számmal nagyobb lovon ült volna. :lol: Meg a ruha is mindig 1 számmal nagyobb kell. De majd úgyis látod mit fogsz bírni te és mit a baba. Barátnőm bírta a moshatót.. munkára gondolok. Szóval biztosan kivitelezhető.

Erika!
Szülinap? Nem is írsz róla? Mit vettetek végül? Jól sikerült? Torta?
Anyumnak most lesz szombaton a szülinapja. Tortát szerettem volna sütni, de nem tudom mit csinálok még neki. Vagy mit vegyek. babákat gyűjt, de annyi van már neki, hogy eszméletlen. Most nagyon gondolkozunk egy babamúzeumban. :wink:

Mi jól vagyunk, bár tegnap Zsófi megzakkant és hisztizett egy nagyott. Tudom, nem tudjátok elképzelni, de elhihetitek nekem. :lol:

Olive! Neked meg tartozom egy árral. Ma felhvíom barátnőmet, mert nem szólt vissza. lehet elfelejtette.

Puszi
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Boa!

Aláírás:

Profilba beméssz és profil információknál van olyan, hogy aláírás.
Abba a rublikába kell belemásolni azt az url kódot, amit kaptál a vonalzó elkészítése után. [url=http:// ..... stb....] valahogy így néz ki.
Aztán mentés és kész is vagy. :)

Kép

KépKép
anyko
 
 


próba
boa
 
 


próba!!! aláírással!

Kép
boa
 
 


Sziasztok!
Anikó!
Ne haragudj el is felejtettem a szülinapot, mert ezer felé rohangálok napközben és valahogy ez is olyan hirtelen lett megtartva, hogy szinte észre sem vettük. Jó lenne már találkozni. Az az igazi. A tortát rendeltük, de jól sikerültek. Szépek voltak és finomak, persze cukor és a többi, de azért megettük :D :D Majd teszek fel képet róla.
Jó, hogy írtad ezt a vonalzót már én is néztem ,de nem jöttem rá, hogy kell, így én is megpróbálom.
A pelu nekünk nagyon jó, Dominál a pampers vált be, de Martinnak ez tökéletes. Hamar tele lesz, de nekünk elég így is.
Ja és elég jó az ára is! Ami nem mellékes.

Olive!
Majd azért még találkozhatnánk mielőtt elmentek, mert az még odébb van. Csak beszorítunk egyet.Férjed nagyon kedves volt ma és olyan jópofa, ahogy próbál kézzel lábbal mutogatni, meg magyorul beszélni, le a kalappal előtte
:oops: :oops:
Lolli nem foglalkozott velünk, nagyon játszott.

Boa!
Remélem nem értetted félre amit kérdeztem, mert ez tényleg csak egy kérdés volt, a peluról ,én hallottam ezekről ,de igazán nem néztem utánuk és kíváncsi voltam az információdra, te miért döntöttél mellette. A válaszodon éreztem, hogy valami nem tetszett. Bocsi!
Még annyit, hogy ne gondold ha eldobhatós pelut fogtok használni, nem leszel jó anya!
Puszi Nektek! Erika

Kép
Kép
Kép
eryka
 
 


Kép
Sikerült a vonalzó, köszi és itt vannak a torták!

Kép
Kép
Kép
eryka
 
 


Sziasztok!

Erika!
Jaj de szuperek a torták!!!! :wink: Nagyon jók lettek. Melyik cukrászdában készítették őket?
Örülök, hogyjól sikerült a szülinap. Mit kaptak a fiúk?
Azért ne hajtsd túl magad, mert egyszer csak kibuksz.
Helgával beszéltük tegnap, hogy hétfőn délután 5 fele jó lenne a ligetben.
Jöttök Erika? Olyan jó lenne. Ott csak jobban tudnánk beszélgetni, mert afiúk ellesznek és nem szaladnak max a kerítésig. :) Ha pedig apa is ott lenne jó lenne, mert mi még nem is beszélgettünk egymással.
Reméljük nem fog esni. De ha esik, akkor is összejöhetünk valahol. Nagyon szeretném. :)

De jó, hogy végre mindenkinek van vonalzója. :wink: :D Olyan jók vannak már. Nekem tetszik.

Helga!
TUdom, most nem vagytok otthon, de Lolli hajtogatta hazafele, hogy Daddy, it's dark, it's very very dark? Olyan édes.
Az meg tök kínos, hogy az ember hiába tanul itthon magyar tanártól angolt, kuka egy angollal szemben. De legalább néha meg mertem szólalni. Tiszta ciki. :oops: És belegondolok, hogy Nigel meg hogy töri magát, próbál magyarul is beszélni, meg mutogat, mi meg mit össze nem bénázunk. :oops:
Lolli nem félt ezen a juming-os trambulinon? Tudom nem ez a neve, de hihetetlen ez a kislány. :lol: Félelemérzet szinte semmi. :lol:

Boa!
Bárhogy is lesz Ádámkával idekint, szuper anyuci leszel és ezt tudom, hogy tudod. :wink: Nagyon várjuk már a kissrácot, aki felforgatja életeteket.

Húúú, ennyi az idő???? Lassan keltenem kell Zsófit, ha az oviba is el akarunk menni a nagyfiúért. :lol: Aki olyan nyuszi, ha itt van valaki. De le a kalappal, mert ő bátran odaállt Nigel elé és noha magyarul, de nagyon boldogan magyarázta neki, melyik tábla micsoda. :lol:

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Képzeljétek!

Ki akartam menni a csabai baba-expora. Gondoltam mostmár lehet jegyet rendelni. Ja... 1 nap alatt elfogytak a jegyek és lemaradtam róla.
Pedig egy csomó mindent összekészítettem már. Most hol hírdessem meg a babakocsit, stb? Lenne értelme a megyei infóba?
Ti mentek ki szétnézni? Már régen voltam.

Merre vagytok?
A fogyókúrám jól megy szerencsére. Úgy örülök neki, mert tavaly januárban volt így erőm csinálni. Hétfőn lesz 2 hete, hogy belefogtam és lassan megvan a 4. kilóm is. :D

Puszi
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Aniko tedd fel őket ide, nagyon sokan olvassák, akik ide valósiak, szerintem. a net a legjobb hirdetés. meg nekem is elkél még pár dolog.:):):) de mikor is lesz a bababörze?????????????? fogadjunk akkor is suliban leszek pesten.... és kell fizetni a kiállítóknak, gondolom, de gondolom nem sokat, mert íilyen hamar elkeltek a helyek. Ha itthon leszek kimegyek tuti!!!
Eryka nem sértődtem meg semmin! csak nagyon műanyagruha-ellenes vagyok és utálom hogy abból készítik a popóval érintkező tárgyakat pl. pelus:) a rendszerrel van a gond. a készülékkel:)

Kép
boa
 
 


Sziasztok!

Végre van időm benézni ide is.
Boa!
Október 11-én lesz a börze, ha jól rémlik, de majd megnézem. Most gondolkozom rajta, hogy ki kellene menni szétnézni. gyerekeknek úgyis ingyenes és van játszóház ugrálóvárral, arcfestés, stb... Majd meglátom hol hírdetemmeg a dolgainkat. Október 4-én megint lesz a békési piacon valami megmozdulás, lehet oda megint kimegyek. Illetve most a teszveszen árulok , hátha. :)
Mást nem, elnézitek nekem ha ide falrakom, ugye? :oops: :lol:
Meddig jársz még suliba? Mikor fogsz pihenni? Szülés után már nem lesz rá lehetőséged. Kicsit kapcsolj majd ki szlés előtt, ha tudsz. :wink:

Erika!
ne haragudj, hogy úgy elmentük a lányokkal és még rendesen el sem köszöntünk. De olyan édesek voltak alányok, mentek kézenfogva a sötétben és mindent kérdeztek, az mi, ez mi? Ha Lolli kérdezte Zsófi válaszolt neki. :lol: És nem lehetett visszafordulni.. nem ám. Ha nektek jó lesz valamikor, majd együtt kimegyünk megint a játszóra. De akkor már nem engedem el apát és a fiúk is tudnak beszélgetni.
Nagyszülők jól vannak?

Helga!
Úton vagytok még. Remélem jól telik még ez a pár nap, mielőtt visszazökkentek az otthoni mindennapokba.

Mi jól vagyunk csak Zsófim nem tudom miért kicsit nyűgös. Bár én is az vagyok. Lehet ezt érzi. Néha beszélgetünk Lolliról is. :D Zsófi emlegeti mindig.
Mennem is kell, mert lassan kel Zsófi és megyünk Geriért.
Puszi mindenkinek. :)
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Helga!

Megsütöttem ma a kavart almást. Nagyon finom lett, csak nekem picit édes. De mostmár tudom, kevesebb cukor is bőven elég. :) Nekiesett a család és majdnem el is fogyott. :)
Köszi szépen a receptet.
Remélem épségben hazaértetek.

Puszi mindenkinek!
Anikó, aki kicsit fáradt. Belefogtunk a költözésbe. :wink:

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam, de igazán nem is tudtam volna mit. Semmi különös nem történt. A fiúk lefoglalják minden időmet, próbálok tanulgatni, meg ami ezen kívül otthon van teendők azokat ellátni. Mindenki jól van, szóval nem tudunk újdonságot írni.

Boa!
Örülök, hogy nem bántottalak meg, így már értem amit írtál. Remélem jól vagytok! Már nem sok van hátra!

Anikó!
Semmi baj nem csináltunk ebből problémát.
Ti Helgával nagyon egymásra találtatok, ez nagyon jó dolog! :D
Majd megbeszéljük és találkozhatunk! :D

Helga!
Mi is csak remélni tudjuk, hogy minden rendben veletek!
Majd írj!

Sziasztok! Puszi mindenkinek!Erika

Kép
Kép
Kép
eryka
 
 


Kép Kép
Most csináltam ezeket pár napja, annyira cuki rajtuk!

Kép
Kép
Kép
eryka
 
 


Sziasztok!

Erika!
Nagyon édes Martin! Annyira szép arca van. De Dominak is. Nem lehet betelni velük.
Én sem tudok semmi újat mondani, hacsak azt nem, hogy elkezdtünk költözni. Igaz még csak az olyan dolgokat, amiket a lakásba nem viszünk. Így a telekre mennek. De már ez is nagyon jó.
Zsófi viszont egy rémálom. Több, mint 1 hete mindenen dühöng, örjöng. Szó szerint dührohamot kap. Pedig ő aztán tényleg egy nyugodt kislány volt születése óta. Nem is nagyon tudok vele mit kezdeni. Sem szépszó, sem vita nem segít. Most az talán hatásos, mikor mondom, hogy lecsapjalak hideg vízzel? Na akkor azt mondja, hogy nem és lassan megnyugszik. Pedig sosem bántottam eddig.
Remélem nem tart sokáig. Még az a szerencse, hogy csak itthon csinálja ezt. Bátran mehetünk bárhova, nincs fesztivál, csak itthon tisztel meg vele.
Lehet egy újabb dackorszak?

Remélem tudunk majd találkozni és többet beszélgetni.
Sok a tanulnivaló? Csodállak energiádért!

Mennem kell.
Puszi
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok Lanyok!

Csak egy gyors bekukk.

Vasarnap este erkeztunk meg. Meg szinte semmit sem pakoltam ki, mivel ma apank egesz nap intezkedett, telefonalt, rohangalt. Igy en voltam egesz nap Lollival es mellette ugye elkepzelhetetlen a pakolas.

Majd reszletesebben is beszamolok az utolso napjainkrol otthon meg az utazasrol. Van mit meselnem. :roll: Most viszont le kell fekudnom, mert keso van es holnap kellni kell, kezdodik Lollinak a bolcsi.

A fenykepekre meg egy kicsit varnotok kell, de elobb-utobb utolerem magam. :wink:

Boa, hogy vagytok?

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Erika!
Még mindig csodálom Martint. :D Hogy lehet egy kisfiú ennyire szép?

Olive!
Örülök, hogy otthon vagytok. Hogy telt az első nap a bölcsiben?
majd mesélj. Képek ráérnek, ha utóléred magad. Szólj, ha kell a cím, jó?

Mi egész nap rohanásban vagyunk, de azt hiszem ezen a héten mostmár lassítok. Utána úgyis jön a festés, meszelés és pakolás.

Boa!
Hogy vagy? Ádám? Lubickol? Gobdolom iskolában vagy, de azért ugye visszaveszel a tempóból? Csak amennyi jól esik, annyit vállalj be. Majd írj, hogy vagy és miket csinálsz.
Megpróbálom barátnőmet is idecsábítani. Januárban lesz 2 éves a kisfia. Hátha jönne ő is.
Mennem kell, mert csak ennyi időt engedélyeztek nekem. :)

Puszi
Anikó

Geri egy kis terrorista. :wink:
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok!
okt 11én is sulim van, akkor azért nem jegyeztem meg hogy akkor lesz, mert hogy elvileg nem leszek itthon. elvileg. de lehet hogy hazajövök... 3at lehet hiányozni és nekem a szülés miatt 2 kimarad de ez így végül is 2.5 alkalom:) elég sokat csücsültem most is moderntánc-jazz órán, mert folyton gurulnak és ugranak... tök elvont az egész. minek mentem moderntánc szakra, mi? néha úgy érzem mit keresek ott...
vajon én mit fogok tenni ha Ádám is dühibaba lesz? hát, türelmes leszek:)
Végéig akarok dolgozni. Nekem nagyon kevés lóvé jár a hivatalból mert 4 órásban dolgozom 11 éve... más lehetőségem nincs, azaz van ez pedig az "az lesz amit Isten akar" variáció, ami eddig még bevált:):):)
képzeljétek Ádámka minden nap csuklik egy keveset. Olyan vicces! És kidugja a lábacskáját hogy nézzétek, láb! :)
Imádatos a Geri bérgyilok fotója, cuki!!!
Olive, mink Békéscsabán vagyunk, még egy ideig remélem, mert új szekrénysort veszünk és festünk (festek):)de látom Anikóék is most költöznek. működik a fészekrakási ösztön mint az állat!
hm, almás süti? én tegnap hortobágyit csináltam. Apa ma (szerencsére) itthon felejtette az adagját, és menzán eszik, de így megehetem én:):):) isteni lett!

Kép
boa
 
 


Szia Boa!

Hány éves ez az iskola? Ez az utolsó éved?
Moderntánc szak? Őszinte leszek, az nekem is kicsit elvont rész a táncban. De nem semmi, hog ezt asulit is pocakosan végzed el. :lol: Meddig tart még?
Ádám baba nem biztos, hogy dührohamos lesz. De ez az az időszak, amikor elég okosak is már ahoz, hogy akaratukat érvényesíteni próbálják. Néha úgy érzem, zsófinak túl sok esze van ehez. :lol: De most nem volt már gond vele. Ugye egy darabig nagyon akaratos volt, de mivel nem engedtünk neki, lehet abba is hagyja. Tegnap már a régi nyugis lányom volt. Türelem igen, de neke néha a végét járja.
A pénz miatt megértelek. Ráadásul te már csak 2 évig kapsz pénzt ugye? Mert azt hiszem, aki már most szül, annak nem 3 évig, hanem csak 2-ig jár gyes, gyed, stb... :?
Ádámka is csuklik? Nekem Zsófi is nagyon sokat csuklott. Ez születése után is megvolt jó darabig. :lol:
Miért hittem azt, hogy gyulán laksz?
Ti is festetek, pakoltok??? Mi is. :D A fészekrakó ösztön nekem Gerivel volt elég erős. Na ott minden volt. Festés, tapétázás, szobájának dekorálása, stb... Zsófival már csak épp az ágya körül újítgattunk, és elég is volt. :)
Hortobágyi elfogyott? :lol: Én ma azt hiszem sütök valamit. Vagy pogit és lekváros papucsot, csak mákos kiflit. Még nem tudom. Geri jobban eszik, ha péksütit kap reggelire, így muszáj sütnöm neki, hogy ne azt a tömény cukros E-betűs valamit egye. Bár a szomszád boltban nagyon jó kifli van. Igazi kovászos.

Na megyek,mert Olive szindrómám van. Csomó mosnivaló vár, hogy az előzőt vasaljam és legyen hely hova teregetnem.

Puszi mindenkinek!
Anikó

Akkor itt is hírdetek. :oops:
Hátha többen is olvassák ezt a topikot. Néhány eladó dolgunk a teszveszen.
http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... id=3663150

Kép

KépKép
anyko
 
 


Olive!

Tegnap nem csukott Lolli? Délután Geri is és Zsófi is őt emlegette, de nagyon. :D
Geri pedig meg akar tanulni angolul. Azt mondtam neki, hgyjó, akkormajd meg fogsz tanulni. Erre: Anya, de én ma akarok. :lol: Bárcsak így menne. :wink:

Puszi

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Helga!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Anikó és a család

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Helga!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Neked! Reméljük jól vagytok, nem is figyeltem eddig ezt a névnapot, pedig ma van a férjem szülinapja, most már biztos megjegyzem, hogy ezen a napon van a Te névnapod is! :D :D

Anikó!
Sajnos nem tudtam írni a talival kapcsolatban mostanában, de majd bepótoljuk. Kicsik jól vannak? Nehéz időszak ez most Zsófival, de ne aggódj, ha nincs szerencséd később még rosszabb lesz, lásd.: mi :D :D :D :D :D

Boa!
Vigyázz magatokra!
Pihenj sokat, bár nem fog menni, mert hozzá vagy szokva a pörgéshez, ha megszületik a baba majd jön magától, addig azt tedd ami jól esik. Úgyis érzed mi a jó nektek, a tested jelzi. Én Domival az utolsó hónapig dolgoztam, jó volt, úgy éreztem megőrülök ha otthon kell maradnom, de aztán ahogy megszületett, már nem is tudtam elképzelni milyen volt dolgozni.
Jók legyetek!

Puszi Mindenkinek! Erika

Kép
Kép
Kép
eryka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: