Új privát üzeneted érkezett!

Kicsi, amikor délelőtt elsétáltunk a boltb még tök jó idő volt.

Képzeljétek hogy jártam. Múlthét hétfőn felhívtam a rendelőt, mert úgy van, hogy csütörtökön van tanácsadás, de pénteken töltötte Adrienn a 2 hónapot és emlékeztem rá, hogy csak annak adják be az oltást, aki már betöltötte az adott hónapot. Mondom azért rákérdezek a dologra végül is csak 1 napról van szó. Mondja az asszisztens csaj, hogy az az 1 nap nem is lenne gáz, de az előző héten nem volt dokinéni és biztos sokan lesznek, menjünk inkább 1 héttel később, vagyis ma.
Jó időben elindultunk itthonról, hogy lehetőleg ne legyenek ezren előttünk. Leparkolok a kocsival az SZTK-val szemben, 2 gyerek ki, indulunk a rendelőhöz. Nade a rendelőt alakítják át. Mondom marha jó, most akkor hol a francba van a rendelés? Na, meglátom az SZTK-ban az ajtóra kiírva, hogy a Beöthy Zs. utcai rendelőben vannak a gyerekorvosok. Na, megkaptam a babahordozót, sprint a másik rendelőhöz, odaérünk tele van a rendelő. Fura volt, mert csak nagyobb gyerkőcök voltak ott, erre kiderült, hogy még betegrendelés van mert a rendelési időt is megvariálták most. Kijött valaki, gyorsan megkérdeztem az asszisztenst, hogy most akkor várjunk, ne várjunk vagy mi legyen. Mondja, hogy menjünk ki a rendelő elé, ne legyünk a betegek között majd kijön. Visszamentünk a kocsihoz, akkor a kezem már majdnem leszakadt, beraktam őket és átálltam a rendelő elé. Akkor felébredt Adrienn és hangos nemtettszését fejezte ki, hogy nem mozog a kocsi. Végül is felhívtam a dokit, hogy mi legyen, gyorsan lefertőtlenítettek és mehettünk be. Hát így kapta meg Adrienn a2 hónapos oltását.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok lányok!
CSak nagyon röviden, mert indítom a családot!
Márti! Nem semmi, tiszta Magyar eüg szaga van a dolognak! :?
A lényeg, hogy megkapta Adrienn! :D ÉS már két hónapos? :P

Én meg elvoltam a látás hónapja keretében szemet vizsgálgatni ingyen és kiderült, hogy még hordanom kell e szemcsimet, úgyhogx gxorsan megjavíttattam, igaz, csak a jó szemem oldali sima üveglencse kell bele, mert az kiesett régen, de már rám akartak sózni egy tükröződésgátlót, és a dioptriásba is új lencsét, hogy mivel karcos. Bár én nem látok karcot rajta. Jó nagy zsidók, de én mondtam nekik, nincs pénzem mindent kicserélni rajta, így is a sima üveg 4500 FT lesz!

Kisfruzsi!
NEm félsz átköltözni a szlovákokhoz? Elég gáz mostanában a magyar-szlovák helyzet nem? bár lehet a hétköznapok nam ilyanok, csak a hírek!
Lépek, mert ölik egymást!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

 
 

Révkomárom lakosságának kb. 70%-a magyar, szóval szlovák szót ritkábban hallasz, mint magyart. Ott normálisan élnek egymás mellett az emberek, megszokták. De északabbra már más a helyzet, ott bizony valós a gyűlölködés. Itt van olyan falu, ahol nem is tudnak az emberek szlovákul, mert zöme idős és ők még magyar állampolgárként születtek Magyaro. területén, és nem is tanultak szlovákul a suliban sem. Jó mi?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Rozika, nagyon durva árak vannak a "szemüvegpiacon". Tesóm anyósának kellett új szemüveget csináltatnia, több helyre is elment árajánlatot kérni 300 e Ft-ról indultak, végül is 100-ért sikerült megcsináltatnia. Jó mi? És ez neki csak estére kell tv nézéshez, mert napközben lencséje van.

Fruzsi, igen manapság már más a helyzet északKomáromban, de mi gyerekkoromban sokat jártunk ki pl. cipőt, cukrot és egyéb dolgokat venni mert ott sokkal olcsóbb volt és bizony ha éppen szlovák eladót fogtunk ki a boltban, úgy csinált mint aki észre se veszi az embert, mert hallotta, hogy magyarul beszéltünk.
Mindenesetre nagyon bátor csaj vagy, hogy terhesen nemcsak egy másik városba költözöl, hanem egy másik országba is. Te most kettős állampolgár vagy, vagy majd csak a pici lesz az?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Ja, még egy kórházas sztori :wink:

Jött egy csaj Kisbérről, a dokija az Ördög (nem tudom hogy írja) volt, de ő éppenséggel akkor valahol külföldön nyaralt. Az ügyeletes a Lakos doki volt (neki a magántarifája 70, az egyik szobatársamnak ő volt fogadott dokija), meg is született nála a baba, és utána megkérdezte a csajtól, hogy bejöjjön-e hozzá varratszedésre :evil: Hát komolyan mondom ehhez akkora arc kell, én tisztára kiakadtam. Végül is a csaj azt mondta neki, hogy jöjjön, de nekünk meg mondta, hogy 10 e-nél nem fog többet adni neki.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!

Gusztustalan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Élszbontóan nagy köcsög az ilyen doki! Mia francot képzel az ilyen"oevos"? magáról? :evil: Fúúúúúúúúú de felbosszantanak az ilyenek!
Szerintetek milyen lenne, ha kellő csúszópénz árán tanítanánk csak meg néhány gyereket kellőképp ovasni-írni, vagy ne adj Isten a szakmára. Mert azért lássuk be, nem csak a megszületés fontos egy ember életében, hanem az egész élete, ahogyan alakítja, amivé lesz! Mi lenne, ha ez az "amivé lesz"-t is a pénz irányítaná! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:

Kisfruzsi!
Tényleg bátor vagy, bár abban igazad van, hogy a határmentén inkább csak magyarok vannak, hisz a azöme még át is jár a Nokiába. Mindensetre én bizti nem mennék ki! De mivel neked a párod odavalósi, íyg más a helyzet!

Lépek dolgozni!
Jóóóóóóóóóó hoszúúúúúúúúúúúúúú hétvégét és ünnepet!
Tényleg ti mit szoktatok csinálni ezen az ünnepen?
Nekem az itthonmaradás a programom!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Hú de sok hibám van! Bocsi!
:oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Hát én is csatlakozom a többiekhez,Kisfruzsi én sem mertem volna kimenni.Nem írtad a védőnöt hogy hívják akivel sikerült megegyezned.

Márti!Rettenetesen felháborítónak tartom amit írtál.Amikor én szültem akkor is a Lakos volt bennt a Rókay mellett,ő segített kinyomni Szilit mert gyorsan kellett hogy romlott a szívhang.Akkor rendes volt,és ketten egy perc alatt kinyomtuk.Rozika sajnos ígazad van neked is mostmár az következik a mi régen volt ha a szülők jómodúak és tudják finanszírozni a tanulást akkor lehet tanulni,ha nem akkor marad a sok tudatlan munkás ember .

Mi sem csinálunk semmi különöset az ünnep alatt.nekem hétfőn eljönnek a Tesómék,addigra beterveztem az autó takarítást mert azt Szili mellett egyáltalán nem lehet.Aztán mandulát akarok sütni,és falevelet takarítani.

Jövőhét szerdán megyünk az ortopédiára,azon gondolkodtam ilyen kavarodás mellett jobb ha délelött is elmegyünk hátha nem is ott lesz a rendelés,vagy felhívom őket telcsin és megkérdezem.

Szép napot mindenkinek!!Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Látom pangunk :cry:

Mi vagyunk, de törpelány csak a babakocsiban hajlandó aludni, így ha rossz idő van az elég kegyetlen, mert a lakásban csak 10 perceket alszik, esetleg fél órát.

Szerencsére betegek nem vagyunk, Adrienn már hangosan nevet, a pelust és ilyen kisebb dolgokat már fog. Nagyon ügyi.
Képzeljétek nincs szivem előtte enni, mert szabályosan kinézi a kaját az ember szájából :lol: Pedig aztán nem éhezik, lassan megduplázza a születési súlyát :wink:

Mit szóltok már megint ehhez a patáliához?

Kicsi, nem tudod meddig lesznek még a másik rendelőben a gyermekorvosok? Voltatok kontrolon?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

NAgyon haldoklom, alig látok, folyton köhögök, könnyezik a szemem, és a kedvem is pocsék! :twisted:
Anyunál vannak a fiúk, így legalább tudok valamit csinálni itthon, .........na meg egyedül haldoklani! :twisted: Borzasztóóóó! :evil: :x :x :x
Márti!

Nagyon ügyes már a kislányod! Én is voltam úgy, hogy kinézte a számból a kaját, de én olyankor megkínáltam vele, bár Adrienn még csak 2 hónapos! :lol:
Olyan nagy baj, hogy csak babakocsiban akar aludni? A lakásban nem tudod befektetni a babakicsiba? Én annó Csabust a magnó mellett Konsz Zsuzsára a babakocsiban altattam mindíg, ha jó idő volt, akkor meg kivittem! Jó tudom, a tömblakás kisebb, mint a kertes, de ha van a bejárati ajtón ablak, akkor rányithatod, és akkor aludhat a babakocsiban, és még egy kis levegő is megy rá! Vagy mondjuk az erkélyen, ha letudod kötni a kocsiban! :oops:
Nem akarok hülye tanácsot adni, csak ha abban szeret, akkor aludjon abban nem?
Nálunk Ákos kinőtte a babakocsit, így mostmár ágyban altatom, elötte egy kis könyvlapozgatás, mesélés, aztán szunya! Eddig bevált, sőt a könyvet már ő hozza! Tök édi!

Képzeljétek, valami miatt a kávé neki "tao", és mindíg főzi nekem a játék kávékat! (Olyen, mintha csak ezt látná tőlem! :wink: )
Édesen köszön, azt mondja HIA, anyukám el van ájulva tőle! :)

Kisfruzsi!
Nem kell egy Medela alig használt kézi mellszívó! szívesen odaadnám, mert nekem nem fog kelleni már az elkövetkezendő 5 évben biztos, és még utánna is kétes, mert a kedves elzárkózik egy harmadiktól egyenlőre! :cry:
Megaztán szólj ha kell valami, hátha tudunk segíteni! :wink: :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, altatnám én fenn is babakocsiba, de sajna nincs erkélyünk, a babakocsink meg kb. 15 kg, mert az itteni útviszonyokat más nem bírná ki. Rékának volt esernyőkocsija, de az meg nem fektethető vízszintesig, de most elindult a vezérhangya, körülnézek a babaszobán, hátha árul valaki ócsó pézér :lol:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Rozika!Jobbulást kívánok!!!Pihend ki magad.

Szilárdkám is a babakocsiban volt csak hajlandó aludni egy éves koráig.Szerintem sem baj,csak helyhiány miatt kicsit macerás.Nekünk ami van esernyő kocsink elöször én sem akartam megvenni mert fekete és vajszínű szerettem volna valami vidámabbat aztán bekellett látnom hogy nincs választék mert ezt lkehetett csak eldönteni teljesen.De nagyon jó szegénykém nem nyaklott össze vissza hanem kényelmesen tudott aludni.

Voltunk kontrollon nagyon megdicsért a doki,szépen jön helyre neki a nyaka.Bemutatta hogy ő hogyan tudja egyedül tekergetni a nyakát nahgyon édes és ügyes volt.Nem tudni hogy mikor áll helyre a rend az sztkban nekünk is az emeletre kellett most menni.Teljesen szétvan bombázva a földszint és az emelet túlsó része a védőnő szoba és a gyerekrendelő is.

Rozika Szili is jön kávézni mindíg reggel mondja hogy Tuto kává kér iszi.Már szinte folyamatosan beszél egész nap,mások ugyan sokszor bajban vannak hogy mit is mond,de nem zavar.Egy pár napja teljesen megvan kergülve nem bír magával mindíg rosszat csinál és nem fogad szót.Nem tudom mire fogjam a teliholdra a fogfájásra vagy a rossz időre. :oops: :oops: :oops:

holnap ismét megyünk köszönteni,Anyukám lesz 55 éves.Az elöbb jöttünk meg a tescóból vettem neki egy új mikrót ajándékba persze a felét a tesómék kifizetik.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Drága Mártim!
Éppen most kérdeztem meg a védőnőmet, nem tud-e egy anyukát, akinek kellene a babakocsink, mertmivel mi már nem használjuk. Ha találok, felrakok képet róla, nézd meg és időben szólj, hogy tudjam hétfőn hívnia védőnőt, hogy ne jöjjön!
Amúgy egy kicsit viseletes, kipettes, kopottas, de sokáig tud benne aludni, mert elég hosszú, ha lefekteted! Csak a háta alá szoktam rakni pokrócokat! Na mindegy! MEgy a kép ha találok, azt gondold meg! Ingyé adom! :wink:

Kicsi!
Örülök, hogy rendbejön Szili nyaka! Nagyon ügyes, hogy már mondatokat mond, Áki lassúbb nála és kényelmesebb! De majdcsak ő is fog dumálni mondatokat is!
A dudót viszont nagyon követeli, úgyhogy felkelés után már dugom is el, és közlöm vele, hogy elvitte a cica. Persze sír, de aztán megnyugszik, elterelem, de ha fáradt, nyűgös és jön az este hát óra megiont köveetetli. Nem akarom neki odaadni, mert akkor egész nap a szájában lógna! Nem akarom, olyan legyen, mint az uncsitesó, akinek 5 évesen jön a maradandó foga, de még cumizik alvásnál! :roll: Gonosz vagyok! :?: :oops: CSak a jószándék vezérel!

Amúgy kösz a jobbulást! Sajna nem jobbulok sehogy sem! SZétköhögtem a tüdőmet! Az orrfolyás és dugulás nem is zavarna annyira, de ez az erős, fullasztó köhögés borzasztó! :evil:

Kicsi! Szreintem az idő, az ősz, a hideg és minden egyébb miatt ilyenek a köcök! NEkik is lehet rossz napjuk! :wink:
Viszont képzeljétek ell, hogy Ákos mostanában elkezdett félni! Pl ha megy a tv-ben valami, ami neki nem tetszik, megilyed és mondja hogy FÉ. Pl. kapcsolgattam a tv-t, épp a Rex ment, és a Móser a csajjal az ágyban hentergett és nevetgélt. Erre Áki mondja FÉ NÉNI! HOgy ő fél a nénitől! GOndoltam magamban, hátmégha a film elején a gyilkosságot is láttad volna kicsim! :lol: :? Ebben a korban van! :roll: Bár én ezt a kort nem szeretem!
A Csabi meg sokszor kérdezi, mi volt, mielött megszülettünk, és mi lesz ha meghalunk? Nehéz rá válaszolno, én ezt a kérdést nem is tudtam annó jól feldolgozni, tán a mai napig sem, nem szeretném, ha ő is szorongó lenne az élet alaptörvényei miatt. Hívő vagyok, próbálom ennek mérten mesélni neki a dolgokat, de szerintem béna vagyok, mert még mindíg izgatja a kérdés! Szerintetek? :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Márti itt a babakocsi, persze azért lehet ennél jobban is fektetni, csk neki akkor ez volt a jó! Kép

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika!Szerencsére nekünk kb. egy honapja nincs mummonk.Persze néha azért eszébe jut és mondja hogy mummo ni eszaka.Aztán ennyi.
Némelyik embertől fél Szili is inkább a férfiaktól.
Hát ezt még gyorsan elmesélem,Szili úgy tudja hogy ki lány és ki fiú és mondja hogy kinek milye van.Kicsi jány ,néni,anya-nuncó,fiú bá tuto-kukó.Szerintetek ez baj?

Rozika! Ezt a kérdést szerintem nem is lehet normálisan elmagyarázni sokszor nekünk is elkell gondolkodni rajta nem!??

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi vagy még?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Amúgy nem baj, hogy a nemiség már így megvan az ő kis fejében!
Nagyon kis okos a kisfiad!
Nekem a Csabi a mai napig szert lógó fütyivel, tök meztelen rohangálni fürdés elött, és még lóbálja is! De ha jól tanultam, akkor Freud szerint pont ebben a pisi-kaki-kuk stb, korban van, csak mondjuk engem idegesít már néha!

Sziliék meg elvileg a magamtól negyon nehezen engedem el a kakimat korban vannak! Tök normális a fiad! Ne aggódj!
Ezt még én is elmodom!
Ákinak szoktam olvasni "A baba első lexikonja" című könyvet, amiben a Peti feláll a kiskádban, eree Áki mindíg megjegyzi, hogy ÜCCCS! Mertmivel ő is mindíg feláll, én meg kiabálok be, hogy csüccs le, m,ert nagy esés lesz!
NA megyek! HA vagy még Kicsi írj! Én Hátig fennleszek a neten, aztán húzok szívek szállodáját nézni!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Rozika hogy tegnap nem néztem már be később.

A meztelenkedésre visszatérve,nem láttátok múlthéten pont volt egy riport a tvben pszihológustól kérdezték hogy mennyire normális ha meztelenkednek egymás elött a szülők és gyerekek.Azt mondták tök normális sőt jó is mert nem lesznek később gátlásosak.A mai napig együtt fürdök a Szilivel.

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Rozika, nagyon aranyos vagy, tegnap mióta eszebe jutott nézem a hirdetéseket a neten, de a nagy kocsikat olcsóért adják, ezeket meg (lehet azért mert nekem most kellene) majdnem bolti árért.

Ez a kocsi esernyőkocsi, vagy lapra csukható? Mert mi az 50 nm-en már nagyon sűrűn vagyunk :wink:

Ha nektek nem kell, akkor szívesen fogadom, aztán majd visszaszolgáltatom, igazából csak a téli időszakra kellene, hogy ne kelljen (úgy mint Rékával) órákig kinn sétálgatnom vele. Persze lenne kinti séta is, de szegény Rékát se fagyaszthatom napi 2*3 órát :lol:

Nagyon ügyik a fiúk, ezt az együttfürdést dolgot én is akartam kérdezni, mert Réka is szokott az apjával fürdeni. Sőt képzeljétek (tök égő) a múltkor egyszer (nem fürdésnél) betalált apának, aki kínjában röhögött. Na, Réka azóta is most már direkt odacsap az apjának, mert az ugye mennyire tetszett neki :oops: Most erről kell leszoktatnom...

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti sajna nekem nem esernyőkocsim van, olyan lapra csukható féle ahogy te fogalmaztál! Viszont összecsukva is elég nagy! Hát nam tudom! Gondold meg és szólj, hogy a védőnő ne vigye el!

Meztelenkedés: szerintem is tök normális, és ahogy látom, mindhármunk családja tök normális ilyen téren. Én is szoktam a fiúkkal pancsizni, csak sajna már nem férünk el együtt, így én zuhanyzok, ők meg addig a kiskádban pacsálnak! (Nálunk ugyanis nincsen kád!)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozika, ebben az esetben nagyon sajnálom, de inkább add oda a védőnőnek, mert egyszerűen már nem tudnám hová tenni, ha összecsukott állapotában is nagy :cry:

Azért nagyon köszönöm a felajánlást :wink:

Mit vesztek a gyerkőcöknek karácsonyra? Én most rendeltem foglalkoztató füzeteket a Rékának, neki novemberben névnapja, decemberben karácsony, januárban szülinapja.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Rozika!

Köszönöm szépen a felajánlást, de kaptunk már mellszívót! Nagyon aranyos vagy!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Kicsit off, de nagyon jó!



Nehéz dolog a szülővé válás, és könyvekből bizony nem is lehet megtanulni.
Ezért javasoljuk minden leendő szülőnek, végezze el az alábbi 12 pontos
tesztet. Bízunk benne, hogy az alábbiak segítenek eldönteni: érett-e a
gyerekvállalásra.

1.
Nők: Tölts meg egy kispárnahuzatot babbal, dugd be a ruhád alá, és hordd
ott 9 hónapig. Az idő leteltével vedd ki a bab egytizedét.

Férfiak: Menj be a helyi gyógyszertárba, és tedd ki az összes nálad lévő
pénzt a pultra, hadd válogasson belőle kedvére a gyógyszertáros. Aztán
értesítsd a legközelebbi bevásárlóközpontot, hogy fizetésedet ezentúl
közvetlenül nekik utaltatod. Menj haza, és olvasd végig az újságot -
utoljára.

2.
Keresd fel barátaidat, akiknek már van gyerekük, és tölts el velük egy
napot. Majd mondd el nyíltan nekik, hogy szörnyen türelmetlenek a
gyerekekkel, fegyelmezési módszereik röhejesek, toleranciaszintjük a
nullán, és hogy egyáltalán nem érted, hogyan fajulhattak idáig a dolgok.
Mondd el nekik azt is, hogyan kellene jobban kialakítani a gyerekek alvási
és étkezési szokásait, biliztetését, és egyáltalán: viselkedését. Élvezd!
Úgyis ez az utolsó alkalom, hogy tudod a válaszokat.

3.
Az éjszakák előzetes gyakorlásához először is készíts egy 4-6 kilós
csomagocskát. Sétálj vele körbe-körbe a nappaliban délután 5-től este
10-ig. 10-kor tedd le, állítsd be az ébresztőórát éjfélre, és menj aludni.
Kelj fel éjfélkor, ismét sétálj kicsit a csomagocskával 1-ig. Állítsd be az
ébresztőt 3-ra. De mivel úgysem tudsz elaludni, kelj fel 2-kor, dobj be
valami italt. Feküdj le háromnegyed 3-kor. Az ébresztő 3-kor megszólal,
ekkor kelj fel újra, és dúdolj dalocskákat a sötétben 4-ig. Állítsd be az
ébresztőt 5-re. Kelj fel, csinálj reggelit. Tartsd ezt a ritmust 5 évig.
Mosolyogj.

4.
A rendetlenség előzetes gyakorlását kezdd azzal, hogy lekvárt kensz a
kanapéra, és vajat a függönyre. Dugj be egy halrudacskát a CD-játszó mögé,
és hagyd ott egész nyárra. Dugd be az ujjad az egyik cserépbe, majd húzd
végig a falon. A foltokat zsírkrétával fedd el.

5.
Az öltöztetés gyakorlásához vásárolj egy polipot és egy hálós szatyrot.
Próbáld úgy belegyömöszölni a polipot a hálóba, hogy egyik karja sem lóg
ki. A rendelkezésedre álló idő: egész reggel.

6.
Fogj egy üres tojásos dobozt, majd egy olló és némi festék segítségével
csinálj belőle krokodilt. Fogj egy vécépapírhengert, egy darab alufóliát
meg egy kis celluxot, és készíts karácsonyfát. Végül fogj egy üres
tejes dobozt, egy pingponglabdát és egy üres mogyorós zacskót, és készítsd
el az Eiffel-torony élethű makettjét. Ha sikerült, valószínűleg megállod a
helyed a baba-mama klub játszóházában.

7.
Add el a Skodát, és vegyél egy furgont. Ahogy megvan, helyezz
csokifagyit a kesztyűtartóba, és hagyd ott. Dugj húszast a magnóba. Vegyél
egy tányér krémest, és kend szét a hátsó ülésen. Majd fogj egy gereblyét,
és jól húzd végig a kocsi mindkét oldalán.

8.
Öltözz fel csinosan, mert elmész otthonról. Várj a vécé előtt fél órát.
Menj ki a bejárati ajtón. Gyere vissza. Menj ki. Gyere vissza megint. Menj
ki. Sétálj el a kapuig. Sétálj vissza. Sétálj megint el a kapuig. Sétálj a
járdán nagyon lassan 5 percig. Szemlélj meg jól minden egyes
cigarettacsikket, kiköpött rágógumit, koszos papírzsebkendőt és döglött
bogarat. Sétálj vissza a kapuhoz. Kezdj el visítani, hogy eleged van az
egészből - akkor csinálod jól, ha kijönnek a szomszédok. Ha már
érzed, hogy ez katasztrófa, menj vissza a házba. Most már talán el tudod
vinni sétálni a gyerekedet.

9.
Mindig mindent ötször mondj.

10.
Menj el a bevásárlóközpontba. Vigyél magaddal valamit, ami megfelel egy
óvodáskorú gyereknek - egy felnőtt kecske tökéletes. Ha két gyereket
szeretnél, vigyél két kecskét. Csináld meg a heti bevásárlást úgy, hogy
soha ne veszítsd szem elől a kecskéket. Fizess ki mindent, amit a kecskék
megesznek vagy eltörnek.

11.
Kapard ki egy görögdinnye belét. Fúrj egy kicsi lyukat az egyik
oldalára. Lógasd fel a plafonra, hogy jobbra-balra lengjen. Fogj egy tál
szétázott csokigolyócskát, és próbáld belekanalazni a lengő dinnyébe,
miközben repülőgépnek álcázod magad. Mikor már a felével megvagy, öntsd a
maradékot az öledbe, de ügyelj rá, hogy jó sok jusson a padlóra is.

12.
Tanuld meg a nevét a Pokémon és a Tini Nindzsa Teknősök összes
szereplőjének. Vedd meg az összes fellelhető gyerek-CD-t, és legalább napi
három óra hosszát hallgasd őket, maximális hangerőn. Ha azon kapod magad,
hogy azt dúdolgatod a munkahelyeden, hogy "Duda, duda szőrös, hátam
libabőrös" - gratulálunk! Megfeleltél a teszten: vállalkozhatsz a
gyereknevelés nemes feladatára.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!

Ma itthon olt a férjem és így be tudtam ugrani a főútonlévő turiba. Hát én ott a csajoknak úgy bevásároltam :lol: Egy zsák ruhát vettem 2400 pénzért és mindegyik márkás, sokban még a cimke is benne van, vadi újak.

Réka taknyos, köhög, mert csak 2 pár mamusza és 1 pár papucsa van neki, de a lábán sosincs 1 se :cry: Mondhatom én neki 1000* is, hogy vedd fel, mintha a falnak beszélnék. Sokszor csak azt veszem észre, hogy mondom,mondom, de hogy mi a francnak, mikor az egyik fülén be a másikon meg ki :cry: És ilyenkor eszembe jut, hogy azt mondják a dackorszak semmi a kamaszkorhoz képest. Háááát 8)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Nem voltam számítógép közelben egy hete,de látom más sem nem maradtam le semmiről.
Szilárdkám olyan beteg volt egy hétig ,elkapott valami virusos nyavaját ami ráment az egész belső szervére gyomrára beleire.Egy hétig nem evett csak ivott,hányt ment a hasa is,de a legszörnyűbb hogy olyan fájdalmai vannak úgy görcsöl a hasa hogy leteszi a fejét a köre összegörnyed és sír amíg elnem múlik a görcs.Éjjel is ez van így szinte semmit nem alszunk.Múlthéten kedden kihívtam a gyerekorvosát szerdán a rendelőbe vittem be pénteken meg már a kórházba,ott meghallgatták a beleit megnyomkodták szegényemnek még a fenekébe is felnyúltak ,kakit nézni meg csővel is hogy nem e benn marad a szél,de semmi minden jó.Ma voltunk vissza a gyerekorvosnál elküldött uh-ra minden ok volt.Persze az én türelmes jó gyerekem teljesen kivan fordulva magából ma az uh-n elkezdett ütni,annyira televan a hócipője mindennel.Bár nem csodálom,remélem ha lezajlik ezaz egész visszatér a régi kerékvágásba.

Márti Szili sem szeret szandit vagy papucsot felvenni bár nálunk kicsit jobb a helyzet mivel padlófűtés van,Két zoknit adok rá.

sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi, ez nagyon rosszul hangzik :( Jobbulást szegény Szilikének! Tudom milyen rossz ez a hányás, Réka szilveszter éjszaka lett rosszul és percre pontosan 10 percenként hányt 3 órán keresztül. Borzasztó volt. Nekünk akkor ilyen hasfájás szerencsére nem volt, még egyszer jobbulást!

Réka már kijött a takonykórból, persze azért sikerült egy kicsit átadnia az Adriennek is, de már jobban vannak.

Rozika, remélem ti nem betegeskedtek.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


sziasztok!
Kicsi! Szilidnek nagyon sok gyógypuszit, jöjjön minél hamarabb rendbe! Szegénykém! :cry:

Nálunk jelenleg csak én vagyok picit taknyos, amúgy semmi ! :wink:
Hétvégén lesz a négy fiúunoka keresztelője, úgyhogy most készülünk, bár leginkább csak lélekben! Tegnaptalálkoztunka z atyával, kedves, aranyos! Mjd elmesélem milyen volt a szertartás! Megyek! Szép napot nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Látom nincs tolongás!! :cry: :cry:

Rozika!Megvolt a kersztelő?Csináltatok képeket?Raksz majd fel?
Nálunk sajnos egy kép sem készült a keresztelőn.

Egyébként köszönjük most,ár jól vagyunk.Még hátra van egy székletminta küldés de mostmár eszik rendesen és nincs hasgörcs sem.Borzasztó volt ez a két hét.Most meg én lettem kicsit taknyos és köhögök.nem gyözöm bepotólni a munkám a két hét kiesés miatt.Takarítás meg a fodrászkodás is tolódott a hétre.

Azért írjatok ha ráértek!!

Tényleg elkezdtétek már a karácsonyi ajándék vásárlást?A Szilinek és Anyukámnak már megvettem de másnak nem.

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Megvolt a keresztelő a hétvégén, é nagyo szép volt! :lol: :P A négy fiú olyan jól viselkedett, hogy az atya nem győzött csodálkozni! Az egész a párom nagybátyjának a telkén lévő, föld alatti kis képolnában volt, pont befértünk, és olyan meghitt, barátságos, olyan igazi volt az egész! Valahogy értelmet nyert a keresztség, valahogy olyan volt, mint mikor az őskeresztények bújdostak a katakombákban! NAgyon szép volt! A videó már megvan ról, bár elég nyers, és zenealátét nélküli, de jó! A képeket szerintem csak később kapjuk meg! De amint lesz, felteszek belőle! Csak azt sajnálom, hogy nem volt ministránsruha, mert az atya elfelejtette, meg a kabátra nehéz lett volna felhúzni!

Jobbulást neked is Kicsi!
Karácsonyi ajándék. Vasárnap voltam anyuékkal az Auchanban, és felügyeltem ők mit akarnak venni a gyerekeknek! Én már szinte nem is tudtam vásárolni magunk részére, mert azt figyeltem, mit nem érdemes megvenni, és ha mamáék azt akarták, akkor igyekeztem lebeszélni őket róla! :lol: A véger az lett, hogy Áki kap majd Bébilaptopt (bár idáig elleneztem, azért nem olyan rossz az), kap szerelősautót, könyvet, Csabi szitén laptopot, csak másmilyet, hogy ne az Ákiét vegye el, könyvet, társast, tőlünk fa szerelős játékot, Tüske játékot, szinté könyvet. A töbi ajándék még nincs meg, mert ugye kell a mamáknak, a dédinek, a bátyának és nekünk is venni a gyerekeknek! Illetve nem kell, de így szoktuk! Én mindenképp próbálok szerelgetős, több darabos, fantáziát igénylő játékot!
Ha vannak ötleteitek, szóljatok!
Itt vannak amúgy helyes játékok.
www.fakopancs.hu

Most megyek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, én a hétvégén a Corában néztem Micimackós laptopot Rékának, de aztán nem vettem meg mert szerintem nem tudott volna vele játszani hiába az volt ráírva, hogy 3 éves kortól. Ma megy a férjem Pestre és benéz az Auchanba ott milyenek vannak.
Örülök, hogy simán ment a keresztelő.
Ja, nekem tetszenek ezek a fa játékok, de Réka baromira nem becsüli meg, azért meg tök felesleges, hogy a darabjai a játékoszsákban szana-szét legyenek.
Most egyébként póniőrületben van a gyerek, 1 van neki és mondjuk el is játszik vele, nem úgy mint a többi játékával.

Kicsi, ez így szokott lenni, kimerültél idegileg, fizikailag és ki is jön a gebula rögtön :cry: Jobbulást!
Mit vettél Szilinek?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Köszönöm már egy kicsit jobban vagyok én is ,gondoltam hogy rajtam az ideg hozta ki ezt a gebulát mert nem vagyok beteges fajta.

Örülök és is hogy jól sikerült a keresztelő Rozika!!

Voltunk a metróban múlthéten és láttam laptopot 3500 forint volt.Pont olyat mint amit a Szili elhozott az unokatesójától .Nagyon elvan vele.Kérdéseket tesznek fel benne hogy mutassa meg mi hol van és hogy minek a hangját hallja,aztán ha jól nyomott akkor mondja hogy igen helyes ha nem jól akkor meg hogy hoppá próbáld újra.Szerintem klassz sokat tanul belőle.

Karácsonyra barkács aztalt vettem neki ,mindíg az Apja csavarhúzójával kulcsaival és kalapácsával szereli a traktorokat ezért gondoltam ezt.Mikulásra egy kisebb barkács táskát.Ma meg elmentünk a terézvárosi boltba és vettem neki szülinapjára falra szőnyeget mert már nem nagyon alszik a kiságyban igy gondoltam hogy akkor az se foglalja a helyet,befordítjuk a franciaágyat a falfelé és oda vettem a szőnyeget.Persze meglátott egyet amin van traktor hát az kellett.nem nagyon megy a kék szobába a zöld szönyeg de mindegy.

Anyukám meg odaadta a pénzt mind a hármunkét hogy vegyek valamit,hát ezért annyira nem vagyok oda.Magamnak vettem egy adidas papucsot,Szilinek meg feszt távirányítos autót eröltet Anyukám de szerintem még hülyeség.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok lányok!
Leesett a hó!!!!!!!!!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!!

Hát a változatosság kedvéért Szili elkapta tőlem a megfázást így most neki folyik az orra és köhög.
Ami a havat illeti inkább ne is esett volna.Nincs értelme hogy rögtön elis olvad ,pedig Szili nagyon élvezné amikor még egy pici volt a füvön azonnal ment és csak úgy gázolt benne aztán felvette és mondta hogy hideg.A hétvégére meg már plussz tíz fokot mondanak .

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, jobbulást mindegyikőtöknek!

Rozika, hol van már a hó, állítólag újra jön a tavasz :wink: Mondjuk én abszolut nem bánnék most egy olyan enyhécske telet, mint a tavalyi volt, mert amíg a pici ilyen pici és a Réka is itthon van jobban ki tudnánk mozdulni azért mint rossz időben.

Vettem egy esernyőkocsit. Pár hete láttam meg a Tescoban. Akkor persze nem vettem meg, meg apájuk is igen furcsán nézett rám amikor mondtam, hogy kéne :roll: De aztán volt 1-2 nap amikor egyáltalán nem akart elaludni, aztán azt mondtam teszek apára egy jó nagyot, nem ő kínlódik nap, mint nap itthon velük. Addigra persze itt már nem volt ilyen babakocsi. Bementem, nem tudnak rendelni (állítólag ugye). Szóval elindultunk tbányára mert ott mondták, hogy van. Közben befutottam a tatai tuskóba, gondoltam megnézem, hátha van és akkor nem megyünk tovább. Volt, tök jó csajszis színben, örültem mint majom a farkának. Hivattam oda egy eladót, aki azt se tudta hogy kell összecsukni stb. Na, mindegy a vége az lett, hogy kiderült nem tudják hol van a 4. kereke, szóval üzlet ugrott, majd tbányán sikerrel jártunk.

Réka belépett a miért korszakába. Ő konkrétan nem azt kérdezi (még), hogy ez miért így, úgy...hanem ez mit csinál. Szóval felsorolja a fél állatkertet, meg ami éppen eszébe jut. Őszintén szólva marha fárasztó, amikor huszadszor kérdezi meg, hogy mit csinál a majom :lol:

Adrienn tegnap megkapta a 3 hós oltást. Kihívtam a dokinénit, mert a múltkor is tele volt betegekkel a rendelő. Kész káosz ez az egész, már jó lenne ha visszaköltöznének a helyükre. Szerencsére nem lázasodott be és nyűgös se lett tőle. Még egyet kap aztán egy időre nyugi lesz. Bár én 1 éves korában be fogom oltatni agyhártyagyuszi ellen, ezt a Rékának is beadattam annó.

Rékának megvette az apja a laptopot az Auchanba, nagyon pofás. A kicsinek meg majd FP-os tanuló kutyust akarok venni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!!

Köszönjük de Szilinek még mindíg folyik az orra ,nem tudom meddig fog még tartani,én már jól vagyok.

Nálunk most arra szokott rá a Szili hogy mindenre megkérdezi hogy "mi ez?".Sokszor olyan szövege van meghalok tőle.Valamelyik nap ül a traktorján és mondja:"Tuto baba nagyon okoss kicsi jossz" ő nagyon okos kicsit rossz.
Aztán tegnap este meg mondja nekem :"házá sákány nyugo",ezt a tesóm tanította vele házi sárkány nyugi.
Mostmár mindent beszél elmondja hogy melyik milyen traktor mit húz maga után mit csinálnak vele.Ja és állandóan gyurmázunk és mindíg babrálja a hajam hogy ő megnyír engem.

Márti jó hogy nem lett semmi baja a kicsinek az oltástól,bár Szilit egyik sem viselte meg.

Rozika !Nagyon eltűntél te is!!!! :cry: :cry: :cry:

Ma végre feltette a Sógorom a Szili szobájába a falvédő szőnyeget így mostmár kikerült a kiságy ,akkora hely lett a szobába.Remélem nem fog majd leesni a franciaágyról.Bár elől hagytam a kiságy matracát majd az ágy mellé teszem a biztonság kedvéért.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok !

Hajrá hajrá minden jó hírhez, nagyon örülök, hogy mindenki jól van!
Én sem akarok hideg, havas telet, fújjjjjjjjjj! :x
Örülök Márti hogy végül is lett kocsi! Viszont tök röhej ez a tesco, főleg a mienk (Tatai), itt tényleg sokszor nem tudnak semmit az eladók. A múltkor láttunk egy nyomtatót 9000-ről 2500-re leárazva, és fél órába telt míg jött egy pasi és kinyomozta miért (mert nem volt doboza)!
Ma meg voltunk az öcsémmel a TB-ai Lidl-ben, hát az is egy trágyadomb, kivannak rakva polírozó gépek, számszerint három, és mind a 3-ból hiányzott a polírpaplan. Erre ők nem hogy bevennék, még kinnt haggyják, hátha valaki megveszi, nem baj, hogy a lényeget már kilopták belőle. GUSZTUSTALAN! :evil: :twisted:
AZ anyuval meg mi is voltunk Auchanban, azt is megfogadtam már hogy oda sem megyek többet, mégis felmentem, de meg is bántuk, mert mi is vettünk laptopot mind a két fiúnak karácsonyra, Ákinak kisebb, babásat, Csabinak nagyobbat, hasonló márkát, színűt, csak épp ahhoz volt egér is, és a feladatok is nagyfiúsabbak voltak. Erre.... Márti figyelj! :? ....anyu itthon kipróbálta és hibás volt a gép, felcserélt dolgokat,amivel tökéletesen bekeverte volna a gyereket. Anyu a köv. alakalommal felment újra Pestre!, és még majdhogynem leb....ták, hogy ja kérem meg kellett volna nézni a gépet itt. Anyu verete a tamtamot, akkor megengedték neki, hogy kicserélje, de nem talált jót a rengeteg között képzeljétek, az összes szoftverhibás volt! Biztos azért volt olyan olcsó! :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Elkérte az árát, és itthon vett egyet a játékboltban! Röhej nem? Az egy dolog, hogy a felnőtteket becsapják, de a gyerekeket, miért :?: Milyen világban élünk? :shock:

Amúgy lőttem a tesz-veszről magamnak szoknyát, egy társast, egy tankönyvet, és egy babilon játékot. Mostanában nagyon rácuppantam, szinte függő lettem! :oops:

Képzeljétek dec.3-án megyek le Szegedre tanítani ált. isk.-ban 5., 6., és 8. osztályosokat. Már várom is, de félek is a kicsiktől, én eddig csak nagy lovakat tanítottam, érettségi elött állókat. Ezerrel írom az óravázlatokat! Aztán jön a tanulás!

Szili egy imádnivaló pofa! Nem lesz kistestvére?
Mákos is dumál, mint a csuda, Csabira vagy azt mondja "fiú", vagy hogy "abi". Érdekesen a krumpli "pintyi " lett, baromira bírom. Főz állandóan, imád velem igaziból mosogatni, motorozni és hát autózni a köbön, mindegy mivel, csak négy kereke legyen, lehessen bele baut=bábut ültetni, és ha netán még niózik=nínózik is, az mennyei neki. Nem tom mit vegyek neki karácsonyra: Segítsetek! Szülinapra tecsós szerelőbábut kap, sok kütyüvel benne.
Megyek tanulni!
Puszi nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, én még csak hétvégén néztem meg a laptopot amikor Réka nem volt itthon. Férjem mondta, hogy kapcsoljam be, de még benne volt az elemvédő, aztán mondtam, hogy nem, de ma azt hiszem megvárom, hogy elaludjon aztán megnézem. (Csak bírjam kivárni, mostanában én hamarabb alszom el, mint ő :oops: ) Az övé is olyan amihez van egér. Hát ha rossz, marha mérges leszek, mert a férjemnek nem erőssége a számlák, blokkok megörzése.
Drukk a tanításhoz!

Ma 1/2 9-kor már a Tescoban voltam, mert le volt árazva a FP-os tanuló kutyus. Valamelyik nap néztem, volt belőle kb. 10 db, én hoztam el az utolsó előttit és amíg nézelődtem eltűnt az utolsó is. A férjem meg mikor indultunk hívott telefonon, hogy ráér délután. Mondtam, hogy én most megyek, mert tuti elkapkodják. Persze, hogy igazam volt :lol:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!
Mi van a alaptoppal? Mi az a FP-os tanuló kutyus?
Nagyo jó könyvjelződ, hol lehet ilyet csinálni?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika!
Szilinek minden valószínűség szerint nem lesz kistestvére.Hacsak véletlenül nem csúszik be de a véletlenekben nem nagyon hiszek.
Jövő szeptemberben ha minden jól megy akkor kezdi az ovit,én pedig megnyitom az üzletet.Ha egyszer megint beindul az üzlet nem hinném hogy újra rászánom magam hogy feladjak mindent.Ha lenne segítségem itthon és a gyereknevelésben talán de senkire sem számíthatok egyedül egész nap meg elég egy gyerekkel is,(vedd a hétvégéket is teljesen egyedül!).

Ma elmentem a tescóba folytattam az ajándék vásárlást vettem az unokatesómnak 1999,. egy tök jó étkészletet 30 db-os.Szép lassan haladok .

Márti néztem a brendon katalógusban azt a kutyust amit vettél nagyon jó!

Haladok az ablakpucolással is mikor Szili ebéd után elalszik gyorsan neki bukom !

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, felveszik úgy is oviba, hogy akkor még nem lesz 3? Vagy csak szobatisztának kell lennie?

A gyerkőcöknek nálunk is megvan az ajándék, tesómnak, sógoromnak is meg anyósnak és még a dédinek. De hogy anyáméknak is mit vegyek ami ugye hasznos is, nem kerül túl sokba :evil:

Rozika, megnéztem, jó a laptop. A kutyust meg megkerestem neked. Tessék: http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?mainmenu=jatek&submenu=gyermekjatek&category=keszsegfejleszto&empty=1&productid=155453&pageno=7&whid=25

Kép
Kép
robcsi03
 
 



Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti!
felveszik oviba ha nem tölti be a hármat akkor is csak szobatisztának kell lenni és egyedül kell neki enni.Az evés már megy a kakilás is a bilibe még a pisi viszont nem .próbálom esténként pelus nélkül hagyni egy órát kb.néha szól hogy pisi de legtöbbször csak akkor szól mikor már folyik a lábán végig a pisi.

Ma délután kimentünk az udvarra elég klasszul megmaradt a hó tök sokat szánkóztattam ,nagyon élvzte volt amikor nevetett hogy futottam a szánkóval.Élvezte hogy sétált benne,tiszta hó volt a nadrágja ás a bakancs.

Véeztem az ablakpucolással szépen feldíszítettünk mindent.égnek az ablakban az égők teljesen karácsonyi hangulatban vagyunk már.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek lebeszéltük a Mikulással hogy jövőhét csütörtökön jön hozzánk este.Kiváncsi vagyok hogy Szili mit szól hozzá!!Lehet hogy félni fog tőle,bár akárhol láttunk eddig nem félt.
És rendesek mert pénzt nem kérnek( hanem ha gondolja az ember )akkor rak össze csokikat és cukrot amit rászoruló gyerekeknek visznek ki.

Tegnap voltunk T.bányán karácsonyi képeket csináltatni,várom hogy sikerül,mert Szili nem volt nevetős kedvében négyen erölködtünk hogy mosolyogjon,pedig alapjában elég vigyorgós.

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így bepofátlankodok közétek, de szeretnék kérdezni valamit.
Ugyan én nem Komárom-i vagyok, de szülés ügyileg oda tartozok. Annyit szeretnék kérdezni, hogy milyen valójában a komáromi szülészet, milyenek a dokik, szülésznők, csecsemősök, van-e lehetőség fájdalomcsillapításra, és van-e PIC vagyis koraszülött részleg?
Még sose jártam arrafelé, így azt se tudom hol van a kórház, és azért szeretnénk megnézni egyszer a közeljövőben.

Nagyon megköszönném, ha írnátok pár sort róla.


Mindenkinek minden jót kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsi, a Kosza mikulásokat hívtad? Én is gondolkodom még rajta, bár lépni kellene mert nem fognak tudni már kijönni, gondolom nagy az érdeklődés. Meg lehet beszélni előre, hogy mit mondjon a Télapó? Mert akkor tuti érdekel :wink:

Haga, hívd fel a komáromi védőnőket, mert indult terhestornával egybekötött szülésfelkészítő és biztos lesz kórháztúra is :) Én egyiknél sem kaptam fájdalomcsillapítást, igaz nem is kértem. Nem tudom mennyire működik az epiduláris érzéstelenítés, szerintem ne éld bele magad, max. infúzióval adnak valamit, de ez csak az én véleményem. PIC nincs, koraszülött babákat Tbányára viszik. Te most nem is ide jársz terhesgondozásra? Ha esetleg itteni dokit akarsz nem árt gyorsan váltani, mert az itteniek nem nagyon szeretnek már nagyobb terheseket átvenni (ezt az enyém mondta). Szülésznőt választani nem lehet, de nem is kell, mert angyal az összes, csecsemősök is rendesek.

Rozika, gondolok majd rád hétfőn :wink: De ha a "lebókkal" elbírsz, elbírsz majd a 10 évesekkel is :lol: No para!

Kép
Kép
robcsi03
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: