Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
Ildi!
Klassz hogy rendeb jöttetek :D

Hát nekünk sajna jóformán az egész jövő hét nem jó.Hétfő-kedd elutazunk,szerda vizsgázom(mondjuk utána jó mert az csak reggel van,csüt.-ön tanulnom kell a pénteki vizsgámra,és péntek megint vizsga, de az is csak 11-ig,utána jó.Szóval ez elég bonyolult lett :?
Na,hétfő,kedd és csüt nem jó.De ha mégis akkor rendezitek,azért miattunk ne tegyétek át(bár szomorú lennék,de tényleg nem lehet minden időpont jó mindenkinek,én megértem).

Panni
panny
 
 


Sziasztok!

SAjnos már jó régen nem voltam fenn, de teljesen el vagyok havazva. Szerdán lesz a közgáz szigorlatom és hát nem kevés a tnulnivaló, Flóra is szörnyen mobilizálja magát, egy fél percre se lehet őt már egyedül hagyni, egy igazi kis örökmozgó! :D

Nagyon jó lenne egy tali, nekem a péntek elviekben jó is lenne, de lehet, hogy pont akkor jön az egyik osztrák barátnőm, akit már kb 4 hónapja nem láttam!
Na, megpróbálok vele beszélni, hogy mi a pálya és akkor még jelentkezek!

Remélem már mindenki kigyógyult ebből a nyavajából, minket szerencsére minden vírus és baci elkerült eddig! :)

Pannynak és minden vizsgázónak sok sikert a vizsgákhoz!

Puszi,
Susu
Vendég
 


úő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:47-kor.
vas
 
 

 
 

Sziasztok!

Én benne vagyok a jövő hétben, így nekem se lesz olyan zsúfolt ez a hét!

Sok puszi Nektek!

Kép Flórácska
Vendég
 


Ildi,
jéé, nem tudtam, hogy Te is SzentImrében szültél :) :) Nem emlékszem Rád abbol a topikbol, bocsi, amikor a munkahelyem mellett irogattam, nem tudtam annyira követni ott az eseményeket.
Nálunk ez a virusos hasmenés egy hete tart Bálintnál :( Jobbulást Nektek is!

Panni,
köszi szépen az infokat, zenebölcsi is biztos jo, majd kiprobáljuk :)

KépKép
fibi
 
 


Ildi,
visszaolvastam a 3. szülésed, nagyon tuti, le a kalappal!! 8)

Ludmilla,
barátaitok hol laknak Szadán? Mi a Panoráma utcában, Margitán. Jo idö esetén itt is lehetne tali, jo innen a kilátás :D

KépKép
fibi
 
 


él
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:47-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Tényleg pocsék idő van! :( Szóval akkor jövő hét? Nekünk az is jó! :P

Fibi!
Nem tudom melyik utca, mert Szadán még nem voltunk náluk (majd megkérdezem). Tavaly költöztek, azóta csak telefonon beszéltünk. De most, hogy náluk is kisbaba van, biztos megyünk majd látogatóba.
Tényleg szép Szada is, párom egyik unokatesójának van ott hétvégi háza.

Ildi!
Tulajdonképp most mi Natasa születési helye? Kistarcsa v. Gödöllő? :shock:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!

Köszi hogy miattunk is a jövő hét lett a tali ideje :D :) :D
Meg amúgyis tényleg rossz idő van :(
Akkor mikor??

Susuka!
Remélem sikerült a vizsgád?!Én is ma voltam pénzügyjog szígorlaton(elég jó lett)Még pénteken van egy utolsó vizsgám és KÉSZ!!!!!


Voltunk vasárnaptól keddig a férjemmel Wellness hétvégén Bükben.Klassz volt egy kis pihi(főleg hogy tanulnom kellett :( )de azért jó volt szaunázgatni meg hasonlók.Hiányoztak a lurkók, de jól elvoltak anyuékkal.


Panni
panny
 
 


Kép
panny
 
 


Ildi,
jaa, tényleg, már rémlik, hogy Indi betette a sztorit, nagyon jooo :D csak már néha én sem birom ott követni az eseményeket, olyan nagy a pörgés ott, meg jönnek-mennek az uj tagok :roll: :)

Panni,
ma majdnem elmentünk a jatszoházba délelött, de ettöl a pocsék idötöl Bálint kifeküdt már 10-kor :(
Wellnes hétvége tökjo lehetett, mi Berekfürdön voltunk nemrég, ott is volt szauna, meg pezsgöfürdö, de B is velünk volt, az ugy más :) :P

KépKép
fibi
 
 


lll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:48-kor.
vas
 
 


Ildi!
Nem vagytok átlagosak a Gödöllői születéssel,mivel 1977 óta nem lehet kórházilag itt szülni.Én még anno itt születtem :lol:
De ez tök szupi,igazad van,Gödöllőn született akkor legyen az az anyakönyvében is :)
Hogy harmadik bébi??Én már szívem szerint benne lennék,csak szeretném megvárni a diplomámat,addig se magamat se anyut nem szeretném tovább terhelni.Különben is,bőszen tanulmányozom a Jónás módszert(a kislány ügyében :oops: )és ahhoz idő kell mire pont jó lesz az időpont.Most úgy néz ki vagy febr.vagy április lesz csajos hónap :lol: Persze ha minden praktika ellenére megint fütyist ád a sors,akkor se leszünk elkeseredve(mint már egyszer említettem, Olivér lenne)

Ma letettem az utsó vizsgám...jöhetne a nyaralás :cry: ha nem késő őszi idő lenne.
Szörnyű,mi ma be is fűtöttünk megmondom őszintén.Márk beteg,rázta a hideg, így azonnal izzítottam a cirkót :?


Panni
panny
 
 


Sziasztok!

És mikor is találkozunk? Nekünk a héten minden nap jó. És az idő is javulófélben van. Legalábbis úgy néz ki....
ssusi
 
 


Hello!
Csatlakozom SSusi kérdéséhez, mikor is lesz a tali?

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Ez jó kérdés! Nekem a holnap nem jó, mert egész napos konzultáción vagyok... ti mit javasoltok?

Susu
Vendég
 


Hali!
Nekem valahogy szarakszik a babanet,nektek nem??!!

Na szóval tényleg,most mi lesz????????
Panni
panny
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:49-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Csak összejön valamikor ez a találka. Hétfőn a 15 hós oltásra megyünk, pénteken pedig ballag a Dórim és még egy esküvőre is megyünk. A többi nap jónak tűnik. Hogyan szokott ez működni? Úgyértem délelőtti órákban találkozunk , mindenki visz valamicskét, duma , dumcsi, pletyi és a délutáni alvásra már oszolj van? Bocs , ha hülye a kérdésem. Ebben a témában Ildi a profi ! :D

Más. Ki jön holnap az Experidance-ra? Panni? Vagy esetleg ki volt ma? Mi holnap megyünk. Sokat várok tőle.Főleg hogy a jegy egy kissé húzós volt. Csak ne essen!!

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!
Nekünk a szerda du. 3-4 után nem jó. De most már legyen tali, hátha tényleg jó lesz az idő is!

SSusi!
Mégiscsak megadom a mailcímet, biztos ami biztos: bagabikukacfotnet.hu. Elküldenéd a gyógytornász telefonszámát? És hogy hol tornáztat, meg amit tudsz róla! Köszi! :P
Én nem is tudom mi az az Experidance :oops: De az idő jónak tűnik, remélem jól szórakozol majd! :D

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hello!
Hát tényleg hozzuk össze a tali!!! :D
Nekünk a jövő héten a csüt.-péntek nem jó,megyek Márkkal,a barátnőmmel meg a kisfiával nyaralni.Szerdáig jó!

Susi!
Hát már én is hiányoltalak tegnap az Experidance-en!! 8)Törzstagok vagyunk a nyári színházban :) Akkor ezek szerint ti ma mentetek,ha ránézek az órámra,épp most ott ültök(fáztok :? )
Hát mit mondjak,épp a borsos ára miatt is,én többet vártam sokkal,és nem csak én voltam ezen a véleményen az előadás után . Kiváncsi vagyok a te véleményedre is :oops:

Képzeljétek tegnap megtörtént az óvodai szülői.Labda lett Márk jel,ennek nagyon örül mert imád focizni.De sajna nem került egy csoportba a szomszéd kislánnyal ami a közös vágyunk volt.Igaz hogy megígérték ,de nem sikerült :( Örülnöm kell hogy egyátalán felvették,mert megint sok a gyerek :wink: Végülis tiszta csoportba került,reméljük jó lesz :lol:


Panni
panny
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:49-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Nekünk akkor jó a kedd-szerda. A füvet (gazt :lol: ) nálunk is pont a héten gyomirtózta férjem, végre nem esett egy darabig.
Anna még csak kézben vagy babakocsiban lesz, úgyhogy nem gond.

Délután megyünk a szomszédok esküvőjére, remélem addigra kicsit javul az idő!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok lányok!

Időközben előrehozták a számtech vizsgámat. Csütörtökön közgáz szigrolatom lesz, szombaton számtech, aztán még 26.án szociológia... Nem hiszem, hogy tudunk július előtt talizni.
Azért ti, akik ráértek talizzatok, majd mi vizsgázók is csatlakozunk következő alkalommal!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok! Túl vagyok az államvizsgán, jól sikerült, és nagggyon nagy megkönnyebbülés, hogy legalább ennek vége! :P Jövő heti tali ...hát kedden lesz a bankett, szerdán meg a dokimhoz megyek 2re Pestre (most szerdán kellett volna, csak nem akartam az ÁV előtt egész este ott ülni) Szóval nekem ez nem akar összejönni :( De lehet, h. sose érkeznék meg, amúgy se, annyira nem ismerem ki magam Gödöllőn - pláne, ha én vezetek :P Most ennyire volt időm, de ígérem még jelentkezem...
cicó
 
 


Cicó! Gratulálok a sikeres államvizsgádhoz. (Bárcsak én is ezt írhattam volna már )
Kriszta! Az Experidance egy táncegyüttes. Egy pár éve hallottam róluk először. A stílusuk egy kicsi modern balett, egy kicsi néptánc, egy kicsi stepp, egy kicsi "Májkel Fletli" . A lányom látta tőlük a Revans c. darabot és el volt ájulva. A művházban pedig 2 héten keresztül ment egy demo anyag beharangozónak. Nagyon tetszett és kiköhötem a 4900 -as jegyárat 5 főre! Megy a mail a telefonszámmal.
Panni! Az Experidance tetszett , tényleg többet vártam én is. Azt vártam, hogy el leszek ájulva , de időnként szinte untam. De mindig tudtak valami jópofát, valami ötleteset bedobni és ezért újból feldobódtam. A jegy ára szerintem pofátlanság volt. Vittünk párnát takarót . Nem fáztunk. Kikapcsolódásnak jó volt.

Tegnap megint találtam Katában kullancsot. Egy szép nagyot. nem szívta még meg magát, de eléggé piros volt már a bőr körülötte. Holnap megyünk 15.hós oltásra és megbeszélem a Paksy Andival a dolgot. Oltassak vagy ne oltassak? A kullancsot bevizsgáltatom.


A találkozóval kapcsolatban. Most kire szavazzak? Én mind a kettőtökhöz szívesen mennék. Nem zavar a gyomirtózás. Ebben ti állapodjatok meg. Ildi! Lehet , hogy neked kényelmesebb, ha nálatok lenne? Mivel Natasa a legpindúrabb.


sUSI
ssusi
 
 


HELLO!
Csak egy gyors voks :)
Nekünk is mindegy hogy hol a helyszín,ti döntsétek el szerintem :o
Most rohanok :lol:
Panni
panny
 
 


Sziasztok!
Egy hétig nem voltunk itthon, mert elutaztam a gyerekekkel a szüleimhez, vidékre. Este kitaláltam, reggel összepakoltam, és elindultunk.

Látom a taliról nem csúsztunk le :)


Nekünk mindegy hova megyünk, de a szerda délelőtt nem jó, mert akkor angolra járunk...

végre gyönyörű az idő!


Ildikó
sildi
 
 


Sziasztok!

Csajok, ezer bocs, de félreérthető volt, amit írtam :oops: ! Szóval, a mi kertünk még nem alkalmas a talira, talán majd ősszel. (a gyomirtózás csak egy részlet, de még egyébként is hadiállapotok vannak, Ildi már látta :oops: ). Úgyhogy akkor maradnak Ildiék, ha nekik is jó még mindig!

Ha Sildinek szerda de. nem jó (nekünk a szerda 3 után nem jó), akkor legyen holnap?

Ildikó, nyilatkozz légyszi, hogy mehetünk-e holnap és hánykor? :) :?:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Cicó!
Gratulálok az államvizsgádhoz! :P Nagyon ügyes vagy, hogy egy kicsi és egy pocaklakó mellett megcsináltad!

Susi!
Köszi a mailt, fel fogom hívni! :P

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


ééé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:50-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Akkor mi holnap megyünk :)
Ildikó:
Délelőtt hánytól jó neked? 9:30- 10?

sildi
sildi
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:50-kor.
vas
 
 


Vettem az adást!

Sziasztok!

Kata egy félórája kelt. Igyekszünk. Megyünk nagy örömmel.
ssusi
 
 


Mi is mindjárt indulunk, most jöttünk meg a városból!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Kata már alszik is.
Ildi köszi, hogy teret adtál nekünk. Jól éreztük magunkat. Sajnálom, hogy a többiek nem tudtak jönni és remélem hamarosan újból találkozunk és akkor már a többiek is jönnek.
Kellemes sziesztázást mindenkinek!
ssusi
 
 


Sziasztok!
Ildi, mi is köszönjük, hogy fogadtad a kis csapatot! :P Anna hazafelé beájult és 3 előtt ébredt, gyakrabban kell társaságba járnunk úgy látszik! :lol:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:40-kor.
vas
 
 


Akkor legközelebb kocsiavató bulit fogunk tartani!!! Nem rossz!

Jó kis alvókátok van Natasával az élen. HihI!! :lol:
ssusi
 
 


Hello!
Nem mondjátok hogy tegnap volt a tali???????? :(
Sajna tegnap reggel nem volt időm benézni ,mert lecseréljük a kocsinkat és nekem kellett vinnem felméretni az állpotát(hogy mennyiért számítják be)a Pesti útra 10-re.És mindez hétfő este derűlt ki.
Most is azért jöttem ilyen hamar hogy hátha ma lesz... :oops:
Na se baj,ahogy hallom lesz még többször is!! :)
Örülök hogy jól éreztététek magatokat,nagyon sajnálom hogy lemaradtunk :?
Egyébként a gyererkeim ott voltak pont a Présház utcában a tesóméknál,anyu ott vigyázott rájuk míg Pesten voltam.

Holnap reggel megyek nyaralni a Márkkal meg a barátnőmmel és a kisfiával.Bárándra megyünk,igazi falusi turizmusra(reggelente kenyérsütés,állatetetés,kukoricacsuhéból babakészítés,agyagozás meg ilyesmik)Gyerekek nagyon fogják élvezni szerintem(meg mi is)A picikém anyunál lesz ,de már vasárnap jövünk haza.

Tö jó idő van :lol:

Panni
panny
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:40-kor.
vas
 
 


úá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:40-kor.
vas
 
 


Biztos nagyon fogjátok élvezni a nyaralást! Jól hangzik a terv. Szorítok, hogy jó időtök legyen! Aztán beszámolót kérünk !
Ildi! Köszi a receptet. nagyon egyszerűnek tűnik tényleg. Szeretem az ilyen egyszerű, de nagyszerű kajákat. A másik ,amiért nagyon örülök neki, az, hogy a Dóri mostanában szeret sütögetni. de főleg kevert piskótákat . egy ideje nyaggat, hogy ő gyúrni is szeretne. Ez pont nekivaló!
Lányok! Eljött az ideje, hogy a saját lányom lábát gyantázhattam! :lol: Pénteken ugyanis ballag és esküvőre is megyünk. csini szeretne lenni!

Ildi! Nagyon tetszett az ajtótokon az a szúnyoghálós függönyszerűség.(Többek között persze) Hol vettétek? Még nem láttam ilyet.

Körkérdés: Ti mi a búbánatot csináltok 1 hónapon keresztül , amíg a foci VB tart? Ezeket a pasikat el sem lehet a TV elől robbantani... Kész vagyok! Panni jól időzítettél!
ssusi
 
 


Hello!
Na,most végeztem a bepakolással.. :)

Susi!
Hát igen,a férjem örül is hogy egy pár napot nyugiban nézheti a meccseket :roll: El tud menni a haverokkal,hogy a nagy kiveteítőn lógassák a szemüket :shock:
Egyébként meg a jó focit én is szeretem nézni(főleg a jó pasikat :lol: ),pl.a Brazilokat vagy az Angolokat :)

Na, megyek egy kicsit aludni mert 7-re jö a barátnőm értünk!


Jók legyetek! :D
Panni
panny
 
 


őá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:41-kor.
vas
 
 


úű
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:41-kor.
vas
 
 


Hello!
Nagyon klassz volt a nyaralás :) Az idő végig :o szuper volt!
Reggelente kecskéket fejtünk,kacsákat tereltünk a tóra,lovat etettünk,kenyérángost sütöttünk kinti kemencében stb...Szóval igazi falusi turizmus volt.A gyerekek rettentően élvezték :o :) :o Voltunk agyagozni,elmentünk egy híres pékségbe kenyeret sütni.Kirándultunk Debrecenbe.Nem tudom voltatok -e ott már.Én régen jártam arra.Most teljesen kivirágzott :) gyönyörű!
Ott van az ország legynagyobb játszótere a Nagyerdőben.Fantasztikus :D :D :D
Strandoltunk Nádudvaron meg Püspökladányban is 8)

Ja és nevetségesen alacsony árért laktunk a tanyán!Biztos hogy jövőre is megyünk :)

Panni
panny
 
 


Sziasztok Csajok!

Mit szólnátok egy csütörtök délelőtti strandpartihoz nálunk az udvaron? strand=kék műanyag kiskád :) De lehet, hogy addigra beszerzek egy kismedencét is. Iszonyat meleg van itt az udvaron, a gyerekeim két napja pucéran járnak.

Szóval csüt. délelőtt jó idő esetén parti. Ha nem jöttök is megtartom :)

sildi
sildi
 
 


Szia Sildi!

Én benne vagyok a honapi taliban, igaz tanulok, de ebben a melegben úgysem lehet napközben sokat tanulni! :?

Merre is laktok? Hányra menjünk? :D

Puszi,
Susu
Vendég
 


úáé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:42-kor.
vas
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: