Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Gratula kismama!!Jol esik az embernek ha megdicsérik!!Nem egy nagy nehézség gyereket nevelni,mindenki belejön!!És ugyís mindig megoldodnak a gondok és problémák!!!Kíra egyszer kiszáradt,és csúnyán lefogyott be kellett vinnünk a János korházba akkor én teljesen kiborultam ugy hogy utána magamat kellett kezeltetnem és ő sokkal elöbb meggyogyult!!Felesleges parázni az csak rosszabb!!!
Hova kellett befizetned vagy hogy azt a 200 ft.-ot???Havi 200 vagy csak egyszeri!!????A rokusrol ujra topikba ís van egy kismamának ROxmortnak hivják!!Nézd meg az ővét az is supi!!
Nem tudom nekem erre van e idöm íde ís mindig lóhalálába jövök be!!
Most is rohanok mert vasalás kellös közepén vagyok!!
Ja ha érdekel valakit :
A gyerek másfél éves korátol lehet menni tanulni a munka nélk.központon keresztül az állam fizeti a suli árának 90%-át!!!Nem tudom milyen szakok,vagy tanfolyamok vannak mert a nöcí lerázott,hogy majd ugyís csak juniustol esedékes nálam a dolog!!Budaörsre kell lemenni érdeklödni!!
Na tényleg lépek mert hegyekbe áll a vasalni valom!!!
Mindenkinek szép napot,ebbe a cudar hidegbe!!!
ANDI
Vendég
 


Sancsi!
A dícséretek valóban jól esnek ilyenkor, nekem is jól esett múltkor amikor megdícsérte Aisát a dokinéni, hogy milyen szépen fejlődik, és hogy nemsokára megduplázza a súlyát! Kép
Jók ezek a honlapok nagyon, de nekem nem nagyon van türelmem ilyeneket szerkeszteni... vagy csak fel kell tölteni a képeket és kész is??? Kép

Andi, ez a tanulás dolog elvileg érdekelne, de nem tudom hogy egy főiskolába bele tudnék e vágni. Kicsit tartok tőle, hisz már olyan rég voltam középsulis, és azért sokminden alapszik az ott tanultakon. A nyelvtanfolyamot és egyéb tanfolyamokat pedig nem támogatják ha jól tudom. Te mit tervezel, mit tanulnál???

Jó éjt nektek!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex!!
Én se főisire gondoltam mert az nem fér bele az idöbe ,az legalább 3-4 év!!És én jövöre dolgozni megyek!!Munka meletthogy neveljek két gyereket és még suliba ís járjak!!???Nem hiszem,hogy ők föisire gondoltak mert a támogatás csak a gyeden gyesen levökre vonatkozik!!Sztem ugyanugy támogatják a tanfolyamokat is,meg szakmákat is!!A nöcí azt mondta hogy van miböl válogatni!!Én is nyelvre gondoltam (német) vagy számitás technika,iroda technika!!
Szakmám már van de abba nem akarok vissza menni mert a kereskedelembe két gyerekkel nem igen lehet elhelyezkedni!!
Miron kissé taknyos ugyhogy elmaradt a méricskélés,pedig már én is olyan kiváncsí vagyok a sulyára!!Sac 10 kg.lehet és 74 cm.
Ma hozta vissza a barátnöm a kislány ruhákat mert Kirátol elraktam öket és ugy volt hogy lánya lesz aztán mégse,olyan jo volt nézegetni öket van egy pár nagyon édes!!
Férjem mindjárt nekem ugrott,hogy ugye ezeket nem akarod tovább tárolni??!!Hát lehet,hogy nem kéne de námelyík olyan édes!!De már nincs kinek tároljam!!Az a baja Gábornak hogy iszonyú sok ruhát őrőklünk és azt mind itt tároljuk mert azok fiusak,és kell Mírcsínek!!Õrül ha megszabadulunk tölük,ahogy Mírcsí kinövi eladom vagy csak odaadom a barátnömnek mert ugye neki is fia van!!
Na jo megyek mert van egy virusunk és az elöszeretettel kitörli ha én már egy litániát irtam!!
Remélem sikerül majd jönnöm mert Gábor most fog letörölni mindent és ujra telepit ugyanis nem tudja kiirtani!!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 

 
 

Andi!
Egyszeri 200 Ft. Sms-t kell küldeni, kapsz 1 kódot, azt kell feltölteni az oldalra.
Nem tudod véletlenül Roxmort oldalának a címét? Én nem találtam meg.
Ez a tanulásos dolog engem is érdekelne. Nem tudod, ha fősulira járok, mellette is támogatnak tanfolyamot? Nyelvtanfolyam jó lenne, az úgyis kell a fősulira is, és a fősulit mindenképp el akarom végezni.

Odex!
Be kell állítani hogy milyen modulokat szeretnél. Ha a képgalériát választod, akkor csak töltögetni kell a képeket. Nem egy nagy ördöngösség, csak nekem kicsit lassan jött össze, mert akármikor leültem a gép elé, Enéh elkezdett sírni.

Nem akarom elkiabálni, de egyre kevesebbet sírunk. Éjszaka szinte már nem is, igaz most reggel volt egy kis hiszti, de sikerült megnyugodnunk. Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!!
Sancsí ugyanugy rákattintasz a másik topikba Roxmort nevére és ott van egy cím ahová egyböl betudsz menni!!Főisi mellett nem tudom támogatnak e ezt majd meg kell kérdezni!!De te most jársz főisire???Vagy egyszerre akarod majd a kettöt??Sztem csak eggyet támogatnak és csak azt ami nem alapitványí ískola mert ugye annál a befizetett ősszeget vissza igényelheted adoba!!Szentivánon van ilyen számitás technikaí,hogy havi 19000 és azt mind következö évben leirhatod az adodbol!!Ha nem lesz más én azt kezdem el!!
Na jo megyek mert ma bulizni megyünk a dédink lesz 75 éves!!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!
Én is "vörivári" vagyok, s egy ideje már olvasgatom az irományaitokat, de csak most van időm írni is. Mi Andiékkal lakunk egy utcában. Nekem van egy 5 és fél hónapos kislányom, akit Petrának hívnak.
Tanulni én is akarok. Meg akarom csinálni a magyar szakom egyetemi kiegészítését a Pázmányon. Úgy tudom, hogy a főiskolákon és egyetemeken van egy limit, hogy hány kismamát vesznek fel. Nem kifizetődő nekik, ha mindenki ingyen tanul. Még nem jelentkeztem, de most hallom, hogy csak febr. 15-ig lehet. Majd beszélek velük, s megírom, hogy mit mondtak.
Ja! Az én kicsi lányom nem sír éjszaka. Viszont éjfélig hajlandó csak az ágyában aludni. Onnantól velem alszik. Sajna két óra alvás után képtelen vagyok megnyugtatni, ciciztetni stb. Kiveszem a kiságyból, berakom magam mellé, és alszunk reggelig. Magamnak rontom el. 2 hónaposan nem volt ilyen. Este fél 9-től hajnali fél 4-ig aludt egyfolytában, aztán 3 és fél hónaposan gondolt egyet és megváltozott.
Hát velünk ez van!
Szép vasárnapot nektek!
Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!!!
Szia Gabi!!!
Azt hittem már sose szolalsz meg!!Már mindennap néztem mikor irsz végre!!
Csajokrol nem mondok semmit majd ők bemutatkoznak!!
Rőviden csak annyí,hogy Sancsí elég ritkán jön neki még picurka a babája,azt hiszem ha ma 28-a van akkor pont egy honapos!!
Odex sürübben jőn ő Szentivánon lakik!!
Most ide beirom mert ide nem néz be Peti barátunk de képzeld el felhivtam tegnap a Vícát aztán ugy ordibált vele Peti,hogy ínkább letettem a telefont!!Ugy látszik már hívni se lehet!!Én azért nem megyek fel legtöbbször mert nem birom ahogy víselkedik vele!!
Szegény nem elég,hogy a gyerekeivel gond van még egy ilyen franko férje ís van!!
Már annyíszor eszembe jutott,hogy elkéne mennünk egy este hogy kikapcsolodjon de valoszinű nem engedné el velem!!Probálkozz te!!!Hátha!!!Tényleg ráférne a Vícára egy kis kimozdulás!!
na jo lépek mert még húst kell paniroznom!!
Gyere sürün!!!
Sziasztok!!!
ANDI
Vendég
 


Szia Gabi!
Örülök, hogy megint bővült a csapat! Kép Majd tegyél fel képet a lányodról, kíváncsi vagyok rá! Kép
Én szentiváni vagyok, igyekszem sokat jönni ide, ami sokszor sikerül is, mert Aisa kislányom nagyon jó gyerek, alig van vele gondom. Kép Õ 10-én lesz 3 hónapos, egy igazi tünemény.. Kép
Aisa csak reggel 6-tól alszik velünk az ágyban, addig kibírja egyedül a kiságyában. De ilyenkor nekiáll nyöszörögni, de ha beteszem magam mellé, akkor két perc múlva már szunyál is tovább.. Olyan kis rafináltak már ilyen kicsinek is, hogy csak na.... Kép
Ez a suli dolog engem is érdekelne nagyon, ki kéne használni ezt a lehetőséget. Hol tudok ennek utánaolvasni?? Van valami tippetek?? Jó volna nem lecsúszni róla...

Sancsi, örülök hogy nálatok is rendeződnek lassan a dolgok, és hogy egyre inkább összeszoktok és Enéh is kevesebbet sír..

Andi, veletek mi van? Voltatok Slötyin csúszkálni ebben a hidegben??

Rakok fel egy-két újabb képet! Kép
Puszi mindenkinek!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Nem voltunk csuszkálni,nagyon hideg van kimozdulni sincs kedvem!!
Nagyon aranyos ez a csajszi,ez a kreol bőr,őzike szem és vékony szájak!!Igen azt hiszem megfelelő lesz Míronnak!!!Mintha Gergőre hasonlitana!!???Na jo ennyí voltam felébredt az ÚR a házba!!Mennem kell!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Próbáltam a múltkor is feltenni képet, de nem sikerült. Valószínűleg túlpofáztam a dolgot.
Ma beszéltem az egyetemmel. Elég szűkszavú volt a nő. Azt mondta, hogy nincs gyeses keret, mindenkit felvesznek, csak a megadott létszámba kell beleférni. Nincs felvételi, csak a diplomát kell elküldeni. Én azt gondolom, elkezdem szeptembertől. Aztán halasztok, ha jön a ketteske.
Én délelőtt tudok írni, mert a kisasszony csicsil 3 órát a teraszon. Ezalatt háztartok, pihenek, trécselek stb.

Gabi
petrababa
 
 


Kép
petrababa
 
 


Kép
petrababa
 
 


Haho!!
Valoszinü tul nagy képet probáltál berakni,azért nem síkerült!!Én 300-ra szoktam lekicsínyíteni!!
Petrababa még mindig az apukájára hasonlit KépKépValamikor ősszefuthatnánk mert már begyepesedem íde!!Egy hete alig mozdulok ki mert Míron elég takony volt,de most már ok!!Ma megyünk le pelusért az is egy jo kis séta lesz!!
Képzeled a barátnöm aki 19-én szült benn van a Madarászba a babával,tegnap délután a rohammentő vitte őket be mert majdnem meghalt a baba!!Az volt a szerencséje,hogy a nagylány hivta őt mobilon és ott felejtette a telcsít a szobábe,amugy nem ment volna fel mert éppen lennt a konyhába tevékenykedett miután megetette a babát és az elaludt!!
% perc telt el mikor felment a csőrgő telefonra és akkor már tők kék volt a baba!!
Nem egyszerü,most vizsgálják eddíg ugy néz ki lehet,hogy epilepszia mert olyan görcsös rohama volt!!
Na jo most kellő képpen ideges vagyok ettöl ugyhogy megyek lehütőm magam egy kis mosogatással!!
ANDI
Vendég
 


Hali!
600-as alá kicsinyítettem, így már sikerült. A papa egyébként piszkosul büszke rá, hogy a kicsiny lánya rá hasonlít. Egyébként én ráérek a héten bármikor egészen csütörtökig, mert a ház ura reggeltől estig dolgozik, aztán 3 napot itthon gubbaszt velünk. Majd ráveszem közös barátnőnket is, kérjen apucitól kimenőt. Vagy csak egyszerűen náluk rendezzünk szokásos baba mama találkozót.
A picit sajnálom. Utólag okos lenni nem akarok, pláne mert nekem nincs bébiörzőm. De ilyen szintkülönbségek esetén az nem segít. Vagy van nekik csak nem jelzett semmi különöset.
Küldök apuról és Petráról képet.
Beszéljük meg ezt a randit. Csak délelőtt nem igazán jó, mert a bébek alszanak. Bálint, Petra stb.

Gabi
petrababa
 
 


KépKépKép
petrababa
 
 


Hali!

Nem apáról akartam képet küldeni, hanem kettejükről. De valamit nagyon elbénáztam. Próbaként még egymás alá tette őket. A végeredmény meg ez lett.

Sorry!

GabiKép
petrababa
 
 


Kép
petrababa
 
 


Jézusom!!!
Csak most néztem meg jol magamnak a férjedet és beugrott,hogy tényleg sokat volt itt az utcába!!Na jo milyen cíki lett volna ha megbámulom őt élöbe!!De igy már beugrott!!Hasonlit kicsí önmagára!!Látod milyen jo hogy regisztráltál lehet hogy sose mertem volna jol megnézni!!Tudod én milyen szégyenlös vagyok!!Kép
Inkább arra szavazok,hogy ti gyertek le a Vícával vagy egyedül mert nekem már ma volt szerencsém Petihez és megint elég volt!!

Mi van veletek lányok!!Sancsí???Odex???
Hova tüntetek???
Mennem kell mert Mironnak még nem akarodzik aludni!!
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Gabi!
Nagyon aranyos a leányzó! Kép Nálunk is egy jó ideig úgy volt, hogy Petrának foják hívni a csajszit, de aztán mégis Aisa lett belőle. Párom rábeszélt.... KépKép
Andi!
Nagyon durva amit írsz a barátnődről, és a gyerkőcről. De még jó, hogy idejében odaértek a mentősök is. Remélem, minden rendeződik náluk. Ha tudsz majd híreket, mesélj kíváncsi vagyok.
Mi jól vagyunk, Aisa ma nagyon tevékeny volt. Néha már olyat csinál, hogy fekve rátámaszkodik az egyik lábára és felemeli a popsiját... csak nem megfordulni készül??????
Megyek apához, meg zuhanyozni, meg pihizni!
Legyetek jók!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Üdvözlet mindenkinek! Örülök hogy bővül a kör, bár én mostanában nem vagyok valami aktív forumozó. Kép

Andi itt vagyok! Ma áramszünet volt 9-14ig, hétvégén meg kiélvezzük az édes hármast, ezért nem írtam.
Alakulunk sírásügyileg. Már leginkább csak hasfájás miatt üvöltünk, de akkor kitartóan. Mivel Enéh 1 hónapos elmúlt (úristen!!!!! Már 1 hónapos!!!), kopróbálom azt a csodaszert amit írtál, csak szólnom kell a páromnak hogy vegyen.

Odex! Aisa gyönyörű! Majd én is teszek fel friss képeket, csak levarázsolom a gépről.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Andi!
Tudjuk, hogy milyen szégyenlős vagy. Lacit faggattam, s ő azt mondja, hogy rád nem, inkább az öcsédre emlékszik. Elég zűrös gyerekkora volt. S a dédi révén nem is ide, hanem Pestre járt oviba, suliba stb.
Mi van a barátnőddel és a babával?
Mikor menjünk? Beszéljek Vicával, vagy te megdumálod vele?

Odex!
A kicsi gyönyörű. Az én lányomnak is több haja volt, de kikopott. S elég lassan nő az új.

Lányok!
Láttátok a Cora újságot? Baba mama hetek lesznek febr. 1-14-ig. Sok minden becsapós benne, de azért érdemes átugrani. Tavaly még terhes gatyát vettem ekkor, most bébikajáért megyünk. 119 pénz lesz a Kecskeméti és az Univeres biofőzelék is. Mi megyünk a hétvégén. Nézzétek meg az újságot vagy a Cora honlapját. Szívesen elhozom nektek, ha kell valami, s ilyen picik mellett még nehezen mozdultok!!!! S majd átvisszük Szentivánra is.
petrababa
 
 


Sziasztok!!!
Na szal!Barátnöméknél minden ok?????!!!!!
Vagyíshát nem találtak semmit,nem tudni mitöl fulladt majdnem meg!!Csak azt tudták mondani,hogy valoszinű félrenyelt!!???De azért jó hogy nem találtak semmit,vagy nem mit tudom én!!Barátnöm teljesen kivan haza se akar jönni a korházbol annyíra fél majd otthon azt mondta meg szoptatni se akar ugyanis ha cumisüvegből eteti semmi gond de ha cícíznek akkor egy ídő után elkékül a szája a babának!!Azt mondták,hogy tul gyorsan jön a tejcí a cíciből és nem tudja lenyelni!!Hát nem tudom?De ha nem cícízik kb.1 honap után elapad a teje!!Anyukája tegnap hivott,hogy hogy ki van az Andi és ha hazajönnek a korházbol menjek le hozzá!!Remélem sikerül majd lelket őntenem belé!!Talán holnap hazajöhetnek ha nem találnak semmit,mert ma még vizsgálgatják!!
Gabi!!
Ti beszéljétek meg Vícával!!Nekem a csütörtök nem jo mert átteték a szülöit csűtörtökre!!És hát ugye nektek a délelött nem jó!!
Párodnak üzenem,hogy hosszu szőke hajam volt és ha jol emlékszem abba az időbe voltam én nagy
DEPECHE MODOS ugyhogy állandoan feketébe voltam!!Talán azért se emlékszik mert akkor kissé elvont voltam és sokat logtam Pesten a Mode klubba!!
Köszi az AUCHEN tippet majd mi is kiszaladunk mert pelus ís kell!!Tegnap voltam az Ildiko bababoltba de ki van fosztva a pelus készlet!!Ma ís jöhettek ha akartok csak KÍráért ugrom délbe az oviba!!Azt hiszem a Víca holnap megy szülőire!!KépKépKép
Na megyek mert még elmosogatok mielött indulok!!
Szép napot!!
ANDI
Vendég
 


Andi!

Nem Auchan, hanem CORA. Nem mindegy, hogy merre indultok.
Nem aludt ma a leányzó semmit se délelőtt. Lehet, hogy ez a kedves itt felejtett Maci kutya egész napos vonyítása miatt. Én is megőrülök tőle a bezárt ablakok mellett. Hát még a gyerek, aki a teraszon aludna. Szerintem ez is egyfajta állatkínzás, így magára hagyni egy állatot.
Gabi
petrababa
 
 


Andi, örülök hogy úgy néz ki minden rendben a barátnődéknél. Én is félnék hazatérni vele, biztos alig bírnék aludni éjszaka. Nem irigylem szegényt, nem lehet könnyű neki. Próbáld meg vígasztalni, és lenyugtatni egy kicsit.
Gabi, az akcióról én is pont ma hallottam, néztem az újságot. Nekem az ujjatlan Disney rugik tetszenek nagyon. Valószínű egyik nap ellátogatunk mi is Kalászra, bár így hónap végén alig van pénzünk ilyesmire, de valahogy kigazdálkodok egyet... Kép Olyan édik...és szerintem nem is drágák... Azért köszi, hogy megvennéd nekünk, de mi már sokat járkálunk a picivel. Igyekszünk mindig úgy menni, hogy két kajálás közé essen a csavargás, és akkor nem kell idegen helyen vagy a kocsiban etetni. Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hajni, akkor neked szerencséd van. Az én lányom iszonyatosan cicis volt olyan kicsinek és legszívesebben reggeltől estig cicizett volna. 1 hónapos volt, amikor először voltunk vele pont a Corában. De rohantunk, s meg is álltunk Ürömben a dédinél enni. Most már jobb, mert kibír 3-4 órát evés nélkül is.
Andi, holnap reszkess, megyünk.
Szép estét mindenkinek!
Gabi
petrababa
 
 


Mi szerencsére beálltunk a nagyjából 3 óránkénti kajálásra, ezért lehet előre tervezni programokat. Ha meg elmegyünk valahová, sokszor annyira leköti a sok újdonság, hogy tovább is kibírja és nem reklamál. De amikor hazaérünk, akkor már van ordítás, és kajálás gőzerővel! Kép
Mi már a második hét végén voltunk vásárolni, mert mondtam az uramnak, hogy vigyen vhová, mert beőrülök otthon a négy fal között... Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szíasztok!!
Gabi!!
Mitöl reszkessek,hogy ídejöttök és Petra babát leteszed az ágyra és majd itt nézelödik!??
Mert ha már 3-4 éves lenne és kupizna ,na dehát attol se ilyedek be!!
Most megyek mert mindjárt itt vagytok és még nem ebédeltem!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Képzeld Gabi mikor kikisértelek és mire visszajöttem Miron már aludt!!
Apának tetszett a Petra baba!!Már azért is mert nem fiu!!KépKépKép
Kár,hogy a Víca ílyen hamar lelépett!!De majd legközelebb ha Kíra ís otthon lesz Dora se fog ennyíre unatkozni!!
Odex,Sancsí!!
Ti is eljöhetnétek egyszer a babákkal és akkor legalább személyesen is lehetne puszilgatni a lányokat!!Megaztán Míron is válogathatna!!KépKépKép
Lépek enni amig az úr alszik!!Kép
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Aki béna, az béna, írtam tegnap este, de nem küldtem el. Most pótolom.
Hajni!
Mi kéthetesen a szomszédos boltig jutottunk el, meg az utcában sétálgattunk. Szeptember eleje volt. Tök szép idő. Most is úgy megyünk csak vhova, hogy előtte megtömöm a csimotát. Enni már hajlandó bébikaját, de inni csak az anyatejci jó. Míg jó idő volt meg is szoptattam az autóban, de most azért lefagynak a cicik, ha én a kocsiban szoptatok.
Petra egyébként nagyon könnyen elalszik az autóban. Apuci enyhén sportos vezetési stílusa és a sok kátyú jót tesz a gyerek alvásigényének.
Andi!
Hozzánk is át lehet ám jönni! Tudom, hogy nekem egy gyerekkel még könnyebb mozdulni, s nincs nálunk annyi játék még. Én ezért nem is szoktam Vicával sem erőszakoskodni, hogy jöjjenek ők. Nekem meg jó, hogy ha kimozdulhatok. Az én férjem, ha dolgozik, akkor 12 vagy 24 órát van egyszerre oda. Én meg előbb vagy utóbb bedilizek itt egyedül. Muszály mennem valamerre. Míg jó idő volt, s nem aludt a teraszon, addig mentünk mint a lemingek, de a mínuszokban a francnak van kedve sétálni.
Hát ennyit mára! Húzok vasalni, míg a béb szunnyad!
Sziasztok!!!!
Gabi
petrababa
 
 


Szíasztok!!
Átszerkesztettem a profilomat!!Raktam be képet nehogy elfelejtsétek,hogy ki ir néha be hülyeségeket!!Akkor csak rákattintotok a nevemre és beugrik a képem!!!
gabi!!
rendben legközelebb nálatok kupizunk!!De jőn ám a Kira ís meg a Dora ís!!!És majd mi hozunk jó sok játékot!!
Ja!!Gyere le ide is vasalni nálam is van ugy egy két méteres kupac!!
Hol vannak a lányok????
ANDI
Vendég
 


Hahó!
Ma is voltunk csavizni. Reggel megetettem Aisát, aztán nekivágtunk. Megnéztük a Corában az akciós babacuccokat, vannak nagyon jópofák, lehet válogatni. Kép Vettem neki két Disney-rugit, nagyon édesek, és csak egy ezres volt darabja. Persze nem plüss, hanem sima pamut, de jó... Kép Aztán még be is vásároltam mellé, utána átugrottunk a BricoStore-ba. CSinálunk neki itthoni benti hintát, ahhoz vettünk ilyen kampós csavart és kötelet. Felakasztjuk a bébihordót és kész is a hinta... Beletettük, de nem nagyon tetszett neki...majd próbálkozunk, mert akkor már fáradt volt, lehet hogy azért nem jött be neki a hintázás. Kép
Aztán hazajöttünk, kaja gyorsan, és már öltöztünk is fel, mert le kellett mennem a munkahelyemre az adózással kapcsolatos papírokat kitölteni. Addig apum sétálgatott kint a gyerekkel. Hazajöttünk és a sok öltözködés ellenére is tök jó kedve volt egy ideig. Most meg szunyál a drága.... Kép
Én is csak úgy tudok bárhová is indulni vele, hogy előtte megtömöm kajával, mert nem szeretek idegen helyen szoptatni..
Én benne vagyok hogy találkozzunk majd vmikor, csak Sancsin múlik...
Megyek pihizni, lassan éhes lesz Aisa...
Pusz:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Csak gyorsan beirom,hogy az AUCHENBA is van babaakcio!!Állitolag elég jo,én még nem voltam csak a másik topikba írta egy csajszi,hogy tudunk e rola!!
Most már igen!!!!!KépKépKép
Á inkább megyek mert nem vagyok rozsás kedvembe csak elrontanám a hétvégi jo hangulatotokat!!
Már ha persze lesz idötök jönni!!
sancsí!!Mi van veled???Legalább egy betüt pőtyőgj néha be hogy tudjuk,hogy megvagy még!!
AndiKépHátha felvidulok ettöl!!
Vendég
 


Sziasztok!
Az Auchanban voltunk tegnap. 200 ft volt két body és 300 két póló. 500 ft. a kordbársony kertésznadrág stb. Én legalábbis ennyit vettem. Menjetek el, nagyon jók. Ja 1000 ft-ért van overall is. Meg 115-ért bébidesszert. Sokan voltak. Dobálják a ruhákat össze-vissza. Olyan mint egy turizó már az egész.
A Cora állítólag ki van fosztva. Legalábbis a budakalászi. Ma megyünk a törökbálintiba.
Az én lányom most taknyos. Szívjuk az orrát ezerrel. Szegénykém, visít, mint akit nyúznak. Na megyek altatni a királylányomat!
Jó hétvégt nektek!

Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!

Sancsi!

Te is a Kútvölgyiben szültél? Visszanéztem az archivált üzeneteket és megláttam az ismerős hálóinget!!!

Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!!!
Miért a Kútvölgyíbe adnak háloinget???Nem értem!!Vagy ott találkoztatok és megjegyezted milyen háloingje volt Sancsínak???Na jo ne firtassuk!!Inkább azt mond hogy voltatok e a Corában??Ki van fosztva???És az AUCHEN???Sajna mi még nem kaptunk pénzt ugyhogy nem tudtunk menni vásárolni,pedig nagyon kéne bébicucc,mert ebbe a honapba 3 helyre ís megyünk babalátogatoba!!Remélem azért kedd délután még kapunk valamit,ja és persze azt ís remélem hogy addíg kapunk pénzt!!
Ma délután franko kis programom volt!:Adóbevallásomat csínáltam KépKépKép
Sajna ugy fest,hogy valamit elcsesztem gyed igénylésnél és én is meg Gábor is kapott csal.kedvezményt ugyhogy fizetek de katonásan!!Most éppen a kiskaput keresem ,mert semmi kedvem az állammal jot tenni!!
Hát ez van!!Mentségemre legyen,hogy tavaly amikor kitöltöttem a papirokat,mással voltam januárba elfoglalva,mint a rohadt papirokkal!!De gondolom ez az államot nem fogja érdekelni!!Lehet,hogy majd irok a Gy.Ferinek és akkor elnéző lesz velem és megkimél a fizetéstöl!!Szerintetek???
Na megyek kiáztatom a seggem és kigőzőlőm az agyamat!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!
Sajna az Auchan akciót most mi is kihagyjuk, mert mi sem kaptunk még fizut, és sikerült eléggé neccesre venni a hónap végét.. Kép
Szerencsére nekem a cég csinálja az adóbevallást, így ezzel nincs problémám... Kép
Királylányom reggel jól bekajált (170 ml), aztán aludt egy nagyot, most megint hamizott (mint aki két hete nem evett), és most megint szunyál! Olyan kis tündér...Ja, és éjszaka megint hagyott aludni, csak fél 5-kor ébredt előszőr... Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!
Andi!
A Kútvölgyiben van hálóing. Visszanéztem a képeket és akkor szúrtam ki. De most én is felteszek magamról egy kórházas képet és láthatod. A Corában baromi sokan voltak. Bébikaját vettünk, azonban a rucik jóval drágábbak, mint az Auchanban. Így azt nem vettünk. A barátnőmék most mentek el az Auchanba, majd este kifaggatom, hogy mit találatak még. Az az érzésem, hogy az Auchan űríti a ruhakészletét. Olyan dolgok is akciósak, amelyeket nem írtak az újságban.
Az én adóbevallásomat is megcsinálhatod, ha értesz hozzá. Van lakáskölcsönöm, életbiztosítási kedvezményem stb. Nekem totál horror az egész.
Gy. Ferinek felesleges írnod, mert akkor fizethetsz, mint a katonatiszt. Bocsi, de nem vagyok a nagy rajongója.
Az én lányom is szunyál most újból. És éjszaka megint velem aludt.
Gabi
petrababa
 
 


Kép
petrababa
 
 


Andi!

Ott van a január 11-i üzenetében Sancsinak a két kép. Egy kórház, meg az otthoni. Látod a hálóinget???????

Gabi
petrababa
 
 


Bocs hogy belekotyogok, de Sancsi a Margitban szült, mint ahogy én is. És ott is pont ilyen hálóingeket adnak, de csak a szüléshez... Kép
Úgy látszik ez a menő kórházi divat! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Élek ám még csak bele vagyok merülve az adózás rejtelmeibe!!Ha minden ok lesz,jöhetsz Gabi és megcsínálom neked szivesen!De elöbb megvárom,hogy mennyíre voltam ügyí ugyanis most csínálja nekem egy lány aki sztem könyvelő csak igy emailen keresztül küldtem el neki az adatokat és kiváncsí vagyok hogy ugyanaz jön e neki ki mint nekem!!Ingyen segit!!Képzeljétek!!
Már irtam nektek erröl a forumrol ott kezdtük el a beszégetést,és azota emaílezünk és nagyon aranyos és sokat segit!!
Majd jelentkezem!!
Maradt még valami nekem az Auchenba???
Puszi mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok? Én is vörösvári vagyok, két pindikém van. Áron 2 éves és Csaba 2 hónapos.
Gabi, te a Kútvölgyiben szültél?
Szia Andi!Köszi a meghívást!
Andi
andry
 
 


Szia Andry!
Örülünk, hogy bővül megint a csapat! Andival ismeritek egymást?
Hogy bírod a két gyerekkel egyszerre? Mesélj magatokról egy kicsit.

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!
Nem ismerjük egymást személyesen csak a Vörösvár forumon is van baba-mama topik és ott kezdtünk el beszélgetni mikor is kiderült hogy ő is jár ide a babanetre és akkor invitáltam ebbe a tpoikba mert nem tudta,hogy van!!
Andi!!
Miért ezzel a nicknévvel regisztráltál???KépKépKép
Ide legalább rakhatsz fel képeket!!Mieinket vísszanézheted,de mindig szoktunk frisseket rakni!
Sancsí még mindig nagyon el vagy tünve!!??Ennyíre lefoglal Enéh,vagy csak nem szeretsz minket???
Kép
Gabi!!
Azt hittem itt leszel most délelött!!??Nem alszik Petra??Vagy csak takaritgatsz??Én még mindig vallom az adomat,de már egyre jobban kezd idegesiteni!!
Szép napot nektek!!Menjek még az Auchenba??
AndiKép
Vendég
 


Sziasztok!
Hajni, köszi! Andi már válaszolt a kérdésedre.A két gyerekkel kapcsolatban, nem túl könnyű, mondhatnám baromi fáradt vagyok.Felváltva sírnak, ezért felváltva ébresztik fel egymást, ezért mindkettő általában nyűgös. Áron ráadásul féltékeny is, ami abban nyilvánul meg, hogy engem szekál.Kényszert érez, hogy valamivel bosszantson, ha pl. szoptatok. Kicsit már uncsi az itthonlét, alig várom a tavaszt, mert ebben a hidegben nem viszem ki a picit, mert pont beteg.

Andi,miért kérdezed, hogy miért ez a nick-em? Általában ezt használom mindenhol pár éve.
Képet nem tudok felrakni, hiába próbálom a Kútvölgyis topikba sem sikerül soha, mert nem tudom lekicsinyíteni. Majd, ha lesz időm visszaolvasgatlak benneteket, ha nem baj. A képeket megnéztem,édesek a babák.

Mi az, ami ennyire akciós az Auchanban?
Üdv
Andi
andry
 
 


Szia Andi!!!
Csak azért kérdeztem mert azt hittem nem akartál te ís Andi néven irni!!
Az auchenba baba napok voltak és nagyon sok minden akcios volt!!
Fotokícsínyítés:
Képre kétszer rákattintasz
-Image (felül)
-Resize Felülirod a felsö számot 300-ra legalábis nekem ez lett a jo méret.Az also számot automatikusan átirja!!
-FILE (felül)
-Save as (és már el is tudod menteni)
Tallozással a mellékletek feltöltésénél rákeresel!!
Nekem igy müködik!!Probáld ki!!
Én is rakok be eggyet,igaz nem mostani de ugy tetszenek ezek a keretes képek!!Azota se találok ilyen jo képkeretező programot!!
Szép napot mindenkinek!!
Ja Andi!Nagyon tetszik fiunévbe az Áron!!Miron második neve Arián de az Áron is szóba került!!
Mi van Petra babáék??Egésznap csavarogtok??Bár nem valoszinü mert láttam a teraszon a babakocsítokat,akkor biztos alusztok egész nap!!Lusta banda!!
Sancsí????
ANDI


Kép
Vendég
 


Szia Andi!!!
Csak azért kérdeztem mert azt hittem nem akartál te ís Andi néven irni!!
Az auchenba baba napok voltak és nagyon sok minden akcios volt!!
Fotokícsínyítés:
Képre kétszer rákattintasz
-Image (felül)
-Resize Felülirod a felsö számot 300-ra legalábis nekem ez lett a jo méret.Az also számot automatikusan átirja!!
-FILE (felül)
-Save as (és már el is tudod menteni)
Tallozással a mellékletek feltöltésénél rákeresel!!
Nekem igy müködik!!Probáld ki!!
Én is rakok be eggyet,igaz nem mostani de ugy tetszenek ezek a keretes képek!!Azota se találok ilyen jo képkeretező programot!!
Szép napot mindenkinek!!
Ja Andi!Nagyon tetszik fiunévbe az Áron!!Miron második neve Arián de az Áron is szóba került!!
Mi van Petra babáék??Egésznap csavarogtok??Bár nem valoszinü mert láttam a teraszon a babakocsítokat,akkor biztos alusztok egész nap!!Lusta banda!!
Sancsí????
ANDI


Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: