Új privát üzeneted érkezett!

Judy, azért örült apa? Mit mondott???

Vicuska, holnapi uh-ra drukk hegyek. Remélem meghízott (meghíztak) a tüszőid! Igyál sokat, a mnyh-t vastagítja!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata

nem megyek uh-ra :( nem mondta a dokim :roll:
de lh teszt+hő alapján még nem volt pém,asszem ez a hónap így is telik el :evil:
3 nap tesztig neked!!! :wink:

Judy

hogy van a mi kismamánk??? :D
Vendég
 


Sziasztok lányok,

Tegnap volt Bazsi évzárója, és nagyon büszke vagyok rá, mert rengeteget javított tavaly óta. A betüformálással és vonalvezetéssel volt gondja, illetve a matekkal. A mostani bizijében pedig ha osztályozni kellene mind a két tárgy 4-es lett neki. Annyira örültem. Dolgoztunk is rendesen, hogy javítson. Ja és kapott emlékkönyvet "példamutató magatartásáért" fiu létére neki lett egyedül az osztályban példamutató a magatartása. Nagyon büszke voltam tegnap az osztályban. :lol:

Most kezdődik a nyári szünet végre, holnaptól indul a tábor nekik. Remélem jól fogják érezni magukat. :lol:

Kata,

Persze, hogy örült neki, csak némi aggájai vannak az éjszakai alvásával kapcsolatban, ha sír a baba. De hát ez csak pár hónap, utána jobb lesz.
Megvárod a 3 napot a teszteléssel, vagy belevágsz előbb??? :lol: :lol:

Vicuska,

Akkor mindent bele, ha a teszt + és a hőd pedig lent van. Most vagy a legtermékenyebb időben. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

[quote="vicuska25"]Kata,

nem kaptam,azt mondta vas.lesz pé.nem is mondta hogy menjek vissza uh-ra.

quote]


Vicuska,
Bocsika :oops: , ezt értettem félre. Azt olvastam -ezek szerint felületesen-, hogy vas. kell visszamenned uh-ra. Azért még simán lehet pé-d. Tapadj apára :oops: ...

Judy,
gratulálok a kisfiadhoz. Ritka, hogy a fiúk jó magatartásért kapnak jutalmat!!! És amúgy jól vagy??

Nincs itthon tesztem, így legkorábban holnap tesztelhetnék, de kedden kéne megjönnie, valszeg azt már megvárom...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


kata,

Jó vagyok köszi, péntek óta semmi hányinger, lehet csak az izgalom tette. :lol: :lol:
Az egyetlen ami zavar, hogy állandóan álmos vagyok. Mindig csak aludnék.Remélem ez hamar elmúlik, mert egyszer bealszok az irodában aztán nézhetek, hogy mi lesz. :wink:

Akkor keddig már csak kibírjuk, +++++++ energy-k mennek, hogy szép 2 csíkos legyen az a teszt. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,

van otthon Bref duo-aktivod? (Wc fertőtlenítő) :shock: Légyszi pisilj rá!!! :lol: Hogy miért? Mert az egyik "topic-társ" azt mondta, amikor ő terhes volt, és öntött a wc-be brefet, és később rápisilt, akkor elszíneződött!!!! :shock:

És már párszor megcsináltam, többször semmi nem lett, tegnap meg 3 napja pedig elszíneződött. Nekem átlátszó-sárga a brefem, és ilyen rozsdabarna-narancssárga féle színű lett. Apával is kipróbáltattam, neki semmi nem változott. Úgyhogy baromi kíváncsi vagyok, működik-e a bref-teszt???? :lol:

Vagy lehet, hogy csak mensi előtt megváltozik a női pipi összetétele, és azt látom??

Kíváncsian várom a bref-teszt eredményedet, persze, csak, ha van otthon!

Köszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Most olvasom amit írtál. Valamilyen Bref Duo-m van otthon, ha hazamegyek megnézem, és kipróbálom.

A wc-be öntsem és ugy pisiljek rá, vagy kis pohárba burítsak egy keveset és arra pisiljek rá???

Most már én is kiváncsi vagyok. :lol: :lol:
Elég vicces, az tény. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy, igen, a wc-be kell önteni és rápisilni. Kíváncsi vagyok!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt,

ma reggel teszteltem, elég halványan bár, de kb 40 cm-ről is látható második csíkocskám is van!! Ezt mégcak halkan mondom, légyszi ne gratuláljatok!!! Majd, ha nem jön meg.... Hátha még csak a tüszőrepi szuri hatása miatt van ott a csíkocskám!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Juuuujjjjj.............Kata, nagyon izgulok, nem tudnál képet feltenni???? :lol:
De jó lenne, mehetnénk együtt védőbe. Gondolom neked is majd a nővédelmibe kell járnod. :lol: :lol: :lol:

Akkor csak +++++++++++++ energiákat küldök, hogy a csíkocska ott is maradjon.
Mikor kell amugy nem megjönnie???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Amúgy ma kellene nem megjönnie, tehát még nem maradt el a mensi. Tüszőrepi szurit kaptam 2 hete + pár napja vasárnap, kereken 2 hete kellett megrepednie, amit valszeg éreztem is, mert minden bajom volt.. Mindjárt felhívom a dokimat, mit tegyek, elkezdjem-e szedni a Duphastont,vagy lehet-e, hogy a két csík csak a tüszőrepi szuri maradványa?? (mert abban van hcg) :roll:

Sajna csak a telcsimmel fényképeztem le (5x), és nem túl jó minőségű, de azért látszik. Megpróbálom feltenni:

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Most beszéltem a dokimmal, azt mondta, még lehet a szuri hatása... 20 nappal a szuri után kell tesztelni. (én 16 napja kaptam) Azt mondta, kezdjem el szedni a Duphastont.

Most nincs túl jó kedvem...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


kata,

Ez nagyon szépen látszik. Hát csak nem az injekciótól lenne, azt nem hiszem el.
Alig várom a fejleményeket. Majd írd meg mit mondott a doki. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata,

Na nem feladni ám, akkor várj még 4 napot és csináld meg ujra a tesztet, ott lesz az a 2. csík. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja egyébként meg szerintem a szuritól nem lenne ennyire erős a csík.Ott tuti baba lesz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata!!!!!! :) :wink:

Én is látom a 2 csíkot!

jujj de jó!4 nap és te is kismama lehetsz!!!
Nagyon szorítok!!!
Vendég
 


Kata,

Azt számolgattam, hogy kb 1 hét lesz a babáink között.
Ez nagyon jó. :lol: :lol: :lol:

Vicuska,

Veled mi a helyzet??? Nem dobsz egy görbét?? Elvileg túl vagy az ovun, milyen a hőd??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

a hőmet nem értem:
Kép

Pedig én is akarok veletek együtt babázni!!!!! :lol: :lol: :lol:

Judy

pisiltél Bref-re?engem is most már felizgatott a téma :roll:
Vendég
 


Vicuska,

Mi a frásszal méred a hődet??? Hagyományos higanyos hüvelyben, annál jobb nincs.
Amugy leesett és hirtelen meg is emelkedett. Szerintem ott a pé a 14. napon.

Nem pisiltem Bref-re, mert Harpic wc tisztítom van otthon, csak azt hittem Bref. Amugy azt kipróbáltam, de nem színeződött el. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vicuska, bújj gyorsan a paplan alá, ki fogsz hűlni!! :wink: Tényleg nem tudom, mivel mérhetsz!!! :shock: Egyébként én is úgy gondolom, hogy a 14. napon volt pé-d.

Lányok, azért még finoman gondolok erre a tesztre, mert ha tényleg csak a szuri miatt volt, akkor...... :cry: Bár most kaptam egy pü-t bíztatásképpen, remélem tényleg erősebb csíkot fogok látni CSÜTÖRTÖK REGGEL. Akkor fogok ismét próbálkozni. Nem tudom, hogy a jeleimet én irekt produkálom, vagy tényleg vannak????!!!

Na megyek unokaöcsizek egyet.

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Nem lesz ott semmi probléma, mondom, hogy szerintem szuri okozta csíknak túlságosan is erős.
Alig várom a csütörtököt, reggel tegyél megint képet, korán bekapcsolom a gépet otthon, hogy lássam a jó hírt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata

mi az hogy cn.1.???csak nem jött meg?????


Csajok én nyelv alatt mérem szájban,digivel és higanyossal is.ciklus elején digivel,mert eltörtem a higyanyost,de 3 napja ujra higanyossal :oops:

ferty adott pét :P

Kép
Vendég
 


Egyébként én ilyan hidegvérű vagyok mindig,nekem sosincs lázam,ha haldoklok a tüdőgyulladástol,akkor se,kezem-lábam mindig jéghideg :shock:


Kata jelentkezz!!!
Vendég
 


Vicuska,

Hurrá, mondtam én hogy a 14. napon pé.
Akkor lehet izgulni hónap végéig.
:lol: :lol:
Egyébként szerintem Kata csak elfelejtette meghosszabítani a vonalzóját, azért mutat 1 cn-t.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Vicuska, nem szerencsére nem jött meg, csak, ahogy Judy mondta, nem nyúltam a vonalzóhoz. De majd mindjárt átszerkesztem...

Izgulok érteed, hogy kb 2 múlva zebrás tesztet mutogassál nekünk, jó? Az együttlétek szerint van esély.... :wink:
Drukkolok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Judy, tünetek? Hogy vagy kismami?? Tesók mit szóltak az új tesóhoz???

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


a hét kimaradt a 2 mellől :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Még nem tudják, majd augusztus elején akarom megmondani nekik. Szeretném őket elvinni 4D-re, hogy kézzel foghatóbb legyen a kistesó anya hasában. :lol: :lol:

Reggel várjuk a teszted. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi csajszik a drukkokat!!! :lol: :lol:

igyekszem fenntartani a hőmet magasan 9 hónapig :wink:
próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz :P
Most igenis sikerülni fog 8)


Kata :!: :!:

Holnap reggelre megadrukk!!!!++++++++
Vendég
 


Jó éjt Lányok,

Kata,

Reggel várom a jó híreket. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Reggel -vagy inkább hajnalban-jövök az eredménnyel... Nagyon izgulok.... :roll:

Jó éjt!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Gyönyörűséges szép jó reggelt! :wink:


Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Kép

Hurrrrrrrááááááá.....................gyönyörű szép zebrás teszt, most már vedd tudomásul légyszíves, hogy anyuka vagy. :lol: :lol:
Szép erős a 2. csíkos. Annyira örülök neked, most már tényleg mehetünk együtt szúrkákra. Jajj de jó. Vigyázz nagyon magadra. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy, köszönöm, hogy velem örülsz, de én majd csak akkor merem elhinni, ha lesz szívhang. Addig csak reménykedek...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Biztos minden rendben lesz és 2-3 hét múlva már a szívhangját is fogod hallani a kicsikének.

Rossz dolgokra nem szabad gondolni, csak pozitívakra.

Mikor mész dokihoz?? :lol:

Vicuska,

Most már tényleg rajtad a sor. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


KATA!!! :lol: :lol: :lol:

Gratulálok!! :P
Kép

Gyönyörű zebra :)
Vendég
 


Vicuska, már csak te jössz!! Ki ne maradj a fehérvári hármasfogatból!! Itt érkezési sorrend van babásodás szempontjából: Judy indította a topicot, én csatlakoztam eőször, aztán te jöttél... Szóval most is te jössz!!

És egy másik dolog:
nincs kedvetek az aktuális vizsgálatokat, vagy bármi fontosat beírni dátummal az aláírásotok alá? És akkor ott láthatnánk mindenkinél, nem kellene feleslegesen kérdezgetni egymást.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Csajok, ne csináljátok már, hogy nem jöttök!!!! :twisted:

Judy, te is gyere, sőt, inkább hívd ide Madianit is, ha már kiderült, hogy fehérvári!!! :wink:

Vicuska? Veled mi van?? Remélem jó egy hét múlva te is boldog leszel!!! :lol:

Miért nem jöttök???? :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap nem engedett ide irni a babanet :cry:
Hőjelentés:áttette pémet 14-16 cn-re. :shock:
Kép

Hogy vagytok?
Mi újság a kismamákkal???
Hétfőn lesz a 22.napos vérvételem,párom is akkor megy vizsgálatra
Vendég
 


Sziasztok,

Vagyok-vagyok, nem vesztem el, csak meló van idebent. Most is dolgozok.

Vicuska,

Látom azért kihasználtátok az áttett pé-t is. :wink: :wink:
Remélem párod eredménye jó lesz. Ha megvan a tied is, meg az övé is, majd írd meg. Akkor majd azért okosabbak lesztek.

Kata,

Hogy érzed magad?? Van valami tüneted??
Nekem a mellbimbóm kiáll, vörös és nagyon érzékeny, 15 percenként pisilni járok, és rettenetesen aluszékony vagyok. Egyfolytában csak az ágyikómban lennék és aludnék. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Judy, néha érzékenyek a cickóim, meg öklendezek (de az is csak néha jön rám, nem egyfolytában), van, amikor tök nem zavarnak a szagok. :shock: Nagyon sokszor nem kell pisilnem, álmos is csak néha vagyok. Idegesít is, hogy elég-e ennyi tünet, vagy....????? :? Remélem minden rendben van. Tegnap este néztem, illetve éreztem, hogy kicsit "kidudorodott" a méhem. Szóval, ha a gyomromtól lefelé végigsimítom a hasamat, ott a éhemnél van benne egy "hupli". Nem tudom, érthető-e??!! :roll:

Már nagyon szeretnék rókázni, hogy tudjam, hogy minden oké... :wink: Mosolyogva görnyednék a wc felett ... :lol:


Vicuska, remélem a párod megy a kiskatonavizsgálatra, nem gondolja meg magát!! Nem baj, ha később volt pé-d, a lényeg, hogy tettetek érte akkor is :lol:

Mindjárt indulunk Pestre, megyünk a barátainkhoz grillezni. Tegnap bepácoltam 2.5 kg tarját, meg 1 kg pulykamellet, jó fokhagymásan.. Bár most nemkívánom egyáltalán!!! :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Jó szórakozást a kerti party-hoz, én szívesen mennék helyetted. :lol: :lol:
Imádom az ilyen grill party-kat.

Nahát az én hasam amugy is dudorodik, persze a hájtól. :lol: :lol: :lol:

Szóval még egy kis időbe beletelik, amig különbséget tudok tenni baba és zsír között. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakoznék hozzátok, remcsi nem baj. Láttam Hoppá ezt már kezdeményezte is. :) Remélem lesz itt is adatforgalom :)

madiani
 
 


Judy itt ismét gratula,

Hoppá nagyon szép a teszted :) én is szeretnék már ilyet

De ugye most az érkezési sorrend miatt Vicuska jön mega drukk Vicuska

Aztán remélem én :D

madiani
 
 


Szia, :lol:
üdv a fehérváriak között. Örülök, hogy idetaláltál!! :lol:

Azt már tudom, hogy a Palotavároban laksz, és Anitának hívnak, de mást nem nagyon. (olvastalak benneteket is) Mesélsz magadról??

Köszi a gratulációt, de írtam már pár napja, hogy amíg nincs szívhang, addig még izgulok. (aztán majd utána a 12. hétig, aztán...) Szóval innentől kész aggódás lesz az életem, de erre vágyom már lassan 3 éve!!

Te is sorra kerülsz nemsokára, biztos vagyok benne. Jársz dkihpz? Ki a dokid??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


dkihpz=dokihoz :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Kata! Már 3 éve? Ejha.

Mi csak 3 hónapja, szóval olvastad hogy mi történt velem. A múlt hónap biokémiai terhesség volt (legalábbis a csajok az mondják). Valószínű mert a teszt pozitív lett, de csak megjött. De nem keseredem majd jön amikor jönnie kell. :) Ugyis a babóca dönti el mikor akar jönni.

írok privit

madiani
 
 


Jó reggelt,

Szia Ani, jó hogy idetaláltál, most már legalább 4-en vagyunk.

Nekem is megírod, hogy ki a dokid?? Csak mert olyan kiváncsi fáncsi vagyok. :lol: :lol:

Amugy hogy érzed magad??

Kata,

Az aggódás most már sosem fog elmúlni. Erre készülj fel. Mindig lesz valami a gyerekkel kapcsolatban, ami miatt aggódnod kell. Dehát ez van. Édes aggódás ez.

Vicuska,

Hol vagy??? Eltüntél.

Lassan leszünk annyian, hogy egy fehérvári randit is összehozhatnánk. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



szia Ani,

Én jól vagyok, túl jól.

Hányinger még mindig nincs, csak a mellérzékenység,álmosság és pisilhetnék.

Egy kicsit aggódok is hogy minden rendben van-e, merthogy a fiukkal ilyenkor már hányós voltam.

Holnapután megyek uh-ra, alig várom, remélem csak jókat fog mondani a dokibácsi. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Judy, én is aggódom kicsit, mert nem erősödik a hányinger, csak kicsit rossz a gyomrom. Ma azért csináltam még egy tesztet, hál istennek erősödött a csütörtökihez képest. :lol: De nyugodtabb csak az uh után leszek, ha lesz szívhang...

Vicuska, merre vagy?

Ani, azt elarulod még, hány éves vagy??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: