Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Szia Andi68KépHát igen,idetaláltam,de látom nem nagyon irogattok!Mi is nagyon sokat csavargunk,a héten minden nap mentem délelőtt is,délután is.Andi68,ti hova jártok a lidetbe?Én a csajszival minden délután a ligeti játszótérre megyek.Nagyon szeret ott lenni,egész du.a homokba vanKép)Na most én is megyek,remélem ennél azért többet fogtok irniKépSziasztok!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok, és üdvözlöm új tagunkat Tündérkét!!!!!!!
Már rég nem írtam de mindn nap megnéztem ki nézett be erre az oldalra. A Zita üzeni hogy nem jó a gépjük és ezért nem tud írni.
Magunkról: már egy hete itt a tesóm és egész nap mászkálunk meg csavargunk, Andráskám kezd elszokni a kiságyától, Gergő meg a dínó korszakát éli.
Tündérke! hány évesek a gyerekeid? Imádom én is a nagy családot de már vágyom dolgozni is (néha), Te hogy vagy ezzel ?
Andi meg van az útlevél? mikor mentek?
Segítség, hogy kell itt a babaneten képet feltenni? El szeretném adni a Gergő ágyát ami most ifjusági ágy de rácsos kiságy volt pellenkázóval eggyben, és a szekrényt a gyerek szobából, azt kellene lefényképezzem és feltegyem.
Mi minden délután a Klauzálon vagyunk, igaz hogy Gergő már kezdi unni de Andris még nem, ma viszont elutazunk és majd vasárnap jövünk. Szomorú is vagyok mert már be is van borulva és ez lessz egész hétvégén nekünk meg muszáj menni egy ismerős ballagására.
Na mentem csomagolni, sziasztok és írjatok!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Szia Tündérke, jó hogy megtaláltál minket! Írjál még magatokról! Ti hova jártok a picikkel?
Ági, mit tud Andris csinálni a Téren? Egy pokrócon van, vagy hogy? JövQ héten mi is kimegyünk du., remélem, ott lesztek!
Képfelrakást tudtam, de már elfelejtettem, mert olya rég elvitte a tesóm a digigépét, és nem tudok feltenni semmit, pedig szeretnék.
Ma nem tudom, mit is csináljunk, úgy tqnik, megint rossz idQ lesz. Most megyek reggeli csinálni Kismikinek, képzeljétek, mintha fogyott volna, mégiscsak a védQnQnek van igaza, hogy gyerünk, mostmár enni kell mindenfélét?? Egy hét múlva lesz Miki 7 hónapos. Mit gondoltok?

Puszi
Éváék
rizike
 
 

 
 

Sziasztok!
Na, úgy látom kezdünk visszatérni! Szuper!

Ma mégsem voltam sehol, olyan rossz reggelünk volt, és az idő is úgy nézett ki mintha esni készülne, na ebből már volt részünk elég a héten, így itthon maradtunk. Kittike a szomszédban nézi a Némó-t.

Tündérke, mi az Évivel a szigeten szoktunk randizni, még nem voltunk a Ligetben, de most szerdán olyan nehezen jöttünk haza a tömegközlekedés katasztrófa volt, hogy nekem egy időre elegem lett a Margit-szigetből. Majd rábeszélem Évit, hogy menjünk a Ligetbe a jövő héten akár talizhatunk is ha gondolod.
Nem mentem baba-mama klubba (se) az Almási térre, e írhatnál róla; milyen?

Ági, képet nagyon egyszerű feltenni, rákattansz a melléklet feltöltése izére itt lent, és már keresed is a képeket. Méretileg a legkisebbet célszerű és jpg. legyen, mert azt hiszem csak azt fogadja el.
Amúgy jó nyaralást! Találkoztam a tesóddal a Klauzálon, és Pistivel meg a fiúkkal. Te meg épp túrógombócot csináltál, lenyomoztalak!

Évi, szerda?
Etetés: szerintem nem fogyott, csak nőtt, és már nem néz ki olyna Gombóc Arturnak! Viszont már tényleg kellene etetni, ahogy mondtad szerdán, krumplicska, répácska, sütőtök!, csirkemell, gyümi, barack, na és a tejpép is mehet szerintem vagy főzhetsz grízt, ahogy anyukád mondta, de szerintem a tejpép azért jobb, nem kell főzni, és a tehéntej is talán enyhébb formában van benne. Petinek vettem, ha szeretnéd fel is jöhettek kipróbálni egy adagot, ha utálja nem veszel.
Most megyek, jó hétvégét!
Andi
andi68
 
 


UI.
Állítólag ma is lesz egy vihar még este! Jaj.
andi68
 
 


Sziasztok,és köszönöm a szives fogadtatástKépDanyoi:a fiúk 9 és 8,a kiscsaj másfél éves.Én a ligetbe viszem a Vikit délutánonként.Régen az almássy-térre jártunk,de ott nagyon elszaporodtak a neveletlen kölykök,volt amelyik bántotta is Vikit.Andi:a klub nagyon jó szokott lenni,bár most nyári szünet van,csütörtökön volt utoljára,legközelebb majd szeptemberbe lesz újra.Gyertek ti is a ligetbe,mi nagyon szeretünk oda járni,csak nehéz a kiscsajt hazahozniKépegész nap ellenne ott.Na megyek,aki nyaralni indul annak jó nyaralást,aki itthon marad,az is érezze jól magát.KépSziasztok,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!
megérkeztünk és ismét nem jött be az időjósoknak, legalább is ott nem volt se vihar sem nagy eső bár felkészültünk mindenre. Pénteken nagyon meleg volt, szombaton reggel egy pár szem eső esett aztán nagyon jó idő, és ma is csak reggel esett pár csepp eső.
Évi : Andris jól elnézelődik szereti bámulni a gyerekeket aztán elalszik, persze ez nem lessz mindég így. Az evésről csak annyit hogy nálunk a Gergővel ugyanez volt, nem adtam neki semmit enni csak tejcsit úgy 6 honapos koráig aztán meg vérszegény lett és nem hízott, akkor jött a vérvétel meg a vitaminok és a kanalas kajákat is nagyon nehezen keztde megszokni, ezért most a kicsit már elkeztem etetni gyümölccsel és most adnám a főzeléket de azt nem kedveli.Ígyhát azt javaslom kezd el a kajákat mert már nem elég nekik az anyatejcsi, persze ettől még nagyon sokáig szoptathatsz, úgyis az lessz a kedvenc fogása még sokáig, vagyis ameddig Te akarod.
Tündérke: a fiúk besegítenek Neked, játszanak a kislányoddal? gyertek a Klauzálra, ott is van neveletlen gyerek de kicsit nagyobb a tér és több a játék is.
Egyszer megbeszélhetnénk ott egy találkát mondjuk délelőtt amikor kevesebben vannak Évi, Tünde, Andi, Zita, ez mindenkinek szól, oda legalább nem kell BKV- ra ülni (gondolom).
Andi köszi a segítséget a képpel kapcsolatba mostmár csak le kell fényképezzem a szekrényt meg az ágyat amit el akarok adni.
Na sziasztok és szép álmokat!
Remélem voltatok szavazni!!!
Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Andi, oké a szerda,és a Klauzálra is szívesen megyünk!
Ági, melyik délelQttöt beszéljük meg? Többiek?
Most rohannom kell, majd olvaslak titeket, mert most csak átfutottam mindenkinKép

puszi
Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van. Én most megint "facér" vagyok, mert Kitti a mamájánál maradt a héten. Peti viszont az ölemben ül, így nem lehet írni.

Akkor talizzunk a Klauzálon szerda délelőtt? Aztán ha van kedvünk tovább is mehetünk, majd meglátjuk.
fél 11-re gondoltam, mit szóltok?
Csocsi,
Andiék.

UI. Most letettem Petit.
Van a DM-ben egy kuponos akció. Ha kitöltesz egy jelentkezési lapot, pár nap múlva küldenek egy levelet, amivel be kell menni a DM-be és adnak egy kuponfüzetet. ( ennél bonyolultabban már nem lehet csinálni.) A füzetben elég sok kedvezményt adó kupon van, de ajándék kuponok is. Pontosan: egy Dove szappan, egy kecskeméti bébiital, egy laktoherb tea, 2 darab szilikon cumi, egy babylove babaszappan. Érdemes bemenni!
Pusza!
andi68
 
 


Szió, megint rohannom kell (jön 2 fog, sírás, nyavalygás), szóval nekem jó a szerda fél 11, ha nektek is. Kupon akcióra benézek én is!
Robogok altatni meg lakást ráncbaszedni
puszi mindenkinek

Éviék
rizike
 
 


Sziasztok!
nekem is jó a szerda délelőtt akkor dumálunk végre...
Most megpróbálom feltenni a képet amit akartam és eladó a rajta látható bútor.
Üdv Ági.
danyoi
 
 


nem sikerült, miért?????
danyoi
 
 


Ági!
Ha akarod szerán felszaladok és együtt feltesszük a képet. Elég kicsinek kell lennie. Mit írt ki?


Akkor szerda fél 11-kor várunk mindenkit a Klauzál téren!!!

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Andi ha van időd gyere fel mielőtt lemegyünk a térre, mondjuk 10-re és akkor félre kész vagyunk.

Holnap találkozunk!
Üdv Ági.
danyoi
 
 


Oké, de már felmentem és már holnap van! Kép

Jót dumáltunk, de én agyon fagytam!
Most mennem kell, csocsi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Mi holnap megyünk le a telekre és vasárnap jövünk is vissza. Találkozzunk megint a jövő héten valamelyik délelőtt. Irjátok meg Kinek mi a jó...
Még mindég nem sikerült feltegyem a képeket a bútorról, de a fotó albumban már van egy pár kép, nem értem oda miért fogadja el ugyanazt a méretet?!
Na megyek pakolászni a kicsi már 7 után elaludt de ma szinte semmit nem aludt nem tudom mi volt vele...
Üdv mindenkinek és jó hétvégét!!!
Ági.
danyoi
 
 


Hali!
Mindenkinek kellemes hétvégét!

Nekem jó a szerda, de a többi nap is.

Puszi,
Andi.
andi68
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó lenne a szerdai nap! Ági, megkaptad a mélt? Képzeljétek, este vacsorát adtam Saminak, és éjjel nem kelt fel!!! Nekem ez óriási esemény! Pedig csak meggyturmix volt+egy darab babapiskóta+egy fél alma. Hogy telt a hétvége? Meséljetek!
Puszi

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!
már reggel írtam itt de nem ment át és csak most látom hogy megbuggyant a rendszer.
Szóval nekem is jó a szerda.
Évi azt beszéltük hogy átkülöm a képeket és a párod lekicsinyiti.
Látod látod éhes volt az a drága gyermek,ezért ébredt fel.
Szerdán hozd az új gépet és kipróbálod, én is viszem.
A hétvége jó volt kint sütöttünk meg főztünk,vasárnap meg jót aludtunk mind ami ritka mert hol az egyik gyerek alszik hol meg a másik aztán meg indultunk és így kikerültük az esőt.
Andi holnap mikor megyünk az oltásra????
Irjatok és sziasztok Ági.
danyoi
 
 


Ági, akkor küldd át, ha meg már átküldted, ma megcsináljuk a képeket! Akkor szerdán hánykor?
Kafa lehetett a hétvége! Minket itt evett a fene Pesten, mert Miklósnak tanulnia kellett-végül a Ligetben kötöttünk ki, a tóparton.
Szerdán hánykor?
Puszi mindenkinek

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Jaj, holnap oltásra megyünk, majdnem elfelejtettem. Nincs sok kedvem hozzá, megszúrják szegény picurkámat. Az vígasztal csak,hogy ez lesz egy ideig az utólsó. Már megint nem emlékszem délelőtt vagy délután van-e rendelés, majd holnap megnézem, most lusta vagyok megmozdulni.

A szerda remélem azért nem lesz gond a 2 oltásos hapsival.

Szerintem a fél 11, mint a múlkor az jó volt. Oké?

Drukkoljatok nekünk az oltáshoz!
Csocsi,
Andiék
andi68
 
 


Hali!

ma 2-4 ig van bent a doki, én 4 előtt megyek mert utána megyek Gergőért.
Akkor holnap talizunk.
Évi még nem küldtem át a képet.
Puszi Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Andi, oltással minden rendben? Drukkoltunk nagyon!
Akkor holnap fél 11! Puszi mindenkinek

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!
Az oltást elnapoltuk, mert a doki szabin van. Peti örülhet! Kép

Hogy mi mennyit tudunk dumcsizni!!!!!
Tali holnap is a Klauzálon!

Aki tud jöjjön!

Puszi.
Andi

UI:
Próbaképp a lekicsinyített fotó, itt Petyka 14 hetes, de azóta nincs új kép.
Hát nem cuki?
Kép
andi68
 
 


Sziasztok!


Petyka irtó aranyos, még kicsinyítve is!Kép
Holnap én is viszem a gépet! Képzeljétek, Sami a vendégségben majdnem egy fél felnQtt tányér gyümölcslevest megevett, ordítva követelte, este meg tejpürét megint egy pohárral. Mi van ezzel a gyerekkel??? Kép
Megyek vacsorázni, puszi mindenkinek

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!
Én ma később csatlakozok de igyekszem hamar elrendezni a dolgaimat. Miért csak 10-kor nyitnak az üzletek?
danyoi
 
 


Sziasztok!

Na, már megint itthon.
Peti alszik mint a tej, 4 órakor kidőlt. Kíváncsi vagyok mikor ébred.

Most tudtam meg, hogy most szombaton az óbudai szigeten lovas juniális lesz + a matav gyereksziget is, úgyhogy van program dögivel. Kár hogy le kell szedni a cseresznyét, de lehet hogy vasárnapra halasztjuk mégis.
Én odavagyok a lovakért. (is)

Még egy hír:
Meglepetés a sziget kis kalózainak:

Aki június 1. és július 9. között bármelyik hétköznap 10 és 18 óra között vezetékes telefonról hívja a (06 1) 240 8100 telefonszámot és regisztráltatja magát, annak gyermekét, gyermekeit kalózsapkával ajándékozzuk meg!
Szóljon a családról a hétvége! Találkozzunk a Matáv Gyerekszigeten! (Budapest, Hajógyári sziget)
További információ: www.sziget.hu/gyereksziget

Na, mentem!
Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

És mennyi a hívás díja?Kép 600 ft? Csak hülyülök, de tényleg, mennyi? Megy valaki a gyerekszigetre? Úgy tudom, van sátor a legkisebbeknek is. Mi tervezzük! Andi, megvan már esetleg AZ ALVÓS KÖNYV? Kezdek eléggé fáradni, most du. nem jutott eszembe, hol van a Bajcsy- Zsilinszky út...
Küldök egy pár képet kicsinyítve.
Megint kaja: Sami este megevett egy EGÉSZ csirkecombot, mellé kelkáposztafQzeléket egy kistányérral. Normális ez??

Mi újság veletek? Nyúl ügyben kérdezQsködöm. Bácsi megvan?

Puszi

Éváék
rizike
 
 


Helló!
Látom mindenki a gép előtt van és alszanak a gyerekek.
Mi szerintem kimegyünk a Rukkel tóra szombaton délelőtt ha van kedvetek gyertek.
Beszéltem a www.skype.com ról ezen lehet beszélni ha telepítitek és közben dolgozhatsz a gépen, persze csak azzal aki szintén bent van a rendszerben.
Mennyit eszik ez a Miki?! de ő tudja mennyit bír hát adjál neki, lehet most kezdi élvezni az ízeket.
Andris is elaludt úgy 3 után de csak egy órát volt csend és most ujaban egy óra alvás után elkezd sírni, nem tudom miért?
Míg elmegyünk még jelentkezem de addig is írjatok, már látom, ez fog nekem hiányozni...
Megnézhettek minket a fotóalbumban a Gergő és Andráska névnél, sikerült pár képet feltegyek.
Na megyek de még jelentkezem!
Sziasztok!
Szép álmokat!
Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Ági, megnéztem az albumotokat, nagyon édesek a gyerkQcök, de nem mondtad, hogy otthon medencétek van, és hogy a férjed DJ!Kép
Telefon-cuccot letöltöm, lehet, hogy így végre fel tudjuk venni a kapcsolatot a kanadai rokonsággalKép
Rukkel tóra szívesen mennénk, nem tudom, lehet, hogy a húgomék is-de milyen idQ lesz??

Puszi

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

nem tudom mijen idő lessz mivel nem vagyok időjós, de ha nem süt a nap csak meleg van az a legjobb, nem kapnak a gyerekek napszúrást.
Jót nevettem ezen a medencén és ha a férjem DJ lenne...
Rukkelre az út az MO on kell menni a coca cola fele és egyenesen tovább, aztán el kell térni Bugyi fele. Mi szerintem már 10 re kint akarunk lenni hogy úgy 1 után jöjjünk haza.
Köszi a képeket ojan jól lekicsinyitetted őket hogy nagyitóval ülünk a gép előtt(képzelj most ide egy ojan vigyorgó arcot)
na megyek mert nagy takarításban vagyok.
Majd még jövök.
Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Nagyon remélem, hogy jó idő lesz, bár ahogy most zuhog.....
Nekünk cseresznyét kell szedni, de a múlt hétvégén is az eső miatt nem szedtük le. Most már túl fog érni. Kép

Én sikeresen bejelentkeztem a kalózkendőkért, csak a matáv ügyfélszám kéznél legyen, mert kérik.
Kérdezik mikor akar menni az ember, de honnan tudjam, mert ha esik akkor nem megyünk oda se.

Most megnéztem a képeket, Évi nagyon köszi!!!!!!!!
Fantasztikus jók!
Ha van még esetleg, azokat még lécci majd kérjük!
Most megyek, és mindenkinek küldök a képből.
Kép
Jó hétvégét mindenkinek!

Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Voltunk cserit szedni, mondanom sem kell, hogy tiszta kukac az egész fa. Kép

Ma a délelőtti szunyókálásomból a 4 éve nem látott nagybátyámék ébresztettek, mint váratlan vendégek. Amúgy aranyosak voltak, csak nem voltam felkészülve, a hűtőm kongott az ürességtől.

A bácsi nincs meg, tegnap voltam a rendőrségen bejelenteni, bár nem hiszem hogy nagy erőkkel elkezdik keresni, de meghalgattak.

A nyuszinak keresem leendő gazdiját még mindig.
Nem kajának!

Sziasztok!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok Lányok! Itt a csapat elveszett tagjai Bálint és Ari
Éva gratula a HAMIMENNYISÉGHEZ!!!
Andi-Nyuszi hopp,nyuszi hopp,máris egyet elkapok...Kép
Most elköszönök...Jó éjszakát!
ari80
 
 


Sziasztok!

meg volt a keresztelő és nagyon jól sikerült mindenkinek tetszett főleg Andriskámnak, először aludt aztán mereven nézte a papbácsit és egy mukk nélkül hagyta hogy szentelt vízzel leöntsék a fejecskéjét. Gergőnek is tetszett habár az elején azt kérdezte "nem fog fájni Andrisnak?"
végül Ő is kérte hogy kenjék meg olajjal a homlokát. Aztán jött Anikó a bölcsiből és vigyázott rájuk míg elmentünk ebédelni.
Szóval minden rendben volt és most mindenki nyög úgy tele van a gyomrunk.
Még nem biztos hogy hétközben lemegyünk poroszlóra, ígyhát szóljatok ha van kedvetek jönni a térre délelőtt mert tudok menni én is.
Na megyek lefeküdni, jó éjszakát, és sziasztok!!!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Csak benézek, mert feje tetején áll a lakás-Ági, nincsenek képek a keresztelQrQl? Andi, holnap átküldöm a képeket más méretben, nem tudom, hogy lettek ilyen kicsik! Nálunk az almafa van tele kukakaccal,a törzse is, az egész. Mit találtál ki kajának a vendégségnek???Kép
Szia Ari, csakhogy idetalálsz! Mi újság veletek??
Klauzálra még a héten mi is le tudunk menni, aztán szerintem mi is szedjük a sátorfánkat, ha a BandaKép minden tagja elutazik!!

Puszi
Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Andriska keresztelőjéhez! Biztosan tündér volt, kaptál neki sapit?

Ari!
Jó hogy itt is felbukkansz!
Hogy vagytok?

Ma voltunk a Ligetben, nagyon szép ott is minden!
Majdnem olyan jó, mint a Margit sziget, a nagy platán és egyéb fák, kellemesen fújt egy kis szellőcske, szóval szuper!
A trolival jöttem vissza, (70-es) teljesen üres volt!
Kitti nagyon szereti a helyet, ahová jár.
Nekem kicsit fárasztó, mert mire hazaértem, már alig volt valami időm és mehettem érte. Na de kibírom ezt az egy hetet.
Most mennem kell, Peti nem hagy.
Csocsi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám, már nem is tudom, melyik topikba menjek utánatok...

Éva, eltűntél a korosztályos topikból... És a leveleimre sem reagálsz, valami baj van?

Anyukám hazament, már mi is mozgóképesek vagyunk, van még az a keddi torna? És a Belváros topikban felvetett strand-téma engem is izgat, mert nem akarok kihagyni két hónapot úszás nélkül... Ötletek? Én elkezdtem utánajárni, és eddig minden kérdezett helyen szünet van nyáron babaúszásban sajnos...

Andi, mikor mégy a Ligetbe? Mi a meleg órákat itthon hűsöljük, de három-négy után már kimerészkedünk, és este hétig szabadban vagyunk, így jól elfárad, hamar elalszik Manó, és nem is ébred fel nagyon reggelig.
Fulescsacsi
 


Helló!

Fcs, eléggé elfáradtam valahogy, azért nem is tudtam írni mindenhová, ahova akartam. Strandra nagyon jó lesz járni, nem is reméltem, hogy valaki vevQ lesz az ötletemre!!Kép
Torna megint van, most 3 hétig nem volt-de csütörtökön, kettQkor!
Liget is klassz, van ott egy Játszóház is, mi oda is szoktunk járni, 1 éves korig ingyenes, és 1000-féle játék van.

Puszi mindenkinek

Éviék
rizike
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Évával telefonon, csütörtökön beindítjuk a strand-projektet! Valószínűleg a rómaira megyünk, de még képlékeny. Ki jön még? Taliegyeztetés telcsin.
Fulescsacsi
 


Sziasztok Anyukák!

még mindég nem mentünk el budapestről, ígyhát a holnap délelőtti Klauzál téri találka nekünk jó.
Remélem jösztök piknikelni.
Andi, vitted ma oltásra a Petit? Szoritok nektek.
Irjatok ha jösztök!!!
Teszek fel képeket a keresztelőröl az itteni albumba.
Üdv Ági.
danyoi
 
 


Mi megyünk most, 11-re valószínűleg odaérünk. ha csak nem potyognak azok a bzonyos cigánygyerekek az égből.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Mi is megyünk, megpróbálunk fél 11 és 11 közt odaérni, Andi, jöttök?
Puszi

Éváék
rizike
 
 


Halihó!
Oké, de nekem inkább 11, mert mire én a Ligetből visszaérek!
Akkor ugye a Klauzál térről van szó?

Oltásra nem mentünk, majd csütörtökön.

Nincs már úszás a Köszinél?

Én is mennék strandra, ha tényleg meleg lesz, de csak a jövő héten! OKé?

Tali holnap, úgyhogy majd kibeszélünk mindent. Ha ilyen hideg lesz, sétálhatunk is! Az jót tesz a farizmaimnak! Kép


Puszi!
Andiék
andi68
 
 


Sziasztok!

Most mégsem megyünk, Ágiboszink kölcsönadja az utazóágyat egy miskolci próbaútra, de csak ma tudja odadni, azért megyünk. A csütörtököt viszont továbbra is pártolom, reméljük meleg lesz!

Éva, felhívlak este, hogy mit beszéltetek meg, az lenne a legjobb, ha ugyanígy 11 körül taliznánk valahol, pl. a Hévnél a Battyányin, vagy ilyesmi.

Andi! E hét szombaton lesz utoljára, utána legközelebb aug vége, szeptember eleje...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Évi! ma hívott a védönő és kérte hogy szóljak neked is hogy holnap 3 kor lessz az utolsó masszázsos alkalom a csecsemő és anya gondozóban a Madácsh téren. Én megyek, gyere ha tudsz.
Próbáltalak hívni de nem voltál elérhető.
Még írok mielőtt elmegyünk, addig is sziasztok!
Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Végre újra jó a gép, és 4 kerek napig itthon vagyunk, így gyorsan írok. Hétfőn reggeltől újabb 1 hétig a nagyszülőknél pihenünk.
Évi! Ági!
Engem is hívott ma Ili, de mi holnap oltásra megyünk, így nem tudunk menni masszázsra, pedig nagyon jó lett volna! Puszilok mindenkit, remélem legközelebb tudunk menni. Írjátok meg, mi volt!
Egyébként szupi volt eddig a nagyiknál, van pancsoló, hinták, homokozó a kertben, születtek kiscicák is, a kert roskadozik a sok zöldségtől-gyümölcstől, így Emesének ez most igazi babaparadicsom. Esztert meg rengetegszer kiteszem a kertben felállított pavilonsátor alá az utazóágyba, ahol a jó levegőn hatalmasakat alszik. Ja! Ma kóstolt először őszibarackot, furcsának találta.
Egyenlőre ennyi, míg itthon vagyunk még írok.
Zita
zait
 
 


Sziasztik!
Peti az ölemben ül, így nem lehet írni. Teljesen megvadul a billentyüzettől.

Zita!
Üdv. újra itthon!
Mi is ma voltunk oltáson!
Eddig semmi gáz, de még el ne kiabáljam. Kitti viszont lehet hogy napszúrást kapott, mert hőemelkedése volt amikor értementem. Reméljük rendben lesz, most a kádban ázik.

Fcs!
Kár, hogy nem jöttél !
Úszni lehet hogy elmegyünk, de még nem bizti, mert buli lesz a munkahelyemen és meghívtak engem is! (gyerekestül) Persze lehet, hogy csak azért mert a férjem is ott dolgozik, így könnyebben eszükbe jutottam! Kép

Képzeljétek, vettem utazóágyat, 8900 froncsi az Interspárban. Azért ez mégis csak jobb, mint a Tescoban 17 ezerért. Reméljük tart is valameddig.
Amúgy nagyon nehéz, képtelenség lenne vonaton cipelni. Kép
Vettem babakocsit is!
Most lépek, ki kell halásznom Kittit a kádból.
Mindenkinek jó hétvégét!
Puszi,
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Szia Zita, jó régen voltál már itt! Klassz lehet a kertben!
Ági, bocs, hogy nem írtam vissza, de reggel jöttem rá, hogy dokinQhöz kell mennünk, és rohantunk, mint a szélvész.Kár, hogy szabadságon volt... Remélem, sikerült elhalasztani a masszázsalkalmat! Fcs -ékkel voltunk a Paskál strandon, nagyon klassz!
Andi, hol van ez az Interspár??? Én is vennék ágyat, utazunk nemsokára m i is!

Most értünk haza, körömpörköltet eszem lecsóval és fQtt virslivel-képzelhetitek, milyen éhessss vagyok!Kép

Puszi mindenkinek, írjatok!

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!
Volt végül masszázs, vagy elhalasztottátok?
Eszter is megkapta az oltást, egyenlőre hőemelkedésnek, vagy pírnak a lábán nincs nyoma, de a biztonság kedvéért kapott éjszakára egy kúpot.
De. Közlekedési múzeumban voltunk, Emese nagyon élvezte a terepasztalt. Holnap IKEÁ-ba megyünk családostól, du.- az alvás után- meg a Természettudományi Múzeumba. Szerencsére már ingyen van ez is.
Az utazóágy szuper, mi éve nyúyyuk a miénket, és még semmi baja.
Puszi:
Zita
zait
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: