Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anikó!

Az előbb már írtam egy hozzászólást és az egész elszált.Szóval...........

nagyon aranyos a hátizsákotok,Bálintnak is van egy ő avval jár a bölcsibe,sokszor semmit sem visz benne.

Mama kapot egy agyinfarktust,de mostmár jobban van.Ma már kiment járokerettel a mosdóba.Holnap meg hazavisszük eltávozásra.Nam mondtuk meg neki mert akkor nem tudna aludni,holnap reggel meglepi lesz neki.

Már én is nagyon várom az új autót,remélem nem kell olyan sokat várni.
A gifeket innen töltöm le:
www.gifplaatjes.nl

Küldök Gerinek egy pár képet.Bálint is szokot egy kicsit gépezni.Az
egyszervolt.hu
Nagyon aranyos versek ,mesék vannak azokat szokta halgatni.
Mi nem megyünk holnap sehova egy kicsit pihizünk,én nem szeretem a tömeget.Meg minden olyan drága, inkább othon vagyunk a gyerekek is jobban szeretnek a barátokkal lenni mint a tömegben dulakodni.
Jó szórakozást holnapra.
Puszi,Ildikó
Kép
Kép
Kép
befaba
 
 


Szia Ildikó!
Köszönöm, hogy kicserélted a pólót!!!
Készülünk sétálni, majd írok.
Anita
aníta
 
 


Sziasztok!
Valahogy mostanában olyan kevés időm van gépezni, de úgy látom nemcsak én vagyok ezzel így.
Ma lesz az Anyák napja az oviban, nagyon várom már. Viszek egy adag zsebkendőt Kép
Próbálok majd én is képet feltölteni, de a párom is mostanában el van havazva, Õ szokott ilyesmiben segíteni.
Tücsök alszik, addig főzök-sütök, van 40 db tojásom, bár az ovis majálisra is elvállaltam süti sütést, de ennyi tojásból lehet is.

Szép napot Nektek!

Ildikó, mizujs az új autóval? Anikó, milyen a munka? Akár mindnyájan találkozhatnánk majd itt előttünk a játszin. (Várom már nagyon a tuppert!) :o)

Sziasztok! Anita
aníta
 
 

 
 

Sziasztok!

Én minden nap megnézem hogy nem írt-e valaki.

Tegnap voltam az autóért,nagyon szép és nagyon kényelmes.A régi skoda helyett ez olyan mint egy álom.Alig mertem kijönni a kereskedésből,amíg elértem a benzinkútig remeget kezem lábam.Azóta csak vezetni szeretnék.Pénteken megyek árúért akkor majd kipróbálom.

Bálinttal ma voltam dokinál,mert nagyon köhögöt,hörghurutja van.Nincsen láza, de olyan eleven hogy amikor apa felvitte aludni nagyon örültem.Rettenetesen le tud fárasztani, estére nulla vagyok.
Sziasztok,Ildikó
Anita ezt a lányoknak küldöm.
Kép
befaba
 
 


Sziasztok!

nagyon el vagyok veszve, mert Geri itthon van 2 hete. Na meg itt a kert és sokat csavargunk is. Amikor tudunk buszozunk. Imádja Geri.
Anita!
Holnap utalom a pénzt a tupperra és remélhetőleg hamarosan megjön. De majd megírom. Utána megbeszéljük a találkozót.

Hétfőtől megy Gergő bölcsibe, több időm lesz, bár a boltban is sok a munka. A bölcsiben mondták tegnap, hogy bárányhimlő járvány van, így lehet számítani, hogy Geri is el fogja kapni. Jó lenne, de félek is tőle. Inkább most kapja el, mint akkor, amikor terhes leszek.

Ildikó! Egy fotót a kocsiról???? Gratulálok hozzá és legyen sok örömetek benne! Balesetmentes vezetést! Kép

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is jó vezetést kívánok az új autóval!!!! Bárcsak én is bátrabb lennék, és vezetnék. Jogsim az van, de nincs gyakorlatom és két kis lurkóval nem merek beülni. Kép
Pedig sokszor nagyon jó lenne, mostanában a Párom hétvégeken is dolgozik, így jó lenne kocsiba ülni és elmenni vhová. Nyáron is valószínű inkább buszozni fogok a két gyerekkel, be akarok szerezni egy könnyű kis babakocsit, ami most van az nagyon nagy és nehéz. Remélem egyszer időm is lesz arra, hogy egyedül gyakoroljam a kocsivezetést, most ennek is híján vagyok.
Mégegyszer köszi Anikó, hogy megelőlegezed a pénzt is a tupperre!!!! Biztos jól ki fogom majd használni, Nettikének a suliban is majd jó lesz tízórais doboznak.
Nettim a terhességem alatt esett át a bárányhimlőn, de mivel én is kiskoromban átestem rajta, így nem volt veszélyes Tündére.

Most megyek, mindig van mit csinálni, unatkozni azt nem lehet, bár néha jó lenne csak úgy semmit nem csinálni. Kép

Sziasztok, Anita
aníta
 
 


Szia Anita!

Bárcsak lenne jogsim. Nekem nincs is. .( Nagy hasznát venném, de én félek vezetni sajnos. Azért gyakorolni kéne és utána le is kéne vizsgáznom, csak erőt gyűjtök. Kép

Én is voltam bárányhimlős 18 évesen.
Unatkozni én sem tudok, MOst mostam ki 4 adagot, igaz ebből volt egy adag szőnyeg is, vásároltunk, játszottunk, ruhákat pakoltam, terigettem és főztem is.
Képzeljétek min mentünk keresztül most a bölcsiben.
Szerdán bementem, hogy mikor kell ebédet fizetni és hazahoztam az ottfelejtett farmerkabátot is. Csodálkozta, hogy volt benne egy sapi, ami nem a miénk, azt oda is adtama gondozónéninek, hog ykeresse meg a gazdit. A kabátot külföldről vettük, mint ahogy szoktam is külföldről rendelni rucikat, így azonnal felismertem, hogy amiénk. Ma kaptam egy telefont, hogy az egyik anyuka követeli vissza, mert abba vitte el a gyereket és most nincs kabátja.
Nagyon felkaptam a vizet, visszavittem. Most ott tartják a kabátot, de kértem, hogy ne adják oda, mert az a mi kabátunk. Most kinyomtattam egy képet, ami 1 évvel ezelőtt készült Gergőről és ebben a kabátban van. Remélem ez elég bizonyíték lesz arra, hogy a miénk és régre hazahozhatom. Nevetséges az egész és még a másik anyuka van felháborodva. Nem tudom egyesek mit képzeleek. Legalább tudhatná, hogy milyen ruhája van a gyereknek. És ha rávágja, hogy ez az övé???? Nagyon ideges vagyok!
Bocsi, de ez kikívánkoozott belőlem. Kép

Most megyek,mert ki kell teregetnem az utolsó adagot!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Ildikó! Mostmár mindig autózol és nem érsz rá nekünk írni? :lol:

Anita! Barátnőmnél vannak már a tupper edények, így a jövőhéten már nálam lesz. Majd megbeszélünk egy találkát, jó?

Mi jól vagyunk. Most vettük meg Gerinek a gyereknapi ajándékot. Kíváncsi vagyok mit szól majd hozzá. :wink:

Puszi nektek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 




Sziasztok!

Nagyon jó az autó,de nem mindíg benne ülök,hanem festünk.Multhéten elkezdtük,de apának telefonáltak hogy bekell mennie dolgozni.Úgyhogy maradt minden félbe,tegnap kezdtük ujra.Nagyon utálom a festést de egyszer ezt is meg kell csinálni.Már csak a konyha és a kamra van hátra,de az a leggázosabb. Közbe délig kinn vagyok a piacon,meg mamához rohanok a korházba.
Én még azt sem tudom hogy mit vegyek a gyerekeknek gyereknapra,nem szoktam nagy ajándékokat adni.
Bálint most kapot a dédiéktől egy kétkerekű biciklit,van rajta pótkerék,én azt hittem hogy nem fog tudni vele menni ,de nagyon ügyesen teker.
Multhéten voltunk megnézni az ovodát,nagyon tetszet Bálintnak.Alig bírtam haza hozni.Remélem jól fogja magát érezni.Bencének még nem jött meg a felvételi papírja,már nagyon izgulunk hova vették fel.
:lol: :( :( :( :(

Most megyek fürdeni mert nagyon elfáradtam ,remélem mostmár tudok jönni sűrűbben.
Puszi,Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildikó!

Jól van na..csak vicceltem. :) A piac jól megy? Ezer éve nem voltam Csabán piacon. Itt is csak épp beugrok zöldséget, gyümölcsöt venni és már rohanok is tovább.
Örülök, hogy tetszik az autó. Mi is nagyon szeretjük.
És az is nagyon jó, hogy Bálintnak tetszik az ovi. Mi még egy évet bölcsibe maradunk, így majd jövő szeptemberben kezdjük az ovit.
Gyereknap. Mi általában csak akor veszünk játékot, ha van valami alkalom. Így ilyenkor adunk rá és olyat veszünk, ami jó minőségű, tartós játék. Most egy gokartot fog kapni. Lábbal hajtható, kis pedálos verenyautó. Volt neki már egy, csak kinőtte. Azt apuék vették használtan. Most ez az új került annyiba, mint a másik kis használt. Sajnos nincs kitől játékot örökölnünk, így megvesszük neki.
Most megyek,mert akertet tettem rendben, de el kell még sepregetnem. Holnap az oviban évzáró, megyünk oda is, holnap után gyereknap. Így csak ma volt időm a kertet rendbetenni.

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Nagyon kihalt a topik,látom nagyon jó az idő.Habár jövőhétre nagyon vacak időt jósolnak.
Végre kész vagyunk a festéssel.Minden olyan szép,jó illat van a lakásba,annyira szeretem a festés utáni egy-két hetet.Bálint már megcsinélta az első kupit.

Én is hagyhattam volna Bálintot a bölcsibe ,de én nem vagyok velük megelégedve úgyhogy inkább elviszem az óvodába.Bence is megkapta a felvételi papírját,Gyulára vették fel a Munkácsyba.Belügyrendészet szakra.Rendőr szeretne lenni,ha nagy lesz. :roll: :wink: :D
befaba
 
 


Bocsi nem köszöntem
Sziasztok

Még nagyon új ez a formátum,azt sem tudom hogy mit nyomjak meg.

Puszi még egyszer
Ildikó
befaba
 
 


Anikó

Már megint én vagyok.Most néztem meg az oldaladat.Nagyon tetszenek a képek.Ha van a macis képekből kellene 2 db.
Bálint szobájába akarok.Ha van valamilyen konyhai,vagy étkezőbe való olyan is kellene.
Ezeket mind te csináltad?Nagyon szépek.Ha valamiből nagyon sok van még a piacon is kitenném,biztosan vinnék.Majd nézem a web lapodat,szoktál feltenni újjakat is?
Puszi ,Ildikó
befaba
 
 


Sziasztok!
Békéscsabán lakom és van egy 10és1/2hónapos lányom.

Anyko!
Vannak még lányos ruháid eladók???
Nekem kb.86-ostól kellene body, nyári nadrág...

Puszi mindenkinek: Rayo

Kép
rayo
 
 


Szia Rayo!

Én mindíg olvaslak benneteket az örökbebabán.Üdvözöllek itt is.Nekem 3 gyerekem van.A legnagyobb most fog ballagni az általános iskolából 15 éves,a középső 11 éves,a legkisebb nensokára 3 lesz.
Nagyon aranyos a kislányod.Még ebben a korban olyan zabálni valók,az én fiam egy ördög.Nagyon eleven ,anyukám szokta mondani hogy 24 órás gyerek.
:D :) :D Kép
befaba
 
 


Azért tud komoly is lenni ez a gyerek.Ez ritka pillanat.
befaba
 
 


Befaba!
Nagyon szép kisfiad van!

Merre laktok? Melyik ovit választottad neki?

Mit szóltok ahhoz, hogy nyílik a Brendon elsején? Hol lesz????:)

Puszi Kép

Kép
rayo
 
 


Szia Rayo!

Mi a nyugati kertvárosban lakunk,és a hozzánk legközelebbi ovit választottuk.Abba az oviba amelyikbe szeretem volna ha jár,nem vették fel.Úgy döntöttem hogy akkor a legközelebbi lesz a legjobb.Nem olyan felszerelt mint az lső ,de nagyon aranyosak voltak az óvonénik.Alig bírtam hazavinni Bálintott,azóta is emlegeti ha arra járunk.

A Brendon a régi Spar helyén lesz.Én azt hiszem mi már kinövünk belőle lassan,de azétr meg fogom nézni.
Ti merre laktok?
befaba
 
 


Szia Befaba!
Mi a Gyulain lakunk, a kórházzal szemben. Én ott dolgoztam, férjem meg pénzügyőr a Becsein.
Én biztosan elmegyek a Brendonba, mert lesz egy csomó akció és Reginek szeretnék fejlesztő játékokat venni, meg rucikat!

Puszi Kép

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!
Szia Rayo! Örülök, hogy te is csatlakoztál hozzánk. :D
Kislányruhám az nincs. Nekem egy kisfiam van, aki nemrég múl 3 éves. De már az ő ruháinak legnagyobb részét sikerült eladnom. Szinte csak azok vannak, amiket épp hord.
Gyönyörű a lányod! :wink:

Nagyon jó hír, hogy nyílik a Brendon bababolt! Végre. :lol: Én Szegedre mentem, ott volt a legközelebb. Remélhetőleg hamarosan tesó születik, így a jó akciókért érdemes lesz ellátogatni oda. Mikor nyílik? Egyébként a régi spar épületében lesz, vagy ami mellette épül most?
babakocsit szeretnék majd venni és mait kinéztem az nincs sem a zsiráfban sem a kenguru goldban. Megrendelni biztos megtudnák, de jó lenne látni, mielőtt az ember fizet.
Én most portugáliából rendeltem ruhákat, mert nagyon szépek, kiválló minőségűek és ha akció van, verhetetlen árakat produkálnak. Érdemes még postaköltséggel együtt is megvenni! Arról nem is beszélve, hogy Geri nagyon csini a ruhákban. :)
Majd nézzétek meg.
http://www.la-redoute.pt/pt/vestuario-c ... rianca.php
Itt középen, annak is abal oldalán lehet kiválasztani a termékeket. A BEBÉ = baba, RAPARIGA= kislány RAPAZ = kisfiú

Most megyek,mert vendégek voltak. A buli pocsék volt, mert Geri annyira sírt, hogy hányni kezdett, majd nem is hagyta abba a sírást. nem aludt délután és ilyenkor alig lehet vele bírni! :cry:
Ez van!

Sziasztok!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó!


Rendeltél már a portugál oldalról?
Nagyon szépek a kisruhák,de én félek így rendelni nem értem hogy mit írnak nekem így mindent eladhatnak.
Van még a képeidből eladó? Érdekelnének.
A Brendon a régi spar helyén lesz,már pakolják a cuccokat anyukám ott dolgozik az emeleten.Junius 1 -én nyit.Vannak nagyobb gyerekeknek is ruhák? Én még nem voltam soha ilyen boltba.Halotam hogy nagyon jó dolgokat árulnak,remélem a piacnak nem lesz konkurencia.Ez csak vicc volt.tudom hogy jó ,minőségi az árújuk.
Sziasztok
Ildikó
befaba
 
 


Sziasztok!
Van egy iwiw-es meghívóm, nem kell valakinek???
Puszi

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy mi az,nagyon tájékozatlan vagyok.Írnál egy kicsit bővebben róla.

Hello,Ildikó
befaba
 
 


Ez egy olyan oldal, ahová ha regisztrálsz, megkeresheted régi ismerőseidet, akik szintén regisztrálva vannak. Nem bonyolult, elküldöm a meghívót és majd meglátod, hogy tetszik-e. Egyébként a www.iwiw.hu oldalon meg is nézheted!
Puszi

Kép
rayo
 
 


Ha megírod a mailed-et, küldöm is!! :D
rayo
 
 


Lányok!
Nincs véletlenül fölösleges nyuszis Libero figurátok??? Köszi

Kép
rayo
 
 


Rayo!
Nekem vannak liberó figuráim. Megnézem majd neked a nyuszisat. Mennyi kellene? Félretetem a 2. babómnak, de van vagy 20 figurám vegyesen.

Ildikó!
Milyen gipszkép kellene? mert nincs most felesleg, de csinálok szívesen. A piacra kellene? Vagy otthonra? Vannak szuper fa keretek is. Az is nagyon szép képnek. Mennyi kellene?

Most megyek futni! :)

Anita! Merre vagy? Vasárnap mennénk, ha nektek is jó. Itt van a doboz triód. :)

Most ezek nagyon jó árban vannak: kér valaki? Június közepe fele jönne meg vagy 2 felében a hónapnak.
Kép
4,3 literes nagy tál fedővel csak 2550ft
Kép
600ml-s edény fedővel csak 1010ft, 2db-tól pedig 1700ft/2db

Bocsi, hogy betettem ide, de hátha!
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Rayo!

Az emil cvímem:bebafa@citromail.hu

Ki fogom próbálni,biztos hogy jó.Nekem nincs liberos figurám,régen leszoktunk a pelusról.

Anikó!

Szeretnék rendelni mind a két tálból,a képről nézve nagyon szuper lehet.Állandóan eltünnek a műanyag edényeim,csomagolok benne aztán nem kerülnek vissza.Ezt nem fogom senkinek odaadni.

A képek Bálint szobájába kellenének,micimackós a tapétája és zöld a fal.A tapéta sárga alapon van.Ezt jól megfogalmaztam.
Szóval valami ehez illő kép kellene.2-3 db.
Ird meg hogy mennyibe fog kerülni és ha kitudod hozni a piacra az jó lenne,de ha nem elmegyek érte.
Valahogy me nem vagyok képben,az egész napom nagyon nem jó.Most is minden betűt úgy kel keresnem,nagyon front érzékeny vagyok.A tv-be most moindták hogy nem is lesz nyár.Egész nyáron egyik front a másik után fog érkezni.Csak julius végén és augusztus elején lesz jó idő.Mi pont juli.28-aug.4-ig megyünk nyaralni.

Sziasztok,Ildikó
befaba
 
 


Még valami ,találtam egy nagyonjó oldalt ,ahol névre szóló mesekönyvet lehet rendelni.Én rendeltem Bálintnak4-5 nap alatt megérkezik.
www.libellus.hu/
befaba
 
 


Sziasztok!
Bocsi, nagyon eltűntem, a régi fórumon próbálkoztam egy párszor, azután beteg voltam és mindig volt valami ami közbe jött.

Anikó! Várunk Titeket , remélem nem jön semmi közbe, írj majd!! :D

Szia Rayo! Nekem két kislányom van: 5 éves és egy 8 hónapos.
Kép

Íme Tücsök! Már nagyon kis ügyes, úgy mászik mint egy kis felderítő :)

Sziasztok, Anita
aníta
 
 


Anita!

Szombaton a bölcsi rendez gyereknapot, de vasárnap át tudunk menni, ha nektek is jó. Délelőtt mennénk, de nem is maradunk sokáig. Délután Geri miatt nyűgös, mert ha alszik, akkor ugye biztos nem tudunk menni, ha pedig nem alszik, akkor nem lehet vele bírni.
" Tücsök " nagyon édes! :) Olyan jó kis husis. Geri is ilyen volt. :)

Ildikó!
Szerintem jók ezek a tálak. Mindegyikből 1db kell? mert a kicsiből a 2db 1700ft. Tehát jobban megéri. Majd meglátom, hogyha megjön a csomag,akkor lesz e időnk átmennia piacra vagy sem. De jó lenne egy kicsit csavarogni.
Majd megnézem milyen kép lenne a szobába jó. És ha találok, akkor ide felteszem és majd kiválasztod őket. Jó lesz így,
Én is frontérzékeny vagyok, a fejem szokott fájni. És valóban, én is hallottam, hogy ez a nyár ilyen lesz. De a tavalyi sem volt nagyon meleg. Épp gondolkoztunk egy mobil klímán és szerencsére nem kellett venni. Idén sem lesz rá zükség és ha minden jól megy, jövőre már építkezünk.

Most megyek főzni, utána már mehet is Geriért a bölcsibe.
Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Elszállt amit írtam... :x
4nyuszi kellene, majd visszaadom, mert ez már az utolsó ajándék! Köszönöm!!!!!

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Most voltam a postán a névreszóló könyvért.Nyagyon aranyos,szép tartalmas a mese.Én a dínósat rendeltem szépek a képek.Bálintra szabták a mesét.
Ajánlom mindenkinek! :P :D :D :lol:
befaba
 
 


Sziasztok
Rayo,el tudnád küldeni még egyszer a iwiw meghívót.Véletlenül kitöröltem.

Köszi.
Ildikó
befaba
 
 


Befaba!
Sajna akkor ez elszállt, de ha lesz új meghívóm, neked küldöm el!
Én is rendeltem a keresztlányomnak könyvet, már nagyon várom :D

Anita!
Nagyon szép a kislányod! HUncutul tud nézni!

Mit szóltok ehhez a rossz időhöz????

Puszi

Kép
rayo
 
 


Szia Rayo!

megnéztem a nyuszikat. Kétféle van.
van egy olyan,ami zöld hátteres és piros ruhája van a nyuszinak. Ebből van 4db. És van olyan, ami piros hátteres piros rucis nyuszi van . Ebből 2db van. Melyikből kell?

Illetve vasárnap megyünk Csabára Anitákhoz. Tudunk találkozni valahol? Anitáék a Petőfin laknak ha jól tudom a centertől nem messze.
Vagy postázzam holnap?

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Rayo

Nagyon sajnálom hogy kitöröltem az emilt.Engem teljesen lehangol ez a rossz idő.Bálinttal me ki mennntem ,mert már nagyon unja a bentlétet.Talált egy pocsoját és akkorákat ugrált bele.Vettem neki egy gumicsizmát nagyon tetszik neki,azt hiszem az ideio nyáron ki fogjuk használni.
Eddig akinek mutattam a könyvet ,mindenkinek tetszet.Az eggyik ismerősömnek rendelni kell belőle.A könyv hátulján van még más fajta mese is.
Sziasztok,Ildikó
befaba
 
 


Ildi!
Nekem is nagyon tetszik a könyv!!!!

Anyko!
A hétvégén vendégeink lesznek! Ha postáznád, megköszönném, amint lesz nekem újra 4, visszaküldöm!
Varga Tamásné
Békéscsaba
Gyulai út 37.3/11
5600

Kép
rayo
 
 


Ja! Anyko!
A zöld hátterű kellene! :D

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!


Hol vagytok?

Én nagyon depis vagyok ettől az időtől,alig
várom hogy kisüssön a nap.Bálinttal nem tudunk mit kezdeni már bennt a lakásba.Tegnap apa vissza kapcsolta a fűtést is ,én nagyon fázós vagyok.

Szerettün volna elmenni a hosszú hétvégére ,de ilyen időbe nem indulunk el sehova.
Sziasztok,Ildikó
befaba
 
 


Szia Ildi!
Én is elég depis vagyok! Én meg a piacra akartam menni nadrágot venni Reginek, mert a boltokba nem lehet normális nyári nacit venni, ami nem 3ezer Ft!
Sajna tömegundorom lett és az idő sem kedvezett nekem!

Fürcsihez mi is befűtünk! Jó kis nyarunk lesz!
De legalább az összes játszóteret megcsinálják! Ez is valami! :P

Kép
rayo
 
 


Szia Rayo!

Mifelénk is teljesen lebombázták a játszóteret,és csinálnák az ujjat ha az idő engedné.Bálinttal már alig lehet bírni,most az a legujabb,hogy gumicsizmában meg esernyővel az esőben sétál kint.Muszály valami kis kedvezményt adni neki mert nagyon nem bírja a bezártságot.
Gondolom Regi is vágyik ki.
Én a piacon árulok gyerekruhát,ha valamira szükséged van nyugodtan keresél.Most én is bajban vagyok mert nyárra szereztem be dolgokat , és ehelyet majdnet tél van.Jövőhéten megyek árúért,hátha találok valami hosszú őszi árút.
Elég kilátástalan.
Szisztok,Ildikó
:lol: :D :?: [/img]
befaba
 
 


Ildi!
Mikor és hol vagy megtalálható a piacon?

puszi

Kép
rayo
 
 


Rayo!

Minden nap a piacon vagyok kb. 1 óráig.A két piac közti átjáróval majdnem szenben.A tökmagos árul velem majdnem szemben.Ha nagyon esik nem vagyok.

Hello
befaba
 
 


Szia!
Ha az idő is kegyes lesz hozzánk, valamikor kimegyünk a piacra!
Puszi
rayo
 
 


Sziasztok!
Rayo!
Holnap vagy holnap után tudom csak feladni a nyuszikat, mert eddig nem volt rá lehetőségem. Ugye nem lesz még késő? :(

Ildikó!
Nézd meg itt kérlek a szalvétákat, hogy melyikből legyenek képek:
http://www.gportal.hu/anyko2
illetve itt is szétnézhetsz:
http://www.fagyongykreativ.atw.hu
Nagyon sok szalvéta van. :)

Ha kiválasztottad, akkor megcsinálom a képeket és majd átvisszük.

Anita!
nagyon örülök, hogy végre tudtunk találkozni! Őszinte legyek, nagyon szívesen fogtam volna Tündit, mert olyan falat, de nem mertem. Féltem, hogy sírni fog. Na majd legközelebb. :wink:

Voltam a Brendonban! Szerintem érdemes elmenni. Nagyon sok minden van. Én kigyönyörködtem magam. És láttammár szemtelenül olcsó dolgokat. Ami nekünk volt etetőszékünk, azt 17 ezer ft-ért vettem és most adtam el pár hete 6ezerért. Na most az újonnan csodaszép színekben 8000ft!!!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Ha olvasol, NEM kell már a nyuszi, mert kiderült, hogy a barátnőm is gyűjti, de nem küldi be!
Azért köszi!!!

Kép
rayo
 
 


Rayo!

Ok! POnt holnap akartam feladni, de akkor nem küldöm. Ha esetleg mégis kell majd, nekem van. :wink:

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!
Köszi! Ha véletlenül kell, tudom, hová forduljak :D

Férjek nézik ezerrel a foci VB-t? Nálunk gurul a labda minden nap :wink:
Puszi

Kép
rayo
 
 


Sziasztok!

Én nagyon elvagyok keseredve, mert ez a rossz idő Úgy néz ki már soha nem akar elmulni.Ma a piacot is teljesen el mosta.Azt sem tudom hogy milyen árút hozzak.
Bálint pont most alkudozik apával hogy mennyenek ki egy kicsit ,de apa nem kapható rá.
Jövőhéten lesz Beninek a ballagása remélem jó idő lesz,mert nem tudom hogy hova fogok tenni 30 embert.Jó nagy a lakásunk,
de egész napra bezárni ennyi enbert!!!???

Ti hogy bírjátok ezt a vacak időt?
Voltam valamelyik nap a Brendonba,jó drága minden.Belevagyok szerelmesedve azokba az édes cuccokba,de az áruk?: :?: :!:

Megyek mert mama még mindíg a korházba van, járok segíteni fürdeni neki.Annyira vár minden nap,mint a gyerekek.
Sziasztok,és jobb IDŐT.

Ildikó
befaba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: