Új privát üzeneted érkezett!

Szia Viranka,

honnan tudod, hogy csini vagyok? Találkoztunk már? Csak nem veled is váci felkészítő tanfolyamon? hagi
hagi1224
 
 


HÁgi!

A Bala tesója,matracot én rendeltem nektek :)
no beugrott :lol: :lol:

KépKép
viranka
 
 


Viranka:) hát persze, a képeket nem figyeltem a gyerkőcökről, így már tök evidens. Látod, idejöttem fórumozni a tanácsodra:) köszi a kórházcsomag listát, jól fog jönni:)
hagi1224
 
 

 
 

Viranka!Milyen matracokkal kereskedsz???

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!
www.matrac.hu ha épp nem szülök és nem vagyok gyeden akkor itt töltöm napjaimat :)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!
Végre újra itt.. Köszönöm a gratulációkat!

Igen megszületett a várva-várt lányunk, október 19-én. Azt hittem rendesen lezajlik minden, de a kicsi szíve....így végül császár lett.
Már több mint 3 hét eltelt, kezdünk belerázódni mindenbe, tejcsi van amennyi kell, növekszünk is. Sokat alszunk és nagyon nyugisak vagyunk.
Kép
Kép
Kép

hhencsy
 
 


hencsy! gratulálok a babádhoz, egy tündér:))
hagi1224
 
 


Édes ez a baba! Gratulálok!

Viranka! Ha kell matrac tőled kell rendelni? Hogy működik? Kéne a gyerekágyba is, és esetleg nagy franciaágyra valami jóféle...viszont a kiínálatban leírtak nekem nem mondanak semmit, ki kellne próbálni melyik mennyire kemény....stb.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Heni!
ááááááh tudom ki vagy :) évfolyamtársak voltunk általánosban :) 8) gratulálok nagyon aranyos baba :)

Verus!
holnap majd küldök pü-t már ha hagyják a gyermekeim :) mert mind2nek megy a hasa :evil: és itthon van Míra is :)

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Hencsy, gratulalok en is a kislanyotokhoz, edes! :)

Megint kerdezni jottem :oops:

Derek bajaim vannak mostanaban sajnos :(
A takaritos (poszivozos, felmosos) mozdulatokat tiltotta meg az orvos ugyhogy takaritonot keresek egy kis idore. ( :( meg :D is :wink: )

Most meg itt van anyukam, de kedden elutazik es utana nincs kedvem a porcicakat nezni.
es ismerem magam, nem fogom sokaig birni, h ne nyuljak a porszivohoz.... :? Tudjatok Vince porallergias, ugyhogy fontos kerdes nalunk. :roll:

Tudtok egy megbizhato, jo takaritonot ajanlani?

Koszi!!!!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Hencsy! nagyon édes!!! :lol: :lol: :lol:
s mi van a szívével? vagy én értettem vmit félre

talán hétfőn eljutok jógára... van egy nagy melóm, s majd meglátom hogy halad...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Saara! A barátnémhoz jár egy takarítónő, aki jó nagyon, megkérdezem, kérek elérhetőséget, és megírom priviben...még délután!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Gödibarbi! Elvileg akkor talizunk hétfőn! Amúgy ez a jóga nagyon elvont? Mert én még nemigen voltam ilyesmin, és ezek a mormogások...stb kicsit idegenek tőlem. :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus, ok koszi!!!
Varom nagyon a prividet!!! :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Gödibarbi!
Nincsen gond a szivével, csak mikor ki akart jönni akkor bepánikolt vagy ilyesmi és nagyon hevesen vert neki, ezért döntött a doki a császár mellett és nem várta meg míg kitágulok eléggé.

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!

hhencsy
 
 


hhencsy! akkor jó ha nincs gond :D

Verus! mégsem megyek holnap jógára :( sajna nem tudtam úgy haladni a melómmal,ahogy reméltem, s még dokihoz is kell mennem holnap.
legközelebbi ipbelövés a kövi utáni hétre marad...
de majd írj hogy tetszett :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Saara! Sajnos mégse tudok ajánlani senkit, mert akire gondoltam, már annyira tele van, hogy nem vállal semmi újat, aki meg még lett volna jó, az szülni ment... Mást nem tudtak ajánlani nekem se. :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hencsy! Gratulálok a babához, nagyon-nagyon édes. Ha van vmi kérdésed, dilemmád, szólj, igyekszem én is gyakrabban jönni ide is megint.

Saara, rákérdezek egy ismerőstől, ha van vmi jó hírem, szólok. Szoktad olvasni a fórumot rendszeresen, vagy inkább privit írjak? Ovival mi újság?

Ikverus, miylen nagy már a Te Pindurid is! Mi is a neve?
leovica
 
 


Heni:
gratulálok, nagyon édes a pici!!
Szólj ha bármiben segíthetek/ünk!!!

Sara:
nem sokat tudtunk beszélni, amikor jöttetek, de nagyon édesek a gyerekek!!!

Barbara:
milyen nagy munkád van?? persze ha publikus...

Verus:
régen csináltam jógagyakorlatokat, szerintem nem "mormogós", inkább arról szól, hogy jobban tudj magadra és jelen esetben a picire koncentrálni és olyan gyakorlatokat mutatnak, ami segít

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok Lányok!
Voltam én is ezen a kismama jógán...háát nagyon szuper.Egész másra gondoltam,és tartottam töle,de a kiváncsiságom nagyobb volt és elmentem.Az oktató egy Tündéri csaj.Látszik rajta,hogy szívvel-lélekkel csinálja,és jó hogy szülésznő, meg van 2 gyereke.Annyi kérdésem volt,és megnyugtatott!!!Épp akkor volt vége a babás jógának is,és még mindenki maradt volna dumcsizni...
meg a hely is olyan barátságos,én teljesen bele szertettem...

Hregi
hregi
 
 


Hregi! Tök jó, hogy ezt leírtad...már annyira kipróbálnám én is, de lányzóm megin itthon van köhögés miatt, sehova se tudok így menni.... :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kedves Verus!
Új infóim vannak!Az első óra ingyenes,és aki új vendéget visz,az is kap egy ingyen órát! :D Legyen az vagy terhes vagy babás anyuka!Ma tök jó fal melletti gyakorlatokat csinátunk.Tudod,nekem az a gond,hogy a második babánkat várjuk,és a fiam lefoglalja minden gondolatomat és ugyan vele az egész terhesség alatt közvetlen kapcsolatunk volt,de a mostani babámra alig jut időm,hogy csak vele foglalkozzam,és itt csak magunkra tudok figyelni!Hallottam olyan félelmet is,hogy ez valami vallás szerű,elvont történet.Hááát nemtom,2 gyerekes anyaként szerintem nincs ember,aki elvont lenne.Az Andi is poénkodik meg mosolyog,teljesen feloldja a vendégeit.Szerintem iratkozz fel a hírlevelükre,mert ahogy hallottam valami nyilt napot is terveznek...

Hregi
hregi
 
 


szisztok,

én is voltam kismama jógán, hétfőn. Nekem tetszett, annak ellenére, hogy én sem vagyok híve az ilyen meditálós-szuszogós foglalkozásoknak. Ez a másfél órányi foglalkozás kifejezetten jól esett így a 7. hónap vége felé. Nekem is ingyen volt az első. És hétfőn megyek megint, legalábbis remélem eljutok,

Ikverus: talán összefutunk:)
hagi1224
 
 


Sziasztok!
Ismét köztetek. Szerdán kórház járat volt, és csak pénteken engedtek haza. Azt hittük, hogy magzatburok repedésem van, de NAGY SZERENCSÉRE nem. Egy csúnya bacit szedtem össze, amit kigyógyítottak. Viszont .......rám lett szólva, hogy ne menjek dolgozni, így mostantól itthon leszek. Ezért is gondolkodtam el azon, hogy meglátogatom ezt a kismama jógát. Be kell jelentkezni, vagy csak beállítok és kész? Kicsit tartok az itthonléttől, de megpróbálom elfoglalni magam.
Kép
töri
 
 


Elvileg megyek a jógára....bár pici lányom elég csúnyán köhög, de ez már úgyse múlik el itt a tél végéig, mindig ilyen.....remélem az ovi nem fog szólni...csak ritkán köhint, de azt ijesztően, bár mi már az évek alatt hozzászoktunk :) Ha itthon kell maradnia, nem megyek sajnos.... :( Pedig már nagyon vágyok rá!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!
Nem kell bejelentkezni!Nevelek.Tavasz u.25. Holnap fél 11-től van,szerdán 16 órától,pénteken 10-től.De kaptok órarendet.

Hregi
hregi
 
 


Sziasztok!

Tundi, valoban nem sokat beszeltunk, de orulok, h talalkoztunk. koszi a mezet, fincsi nagyon!

Verus, koszi a takaritonenit, hat kar, de ha ez van...

Leovica, megkoszonom, ha utanakerdezel!
Voltunk informacio esten az oviban oktoberben, eskuszom jobban be vagyok sozva, mint Vince :) Talalkoztunk az egyik ovonenivel is.
A Vaci ovit is meg szeretnenk nezni, de valszeg a Godi mellett dontunk, ide csak praktikusabb lesz jarni!
Jovo szeptemberben kezdjuk!! :D
Nalatok minden rendben?

Töri, vigyazz magadra, jo, h nincs gond a burokkal, tyu, gondolom volt izgalom... :?
ELVEZD az otthonletet! :wink: nem tart mar sokaig, utana "kicsit" mas lesz ugyis :)

Jol hangzik ez a joga nagyon, en januartol pilates-ra szeretnek jarni, remelem addigra rendbejon a derekam :roll:

valamit akartam megint kerdezni, de elfelejtettem :oops:

Mennyi ho van kint! :shock: Asszem megvan a holnapi program :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Voltam Jógán! nagyon tetszett!!!! fogok is menni mindig, mikor tudok! Volt valaki közületek? Én senkit se ismertem meg! :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sajnos én nem tudtam menni,megbetegedett a kisfiam :( .
Viszont most néztem a honlapjukat,és tök jó fotók vannak fent,láttátok már?pilates.shp.hu

Hregi
hregi
 
 


Igéretemhez híven ime egy pár kép a bébinkről. Mert úgye elmentünk Dunakeszi Kenguruba 4D felvételre...ésssss.nem bántuk meg. A csajszikánkba már most szerelmes vagyok: és hát apja lánya, talán az orrocskája az enyém.
25+2 Kép Kép
töri
 
 


Nézetem a honlapot, és tényleg jók a fotók.... Szerencsére alig látszom :)

Töri! Helyes a bébkétek! Olyan jó kis kerek pofija van!

Gödi anyukák teljesen eltüntek! Mindenkivel minden ok?
Gödibarbi! Hogy vagy? Jössz majd jógára?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ágota:
Köszi a csizmát, Bettinának is nagyon bejön, alig akarja levenni! :lol:

töri:
nagyon jók lettek a bébiről a képek, édes!!! :)
én 3-szor voltam a sajokkal ilyenen, de soha nem látszott semmi...

Verus:
nem kell izgulni, én senkit nem ismerek fel a képekről :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ikverus!

Én is voltam a jógán hétfőn meg ma is. Én azt hiszem tudom ki vagy, de nem voltam biztos benne, így nem mertelek megszólítani. Hétfőn mindenképpen, ha jössz. Egy alfa romeo autóval voltál, ugye?
hagi1224
 
 


Töri!
nagyon édes :) de jó h. nincs semmi baj :) pihenj jó sokat :)

Ágota!
csizma nálunk is nagy sláger :) mint Bettina,Míra is abban járkáélt a lakásban :)

KépKép
viranka
 
 


Barbara!

boldog névnapot :)

KépKép
viranka
 
 


Megy valaki a szülőpoziciós órára?

Hregi
hregi
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: milyen napra (percre)kész vagy! :lol:

Én kíváncsi leszek, hogy mi lesz ennek a tényleges következménye.
mindenesetre ezután az ovi és suli kérdés remélhetőleg megoldódik...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Ennek így kellett lennie.Látszik ,fiatal szülők élnek már itt és nem a begyöpösödött vének,akit csak az érdekel,hogy hol fizet 2 Forinttal többet.Menjenek ők naponta kétszer át 10 km.-t a közintézményekig!

Hregi
hregi
 
 


Jár valaki jógára nevelekbe? Nagyon jó!!! Már voltam 2X!!!! Kép is van fenn :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Csak hallottam,hogy a szülőpoziciós óra is nagyon klassz volt.Rengeteg új infót kaptak a többiek.Én sajna nem jutttam el,meg még korai is lenne.De jó,hogy van már ilyen nálunk is!Ti is kaptatok e-mailt a gátmasszázsról?Nem semmi...

Hregi
hregi
 
 


Viranka! köszi a köszöntést :lol: !

Tünde! még régi kérdés :oops: , melóm volt: fordítottam.

Hregi! ugyan én nem tudom milyen mélt kaptatok, de én is gátmasszíroztam Anginál. Szinte semmit sem repedtem (ami sztem még a bába érdeme is volt - a maszin kívül 8) )

Töri! pihizz! édik a képek :lol:

ma ismét belőttem a jógát. talán eljutok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Hregi, miert, mi volt benne?? Leiras? :lol:
Az elsonel nem is tudtam, h van olyan, nem repedtem, a masodik meg kibujt, mire raszantam volna magam :lol:

Sztem nagyon a ba'ba'tol fugg!!

Barbi, mar 21 hetes vagy :shock: :shock: 8)
Verus, 31 hetes, uuu :shock: :shock: :)

Jol nez ki a (wellness - de hulye szo) kozpont, majd pilates-ra szeretnek eljutni. Talan januarban... :roll:
Valaki mas esetleg??

Tunde, en is kivancsian varom a fejlemenyeket. Remelem lathatobbak lesznek, mint eddig :wink:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Ma pont elmaradt a jóga...

Gödhöz csatlakozás: én nem várok lányregényeket, de bízom nagyon :lol: :lol: :lol:
gödibarbi
 
 


Olyan e-mailt kaptam,amiben a gyógyteáktól kezdve a homeopáthiás szereken át,az illóolajokról és a nemes kövekről,a gátmasszázsról ír az Andi.Nem is tudtam,hogy ilyen sok minden van.Tök jó!

Hregi
hregi
 
 


Hétfőn megyek jógára! Gyertek!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


olvastátok a sződi lapon a fórumot a szavazással kapcsolatban??
érdekes...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


tünde_sződ írta:olvastátok a sződi lapon a fórumot a szavazással kapcsolatban??
érdekes...


beleolvastam... hát olyan magyaros :wink: 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


NAGYON BOLDOG, SZERETETTELI KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK! :lol: :lol: :lol:

Barbara és családja

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


bár úgy látszik csak én járok erre :wink: azért mindenkinek:
B.U.É.K!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: