Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Látszik,hogy hétvége van nem nagyon megy a topik!

Ildi!
Jó azért,hogy itt vannak a nagyszülők a közelben,akkora segítség. Nekünk sajnos mindkét nagyszülő messze lakik. :cry: Nagyon ritkán látjuk őket! Ezért Dávid is nagyon anyucikás volt,meg most szerintem Franci is az lessz!Már elég jól haladunk ebbe az irányba! :lol: Pedig néha jó lenne egy kicsit csak kettesben lenni apával!Bár biztos én is úgy lennék mint te,hogy nagyon hiányoznának a csemeték,olyan üres nélkülük már a lakás,úgy megszokja az ember a nyüzsgést!
Kép

Kép

Pusza mindenkinek!
Vendég
 


Ildikó!
Megkaptam a receptet is és a képeket is! Köszi szépen!!
Most megyünk sétálni, mert tegnap ki sem dugtuk az orrunkat! Délelőt főztem, délután meg 2 órás megfeszített munkával elb...tam egy tortát. Úgyhogy Lilcsi szülinapjára rendelve lesz.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Elin! Lehet, hogy téged láttalak kb. 10:15-kor egy piros vagy bordó babakocsival nem messze a házatoktól a város irányába tartottál.
Kocsiban voltam és csak oldalról láttalak.

Képzeljétek most voltam az ezoterikus napon, ahol elkészitettem a horoszkópomat. A készitö azt mondta, hogy az én bolygóállásomnál 2-nél több gyerek várható. Na kiváncsi vagyok :shock: :shock:

Sziasztok

Kép
Kép
mongi
 
 

 
 

Mongi, mi voltunk azok! :lol: De k. hideg volt, úgyhogy nem sokáig sétáltunk.

Szilbee! Lehet, azóta már ti is láttátok, de a Diákkönyvesbolt még mindig ott van a Barosson! Nem zárt be!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Csövi csajok!

Ó jeah!
Az előbb egy csomót írtam, vesztemre visszanéztem a hozzászólásokhoz és kész eltűnt minden.

Röviden: Imikét 3/4 3-kor hozták haza anyósomék az éjszaka, mert felébredt és az ajtót kaparta sírva. Ancsika is csak átmenetileg tudta megnyugtatni. Amikor elkezdett tapogatózni Imike azt mondta: nincs cici, nincs poci anyukám gyere vissza.
Így haza kellett hozni.

Hajni, telejesen igazad van, hogy milyen jó ha a szülők a közelben laknak. Igaz az ottalvás még nem működik, mármint Imike részéről. de Ancsika szokott a mamáknál aludni.
Az sem mindegy, ha valami hivatalos intéznivalóm van, nem mindig kell a gyereket magammal húzni.
Amúgy meg mindig nagyon hiányoznak.
Mos is elvitték őket anyósomék, mert így napközben nincsen semmi baj.
A legrosszabb az, amikor Ancsika megy az apukájához, és legtöbbször összeszólalkozunk valami piti dolgon. Aztán meg lelkiismeret furdalásom van, hogy akkor vitázunk, mielőtt elmegy.
De a kiskamaszok már csak ilyenek.

Mongi, Hajni!
Szerintem is megmérgeződött a kutyi. Itthon találtam meg a diófa alatt, de már késő volt. Úgy elbújt, hogy alig láttam.
Hiába hívtam ki az orvost, amikor már láttam rajta, hogy nagyon rosszul van, az orvos szerint nem mérgezés volt. Pedig még rá is kérdeztem , hogy nem lenne jobb, ha elaltatnánk?
Azt mondta pár nap múlva jobban lesz. Hát valóban így történt.
A macska sem került elő.

Elin!
Kész a videó!
Kép Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mi van lányok!

ÉBRESZTŐ!!!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!!!
Csak mutizok nektek képeket....holnap folyt.köv..
Kép Kép Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi!
Az szép,hogy Imikét haza kellett vinni éjszaka!De a fiúk egyébként is sokkal anyásabbak mint a lányok szerintem!
Ha legközelebb vissza lapozol olvasgatni akkor a képernyő bal sarkában lévő zöld nyíllal (vissza) lépkedj vissza az aktuális oldalra,és akkor meglessz amit előtte írtál!Én is így szoktam!
Szépek a gyerekek, most készültek a képek?Buli volt?
Szilbee-t ne keresd,tudod :wink: :D (kisbaba project) :lol: :lol:

Diácska!
Nagyon jól sikerült a szülinapi zsúr amint látom. A tigris tényleg nagy kedvenc. :lol: :lol:
Nagyon édes Dia!Várom a folytatást!

Olyan gyorsan telik az idő lányok,ki sem bírjuk magunkat babázni,hipp-hopp felnőnek a csemeték!
Franciska ma 9 hónapos,el sem hiszem,még most született!Egy pár hónap múlva már ott szaladgálunk a parkban, Apa már alig várja!A múltkor voltunk hintázni. Íme:
Kép

Na jól van csajszik most lépek majd,holnap jelentkezem!
Vendég
 


Hajni!

Nem volt mostanában buli, a képek még tesóm szülinapján készültek novemberben. Tegnap küldte el az ex barátnője.

Diácska!

Haverok, buli, lufik és a tigris ez igen! :P

Boldog szülinapot!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sok boldog hófordulót Franciskának!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép



Kép


Puszi nektek: Hexe és Lilike

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!!!

[size=18]Boldog hófordulót Franciskának![/size]
Személyesen akartam ezt átadni de most néztem ki az ablakon... Azért még reménykedek.

diácska! Isten éltessen nagyon sokáig egészségben, boldogságban.

elin! mit rontottál el a tortán? csak nem a piskótát is te sütötted? Én is próbálkoztam már vele de ugye kell vagy 6 tojás, hogy magas legyen (persze nekem így is összeesik) ezért most már veszek piskótát és a csokikrémet + a bevonót én szoktam készíteni. Tudom milyen bosszantó amikor annyira szeretnéd és mégis sz..r lesz.

üdv mindenkinek

Jöjjön már a tavasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Bocsi Hajni de nektek meg piros színű betűvel szerettem volna írni és ez lett belőle! Ki érti ezt??????? :(

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok Lányok!

Bea!
Köszi szépen! Mi van már veled ?Régen annyit írtál ,mostanában meg teljesen el vagy tűnve! :cry:
Hogy vagytok? Lilikével mizújs? Ugye nem voltatok még a szemészeten?

Kati!
Neked is köszi!Oda se neki a piros betűnek!Nekem se mindíg jönnek össze a dolgok!Ne is mond ezt az időt,teljesen befordulok tőle! :cry: Tízórai után mindenképpen le kell mennünk ,mert elfogyott a kajcsink,úgyhogy pótolni kell!
De én is nagyon reménykedem,hogy eláll ez a fránya eső!

Ildi!
Ja akkor értem a sok sütit! Azt hittem nálatok volt valami buli!
Hogy vagytok?

Judit!
Remélem,jól telt a hétvége??? :D

Petri!
Hogy álltok pötty ügyileg?? Remélem már nyoma sincs! :D


Most megyek,gyorsan megmosom a hajam,amíg Franciska szunyál!Majd még benézek!
Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

VAN REMÉNY!!!
2x átaludta a lányom az éjszakát! Pénteken éjjel és ma reggelre is.
Este fél tíztől reggel fél kilencig. :D :D
Persze én éjszaka többször felébredtem, hogy mi van már? :P
Vettem Timinek egy új igazi pizsamát (eddig vékony rugiban aludt)
szerintem ennek varázsereje van :wink: szombaton biztos elment bulizni de vasárnap este megint visszatért :lol: Remélem nem sokat jár el.. :D

Pöttyök halványan látszódnak. Lassan múlik ez a frányaság :evil:

Nekem van egy jó piskóta tortaalap receptem. Be is másolom hátha valakit érdekel.
Nekem szépen feljön és nem is esik össze.

szóval:
4 tojás
200 g porcukor
9 evőkanál víz
120 gr liszt
1 csomag sütőpor
A tojássárgákat habosra keverjük a cukorral, kanalanként hozzáadjuk a vizet, majd a sütőporral összekevert lisztet, végül óvatosan a tojásfehérjékből keményre vert habot. egy kerek tortaforma alját kivajazzuk, meglisztezzük- az oldalát nem, mert akkor púpos lesz a tortánk!- beleöntjük a tésztát és előmelegített sütőben, mérsékelt tűznél (180 °C) kb 40 percig sütjük. Sütés közben 25-30 percig nem szabad kinyitni a sütő ajtaját, mert a tészta összeesik! Ha a tészta megsült, még 5-10 percig a sütőben hagyjuk, ajtaját fakanállal kitámasztjuk, hogy lassan hűljön ki, ne hirtelen.
még 10 percig a formában pihentetjük a tésztát, csak utána szedjük le, rácsra csúsztatjuk, és hagyjuk kihűlni.

na megyek, mert ma apa hozott ebédet
majd még jövök

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Diácska!
Most látom, hogy Dia épp délidőben,... ebédre született... :shock: :)


Hát előre is Boldog Szülinapot a nagylánynak! :D
Kép Kép

Gyorsan visszaolvasok!
szilbee
 
 


Dühös vagyok!!!
Beírtam egy csomót és elszált, pedig vágólapra is tettem!!!
:evil:
Kép
szilbee
 
 


Franciskának Boldog Hófordulót!!
Kép

Petri! :)
Nagyon klasszul csináltad az önálló alvásra szoktatást!!


Kép
szilbee
 
 


Csövi csajok!


Szilbee!
Ne aggódj tegnap én is így jártam.
Mától gazdag munkanélküli vagyok!!! :lol: 8) Na ezt kapd ki!
Ja és mindent tudok igényelni, tgys, gyed. Ez már 100%.

Petri megtaláltalak az iwiw-en.
Ewa téged is.

Modhatni elég f.o.s az idő.

Katlina merre vagy?
Mizujs a cukros lötyivel?
Nem lehet, hogy amikor rosszul lettél a buszon, előtte vatted be nem sokkal a Gravidát? Én mindig utánna voltam rosszul. Ha nem közvetlenül kaja után vettem de tejjel, akkor borzasztó rosszullét jött rám. Volt, hogy el is ájultam. most már újra az Elevitet szedem.
Olyan sötét van, hogy azon gondolkodom feloltom a villanyt.

Csatlakozom Katihoz, mikor lesz már tavasz!!!!!!!!!!!???????

Jó lenne már könnyebb ruhákat hordani, mert így a buszon csak egyszerűen kövérnek gondolnak, így lőttek a leülésnek. Ráadásul még alacsony is vagyok, és ez még tetézi. Lehet, hogy nem is látják, hogy melletük állok? :lol: :lol:

A mai menü: húsleves, palacsinta.
Még most kajcsizunk, mert anyukám vigyázott Imikére, hogy ne kelljem becipelni a Munkaügyi Központba, és gondolhatjátok, gondos nagyi lévén szinte végig etette, nehogy éhezzen szegény gyerek. :lol:

Elin!

Valahogy eljuttatoma kazettát és a kanalat!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi
Még mindíg nagyon szépek a csemetéid és olyan boldogok vagytok :D
Most az ebéd után úgy megennék egy kis sütit :) AZ a csokis tetejű fehér krémmel...nyammm

Diácska
A tortából is elférne még egy szelet a pocimban :wink:
Dia is már kész hölgy :) jó nagy hosszúcombú csajszi :D mint egy manöken :D A fürtjeire is nagyon irigy vagyok :oops:

MAno
Franciska is szeret hintázni? Bár ez lehet hogy hülye kérdés volt.. melyik gyerek nem szeret?
Mi ha kimegyünk a lakásból rögtön itt van egy hinta. Timi rögtön nézi, mutogat és mondja hogy hinte, hinte (ezt az egy szót tudja csak)

ma: tésztás, zöldséges, delikát leves volt :?
rántott hal petrezselymes burgonyával. (olyan ritkán tudnak jó levest főzni) De még mindíg jobb mintha nekem kellett volna :lol:

Szilbee
remélem összejött :D Én a ciklus közti vérzésről azt hallottam hogy akkor tuti van pé. Méred a reggeli hődet? Húúú de izgi :)

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Mongi! :lol:
Akkor majd nem lepődünk meg nagyon, mikor bejelented, hogy más állapotban vagy! :oops: :lol:

Kati! :)
Köszi a homeos doki elérhetőségét!

Elin!
Ezen nem is vagyok meglepve. Párom néha olyanokat tud mondani... :roll: Nekem is gyanús volt, mikor mondta, hogy megszünt... leginkább akkor vált kétessé a dolog, mikor nyilvánvalóvá vált, hogy azt se tudja hol van a Diák könyvesbolt! :oops:

Más:
Azért is maradtam el a hétévégén, mert a nagyszülőket látogattuk sorra. No meg persze azért is... :oops: Bár egyenlőre peteérésnek semmi jele... mondjuk nem is feltétlen van minden hónapban, de ez akkor is rossz. Persze az is lehet, hogy csak később van... Szomorú vagyok, de legalább meg tudom magam figyelni ebben a hónapban és lesz mihez hasonlítani a következőt! :(
szilbee
 
 


Ildi!
No ez tök jóóó! :D
Kép

Petri!
Most én is épp azt olvastam, hogy a köztes vérzés jelzi, hogy van peteérés, csak az gáz, ha túl sok a vérzés, mert az ugye a méhnyálkahártyából megy le... Nekem szerencsére nem sok volt, az is csak két napig, viszont még mindig nem ment fel a hőm.

Kép
szilbee
 
 


Ezt írta egy csajszi a "fogamzás" topikban:

Szóval a PROGESZTERON-ról az egyik orvos válaszol rovatban olvastam (asszem nlc). Az ottani doki a 20 feletti progit jónak, a 30 felettit szuper jónak tartja, de valaki írt neki 50 feletti progival, és arra azt mondta, hogy nagggggyon hiper szuper jó, de kellene nézetni 20.nap körül méhnyálkahártya vastagságot, mert a magas progi a méhnyálkahártya rovásásra mehet...Én ebből azt veszem le, hogy a jó magas progeszteron a peteérés minősége és a sárgatest szempontjából jót jelent, viszont a méhnyálkahártyát ellenőrizni kell...Szerintetek? Szerintem érdekes...
szilbee
 
 


Mi tegnap megint shoppingoltunk, Timi ismét tiszta zizi volt :? Nem maradt meg a babakocsijában, külön utakon járt...
Hazafelé úton szerencsére elaludt a kocsiban... tegnap kicsapta nállam a biztosítékot :oops: :wink: :lol:
Olyan kis hisztis, akaratos...ááááá mi lesz később :roll:
Pelenkázáskor, öltöztetéskor harcolni kell vele :x

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!
Ez nagyon imerős!! :oops:
Én is már nem tudom, mit találjak ki pelenkázáskor, csak hogy egy fél perce nyugi legyen. :?
szilbee
 
 


Szilbee
Hát tényleg még nem ment föl a hőd.
Nekem mikor sikerült az inszem 37 körül volt végig.

AZ idézet érdekes... nem tudom... már olyan régen foglakoztam ezekkel a dolgokkal.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Hú Szilbee, ez olyan izgi :oops: :lol:
Szerintem ne foglakozz túl sokat a "dologgal", hanem durr bele :oops: Bízd a természetre, úgysem érdemes befolyásolni.

Hidd el neked már útban van a kisbabád, aki téged kiválasztott! Csak várd őt sok-sok szeretettel, az út már megnyílt előtte.


Petri!

Azt a csokis tetejű sütit a mamám csinálja egyedül olyan spéci finomra. Azt hiszem szalalkáré, vagy micsoda is kell a tésztájába, de azt tudom, hogy a szagától már gyerekkoromban is rosszul voltam. De az íze, hát igazán mennyei. Azt hiszem Ildikó napra azt kérek tőle ajándékba.

A pelenkázásról annyit, hohy ugye mi még mindig pelusozunk. Nekünk az esti fürdés után van tortúra, mert ahogy kijön a pancsiból, szalad az ágy felé és betakarózik. Alig birom felöltöztetni és bepelenkázni. Őrületbe kerget vele. Annyit viszont már sikerült elérni a pelenkával kapcsolatban, ha besikerül valami rögtön jön és szól, hogy tegyem tisztába. Már annak örülnék, ha egyáltalán nem kellene a pelus. Bár így, hogy már gazdag munkanélküli vagyok nem gond :lol:
Most alszik Imike. Nem is ebédelt.
Lehet én is melléfekszem. Már az éjszakáim se olyanok. Alig tudok megfordulni, olyan mintha egy oroszlánfókát kellene átfordítani a másik oldalára. :lol: Na meg Petikének is van már beleszólása, nem mindig tetszik neki a pozició!



Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hú Szilbee, ez olyan izgi :oops: :lol:
Szerintem ne foglakozz túl sokat a "dologgal", hanem durr bele :oops: Bízd a természetre, úgysem érdemes befolyásolni.

Hidd el neked már útban van a kisbabád, aki téged kiválasztott! Csak várd őt sok-sok szeretettel, az út már megnyílt előtte.


Petri!

Azt a csokis tetejű sütit a mamám csinálja egyedül olyan spéci finomra. Azt hiszem szalalkáré, vagy micsoda is kell a tésztájába, de azt tudom, hogy a szagától már gyerekkoromban is rosszul voltam. De az íze, hát igazán mennyei. Azt hiszem Ildikó napra azt kérek tőle ajándékba.

A pelenkázásról annyit, hohy ugye mi még mindig pelusozunk. Nekünk az esti fürdés után van tortúra, mert ahogy kijön a pancsiból, szalad az ágy felé és betakarózik. Alig birom felöltöztetni és bepelenkázni. Őrületbe kerget vele. Annyit viszont már sikerült elérni a pelenkával kapcsolatban, ha besikerül valami rögtön jön és szól, hogy tegyem tisztába. Már annak örülnék, ha egyáltalán nem kellene a pelus. Bár így, hogy már gazdag munkanélküli vagyok nem gond :lol:
Most alszik Imike. Nem is ebédelt.
Lehet én is melléfekszem. Már az éjszakáim se olyanok. Alig tudok megfordulni, olyan mintha egy oroszlánfókát kellene átfordítani a másik oldalára. :lol: Na meg Petikének is van már beleszólása, nem mindig tetszik neki a pozició!



Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ha, ha , ha ez nem vicces, olyan lassú a net, hogy nagymama leszek mire betölti a cuccokat.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Azért én jót nevettem! :oops: :lol:
Örülök, hogy nem csak engem bosszant, hogy ilyen tetű a net... :P :lol:
Egyébként tök igazad van!!!! Tényleg nem kéne vele ennyit foglalkozni. :oops:
szilbee
 
 


Ildi!
Azért én jót nevettem! :oops: :lol:
Örülök, hogy nem csak engem bosszant, hogy ilyen tetű a net... :P :lol:
Egyébként tök igazad van!!!! Tényleg nem kéne vele ennyit foglalkozni. :oops:
szilbee
 
 


No, de profi vagyok!! :lol: :lol:
szilbee
 
 


Én is jót nevettem Szilbee! Rajtad!!!ha ha
Amúgy mindenhol lassú a betöltés, rendszerint kétszer küldöm el a képeket a gmail-ben. :oops:
Szerintem te ismered a férjemet. Ő is a Zöld iskolába járt. Sőt még a lányomat is a Zöld iskolás tanárnénik tanítják. Nagyné Mihály Erzsébet és Kovács Istvánné, a kötél edzője pedig Grószné Zsuzsa néni.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


ildi!
Ne haragudj! Belém bújt kisördög. :oops: Én kínomban már csak röhögni tudok, mikor ilyen nehezen tölt a net!
Grósznét ismerem, de a férjedet nem'tom. Majd megnézem az iwiw-en.
szilbee
 
 


Nem találom a férjed... az iwiw-en.
szilbee
 
 


Két órát aludt Timi :shock: :shock: ritkán szokott ennyit (nappal)
Szerintem azt álmodta hogy labdázik. Felébredt mert felköltötte a korgó hasa. KAja után elkezdte a labdáját dobálni :lol: Már kb fél órája ezt csinálja :D Szuper a tegnapi zizis napja után :lol:
Elszóltam/elírtam magam..már nem labdázik. Elment CD-t és miegymást pakolni.


ÓÓÓÓ TAVASZ ÉN IS NAGYON VÁRLAK MÁR!!!!!



Ez a bababnet tényleg jó lassú. :evil: Olyan lassú hogy már nem is műkszik. :evil:
Ezeket még ebéd előtt írtam...


Azóta..
Képzeljétek szegény éhező lányom a kukából eszi a káposztástésztát. :shock: :evil: AZ előbb dobtam ki, mert még csütörtökön csináltam. Ő bement a konyhába... később én is és akkor látom..

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!
Köszönjük az előre érkező szülinapi jókívánságokat :lol:

Franciska nagyon boldog hófordulót Neked!!!!

Kép
Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát ez az idő,kész vagyok tőle teljesen!
Délelőtt azért lementünk a boltba ,és sétáltunk is egy kicsit!Vártam,hogy eláll az eső,és hátha más is lemerészkedik,erre jobban rákezdett,úgyhogy hazajöttünk!
Egyébként ,remélem hamar eljön a tavasz.Képzeljétek,reggel madárcsicsergésre ébredtem.Nem tudom mi lehetett,de nagyon szépen dalolt.Rögtön arra gondoltam,hogy költöznek vissza a madárkák,itt a tavasz nemsokára! :lol:

Szilbee!
Én is azt mondom mint Ildi,nem kell túl sokat foglalkozni a dologgal!Csak azzal az egyel tudod :oops: :lol: . Tőlem kicsit távol áll ez a hőmérőzős dolog. Mi mikor eldöntöttük apával,hogy szeretnénk egy kisbabát,aztán rajta voltunk a dolgon! :oops: És hála istennek hamar összehoztuk a mi kis Franciskánkat! :lol: :lol:

Petri!
:shock: Reggel 1/2 9-ig??? Ez igen!Nekem is kell olyan varázs pizsoma!!! :lol: Bár mióta pépezünk esténként,nem panaszkodhatom,elég jók az éjszakák!

Ildi!
Ne haragudj rám ,de én is jót kacarásztam azon mikor másodjára kezdtem olvasni az üzidet,bevallom neked vártam a harmadikat is mint a múltkor! :lol: :lol: De nem rossz indulatból kacarászok ám,csak olyan vicces volt. :oops: :lol:
Ugye nem haragszol rááám??? Kép

Pusza mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Én is jót nevettem, és úgy, mint Hajni, én is a 3. hozzászólásodat vártam! :lol: :lol: Nem tudom, mit kell annyit szaporítani a szót??? :wink:
Köszi a videót, majd megdumcsizzuk, hogy kapjam meg! Majd bőgök megint egy sort...
Igaz, mostanság sűrűn gondolok rád, nem bírok az adóbevallással. Nem tehetek róla, mindig is hülye voltam hozzá, de most meg már 3. éve nem is csináltam, elintézte a cég.

Petri! Köszi a receptet, majd ezt is kipróbálom, de először kicsit csihadnom kell, mert még élénken él bennem a kudarc :evil: !
Jó ég! Petri! És legalább akkor is kellett Timinek a tészta, míg tányéron kapta, vagy az nem volt jó, csak kukaszagúan?
Lilcsi még mindig kitartóan a szöszöket és egyéb elhullott dolgokat eszegeti. Sose lesz vége... Kicsit gyorsabb lenne, seprű és porszívó sem kéne :oops:
Örülök, hogy múlnak a pöttyek!

Amúgy megvígasztaltatok, hogy nem csak nekem lasú a net! Azt hittem azért ilyen, mert az én gépem trágya....de akkor megnyugodtam.

Szilbee, én semmit nem értek ebből a grafikonból! Annak idején én is méregettem hőt, de én pont megelőzés céljából, de már akkor se mentem vele sokra.

Mongi! Téged érdekel az ezoterika? Mert akkor tudok egy oldalt a neten, én is kaptam. Az asztroweb.hu

Minket ma nem tudott megijeszteni az eső! Mentünk délelőtt, mentünk délután. És már a reggeli Bumeráng óta azt vártam ,mikor esik már itt is a hóóóóó?

MAJD UTÁNA JÖHET A TAVASZ!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Cső mindenkinek!

Úgy látom most a tecnika ördöge nevettet minket! De én is olyan jót nevettem rajta, hogy még a könnyem is kicsordult.

Petri!

Nem gondolod, hogy szegény gyereknek enni kéne adni?

Hajni!
Most élvezzétek a madárcsicsergést, mert ha tényleg felépül a TESCO csak a bevásárlókocsik nyikorgását fogjátok "élvezni". :cry:

Szilbee!
Aki keres az talál, de aki nincs fennt az iwiw-en, azt még az sem találja meg aki nagyon keresi. Szóval Imi nincsen az iwiw-en. Dóráné volt az oszifője nyolcadikban.

Megyek az iwiwrw vadászni.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


halihó,megjöttem!!Holnap megyek cukros lötyire :(
Képzeljétek mondtam a védőnéninek,hogy rosszul lettem és csak mosolygott rajta!Kiérti ezt! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


És korrepetáltatom magam magyar helyesírásból! :oops: :P

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ja és fizetnem kellett vizitdíjat,mert a háziorvos írja ki a vérvételes beutalót!!!!!!!!Sőtt még a magnézium tablettának is felemelték az árát majdnem 1500forintra,300valamiennyiről!!!!!!!Teljesen felháborodtam! :twisted:

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi!Megkaptam az üzit köszi!
Amúgy tényleg nemsokkal előtte vettem be a Gravidát 2órával előtte mielőtt elindultam,de azóta sem voltam rosszul

Kép

Kép
katlina
 
 


Elin,Ildi,szilbee,megjelöltelek benneteket az iwiw-en!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi!
Van egy fölös meghívóm... kell?
Nekem is Dóráné volt az ofőm... lehet osztálytásak voltunk? :oops:
szilbee
 
 


De kismama nem fizethet vizitdíjjat!!!! :shock: Hogy lehetnek ilyen felkészületlenek, hogy még ezt sem tudják az orvosok! :evil:
Ezt a háziorvosunk is mondta, de még a néplapban is olvastam! Komolyan, az eszem megáll!!
szilbee
 
 


Katlina ne hagyd magad!

A terehsgondozásban lévő személynek nem kell vizitdíjat fizetnie. Bárki adta a beutalót.

Köszi a jelölést.
Én most munkanélküli lógós vagyok, de nekem sem kell fizetni, mert terhesgondozásban vagyok. A védőnők már csak ilyenek!Majd ha megszületik babuci, akkor borzasztóan okosakat fog mondani.

Nóri! Az adóbevalláshoz én sem értek, de nekünk már megvan, ha gondolod annak allapján megtudjuk csinálni.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hát ezek után még azt is el tudom képzelni, hogy majd ha megszületik a babu, érte is elkérnék a pénzt a státuszokon :roll:
És ilyenkor hová menjen az ember lánya a pénze után?

Ó, kösz Ildikó! Megoldódni látszik a bevallásom. Lesz segítségem....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hú, denemszeretem, mikor én kezdek egy oldalt!!
elin
 
 


Halihó!

GratulálokPetri, ügyik vagytok. Ja és én is kipróbálom majd a receptedet. Köszi

Szilbee! Te nagyon képzett vagy ,,babakészítés" terén.

Katlina! Milyen magnéziumot szedsz? Nekem Mosonyi a Magnesii Citrici-t (500mg) írta fel. 10db van benne és nem akarok hülyeséget modani de nem volt 100ft egy dobozzal. Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: