Új privát üzeneted érkezett!

Jaj el sem köszöntem :oops:

Jó éjt mindenkinek!!!

Hajni! Remélem holnap tudunk sétálni!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk mi is! A hosszú hétvége nagyon jól sikerült :lol:
Úgy mentünk, hogy csütörtökön Fehérvárra, Anyuékhoz, péntek délután onnan a párommal utaztunk Zalacsányba. Vasárnap vissza Fehérvárra, onnan pedig ma délután jöttünk vissza Szolnokra.
Szóval nagyon jól éreztük magunkat, a hely is nagyon szép volt, és végre pihentünk kicsit. Muszáj egy kicsit megszökni néha, persze ezt tényleg ritkán tehetjük meg. Marci szerencsére jól elvolt Anyuéknál. Nem csoda, neki is wellness hétvége volt, nagypapi-nagymami + dédi is őt kényeztette. Persze nekünk is hiányzott... eddig max 1 éjszakát töltöttünk nélküle, és mivel nem volt gond, azért mertük most is ott hagyni.

Marci állítólag a távollétemben mondta, hogy Anya. De nekem még nem mondta (biztos mert mindig vele vagyok?)
Viszont Apukája megtanította, hogyan csinál a majom.... :shock:
Most már csak ránéz, és kezdi hogy hu-hu-hu. Így beszélgetnek ők :D

Hajni, akkor te is tudod, milyen az amikor a nagyszülők messze laknak, szóval meg kell becsülni őket :)
Tényleg jól jönne sokszor, ha a közelbe lennének. Mi egy hónapban egyszer megyünk általában s ők is jönnek amikor tudnak. De ilyenkor mindig nagy a szervezés, és muszáj úgy igazítani, hogy Marcika az autóban aludjon.
Ugyanilyen pancsolós könyve van Marcinak is mint a lányod kezében :)

Marcinak gyorsan megvettem a tavaszi kabátot + cipőt pénteken, hogy aztán legyen mibe kimennie majd. Utána el is romlott az idő :( Remélhetőleg kedden jön a tavasz. Ma is nagyon pocsék időben utaztunk vissza. Pest környékén láttam havas tájat is, idén először :)

Petri! Marci is szeretné nyitogatni a kukát, ha hagynám. Mindent kipakolna, hihetetlen. Vagy a nyomában kell lennem állandóan, vagy kupit csinál. Ez egy ilyen korszak... :roll:

Ildi! Sajnálom a kutyusodat :(

Zsófinak és Franciskának boldog hónapfordulót, így utólag is, és Diának boldog szülinapot!!

Mindenki: Megint nagyon cuki képeket tettetek fel! A keretes képeket hogy csináljátok?

Teszek fel pár képet Marciról aztán húzok aludni.

Jó éjt!

Judit

délutáni szunyókálás után:

Kép

aztán uzsonna:
Kép

én már ilyen nagyfiú vagyok!
Kép
Sziasztok!
judit_79
 
 


[size=24]Drukkoljatok most megyek lötyit inni,remélem nem hányom ki![/size]

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Amúgy most ennek a magnéziumnak emelték fel az árát,levették róla az állami támogatást!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Kati!
Á dehogy vagyok képzett, csak érdekelnek az efféle dolgok. Különösen az, hogy Leventére miért kellett 11 hónapot várnunk. Ez most kiváló alkalom erre is, no meg a skorpiók állandóan analizáják magukat... hát én se bírom ki, hogy ne tegyem. :roll: :lol:

Kép

Judit!
Rátok fért már egy kis kikapcsolódás! :)
Tényleg nagyfiú lett Marci! :shock:
A hamradik képen mibe hempergett meg?? :lol:
Hű mennyi foga van!! :o


Katlina! :)
Várjuk délután a beszámolót! Remélem nem leszel rosszul!! De biztos nem leszel... csak én vagyok ilyen érzékeny gyomrú!! :D Minden OK lesz!
szilbee
 
 


Sziasztok!
Hát eljött Dius szülinapja Boldog Szülinapot picilányom!!!!

Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Helló!

Gyors leszek!

Judit nagyon jó kis pasi a fiad!!

Hajni! Kb. 11.30 kor megyünk sétálni, majd kereslek benneteket.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK DIÁNAK SOK-SOK SZERETETTEL!!!
KépKép
Vendég
 


De béna vagyok ,ugyanazt a képet választottam amit te is!
Újra tábla nekem! :oops: :(
Vendég
 


Kép

DIÁCSKA! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK SOK-SOK SZERETETTEL!!!

Kép
Vendég
 


DIÁCSKA! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG! bOLDOG SZÜLINAPOT!

Sok boldog hófordulót Franciskánal és Lilcsinek is :)
ewa
 
 


[color=red]Diusnak nagyon sok boldog szülinapot kivánunk!![/color]

Mongi és Antónia

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoztunk kicsit a passzív fórumozókhoz, vagyis csak olvasgattalak titeket :-D Vendégünk volt, egy ismerős német lányka. Hogy milyen nagy segítség tud lenni egy idősebb gyerek!
A távoli nagyszülők nálunk is ismerős dolog. Meséltem már, hogy mikor vettük a lakást és Zsófi 1 hós volt, akkor az OTP-ben a fiókig. szobájában szoptattam? :D

Ildi, nagyon szépen írtad Szilbeenek, hogy már vár rá egy kisbaba! Szilbee, lehet nektek is csak egy olyan hétvége kellene, mint Juditéknak :)

Petri: zajlik ám az élet nálatok is :D

Judit, akkor most újult erővel indulnak a hétköznapok.
ewa
 
 


Sziasztok Csajszik!

Kati!
Én is remélem,hogy találkozunk ma,és sétálunk egy nagyot a csajszikkal!

Judit!
Örülök,hogy jól sikerült a hétvége,kell néha egy kis kikapcsolódás!
Hát igen,tudom milyen rossz,hogy a nagyszülők távol vannak! Nekünk még nincs autónk,(de már tervbe van véve)ezért mi még ritkábban találkozunk.A párom szülei pl.már június óta nem találkoztak a picúrral.Most húsvétra tervezik,hogy meglátogatnak minket!Hát ez van! :cry:

Katlina!
Várjuk a lötyis tapasztalatokat! :? :lol: Hát tegnap teljesen felháborítónak találtam amit írtál a vizitdíjról.Még itt is lenyúlják a kismamikat! :x
Eddig a tanácsadó orvos adott beutalót,mostmeg már ezért is a körzetihez kell menni! :shock: Kész röhej!

Elin!
Megnéztem az e-mailt amit küldtél nagyon tetszik!

Na puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jajj!Lemaradt pár dolog!

Judit!
Nagyon aranyos Marcika a képeken!Igazi kis gazfickósan néz ki a harmadik képen! Nagyon huncut tekintete van! Biztos az is !
A képkeretező programot Diácska ajánlotta http://www.frameshow.comoldalon találhatod ha érdekel!

Kati!
:shock: Én nem is gondoltam ,hogy Szonja ilyen kis hajasbaba!! :shock: :lol: :lol: Nagyon édi!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

BOLDOG SZÜLINAPOT, DIÁCSKA!

Hajni! Köszi a képkeretező programot, nagyon klassz, már ki is próbáltam!!

Akkor nálatok még kevésbé szerencsés a helyzet nagyszülők terén. A ti szüleitek merre laknak? Az enyémek Fehérváron, a páromé meg Veszprémben. Úgyhogy átlag 200 km.

Szilbee! A harmadik képen az nem piszok Marci ruháján, csak ilyen szürke minta van rajta :)

Ma reggel adtam tejet először Marcinak, de csak fél decit volt hajlandó meginni, most mit csináljak? Közben összehúzta a szemöldökét, és nézett rám, hogy anya, mi ez az izé, nem ehhez vagyok szokva.
Azért próbáljam neki adni holnap is szerintetek? Este biztos ami biztos tápszert kap, nehogy üres pocival feküdjön le.

Most már megyek, mert sajnos megint jönnek a dolgos hétköznapok. JÓ lenne ha a tavasz is megérkezne.

Üdv
Judit&Marci

Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb,stb), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano @ gmail.com címre, és küldöm az infókat

Köszi...

További szép napot:
Titati
titati
 
 


Csövi csajok!

Csak egy gyors kukk, annyit írtatok, nem győzöm olvasni.

Katlina!
Együttérzésem!

Judit, jó volna találkozni!

Diácska sok boldog szülinapot kívánunk!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


DIÁCSKA!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

KépKépKépKép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Judit!
Nem lehet, hogy a tápi édesebb, mint a hígított tej és csak azért nem issza olyan szívesen??
szilbee
 
 


DIUSNAK NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép

Kép

Pusz mindenkinek.

Kép
agica1119
 
 


Szilbee, lehet hogy édesebb a tápi, én sose kóstoltam mert én a szagát se bírom.... A tejet nem higítottam, 1,5%-osat adtam neki, szerintem elég víz van abban. Majd azért próbálkozom vele újra, meg lehet hogy a kakaóval is.

Ildi!
Holnap délelőtt otthon lesztek? Mert akkor elsétálunk hozzátok, talán már jobb idő is lesz.

Judit
judit_79
 
 


Diácskának sok-sok boldog szülinapot!!

Ewa, köszi, hogy Lilcsi is eszedbe jutott!! :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Dobok már egy TÁBLI -t.
szilbee
 
 


Elin!
Dobnál fel egy képet Lilcsiről?!!


Boldog Hófordulót Lilcsi!Kép Kép
szilbee
 
 


A köv. szülinaposunk Lilcsi lesz, majd 3 napra rá Nellike és Antónia (egy napon születtek, csak nem egy évben)! :) Kihagytam valakit?
szilbee
 
 


No, most már eldugulok és megyek vasalni! Kép :? :(
szilbee
 
 


Judit!

Gyertek nyugodtan holnap, itthon leszünk, és remélem az idő is jó lesz.

Próbáld meg Marcinak a tejet egy kis kakaóporral ítesíteni. Mi a Nesquik-et szeretjük. Imike sem issza meg a sima tejet.

Azt tudtátok, hogy a kakaó erősíti a szívizomzatot?

Mi is voltunk sétálni, bár erre felé elég gyérek a lehetőségek. Átmentünk uncsitesómékhoz, ők itt laknak nem messze tőlünk. Na meg beugrottunk a boltba is.

Már két napja sláger a Hófehérke!

Lilcsi boldog hófordulót!

Katlina!
Hogy telt a délelőttöd?

Petri eltűntél?

Szilbee!
Megnéztem az iwiw-en az adataidat, szerintem Imi egy évfolyammal alattad járt. Ő 79. decemberi.

Na cső most megyek, este még benézek.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na túl éltem,igaz a fejem még mindíg fáj a reggeli kihagyása végett!Majd este beszámólót tartok de most rohannom kell,kocsmáros lányka leszek délután :cry:




Diácska Boldog Szülinapot!!!! Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi!
De ha Dóráné volt az ofő-je és 79-es, akkor egy osztályba kellett, hogy járjunk!!! Én meg nem emléxem rá!!! :? :oops: Tudnál dobni róla emilben egy képet? Hátha felismerem... :oops: Én ismerős vagyok neki??

Tépek vissza vasalni... :x
szilbee
 
 


Szilbee!

Tegnap megnézte Imi is a fényképedet, de nem voltál ismerős neki. Azt kérdezte "tőlem", hogy mennyire "előnyös"? ez a kép rólad? :oops:
Jótol kérdezi! :lol:
Reggel elmentettem a gépre két képeteket, az iwiw-en, mert tegnap annyira döglődött a rendszer, hogy nem tudtam megnyitni.
Az egyiken te vagy, szerintem még hosszabb hajjal, a másikon egy pasi, ő biztosan a férjed, - Levikével, pár perccel a születése után.
A férjed is a Zöld iskolába járt? Benke Laci az osztálytársad volt? Őt én is ismerem, mert együtt népitáncoltunk.

Hú csak győzd megválaszolni a kérdéseket. :shock: Képet nem tudok feltenni róla, csak egy olyat, amelyiken háttal van. Gondolom az nem sokat segít! :lol:

Na lépek!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Benke Lacit nem ismerem, az tuti!
Általánosban hosszabb volt a hajam. Már most sem úgy nézek ki, mint az avataromon, a hsz-om mellett.
Akkor tényleg csak évfolyamtársak lehettünk... :roll:
szilbee
 
 


Ja és... Ádám a férjem, ő Tallinos volt!
szilbee
 
 


Tiszta hülye vagyok :roll: ... Dehogy Tallinos, Kodályos volt!
szilbee
 
 


Sziasztok!!!!!
Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a sok sok jókívánságot amit küldtetek DiÁcskának!!!!!!

köszönjük szépen!!!!

Lilcsi!!!!
Nagyon boldog hófordulót neked!!!!

pusszi
Kép Kép

KépKép
diÁcska
 
 


Megvagyunk mi is..

Már 2x sétáltunk ma. Meg elköltöttem egy csomó pénzt :evil:
Timinek vettem 2 könyvet, egy vastaglapos Családi kört és egy Füzesi Zsuzsás mondókáskönyvet. Nagyon szeret "olvasni"
Láttam még egy nagyon jó könyvet tele állatos fényképekkel is. Azt majd megkapja legközelebb.

LILCSI
BOLDOG 11 HÓ-t! :D hogy röpül az idő, mindjárt itt a következő első szülinaposunk :D

A ma reggelünk se múlt el nyom nélkül :evil: vagyis azóta már kisúroltam. A reggeli tisztábatevéskor megint sikerült pottyantani a szőnyegre. Két percet volt egyedül pelus nélkül a szobába.

Katlina
Kocsmáros lány? Fúúújjj de utálom a sok részeg bagóst! Kép
Bocs attól aki cigizik de nagyon utálom a füstöt.

na lépek mosogatniKép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Boldog hófordulót Lilcsinek!Kép
Vendég
 


Kép Boldog hófordulót kívánunk Lilcsinek!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 




Nagyon sok boldog szülinapot Diusnak!


Kép


Boldog hófordulót Lilcsi barátnőmnek!
:lol: Kép

Hexe és Lilike

Kép
diehexe
 
 


Hú de későn van!

Lehet, hogy csak magammal fogok társalogni?

Szilbee! :shock:
Szerintem ti nem lehettetek osztálytársak, mert te is és a párom is évvesztesek vagytok. Ha esetleg te nem lettél volna az, akkor meg pláne nem lehettetek osztálytársak, mert akkor te kettővel felette jártál. Szerintem úgy lehetett egy az oszifőtök, hogy amikor titeket elballagtatott, megkapta Imiéket. Majdnem minden évben más volt nekik.
Horváth Janit sem ismered, vagy Forró Zsoltit, ők is a Tallinnkában táncoltak velem. Bár ők meg még én felettem jártak egyel.
O, óó, ez már magas, mint a tyúknak az abc. :roll:

Kati!
Ti meg nemrégen voltatok 8 évesek!
Utólag is boldog szülinapot. Melyik suliba jártok?

Na lépek, elég nagy most a pangás, még benézek. Sokáig fent leszek ,mert ma póker lesz a tv-ben.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Hűűű! Sziasztok!

Köszönjük szépen a sok gratulát!! :lol: Ewa, elindítottad szépen a lavinát..!

Katlina: meddig akarsz még gályázni?? Vagy ahogy alakul?

Ildi+Szilbee: jól elvagytok :lol: :lol: ! "Szerencsére" én alig emlékszem valakire az általános isiből, a tarisznyámat meg nem találom, amiben a névsor volt.
Ildi, amúgy Kozma Edit ismerőseit végignéztem, nincs ott sem volt osztálytársam :cry: .
(Szilbee: honnan vannak ezek az aranyos pici smile-k?)

Petri! Timike is érzékeny a friss fuvallatokra? :lol: Lilcsi csak pisilni szokott, mikor levegő éri a Bársony Ilonkáját :oops:

Itt még hosszú hajjal
Kép
Itt már Anettka frizuval és takkal (tikk-takkból még ennyi megy :) )
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin
:shock: :shock: hová lett Lilcsi haja? Nem sajnáltad? Olyan aranyos volt a copfokkal.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Aranyos vagy, hogy így figyelsz! Beatrix másodikos. A Kodályba jár. Nagyon nem szereti az isit, néha megőrít.

Szereted a pókert? Már mondták egy páran, hogy milyen jó.
Jó birod a strapát, nekem már mindjárt lecsukódik a szemem.

Elin! Cuki a csajszi! Engedte, hogy levágd a haját?

Alvással teli jó éjt mindenkinek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Nóri!

Cuki lett Lilcsi haja!.

Engem, nem röhögni, /főleg nem röhögni, mert magyarul írom :oops: /, Zsandark-ra emlékeztet. :lol:


Judit, mikor jöttök holnap?

Petri! Dorka Zolit és Farkas Zolit nem ismered? Együtt érettségiztem velük. Boda Peti ő is Miklósra való. Na mindegy.

Nálunk már teljes a csend. Még én kuruttyolok, de lehet, hogy nem sokáig.

Katlina! Amikor dolgozol, meddig teszed azt? Ez egy szépen megfogalmazott kérdés volt!Ó kössz fiam!
Én biztosan kipurcannék már a szagtól is. Annyira útálom a pia szagát, főleg, ha valakinek a szájából jön ki. Hú de gusztátlant írtam. Bleee....

Na most lépek, már nem tudok gondolkodni, vagy azt eddig sem tudtam?! :wink: :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildikó!
Nem sajnáltam Lilcsi haját, már nagyon a szemébe lógott! Hááát! Hogy hagyta-e? Peeersze, csak tartotta a fejét....én meg forogtam vele együtt. Szóval első körben fürdés közben kaszaboltam le a nagyját, aztán másnap megláttam a művemet és akkor még kiegyenesítettem, amit tudtam. Meg ritkítottam rajta a borotvámmal. Szerintem jobb, mint volt. Egy ideig el lesz. Zsandark...

Kovács Pistikét nem ismeri valamelyikőtök?...bocsika :lol:

Szilbee! Nézted Vica fiát odaát??

Lehet, én is nézek pókert, annyit írtál már róla Ildikó!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kovács Pistikét ismerem :lol: :lol: :lol:
de a többit, Zolit, Petit nem.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


:?: Mongi!
Nem tudod véletlen, hogy ma hánytól vannak bent a védőnők? Próbálnám elérni őket, de állandóan foglaltat jelez... :? :x
szilbee
 
 


Most néztem ki az ablakon. :evil:

Hajni! kb. 11-11.10 körül leszünk lent. Mert addig eláll az eső! Megbeszéltük.

Szoncsi babám tegnap óta két foggal büszkélkedhet!!! :D

[size=24]Szép napot mindenkinek![/size]

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!

Biztos, hogy eláll az eső?
Elin!
Tegnap tudtad nézni a pókert?
Imike felébred közben, és követelte, hogy menjünk fel aludni.
A tegnapi póker elég vontatott és kapkodós volt, mert ez csak összefoglaló, a világbajnokságról. Gondolom a döntőt már normálisan fogják közvezíteni.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy megint milyen idő van!! :x Nem azt mondták a tévében,hogy szerdán itt a tavasz? Ráadásul még az eső is esik! :x Nagyon mérges vagyok!

Kati!
Azért ha nem fog jobban esni csak szemetelget én lemegyek egy kicsit a levegőre Francival! Már elég jól tűrte a múltkor is az esővédőt a kocsin!De az lenne a legjobb ha elállna!

Ildi!
Hogy tudsz ilyen sokáig fent lenni?Én mikor kismama voltam mindíg álomkórban szenvedtem. Egy filmet nem tudtam megnézni!

Elin!
Nagyon bátor vagy,hogy levágtad Lilcsi haját!Én nem mertem volna!Nekem is tetszettek a copfjai,de így is nagyon édi pofi! :D

Judit!
A párom szülei Kisvárdán élnek,az enyémek kicsit közelebb Tiszaörsön!Kicsit szétszóródott a család!Tiszaörs még nem is lenne olyan messze,de nagyon rossz a közlekedés arra,meg az anyukám még aktív (dolgozik),így azért sem tud olyan sűrűn jönni.Úgyhogy ez van.De végülis meg lehet ezt is szokni!

Na mostmár lépek mert dolog van!
Majd délután még benézek !
MINDENKINEK SZÉP NAPOT KÍVÁNOK!

Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: