Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi!!
A hozzászolásom is kétszer ment el!!De azért nehogy megunjatok!!A képek legalább külünböző keretüek!!
ANDI
Vendég
 


Hali!
Tök jók a képek. Nem tudod feltenni ide a programot?
A Corában is babahetek vannak. Érdemes benézni oda is.Próbálok kicsinyíteni.Köszi.
Hogy is hívják a gyerekeket?Nekem is tetszik az Áron, még nem bántam meg.
Szép napot!4
Andi2
andry
 
 


<!--attachment: Csabika__sz_let_se__s_els__napjai_a_k_rh_zban__6_1-352926.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*50.7*Csabi+2+perces*Csabika++sz%26uuml%3blet%e9se+%e9s+els%f5+napjai+a+k%f3rh%e1zban+%26%2340%3b6%26%2341%3b1%2ebmp --><center><pre>
KépCsabi 2 perces
Csabika születése és első napjai a kórházban (6)1.bmp (50.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
andry
 
 

 
 

és nekem miért nem teszi fel a képet úgy, mint nektek?
andry
 
 


Szia!!
Hát ez nem síkerült!!Probáld ujra mert én is nehezen tettem be ezt a kettöt délután!!Semmi nem igazán mükődőtt itt!!A lányomat Kírának a fiamat Míronnak hivják!!Egyszerre csak egy képet kicsínyíts és csak eggyet is tegyél be!!
Szép estét!!
ANDI
Vendég
 


Szép nevük van a gyerekeidnek.
andry
 
 


Halihó!
Nem tüntem el, csak édesapánk letöltött valami vacakot a gépre, s vele jött egy kémvírus is. Így aztán vasárnap estére meghalt a gépünk. De apa hétfőn elvitte a munkahelyére, s újratelepített mindent. Nem veszett el semmi, csak a leveleink törlődtek, de azokat előtte már úgyis egyeltem.
Andi!!
A papírokat viszem, feltéve, ha beszerzek mindent. A kisasszony tegnap 4 órát csicsilt a teraszon. Negyed 3-kor már én keltettem fel. Kicsit még folyik az orra, de nincs más baja. Tudod, hogy a Bálint bébi megint beteg!
Volt még cucc az Auchanban vasárnap. Bodik, rugik stb.
Hajni!!
Nem tudtam, hogy ez a kórházi divat. Bocsika. De nekünk nem csak szüléshez volt ilyen csodahálóingünk. Hogy van a bébikéd?
Szia Andry!
Igen, a Kútvölgyiben szültem. Az is igaz, hogy az én lányom már féléves lesz a jövő héten. Mészáros a dokim. S 16 óra szenvedés után császár lett a vége. Ha van időd, hahahaha tudom, írj magadról! Doki, szülésznő stb.

Gabi

Ui. Megyek, mert baromi hideg van, s nem merem a csimotát kitenni. Nem is alszik, hanem itt dajdajozik az ölemben.
petrababa
 
 


Sziasztok!

Gabi, nekem a Sipos a dokim. Mindkét gyereket nála szültem. Szülésznőm Ferenci Erzsike volt, szintén mindkettőnél.Neked? Az első 4 óra alatt lett meg, tök simán spontán szüléssel. Csabi 31 óra szülőszoba után császárral. Melyik az a Mészáros doki?
Andi
andry
 
 


Szia!

Fiatal, magas, kicsit mackós, fekete, enyhén göndöt hajú a Mészáros Gábor. Nekem a Király Katit ajánlotta a Mészáros - Mészi a beceneve. De egyetlen nagy tévedése ez volt a terhességem és a szülés alatt. Ugyanis elfelejtette felhívni a dokit. Nem akarta zavarni szombat este a családi bulin Mészárost. S így kicsit későn közölte vele, hogy 10 órája nem tágultam semmit, a magzatvizem is megvan, s egész nap 38 fokos lázam volt. Hát így lett 16 óra után hajnalban császár. A tiédet miért húzta eddig?
Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!!!!!! Kép Kép Kép

Andi! Egy taliba én is benne vagyok, csak még nem merek Enéhvel hosszabb távra elindulni. Ez a hasfájás kikészít minket. Méghogy a hasfájós babáknak csak este fáj a hasuk. Fenéket. Most alszunk éjszaka, ellenben a hasfájás az ugyanúgy kínozza délelőtt mint délután. Remélem tényleg elmúlik 12 hetes korukra.

Képzeljétek! Már aktívan járunk sétálni! Enéh meg aktívan végigsírja. A babakocsit se szereti. Gondolom nem tetszik neki a hátonfekvés. Eddig egy fél sétát aludt csak. Sajna ma nem tudtunk menni, mert pocsék egy idő van.

Petra!
A Margitba &#8222;szültem&#8221;, de a hálóing az nekem is olyan volt. Nem tudom, hogy ott hogy van, de én csak a &#8222;szülés&#8221; napján és éjszakáján kaptam kórházas hálóinget, ami nem is baj, mert ne lehet összegombolni.

Szia Adry! Üdv körünkben. Én sajna csak ritkán vagyok, mert picilánykám hasfájós. Ha fiam lett volna, ő is Áron lett volna! Kép Vagy Kende.

Andi! A Vörösvár fórum Vörösvár honlapján van??? Vagy hol keressem? Lehet megnézem, bár úgyse sok időm lesz írni.
Jah! Mi is voltunk az Auchanbe. Valamikor ebéd után voltunk, 1 db bodyt sikerült találnom. Nővéremék du 5 fele mentek, és teljesen fel volt töltve, csomó cuccot vettek, úgyhogy azt is ki kell fogni.

Most megyek, de igyekszem sürűbben jönni.

Kicsit elaludtuk a hajunkat! Kép
Kép

Itt engem néz, csak én nem látszom. Kép
Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Gabi, nekem hajnal kettőkor elfolyt a magzatvíz, aztán szépen jöttek a fájások, de 8-percesnél mindíg el is múltak. Így ment ez reggelig.Azért nem avatkoztak be, mert a 36.hétben voltam csak. Nem is tágultam. Hetekkel a magzatvíz elfolyás előtt volt egy rossz ctg-m, ahol a baba szívritmusa 100 alá esett. Szülés közben, miután a 30-adik órában rámkötötték végre az infúziót, ugyanis nem voltak már egyáltalán fájások,nem bírta a pici szíve, míg végül 70 alá esett. Nagyon rossz volt hallani. Akkor végül villámcsászár lett belőle. Utólag mondták, hogy Árontól elkapott felszálló vírusfertőzés miatt repedt meg a burok és egyáltalán nem lett volna még ideje a szülés beindulásának. Végül minden rendben lett.2950g és 54 cm.Az volt a szerencse, hogy nem voltak fájásaim.Ha véletlenül itthon erős fájásaim lettek volna és későn érek be, már lehet, hogy nem élt volna a baba.Ezt a doki mondta.

Sancsi, köszi.Édi a babád. Mennyi idős és hogy hívják?
Andi2
andry
 
 


Sancsi, nagyon aranyos Enéh! Kép Az jó, ha már így tudtok menni ki sétálni, csak vigyázz mert nekünk a doki azt mondta, hogy mínusz 5 alatt nem szabad nagyon kimenni, legalábbis hosszú időre nem. Ma mi sem mentünk mert nagyon vacak idő volt. De legalább itt volt a barátnőm a 9 hónapos lánykájával, így nem unatkoztunk! Kép

Andi, kitartás a bevalláshoz, nemsokára csak túl leszel már rajta! Kép
Aisa ma megkapta a 3 hónapos oltást. Olyan hősiesen tűrte, hogy tiszta büszke vagyok rá. Épp csak akkor sírt amikor a dokinéni megszúrta őt, utána eltereltük a figyelmét, evett és aludt egy órácskát. Aztán délután már nevetgélt, gagyogott a szokásos módon. Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sancsi, az én lányom se szerette a babakocsit az elején. Aztán belejött, mint kiskutya az ugatásba. Néhány méter után már alszik is. Sőt délelőttönként is csak abban alszik. Bár ma csoda történt, mert 10 óra óta a kiságyban húzza a lóbőrt. Az is igaz, hogy apa is ott horpasztott vele fél 12-ig. Egyébként nagyon aranyos a kicsi. S irigylem, hogy olyan jó sok haja van. Petra haja elég lassan nő, legalábbis az új. A babahaj már régen kihullott.

Andi, voltál Mironnal mérezkedni? Mi ma megyünk délután. Ja és hozzátok miért nem jár a kedves védőnéni????? Holnap azt hiszem jön megint hozzánk. Átküldjem neked??????? Ne csak Vicát meg engem boldogítson.

Andi2, akkor te is megküzdöttél a piciért. Én nem vagyok egy orvosi zseni, de ezt a vírusfertőzést nem értem. Annyi vérvétel, vizsgálat stb van a 9 hónap alatt, hogy nem jöttek rá???

Szép napot nektek!!!

Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok,
Gabi, az a felszálló vírusfertőzés a szülés előtt történt kb. 2 nappal,de csak ezt úgy tippelték a kórházban. Amikor megrepedt a burok, Áronnak 39 fokos láza volt. Valószínűleg én nem náthás lettem Árontól, hanem a vírus alulról támadott. Fogalmam sincs, hogy ez hogyan történik.Szóval ez nem egy hosszú folyamat volt, hanem egyszerűen így kaphattam be a bacit a gyerektől.Persze én sem értem pontosan, de vmi ilyesmit is mondtak.
Andi2
andry
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok ám én is csak tegnap este késön jöttünk haza az Auchenbol,ugyhogy azért nem irtam,ma meg egésznap csavarogtam!Szoval nagyon jó ruhákat kaptam még én is az Auchanba ,vettem nagyon jo pulcsít nadrággal mindösszesen 500 ft.-ért.kombidresszek már nem igen voltak de vettem vékony pulcsít 300-ért,megaztán a babalátogato ajándékokat is ílyen olcson letudtam!3 babához megyünk ebbe a honapba látogatni!!Na erröl ennyít!
Andi!!
Mintha csak az én szüléseimet irtad volna le!!Ugyanugy 8 perces fájásoknál leállt minden ,semmi tágulás,magzatvíz folyt el oothon de mondjuk nekem időbe (NAPRA),és Kíra szivhangja is nagyon rossz lett,ezért volt ő is sürgősségi császár!Mironnál már amikor ugyanugy abba maradtak a 8 perces fájások,már nem is várt az orvos hanem egyből mondta,hogy megyünk a műtöbe!Ugyhogy Mironnál nagyon "könnyű"volt minden!!Kíránál viszont még szülés után szét nyílt a hasam is ami csak 3 honap után forrt össze (nagyon csúnyán) addíg hetente jártam a Margitba a sebészetre!Azért is akartam annyíra császárt Míronnál,hogy megcsínálják a hasamat!!Hát síkerült!!Pont volt benn ráadásul egy plasztikaí sebész ugyhogy most már minden ok!!
Gabi!!
Voltunk méreckedni pont 10 kg vagyunk és 74 cm.!!
Lehagytuk sulyba a Bálintot!!Köszi nem tartok igényt a védőnőre!!Mondta ís hogy volt nálunk az utobbi időbe kétszer,csak nem tudott bejönni!!KépKépKépAnnyíra sajnálkoztam neki!!KépKépKép
Odex!!
Örömmel jelentem,készen van az adóbevallásom!Jelentem nem jöttem ki rosszul belöle!!Még víssza is kapok 10000-ret!!És sokat okosodtam,ez a jogász forum nagyon jó!!
Sancsí!!!
Ez a sok haj!!!!KépKépKép
NAgyon aranyos!Nem félsz,hogy beakad a kis ujjacskája ebbe a nagy fülbevaloba???Vagy csak a kép adja rosszul víssza??Igen a vorosvar.hu-n van az a forum,de sokat nem vesztesz vele mert tele van sztem idiotákkal,akik csak a helybeli kocsmákrol tudnak beszélgetni!!
Most már megyek mert fáj az ujjam a sok pőtyőgéstől!!
Azért azt még leírom,hogy a lányoknak annyíra jó ruhák voltak az Auchenba!!Érdemes kinézni,mert mindennap raknak ki ujjakat!!
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Andi, a hasad mikor nyílt szét a császár után mennyi idő múlva? Hogy kell ezt elképzelni, szabályosan kinyílik a seb és vérzik? Csak egy pár centin vagy az egész?Utána összevarrták, vagy csak hagyták összeforrni ezért maradt csúnya?Mi okozta?

Na szombaton én is megyek az Auchanba, körülnézek babaruha ügyben.

Andi2
andry
 
 


Sziasztok!

Andi, pedig ma itt volt a védőnő. Elmesélte, hogy mit adjak a gyereknek és hogyan enni. Mit főzhetek és mit nem stb. Tegnap megmértük és 7 kg 20 dkg a béb, s közel 68 cm. Bár azt sose mérik jól, mert nem tudják kihúzni rendesen a lábát. Március 16-án jön megint. Meddig jár ez ilyen rendszeresen? 1 éves koráig???? Vica ma megúszta. Elfelejtette őket.

Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!!
Andi!!
Vasárnap szültem és szerdán nyílt szét a hasam!!Csak a külsö varrat nyílt szét,de gondolhatod az se volt valami szép látvány a br legalsó rétegeit ís látni lehetett!!A korházba kérdezték is Gábortol mikor hazajöttünk,hogy biztos birni fogja kezelni??Persze ő mindjárt rábollintott hogy ígen csak jöjjűnk már haza!!Na ez volt pénteken,este ugye fürdés után le kellett venni a kötést és kenni kellett fertötlenitővel!!Még jó hogy ítt volt anyosom mert Gábor majdnem elájult!!Hétfön vissza ís akart vinni,vagyíshát víssza ís kellett menni megmutatni és akkor kérdezte a dokit,hogy ez biztos,hogy így kell kinéznie!!A doki röhögött és azt mondta,hogy "ugye én megmondtam pénteken,hogy nem lesz egyszerü!"Teljes hosszába nyílt szét,és ezt nem varják össze mert állitolag azért nyílt szét mert valami fertőzés volt,és ugye ennek a váladéknak ki kellett ürülnie!!Hát ez tartott 3 honapig de a vége felé már csak picike lyuk volt és nem volt ugye ősszehuzva a bőr ezért szélesen forrt őssze!!Hát ezért volt csúnya!!
Kész horror,ugye???Dehát tul éltük!!

Gabi!!
Szerencsére engem se zaklatott a védőnő,mármint neki szerencse mert Gábor ma otthon volt és "ímádja őt"!!Kisétáltátok magatokat?? Miket vettetek??Miron már nem maradna igy fekve a kocsíba!!Már ülve se nagyon,ímád gyalogolni,de ma jokorát esett egy latyakos pocsolyába és az nem tetszett neki ,Gábor ezért emelte fel!!
Most lettem készen a vasalással,holnap ugyanis bálba megyünk és ki kelett vasalnom az esküvöi ruhát!!Az lesz ugyanis Kíra!!
Neked majd nem kell ilyeneket megvenned majd kölcsőn adjuk,még válogathatsz is mert Dora valami más kis hercegnős ruhába lesz!!
Most már megyek mert álmos vagyok mg megint fájnak az izmaím!4
Voltam a Selmeczinél,de ő se rendelt!!Valaki helyetesitette,de nem tudom ki!!Izomgyulladásba szenvedek ugyhogy kaptam antibiotikumot!!Tényleg nagyon fáj a nyakam me a vállam!!Délután jobb lett a gyogyszertöl de már megint érzem!!
Tessék sajnálni!!
Odex,Sancsí!!???
ANdiKép
Vendég
 


Helló,
Andi tényleg horror. Amúgy az én sebem is két helyen olyan nyers színű, nem heges. Meddig fog fájni a sebem?Normális hogy 2 hónap után még picit fáj?A méh mennyi idő alatt gyógyul be teljesen? Szegény férjed, nem lehetett semmi.
Lehet egy kérdésem hozzátok?Van valakinek spirálja? Ha van írnátok róla? Fáj-e a felrakás, lehet-e tampont használni?
Köszi
Amúgy nektek ki a védőnénitek?
Andi2
andry
 
 


Szia!!
Andi!!
Az én személyes tanácsom a spirálrol,hogy semmiféleképpen ne tetess fel!!Én akiről tudok annak már mind vagy císztája vagy daganata van!!
Anyosomnak is az okozta a gondot!!De ez csak az én véleményem,gondolom nem mindenkinek van gondja vele!!Ínkább a gyogyszer!KépMOndom én aki állandoan elfelejtem bevenni,és ráadásul hizok tőle!!De inkább ez mint mütét és korház,és gondok!!
Nem tudom nekem nem fájt csak egy-két hétig utána a seb!Dehát nem kell vísszamenned a dokidhoz??Nekem állandoan meg kellett mutatnom szinte minden honapba!!Van egy nagyon jó kenőcs :fibrolan a neve azzal kenjed az kimondottan ilyen sebekre jó,és gyorsabban gyogyul!!
A védőnőnk valami Judit,de Gabi biztos jobban tudja!!KépKépKépigaz Gabi????
Most sajna lépek,mert megyek Kíráért mert délután buli lesz és még valami hajzatot ki kell találnom az én kis mennyaszonyomnak!!Rafkos volt azt mondta azért is menjek érte,hogy tudjuk a haját csínálgatni!!
Gabi!!
Te nem vagy ebbe jó??Mármint a frzura csínálásba??Mert akkor lejöhetnél!!+-ig biztos ítthon vagyunk!!
Puszi ANDI
Vendég
 


Szia!
Andik!!
A védőnéninket Piokker Juditnak hívják. Előtte Gyurkóné Marika volt. De tavaly áprilisban nyugdíjba ment. Utcák szerint vagyunk beosztva, hogy kinek ki jut. Ez nem kívánságműsor, mint a dokinéni. Ez a csaj előtte iskolai védőnő volt. Én nem ismerem/ismertem, mert nem itt nőttem fel. Nagyon "lelkes", bár szerintem jó néhány évig kell még járni a csecsemős anyukákhoz, hogy még tapasztaltabb legyen. Egyet nem bírok csak, hogy mindig kicsit mást mond mint a dokinéni. Így aztán figyelem a saját kölkömet, próbálom betartani a főbb szabályokat, s megyek a saját fejem után.
Az én sebem nem nyílt szét, nem hegesedett be, semmi ilyen nyalánkság nem volt. De érzékeny volt jó darabig. Nem voltál még 6 hetes kontrollon? Mit mondott a doki? Engem igaz úgy "megtornáztattak" a Kútvölgyiben, hogy csak na, azokon a bazi magas ágyakon. Így aztán hamar múltak a fájdalmaim.
Andikám. Én se sminkelni, se frizurát csinálni nem tudok. De ha gondolod átmegyek és segítek, talán ketten kiötlünk valamit?????
A Dóra ruhájához túriztunk felsőt. Vettünk egy kis pelerint, ami végülis a Petránál landol. A csillagos, halványlilla felső jó lett. Voltunk a fenti 99 forintosban. A Bálint aludt, Petra is egy kicsit. Most horpaszt az én lányom megint a teraszon.
Andi2!
Nekem gyógyszerem van. A doki írta fel, s nyugiban szoptatok mellette. Semmi bajom nincs tőle, bár szerencsés alkat vagyok, mert soha nem voltak különösebb gondjaim a gyógyszerekkel. Spirált én se tettetnék fel. Ha nem volt gondod a fogamzásgátlókkal előtte sem, akkor inkább az, mint a spirál.
Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok, köszi a válaszokat. Sajnos már spirál lesz,mert megvettem és a gyógyszer kilőve, nem bírom,fáj a fejem tőle.
De voltam már hathetesen, minden rendben volt a sebemmel.Csak olyan kellemetlenül érzékeny még, de biztos elmúlik majd.

A Gyurkóné Marika milyen védőnő volt, rendes?
Nekem Éliás Ili a védőnőm.
andry
 
 


Szia Andi!!
Az ilike nagyon jó védőnő!!A marika néni is nagyon jó volt szakmaílag,csak a megjelenésével voltak problémák!!Gábort pl.az zavarta,hogy amikor jött az ajtoba nyomta el a cígit és még véletlenül se mosott kezet!!Pedíg mi is cígizünk de azért egy védőnőtől ez lett volna a minimum,hogy kezet mosson!!
Jól gondold meg mégegyszer ezt a spirál dolgot,beszélj az orvosoddal rola!!
Nem volt olyan jo a farsangi bál mint tavaly,de Kíra nagyon szép volt,majd rakok fel képeket ha betöltöttük!!Miron víszont élvezte a nyüzsít!!Alig győztünk futni utána!!
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Nekem sosem volt szimpi, sok marhaságot mondott és tök hülyének nézett.Mindíg kioktatott. Bár nekem nem ő a védőnőm hála Istennek, de többször ott volt, amikor mentem.Ili viszont egy kincs.
andry
 
 


Haho!!
Itt vagyok,de ugy látom kicsít pihentek ma!!KépDélután megyünk babalátogatoba,de semmi kedvem hozzá,nagyon fáj még a nyakam meg a vállam!!Kép
Mircsí most alszik,sűl az ebéd ugyhogy most pihizek egy kicsít!
Gabi hallotad hogy Petinek síkerült elrontania a család farsangi hangulatát??Bár mondjuk nem csodálkozom!!Szegény Vica még ilyenkor se tud kikapcsolni!!Én sokat beszélgettem meg Kíráztam,Gábor pedig Mírcsízett!Ez igy volt rendjén!!KépMár fél nyolckor hazajöttünk mert Kíra besértödött,hogy nem nyertünk a tombolán!!KépKépHolnap is megyünk babalátogatoba ugyhogy nem tudom tudok e jőnni!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Hali!!!
Itt vagyok én is. Itt van most nálunk az anyukám keddig, azért kicsit ritkább leszek. Mi akartunk most hazautazni, de betojt az autónk. Így ő jött.
Nem beszéltem Vicával. Nekünk egyébként is kuss most a nevünk, mert a Péterék kocsijával ment ki Laci anyámért az állomásra. Így szegény Péternek babakocsival, szakadó hóban kellett hazasétálnia a családdal. Ez volt a baj? vagy csak a szokásos kabaré: miért nem áll a 3 gyerek vigyázban az anyjával együtt totálisan készen, amikor férjuram megjelenik.
Szép frizurát csináltál Kírának?
Tegyél fel kééépppeeet .....
Jó hétvégét nektek!!!

Gabi
petrababa
 
 


Azt hiszem ez volt a baj,de mintha a Víca mondta volna,hogy nem vittek babakocsít,és Bálint is hisztizett!!Nem tudom de mindenesetre nagy cirkuszt csínált,állitolag Dóra ís sírt!!Látom sikerült bejutnod a Wíwre!!
Lányok!!
Küldjünk nektek is meghivot??Vagy már ti is benn vagytok??Most már Gabi is tud meghivot küldeni!!Nagyon jó pofa,nagyon sok ismerőst lehet találni!!Ígaz,hogy nincs sok időm rá de azért már van 21 ismerősőm!!KépNa jo valakinek biztos már 200 is van,de az biztos egésznap űl a gép elött!!
Most megyek mert fürdenem kell!!Képet majd rakok a farsangrol de még nem tőltőttük be!!
Gabi!!Kira haját végül is loknikba sütőttem amit kb.10 perc után kifésült mert nem tetszett neki!!
A mai babalátogatást is letudtuk,nagyon aranyos a baba!!Xavérnak hivják!!Olyan furcsa nekem ez a név!!
Na jo most már tényleg megyek!!
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 


Andi!
Mi felajánlottuk a babakocsinkat, de azt mondták, hogy nem kell. A Bálint úgíse fog beleülni. Hogy aztán mi lett a vége, nem tudom. Vicát kérdeztem, de nem akarta telefonban elmondani.
És aztán hogy volt mennyasszony a kiscsaj? Konty, hajráf. Oké, majd küldöd a képet.
Szép estét mindenkinek!
Gabi
petrababa
 
 


Szia!!!
Nem tudom megnézni a wíwre küldött űzeneted,mert ha beakarok lépni lefagyok!!Talán holnap,lényeg hogy tudod hogy mükődik!!
Pusza!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Gabi!!
Már megnéztem az üzidet!!
Mi van csajok,hova tüntetek??Hogy telt a hétvége??Mi pőrögtünk egyík helyröl a másikra,voltunk farsangolni,meg két babalátogatoba,aztán meg szülinapoztunk is!!Majd rakok fel képeket,csak még le kell kicsínyitenem!!Még én is itt ülők pizsíbe mert hulla vagyok,de már megyek őltözni,mert a postás mindig ilyentájt jőn,és a multkor is tők cíki volt leszaladtam pizsíbe!!Mert ha még jól nézne ki,dehát szegényke olyan rút!!Ugye Gabi??Egyébként elküldtem neked a meghivot és azota nem tudok küldeni,pedig kéne még kettő!!
Na jo megyek tényleg öltőzni!!
ANDI
Vendég
 


Haho!!
Gabi!!Vica leszurt,hogy ne itt beszéljük ki a férjét!!KépNa ítt vannak a beigért képek,bár lehet,hogy senki nm nézi meg!!Tul kicsíre csínáltam ugyhogy elég szar a felbontása!!

KépKíra mint mennyaszony!!Remélem az igazi egy hamar nem kerül rá!!

KépCsajozik!!KépKépKép

KépApa egy ídő után nem birta,hogy utána kell szaladgálni!!

KépKereszlányommal a Kíra!!

Hát ennyí,majd még holnap rakok fel a babalátogatobol is!!
Most rohanok fodrászhoz!!
ANDI
Vendég
 


Hali!
Andi! Jó, én se pofázok többet Vicának arról, hogy miről trécselünk itt.
Avass be engem egy kicsit ebbe a wiwbe. Nem küldtem neked vissza valamit?? Megnéztem az ismerőseid között magamat, nekem miért sárga a keretem??? Engem sokszor kidob, ha freemailen keresztül akarok bemenni a wiwbe.
Kíra nagyon szép volt. Nem volt akkor semmi különös frizurája.
Mit csináltál a hajaddal? Hová jársz fodrászhoz?
Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!

Andi!
Kira nagyon szép "menyasszony" volt! Mondjuk egy szép lányból nem nehéz szép menyasszonyt csinálni!
Képzeljétek! Már napi 2 órát levegőzünk! 1-et sétálunk,és 1-et az erkélyen töltünk! Ili azt mondta szerinte segíteni fog a hasfájásán is. Nagyon remélem, mert úgy vettem észre, hogy a Gripe Water se sokat segít. Mondjuk átlussza az éjszakát, a kiságyba!!!
Remélem ez csak jobb lesz.
Lányok! Nálatok mennyi időbe tellt míg rendszeres lett a szopi? Mert nálunk még nincs kialakult rendszer. 3 óránként eszünk, az rendszeres, de mindig máshogy jön ki az evés ideje.

Andry!
Írtad hogy spirálod lesz. Én is azt szeretnék. Nem tudod hogy szülés után mennyi idővel lehet felrakatni?

Odex!
Hogy vagytok?
21.-én megyek Ernő bácsihoz. Remélem nem szúr le hogy későn megyek(már 2 hete kellett volna). Kép Te mennyi idő után mentél?

Ez a kép a tegnapi séta előtt készült. Kicsit pöttyös a csajszi, de majd elmúlik.
Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Andi!
Nagyon jól áll Kírának a mennyasszonyi ruha! Kép
Sancsi!
Nagyon helyes Enéh is a képen! Kép Nem hiszem, hogy gond lesz abból, ha kicsit később mész vissza kontrollra, főleg, hogy nem volt semmi problémád. Én pont időben mentem, mert jött a karácsony, és inkább még előtte le akartam tudni az egészet. Olyan fura volt, teljesen más volt így szülés után találkozni Ernő bácsival... Kép
Nálunk most kezdett el úgy nagyjából beállni, hogy mikor eszünk. 3 óránként eszik Aisa is, 6-9-12-15-18-21 órakor kb. De mindig az éjszakai ébredésektől függ a másnapi menetrend. És ez is tök változó, van hogy csak egyszer kel fel, de előfordul még az is hogy kétszer. Szerintem ez normális, és csak hellyel-közzel fog kialakulni a mindig egy időben való kajálás.
Nekem meg az a fura, hogy Aisa van hogy 170-200 ml-t eszik, aztán meg csak 70-90-et...Furák ezek az apróságok! Kép

Nekünk is kicsit zűrösebb volt a hétvége, azért nem jöttem. Szombaton egész nap anyóséknál voltunk, vasárnap délelőtt kicsit főztem, takarítottam, délután Auchan nagy bevásárlás. Tegnap este vendégek voltak, délután meg volt némi elintéznivalónk. Keveset voltam gép előtt, de minden rendben van. Kép
Teszek fel én is egy új képet, most az a legújabb, hogy megfogja a tárgyakat, és a szájába veszi. Egy tündér, ahogy ismerkedik a kis kezeivel.. Kép
Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Ma regisztráltam. Puszi minden babának. A Pilisvörösváriak írjanak, ha van kedvük, mert szeretnék megismerkedni velük.

Puszi:
Eri
hamine05
 
 


Eri!
Én szentiváni vagyok. De azért te is írj magadról, magatokról... Babát vársz, vagy már van gyermeked...stb... ???

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,
Sancsi, úgy tudom 6 hetesen már felrakják.Amúgy már nekem felrakta a Sipos(8 hetesen) és egyáltalán nem fájt, nem is éreztem. Viszont most már 5 napja vérezgetek. Nem tudom ,hogy normális-e.Na mindegy.

Jók a képek.Bárcsak már én is itt tartanék a gyerkőcökkel. Akkor majd arra vágyom, hogy bárcsak mégegyszer ilyen picik lennének.
Üdv
Andi2
andry
 
 


Sziasztok,
isten hozott Eri közöttünk. Én vörösvári vagyok Andi1-gyel együtt.
ANDI!!!! Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából és ne haragudj, hoyg nem írtam tegnap, de anyu csak este utazott haza. Miron? Kíra?? Nincs semmi baj, ugye?? Mikor mehetünk át megráncigálni a füledet???
Petrababa tegnap volt féléves. És a napirend nálunk is borul rendszeresen.Néhány napja nem alszik rendesen délelőttönként csak egy - másfél órát. Aztán kicsit cicizik, játszik és újra szenved, hogy álmos. Leteszem, alszik 3/4 órát és kezdődik az egész előlről. neki se egyforma minden napja. Most jön ez "jó" idő, talán az is megkavarja. Aztán szerintem nem is eszik egyszerre sokat. Hogy ez most azért van, mert lány és nem fiú, nem tudom. Egy biztos, én nem idegesítem magam rajta, mert akkor tuti, hogy belehülyülnék. Bár 1 gyerekkel minden könnyebb.
Mindjárt teszek fel képet a félévesről!
Enéh is nagyon ari, meg Aisa is. Petra is csupa pötty volt. Erős volt a tejem, meleg volt augusztusban-szeptemberben, minden látszott a kis arcán, meg nyakán. De elmúlik. Hajni az én lányom a nylonzacskótól kezdve, az ülőpárnán át mindent megkóstol. A dokinéni azt mondta, hogy bizonyos mértékkel, de hagyjam. Õk igy ismerkednek a világgal!
Eri, mesélj magatokról!!!
Sziasztok
Gabi
Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!

Andi!
Boldog szülinapot!
Most Te tüntél el???

Odex!
Köszi az infót! Nővérem is Ernő bácsihoz jár, mondta hogy mindig kérdezi hogy hogy vagyunk. Most majd megmutatom neki a kiscsajt is! Kép

Andry!
Nem tudom hogy normális-e vérezni. Szerintem kérdezd meg az orvostól hogy természetes-e a vérzés, de jó hogy írod, majd én is figyelek rá(persze csak ha kapok). Kellett előtte valami vizsgálat? És hol tette fel? A rendelőbe, vagy a kórházba. Most nem tudom hogy a felrakáshoz, vagy a levételhez kell-e bemenni. legalábbis egyik kollegámnak valamelyikhez be kellett menjen a kórházba.

Gabi!
Ezen a képen istenes Enéh arca! Volt mikor tele volt pöttyel, de szegénynek még a buksija tetején is van, de azt takarja a haja, és nem feltünő. Mondjuk annak örülök hogy nem viszket nekik.

Eri!
Isten hozott köztünk! Én is vörösvári vagyok.

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!!
Gabi megkaptam az üzidet!!Köszi a köszöntéseket!!Jol bepezsgöztem este ugyhogy fájt a burám reggel rendesen!!Holnap megyek a barátnőmhöz de délután itthon vagyok,meg pénteken egésznap is!!Gábor is itthon van betegácsíba,de nem beteg csak két oldali munkaundora van!!Senki nem beteg hál istennek ugyhogy jöhettek!!
Andi!!
Remélem nem már most kezdödnek a gondok a spirállal!!Azt hiszem igy az elején normális a vérzés,csak sajna anyosomnak többször is volt ilyen,és utána ugy beágyazodott neki hogy alig birták leszedni!!Na jo nem rémisztgetlek tovább!!KépKépKép
Sancsí!!
Ezek a pőttyők ugy látszik lányoknál többször fordul elő,mert Kíránál is volt,de Mírcsínél semmi!!Elmulik majd!!Nagyon aranyos Enéh!!
Odex!!
Aísa ís nagyon édi!!Ma taliztam a Ramonával biztos ísmered!!Hát hallod mekkora ez a LILIke!!KépKépPedig csak egy héttel szült elöttem!!KépKépKép
Eri!!
Szia!!Én is Vörösvári vagyok,üdv itt!!Nekem két gyerköcöm van!!Kíra lányom 6 éves,most megy majd suliba!!Miron fiam pedig januárba volt egy éves!!
A Szent István utcába lakunk Gabival eggyütt!!
Most te jösz!!KépKépKép
Szép napot mindenkinek!!
Andi
Ja képek!!KépKépKépKépValamikor ilyenje ís van!!Ritkán!!Kép

KépA barátnőmnél baba látogatoba!!Állandoan fogdosni akarta a babát!!

KépÉs mégegy kép a farsangrol!!

KépItt pedig egy másík barátnőm kisfiával!!Miron két héttel idősebb!!!
Hát ennyí!!Bocsí ha sok lettem!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Ma regisztráltam. Szívesen megismerkednék Pilisvörösvári anyukákkal! Szívesen fogadok leveleket.
Pusza a babáknak!
Eri
hamine05
 
 


Szia Eri!!!
Biztos véletlenül küldted el ujra ezt az üzidet!!Olvass csak vissza,szerintem már mindenki reagált rá!!De azért megint üdv itt!!!
Beszámolot várunk!!
Szia!!ANDI
Vendég
 


Sancsi! Ezek fehér vagy vörös pöttyök a leányzón?? Nekünk csak fehérek vannak, és nem sok, de még egyáltalán nem akarózik eltűnni az arciáról. Vagy ez csak akkor fog, ha már nem csak anyatejet kap, hanem mást is? Üdv. Ernő bácsinak! Kép
Gabi, nem is akarom megakadályozni, hogy a szájába vegye a dolgokat, úgysem fogok tudni mindig ott ülni mellette. Ez van, igyekszem őket tisztán tartani és kész. Kép
Andi, igen, ismerem a Ramonát, bár a gyerkőcöt még nem láttam. Ti honnan ismeritek egymást? Szoktál Szentivánra járni??

Ma voltunk csípőszűrésen, szerencsére minden rendben van. Ismeri valaki a Siesta cipőket?? Azt mondta a dokinéni, hogy ha elkezd totyogni majd, akkor ilyen cipőt vegyünk neki...

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Odex!!!
Ramonával eggyütt szültünk mármint egy héten,ő hétfön én pénteken!!De egyébként már régota ísmerem,mert az öcsém a Bardoczky Melindának udvarolt 3 évig,és neki az unoka tesoja!!Ráadásul Gábor a Ramona apukájával dolgozik egy helyen!!
Egyébként mindennap ott vagyunk Szentivánon,Kíra oda jár oviba,meg aposomékhoz is mindig megyünk!!Sokat szoktam ott sétálni felétek is mert valamikor ott megyünk ki a temetöbe!!
A fehér pőttyők a tejtöl vannak majd ha már nem kap annyí tejet elmulik!!
Én ismerem a síesta cípőket,mi is azt használjuk hála ístennek most örököltünk eggyet,de tényleg az a legjobb!!Na és persze a legdrágább!!8-10 ezer ft.körül van egy pár és nagyon gyorsan kinővik!!De az tartja formába a lábat!!Kirának 4 éves koráig csak olyat vettünk mindig most már nem mert tönkre teszi hamar a biciklizéssel,meg ki tudja mit csínál mindig az oviba le van állandoan rugva az orra!!Mostanába neki a Deichmannba veszek!!
Gabi!!
Mégegyszer köszi,hogy jöttetek,bár kár hogy Petrát nem hoztad!!KépKépMajd legközelebb!!Tényleg mehetnénk valahova,akár még gyerköcök nélkül is!!Ezek szerint akkor Víca ís jöhetne!!Kép
Na jo megyek mert vasalnom kell mert délelött vendégeim voltak és nem tudtam befejezni!!KépKépKép
Szép napot mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!
Petrának volt fehér és vörös pöttye egyaránt. Mindkettő elmúlt. Ne csináljatok vele semmit. Legfeljebb megmutatjátok a dokinak, ha úgyis jön oltani.
Eri!! Mi sokat írunk magunkról, de megismerkedni csak úgy tudunk, ha te is elárulsz magadról, gyerekről néhány dolgot. Egyébként nincs miről dumcsizni, írogatni. Szóval: van már baba vagy mégcsak várod?? Fiú, lány?? Merre laktok Vörösváron? stb
Andi!
Mikor hazaértem még javában aludtak. Petra kint, apa bent. Most már ébren van mindkettő. A kaja kész, eszünk, s megyünk csavarogni. Meg felköszönteni Lilla barátnőmet.
Szép napot nektek!
Gabi
petrababa
 
 


Sziasztok!!
Mindenki alszik ebbe a fantasztikus ídőbe??Én ma voltam csavarogni,mármint a barátnőmnél babázni!!Igaz,hogy sokat nem babáztam mert 3 orát aludt mikor ott voltam!!Mondta ís neki,hogy nem értem miért panaszkodik!!Azt válaszolta menjek sürübben mert nem szokott ilyen nyugodt lenni!!Ebből is látszik hogy ő tul feszült a fulladás miatt és az egyedüllét miatt és ezt érezheti a gyerek is!!De azért nekem is jot tett egy kis kikapcs!!Minden ment nélkülem is ugyhogy nincs miért aggodnom,ha én nem lennék nélkülem is minden meglnne oldva!!KépKép(mosogatás,porszivozás,ebéd)
Megyek mert teregetnem kell!!Apa azt nem vállalta be!!KépKép
Szép napot ebbe a remek időbe!!
ANDIKép

Kép
Vendég
 


Hali!
Andi, kicsi a világ. Kép A Melinda nekem jó barátnőm volt, aztán kolleganőm, de most már egy jó éve nem láttam, hallottam felőle semmit. Kép Pedig itt lakik az utca végén...Kép Tudsz valamit róla?
Ha erre sétáltok, egyszer összefuthatunk majd egy közös sétára...
Na, megyek készülődni, mert ma nagy baba-mama vendégsereg jön hozzánk, és takarítani, sütni kell...
Jó hétvégét...
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szia Odex!!
Melindával én is ritkán talizom,de pont egy hete együtt jöttűnk a buszon Vörösvárra!!Egy utazásí írodába dolgozik,mégpedig elég sokat reggel megy este jőn!!Ha jol tudom most nincs barátja az öcsém után már volt neki kettő de egyík se volt tul tartos!!Én nagyon sajnáltam amikor szakitottak mert nagyon aranyos lány,és jol megvoltunk akkor is!Ráadásul aki miatt őcsém ott hagyta őt,hátKépKépKépInkább ne ís beszéljünk rola!!És azt vette el feleségül és már 2 éve el is váltak!!Biztos ísmered a Melinda biztos mondta akkor hogy ki az!!Sőt akkor valoszinü,hogy őcsémet ís ísmered,ha Melinda barátnője voltál!!Tudom hogy akkor nagyon megvíselte Melindát,őcsém tiszta hülye volt!!
Na jo megyek mert sorba állás van a gép elött!!Kép
Többiek???Hol vagytok???Ja egyébként ma ís voltunk Szentivánon,méghozzá gyalog!!KépJO kis séta volt!!KépKépKép
Szép estét!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek! Ma voltunk az Auchanba Enéhvel!!!!! Nagyon jól viselte, végig aludt, pedig azt hittem hogy végig fogja bömbölni az egészet. Kellemeset csalódtam! Kép
Délután meg sétáltunk majdnem 1 órát, csak haza kellett jönnünk, mert átázott az cipőm ebbe a frenetikus időbe. Volt vagy 10 fok, és minden tiszta víz az olvadó jégtől. Kép

Odex!
Kérdezted a pöttyöket. Most csak 1-2 fehér van, de volt olyan hogy tele volt apró piros pöttyökkel, de az már elmúlt. A védőnő azt mondta, ha nagyon zavar, mossam le kamilla teával, az leszárítja, vagy jó rá a mosdókenőcs is. Én a mosdókenőcsöt használom, de azt is azért, mert ha kiviszem sétálni, akkor azzal kenem be az arcát.

Mi szerdán megyünk csipőficam szűrésre. Remélem nem lesz semmi gond, én annó kaptam terpeszgatlyát. Enéht meg a farosság miatt is hamar szűrni kell. Kép
Siesta cipő??? Akkor az lesz az első cipője, Kép Kép pedig már kinéztük Enéh első cipőjét!!! Kép Egy édes kis Converse tornacipőt!!! Nagyon édes!!! Kép

Kisasszony alszik, lottóhúzásnak vége, megyek dvdzni!

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Nemrég óta lakom Vörösváron, örülök, hogy ráleltem erre a topicra. 15 hónapos leánykámmal, a férjemmel és kiskutyámmal lakunk itt, és nagyon szeretjük a várost. Egy héttel ezelőttig azt hittem, itt nem is laknak kismamák, de azóta már voltam a babókámmal zeneoviban és megbizonyosodtam az ellenkezőjéről Kép Szoktatok találkozni?
Írjatok! Igyekszem majd visszaolvasni benneteket. Gépem sajna csak esténként free. Andi.
andiamo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: