Új privát üzeneted érkezett!

Folytatom...

Ígértem, hogy közzéteszem az eredményeimet. Ha esetleg van hozzáértő vélemény, szívesen veszem.
Eleni, megkérhetlek rá, hogy Te is írd be a te eredményeidet? Kíváncsi vagyok, mennyire térek el egy normális hormon-paneltől.

És akkor jöjjön, aminek jönnie kell...

2. ciklusnap
FSH 5,9 mIU/ml
LH 7,2 mIU/ml
ösztradiol 84 pmol/l
prolaktin 466,7 mIU/L
progeszteron 2,3 nmol/l
SHBG 40 nmol/l

18. ciklusnap
FSH 3,7 mIU/ml
LH 4,3 mIU/ml
ösztradiol 187 pmol/l
prolaktin 361,8 mIU/L
progeszteron 8,9 nmol/l
SHBG 38 nmol/l

Szóval így néztem ki az előző ciklusban.
Nem tudjátok, hogy mit jelent az "SHBG"?
Elküldöm ezt is, biztos, ami biztos. Kép
vera77
 
 


Györgyi, most már nagyon-nagyon-nagyon..... megy a drukk. Fantasztikus lenne, ha elindítanád a baba-sorozatot. Kép Biztos, hogy erőt adna nekünk, várakozóknak is Kép Szépen sorban jönnének a pocaklakók.
Hmmmm.... Járhatnánk együtt a Dokihoz is Kép Kivéve Beatrixot, de vele majd terhestornán, a parkban találkoznánk. Tényleg! Kicsiny porfészkünkben szoktak egyáltalán terhestornát, netán kismama-jógát szervezni?
Györgyi, hétvégén most már muszáj lesz tesztelned, ha nem akarod, hogy szégrágjuk a körmünket idegességünkben Kép

Eleni, sajnálom a veled történteket Kép Úgy tudom, az ilyesmi előfordul, és ennek nem a Te szervezeted az oka. Tehát emiatt ne izgulj. Rendben lesz minden, és Te leszel a következő kismami Kép
NAgyon tetszett Krisztike hozzászólása. Kíváncsian várom a következő megnyilvánulását Kép

Beatrix, látod milyen kis okos fiad van!? Majd ő megszereli neked a gépet. Lehet, hogy átlátott a szitán?

Örülök, hogy egyetértünk a Boros Judit-féle szüléssel kapcsolatban. Mi lenne, ha megreformálnánk a Hetényit? Szépen elindítjuk a hullámot, és majd csak beindul valami.
Györgyi, ne hagyd ki! "Csodát fogsz látni, fiú."
Eleni, Krisztikét a Hetényiben szülted? És milyen volt az a szülés? Úgy emlékszem már írtál róla, de most lusti vagyok visszanézni.

A mellfeszülés ügyében megnyugtattatok. Így nem fogom annyira várni. Miért nincsenek egyértelmű jelzések? Mindenkinél ugyanaz. Akkor legalább tudnánk, mit kell várni. De így?

Én is érzem már a tavasz elérkeztét. Lassan itt az ideje a találkozónak. Kép

Most megyek a dolgomra. Remélem, jót olvasgattatok. Írjatok Ti is ilyen sokat Kép

Estefele még visszanézek. Később már nem, mert idő van... 13. napon vagyok. Örülnék neki, ha nem kellene Closty-t szednem Kép

Szép napot Mindenkinek!

Üdv.: Vera
vera77
 
 


Szia Vera!

Első dolgom volt megnézni a gépet (persze előbb életet vertem magamba Kép).
Nem egyszerű a dolog, de szerintem bíztató. Nagyon drukkolunk Nektek, reméljük a stimulálás sikeres lesz és nem kell különböző beavatkozásokon részt venned. Sajna a hormoneredményekhez nem értek, így ahhoz nem tudok hozzászólni.
Most megyek boltba, vagyis rohanok.
Jövök még ma (ki se bírnám Kép).

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 

 
 

Sziasztok!

Megnéztem az SHBG-t.

Sex Hormone Binding Globulin (SHBG)- Szexhormon-kötő fehérje. Emelkedett szintje a férfi nemi hormonok emelkedésére utalhat.
Nálam ez rendben van, szerencsére.
Ahelyett, hogy a dolgomat csinálnám, ezzel foglalkozok. Dehát ez most jobban érdekel Kép

Beatrix, köszi a biztatást. Én is nagyon bizakodó vagyok Kép
vera77
 
 


Vera!

Dolgozol? Vagy otthon vagy?

Ha dolgozol, hogy tudod megoldani a sűrű kórházba járást?

A helyedben én sem tudnék mással foglalkozni! Kép

Nekem szerencsére ma nem kell főznöm, tegnap nagyon produktív voltam, mára is megoldottam a kaja problémát. És képzeljétek, életem első túrós rétese közönségsikert aratott! Kép

Na, megyek mosogatni!

CSODASZÉP IDŐ VAN! SÜT A NAPOCSKA ÉS KB 8 FOK VAN! ÚGY ÖRÜLÖK!

üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok !

Egyre jobban örülök, hogy vagytok...!!!
Nagyon gyorsan írok , mert ebédet kell főznöm, a kicsim alszik, de nem sokáig.

Vera, már annyira izgultam, hogy lerágtam a körmeimet.Egy ideig nem kell körömvágó olló...
Itt vannak a hormonkáim. Nekem 3 vérvétel volt, mert azt mondta a Doki, hogy ilyen hosszú ciklusnál, ha tudom, mikor volt peteérés, akkor ahhoz igazítjuk. Igy lett ez az eredmény:

3.nap : FSH 7,2
LH 5,9
Ösztradiol 148
Prolaktin 494
Progi 2,6
SHBG 33

18.nap
FSH 6,2
LH 11,9
Ösztr. 359
Prol. 183
Prog. 1,3 !!!!! Itt még semmi peteérés!
SHBG 31


30.nap
FSH 3,3
LH 11
Ösztr. 439
Prol. 282
Prog. 48,7 ...na, itt már OK.

Azaz, ez egy kb.35 napos ciklus volt, ami nálam viszonylag normális. Legalábbis az 50 napos átlaghoz képes. Hogy miért érik meg később a petesejt, erre nem kaptam választ. Pedig néha azt gondolom, ott lehet a gond.

Majd este is írok, most mennem kell, mert éhen halasztom a családomat.

Puszi Nektek !!

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Csak kilenc körül értünk haza,mert vendégségben voltunk.Szinte az első dolgom volt a gép elé ülni.Ez már függőség!!!!

Vera!Nagyon-nagyon örülök az eredményeidnek.Lehet,hogy hülyén hangzik,mert van probléma,de azt hiszem így jobb,hogy most talált valamit.Így elindul valami és van remény.Biztosan nem lesz könnyű és kellemes,de én biztosan örülnék,hogy nem csak a várakozás van.Több az esély.Továbbra is nagyon szorítok neked.Olyan jó lenne hamarosan az olvasni,hogy beköltözött hozzád egy kis Pocaklakó!

Ma vettem tesztet.Holnap reggel megcsinálom.Nagyon izgatott vagyok.Szorítsatok!Amint tudom,megírom az eredményt.

Mára ennyi!

Szép álmokat!

Györgyi
györgyi27
 
 


Györgyi!
De ne várakoztass bennünket sokáig! Kép
Drukkolunk Neked!!!

Most nem írok többet, nemrég mentek el a szerelők (riasztót szereltettünk a házra), egész nap itt voltak, kissé elfáradtam.

Holnap jövök, álmodjatok szépeket!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Szuper hírem van.Két csík lett a teszten,vagyis POZITÍV.El sem tudom hinni!Még nem igazán fogtam fel a dolgot.Alig vannak jelek.Pici mellfeszülés,néha émelygés és fáradtság.Az utóbbiakból pont annyi,ami egyébként is belefér.
Azt hiszem,addig nem is fogom fel igazán,amíg nem mondja rá a Doki is,hogy ez valóban az,és jó helyen van.Már nagyon várom.Tudom,hogy Nikivel is akkor tudatosult bennem a dolog,hogy babánk lesz.

Most csak ennyi.Rohanok,mert fodrászhoz megyünk a csajjal,és még előtte reggeli,öltözés...
Kíváncsi vagyok,hogy engedi majd a hajvágást.Egyszer már voltunk,akkor nem volt gond.Kérdés,mennyire emlékszik rá.
Előtte föltétlen írni akartam.Nagyon jól esett,ahogy drukkoltatok,így nem tehettem meg,hogy csak délután,vagy este közöljem.

Legyen nektek is csodás napotok!

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Györgyi!

Gratulálunk, Veled már megtörtént a csoda! Kép Ennél jobb hírrel nem is kezdődhetett volna a nap. Nagyon örülök, hogy megosztod velünk a boldogságotokat! Kép

Ezt már el kell hinned, a teszt nem csal ám (főleg pozitívat)!

Szorítunk, hogy minden rendben legyen, és rendben is lesz!!!!

Most már én is annyira vágyom pocakosodni, de mi júniusnál előbb bele se kezdhetünk, és ki tudja, utána is mi lesz?!

Mikor mész a Dokihoz?

Jó Nektek, hogy Nikikét el tudjátok vinni a fodrászhoz. Csabi már a gondolattól is rosszul van, én vágom a haját. Nem vagyok ugyan fodrász, de szerintem megteszi... Kép Nekem viszont gond nélkül engedi, megmondja melyik ollót használjam, hozza a kisszékét, persze közben mesét kell nézni.

Mit szóltok a TAVASZhoz? Nekem máris jobb a kedvem, tegnap órákat kint voltunk a törpével. Volt is mit nézni, az egyik szomszéd telekre hozták az építési anyagokat, darus kocsival. Ez Csabikának maga a tökély. Imádja a kocsikat, a munkásokat.
Tegnap egész nap riasztót szereltek nálunk a házra. Este nem tudtam ágyba dugni Csabikát, mert azt mondta: "Amíg itt vannak a szejelőbácsik, addig nem lehet aludni. Lehet, hogy segíteni kell nekik." Erre mit mondhattam?! Kép Este 10-kor viszont szinte ájultan zuhant ágyba, úgy végigaludta az éjszakát, mint a mormota. Kép

Most megyek teregetni, felmosni, szóval gályázok egy kicsit.

Szép napot Mindenkinek!
Tényleg, hogy töltitek a hosszú hétvégét?

Később jövök még, üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Györgyi !!!!
GRATULÁLOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Annyira örülök !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép KépKép Kép Kép
Kép Kép KépEz aztán telitalálat !!!!!!Kép
oxay
 
 


ÉLJEN-ÉLJEN-ÉLJEN GYÖRGYI ÉS A + TESZT!

NAGY-NAGY GRATULA!

Kép

Majd tényleg szólj, hogy mikor mész Dokihoz! Mostantól mindenről beszámolót kérünk Kép
Hamarosan mi is csatlakozunk hozzád Kép
Kép

Beatrix, egyetértek tavasz ügyben. Ma holdkóros fejjel jöttem hazafelé (ez azt jelenti, hogy néha-néha becsukott szemmel, feltartott orral, mint a szimatoló kiskutya - még szerencse, hogy nem jártáltak az utcánKép), jó mélyeket szippantottam a levegőből (egészen addig, amíg egy diesel-autó el nem ment mellettem Kép).
Csabika biztos, hogy műszaki ember lesz, az eddigi történeteiből erre következtetek Kép
Ne szomorkodj! Hamarosan itt lesz június, és Ti is nekikezdhettek. Magamat ismerve, még engem is simán beelőzhetsz.
Ja, egyébként itthon vagyok (készítem a szakdolgozatom), viszonylag könnyen meg tudom oldani az orvoshoz járkálást. Bár így is macerásnak érzem kissé. Remélem, nem kell belejönnöm!

A hétvége mosással, vasalással, csomagolással telik. A Férjem márc.15-én délután elutazik két hétre Kép NAgyon nem örülök most neki.

Eleni, az a progeszteron-szint valami fantasztikus. Neked legalább biztos, hogy történik valami, még ha a ciklus végén is. Tudod, hogy kb. mikor lehet rá esélyed.
Mi már lassan naponta, éjjel-nappal, és még így sem Kép
Jajj, ne haragudjatok, hogy ilyeneket írok, de nemrég kiborultam egy kicsit. Mostanra jött ki rajtam a csütörtöki nap hatása. Tudom, hogy legalább történnek az események, de ez így akkor sem jó! Itt sírtam, a Férjem vígasztalt, utána benéztem, láttam Györgyi + híreit Kép, akkor meg elkezdtem nevetni, utána rögtön megint sírva fakadtam... Tiszta dilinyós vagyok.

Györgyi, milyen lett Nikike új frizurája? Hogy bírta a "kiképzést"?

Jó éjt Mindenkinek!
Kép

Üdv.: Vera

U.i.: Ígérem, összeszedem magam Kép
vera77
 
 


Szia Vera!

Egy ideje olvasgatlak titeket, és az jutott eszembe, hogy ha tudsz angolul, jó lenne ha olvasnál egy kicsit az ayurvedáról, hátha segíteni tudna a problémádon.Kép
mapi.com,( a self-guide részben a fertility címszó alatt a te problémádról van szó)
Üdv :Erika
Györgyinek nagy gratula!Kép

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Csak azt akartam még írni, hogy olyan jó érzés tartozni valakihez, megosztani valakivel a gondjaimat. És ezek a valakik Ti vagytok Kép

Puszi: Vera
vera77
 
 


Szia Erika!

Köszönöm, hogy gondoltál rám Kép Aranyos vagy. Az angol nem a kedvencem, de majd a Férjem is besegít.
.....
A lényeget megértettem én is Kép

Üdv.: Vera
vera77
 
 


Sziasztok!

Köszönöm!Köszönöm!Köszönöm!

Mindenkinek köszönöm a szorítást,és a gratulát.Azért szorítsatok még,hogy minden rendbe legyen a kilenc hónap alatt.(A kis telhetetlen!!!!)

Kérdeztétek,hogy mikor megyek a Dokihoz.Előző terhességem előtt azt mondta,hogy egy héttel az elmaradt menstruáció utána menjek,mert jobb minél előbb tudni.Akkor szótfogadtam és most is ezt teszem.Keddre tervezem a dolgot.Igazából tényleg nem fogtam még fel.Ma már vagy háromszor megnéztem a tesztet.Biztos,ami biztos!!!!

Képzeljétek!Pont ma hallgathattam végi egy kiselőadást a fodrásztól és a nővéremtől,hogy milyen hülye vagyok,ha mostanában vállalok másodikat,mert nem lesz könnyű.Legalább a három évet kivárnám,hogy kevesebb gondom legyen.Én "jókislány" módjára végig hallgattam őket és közöltem,hogy tudom,hogy nem lesz könnyű,de én így szeretném.Nagyon sok mindet mérlegeltünk,és így döntöttünk.Én megyek a saját fejem után.Legfeljebb utólag azt mondom,hogy igazuk volt.Biztosan lesz előnye és hátránya is.
Egyébként pontosan 2,5 év lesz köztük.Természetesen Ők nem tudták,amit ma reggel megtudtam.Így jót mosolyogtam magamban,hogy ez a dolog már tényleg el van döntve.

A hajvágást Nikie nagyon jól tűrte,mindaddig,még nem egyenesítette neki elől.Az olló a homlokához ért,és vége lett.Kitaláltam,hogy felállhat-e a székben,mert megnyugodna.A fodrász rá bólintott így állva folytattuk.Nikike a nyakamba borult,és szinte azonnal megnyugodott.Az utolsó simítások így zajlottak.
Egyébként sokáig én is megoldottam itthon.Amíg csak elől kellet vágni,álmában megcsináltam.(Körmöt még most is így vágunk,mert ébren nem engedi.)Amikor már nem ártott valami fazont csináltatni,elvittem fodrászhoz.Nővérem egyik ismerőse,és háznál csinálja.Nagyon gyorsan és ügyesen dolgozik.

Vera!Fel a fejjel.Tudom,hogy könnyen beszélek-pláne most-de hidd el,utólag másképp fogod látni.Itt mi nagyon szorítunk neked,és nyugodtan "nyávoghatsz".Bízok benne,hogy hamarosan átváltasz üdvrivalgásba.

Szép álmokat!

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok !

Olyan gyönyörűen süt a nap, hogy igazán nem panaszkodhatunk ! Egész más ilyenkor az ember hangulata.

Györgyi, tényleg nagyon örülök a sikernek , és teljes szívemből kívánok Neked felhőtlen, boldog 36 hetet ( kb.), gondtalan terhességet és természetesen egy gyönyörű, egészséges kisbabát ! Továbbá kívánom, hogy mi szépen sorban kövessünk Téged, úgy, ahogy Te "megjósoltad"...De szép is lenne ! Ennyi gyerek után vágyódó nő álmai beteljesednének ! ( Húúú, de szentimentálisan fejeztem ki magam.)

Vera, sokat gondolkozom Rajtad, és tényleg nagyon együttérzek Veled. Én is átmentem ezeken az idegtépő dolgokon, vártam és vártam, és úgy tűnt, hiába. (Még Clostylbegytet is kaptam, amire azt mondta az orvos, hogy ha ettől nem lesz gyerekem, akkor az csoda. És sajnos csoda történt, mert akkor még peteérést sem produkáltam a gyógyszerre.) Azt hiszem, feladtam, illetve beletörődtem, hogy ez van...Persze nálam már évek teltek el eredmény nélkül, úgyhogy gondolhatod, milyen csalódott voltam. Holott én is kislány korom óta folyamatosan arra vágytam, hogy gyerekeim legyenek. Te még hozzám képest az elején vagy, hidd el. Most szépen beállítják a hormonjaidat, és akkor semmi gond nem lesz ! Bárcsak akkor találtam volna egy ilyen orvost, mint a Balogh Artúr. Nekem soha nem csináltak ultrahangos megfigyelést. Kaptam a gyógyszereket, nem használt, annyi. Igaz, nem is találtam rá egy olyan orvosra, akivel igazán meg lehetett volna beszélni a gondjaimat.Úgyhogy Te ebben is szerencsés vagy. Ha tehetném, tényleg csak azt tudnám javasolni, hogy ne akard olyan görcsösen, olyan kétségbeesetten...de én tudom a legjobban, hogy ez mennyire lehetetlen. Ezt már kitárgyaltuk. Nekem is mindkét gyermekem akkor fogant, mikor már eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek. Semmi számolgatás, semmi "hátsószándék", pusztán az örömért történt minden. Sokszor úgy érzem, az a legnagyobb baj nálam is, hogy folyton arra gondolok, hogyan, mikor kell "csinálni", hogy sikerüljön. Örökké "manipulálok" az agyammal, egyetlen perc nem telik el úgy, hogy ne egy kisbabára koncentráljak. Mi van, ha tényleg ez a baj ?! Annyit hallottam már erről, és ha magamra gondolok, nálam is bevált a "nem erre gondolás". Persze ehhez idő kell, hogy idáig eljusson az ember. Én pedig azt kívánom Neked, hogy ne legyen erre időd, hanem minél hamarabb sikerüljön a teherbeesés !!!!!!!!!! Tudom, kicsit zavaros, amit írtam, de hidd el, úgy segítenék Neked, és annyira megértem minden kiborulásodat, csalódásodat, az izgalmakat, a várakozást, vágyakozást...MINDENT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És tényleg olyan jó, hogy vagyunk egymásnak, hogy tudunk örülni a sikereknek, hogy VANNAK SIKEREK !!! És lesznek is, én úgy érzem. Nagyon örülök, hogy így egymásra találtunk.
Beatrix, hamar itt van ám a június, úgyhogy már azt is várom, hogy Érted is szorítsunk ! Addig pedig várjuk a híreket egymásról, és örüljünk együtt a Györgyi kisbabájának !

A Krisztike születéséről majd még írni szeretnék. Talán legközelebb. Addig is legyetek jók, sétáljatok sokat ebben a gyönyörű időben ! És lassan tényleg gondolkozhatnánk egy találkozón.

Erika, jó, hogy Te is itt vagy ! Látod, Veled is van közös témánk : az én Angélám is a Fiumeibe jár!( 7.oszt.) Neked hányadikos a kisfiad ?

Vera, még valami. Most olvastam egy cikket a neten. Elküldön a címet, hátha még nem ismered.

www.informed.hu/index.nfo?tPath=/betegsegek/betegsegek reszletesen/ob gyn/infertility/&tk=27&ti=199

Remélem, jól írtam le. Bocs, de a gép nem jelöli ki a teljes címet.
Üdv. Eleni
oxay
 
 


Eleni, aranyos vagy, de én nem az az Erika vagyok, csak erre jártam és bekotyogtam a topicotokba, elnézést. Csak nagyon megsajnáltam Verát, de reméljük Ő is hamarosan örülhet, veletek együtt.Minden jót mindannyiótoknak!
Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Györgyi, ne aggódj, rendben lesz minden. A szervezeted már tudja, hogy mire kell számítania, és befogadja az apróságot. A jövő héten akkor v.szeg lesz UH is, és már látni fogod a szívhangot is Kép Majd mindenről számolj be.
Húúúú, annyira beleéltem most magam a helyzetedbe. Milyen izgalomban lehetsz Kép Mással pedig ne törődj. Ti érzitek, hogy mikor érkezett el az ideje a második babának. Úgyis meg fogod oldani, mert ügyes vagy, és mert nagyon-nagyon szeretnéd Kép
Örülök, hogy Nikike jól viselte a hajvágást. Bevallom, engem is zavar, ha a hideg olló a homlokomhoz ér.

Eleni, nagyon elgondolkodtatott az amit írtál. Teljesen igazad van. Általában nem így állok a dologhoz, de most valahogy minden összejött: ezek az újdonságok, elutazik a Férjem, a Mama v.szeg nagyon beteg Kép - a jövő héten megy kivizsgálásra, és még sok apróság, ami kiborított. Eddig úgy éreztem, hogy uralom az eseményeket, de most elbizonytalanodtam. Újra össze kell szednem magam. Ma már sokkal jobb a kedvem. Kép
A görcsös akarást rég kitöröltem, inkább a türelmetlenség dominál, és az, amiről már korábban beszéltünk. Hogy ne gondoljak arra, ami jelenleg a legfontosabb a számomra? Hogy ne gondoljak minden nap erre, amikor majd szedni kell a gyógyszert (pontosan, különben nincs értelme), járni kell majd UH-ra?!
Eleni, annyira szépen írtál... Komolyan mondom, még el is szégyelltem magam kicsit. Azt kívánom, hogy nagyon-nagyon hamar teljesüljön a vágyad, és beköltözzön a Te pocidba is egy új kis jövevény. Ha valaki, akkor aztán Te megérdemelnéd, azok után, amin keresztül mentél. Tudom,tudom... Mindnyájan megérdemeljük, hogy anyák lehessünk. Bízom abban, hogy előbb vagy utóbb mindannyiunk vágya teljesülni fog.
És addig majd tényleg Györgyin lesz a reflektorfény Kép Hogy növekszik a kis pocaklakója, és legszívesebben azt akarnám, hogy most már innentől kezdve minden hónapra jusson egyvalaki, akinek sikerül Kép És Beatrix zárja a sort júniusban, azonnali sikerrel Kép

Erika, annyira drága vagy, hogy így a virtuális térben is megsajnáltál. Köszönöm Neked a biztatást! Majd nézz be máskor is hozzánk Kép

Beatrix, merre jársz? Sajnos a mai nap nem alkalmas semmiféle kirándulásra.

A borongós idő ellenére szép napot Mindenkinek! Ezt már a múltkor is írtam, most is írom, hogy jó lenne már találkoznunk.
A Férjemnek is említettem, hogy mit tervezünk. Erre nagy nevetve azt mondta, hogy amennyire jól sikerült itt összejönnünk, még kiderül, hogy szegről-végről ismerjük is egymást. Most már kíváncsi vagyok Kép

Üdv.: Vera, aki nem adja fel
vera77
 
 


Csajok!

Elszállt egy litániám, este tudom csak újra írni. Kép Addig is pussz mindenkinek.

Majd jövök, üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Én ma már nem tudok jönni, mert elfoglalt vagyok Kép

Jelentem, visszatért az életkedvem.Kép

Jó éjt Mindenkinek! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Én most irok ebbe a forumba először.Az után szeretnék érdeklődni hogy ismeri e valaki közelebbről Balogh és Emődi doktor urat.Kit tartotok alaposabb orvosnak? Szeretnék teherbe esni de a peteéréssel problémáim vannak.Voltam emiatt orvosnál/Dinyánál/ de a hormongyogyszer felirása mellett más egyebet nem csinált.Hiányoltam például azt hogy a gyogyszer hatását ultrahangon követné.Azt is szeretném megtudni hogy a petevezeték nincs e elzárodva/ ezt ultrahangos vizsgálattal meg lehet tudni?/ Két császármetszésem volt és félek attol hogy estleg más problémák is felmerülhetnek.Sajnos a kisebbik kisfiamat két és fél évvel ezelőtt elveszitettük.Mindössze két honapot élt.Nagyon szeretnénk egy kisbabát.Nemcsak magunk miatt de a 4 éves fiam is egyre többet emlegeti hogy szeretne egy kistestvért.Tanácsotokat várom.
mona24
 
 


Szia Mona!

Ugye, így szólíthatlak? Danku Gáborné v.hogy nem illik ide. Kép

Sajnálom a kisfiaddal történteket Kép Remélem, hamarosan lesz majd kisbabád!

Balogh Dokit mi itt mindnyájan jól ismerjük. Már-már fan-klubot is alakíthatnánk Kép Csak pozitív dolgokat mondhatok neked róla. Lelkiismeretes, bármivel lehet hozzá fordulni, nyugodtan lehet kérdezni tőle. Nem akad le semmitől. Legalábbis az én dolgaimat jól tűri Kép
Emődi doktorról nem tudok nyilatkozni.

Milyen hormongyógyszert írt fel a doki? Ha Clostylbegit-et (vagy Serophent), akkor valóban szükség lenne az UH-ra. A gyógyszer szedése előtt nézett nálad hormonokat? Mi volt a probléma?

A petevezeték elzáródását én úgy tudom, hogy csak röntgenes, illetve laparoszkópos vizsgállattal lehet megállapítani, UH-gal nem.

Remélem, hogy a segítségedre lehettem. Kérdezz nyugodtan, ha valami még érdekel. Sajnos, elég járatos vagyok ebben a témában.
Fel a fejjel! Sikerülni fog! Kép

Üdv.: Vera
vera77
 
 


Sziasztok Lányok!

Mit szóltok ehhez a csodálatos naphoz?

Kép

Igazi kiránduló idő. Már-már elkelt volna egy napszemüveg is, annyira ontotta a meleg sugarakat a napocskaKép
Sajnos én csak a vasútállomásig kirándultam a Férjemmel. Már panaszoltam, hogy két hétre elutazik. Na, most ez megtörtént. Lehet, hogy hazajön hétvégére, de inkább nem, mint igenKép Olyan lassan fognak telni a napok nélküle Kép

Gondolom élvezték a gyerkőcök a mai napot! Volt valaki az ünnepségeken? Milyenek voltak a huszárok? Megérte volna kimenni, csomagolás helyett?
Kép

Meséljetek, mivel töltöttétek ezt a szép napot?

Györgyi, izgulsz már a holnapi nap miatt?

Eleni, megnéztem az általad ajánlott honlapot. Sok érdekességet találtam. Köszönöm szépen Kép Várom a szüléstörténeted.

Beatrix, kíváncsian várom az elszállt hozzászólás pótlását. Legközelebb próbáld meg úgy, hogy időnként kijelölöd, és elmented a már beírtakat. A másik megoldás, hogy inkább kevesebbet küldesz el, több adagban. Nem fogunk megsértődni Kép

Ma fájdogált a pocim, amolyan "nőgyógyisan". Ilyenkor sosem szokott ilyet csinálni. Remélem, nem most kavarodik össze a már szépen beállt ciklusom.

További szép napot!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Mona!Szerintem Balogh doktor az,aki neked kell.Nagyon lelkiismeretes.Emődi doktorral szemben,Ő már jó pár éve a szakmában van.Emődi doktor -ha jól tudom- két éve szakvizsgázott.(Nekem Ő volt a tanácsadós orvosom,és akkoriban vizsgázott.)
Neked Vera tud sokat segíteni.Ő sajnos,most nagyon benne van ebben a témában.

Vera!Igen!Nagyon izgulok.Ami igazán "zavar",hogy nem nagyon érzek semmit.Semmi konkrét jel.Még kevesebb,mint néhány nappal ezelőtt.Majd holnap megtudom,hogy mi van.
Egy vigasztal,hogy Beatrixnek sem volt szinte semmi tünete az első időszakban.Hátha csak őt követem....
Komolyan tiszta hülye vagyok,hogy már parázok,de néha elkap a dolog.Túl szép,hogy ilyen hamar sikerült...Na,most én is jól "kinyávogta" magamat.Bocsi!De nagyon jól esett.
Természetesen mindenről beszámolok nektek.

Ma élveztük a tavaszt.Bicikliztünk,voltunk huszárokat nézni.Pontosabban lovakat.Nikikének nagyon tetszett.(Rengeteg kisgyerekes család volt.)
Előbb értünk ki,így megnézhettük közelről a lovakat.Nagyon tetszett neki.Tátott szájjal nézte.Amikor elmentek közölte,hogy:"Pá".Később mikor ismét meglátta őket,nagyon nevetett.
Utána sétáltunk egy nagyot a Tiszaparton.Nagy sírás közepette indultunk haza.
Alvás után kimentük az udvarra.Felraktam neki a hintát.Nem túlzok,több mint egy órát hintázott.Nem akart kiszállni.Nagyon szerette ősszel is,de akkor időnként kiszállt,majd vissza rakatta magát.Most nem.Nagyon élvezte.Most látszott,hogy mennyire hiányzott neki.

Remélem holnap is ilyen szép tavaszi nap lesz.

Szép álmokat!

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Valamit elfelejtettem!
Beatrix!Ti voltatok az ünnepségen?Hogy tetszett a Csabikának?

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!Köszönöm az eddigi hozzászolásokat.Természetesen továbbra is várom.Sokat segit ha meghallgattok egy kicsit talán enyhülhet a fájdalmam.Elmulni azonban sosem fog.A dokikrol is várom a véleményeteket.Vera azt szeretném tőled megkérdezni hogy Balogh dokit hogy lehetne elérni esetleg van e valahol magánrendelése?
mona24
 
 


Sziasztok!Folytatnám....a clostyl gyogyszert szedtem a bajomra.Sajnos ugy vettem észre hogy a legtöbb orvos mindenféle előzetes vizsgálat nélkül felirja ezeket a hormonkészitményeket.Pedig nem szabadna.Viszont én mint laikus nem mondhattam meg az orvosnak hogy én hogy szeretném.Nem szeretik ugyanis ha beleszolnak az ő munkájukba.Azért is keresnék egy megértő orvost.Vera:neked mi volt a problémád?Tudod rajtad segiteni Balogh doktor ur?Ha igen akkor hogyan?Az az igazság azért nem akarom nagyon a hormonkezelést mert mi van akkor ha a két császármetszés után a petevezetékek tényleg elzárodtak.Akkor feleslegesen tömöm magamba ezeket a hormongyogyszereket.Ugy semmi értelme.Gondolom nem egyedül vagyok igy.
mona24
 
 


Sziasztok!

Györgyi, Györgyi! NE IZGULJ!!! MINDEN RENDBEN VAN! Kép A tünetmentesség még nem jelent semmit, te is tudod. Holnap (vagy már ma, ha ezt kedden olvasod) már biztosra is tudod ezt. Bár, nem biztos, hogy tud UH-t csinálni a Doki, mert még csak hasi vizsgálófeje van a rendelőben, és azzal még ilyenkor nem mindig szokott látszódni a petezsák. Szóval, ha ez lenne, akkor sincs semmi. Majd a hüvelyi UH megerősíti. Na, jól előrementem az eseményekben. A lényeg: NYUGI! Kép Ott a baba, és kész Kép
Szép napotok lehetett. Nikike nagyon élvezhette már a téli bezártság után. Gondolom, nincs is gond az elalvással Kép

Mona, Balogh dokinak a Mátyás kir. út 8. szám alatt van magánrendelése. Ez egy 4 emeletes ház és a földszinten van a rendelő. Rögtön az utcáról lehet bemenni. Kedden és csütörtökön 16-18-ig rendel. Ha tudsz, akkor hamarabb menj oda, mert nagyon sokan szoktak lenni. Kitartás! Kép

Jó éjt!
V.
vera77
 
 


Oh, most olvastam, hogy írtál még, Mona!

Válaszolok is.

Nálam a probléma a kevés progeszteron. Már több mint 1 éve próbálkozunk. A követekző ciklusban kezdem a Clostylbegit szedését. Hogy segít-e, az majd kiderül. Mindenesetre még bizakodók vagyunk. Egyébként, ha visszaolvasol a topikban, látod, hogy mi is van pontosan. Most inkább nem írom le mégegyszer.

UH nélkül tényleg felelőtlenség a Closty-t használni. Nem is értem, hogy egyes orvosok ezzel miért nem foglalkoznak. Azért a ciszta nem gyerekjáték.
Szerintem az orvosoknak meg lehet mondani, hogy mi mit tudunk, mit szeretnénk, csak a megfelelő hangnemet kell használni. Persze ez nem minden dokinál válik be. Ha végképp nem találod meg a szót vele, akkor jobb, ha tényleg váltasz. Balogh dokinál szerintem ilyen szempontból nincs gond, de az "okoskodást" nyilván ő sem szereti, elvégre ő a szakember. Kép
Igazad van abban, hogy a császármetszések miatt a petevezetékek elzáródhattak, összenövések jöhettek létre. Most mióta próbálkoztok? Korábban is volt gond a teherbeeséssel? Ez sem mindegy. Nem írtad, hogy voltak-e hormonvizsgálatok? Csak a Closty-t vagy más gyógyszert is szedned kell?
Továbbra is állok rendelkezésedreKép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!Ne ijesztgess!!!Remélem sima UH-val megy a dolog.Nikiét is pontosan 10 nappal utána nézte a rendelőjében sima fejjel.Remélem most is menni fog.Bízok benne,hogy holnap már láthatom a petezsákot.Azért az nagyon megnyugtatna!!!
Egyébként köszi a nyugtatást!
Mondjuk nem is a tünetmentességgel van a baj,inkább a tünet csökkenéssel.

Most már tényleg jó éjszakát!

Györgyi
györgyi27
 
 


Györgyi! Nem ijesztgetni akartalak! Jesszusom, már bánom, hogy leírtam. Éppen a Doki mondta nekem, hogy még a ilyenkor nem biztos, hogy látszik a petezsák hasi vizsgálófejjel. Pontosan, hogy megnyugtatásképpen akartam mondani. Bocsi, ha megijesztettelek. Jajj, nem akartam.Kép

V.
vera77
 
 


Vera!


Nehogy komolyan vedd amit írtam!!!!!Most meg én bánom.CSAK HÜLYÉSKEDTEM!!!!!Nem vagyok olyan ijedős típus!
Vicc volt!Vicc volt!Vicc volt!

Remélem még ma olvasod.Nehogy ezért rosszul aludj,mert végem van!

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Húúúú, most megkönnyebbültem.

Akkor Neked is jó éjt, Györgyi! És gyönyörűszép, boldogságos holnapi napot Kép Üdvözletem a Dokinak Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!Remélem jól aludtál!!!!

Beatrix!Mi van veled?Eltűntél egy kicsit.Remélem nincs semmi baj,csak kihasználtátok a tavaszt.

Szép napot mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!!!

Csak olyan mozgalmas volt a hétvége, hogy nem maradt már időm a gépre. Vagyis egyszer igen, de akkor...

Most viszont volt mit olvasnom, örülök, hogy itt vagyunk egymásnak, hogy együtt örüljünk, vagy szomorúság esetén lelket öntsünk egymásba, vagy éppen biztassuk egymást. Kép

A hétvégénk nagyon mozgalmas volt, csudára örültünk a jó időnek. Csabika is élvezte, hogy végre nem kell a nagykabát, könnyebben mozog vékonyabb ruhában. Előkerült a Télapótól kapott bicikli is. Mit mondott, amikor meglátta?
"De jóóó! Mikoj kicsi voltam megtanultam biciklizni, most meg máj csak sokat kell gyakojolnom!"
És valóban, képes volt órákig bicajozni! Egyszer esett el (pedig 2+2 kerekes, csak lement a betonútról), akkor is olyan ügyesen. Felállt, leporolta a kezét, visszaült és ment tovább.

Voltunk a lovas felvonuláson is, nagyon tetszett Csabinak, mi is hamarabb értünk és mi is (vagyis csak én) símogattunk pacit. Csabika nem simizte meg, mert: "A lónak nagy a szája és megeszi a kisfiúk kezét!" Így símogattam helyette is. A katonákat is nagy tetszéssel fogadta, meg a zenekarokat és a fuvolásokat is. Az ünnepség után tesómékhoz mentünk, ott az udvarban játszott Csabika a hugiék nagyfiával (21 hónapos). Sokat szaladgáltak, kavicsokat gyűjtöttek,... És Ő sem akart hazajönni.

Még szombaton délelőtt voltak nálunk tesómék, akkor is csuda nagyot játszottak. Van hugiéknál egy 3 hónapos kisfiú is, ő is olyan aranyos volt, csak nézte homlokráncolva a nagyokat, hogy mit össze nem bohóckodnak!

Szóval a hétvégénk a TAVASZ jegyében telt el, rengeteget sétáltunk, csavarogtunk, lassan már a kertrendezés következik majd. Úgy várom!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok! Kép

Györgyi! Együtt izgulok Veled, de biztos minden rendben lesz és a Doki majd megnyugtat. Én őszintén szólva annak idején nem bántam a tünetmentességet, sőt örültem neki. Remélem, a másodiknál is úgy lesz.
Örülök, hogy Nikike HŐSNŐ volt a fodrásznál. Egy csajszinak különben is jár a saját fodrász! Kép Szerintem nagyon jók ezek az ünnepségek, a gyerekek még nem értik a lényegét, de ez a rendezettség, a látvány nagy élmény nekik!
A hintát Csabika is szerette tavaly, most nem tudom, mert idén még nem hintáztunk. Van itt Szandán hozzánk közel egy játszótér, de elég nagy gyerekek járnak oda, és durván bánnak a kicsikkel, így nem szívesen megyünk oda! Kép
De úgy tervezzük, hogy az udvarba rakunk majd homokozót, meg hintát.

Vera! Együtt érzek Veled, hosszú lesz ez a két hét a Férjed nélkül, de tudod, mi itt vagyunk Neked, bármikor. Tényleg! Vannak rokonaid Szolnokon? Miből írod a szakdolgozatot? És (passzolhatsz) hova utazott a Párod?
Amúgy örülök, hogy ilyen nagyon elégedettek vagytok a Dokival. Mona írásán elgondolkodtam (tudjátok, Dinya doktor miatt)...

folyt köv
beatrix28
 
 


Mona! Szomorúan olvastam soraidat, nagyon sajnálom, ami Veletek történt. Kép

Nem is tudom, hogy lehet feldolgozni egy gyerek elvesztését. Szorítok Nektek, hogy mielőbb sikerüljön teherbe esni és várni a kis pocaklakót!

Ha úgy érzed, hogy az orvos nem tesz meg mindent, amit Te elvársz, válts orvost, hiszen a bizalom, az elégedettség a legfontosabb. Nekem ugyan Dinya doktor az orvosom, én elégedett vagyok Vele, de tudom, nem vagyunk egyformák, a problémáink sem egyformák, és nem ugyanazt várjuk el egy orvostól. Én is a Balogh dokiról csak a legjobbakat hallottam.

Igazatok van, egy orvos sem szereti az "okoskodást", valóban ők értenek hozzá. Ettől függetlenül, én ha olvasok, vagy hallok valamit, mindig felvetem, amikor dokinál vagyok. Persze, nem okoskodok, és a végén, miután megbeszélünk mindent, elfogadom, amit mond. Hiszen a felelősség minden esetben az övé.
A mi esetünkben úgy beszéltük meg, hogy ha a nyáron nem sikerül teherbe esnem, ősszel kezdjük a vizsgálatokat, és ha szükséges, a kezelést. Mert nem akarok hosszú hónapokat várni. Remélem, hogy ha erre kerül a sor, akkor is megmarad az elégedettségem.

Mona! Igazad van, hogy aggódsz, hogy több vizsgálatot szeretnél. És erről egyáltalán nem tudtál beszélni a dokival? (Nehogy azt hidd, hogy védeni akarom, csak kérdezem, mert lehet, hogy én is előtte állok dolgoknak.) Kívánom, hogy találd meg a Neked megfelelő orvost!

Eleni! Köszi a bíztatást! Kép

Várjuk a beszámolót Krisztike születéséről!

És Neked is megy a drukk, hogy mielőbb sikerüljön!

Most megyek főzni, puszi Mindenkinek, legyen szép napotok!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Elég szépen indul a mai nap is. Úgy nézem, délutánra több napsütés lesz Kép

Györgyi, jól aludtam Kép. Remélem, Te sem izgultál nagyon. Még néhány óra, és indulhatsz is a Dokihoz. NAgyon szurkolok Neked (Nektek Kép)! Várjuk a beszámolót.

Beatrix, az ilyen szép idő kell a kisgyerekeknek. Szinte érezni lehet, hogy felszabadul az ember lelke is a borongós, hideg után. Csabika jól mutathat a kerékpárján. Ügyes fiú, hogy nem sírt, amikor elesett, hanem tepert tovább Kép Talán az új élmény miatt eszébe se jutott, hogy baj lehet.
Én Szolnokon lakom, és vannak is Szolnokon rokonaim Kép Miért gondolod, hogy nem vagyok idevalósi? A Férjem az ország másik végébe utazott. De most hívott, hogy pénteken 1 napra hazajön. Kép Szombat délben megy vissza. Mégsem kell 2 hétig nélkülöznöm.

Dokinak mondott vélemény ügyben: én is úgy szoktam, hogy "olvastam", "hallottam"... mi erről a véleménye? És akkor szépen megbeszéljük. Sőt, nem egyszer kaptam már "dicséretet" is a következtetéseim miatt Kép Vagyis lehet az orvosokkal is egyezkedni, csak ügyesen kell csinálni Kép

További szép napot Mindenkinek!

Üdv.: V.

U.i.: Mikor jöhet a találkozó?
vera77
 
 


Vera!

Nem gondoltam, hogy nem vagy szolnoki! Kép

Csak azért kérdeztem a rokonokat, hogy van-e a közeledben család, így, hogy 2 hétig szalma vagy. Örülök, hogy igen, így kicsit könnyebb.

Nekem "csak" a szüleim és a tesómék laknak Szolnokon. A család többi része Baja mellett és Esztergomban lakik. Nagycsabi családja pedig Mohács mellett és Pesten. Szóval mi jól szétszóródtunk, de mi Hugival már ide születtünk.

Heuréka! (A pénteki nap!) Kép

Az idő tényleg csodaszép! Már megebédeltünk, nemsoká megyünk ki a levegőre. Majd este jövök még!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Vera! Az lenne még a kérdésem hogy ha esetleg el akarok menni Balogh dokihoz akkor be kell jelentkeznem előtte vagy elég ha csak elmegyek a rendelőjébe?Egyébként a nagyobbik kisfiam a clostylbegyt gyogyszer szedése mellett "jött össze".A második terhességem előtt viszont semmit sem szedtem.Csodálkoztam is rajta hogy igy sikerült.A két szülés között mindössze 14 honap telt el.Azota viszont ismét rendszertelen a menstruáciom.Hol a 35. nap hol a 40.nap jön meg.Szoval teljesen rendszertelen.Még mindig nagyon fáj Dominik hiánya.Nincs olyan nap hogy nem gondolok rá.Főleg amikor éppen lenn vagyok az utcán és kisbabákat látok.A szivem szakad meg.Tegnap éppen a játszotéren voltam Gagával.Hintázott.A másik hintában egy kisbaba volt.Az anyukája beszélt hozzá és akkor meghallottam hogy hogy hivják:Dominik.Sirni tudnék olyankor ha ezt a nevet meghallom.A jövő honapban lenne 3 éves.Hihetetlenül gyorsan telik az idő de ugy érzem hogy nekem egy kicsit sem jobb.
mona24
 
 


Sziasztok!

Mona, Balogh dokihoz nem kell bejelentkezni, mindenkit megnéz, aki elmegy hozzá aznap. Mégis érdemes már kb. 1/2 3-3 körül odamenni, mert nagyon sokan szoktak lenni.
A ciklusodat tényleg be kellene állítani, bár így is lehet esélyed. Eleninek is jó hosszú, de sikerültek a babák. Kép Most várjuk a harmadikat Kép

Az első terhességedkor mennyi ideig szedted a clostyt? Ez saját kíváncsiskodás. Kép Olvastam, hogy van akinek már elsőre sikerül van aki 3 hónapig szedi, után abbahagyja és utána sikerül, sajnos megint mások több hónap alatt sem járnak sikerrel.
A szívem szakad meg, amikor olvasom a soraidat Kép Talán egy kisbabaKép valóban enyhíthetné a fájdalmadat.

Beatrix, értem már a Szolnok-témát. Drága vagy, hogy gondolsz rám. Nem vagyok egyedül Kép Anyukámmal, tesómmal nap, mint nap találkozok.
Azért a mai nap nem olyan szép, mint tegnap. Sokszor elborul az ég.Kép

Eleni, ha már babatéma... Lassan-lassan Te is időben leszel. Majd tessék helyzetjelentést adni.

Jajj, lányok! Györgyi már biztos a Dokinál ül. Nagyon izgatott vagyok, mit mond neki a Doki, látszik-e a petezsák? Szóval várom a beszámolót. Remélem, nem lesz olyan balga, mint én, és beugrik elújságolni a híreket. Ígérem, legközelebb én sem várakoztatlak meg benneteket Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!Még ma írok.Nem hagylak infó nélkül.Igyekszem minél előbb.

Györgyi
györgyi27
 
 


De mi van???? Látszódott már a babócád?????

Kép

V.
vera77
 
 


Kis kíváncsi!!!!Mindent szép sorban!!!!

Györgyi
györgyi27
 
 


Itt is kíváncsi!

Lécci, lécci, lécci!!!

KépKépKép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Vera!Nagyon kíváncsi vagy...Akár csak mi egy héttel ezelőtt.

Szóval!3 előtt pár perccel már ott voltam,de csak fél 5 után értem be.Pedig örültem,hogy csak hatan vannak előttem.
Bementem....
Na,jó!Nem szemtelenkedek.Ez a babóca szégyenlősebb mint a nővére.Őt nem láttuk,de annyit igen,hogy egészen biztatóan meg van vastagodva a nyálkahártya.Szinte biztosra mondható,de az a legtutibb,ha Őt is látjuk.Vera!TE boszorkány!!!!!
Abban egyeztünk meg,hogy két hét múlva megyek újra.Szerencsémre,pont a jövő héten nem lesz rendelés.
Azért ellátott tanácsokkal.Ne emeljek,ne kerékpározzak...Ha bármi van,(görcs,vérzés)azonnal hívjam,de ha nem érem el,irány a kórház.(Sajnos ebben már rutinosak vagyunk.)10-20 perc is sokat jelent.Ezek hallatán a párom kapásból bepánikolt.Az elmúlt pár napban már kezdett a sírba kergetni az aggódásával.Mi lesz ezek után???Sajnos ő az előző,cseppet sem problémamentes terhességemen edződött.


Most csak ennyi!Később még benézek,de tájékoztatni akartalak benneteket.Köszönöm az izgulást.Nagyon jól esik.Nem győzöm hangsúlyozni,hogy nagyon jó,hogy így egymásra találtunk.

Nyugodt estét!

Üdv.:Györgyi
györgyi27
 
 


Hurrááááááá! Kép

Biztos befutó vagy, Györgyi! Annyira örülök Kép Kép
Akkor két hét múlva már szívhangot is lehet hallani! Ez csodálatos! Nem győzök örömködni
Kép

Nagyon vigyázz magadra! A Férjednek pedig üzenem, hogy nyugalom. A kismamik nagyon elővigyázatosak, nem rontanak el semmit Kép

Mindig tudtam, hogy boszi vagyok Kép, de most ez kivételesen nem jött ki nagyon jól.

Nekem is sokat számít, hogy Ti vagytok Kép Sokkal könnyebb így viselni a dolgokat. És most ismét ünnepélyesen megígérem, hogy ha én leszek soron, akkor én sem foglak megvárakoztatni titeket. Most átéreztem, milyen az, hogy várni-várni, és nem jönnek a hírek. Utólag is bocsánatot kérek. Szánom-bánom....

Ha nem alszok el, akkor majd még én is visszanézek.

Szép estét!

V.
vera77
 
 


Sziasztok !

Nagyon jó, hogy újabb taggal bővültünk ! ( Itt most gondolok Monára , de akár a Györgyi kisbabájára is !!!)

Mona, elmondhatatlan, hogy mennyire fáj, ami Veled történt, Nem akarok ezzel a témával fájdalmat okozni neked, igazán úgysem lehet ezt szavakkal kifejezni. .....ezt lehetetlen megfogalmazni, mit érez ilyenkor az ember... inkább hagyom is...
Biztatni tudlak csak, hogy ne add fel, sikerülni fog !!! A Balogh Artúrnál a legeslegjobb kezekben leszel ! Mindent megbeszélhetsz vele, és majd meglátod, azon lesz, hogy MINDEN TŐLE TELHETŐT MEGTEGYEN Érted ! Majd számolj be róla, ha voltál már nála.

Györgyi ! Én is gondoltam, hogy ilyen picurkán még nem látszik a baba. Több ismerősöm is járt így az 5.6. hét körül. Aztán amikor 1-2 hét múlva visszamentek, már a szívhang is "detektálható" volt. ( Ezt a Doki szokta így mondani..)
Tényleg vigyázz Magadra, de semmit ne aggódj, nincs két egyforma terhesség. Ez most simán fog menni, és kész !!! Angival én is annyit küszködtem, mert már az első napokban görcsöltem, aztán pedig véreztem a 13.hétig. Mégis szépen megszületett. Krisztikével pedig semmi problémám nem volt. ( Csak a szülésnél, de ez egy másik dolog. Szívesen elmesélem, de most nem bírok többet itt ülni, annyira fáj a szemem a géptől. Ma már a szemészeten kötöttem ki.)

Vera, azt írod, hogy fájdogál a hasad ! szerintem az mindenképpen jó jel ! Minimum arról van szó, hogy most volt peteérésed, illetve tüszőrepedés. És ha jól tudom, nem voltatok tétlenek. Egyébként érdekes, nekem Angival tényleg a fogantatás első pillanatától kezdve fájt a hasam. A gond csak az volt, hogy egyre jobban, és néhány hét múlva már alig bírtam felegyenesedni a kínlódástól.

Mára ennyit bírok, tényleg nagyon vacakol a szemem, meg olyan kimerült vagyok, mintha egész nap dolgoztam volna. Pedig nem.

Jó éjt Nektek !!!
Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!

Györgyi! Gratula mégegyszer! Kép Még egy "kis" türelem, és hallani fogod a picurka szívhangját. Ez olyan csodálatos! Kép

Vera! Neked is megy a drukk, hátha Eleninek igaza lesz! Kép Megbocsátottunk ám! Kép

Eleni! Jó pihenést! A géptől az én szemem is vacakol néha (pedig a párom már lecserélte a monitoromat). Inkább a vállam, meg a hátam akar leszakadni (nem túl kényelmesen ülök a gépnél). De ennyi áldozatot megér, hogy tudunk "beszélgetni" Kép, meg elég sok infot szerzek a neten.

Nem tudom emlékeztek-e, írtam, hogy az első terhességem előtt UH alapján az akkori orvos vmilyen cseppeket írt fel... Most olvastam vhol egy hozzászólást, ahol szó volt egy cseppről (homeopátiás) és mintha beugrott volna, hogy ez az. A neve Mastodyn. Csakhogy ezt a PCOS betegség esetén szokták adni (policisztás petefészek szindróma). Nekem a terhességen kívüli időszakban még csak a régi doki csinált UH-ot és azon gondolkodom, nem-e azt vette észre, csak nem mondta el. Most rágom a kefét! Kép De hamarosan megyek kontrollra a fagyasztás miatt, majd kifaggatom a mostani dokit, gondolom, csinál majd UH-ot, hogy lássuk, igaz lehet-e a gyanúm. Persze ez az egész nem biztos, de tudjátok milyen az ember, pláne, ha tart tőle, hogy van vmi gond. Ráadásul a Csabikával amikor terhes voltam, akkor is volt cisztám a 14. hétig, de az gond nélkül felszívódott.

Csabikával du. 5 órát voltunk kint, közben rendbe tettem az udvart, gereblyéztem, stb. Utána játszottunk, bicajoztunk, stb. Imádom a tavaszt! Kép

Most ennyi, ellenálhatatlanul vonz az ágy.

Szép álmokat!

Üdv: Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Eleni!Nagyon megnyugtattál.Ésszel én is tudtam/tudom,hogy nincs két egyforma terhesség,és ez lehet teljesen már mint a másik,de azért bennem van egy kicsit.Így,hogy Te is írtad,hogy semmi gond nem volt,sokkal nyugodtabb lettem.Komolyan!Egyébként meg úgysem tudok tenni ellene,csak annyit,hogy vigyázok.Természetesen ésszerű keretek között.Van egy-két dolog,amiről fogalmam sincs,hogy oldom meg,de majd kitalálom.12.hétig kell fokozottan figyelni.Az meg remélem hamar eltelik.

Vera!Nincs semmi baj a boszikkal!
Eleni írta a görcsölésedet.Eszembe jutott,hogy legutóbb a 20.napon nekem is volt.Azért sem bíztam nagyon a dologban.És lám,mégis!Tehát ne add fel!!!

A férjem aggódása reménytelen!!!Ő alapban is állandóan aggódik értem,ilyenkor meg pláne.Ilyennek kell elfogadni.

Na,megyek aludni!

Jó éjszakát!
györgyi27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: