Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Klauszka

Gratulálok, hogy benn vagytok" az ujságban ..mindenképp előlvasom ha lesz módom rá :)
Az óraátállást Szabi elég jól viselte..bár egy 15-20percel előbb kellt fel.Este fél nyolckor szoktuk fürdetni kb.9-re már tul van a vacsin s alszik mint a bunda s reggel szintén kb. fél nyolc körül kel fel.Nem adtam Szabinak semmi ilyesmit...de biztos nem lehet rossz.

Csilla

Próbálkoztam már a képfeltöltéssel de nekünk ugy látszik nem lehet s irja ,hogy 6kb-nél nem lehet nagyobb a kép.Ami fenn van a gépen kép az pedig jóval nagyobb ennél..le kéne kicsinyiteni nem tudjuk pontosan hogy kell de még próbálkozunk mindenképp! :wink:

Sziasztok jó éjt Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok,

Miskolcon vagyok. Megvettem a Kismamát és el is olvastam. Nagyon jó, büszke lehetsz rá.
:lol: :lol: :lol:

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Voltunk Pesten a dokinál, semmi különös. Még tornásztatni kell és majd decemberben újra kontroll.

Klauszka, Toncsinak is felül oldalt fehérlett a fogínye, azt hittem ott bújik ki neki is, de végül középen alul jöttek.
Az újságot még nem olvastam, de majd pótlom :wink: .

Gabcsi, jó itthon létet!

Nálunk semmi különöset nem okozott az óraátállítás, bár nekünk nincs szigorú napirendünk :roll: .

Hali
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Sziasztok!

Gabcsi, welcome home!!!! :lol:
Köszi csajok a dícséretet, jól esik.
Helga, ha megnyitod a képet ACDSee-ben, akkor a Modify menüben a Resize-ra mész, és ott a pixelt átállítod 600x450-re, és a Done-t nyomod. Aztán elmented más néven, és már kész is a kicsinyített kép!!!! Próbáld meg, ha nem sikerül szóljál!!!!
mi még mindig nem tértünk magunkhoz az óraátállítás miatt. Elcsi szigorúan egy órával korábban kel... :twisted:
Csajok, adtatok valamit a manónak fogzáskor? Én ma bekentem dentinox-szal, majd meglátjuk.... :roll:

K.
Kép
klauszka
 
 


Köszi lányok!!!

Ma megyek anyukámmal a moziba. :lol: :lol:

Klauszka, bár nekem még tapasztalatom nincs ebbe, de nekem a barátnőm simán beadott egy fájdalomcsillapitó kuppot, ha jött a fog és nagyon sirt a gyerek. Azt mondta, hogy annak semmi értelme, hogy a gyerek egész éjszaka sir és ők se tudnak aludni. Igy a baba is aludt, apuka meg kipihenten ment másnap dolgozni.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Én nem adtam semmit a fogzáskor Toncsinak. Megkérdeztük a patikában, azt mondta, hogy nem javasol semmit, legfőképpen azért haragszik, ha ilyen pici korban fájdalomcsillapítózzák a bébit. A dentinox 6 hónapos kor után adható egy fogorvos ismerősöm szerint.
Lehet a picinek masszírozni is az ínyénél a száját, meg hagy rágjon mindent. Nekünk volt hűtős rágóka is.

Aztán azt csinál az ember, amit akar :? .

Hali
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok,

bekentem dentinox-szal, ízlett neki. :lol: én is megkóstoltam. :?
hagyom, hadd rágjon mindent, nekünk is vannak rágókáink, de leginkább a műanyag kanál tetszik Elcsinek.
amúgy szerintem nem fáj neki, hanem bizsereghet, mert nem sír, csak mindent rágni akar.
vettem neki első fogkefét!!!! 1500 pénz. nem olcsó. :shock:

K.
Kép
klauszka
 
 


Hali!

Én még nem vettem neki fogkefét, időszerű lenne? Elképzelésem sincs, hogy lehet tisztítani egy ilyen pici manó fogacskáit. Vagy elég, ha rágja azt is? De ezzel az erővel, mindent rág, akkor minek a fogkefe? Gondolom, fogkrémet még nem kell adni.

Még talán a homeós Chamomillát ajánlják fogzásra. Lehet, hogy mi azt próbáljuk ki, mert már megint kezd nyüszizni :roll: .
Az első fogacskáknál kb. 2 nap volt, amíg nyüszizett, utána kint is volt a fog. Bár lehet, hogy csak front.
De jó lenne, ha már meg tudná mondani :roll: .

Ó tegnap felállt Toncsi :shock: !!!
Igaz, rögtön felkaptam, nem hiszem, hogy ezt már gyakorolnia kéne! Elég erős már ilyenkor a gerince? Meg talán ülnie kéne először rendesen. Meg kúszni-mászni. Még csak nagy ritkán hason fekve tolat :D , mint egy kis kukac. Olyan cuki!

No már elaludt megint, megyek pakolok!

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla

Szerintem még nem kell neki fogkefe.legalábbis én nem adtam Szabinak ilyen korán..s én azt javasolnám,hogy1éves kora előtt ne adjatok Toncsinak se.Szabi is még csak rágja a fogkefét / ez direkt baba fogkefe ami 3 részes.. /s nehezen türi el ha megpróbálom "sikálni" a kis fogát..ugyhogy még szinte csak játszik vele ismerkedik vele.... :wink: Egyébként a babafogkrém is 1éves kortól van / ez direkt ilyen fogkrém /Én a Gabitól " vettem Gabi Tejfogkrém a neve...
Szerintem is először ülnie kellene biztosan s ha már magabiztosan ül legalább egy olyan 5-6percet akkor nincs gond ha már próbál állni.Bár minden baba más..az biztos ,hogymég nem erős,fejledt a kis gerince vigyázni kell rá!

Sziasztok

Ui: itt igen rossz az idő egész nap,szeles hüvös az idő


Sziasztok minden jót Helga

Kép
helguci
 
 


A fenébe, elszállt az írásom. :evil:
szóval én jó előre bespájzoltam a fogkefét, hogy ha kell, legyen. én általában ilyen spájzolós vagyok. az első fogkefe a rágás miatt fontos, hát abban nálunk sincs hiány.
Csilla, Elcsi is "felállt", guggolásból... de igazából azt csípem, amikor négykézláb rugózik. megzabálom!
volt olyan ismerős kislány, aki az ülést és a mászást kihagyta, és rögtön felállt.
Chamomillát én is vettem (már 3 hónappal ezelőtt :lol: ). de még nem adtam neki. meg valami másik is van a zacskóban. :roll:
én egyébként azt a dentinox-os első fogkefét vettem fogkrémmel, ha jól láttam, 6 hónapos kortól ajánlják. igazából van egy gyógyszerész a családban, ő javasolta. majd meglátjuk.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Remélem nektek jobb éjszakátok volt! Toncsi baba fél egykor úgy gondolta eleget aludt és jöhet a móka! 3 órakor még mindig úgy gondolta :shock: . Mindennel próbálkoztunk (evés, játék, ének,tánc, mese, kiságy, nagyágy, játszószőnyeg), hatástalan volt. Végül fél órai sírás után kivettem, másik fél óra volt, mire megnyugodott és elaludt fél négy körül!
Reggel kezdte előlről. Nem tudom, mi bántja, remélem a foga és kibújik hamarosan. Most aludt el pár perce, végre.

A felállásról, a tornagyakorlatok között van guggolásból állítás a feszes lábfeje miatt, és ezt szereti előszeretettel gyakorolgatni :lol: .

Megyek pihenni!
Hali
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Nekem Elcsi az időátállítás óta mindig 1 órával korábban kel... pedig olyan jó volt 3/4 7-ig aludni...
Képzeljétek, úgy néz ki, pénteken jön hozzánk az RTL-Klub forgatni. Elcsiről és rólam. Na, mit szóltok???? A szoptatás a fő téma. Elcsi bevonul a médiába... :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka

Az nagyon jó,hogy az Rtl-klub nálatok forgat... :) és hogyan szóltak nektek,mi alapján választottak ki titeket? majd mesélj!ird meg..

Sziasztok jó éjt Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Klauszka, ez nagyon izgi lehet! Majd írj, hogy viselte Elcsi a sztárságot :lol: !

Különben Elcsi mikor szokott lefeküdni aludni, és kel még éjszaka? Toncsi szinte mindig 5.45-kor kel, bármikor fektetem le :roll: . Már kevesebb a nyafi, bár egyik percben sírdogál, a másikban meg kacarászik???

Küldtem én is képet a Kismamába Toncsiról. És majd nézzem, vagy szólnak is az újságtól, ha beteszik a képét?

Barátnőmnek ma született meg a kisfia, Noel 3.45 kg és 51 cm. Tegnapra volt kiírva, úgy hogy nem kapkodta el, mint Toncsi!

Már alszik Manócska is, megyek teregetni.
Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Helga, az RTL a szopis klubon keresztül talált meg. majd megírom, ha összejött egyáltalán a forgatás, hogy mikor leszünk adásban!
Csilla, Elcsi 3/4 8-kor fekszik, és időátállítás előtt 6 és 7 óra között, azóta pedig 5 és 6 óra között kel. Éjszaka nem kel fel már régóta. Bár épp tegnap éjjel vagyis ma hajnalban kiabált értem 1/4 4-kor. De szerintem csak rosszat álmodott. Mindegy, a szopiról nem mondott le. :D
Helga, kistesó projekt nincs még? nem csinálsz vonalzót a teszteléses időszakra?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!


Klauszka


Most megint drukkolhatunk,hogy lesz kis tesó vagy nem? :wink: Szabival semmi jelét nem vettem észre / nem émelyegtem,nem volt hányingerem,semmi.... /azonkivül,hogy nem jött meg a menseszem..

Nálunk amugy minden rendben Szabi még egyedül nem megy de pár lépést néha már tesz s lehet ugy vele sétálni,hogy csak az egyik kezét fogom s ugy megy,,s elég hosszan, :)

Sziasztok jó éjszakát Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok,

vagyok már, csak annyi sok dolog volt, nem volt idöm géphez leülni.
Már itthon vagyok kedd óta. Képzeljétek a repülötéren a vámvizsgálat elött elájultam. Olyan sokat kellett várni a sorban. Tök ciki volt.
Utánna meg attól aggódtam, hogy nehogy azt higgyék, hogy kábitószert rejtegetek és attól ájultam el.
De nagyon kedvesek voltak, még egy pohár vizet is kaptam.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Gabcsi, pihenj! Mi is a kiírt időpontod?
Képzeljétek, ma volt itt az RTL-Klub, forgattak velünk (Elcsi+én) a szoptatásról!!!! Állítólag benne leszünk a Focusban. :lol:
Helguci, hogy érted, hogy izgulhattok? nem jött meg?

K.
Kép
klauszka
 
 


Helguci, izgulhatunk???

Toncsi mostanában úgy élvezi az esti pancsit, hogy teli szájjal vigyorogva csapkod, rugdos, hason meg megpróbálja megfogni a habokat, amiked a csapkodásával csinál :lol: . Persze minden este úszik a fürdőszoba, még szerencse, hogy nem a szobában fürdetünk :roll: .

Hízásnak semmi jele, 2 hét alatt 150 g! Pedig azt hittem, hogy most...
Azt javasolták, nézessük meg a vérképét, nem vashiányos-e. Majd december 7-én megyünk legközelebb Pestre kontrollra, megnézetem.

Klauszka, milyen volt a forgatás? Élvezte Elcsi?

Gabcsi, vigyázz magatokra. Különben minden rendben? Még nem érzed a mozgását, ugye? Bár még korai, de pár hét... Én úgy emlékszem 19. hetes voltam, amikor először éreztem a mocorgást odabent. Isteni volt.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hoppá! Boldog féléves szülinapot Elcsinek!

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

A menseszemet jövőhét utánra várom pontosabban az lenne jó ha nem jönne meg :wink: Pedig azt mondják, hogy a második baba hamarabb megfogan... Ha jól emlékszem "Szabinál"harmadszorra sikeredett,/ harmadik próbálkozásra sikerült /.............

Szabi is imád fürödni alig akar kijönni a vizből. :D a habokat beveszi a szájába élvezi nagyon...

Klauszka

Nem csináltak nagy felfordulást az Rtl-klubosok bocs akérdésért !! s ezért a kis kellemetlenségért,felfordulást honorálják Nektek?
Mindenkép megnézem ha tudom a focust...!

Gabcsi

Vigyázz magadra! pihengess sokat!



Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok

Én is boldog féléves szülinapot kivánok Elcsinek!Pontosan mikor is van ? mert a vonalzón már pár napja ugyan az az "idő" van..

Szia

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!!!

Elcsi ma féléves!!!! Hurrá!!!!!!!!!! megünnepeltük egy tizenhatod bio almával. :lol:
olvastunk két mesét, Elcsót leginkább a mesék íze érdekelte. :lol:
Csilla, mondtam már, hogy Toncsi a névnapomon született?
Elcsi komolyan bámult végig a kamerába a felvételkor, állati jól viselkedett. mondtam is neki, hogy ne színészkedjen, ennél sokkal elevenebb szokott lenni. :lol:
Honorálás nincs, csak szóban. :lol:
Csilla, miért, a 150g kevés ebben a korban????? még 7 hónaposan is hetente kellene ennyit hízni?
Elcsi is csapkod és rugdos a fürdés közben. mi persze a szobában fürdetünk. :lol:
amikor hasra fordítjuk, akkor pedig szabályszerűen feláll a kádban, vagy éppen ki nem mászik belőle.
iszonyat gyorsan mászik, már nem tudom otthagyni fél percre sem a szobájában, mert tutira talál valamit, amit meg akar kóstolni. ma például a radiátorunk vezetéke volt a nyerő. és nem akart róla leszokni...

K.
Kép
klauszka
 
 


Hali!

Á, most már tudom, mit rejt az álneved :wink: !

Azt mondja a védőnéni, kevés a kétheti 150 g! Elcsi milyen méretekkel rendelkezik már? Toncsi még nem mászik, de már minden nap átfordul, bár inkább átesésnek nevezném :lol: . Szeret ücsörögni, de azt sem magától csinálja :roll: .

Elüldöztek a gép elől :evil: !!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Elcsit holnap viszem státuszra, úgyhogy holnap tudok beszámolni a teljesen pontos adatokról!!!!!!
Toncsinak mekkora a súlya? Most olvastam egy 2003-as kismamában azt a görbét, amit használnak a védőnők.

K.
Kép
klauszka
 
 


Én is holnap megyek a védőnőhöz méretni a kisasszonyt. Amióta ilyen keveset hízik, megyek hetente.

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


nagyon gyorsan: nézzétek ma a focust!!! (nem én vagyok a rejtett kamerás kismama, hanem a másik- ha egyáltalán beletettek...)

K.
Kép
klauszka
 
 


Haligali!

Csilla, egészen pontos adatok: súly: 6600 gramm (két hét alatt 14 deka, úgyhogy te ne aggódj) magasság: 68 cm (már megint inkább nyúlik a kisasszony), fej: 42 cm, mellkas: 41 cm.
ma már egy nyolcad almát ettünk! :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Hali!

Láttam a kis sztárpalántát! Elcsit ismertem föl :wink: . Jók voltatok, tán mozisztárnak készültök :wink: ?

Hát sajnos mi is voltunk mérlegelésen. Katasztrófa :cry: . A heti hízás -14 dkg! Most 7160 g.
Azért mondd meg Elcsinek, ne utánozzon minket :? !

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Csilla, ne szórakozz, megnéztem a táblázatot, 10 HÓNAPOSAN 7000 GRAMM A MINIMUM SÚLY - ami elfogadható!!! Toncsi meg már 7 hónaposan felette van!!!! különben is, ő egy hét alatt, Elcsó meg két hét alatt hízott 14 dekát!!! szerintem az nagyon jó Toncsinál, mit akarsz???? :shock:

K.
Kép
klauszka
 
 


Csak egy szóra!
Toncsi -14 dkg!!! Fogyott 14 dkg :cry: :cry: :cry: !
Sír

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


jajajj, bocsi, azt hittem, az gondolatjel. húúúúúúúúú, és ilyenkor mi van? de még így is súlyban van - az újság szerint.

K.
Kép
klauszka
 
 


Hát most még várok egy kicsit, addig meg próbálom mindenfélével tömködni. Így egy hónap alatt hízott 170 g-ot!
Bepróbálkozom a tejpéppel, abban sok a kalória, meg sok husit. Aztán meglátjuk. Ha semmi változás, vissza a dokihoz.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok,

alig van idöm a géphez mostanság.
Köszi lányok, jól vagyok. Olyan gyorsan telik az idö..... jövöhéten már megint tanácsadásra kell menni.

Klauszka, egyébként május 1-re vagyok kiírva.

Ezt a súly dolgot nem a védönötöl kellene megkérdezni? Bár nem értek hozzá.....

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!
Csilla, Toncsi nem örökmozgó? biztos lemozogja a mannát. :wink:
Gabcsi, látszik már rajtad a pocak? Május 1.? Én május 4-re voltam kiírva! Ebből lett május 12.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Klauszka


Láttalak titeket a tv.-ben nagyon jók voltatok! :D sok örömöt a kislányodhoz igen aranyos..

Csilla

Szerintem se legyél oda" a picuri sulya NAGYON JÓ! nem is kevés s nem is sok pont jó.. :!: az én kisfiam is valahogy ennyi lehetett kb.6hónaposan 6000 egynéhány gramm volt s mondta a védőnő,hogy minden rendben van vele Te se izgulj a sulya miatt!

Sziasztok jó éjt HELGA

Kép
helguci
 
 


Hali!

Gabcsi, én május 5-re voltam kiírva, ebből lett március 20 :? !

Olyan semmilyen kedvem van, megyek is. Manócska alszik, kéne valami hasznosat is csinálnom itthon, lenne mit :roll: .

Sziasztok!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Elcsi éjjel 2-kor keltett minket. :shock:
Elkezdtük az almapürét, érzem is a peluson. :shock:
Egyébként Elcsi mindent szeret, holnap asszem kivit is kap az almájába.
Helguci, köszi szépen! Mi újság Szabival? Megy a közös séta?
Csilla, Toncsi jó korán lefeküdt...

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,

már van poci. Csak kár, hogy a fenék is vele nö. :( Na jó, annak is erösödnie kell.

Honnan tudjátok, hogy mikor adhattok gyümit a piciknek. Gondolom a védönötöl, vagy olvastok könyvetek is?

Már napok óta vacakul vagyok. Ráadásul egyszer-kétszer be is pisiltem. Úgy szégyeltem magam. Erre ma iszonyú nyilalásokat éreztem a hasamban. Rögtön hívtam a dokit.. Szerencsére babóca jól van. Én viszont elég vacakul. Ráadásul holnap indulnánk egy hosszúhétvégére anyósékkal. Már minden ki van fizetve. Remélem nem egész idö alatt fogom az ágyat nyomni.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Gabcsi, felfáztál? Vigyázz magadra irgumburgum :wink: ! Tegyél már fel képet a pocis Gabcsiról! Én kaja ügyben a bébinek elsősorban védőnő, gyerekdoki, barátok, internet.

Klauszka, kivit szerintem még nem lehet adni :? . Az is apró magvas, mint az eper, málna. Azokat csak 1 éves kor után javasolják, sztem :roll: Toncsi imádja az őszibarackot és a banánt is. Bár mindent szeret :wink: .
Elcsi mit eszik már?

Toncsi csak egy kis koraesti sziesztát tartott :wink: . Fél 8-kor kelt, egy kis hancúr, kajcsi, hancúr, pancsi, kaja, nyüszi és fél 11-től alszik. Ma evett már csirkehusit almával és banánnal. Kiabált, ha nem adtam elég gyorsan :lol: .

Helga, nem is Toncsi súlya aggaszt, hanem a hízás mértéke, ami most fogyás :shock: . Remélem már alakul!
Délelőtt meg délben alig eszik, utána meg belendül, de összességében kevés. Azért tömöm.
Bár most épp bosszankodom. Apuci szerint már ne zaklassam a szopival, mert hát lehet, hogy már alig van benne és el is fárad és már utána nem akar enni. Erre reggel kapott tápit, amiből csak 50 ml-t evett, én lefejtem 100 ml tejcsit, majd most estére odaadtam és csak 60 ml-t evett meg. Most önthetem ki a drága anyatejet :evil: . Úgy hogy éjszakai és reggeli szopi marad, tápból sem eszik meg többet, és hát az anyatej csak jobb.

Ez a csaj nem akar kúszni-mászni :cry: . Lusta kutya. Meg is mondtam neki, erre megsértődött :shock: . Ha ránéztem, mindig elnézett és egy halvány mosoly nem hagyta el a száját. De már megenyhült :roll: .

Megyek tanulmányozom a babaszakácskönyvet.

Jó éjt

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Gabcsi, alulról jól öltözz fel!!! sokkal jobban, mint egyébként...
Csilla, nem adom a belsejét a kivinek, hanem csak a külső zöldet. azt mondta a védőnő, hogy mehet, csak a magokat ne. hát, majd ügyes leszek. :D
Elcsi még csak körtét és almát kapott, meg kóstolásra grapefruitot és sárgarépát. mindent szeretett. :D
Toncsi kis színésznő. :D
mint a mi kutyusunk. múltkor összeszidtam, és bement a házába, és nem jött elő, akárhogy hívtam. aztán mikor előjött, hátat fordítva nekem leült. :D
tegnap a védőnő két oldalt diktált nekem. tényleg Csilla, te milyen sárgarépát adsz Toncsinak?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Hát nekem a védőnőm azt mondta, hogy most már adhatok sajtot, túrót, a gyerekorvos meg azt, hogy tejterméket csak 1 éves kor után. Inkább a dokira hallgatok. Lehet, hogy csak évek múlva jönne ki az allergia, nem reszkírozok. A védőnőkkel csak óvatosan :wink: !
Én eddig gyümölcsből almát, körtét, őszibarackot, sárgabarackot, banánt, szilvát és szőlőt adtam Toncsinak, ezeket főleg frissen lereszelve. Nem nagyon akarnék külön vitaminokat adni. Bár én a körtét sem mertem nyersen adni, abban is vannak magok, legalább is én mindig találkozom velük, ha eszem körtét.
Zöldségből krumplit, sárgarépát, sütőtököt meg paradicsomot kapott. Ebből a krumplit én csináltam, a többit bébiételből adtam. Kivéve 2x a sárgarépát, de az akkor faluról származott biorépa. Bár én abból inkább bízom az üvegesben a nitrát miatt. Vettem most céklát meg sütőtököt, de még nem főztem meg. Husiból meg kap pulyka és csirkehúst. Szerintem a májat is hamarosan be fogom vezetni a vas miatt.
Nekem a citrus-féléket csak utoljára javasolta a védőnő. Klauszka, Te már adtál grapefruitot?
A sütőtököt szinte minden bébi szereti, biztos Elcsinek is bejön majd, meg hát szezonja is van.

Jesszus, mennyi az idő!
Jó éjt

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Szabival nagyokat sétálunk,élvezzük ezt a szép őszi időt! :D
Sikerült már négyszer is belekakilnia a bilibe...ez nagyon jó szerintem s már többször is pisil a bilibe bár még nem szárazak
a pelenkák az még odébb van !

Más különösebb nem történt igy csak ennyit irtam legközelebb többet fogok

Sziasztok H ELGA

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!!!

Szabi irtó ügyes, ilyen fiatalon!!!! :lol: Hogy megy a séta?
Csilla, nekem a védőnőm azt mondta, hogy a cékla ugyanúgy beszedi a nitrátot, mint a sárgarépa. úgyhogy azt inkább ne. sütőtököt fogok Elcsinek adni, már csak azért is, mert anya is imádja!!! :lol:
A kiviből kiszedtem a magokat, de Elcsónak nem ízlett... túl savanyúnak találta az 5. kanál után. nem baj, majd belekeverem a körtébe, mert iszonyú sok C vitamin van benne. A grapefruitot csak megnyalta Elcsó, de nem vágott rá savanyú pofit...
nekem is mondta a védőnő a túrót és biokefírt úgy a 10. hónap tájékán. Írtam két oldalt, hogy mikor mit lehet Elcsónak. :lol:
neki egyelőre a körte jön be, hála istennek, nekünk terem a kertben egy mézédes fajta. (én is imádom!!!)
én még nem adtam főzeléket Elcsónak, még akarom, hogy sokat szopizzon... ha Toncsi csuklik nem szoktál vele citromot kóstoltatni?

K.
Kép
klauszka
 
 


Hali!

Helga, nagyon ügyes Szabi, pedig még nagyon fiatalka a bilihez. Szerintem, ha Ő úgy gondolja és megérett rá, biztos rá tud szokni a bilire. Szuper, hogy ilyen jó idő van, még sétálgathattok! Télen mi lesz :roll: ? Szerintem minket ez már csak jövő nyáron érint talán. Toncsi még csak forgolódik jobbra balra hátáról a hasára, meg már vissza is végre. Lassan alakul a kishölgy. Holnap megyünk mérekezni, remélhetőleg hízik is!
A sütőtökben is sok C vitamin van, meg is sütöttem neki. Sokkal finomabb mint az üveges bébiétel! Ma benyomott a sütőtök mellett egy banánt, meg pár szem szőlőt is.

Már megint késő van, jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok,

már kezdek jobban lenni, bár még fáradt vagyok.

Ez a babapapi téma engem is érdekel, bár még kevés infom van róla.

Csilla, milyen babaszakácskönyvet használsz? Én is szeretnék valamit venni, de túl nagy a választék.

Jövöhéten csinálunk már képet a pocimról. Már dudorodik. Holnap megyek tanácsadásra....

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Gabcsi, olyan jó ez az időszak, nem???? lennék szívesen a helyedben. :lol: bár amikor ott voltam, akkor meg állandóan azt vártam, mikor lesz már vége. ki érti ezt? :lol:
Elcsi szereti a mandarinlevet. A kivit sajna az almából is kiérezte. megrázkódott tőle, nagyon édi volt, még a szeme is könnybe lábadt... nem szórakozok vele, majd kap később, hátha megszereti.
Elcsi elkezdett mostanában éjféltájt felébredni. nektek nem volt ilyen féléves kor tájékán??? próbálok rájönni, mi történhetett... :?:

K.
Kép
klauszka
 
 


Voltam tanácsadáson. A babóca szépen növeget, a szivecske gyönyörüen dobog.

Klauszka, tényleg jó ez az idöszak, de most épp ott tartok, hogy szeretnék egy kicsit elörébb járni. Mondjuk ugy a 20. hétnél,hogy látszódjon már rendesen a hasam. Persze növekszik, de még puli alól nem dudorodik ki. Szeretném, ha mindenki látná, hogy állapotos vagyok. Na,most jó nevetséges voltam. :lol: :lol: :shock:

Kép
gabcsi76
 
 


nem vagy nevetséges Gabcsi!!!! tényleg az a legjobb, amikor az emberek szemében látod a csodálatot!!!!!! :P

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Én imádtam, amikor a pocakomban volt a bébim.
Hoppá, elaludt a szőnyegen :shock:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: