Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :lol:

Itt vagyok én is! A 7vége nagyon jól sikerült,sógornőmék voltak itt péntektől. Nem semmi nagy már a kisfia,lassan 5 éves lesz! Sokat beszélgettünk,és játszottunk a gyerekekel. :)
Kép

Gabika Bébitaxit kapott tölük karácsonyra,aminek nagy slágere volt! :wink:
Kép

Most 7végén pedig megyünk haza Balatonra. Segítek anyuéknak a karácsonyi készülődésben. Párom vasárnap vissza is jön,mert neki még 23-án is melo,s utána tud csak lejönni majd.26-án pedig vissza jövünk és anyósékhoz megyünk.

Mamám nagyon beteges,mind a 2 lábán lábszárfekély van. Hetente hordja anyukám egy magándokihoz. Nagyon lassú lesz a gyógyulás azt mondták! Állni nem nagyon bír,csak feküdni.

:cry:

Tegnap este is ülve aludt el a kis ember és sikerült megörökítenem! :lol:
Kép

Ja és tegnap elintéztem anysóék ajándékát is a Westendben. 15.000-ből meg is volt! És még világító talpat is kértem hozzá!

1,5 órát kellett várakoznom,míg elkészült. Megpróbáltam lefotozni,remélem azért látszik vmi!
Kép

Még a páromnak kell vmit vennem,de ma nem megyünk le ebben a pocsék időben,majd holnap. :P

Ja és pár napja a nagylegény este 20:30-21:00 --- 8:30-9ig alszik.
:lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megjöttünk az orvostól. Fanni sokat javult, de még szerdáig szedni kell a gyógyszereket, és azért még hétfőn vissza kell menni megint. Szerdán lenne a 4 hós oltás, reméljük nem marad el. Fanni nem fogyott, de nem is hízott. 5620 gramm volt két hete, most pedig 5680 g volt. De legalább nem fogyott.

Kari ajándékok: jó neked Boszibaba, én még sehol nem tartok :( Rá kéne feküdni már a témára...

horvviki
 
 

 
 

Hol vagytok Csajok??? Nagy a csend.

Mi lassan gyógyulgatunk, Fanni hál Istennek már alig köhög, a légzése is jobb. De nem akarom elkiabálni.

Boszi: Csúcs az a kép, ahol ülve alszik :) Egyszer nekem is volt, hogy Fanni ült az ölemben, én közben vertem a billentyüzetet és egyszercsak lenézek és alszik :)

Nika? Mizu?

Kia? Várunk!

horvviki
 
 


Szio! :lol:

Én is itt vagyok. Minden ok,jól vagyunk.
Gabika tegnap alvásrekordokat döntött! :lol: 20:30-9ig alvás,aztán evés után megint alvás 10-13:30ig! :lol: Nem semmi a kis pasi,imádom! :wink:

Viki örülök,hogy jól vagytok! :wink:

Nika?

Kia remélem hamarosan te is jössz majd! Kíváncsi vagyok már a születéstörténetre :D [/b]

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki tök jó hogy gyógyulgattok :):):)

Boszi: a kép tök jó ez ilyen üvegnégyzettbe gravirozott kép? ilyet akartunk mi is annó magunknak mikor még gege nem volt meg :) Gabika nagyon vagesz a babataxin és hogy tud ilyen pózban aludni annyira édesek ilyenkor nem? :):)

Kia gyere hozzál képet a gyönyörüségedről :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Látom mindenkinél nagy sláger a távírányító :D Fanni is imádja, tegnap sikerült pont Barátok közt alatt kikapcsolnia a tévét :)

Már csak ma kell szedni a gyógyszereket :D Már szinte teljesen jól van Fanni, alig van néha egy-egy köhécselés. Az orrából sem jön már semmi.

Apa pénteken szabadnapos, akkor elmegyünk kari ajándékokat nézni, de próbáljuk nagyon leszűkíteni a kört, hogy kinek vegyünk. Egyszerűen nem bírjuk... Így is a legtöbb ajándék Fannis lesz. Fanni naptár, Fanni kézlenyomat stb...

Hát ez a Kia nagyon babázik :D :D :D

horvviki
 
 


Csajok! Nagy a csend... Hol vagytok?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak alig van időm :)

Átnéztem, hogy mit írtatok...

Köszi a Gratulációkat!

Születéstörténet:
Hétfőn 16 körül még az interneten írtam - azt tudjátok... Aztán zuhi... beerősödtek...
Felhívtuk a szülésznőt, aki azt mondta találkozunk a kórházban fél hatkor. Alig bírtam már felöltözni.. anniyra fájt..
Kicsit késtünk, úgy 20 perc alatt értünk be.. már nem volt idő semmire.. átöltöztem. Apa addig kint maradt, mert a szülőszobán teltház volt.
Megvizsgált a szülésznő, nagyon meglepődött.... az eltűnt méhszáj láttán.
(nagyon gyors tágulás volt)
Kiment szólni Apának, hogy síessen be - szülünk.
Pár perc múlva megérkezett a nődoki is és már jöttek a tolófájások...
(Viki - vittünk fényképezőt, de az elemek nem voltak jók - pedig töltöttem őket még aznap is :evil: )
Apa végig ott állt mellettem :) legyezett, fogta a kezem :) és végignézte, ahogy megszületik a fia :wink:
A szülésznő masszírozta a gátat, de nem úsztam meg a gátmetszést.
Nagyon meglepődtünk Levi méretein... nagy baba - kisebbre számítottunk.

Kijött az aranyerem, a gátsem nem is fájt, csak az aranyér... :? A kórház nem is volt vészes.. kibírtam azt a 3 napot ott.
Manó egy kicsit besárgult, de hazaengedték - már semmi baja.
Egy gond van csak - "fel kell majd vágni a nyelvét".

Levi éjjelente alig akar aludni - fáj a hasa...
A büfi is alig akar kijönni... :(

Megpróbálok néha jönni...
Vigyázzatok magatokra és a kicsikre.

Egy tegnapi kép:
Kép

Oriflame pályázatra készült...

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szépek a képek... a babákról! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szioka! :lol:

Én is itt vagyok,csak mivel szombaton utazunk már le a Balcsira nagy készülődésben vagyok. Megvan már mindenki ajándéka! :wink: Ma pakolom a böröndöt,holnap feldíszítem a fát,mert persze itthon is lesz,mint mindig.
A párom kísér le minket,de ő már vasárnap visszajön,mert neki 23-án is melo,és majd utána jön csak le,és 26-án jövünk vissza.
Csak anyumék ajándékát visszük le,mert kicsit sok lenne a többi is +baba+babakocsi a vonaton!

Tegnap vettem Gabikának tejpépet,ma lehet ki is próbáljuk. Eddig még nem adtam neki!

Kia nem semmi gyors szülésed volt! :P Irigyellek!

Viki örülök,hogy már jobban van Fanni!

Nika?
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia: nagyon jó hogy jöttél szép gyors szülésed volt és Levi baba nagyon szép kisfiú :):):) Sok tejet kivánunk neked:)

Boszibaba:Irigyellek azért a balatoni gyökerekért :) Nálunk nicsenek meg a kari ajándékok mivel nálunk csak a gyerkőcök kapnak az idén :(:) sajnos anyagilag nem tudjuk megteremteni az ajándékokat:(:(:(:( szomorú de ez van:( azért karifa meg stb lesz minden meg gegének is valami aji tuti lesz de még nem vettük meg :)

Viki: tök jó hogy már gyógyulgattok küldünk még gyógypuszit:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kia!
És milyen volt maga a szülés? Megszenvedtél vagy kibirható volt? Apa keze hogy bírta? :D A gyors szülésért irigyellek. Legközelebb én is így szeretném. Majd oszd meg velünk légyszi a titkot, hogy kell ilyen gyorsan szülni :D Végülis te a számítógép előtt vajúdtál :D Aranyerem nekem is volt, kb. egy hétig nem mertem elmenni vécére... (A kórházban mindenkit megkérdeztek, hogy volt-e már nagy vécén... Aki nem volt 2 napig az hashajtót kapott... Naná hogy azt mondtam, voltam... Pedig dehogy voltam, csak féltem a dologtól :oops: ) De gyorsan rendbe jött aztán. Kaptam rá krémet.
Mit jelent az hogy fel kell vágni a nyelvét? :shock:
Nagyon aranyos Levi baba :D

Nika:
Köszönjük a gyógypuszikat, hatottak. Remélem nem is esünk vissza. Mi is csak a gyerekeknek veszünk ajándékot (meg a szüleinknek), mi sem birjuk. Annyi rokonunk van, nem lehet mindenkinek venni. Inkább Fannira költjük azt a pénzt.

Boszibaba:
Olyan jó neked! lent Balcsin karácsonyozni... Főleg ha hó is lesz... Nagyon szép lesz. Mi 23-án fogunk karácsonyfát dísziteni, 24-én nem lesz rá időnk, mert mindkét nagyszülőhöz megyünk. Jól emlékszem, hogy azt irtad van lent internet? Majd gyere sokszor, és rakjál fel képeket a téli Balcsiról.

horvviki
 
 


Fanni legújabb szokása, hogy nyújtogatja a nyelvét....
Kép
Kép
Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!

Boszi
Jó "nyaralást - telelést" a Balcsinál.. biztos jó lesz...

Kösz Nika :)
Tej van - ahogy látom... remélem így is marad.
Levi szeret enni , na és persze elaludni a cicin.
Kiváncsi vagyok mennyit hízott - vasárnaponként mérjük..
Most 3300 volt... nem fogyott sokat a szülés után.. :wink:

Viki
Jók a képek a kis kékszeműről :P :wink:

Maga a szülés - tényleg úgy jellemezném, hogy iszonyatosan gyors.. nem erre számítottam.
A tolófájások sokat segítettek - csak azt nem bírtam, hogy 3x kellett 1 fájás alatt nyomni, és a 3.-at már úgy, hogy akkor már nem fájt. :?
A fájdalmat kibírtam - a legrosszabb rész az volt, amikor a feje már nyomta a gátat... na és a varrás :x
Apa azt mondta nagyon büszke rám, mert csendesen tűrtem a fájdalmakat - ő közben könnyezett :lol: ..és bevallotta, hogy végigsírta az utat, amíg bevitt.
A keze bírta - mert nagyon melegem volt így soxor elengedtem - legyezett közben.
Nyelv-felvágás...
A nyevfék, ami a nyelv alatt van hártya - nagyon elől van neki és így nem tudja kinyújtani a nyelvét. Az evés szerencsére megy, de a beszéd így nagyon nehéz lesz...

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Boszibaba!
Jó utat, aztán jelentkezzél majd!

Nika? Mizu?

Kia:
milyen volt az éjszaka? aludt Levi? Fanni is sokszor cicin alszik el.
Nyelvfelvágás: ezt mikor csinálják meg neki? Egyik ismerősömnél a könnycsatornával kellett valamit csinálni, mert az ő babójának meg nem folyt a könnye...
Kia a túloldalon van valahol hobby bolt? vagy ilyen kreativ bolt? nem tudod?

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

Viki cuki a kiscsaj! Én is imádtam,mikor Gabika nyújtogatta a nyelvét! :)

Kia milyenek az éjszakák? És milyen így hármasban az élet? Védönő már gondolom volt nálatok!

Nika igen nagyon örülök én is,hogy Balatoni gyökereim vannak. És ma mondta anyum,hogy esett a hó! :lol: Mi 1 km-re lakunk a Balcsitól. Ha sikerül lemennem(mert a mamámra is kell vigyázni+segíteni neki)akkor hozok képeket majd.
És jól emlékeztetek lent is van net. Amikor tudok,majd jövök! :wink:

Már mindent elpakoltam majdnem! A legnagyobb börönd teli van teljesen. Apjuknak nem lesz könnyű megemelni! És akkor még ott van a hűtütáska,babakocsi,pelenkázótáska,egy szatyor tápszerekkel és egyéb dolgokkal+baba :wink:

Anyósék kivisznek minket a Délibe holnap,így könnyebb lesz.

15:30ra már otthon is leszünk.

Remélem a hétfőtől kezdödő vonatsztrájk karikor már nem lesz. Kicsit érdekes lenne!

Na megyek kötözöm a szaloncukrot,díszitem a fát!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kész a karácsonyfa! :lol: Alá is tettem már pár ajcsit,de még sok hiányzik! Gabika már így is nagy szemekkel nézte! :wink:
Kép

Ja és nem is említettem,hogy a képeslapunkhoz rendeltem bélyeget is. A héten meg is érkezett,és majd ezzek adom fel a lapokat! :)
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon jók a bélyegek!!

Viki
A nyelvfelvágást nem tudom, hogy mikor csinálják meg. Felhívtuk a Bethesda Kh. főorvosát, aki azt mondta, hogy egy pár napos csecsemőn nem vállalja be.
Majd januárban megkérdezünk még 1-2 dokit.
A gyermekorvosunk azt mondta, hogy csináltassuk meg..
Szóval mindenki mást mond...

Most az éjjel kellemesebb volt...
Kb 2-3 óránként ébredt fel. De anyu foglalkozott vele kicsit... így én többet aludtam.

Boszi
A védőnő volt itt, de... :?
A mi jelenlegi védőnőnk szabin van, aki ugye már a 3. védőnő... így a helyettese jött - aki az eslő védőnőnk volt... De állítólag ismét új lesz...
Kicsit már unom.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Vettem gipszet, öntöformát, festéket... gondoltam kézlenyomatot kapnak a dédik Fannitól.... Bekevertem a gipszet, csak Fanni az istennek se akarja kinyitni a kezét.... mindig ökölbe szoritja. Már 3-mat kidobtam. Holnap újra próbálkozom :?

Naptár gyártásban is nagyban benne vagyok, a hétvégén meg szeretném oldani mindenki ajándékát. A nagyszülők Fannis naptárat kapnak.

Lehet hétfőre idegbajt kapok, mert nem vagyok az a nagyon kreativ, ügyes emberke...

Boszi:
leértetek? itt esett a hó, de nem maradt meg. Ott van hó?

Kia:
A kórházban mondták még ezt a nyelvfelvágást vagy a gyerekdoki mondta csak? A kórházban nem mondták, hogy mikor kéne ezt megcsináltatni?
Védőnő: én is ismerem az összes védőnőt ezen az oldalon... Sokszor van szabadságon az enyém, és gyakran más jött ki, vagy máshoz mentünk le... De én nem szeretem ezeket a védőnői látogatásokat... Beszélünk a semmiről ilyenkor...
Sétálni voltatok már? Mi egy hét után vittük le először, mondjuk akkor még kellemes meleg volt.

Nika:
Milyen a hétvégétek?

horvviki
 
 


Hát nyugis:) délelőtt nem volt net teljesen elvonási tüneteim voltak :wink: :wink: :oops: amúgy minden oksika gege már egyre többet megy sétál segítség nélkül karácsonyra már tuti menni fog :):):) úgy istenigazából

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan írom - amit elfelejtettem:
Hobby - bolt:

Van itt egy - a házunk mellett...
A 10 emeletes alatt.

Holnap vagy hétfőn írok - mert holnap jönnek a sógornőmék és anyós...
Anyu pedig megy haza..

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :lol:

Jelentem szerencsésen megérkeztünk. Itt délelőtt óta szakadt a hó,és nemrég állt csak el. Képeket lehet csak otthonról tudok majd feltenni,mert a kamerának nem hoztam el a lemezét,és nem tudom,hogy így felismeri-e majd.
Gabika nagyon jól viselte az útat,aludt is! :wink:
Párom már alszik,kis Gábor játszik,én meg még kicsit netezem.
Itt kicsit lassabb a net,de én türelmes vagyok.
A gipszkiöntő nagyon jó ötlet,én is gondoltam rá. Hol vetted Viki? :)
Ja és jelentem a pelenkázás már kész hadművelet,mert forog,mint a grillcsirke közben! :lol:
2 napja megkóstoltattam vele a tejpépet,de nem ízlett neki! Később újra próbálkozunk! :wink:
Kia akkor te Hollós-ban laksz? Ott tudok egy HOBBY boltot. Régen ott laktunk albiban! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A fényképezőt nem ismerte fel,így képek majd csak karácsony után lesznek! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :lol:

Mi újság lányok? Látom nagy a csend,biztos mindenki pihenget így vasárnap délután. Itt egész nap szakad a hó! :lol: Párom megért lapátolni.
15:15kor megy majd haza a vonattal.
Gabikának ma csirkemájas-zöldséges ebéd készült,és meg is ette! :wink: Nem válógatos szerencsére,olyan,mint apja! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Egész nap kari ajándékokat gyártottam. Kész lett 2 Fannis naptár, 4 db karácsonyi Fannis üdvözlő lap és ami a legfontosabb: 4 db gipsz láblenyomat :D Holnap lefényképezem őket, és felrakom. A láblenyomatok mondjuk kicsit bénácskák, de ennek is nagyon örülök, hogy így összehoztam. Nem volt könnyű... És különben is a szándék a fontos.

Boszi: Himző utcában van kreativ bolt, ott vettem gipszet, meg öntöformát és festéket. Az egész 1200 Ft volt, és nagyon sokat lehet belőle csinálni. Csak türelem kell meg kézügyesség (ami nekem nincs)

Holnap megyünk megint le a dokihoz kontrollra, kiváncsi vagyok, hogy hizott-e Fanni...

Na holnap jövök a képekkel.
Jó éjt!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Mi túl vagyunk a mérésen...
Most 3470 g volt.
Egy hete 3300 g - hízogat lassan...

Viki
A nyelvfelvágást a kórhában is meg akarták csinálni, de nem merte bevállalni a gyerekdoki, mert vastag a nyelvfék.
A mi gyerekdokink is mondta, hogy meg kell csinálni - ajánlott egy dokit, aki azt mondta ő nem csinálja meg ilyen kicsi gyereken.
Úgy döntöttünk, hogy januárig várunk, aztán keresünk egy másik dokit...

Remélem Fannival minden rendben lesz a doki szerint...
Nekünk holnap jön a gyerekdoki.

Boszi
Mi a 15 emeletesben lakunk a Hobby bolttal szemben...
Ott szakad a hó? Itt sajan nem...
Én szeretem a hóesést.

Viki
Még nem sétáltunk, csak én Apával - elmentünk az Oriflame-es dolgokért. Addig Anyu vigyázott Manóra.
Csak szellőztetünk minden nap...

Nika
Gratula a sétáláshoz!!

Jó éjt!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sajan=sajna :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt :D !

Fanni már felkelt, nem akar visszaaludni :? Remélem azért egy óra alatt elfárad és sikerül visszafeküdnöm még. Az utóbbi napokban mindig ilyen korán kel, bár fél 6-nál előbb nem, ma rekord volt. Már 8-kor aludni szokott, hát ma este bizti nem engedem aludni olyan korán. Hátha ha később alszik el, tovább bírja alvással. Most éppen a seggét tolja ki a levegőbe, pár napja ez a mániája. (Csak éppen a feje marad lent, azon támaszkodik :) )

Boszibaba: én adtam már Fanninak tejbepépet és nagyon ízlik neki... két kézzel nyomja befelé a kanalat.

Nika: de jó hogy ti már a lépéseknál tartotok. Én is úgy szeretném már látni Fanni első lépéseit :)

És Kia milyen így hármasban? Apára jut időd? Nem fura, hogy most már a gyerek "írányit"?

Na felrakom a képeket, mondom kicsit bénácskákra sikerültek, de a jó szándék vezérelt :D Azért ma délután még próbálkozom, hátha sikerülnek jobbak. (Mindegyiken más méretü Fanni lába, mert mindig máshogy sikerült belenyomni... Remélem a dédik nem hasonlítják össze Fanni lábával... :D )
Kép
Kép

horvviki
 
 


Viki szerntem a szándék a fonots és szerintem szenzációs ajándék mindenki örülni fog neki szerintem :):):)

gege már a szobát is átsétálja keresztbe ez kb 4 m szóval egyre ügyesebb és hát Fanni még csak 4 hónapos igy bőven van ideje hogy megtanuljon járni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :lol:

Ma nem esett még,és már olvad is kicsit,és baromi hideg van,tehát nem lesz ma séta. :roll:
Viki nem semmi korai kelő akkor a kiscsaj! Gabika ma 8ig aludt. Én 7 után keltem fel a mama jajgatására. :cry: Annyira fáj a lába,hogy nem bírt felkelni. Nem tudom,ha nem vagyok ott,hogy kelt volna fel,mert anyukám dolgozik. :cry: Ja és persze mivel beteg nagyon türelmetlen és minden azonnal kell neki! :twisted: Meg is értem őt is anyukámat is,hogy sokszor már nehéz neki cérnával,mert,ha 1cm-el arébb kerül a szokott helyétől egy tárgy,akkor óriási a baj! :?
Ma is mennek magándokihoz 17-re. Hetente ez több,mint 10.000et visz el.

Viki nekem nagyon tetszenek a lábnyomatok! :lol: A személyes ajándék szerintem minden drágasságnál többet ér,azt nem lehet überelni semmivel! :wink:
Nika már én is várom,hogy Gabika sétálgasson,de még azért nem baj,hogy nem! :lol: Amilyen mozgékony lesz,nem lesz nagyon időm erre-arra! :wink:

Ott Békáson milyen az idő?
Karácsonyi előkészületek már zajlanak?
Mi ma a mamával sütünk mézes puszedlit és vaníliás kiflit. Holnap beigli készül,és 7végén pedig én sütök még vmiket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki milyen tejpépet esztek?
Én Milapa-t vettem. A gyógyszertárban nem volt semmilyen,a DM-ben meg csak ez a fajta volt,ami GLUTEINMENTENTES!. A védönő szerint csak ilyet ehet még.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: Hipp-eset eszünk, de ez is gluteinmentes. Most direkt megnéztem mégegyszer, de rajta van, hogy az. De még Fanni nem kap olyan sokat, egy-két kanállal, és nem minden nap.
Az én nagymamám is beteg, neki Alzheimer-kórja van, mindent elfelejt és már sok mindenre nem is emlékszik. Sajnos nyáron annyira rosszabbodott az állapota, hogy otthonban van most már, állandó felügyeletet igényel, és azt az én szüleim nem tudják vállalni munka mellett. De komolyan, már 5 percre sem lehet egyedül hagyni. Az otthonban viszont figyelnek rá, és anyu szinte minden nap megy be látogatni őt. karácsonykor meg anyuéknál lesz egész ünnepek alatt. Anyu sokszor sír emiatt, lelkiismeretfurdalása van, de muszáj volt ezt a lépést megtenni.

Süt a nap, de hideg van. Voltunk lent a dokinál, Fanni megygyógyult :D Viszont nem sokat hizott, most 5750 gramm, de azt mondták ne aggódjak, a betegség miatt ez természetes, hogy nem hizott. szerdán 4 hós oltás :?

Ha Fanni felébred folytatom a karácsonyi készülödést, vettem még gipszet :D Hátha jobban sikerülnek ma.
Bejglit én is akarok sütni, de igazság szerint még sose sütöttem. Azt hiszem szerdán lesz a nagy nap, hogy kipróbálom magam a bejgli sütésben.

horvviki
 
 


Kia!
Rakjál majd fel képeket ha tudsz. Ma el voltam ámulva a dokinál, hogy mennyi kisbaba volt ott... Annyira picikék... Már nem is emlékszem Fanni milyen volt ilyen picinek... :oops: Pedig még csak 4 hónapos, de ma lent olyan nagynak láttam őt :D

horvviki
 
 


Viki nagyon örülök,hogy minden ok Fannival,és meggyógyult! :lol:

Teszek fel 2 képet,mert tényleg eszméletlen milyen gyorsan nőnnek a kis pasik

5 naposan
Kép

És most
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és mostanában mindenki azt mondja,hogy tiszta anyja a baba! :lol:
Rakok fel képet,ahol én és a párom voltunk picik! :wink:

Én
Kép

Párom
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Szépek azok a tappancsok! :wink:

Ma így néztünk ki:
Kép
pár napja így:
Kép

Viki
Szerdára DRUKK!
Hogy milyen hármasban...?
Majd a hétvégétől megtudjuk..
Tegnapig Anyu volt itt, most Anyós.


Boszi
Békáson hideg van...
..ma voltam a gyógyszertárba és a boltba... jól esett a séta.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia tündériek a képek! :lol:
Itt is nagyon hideg van,nem is voltunk kint sétálni,majd,ha enyhül kicsit! :wink:
Emlékszem erre a szülés utáni időszakra. Nálunk anyum volt itt 2 hétig és a mamám +2 hétig,tehát ez idő alatt semmire se volt gondom,csak a babára! :lol: Utána meg a párom volt itthon 1 hétig! :wink:
Tényleg nálatok apuka kiveszi majd a szabit,mert neki is jár ám 1 hét! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
Nektek is szépek a képek!
Mennyit változott 9 hónap alatt....
Manó is mennyire más lesz.... :shock: ...ez most még elképzelhetetlen.

Apa most is szabin van, bár ma is berendelték a tüntetés miatt.
Januárig nem dolgozik - ha minden jól megy, így bő egy hétig hármasban leszünk itthon.
Nagyon sokat segít, takarít, főzni is tud, ... néha amígy Manó eszik ő a másikfől fej... stb :lol: :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Micsoda trendi párod van Kia! :wink: Még fejni is tud! :lol:

Én most lettem kicsit mérges:
Párom hívott,és mondta,hogy sajnos nem tud 23án lejönni,csak 24én délelött vmikor,mert előzö nap 20 óráig ott lesznek,és utolsó vaonat 17-18 körül eljön. A fönőkét meg nem érdekli,hogy menne haza! Múlt heti manit se kapott,és éljen meg. :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Nagyon szép fiad van!

Boszibaba: tényleg nagyot nőt Gabika. (Csak a haja a régi, már bocsika :D , pont én mondom, nekünk szinte nincs is hajunk...)

Délután gyártottam még 3 kézlenyomatot, ezek most jól sikerültek... már nagyon belejöttem :D Holnap majd rakok fel képet róluk.

Fanni most aludt el, kiváncsi vagyok meddig birja alvással. Kicsit már szeretnék én is aludni... :?

horvviki
 
 


Sziasztok! :lol:

Mi újság?
Hát igen Viki Gabikának még nincs nagyon haja,de nem baj,mert nekem és apjának se volt még ennyi idősen! :wink:
Itt dermesztő hideg van,jobb a lakásban,mint kint. Sétálni pár napja nem is voltunk,majd,ha enyhül. Hó már nincs sok,mert azért napközben olvad kicsit össze!

Ma is sütiket sütünk,éppen kel a beigli tésztája! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Én pihengőzök, mert Fanni ma ismét fél 4-kor kelt. Fél 6-kor aludt vissza, és hál Istennek most is alszik... Ha ezek a hajnali kelések folytatódnak, karácsonyra kidőlök... :?

Boszi: itt is nagyon hideg van, ma mi sem megyünk sétálni. Holnap ugyis muszáj, mert kapjuk az oltást.

Kia, Nika? Mizu?

horvviki
 
 


Mi is megvagyunk :):):)

Kia nem semmi a párod feji a melledet? Gabi egyedűl fürdetni hajlandó meg ha nem kakis akkor a pelust is kicserréli de ha kaksis akkor már nekem kell :):):):)

Ez tök jó hogy ilyen volt ilyen lett :):):) mindjárt teszek fel én is pár naposat meg mostanit :):):)
Ezen alig egy napos kb 20 órás volt :)

Kép

Ez meg pár napja készült:)

Kép

Annyit változnak ezek a kis manók nem?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika! nagyon nagyot nőt!!! és neki még haja is lett :)

Mi ilyenek voltunk fél naposan:
Kép
3 naposan
Kép
Pár napja
Kép

horvviki
 
 


Viki ti is szépek vagytok :):) 4 hónaposan igy nézett ki gege:

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Szépek a gyerekek!!
..és tényleg rengeteget változnak!

Nika, igen, Apa segít még ebben is :lol:

Azt figyeltük meg, hogy tegnap Apa melózott, este Levi nem akart elaludni. Éjfélkoz hazaért, aztán rögtön aludt 4 órát.
Most is elment 1-2 helyre - Manó 11-tól fent volt.... Nemrég aludt el :shock: :P

Érdekes.... hogy akkor nyugis, ha itt van.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szioka! :wink:

Nagyok jók ezek a képek!

Nika ti is sokat változtatok,de azok a kék szemek! :lol: Nálunk nem maradt meg,átmegy lassan zöldbe,mint az enyém! :wink: Nekem meg 14 éves koromig sötétbarna volt a szemem,aztán egyszer csak bezöldült egy balesetem után!

Viki ti is nagyon gyorsan nöttök,cuki a kiscsaj! :wink:

Nálunk már a beigli is kisült,most vaníliás kiflik sülnek!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a 4 hós oltásról, Fanni megint hős volt, csak 2 mp sírás volt :) Jan. 2-án kell visszamennünk súlymérésre. A doki szerint teljesen normális a súlya, én kicsit vékonykának látom. Még mindig csak 5800 gramm...

Megyünk ma vásárolni délután (apa utsó szabadnapja van ma karácsonyig), nem tudom meddig fogom bírni, mert utálom a tömeget. De már csak egy-két apróságot kell beszereznünk, a nagyja már megvan.

Lett még egy ötletem. Anyu kap egy Fanni fényképes polót, azzal a felírattal, hogy "Én vagyok a mama szemefénye" :D Vettem tegnap fotópapírt, ami vasalható, és apuéknak van fotónyomtatójuk, ott majd megcsinálom. Csak valahogy akkor kéne, amikor nincsenek otthon, el kell őket zavarnom addig.

(Ja, kivételesen Fanni ma reggel 8-ig bírta, csak fél 4-kor volt egy gyors szopi, de egyből vissza is aludt. Azt mondta az orvos, hogy 10-nél hamarabb ne altassam el este, és akkor bírni fogja reggelig.)

Bejgli: én holnap fogom sütni (próbasütés lesz egyelőre), első bejglim lesz, lehet megy a kukába majd... :roll:

Boszi: milyen baleseted volt, ami miatt változott a szemed szine???

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: