Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

nem volt masszázs mert csak 3-an voltunk és aug.végén valamikor megtartjuk ha szól az Ili.
Jó hogy túl vagytok ti is az oltáson mi kicsit lázasodtunk de ennek már több mint egy hete.
A hétvégét még biztosan pesten töltjük, ma jön meg az unokatesőm jappánból és vasárnapra programot szervezünk, aztán hétfőn lehet hogy anyu elmegy és viszi Gergőt is magával. Akkor megyek én le poroszlóra a kicsivel.
Holnap mentek a szigetre?
Remélem jó idő lessz nem mint ma...
Na majd jövök még...
Sziasztok
Ági.
danyoi
 
 


Hali!

(Már megint illegálisan netezek, csúcsidőben!)

Látom mindenkinél zajlik az élet! Nálunk különösen, Kittike mandulagyuszival itthon maradt, így a búcsúbuliról lemaradt az utólsó tábori napján Kép Jellemző, hogy Peti kap oltást és Kitti lesz tök beteg Kép

Évi!
Interspar az Árkádban és az Európarkban van. A sima Spárok nem jók, pedig sokkal közelebb is vannak. Érdemes sietni, mert tegnap indult az akció, én már reggel ott voltam és még 2 db. ágy volt kitéve. Bár, lehet, hogy a raktárban még van.
Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Mindenki nyaral? Ez jó! Kép

Jövő héten nagyon sok dolgom lesz, szerdán az autót viszem szervízbe, úgyhogy biztos nem tudok sehova menni, ráadásul Kittike még mindig beteg, de már múlik szerintem. Péntekre el kellene múljon, mivel utazunk el.
Azért még jövök a héten!
Holnap kötik be az ADSL-t!
Puszi!
Andiék
andi68
 
 

 
 

Sziasztok elmentünk Poroszlóra,telefonon elérhető vagyok.
Sziasztok Ági

Kellemes nyaralást!
danyoi
 
 


Sziasztok!Úgy látom mindenki elment valahova nyaralni,úgyhogy nem is nagyon írkálok.Kellemes pihenést mindenkinek,majd jövök.Siasztok,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Hali!
Bekötötték az ADSL-t, ebből kifolyólag 2 napig még telefonom sem volt! Még most sem müködik, most életemben először internet kávézóban vagyok!
Holnap utazunk, csak nem akartam búcsú nélkül lelépni.
Mindenkinek nagyon jó nyaralást!
Andi és a többiek.
andi68
 
 


Sziasztok Andi, nektek is szuperjó nyaralást!
És a többieknek is! Nemsokára mi is megyünk, még 2-3 nap.

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!Látom mindenki nyagyon készül a nyaralásraKépMi még nem tudjuk mi lesz,nincs még hova menni,de reméljük sikerül pár napot elszökni valahova.Pihenjetek jól!Pá,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Hahó!

Úgy tqnik, még a héten itthon vagyunk, mehetnénk valahová, strand, ilyesmi, ha még van itthon valaki más is a topikból! Mi most a pünkösdfürdQi strandra járkálgatunk, nagyon klassz, van gyerekmedence, meg "élménymedence"...

Éváék
rizike
 
 


Sziasztok!

Mi ezen a héten és a jövő héten vagyunk itthon, aztán megint 3 hétre irány Balassagyarmat.
Ezen a héten levegőt sem volt időm venni, mert szerdáig Emesével csináltunk programokat, aztán őt elvitték a nagyszülők, én meg maratoni vasalásba kezdtem. Miután a hegyeket sikerült eltüntetnem, párom kitalálta, hogy rakjunk rendet a szekrényekben, ami azzal járt, hogy mindent kipakoltunk, vissza pedig a vasalt, tutira kellő ruhák kerültek. Így kezdhettem előlről mindent. ( Természetesen, mire az én szekrényemig jutnék, már semmi kedvem hozzá, igy azt elnapoltam.) Jövő héten pihenni fogok, meg Eszterrel játszani. További jó nyarat nektek!

Zita
zait
 
 


Sziasztok!Üdv midenkinek!!!
Lau,Andi és Eszter a képek a fotóalbumomba van.Cím: Opera környékiek Baba-mama találkozó (Margit-sziget 2004 május)
És most mindenkinek el szeretném mondani,hogy Bálintnak kidugta az orrát a bal alsó kicsi fog KépKépKép !!!!
Puszi Ari és a Nagytörpéje
ari80
 
 


+++!!!
Az új telcsiszámom: 0630/4028804.
Kedves Lau KépKépKép a telcsidet bill.zárazd le,mert napjában több üzikét küldesz a matávra ami valójában semmit sem,csak a felolvasáskor néma csend.
ari80
 
 


Sziasztok!


Szolnokon vagyunk a dédiéknél, termálvizes gyógystrand van, nagyon klassz! Ari, mostmár csinálok valamit, mert ez tényleg tarthatatlan!Kép Albumot megyek megnézni!

Puszi

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!

Ari, lehet, hogy hüle vagyok, de nem találom....
Fulescsacsi
 


Megvan!!!!!!
Fulescsacsi
 


Na sziasztok!Úgy látom javába megy a nyaralás,pár hét múlva úgy látszik nekünk is sikerül lelépni végre.További kellemes pihenést,sok-sok napsütést,hogy szép barna legyen mindenki!KépSziasztok,majd jövök.Tünde.ui.:Képő az én VikimKép

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Helló Halló !!!!!!!!

Megjöttünk!

Vagyis már 5 napja itthon vagyunk, de az Adsl-t csak mára sikerült aktivizálni!
Most nagyon boldog vagyok!

Remek volt a nyaralás, bár Peti enyhén el lett kényeztetve, de mióta itthon vagyunk mát kezdem újra rászoktatni, hogy nem csak kézben lehet lenni.
Már majdnem mászik, de főleg hátrafelé, így leggyakrabban az ágy, vagy az íróasztal alatt köt ki. A védőnéni majdnem lepadlózott ettől a teljesítménytől. Már kajálunk is, az anyatej szinte csak szomjoltó lett, de azért még cicizik éjszaka 2x és hajnalban, nappal kb. 5x, de eszik is kétszer, viszont a kanállal nagyon nem ment, így szánom bánom de bevallom, bepakolom neki a kajcit a cumisüvegbe, jó nagy luk van rajta, és így már élvezet az evés. Majd idővel menni fog a kanalazás is, de most még nem.

Évi!

Próbáltalak többször is hívni, most már látom miért nem vagy elérhető, a matávos számodat viszont nem találom. Mi zujs Balcsi ügyben?

FCs!
Balaton? Nekem még mindig okés a hétfő, főlet ha meleg is lesz.

Tündérke!
Helyes kis VIkid van! Köszi a jókívánságokat, neked is kívánunk hasonló jókat!


Most megyek, Peti sírdogál. Átolvasni nem tudom, bocsi a hibákért!

Puszi mindenkinek!!!!!!!
Andiék.
andi68
 
 


Arikám!
Én sem találom! Az O-nál sem az M-nél!!!!
Segítség!

Nekünk is ugyanúgy kidugta a fogacsak az orrát, vagyis a szúrókáját!

Kittinek viszont észrevétlenül kibújt az első maradandó rágófoga, vagyis a fele!!!!

Nekem miért nem jön egy fogam sem? Kép

Andi
andi68
 
 


Andi! A B-nél van, Baba-mama talákozó a címe, zárójelben a Margit sziget...

Ari! Klasszak a képek!
Fulescsacsi
 


Itt vannak a képek.
Fulescsacsi
 


Köszi! Magamtól nem jöttem volna rá az életben sem!
A.
andi68
 
 


Kép

Ez az egyik kedvencem! A négy jóbarát!
andi68
 
 


Sziasztok Lányok!
Engedjétek meg, hogy időnként benézzek Hozzátok pártoló tagként, bár viszonylag messze lakom az Operától Kép. De itt a névsorban "szomszédok" vagyunk, éppen az Előttetek álló Pesterzsébeti topik lelkes tagja vagyok. Andival futottunk össze más fórumokon és ő hívott, hogy dumcsizzunk itt.

Andi,
Az én nagy lányom is ragaszkodott ahhoz, hogy huga legyen. Azt mondta, még egy öcsike nem kell neki. Kép Mondjuk nálunk tényleg lány is lett a kicsi (szerencsére, mert a lányom elég erős egyéniség Kép Kép Kép), pedig korábbi UH-okon még fiút jósoltak.
Az én Lilim is többször ébred még éjszaka. A kettő az átlag, az egy az már nagyon jó, és néha vannak nehezebb éjszakáink is.... Én nem hiszek abban, hogy ennek köze lenne a szopáshoz vagy a hozzátáplálásohoz. Lili nem az éhség miatt ébred. Bár szoptatással altatom vissza, de nem eszik sokat, sokszor csak "cumizik".
Örülök, hogy mi is tetszettünk Neked. Kép Lili azóta már sokkal nagyobb (a képen még csak két hetes volt). Csak nincs digitális fényképezőgépünk, és most, hogy nem járok a munkahelyemre szkennelni is ritkán tudok. De azért előbb-utóbb szerét ejtem majd egy frissítésnek. Bár a profilomban levő képet nagyon szeretem.

Remélem, jól sikerül(t) a balatoni nyaralás!

Üdv Mindenkinek!
Anna
tinalila
 
 


Sziasztok!

Már megint megérkeztünk, nagyon szupi volt a Balcsi! Most nincs semmi időm, majd jelentkezem!
Addig is jó nyarat mindenkinek!
Pusz!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!Még mindig nyaralni vagytok?

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!!!

jó hogy végre olvashattam Rólatok és látom mindenki jól van!Mi meg kellet szakítsuk a nyaralást mert én elég rosszul lettem a cukrom megint az egekbe szökött és bár húzni akartam a dolgot aug. végéig de nem lehetett, így ma a dokinál keztem és jól összeszúrkáltak de még jó hogy nem kellet befeküdjek a kórházba, egyenlőre...
A gyerekek jól vannak Gergő volt a nagyiknál és nagyon jól érezte magát de már allig várta hogy haza jöjjünk. Andrisnak már vagy 3 hete mind a két foga kibújt, szépen eszik 4-szer egy nap az éjszakákkal sincs probléma csak mindég meg kell szokja az új helyeket és szeret 6 körül kelni. Pár napja elkezdte hogy négykézlábra áll de aztán nem tudja mit kell tenni és sír és még egyszer sem kaptam el hogy sikerül ez neki. Amúgy amint a hónalját megfogja valaki máris áll és csak picit kell tartani hogy ne dőljön el.
Szóval ijeneket fejlődtünk a nyáron, és majd képeket is fogok feltenni, remélem ti is!
Maj d fojtatom este...
Sziasztok Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Ági!
Gyógyulj meg légyszives minél előbb!!!!!!Holnap találkozunk, de nekem még nem száz, mert lehet hogy közbejön valami.
Akkor csörgök.
Puszi,
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi!
Ird meg hol vannak a külföldi állás lehetőségek légyszi...
Andris ojan hisztis volt este hogy végül már 7-kor elaludt annyira fájhat a foga hogy nem bír elaludni.
Na megyek aludni, holnap szorits megyek az eredményemért a dokihoz...
Üdv Ági.
danyoi
 
 


Írtam mélt, de nem biztos hogy jó címre küldtem.
Itt egy jó kis oldal. http://www.jobcentreplus.gov.uk/cms.asp?Page=/Home/Customers/Searchforajob ugyanezt küldtem el. Mégegy, amit most mondtak az RTL-en:

http://europa.eu.int/eures/home.jsp?lang=en

Szorítok!

Többiek?
Merre vagytok?
Évi?
TÜndérke?
Ari?
Anna?
Füles?
Zita?
Na és MIndenki!

Gyertek!

Puszi!
Andi
andi68
 
 


andi68
 
 


Sziasztok!Csak pár sort írok,és megyek is.Gondolom még mindig javába nyaraltok,ezért nem is nagyon írkálok.Én is pakolászok,már nagyon megy a visszaszámlálásKépVasárnap reggel végre indulunk,és 1 egyész hétig csak "pihenek",és nem gondolok az itthoni dolgokra.Na,hát remélem mindenki jól van,további jó pihenést mindenkinek!Pusz,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Kedd óta nem írtam és teljesen megfordult az élet... Kiderült hogy cukorbeteg vagyok és rögtön be kellet feküdjek az István kórházba.Szerencsére nagyon drága orvosom van és egy nap után ki is engedett, persze nagyon jó kislány voltam mert mindent megtanultam amit csak elmondtak és már ügyesen szúrom magamnak az inzulint egy nap 4-szer. Szerencse hogy anyu itt van és a gyerekeket tudja rendezni Pistivel eggyüt.Most mindent számolok meg mérek meg az órát nézem de majd csak belejövök...
Még volt kedvünk és Poroszlóra is lementünk hétvégére hogy pihenjünk egy kicsit.Most ennyit majd fojtatom.
Andi köszi a címeket holnap lehet felugrok a kocsiért, de előtte hívlak.
Sziasztok Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem teljesen el, csak nem jött rendbe a gépem, mert a tápegység ment tönkre, így most egy internet caféban ülök. Ha már itt vagyok, mert be kell iratkoznom a főiskolára (felvettek!), gyorsan beugrottam megnézni, mi van veletek. Ahogy sikerül berakni a tápegységet, sűrűbben jelentkezem.
Ági! Nagyon sajnálom, hogy előjött ez a hülye betegség, de egész jól viseled!! Le a kalappal!
Évi, Ági! Ti mentek hétfőn a masszázsos találkozóra? Én megyek Egerbe beiratkozni, így nem tudok menni.
Egyébként Eszter nagyon ügyesen fel-és megül, teper négykézláb, kapaszkodva feláll, aztán visszaül a popsijára. Foga még nincs. Puszi mindenkinek, majd jelentkezem.
Zita
zait
 
 


Vettem tápegységet, ma be is tették, így újra tudok itthonról írni. Úgy látom, ti még nyaraltok, mert szerda óta sehol senki. Remélem, jól telnek az utolsó nyári napjaitok! Sok puszi: Zita
zait
 
 


Hali!

Mi már rég nem nyaralunk, csak várom a hazajövőket!
Holnap ovi, nagycsoportos lett a lánykám! Nem semmi!
Puszi,
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!Már szombaton megjöttünk a nyaralásból.de csak most tudtam hosszabb időre idejutni,ugyanis apa kielégitette az 1 hét alatt felgyülemlett géphiányátKép)Andi jó nagy már a lányodKépAz enyém még mikor lesz ovis?.....Néha már jó volna ott tartani,totál kiborit időnként.Na,de hagyjuk.Ma kimentünk a ligetbe megnéztük az új játszóteret.Végülis nem rossz,csak most még sokan vannak,gondolom mert új,és a hintára pl.csak sorbanállás után tudod a gyereket feltenni,és nekem az kifelezetten nem tetszik,hogy nincs valami kisebbfajta kerités,mert így a gyerekek simán ellóghatnak a tóhoz.Hát ennyi volna mára,még megyek,és alkotok az oldalamon.Puszi,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok!

Én is ki szeretnék menni valamikor a Ligetbe, nem szövetkezünk? Tündérke, Ági, többiek? BÁr ha ilyen randa idő lesz.....
A szövetkezésről jut eszembe, légyszives nézzetek be egy percre ide:

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi ... POST342070

és gyertek DEMONSTRÁLNI velünk! Csak akkor győzhetünk ha tényleg sokan vagyunk!
Puszi!
Andi

UI:
SAMIIIIIIII! HOL VAGYTOK? Kép
andi68
 
 


Miért nem lehet ráklikkelni?
A.
andi68
 
 


Sziasztok!Én ma voltam a ligetbe,kiscsaj egész tűrhetően viselkedett.Már nem nagyon merek vele elindulni,csak ritkán merészkedünk játszótérre,de ma egész jó volt.Megyek,és majd talán hétvégén benézek.Sziasztok!ui.:Andi 2 hét múlva kezdődik megint a klub az Almássy téren,jössz majd?T.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Helló!

Lehet, hogy megyünk mi is, bár amilyen zűrösek a napjaim mostanában.... majd meglátom.

Jó hétvégét mindenkinek!

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Halihó!Látom senki nem írtKépAndi nekem se egyszerű,de úgy döntöttem,hogy heti egy délelőttöt még én is megérdemlek.Nem vagyok én cseléd,hogy egész nap csak sikáljak,mossak stb...Szóval én tuti megyek,gyere te is!Pusz,Tünde.

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Sziasztok !

végre vagyunk megint néhányan,remélem mindenki jól van. Benéztem többször is a múlt héten de akkor még nem írt senki...
Poroszlón voltunk megint, jól kidolgoztuk magunkat, fűnyírás meg ijenek de a gyerekek jól érezték magukat persze megjelentek estére a szunyogok az már nem volt ojan kellemes.
Képzeljétek, pénteken tartották a VII kerületben a tejadó anyák napját és meg voltam hívva (ajándék , műsor, a polgármester jókívánságai)
A liget engem is érdekelne de nem merek ígérni semmit mert a cukrom még nagyon ingadozik és ojankor nem vagyok kiszámítható.
Hallotatok már a bárányhimlő elleni oltásról? és ha igen mit?
Na megyek lefeküdni sziasztok!
Ui. tettem fel nyári képeket az babanetes albumba.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jó volt a hétvégéje! Mi szokás szerint anyunál voltunk, és nagy hírek vannak: Kisnyuszik születtek! Még nem tudjuk hány darab, mivel nem szabad benyúlni hozzájuk! Nagyon arik.

Ági!

Képzeld, én is akartam Kittinek adatni, mivel én 14 évesen voltam a bárányhimlőben, és eléggé megviselt, jól emlékszem. Ráadásul meg is maradt vagy 2 heg az arcomon.
Nekünk van Medicina kártyánk, amit csak gyógyászati céllal lehet használni, gondoltam megveszem az oltást, legalább Kittike nem fog szenvedni. Elolvastam egy cikket a Babapatikában volt régen, ott (a gyógyszergyártó) agyon dícsérte, hogy ilyen-olyan jó az oltás, 100%-os védettséget ad, ami még több mintha átesnél rajta, és az övsömör ellen is véd, amit azok kapnak el akik már voltak bárányhimlősek,de mégis megkapják ezt a vírust mégegyszer. SZóval felhívtam Dr. Ónódyt. Szinte lebeszélt! Szerinte nincs értelme, nem lesz gond, majd megkapja egyszer és átvészeli, nyugodjak meg.... A végső érv az volt, hogy ő még a praxisában egyet sem adott be, de ha akarom megvehetem. Szóval nem akartam, hogy Kitti legyen az első. Kép
Mit szólsz????

Most rohannom kell mert alváshiányom van!

Puszi mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok újra!

Mi is hazaértünk a Nagy Nyaralásból-és most próbálunk visszaállni a régi kerékvágásba!
Ági, most olvasom, hogy cukorbetegséged lett,hogy vinné el a rossznyavalya!!!Kép -muffint azért ehetsz sokat?Kép
ErrQl a bárányhimlQs dologról nem hallottam még, én most épp cipQgondban vagyok: milyet érdemes venni egy ilyen picinek, aki még csak álldogál a szék mellett, de menni még nem tud?
Viszont az Almássy baba-mama klub érdekelne,Tündérke!!
Andi, néhány ruhácskát vissz tudnék már Petinek adni, amiket Sami kinQtt!
Mi van a Ligetbe járással? És a játszóházzal?Még pár hónap, és már nem vagyunk ingyenes látogatók!
Zita, hogy vagytok?
Mennem kell ebédet fQzni (de mit??!)puszi mindenkinek!

Éviék
rizike
 
 


Sziasztok!

Évi!!!!!!!! De jó, hogy végre itthon vagytok!

Most semmi erőm, megint hulla vagyok, megint vendégeim vannak, ráadásul elkezdtem 5 indiai fiút magyarra tanítani! Szuper! Na, meg a demonstrációt is szervezzük, ma voltunk a Magyar Hírlapban, és több rádió is bemondta.

Évi, cipő ügyben én Kittinek 3 csatos szandit vettem, nagyon jók. Fontos,hogy a kérge kicsit keményebb legyen, és ha lehet legyen betétes. Vagy vannak a Salus -félék, ezekben nincs betét, de meg van döntve egy kicsit kifelé a sarka. Kitti hordta, de csak kb. 2 éves kortól, mert én nagyon keménynek találom a talpát. Szerintem Siesta a legjobb, most több helyen le van értékelve, pl. a Mamutban csak 4500 volt, de a Mega Toysban is "csak" 5500. Viszont ha jönnek majd az esők, már csak bent fogod tudni ráadni, akkor majd kell egy zárt cipő is kintre, de a latyakban még úgysem teszed le Samit, úgyhogy szerintem az még ráér.

Peti még nem áll, de ráadtam egy 18-as kisszandit, és pont jó volt, úgyhogy mi tuti 19-essel fogjuk kezdeni. Ja, ne megyél olyat, ami pont jó, mindig egy centivel nagyobb legyen a lábánál, így 3-5 hónapig is hordhatja.

Nagyon kíváncsi vagyok Samira!

Viszont semmire sincs időm.

Rucik jól jönnek, mert kicsit kifogytunk a rugikból, meg a hosszú ujjú badikból, de az még nem kell szerencsére. Úgyhogy majd összefutunk. Most kábé akkora Peti, mint Sami volt amikor adtam a ruhákat, 8.5 kiló körül van. (már megint csak szopik!!!!!)

Cupp mindenkinek!

Andi

UI.
Baba mama csüt. délelőtt van azt hiszem.
Úszni fogtok járni?
andi68
 
 


Sziasztok!De jó,hogy lassan visszajön mindenkiKépÉvi,Andi,a klub 16-án kezdődik,de még utánajárok,mert nem mondták biztosra.Majd megírom,hogy mit tudtam meg.Minden csütörtök délelőtt van 1/2 10-től 12-ig,de elég 10-re menni,mert úgysincs senki.Általába 12-kor még javába tart a dolog,de hát mindenki addig marad amig akar.Én 1/2 12-kor el szoktam jönni,mert délbe evés,aztán egyből megy Viki aludni.Na megyek is,mert várom a villanyszámlástKép Majd jelentkezem,ma vagy holnap elsétálok az Almássyra,és megnézem a klubbot.Sziasztok,szép napot!Puszi,Tünde. ui.:Andi ezek a számok meg keresztek hogy kerülnek az üzeneteidbe?

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Szió!

Andi, Mamutban hol? Melyik üzletben? Én ott mindig 1 perc alatt elkeseredek ám, a nagy tumultusban, és sehova nincs kedvem végül benézni. De most muszáj lesz! A Salus is egy cipQgyártó cég?
Úszás! Fogunk menni, hogy hányra, azt még nem tudom,az alvási idQ napról napra változik! Nálatok? Az 5 indiai diákot még meg kell emésztenemKép Azt hittem, már nem érhet meglepetés....:o Csak vicc, szuper ötlet!
Tünde, eléggé rossz ez a délelQtti idQpont, kb. pont ilyenkor alszik Sami, de talán összejön-mondjuk 11 érnénk oda, vagy ilyesmi. Azt lehet?
Megyünk cipQt venni

Éváék
rizike
 
 


Évi!

Bocsi, de nem is Mamut hanem a Lurdy ház, csak összekevertem. Kép A kőrúton is van egy nagyon jó kis maszek, az Oktogon után a Nyugati felé a Meki oldalán egy kapualjban. Kb. a ti utcátokkal egy vonalban, de ez előbb is eszembe juthatott volna.

Mennem kell, Petire rájött a semmiképpnemalszompedigálmosvagyok fejezet.

Cupp.
Andi
andi68
 
 


Helló!

Vettem cipQt, egyszerq magasszárút a Kis Gólyában egyelQre, amíg még nem jár Sami.A kis cipQboltot megpróbálom megkeresni, otthoni kiscipQ ügyben. Szóval a körúton, a másik oldalon.
Sami sem aludt ma, nagyon nyqgös egy nap volt. Meggyógyult már Peti füle?
Ági, nekünk a szerda nem jó, de mit szólnátok egy pénteki piknikezéshez?

Éváék
rizike
 
 


Helloka mindenkinek!Még nem voltam az Almássyn,de holnap délután elmegyünk megnézni.Évi akkor jössz,amikor tudsz,csak írtam,hogy mikor kezdődik,de az nem jelenti azt,hogy addigra kötelező ottlenni KépMindenki akkor megy és addig marad ameddig tudKépJó éjszakát,szép álmokat mindenkinek!Tünde

Kép

Kép
tündérke26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: