Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi, de én azt sem tudom milyen nap, meg hányadika van, nemhogy névnapot! :oops:

Úgyhogy utólag én is boldog névnapot kívánok a Marciknak!

Mi már nem járunk ebbe a csanába, majd talán tavasszal megint megpróbálo, de ha komolyan bele gondolok, teljesen igaza volt Kittinek, jött egy tesó, anya már nem csak az övé, és még le is akarom passzolni, hát ez igen csúnya dolog :oops:

Úgyhogy lakás marad kupis, én ne akarjak semmit csinálni, ... és akkor megbékélünk a helyzettel.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szia Zsu!

A legnagyobb szerintem a környéken az IKEA, a legszimpatikusabb is ,viszont még amiben eddig nem csalódtunk az az RS. :lol:

Sziasztok!

Már olyan rég akartam írni,de egyszerüen hamarabb kidőlők este,mint a kisasszony... :?
Mondjuk ő aztán bírná szerintem hajnalig a murit,csak aludni ne kelljen! :wink:

Hogy vagytok?Anna jobban van már?

Panka,köszi a tippet,úgy tűnik működik! :wink: (gyorsan le is kopogom...kopkopkop...)
Bár mostanában éljük az "enyém,nem adom" korszakot,ami még nem lenne baj,csak hozzá olyan hisztit nyom,hogy borzalom!
Toporzékol,csapkod,és hozzá úgy üvölt,mnit akit nyuznak!
És a vicc az egészben,ha lenyugszik ,magától oda adja az éppen vita tárgyát képező valamit...
Én meg csak próbálok a lelkére hatni,de ugy látom ilyenkor se kép,se hang nála... :?
Ahogy utána olvastam a 2 éves korszaknak csakugyan megvannak a maga kis "csatái",hát mi hozzuk a papir formát! :wink:
zsamin
 
 

 
 

Sziasztok kedves zuglói anyukák! :)

Elsőgyerekes anyuka vagyok, kislányom 2009. augusztus 19-én született. A Róna utca és a Kerepesi kereszteződésének közelében lakom.

Szeretnék környékbeli, hasonló korú kisbabák anyukáival találkozni, beszélgetni, levelezni - megosztani a kisbabás lét mindennapi örömeit és kételyeit.

Ha van itt még olyan, aki szívesebben tologatná a babakocsit többedmagával, örömmel várom jelentkezését! :)

Eni
babamamaklub.zuglo@gmail.com
mocorgó
 
 


Zsamin!

Köszönöm!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Kata, boldog névnapot Neked!!!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Szia Eni!

Nálunk akkor két hónappal "idősebb" a kisebbik, és szívesen tologatnám, de két probléma van, az egyik, hogy messze vagy tőlünk, a másik, hogy a nagy annyira nem szeretné, ha csak tologatnám az ő fenekét is. De itt vagy máshol dumcsizni nagyon szívesen, ill. ha te "autós" vagy, át is jöhetnél egyszer hozzánk. Nekem az is a bajom, hogy van jogsim, de minek? Pedig gyakorolnom kellett volna még az első gyerkőc előtt, most nem lennék ennyire meglőve.

Kata! Boldog névnapot!!!! Mi újság van veletek?

Brigi! Úristen, már tényleg alig van 1 hónapod!!! Hogy vagy? Hogy bírod? És Marci?

Zsu! Nekem se jut eszembe más bútorüzlet, itt a környéken csak ez van..

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


orsica írta:Szia Eni!

Nálunk akkor két hónappal "idősebb" a kisebbik, és szívesen tologatnám, de két probléma van, az egyik, hogy messze vagy tőlünk, a másik, hogy a nagy annyira nem szeretné, ha csak tologatnám az ő fenekét is. De itt vagy máshol dumcsizni nagyon szívesen, ill. ha te "autós" vagy, át is jöhetnél egyszer hozzánk. Nekem az is a bajom, hogy van jogsim, de minek? Pedig gyakorolnom kellett volna még az első gyerkőc előtt, most nem lennék ennyire meglőve.


Szia orsica!
Sajnos nekem az a legfőbb gondom, hogy az autó a páromnál van nap közben, így eléggé meg vagyok lőve. Szerencsére vezetni tudok, szeretek is, de így abszolút helyhez vagyunk kötve. Még ha nem is lenne járvány, 3 hónaposan még akkor sem bkv-znék a babával, pedig szerencsére ő már szokja a kengurut. (Az én hátam nem annyira...) Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de annak ellenére, hogy meggyőződésem szerint minden kismamának természetes igénye lenne az ismerkedés, az utcán ez nemigen megy. Gondolom, ez majd változik, ha eljön a játszóteres korszak.

Milyen érdekes, hogy pont ugyanazon a napon született a két babád! :-) Természetesen alakult így, vagy a második programozott császár lett?
mocorgó
 
 


Orsica!
Köszi, Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok! sajnos eltüntem mert az előző betegségbőll nagyjából felgyógyult, a lázon kívül nem is volt más tünet, aztán pénteken megint láz vasárnapra kiderült a füle, hétfőn látta fül orr gégész de komolyabb gyógyszert nem kaptunk, ma ismét voltunk, és fel is szurták. Remélem most már rendbe jövünk mert már nagyon kivagyok lelkileg, szegénynek borzasztóan fájt füle.....ez volt az első lázas betegségünk, jól kikaptuk....azt hogy honnan lett nem tudni, lehet bölcsi, levegő, apa hazahozta....??bármi, az orvos szerint lelki, elkezdtük a bölcsit, tudatalatt nem engedtem el a gyereket és ez megbetegítette...lehet...pedig nagyon igyekeztem.

puszi:Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést!
Az előbb írtam egy hosszút, de ez a remek rendszer kivágott, mikor rányomtam az elküldés gombra.
Most nincs erőm mégegyszer leírni, jól vagyunk, Anna sajnos még mindig beteg, höröghurutja lett a végén..

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Mocorgó! Nem csodálom, hogy te sem bkv-zol 3 hónapos babóval, én nem is tuidom mikor mentem Kittivel először, habár most Blankával 6 hetesen busszal mentünk ki a Margitszigetre :oops: , hiába - második gyerek :oops: , nekem meg mennem kellett, mert megőrültem. Na de az nyár volt, sokkal egyszerűbb minden.

Nem programozott volt, 22-re voltam kiírva, ráhúzott a kisasszony 6 napot, de akkor már megbeszéltem vele, hogy akkor már egy napon jöjjön. Délelőtt szülinapoztunk, majd az ebédnél elfolyt a víz, és estére megérkezett a hugi. Az í-re azt teszi fel a pontot, hogy az orvosomnak is aznap van a szülinapja. :D Úgyhogy engem megjegyzett magának az egész kórház. :D

tn_zsuzsi! gyógyuljatok!
Kata! Ti is gyógyuljatok! Frászban vagyok már annyian betegek körülöttem, de hát csak megússzuk.

Ma viszont tuti front van, egyik sem alszik még , a kicsi ma össz-vissz 20 perc alvásnál tart. Hogy ebből mi lesz, hatalmas hiszti estére!! :cry:

Na megyek, megpróbálom, legalább az egyiket lecsapni.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Orsica, hát igen, mondják, hogy második gyerekkel már kevésbé óvatos az ember, harmadikkal meg pláne. :-)
Gondolom akkor már idő sem igen jut ugyanazokra a dolgokra, amiket az első gyereknek megcsinálsz.

Remélem, ma nem lesz front, és jól alszik a babám napközben is - annyi mindent elterveztem mára, és lassan el kellene kezdeni készülni a karácsonyra is.

Ti már nekifogtatok? Mi lesz a karácsonyi menü/program? Nagycsaládi ünneplés lesz, vagy pici körben is külön ünnepeltek? Nekünk Szenteste előtt külön is lesz, meg anyósékkal is külön, majd a dédszülőknél - lesz egy pár körünk ünnepekkor meg előtte. Nekem mostanság esett le, hogy közelednek az ünnepek, ugye nem járok a városban, így eddig még nem tűntek fel a karácsonyi dekorációk mindenfelé...

Szép napot mindenkinek!
mocorgó
 
 


Sziasztok!

Szia Eni!

Üdv köztünk!
Nekem is elégé kiesik a Kerepesi,de szívesen beszélgetünk itt veled is! Ott a környéketeken nincsenek kismamák? Nekem is ez volt az egyik gondom,hogy mikor ideköltöztünk (kb 3 éve) ,a környékünkön szinte csak idősebbeket ,vagy egyedül állókat láttam! A védőnőtől is kérdezgettem,mikor megszületett Amina,hogy nincs itt a közelben hasonló korú baba,mama,mint mi? Mondta,hogy de vannak,csak éppen én sosem találkoztam senkivel... :( ,aztán jött a jó idő,és előkerültek a szomszédból ! Szinte mindegyik házban van egy-két gyerkőc,és szerencsére most már ha kimegyünk akár csak sétálni,vagy a játszóra,sosem vagyunk egyedül!!!
Meglátod,ahogy jönnek majd megint a szép tavaszi napok,és egyre többet lesztek ti is kint,mellétek is "csapódik" majd mindig valaki... :wink: :lol:
Hogy hívják a kislányodat? Nem teszel fel egy képet róla?

tn_zsuzsi: szegény ti!!! Mostmár jobban vagytok? Minden rendben? Az orvosotok hogy hogy nem vette észre egyből,hogy a fülével van a baj? (bár nem értek hozzá,de sztem ez azért elég egyértelmű,igaz nekem ,laikusnak... :oops: ...nem? )
A lelki dologban biztos van valami,nekem is nehezen ment az elengedés része...pedig azt hittem,menni fog!
Aztán egyszer csak mikor hazajöttem az üres ,csendes lakásba,olyan rossz volt itt belül!!!! :cry:
Még most is "izgulok" mikor megyünk,pedig tudom,hogy tetszik neki,de mégis...
(bár most igazoltan vagyunk távol,idén már nem megyünk...)

KARÁCSONY?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jaj,ne is mondjátok...ez a leg sokkolóbb ünnep nekem ami csak létezik!
Nekünk is minden évben busójárás volt,anyóstól anyuékig,másnap nagyszülők,harmadnap a többi rokonság...
Most megmondtuk ,idén szenteste CSAK 3asban leszünk itthon!
Jöhet hozzánk aki akar ,de én nem vagyok hajlandó nyakamba venni az egész várost,mire levetkőztetem egyik nagyinál,belemelegszik a játékba,csomagolhatom vissza,hogy még oda érjünk a másik nagyihoz is!
Persze hiszti ,visítás közepette,mert most már nagyon kinyilt a csipája! Tudja ,hogy mit akar és ez valahogy sosem az amit mi is szeretnénk.... :roll: :lol:

Úgyhogy szenteste itthon,hogy a menü mi lesz ,nem tudom,szerintem pulyka,mert eddig minden évben hal volt,és hát ami még a pulyka mellett szól,hogy én még életeben nem csináltam sem halászlét,sem semmit ponytból... :oops: :oops: :oops:
Amit viszont tuti fogok sütni,a tavalyi év nagy sikerén felbuzdulva: nutellás bejglit!!!!! nyammmmiiiiiiiiii :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Tényleg teljesen más a második gyerkőc, semmire sincs időd, nem hogy mindent állandóan fertőtleníts, örülsz, hogy ha lemosod, és már meg is kapja újból. Gondolom ez főleg a kis korkülönbségnél van, mert nálunk folyton inkább a nagyobbal foglalkozunk, nehogy sérüljön a kis lelke, szegény kicsi meg el van magában :oops:
Erre mondta fogorvosom, hogy "szegény kicsi, aztán nemsokára csak azt veszem észre, hogy fordul a kocka, és ő is el lesz kényeztetve" Hát ezt nem szeretném megérni, egy hisztis elég itthon, ebből dupla és én felmondok :oops:

A karácsonnyal én egész jól állok, egyik nap leadtuk 3 órára a gyerkőcöket, elmentünk apával, és megvettünk mindent ( persze előtte összeírtam, hogy kinek mit) Még azért 1-2 dolog hátra van, de a gyerkőcök meg vannak 5 uncsitesó+ a 2 saját + nagyszülők, nagynénik nevében, hát nem volt kevés.

Nálunk pár évvel ezelőttig brutál volt a szenteste, anyukámék- nagymamám ( még élt, és őt nem lehetett kihagyni) - sógornőmék ( ott meg már voltak gyerekek)- Férjem szülei- majd éjfél tájékában kettesben. Na amióta Kitti van, ezt azért már nem- max két hely. Tavaly én főztem, nálunk volt a szenteste, így is kellett egy kis gyerekvigyázós segítség. Idén közöltem, hogy mi megyünk, de csak egy helyre, aztán majd másnap meg harmadnap- nem csak egy napból áll a karácsony.

Zsuzsi! A nutellás bejgli receptet NAGYON SZERETNÉM! Igaz, most hoztem el tőled a torna dvd-t :oops: :oops: De majd igazából jövőre :lol:

Ha már karácsony- tegnap fedeztem fel, hogy 5,6-án Mikulás buli lesz a Sugárban, és egyben nyílik egy játszóház is ott. Mi szerintem megyünk, kiváncsi vagyok mennyire fog frászt kapni a kisasszony. már a zenélő maciktól is meg volt illetődve :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!


Orsi :én ezt csináltam:

http://www.nlcafe.hu/nutella/20031115/nutellas_bejgli/

Az egyikbe tettem mogyorót,ahogy írja a recept,viszont több nem volt itthon,így azokból kimaradt,de szerintem azok lettek a legfinomabbak!!! :wink: :oops: :lol: (bár én nem szeretem annyira a mogyorót,úgyhogy izlések és ....)

Hogyha valakinek van még tuti bevált (számomra is :oops: ) megfőzhető ünnepi receptje, "mindenevő" vagyok!!!! Várom szeretettel a tippeket! :wink: (lehet más is hasznát veszi majd)

Köszi előre is!

Jaj meg még eszembe jutott valami (persze az is süti... :oops: ) ,de nem tudom a nevét,majd utána kérdezősködök,valami rétes féle,rakott süti,mindenféle töltelékkel ,dióval,almával,mákkal...és állitólag azt sem nehéz elkészíteni!
Elég kacifántos neve van,ahogy emlékszem,na de mindjárt neki is esek a telefonnak, utána kérdezek.....
zsamin
 
 


köszi az érdeklődést...Bencus javul közben mi megint lerobbantunk, én jobban, kicsit a tüdőmre ment, antibogyót szedek remélem jobb lesz a hét vége felé....már nagyon kimerültem minden értelemben, megyek is aludni. Sajnos így én még nem készülődök semmivel :(



puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Látom, nektek is a süti a gyengétek! :-) Zsuzsi, szerintem a flódnira gondolsz - isteni édesség!!! Én még soha nem csináltam, de nagyon szeretem. A nutellás dolgok annyira nem jönnek be, de egy gesztenyés beigli receptet nagyon szívesen vennék. :-)

Biztos a terhesség alatti diabéteszem miatt forog mostanság is minden gondolatom a sütik körül - pedig nem kéne... :shock:

Visszatérve a környékbeli kismamákra: vannak, de nem azok az ismerkedős típusok. Szerencsére levelezni tudok egy pár kismama barátnőmmel, de ők eléggé messze laknak. Így tényleg inkább az lett volna a jó, ha olyasvalakit találok, aki a környéken sétálgat nap mint nap. Az úgyis állandó programelem, lehetne trécselni, a gép elé meg nem biztos, hogy mindig odajutok...

Szép estét Nektek!
E
mocorgó
 
 


Sziasztok!


Reklámozok egy kicsit, jó? Ha nem szeretnétek lapozzatok nyugodtan tovább :-)

jól árasított társasaink kisebb gyerekeknek

Szívesen segítek választani, ha esetleg a családban valami távolabbi rokonnak kell ajándék és nincs ötleted. gyereknek, felnőttnek egyaránt tudunk jópofa, újszerű ajándékot. Jobb, mint egy üveg ital! Rendelhetsz a weben www.jateksarok.eu vagy megtalálsz a Győri Anyukák topikban is.

Üdv,

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Úgy szégyellem magam, hogy ilyen régen voltam. Azért még jöhetek? :oops:

Önző módon először magunkról. Marci beteg, légcsőhurutja van. Persze megfertőzte a családot, most mi is csupa náthásak vagyunk. De nyomjuk a C-vitamint meg a mézes-citromos teát, és tuti meggyógyulunk :lol: Mincsi remekül van, a doki úgy saccolja, hogy 3500 gr körüli súlya lesz. A külső méhszáj már kinyílt, a belső még teljesen zárva. A dokim szabin lesz karácsonytól január 4-ig, úgyhogy fogadtam egy nagyon jó szülésznőt, és az ügyeletes orvos lesz bent a végén, ha szükséges.

Eni! Üdv köztünk! Én is a Róna utcánál lakom, csak pont a másik végénél :lol: De amjd ha egyszer összejön a topic-tali, amit kb egy éve tervezünk, akkor személyesen is találkozunk majd :wink: Hogy hívják a lányodat? Mutatsz képet róla?

ZSUZSi!!! MOST LÁTOM :shock: Gratulálok!!! :lol: :lol: :lol: Hogy vagy? Lehet már tudni, hogy kisfiú vagy kislány lesz? Nevetek van már?

Kata, Anna meggyógyult már?

Karácsony. Jó kérdés :lol: Az első, hogy egyedül (azaz Jázminnal kettesben...) ünneplem-e a kórházban , vagy itthon. Ha húzom addig, akkor 24-e szigorúan hármasban. 25-én anyuékhoz megyünk, ott gyűlik össze a nagy család (tesómék, nagymama, unokatesók, ilyenek). 26-án meg jönnek anyósék, és anyós marad is, amíg haza nem jövök a kórházból. Menü? Áfonyás kacsa krokettel, az tuti (http://haziasizek.freeblog.hu/archives/2009/09/11/Afonyas_kacsa/) Meg lesz valami desszert is, de azt még nem találtam ki. Ajándékok megvéve, még csomagolnom kell. Ja, egy valami nincs meg. Anyóséktól kaptunk pénzt, hogy vegyünk magunknak valamit. Na én kitaláltam, hgy egy táskát akarok, de nem találtam olyat, ami tetszik. Majd legfeljebb januárban megveszem, már nincs kedvem az üzletekhez :cry:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

De nagy a csend..... :roll:
Készülődtök ti is ezerrel,igaz?
Be kell valljam ,mi hozzuk a formánkat,eléggé elvagyunk maradva ajándékvásárlás terén... :oops:
Minden évben elhatározzuk,hogy na most már elkezdjük időben,aztán sosem úgy alakul...

Eni: IGEN!!!!! ha agyon ütnek sem jutott volna eszembe a neve! :lol: Köszikösziköszi...
Cserébe én ezt találtam neked:
http://www.gesztenyemarci.hu/index.php?l=finomsag&id=14

:wink:
Nekem is magas volt a cukrom terhesség alatt,de akkor valahogy (meg azóta se) nem kívánom jobban az édességet! Nálam ez állandó jelleggel van !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi:Köszi neked is,ez az áfonyás dolog,jól megbirizgálta az izlelőbimbóinkat! Mutatam apának,neki is tetszik!Ez nagy szó,mert nála a gyümi,és a hús az két külön dolog!
Egy próbát megér!
És hogy vagy? Hogy érzed? Karácsonyi baba,vagy szilveszteri baba lesz? Nekem azt mondták a csajok kicsit ráhúznak,olyan ráérősek,mikor már egy hét eltelt és semmi jelét nem mutatta,hogy ő kijönne onnan! A dokim is jófejkedett,hogy nyugi,baba még nem maradt bent...
Mindenesetre drukkolok nektek, és apával legalább egy üzit dobass ide,ha már megjött a tesóka! Már ha lehetek ( lehetünk ) ilyen szemtelen(ek)... :oops: :wink: :lol:
Melyik kórházban szülsz majd? Bocsi,lehet volt róla szó....
zsamin
 
 


Sziasztok!

Na? Ki hogy áll a karácsonnyal? Mi dec. elején megvettünk majdnem mindent a gyerkőcöknek, öszesen 7-nek kellett vennünk, úgyhogy nem volt egyszerű, és aztán apránként a felnőtteknek, de abból már nem szoktunk nagyügyet csinálni, és ezzel kész is. Kimaradt az utolsó percben még rohangálunk és sorba állunk dolog. Mert azt már mkivitelezni sem tudnám 2 gyerek mellett.

És készülök a nutellás bejglire :D , ha addig el nem fogy a nutella :oops:
És aztán januártól fogyó ezerrel, addig meg ami belefér :D Ugye Zsuzsi??

Brigi! Mi újság van? Hogy vagytok? Tényleg jelentkezz azért, ha valami történik!

Mit szóltok ehhez a jó kis hóhoz? Kitti annyira élvezi, nem tudom behozni 2 óra után sem, ma megépítettük az utca legmagasabb dombját ( a kertben egy kis lépcsőt teleszórtunk), aztán még a játszóra is ki kellett mennünk, bíztam benne, hogy zárva lesz, de nem, úgyhogy mint nem normálisak tök sötétben 20 cm-s hóban csúszdáztunk :D
Kiváncsi leszek, hogy magyarázommeg neki, ha elolvad :roll:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Boldog karácsonyt mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

A miénk az az :wink: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!


NEM HISZEM EL!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon nagyon nagyon sok sok boldogságot nektek, Brigi!

Ez aztán az igazán szép kari ajándék! :wink:
Ha majd lesz egy szusszanásnyi időd mindent,mindent,mindent tudni akarunk... :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Millió puszika nektek!

és amiért bekukkantottam:

BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!
zsamin
 
 


HÁT EZ IGEN!!!!!

Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!

Ha most lehet, akkor Brigi nektek még jobban!!!! ÉS GRATULÁLOK!
ÉS mindent szeretnénk tudni, ha majd lesz egy szusszanásnyi időd :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Boldog karácsonyt!

És Briginek nagy gratula a gyönyörű babához!!!

Kép

Kép
bokata
 
 


Brigi!
Gratulálok!!!!!!! Gyönyörű az a kislány!!!:D

Sajnos nem tudtam eddig jönni, de remélem Mindenkinek jól telt a karácsony!

Most kívánok nagyon boldog, sikerekben, egészségben gazdag boldog új évet!
pankaa
 
 


Sziasztok!

Így utólag is nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Orsi: nagyon-nagyon boldog szülinapot!!!

Kinek hogy telt a szilveszter? Buli? Pezsgőzés,koccintás?
Mi tesóméknál voltunk,Amina jól bírta hogy hajnal fél 4-kor feküdt le! :) Volt egy ismerős pár,szintén velünk egyidős lánykával, olyan jól elvoltak, tetszett nekik a nyüzsgés, a buli!
A pasik hajnalig pókereztek, az anyukák meg kidőltek ,alig bírták nyitva tartani a szemüket!
Hiába,na ,nem ehhez vagyunk hozzá szokva! :oops: :lol:
Vagy már elszoktunk tőle? :roll:

Most tartunk ott,hogy tegnap volt az első nap,mikor "emberi" időben letudtam fektetni!
Eddig 11-12 körül ébredt,aznap akkor ugye már nem aludt napközben, és este minimum éjfélig fent volt! Pedig azt hittem,hogy akkor korábban elfárad,hamar lesz alvás!
Hiába fektettem le korábban, csak szórakozott,meg a hiszti ment!
Aztán nagy nehezen elaludt,kialudta a napközbeni 1-másfél óráját,és ott folytatta,ahol abba hagytuk!
A csúcs az volt,mikor fél kettőkor átjött és megkérdezte ,hogy "anya,mit eszünk? "... :roll: :lol:


Bocsi Kata,hogy nem jelentkeztem a két ünnep között,de nem hiszed el mennyire összejött minden! Ez a karácsonyi jövés-menés, ráadásul barátnőm is hazajött az ünnepekre, őt is elmentünk meglátogatni, közben anyóséknál is kint voltunk párszor...
Szegény Amina napokig csak a kocsiban tudott aludni,menet közben.... :(

Még a hetünk kicsit zsúfolt, de jövőhéttől már minden a régi kerékvágásban! :wink:
Bölcsibe nem járunk,ki iratkoztunk, ne foglaljuk olyan elől a helyet,akinek tényleg szüksége van rá, szeptembertől úgyis ovi,addig meg csak kibírjuk valahogy!

Ha marad a hó, valamikor kimehetünk szánkózni a patakpartra, vagy valahová!
zsamin
 
 


BÚÉK MINDENKINEK!



Köszönöm szépen Zsuzsi még egyszer a köszöntést!

Nálunk is "buli " volt, de Kitti csak 1.30-ig bírta, én fél 4-kor adtam fel. Blani nagyon rendesen mintha semmi nem történt volna 9-kor beájult, és kész, de azért reggelt kelt, én meg nagyon nem akartam, úgyhogy mint egy zombi olyan voltam 1-én. Egyébként is mindig olyan nyomott az az 1-je. De már 7-e van, ez az év is nagyon hamar el fog telni.

Karácsony nálunk is jövés-menéssel telt, el is fáradtunk rendesen.

Jövő héttől kőkemény diéta, egy kis tornával megspékelve nyárra bombázók leszünk, igaz Zsuzsi????

Remélem Blanus nem látja majd kárát, próbálom úgy csinálni, hogy a tej mennyisége ne változzon.

Többiek? hogy teltek az ünnepek? Brigi? És a kis Jázmin?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Bizony Orsi! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Menü meg van,alakul?:lol:

Még a héten útba ejtünk egy Mekit,aztán egy darabig úgysem eszem ilyeneket,az tuti.... :oops: ...bár utána sem nagyon kéne! :roll:
zsamin
 
 


Munkalehetőség:

Olyan nyitott, dinamikus, dolgozni, pénzt teremteni vágyó, kisgyermekes anyukákat keresünk, aki

-valami mozgalmasat, érdekeset szeretne dolgozni

-a legfontosabb teendők mellett is talál egy kis időt munkára, mindezt kellemes környezetben, kellemes emberek között

-a túl sok kötöttséggel járó munkahely helyett lazább időbeosztást szeretne

-napi 2-4 órát tud szánni olyan munkára, aminek értelme van és feltölt energiával, kicsit kizökkent és visszazökkent a munka világába

-megoldásokat keres önmaga és családja számára

Mi van, ha Ön pont ezt keresi? Kérem hívjon.

Gondoljon a környezetében lévő, dolgozni vágyó kismamákra, ajánlja tovább a lehetőséget számukra is.

Hívását fogadja: Lucza Csilla: 0630/969-3439
lucsia
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,

semmi gond, 2 ünnep között mi is elvoltunk mindenféle programmal. Utána viszont nagyon nehéz volt újból a bölcsiben, Anna zokogott 2-3 napig. Most már visszaállt a rend, jól érzi magát. Ott sokta dícsérik, hogy szófogadó, jól eszik stb., bezzeg otthon...alig eszik, bár talán az utóbbi 1 hétben javult a helyzet.

Dolgozom, fáradt vagyok, jaj, nem könnyű 2 gyerek mellett!!
Én is szeretnék tornázni járni, nem fogyás miatt :-D, hanem erősítenem kellene, főleg a hátam. De mikor???

Többiek, mi újság?
Brigi, mesélj a piciről, hogy fogadta a nagy?
Orsi?

Kép

Kép
bokata
 
 


sziasztok!

Jó rég járt erre mindenki.....

Igazából velünk sem sok minden történik,ha csak az nem hír,hogy nem járunk már bölcsibe!
Megrágtuk a dolgot apával és úgy döntöttünk kihagyjuk az életünkből ezt a bölcsi dolgot....
Nemigazán olyan,ahogy elképzeltem,nem is mentem vissza dolgozni, meg decemberben amúgy sem mentünk, így megint vagy egy hónap lett volna mire vissza szokik,aztán májusban meg már ugyis kivettem volna,szeptemberben meg már oviba megyünk ....
Szóval megint itthon vagyunk, várjuk a jó időt,hogy kilehessen menni megint játszótérre, ne kelljen hatszáz hacukába felöltözni, süssön a nap....meg ilyenek! :lol:

Napról napra többet és érdekesebbet beszél, ( valamelyik nap pl, azt mondta APÁCA...:roll: ) és elkezdte a MIÉRT korszakát! Azt hittem mindenre tudom a választ, de rá kell jönnöm korántsem! :oops: :lol: :lol: :lol:
Sose fárad el,ha kérdésekről van szó (meg amúgy sem...)

Kata,azért ha van kedved/időd (erőd ) találkozhatunk ,kiváncsiak vagyunk ám rátok is már nagyon,biztos jó nagyot nőtt Anna !
Hogy tetszik neki a hó ? Meg marad a szánkóban? Amina kb 10-15 percet van el benne,de csak ha gyorsan húzom (papa megmutatta neki milyen is igaziból szánkózni.... :? :lol: :lol: ) -én meg kiköpöm a tüdőmet! :oops:

Tn zsuzsi,Eni,hogy vagytok? Hol vagytok? :wink:

Brigi már várjuk ám a beszámolót ,ha időd engedi....
zsamin
 
 


Elküldve: 2010 Január 24 Vasárnap - 8:24

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Gratulálunk Briginek a babához!!!!!!!!!!

Mi jól vagyunk, kislányt várunk, de nevet még nem biztosra választottunk. Februártól újra próbáljuk a bölcsit...hátha most kevésbé betegszünk le.

Off: Lányok ha valakinek lenne szép eladó kislány ruhája szóljatok hátha megegyezünk :wink: .


puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nálunk se sok minden történik, én próbálom túlélni a napokat, egyre nehezebb, mert most már minden felé forog Blani, és közlekedik oldal irányba, tehát már nem tudom csak úgy ott hagyni. Szerencsére Kitti el van vele, ha leesik a játéka vissza adja neki, megitatja, játszik vele, ( már amennyire egy 7 hónapossal lehet játszani) , de azért a déli alvásnál kiköveteli, hogy csak én menjek vele, hugit hagyjuk lenn :D Blani meg néha kikészít, napi 2 X fél óra alvás, azt is úgy, hogy előtte ráznom kell a kis popóját.

Szóval nem egyszerű.

Kittinek most kezdődő tüsszös mandulája van, hörghuruttal társítva és a lábán és kezén kiütéssel megspékelve. Szóval így kezdtük az évet. Karácsonykor az összes unokatesó köhögött, csoda lett volna, ha nem kap el semmit, náthával kezdődött, aztán ez lett belőle. Élete első AB-s kúrája, szegénykém csak hozom neki állandóan a kanalat :(
De már sokkal jobban van szerencsére.

tn_Zsuzsi! Mikorra vagy kiírva? És hol fogsz szülni?
Én most pakoltam föl vaterára egy csomó kisrucit, de van még egy zsákkal, ha érdekel. Folyamatosan akarom majd eladogatni, most 68-74-nél tartunk, az előzőeket szórom most ki, mert már nem férek el. :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Tn_ Zsuzsi,nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem lány névből annyi jó van! :wink: :lol: :lol: :lol:
Mi a fiú nevekkel voltunk bajban, konkrétan kettő volt ,ami felkerült a listánkra! :oops:

Lányruhákból mi is elég jól állunk :wink: , nem tudom mire gondolsz,de van dögivel és helyhiány miatt mi is szabadulnánk tőlük!
zsamin
 
 


Zsamin/ Orsica (mi a vaterás felh. neved?): szívesen megnézném a ruhákat valamikor, olyan igazán csajos darabokra gondolok, pl: body, harisnya, szoknya stb. vagy amibe beleszeretek.... :) megpróbálok a Bence ruháiból minnél többet átmenteni, de azért azok elég pasisak, itthon nem annyira érdekes de ha majd megyünk valahova kéne lányos is.

Májusra vagyok kiírva és a SOTE IIn szülök ha minden igaz. Nevekkel elég bajban vagyunk nekünk a fiú egyszerübb. De azért már szükül a kör talán meglesz előbb-utóbb.

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

kisvarg a nevem, nézd meg, van 1-2 nagyon cuki, de holnap lejár egy jó pár, a többit meg majd megbeszéljük

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zuglói Anyukák Figyelem!

Olyan nyitott, dinamikus dolgozni, pénzt teremteni vágyó, anyukákat keresünk, aki részidőben a család mellett szeretne
-embereknek segíteni
-valami hasznosat csinálni
-és mivel vannak kiadásaink, szeretne pénzt is keresni

Mi van, ha Ön pont ezt keresi? Persze, egyáltalán nem biztos.
5 olyan embert keresek, aki szeretne másoknak segíteni, pénzt keresni és nyitott a tanulásra is.

Január 26-án kedden 10 illetve 12 órakor van lehetőség egy személyes találkozóra, megbeszélésre.

Baba és gyerekvigyázás megoldató.

A helyszín egyeztetéséhez kérem hívjon.


Hívását fogadja: Lucza Csilla: 0630/969-3439
lucsia
 
 


Sziasztok!

Láttam szórólapon egy új zenebölcsi hirdetését, ami februárban nyílik a Szentes utcában.

http://www.liliommasszazs.hu/rendezv.html

Halottatok róla Ti is valamit, mivel most keresek én is zenebölcsit meg valamit ahol lehet beszélgetni?

Köszi a segítséget! :D
petra005
 
 


Sziasztok!

Orsi,
jobbulást Kittinek!!!

Tn_zsuzsi,
nálunk nem volt név probléma, mert ez volt az egyetlen lány név, ami neki és nekem is tetszett. Ami probléma volt viszont, hogy ő mindenképpen 2 nevet akart, én meg mondtam, hogy bőven elég egy keresztnév egy gyermeknek. Ebből nagy vita lett, főleg, hogy a mániája az volt, hogy Mária legyen a 2áik név az anyja után. Mondtam, hogy azt meg pláne nem, mert a nekem borzasztóan nem tetszik a Mária név. (bocs, remélem, hogy senkit sem bántok meg, ezek csak az én ízlésemről szólnak).

Zsuzsi,
ruha engem is érdekel 92-es mérettől :-) Szólj, ha van olyan is.
Persze, találkozzunk, átjöhetnétek egyik délután hozzánk játszani, mit szólsz? A csütörtökök nem jók, de hétfő-kedd-szerda kiváló! Most náthás Anna, de monjduk jövő héten?

Kép

Kép
bokata
 
 


Lányok! szóljatok amikor jó nektek hogy megnézzem a ruhákat, igazából nem annyira sürgős, egyeztetünk időpontot és elmegyek.

A licitekről lemaradtam ami tetszett, de akkor ha lehet addig ne rakd föl a köv. méretet amíg nem láttam. Köszi

pusziZs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Kata: azt a mindenit,jól megnőtt Anna!!! :shock: Szerintem még nem tudok 92-es rucikat adni,de megnézem,mert kb két hetente növi ki a nacikat! Amina most hord 92-98asokat (fazontól függ)
Most ez a hét nekünk is eléggé össze jött,de oké,akkor jövőhéten megbeszélhetjük valamelyik délután!

Zsuzsi: azt elfelejtettem mondani,hogy ha body,naci,zokni,póló....ilyesmi kellene, scamp-ből tudok nagyker áron dolgokat! (www.scamp.hu) nézd meg mi az ami tetszik,elvileg vasárnap megyek,szívesen hozok neked is ! A cikk számokat ha felírod,vagy ha nagyjából össze írod,hogy milyeneket szeretnél és rám bízod ( jól bele tudok nyúlni... :wink: ...igaz Orsi? :lol: ), akkor megbeszélhetjük,és valamikor jövőhéten el is tudnám vinni neked!
Merre felé is laksz?
zsamin
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka jelentkezik :lol: :lol: :lol: Ha még emlékeztek ránk egyáltalán :wink: :lol:

Mi remekül vagyunk, csak sajnos időhiányban szenvedünk. Minka egyenlőre remek baba, nem igazán van hisztis időszaka. Jó alvó is, nappal egyre kevesebbet, éjjel egyre többet alszik (5-6 órákat is képes, Marci ilyet szinte csak 1 évesen produkált nekem). Állandóan vigyorog, ettől én elolvadok persze. Eszik is szépen, szerencsére most van annyi tejem, hogy nem kell tápszerezni, csak legvégső esetben. Eddig talán 3-4x kapott tápot. Marci is remekül fogadta, ha nem a kiságyban van Minka, akkor magyaráz neki gőzerővel, és résen kell lennem, mert megpróbálja megemelni is :?

Marci is szépen növöget, visszajött az étvágya, bármit megeszik, és jóízűen, nem nyammogva. Nő, mint a bolondgomba, már hatalmas. Főleg a pici mellett tűnik ilyen nagynak gondolom.

Gyorsan hoztam is képeket, szóljatok, ha sok vagyok :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép

És most megpróbálok visszaolvasni, hogy Veletek mi újság...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Zsamin: köszönöm a lehetőséget szerintem a jövöben majd élek is vele, csak át kell néznem mi az ami van. A többi ruhát viszont szívesen megnézem a jövö héten, mi a templomhoz lakunk közel.

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Szia Brigi!

Jaj,mi az hogy "ha emlékszünk rátok....?" Orsival,mikor találkozunk,mindig kérdés,hogy vajon mi lehet veletek , milyen a hugival?
Örülök,hogy jöttél,és gratulálok, ez a kislány nagyon édes!!!!! Ahogy kiterülve alszik......megzabálom! És már ő is elmúlt egy hónapos! Félelmetes mennyire rohan az idő!
Aztán ha van mégegy szusszanásnyi időd,elmeséled,hogy hogyan lett ő "tavalyi" baba? :wink: :lol:

Zsuzsi: az tök jó,arra felé szoktunk sétálni,a közértbe,meg a gyógyszertárhoz, akkor ha gondolod valamikor meg is beszélhetünk egy talit!
zsamin
 
 


Sziasztok csajok!

Na végre valami élet is van itt! :D

Brigi! Nagyon cukik a lurkók! És szerencse, hogy bírják egymást, remélem így is marad, és nem "unja" meg a hugit :D
És igen... várunk szüléstörténetet is!

tn_Zsuzsi! nem pakolok addig többet föl, míg meg nem nézed!

Kata! 92-ből mi kellene? Mi most elégg 98-kat hordunk már, mondjuk naciból még azért a 92 is megy , de hátha találok vmit.

És ha már így mindenkinek ruhaproblémája van, és egyébként is jó egy éve szervezzük a baba-mama talit, mi lenne, ha összekötnénk a kellemest a hasznossal és valahol összeülnénk csevegni egyet, és közben "börzézni" ? Hozzánk is jöhettek, csak rendet ne kérjetek tőlem :oops: , mert azt már feladtam, és nem tudom más hogy csinálja, de nálunk 5 percig sincs olyan, hogy vmelyik bútordarabon ne játék vagy ruha legyen :evil: :evil:

Szóval jövő héten? nekem minden jó így előre láthatóan, kivéve kedd de. mert akkor angol. Kata! Gondolom nektek inkább du., mert dolgozol?

Hétfőn voltunk dokinéninél, és gyógyultnak nyílvánította Kittit szerencsére, még egy kicsit folyik az orra, de ennyi.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Ja! Azt elfelejtettem, hogy én meg pizsiket, bugyikat, alsónacikat, zoknikat tudok hozni gyerek és felnőtt méretben egyaránt, ha kell vmi szóljatok!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


MEA CULPA ZSUZSI!!!!!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK egy kicsit megkésve!

Csak annyi mentségem van, hogy fogalmam sincs hányadika van!
De ez persze csak kifogás!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Brigi,
tündérkék a gyerekeid, gratulálok!! Jó, hogy hoztál fotókat!!

Zsuzsi,
boldog szülinapot, bocs :oops:

Orsi,
jó ötlet a börze, én benne vagyok valamelyik délután.

Kép

Kép
bokata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: