Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap szerencsésen megérkeztünk!

Apjuk ma délután ment haza.

Tegnap este szülinapoztunk itt is,kapott sok ajándékot.

Otthonról lesznek majd képek!

Cukrai ma egész estig 2,2-3 közt voltak,ami nem jó,mert alacsony. Most meg persze vacsi előtt 12 volt,s várni kell 30 percet.

Kia sajnálom,hogy még mindig betegek vagytok!
:roll:

Viki rég voltál? Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia,
Jobbulást Levinek!


Boszi,
Örülök, hogy jól utaztatok, gondolom, Gabika nagyon élvezte a vonatozást :)
Sajnálom ezt az erős cukoringadozást :( Mitől lehet ez?

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga igen nagyon élvezte,1 órát aludt is,meg sokat sétált! :lol: Kemény 230Ft a jegyem most,hogy kapok kedvezményt Gabika miatt! :P

Jól vagyunk,szerintem az idő is befolyásolta a cukrát,mert ma 6,7-6,8-at mértem,ami tökéletes! :P

Helga képeket nem raksz fel a szülinapról? :) Apukád hogy van?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Délelőtt és délután is alvás volt,így csak 16 után tudtuk kimenni végre kicsit!
Itt nagy szél és eső volt,nem tudom Pesten milyen idő volt.
Sikerült elesnie úgy,hogy vérzett eléggé a szája,és persze most szépen fel van duzzadva. Ez mind azért,mert a lépcsőn felfele vagy lefele nem lehet a kezét fogni.
A mamám írtó ideges miatta!
:shock:
Ha ajtót nyit ki,ha székre felül,mindig rászól. Egyszer már sírt is nagyon,mert a mama eréjelyesen rászólt. :roll:
Meg szerinte mindig utána kellene mennem,mert ki tudja mit csinál. :roll:
A játékcsavarhúzóját is elvette,mert ez nem neki való! :shock: Ki tudja mit sérthet fel vele! Jó mi?
Anyu szerint is ez már túlzás,de nem lehet vele megértetni sajnos.

Többiek?
Megnyílt már vajon az Új Játszóház???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak nem történik semmi különös. Hétvégén meg volt Fanni névnapjának 2. felvonása, ruhákat kapott, főleg nyáriakat.

Dolgozom ezerrel, de holnap hál Isten szabadnapos vagyok, remélem jó idő lesz, tudunk sétálni Fannival. Jöhetne már az igazi tavasz!

Boszi: anyu mondta, hogy megnyilt már a Játszóház.
Valamelyik nap megnézhetnénk. Én jövő héten szabadságon leszek, ráérek :lol:
Kinek lenne kedve jönni?

horvviki
 
 


Játszóba mennénk,de én még itt leszek a Balcsin.
Majd beszámoltok milyen volt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok,

en is, illetve mi is Bekason lakunk a Balint Gyorgy utcaban. Mivel nem igen ismerek errefele senkit szivesen beszalnek a dumcsiba ha nem banjatok. A "mi"engem, apat es 5 hos. Bence fiunkat takarja :o))
kristinka
 
 


Boszi: el is felejtettem, hogy a Balcsin vagy :(
Esetleg Helga?

Kristinka: üdv itt :lol: Mesélj egy kicsit még magatokról. Miket csinál már Bence?

horvviki
 
 


Jaj, én elfelejtettem bemutatkozni Kristinkának az előbb.

Rólunk röviden-tömören :lol: :
Mi a Szilke utcában lakunk, Fanni lányunk 19 hónapos, akire a nagymama vigyáz napközben, mert én visszamentem már dolgozni.
30 éves vagyok, és első baba Fanni. Jelenleg nem is tervezzük a másodikat, még mindig a szülés "élményeit" heverem ki :) Fanni a János kórházban született természetes úton. Most már egy nagy dumás csaj, igaz a háromnegyed része még halandzsa, de be nem áll a szája....

horvviki
 
 


Szia Kristinka! :wink:

Mesélj kicsit magatokról!

Én a Juhász Gyula utcában lakom kis családommal. Egy gyermekünk van, Gáborka,aki 2 éves. Terveztünk másodikat,de sajnos dec. 20 ót cukorbeteg lett. :( A kezdeti sokkon már túl vagyunk,de megemészteni sosem fogom,hogy miért pont az én gyermekem??? :(
Én még jó ideig nem dolgozom,állandó felügyeletet igényel.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Meddig maradtok a Balcsin?

Kia!
Levi jobban van már?
Lakással mizujs?

Kristinka!
Bár Én nem Bp-en lakom... Teljesen véletlenül kerültem ebbe a topikba.
Mi BAZ megyében lakunk, a férjem és Bogi lányunk, aki vasárnap lesz 4 éves.Én 28 éves vagyok. Tesóbaba tervben van, ha minden úgy megy ahogyan elterveztük, akkor a 2010-es év lesz a mi évünk.
Bár ha Bogin múlna...

Szombaton az Auchan tele volt kisgyerekkel. Egyszer nagy hangosan megkérdezte: "Anya!Szülsz majd Nekem még egy kislányt?"
Ja és tegnap este megkérdezte, hogy születnek a kisbabák :lol:

Én meg táppénzen vagyok. Utolért a most divatos vírusfertőzés. Nálunk most jelentkezett az influenza. Bár szerintem Én nem influenzás vagyok, azért elég kellemetlen ez is.
Lázas vagyok, meg irtóra köhögök.
Tegnap este Boginak is volt hőemelkedése,de átaludta a du.t+az éjjelt, reggel nem volt semmi baja. Reggel 5-kor, mikor apa kelt, közölte, hogy Ő nagyon éhes :lol: Ebből gondolom, hogy nála ennyi volt.
A múltkori kötőhártya-gyulladáson úgy átesett, hogy reggelente kicsit csipásabb volt a szeme, mint általában. Ilyenkor látok valamit abból a sok 1000 ft-ból, amit immunerősítőkre költünk havonta :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Gani,
Jobbulást nektek!
Nálunk apa volt beteg a múlt héten, sőt szombaton este 39,5 fokos láza volt. Nagyon megijedtünk, hogy influenza, de aztán másnap látványosan jobban lett. Ma viszont Áronom kezdett el köhécselni :(

Viki,
Érdekel a játszóház! A jövőhéten valamikor?

Boszi,
Igen, szegény mamád már túlzásba viszi az aggódást :(
Nem lehet könnyű elviselni ezt sem.....

Kristinka,
Üdv köztünk! :)
Mi a Hollós Korvin Lajos u-ba lakunk, Áron nevű 2 éves kisfiunkkal.


Na, lassan rakok föl én is egy-két képet :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára thelga 2009.03.17 11:03-kor.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kép

Itt kicsit sírdogál, mert megfogta a tűzijáték csövét, ami forró volt:
Kép
Kép

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Gani 2 hetet vagyunk lent,tehát majd március 29-én megyünk haza. :wink:
Elkapott itt is takarítási láz,de ez csak anyunak jó,mert nem kell megcsinálnia sok mindent. :lol: Délelőtt kitakarítottam a fürdőt,előtte nap a kis szobát!Szóval nem unatkozom,még akkor se,ha alszik a manó! :D

Helga nagyon jók a képek! :wink: Látom Áron nem fél a tűzijátéktól! :P

A betegeskedőknek jobbulást kívánok! :P

Délután vásárolni megyünk anyuval Gábor napra! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Áronnak!
Nagyon tetszett neki a tűzijáték - látom :lol:

Levi még most is beteg, tegnap voltunk a dokihoz...
Azt mondta ez már nem vírus... írt fel 2 gyógyszert...
Egy hét múlva ismét megyünk.. addigra talán meggyógyul és megkapja végre a 15 hós szurit.
Levi új szava most a kakaó. :P
Mostanában felmászik mindenre, hogy elérje azt a dolgot, amit kinézett magának...
kész életveszély :shock:
Rohangál egész nap - nem hízik semmit... :?

Gani
Ti már a kiváncsi, kérdezgetős korszakban vagytok :P
...de jó is lesz majd magyarázni Levinek, hogy mi micsoda, és hogy történik ez - az :lol:

Nika - költözés?

Kristinka
Szia!
Mi már nem élünk Bp-en. Dec-ben jöttünk haza Szabolcs megyébe...
Levi nekünk is első baba... terv már van.. ősztől jöhet a 2. :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Voltam a C&A-ban és ezt a farmerszerkót nem tudtam ott hagyni :)
Kép Kép

Helga: akkor még egyeztetünk a héten, hogy melyik nap jó a játszóház. Remélem szép idő lesz jövő héten...

horvviki
 
 


Sziasztok,

koszonom az uziket :D Nos hát hol is kezdjem. Igazábol 4 éve lakom Magyarorszagon ebbol egyet Budakalaszon laktam a parom szuleinel es 3 eve lakunk itt Bekason. Szlovakiabol szarmazom a hatartol 20km re laktam. Bence 2008. okt. 6-án szuletett, 14 ora vajudas utan a Margit korhazban, dr. Magyar Attilanal. Nagyon eleven baba, allandoan jar a keze-laba. Kb. 2 hete megtanult atfordulni a hasarol a hatara, azota problemas az elalvas mert hason alszik, igy amint lerakom az az elso hogy megfordul. :D Apa sokat dolgozik, igy nagyon sok idot toltunk itthon kettecsken, de ha mar nagyon tele van az a bizonyos hocipo akkor oszzepakolok, gyerek a kocsiba es irany anyu egy par napra. :lol: Mivel Bence is "csak" sikerult, kicsit kesobbre terveztuk, ezert most nalunk meg nincs szo kovetkezo babarol, bar en szeretnek. Egyebkent 27 eves vagyok.
Nem nagyon erek ra napkozben igy csak ilyenkor este tudok irni, sajnos...
Megegyszer koszi a szivelyes fogadtatast, es mindenki aki beteg az hamar gyogyuljon meg, es boszibabanak pedig nagyon sok kitartast es erot...
kristinka
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki nagyon szuper a szerkó! :lol:
Jól vagyunk. Tegnap nagy bevásárláson voltunk anyuval. Gabika megint sok mindent kapott. :D
Nem tudom ott milyen az idő,de itt írtó nagy a szél,szinte orkán erejű,szürke az idő,lehet hó is lesz. Ma nem is voltunk kint.
Gabikának ma jó cukrai voltak,de az étvágya borzasztó! :roll: ,
Se leves,se krumpli,se rizs,se zöldség,se gyümi,rántott hús se kellett ma neki,amit szeret,csak keksz! :roll: Már írtam diatetikusoknak,mert ez nem állapot,meg persze beszélni fogok a kezelődokinkkal!

Mamám írtóra ideges még mindig Gabika miatt! :roll: Ma is felmérgesített ebéd előtt,s még én voltam a rossz,mert rámerek szólni erélyesebben. :roll: Mert szerinte olyan nem lehet,hogy elfogy a türelem. Annyi szörnyűséget lát a Tv-ben,hogy rögtön beleéli agát. Egyszer pl olyat látott,hogy egy kisgyerek a ksitesóra rácsukta a mosógép ajtót és elíndította. Nekem is mondta,hogy szereljünk lakatot a mosógéphez! :shock: Mert ki tudja mit csinál majd Gabika! Én mindig figyelek rá,és azért nem kellene ilyenekre gondolni. Én már nem szeretek Tv-t nézni.
De ma is mikor vmit kérdezett,és nem voltam vele tisztában még csodálkozott is,hogy mi az,hogy mi nem nézünk mindig Hiradót,és nem tudjuk ezt! :shock:
Szóval elhiszem,hogy anyunak nem könnyű sokszor vele! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Fanni az éjjel beteg lett, taknya-nyála egybe folyik, és lázas, és persze extra nyügi. Szinte semmit nem aludtunk, már előre félek a mai éjszakától..

Na mennem is kell, hiszti van....

horvviki
 
 


Viki jobbulást Fanninak,remélem hamar túl lesztek rajta! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Viki,
Hogy van Fanni? Gondolom, játszóház inkább csak a jövőhét vége felé ezek után.... :(
A farmerszerkó eszméletlen! Mint egy gyerekmodell :)

Boszi,
Sajnálom, hogy Gabika nem eszik :( Baromi stresszelő ez még normál helyzetben is, akkor meg pláne, ha cukros a gyerkőc :(
Mamád: hát nem lehet könnyű

Tegnap voltunk tanácsadáson, két éves státusz: 12,3kg és 91cm.
Elég sokat dumált, meg is dicsérte a dokinéni :)

Kristinka,
A Margit kórházban működik a terhesgondozás is?

Kia,
Levikének jobbulást! Sajnálom, hogy így elhúzódik :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


előszőr is bocsika hogy ritkán jövök :)

költözés jövő hét vége lesz ott is internet jövő pénteken már kötik be oda :):):

Gergőnek kijött a 19. foga minden szösszenés nélkül :) már csak egy van hátra :):)

továbbra sem beszél csak néha egy két szót lusta a lelkem :) a hoppá,nem,na,kukk, ennyi megy meg tegnap mondta hogy anya és közben meg fogott hogy figyeljek rá szóval szép lassan csak rájön hogy jó beszélni :):):):):)

Kia: Levinek jobbulást

Viki: farmerszerkó szupi ügyesek vagytok Fanninak meg jobbulást

Gani: és hogy reagáltad le a kérdést? én azt vallom hogy mindig válaszolni kell neki az ilyen kérdésre persze csak az ő kis szintjén :)

Boszi sajnálom én is hogy Gbaika nem eszik rendesen mamádat is sajnálom hogy ennyira aggódik ez már azért elég durva sajnálom anyudat hogy ilyen nehéz neki a mamáddal


Helga: jók a képek a szülinapról jó nagy fiú már Áron Gergő csak 90 cm-volt :):):)igaz 15 kg :):):):)

Kristinka üdv itt köztünk én már csak volt Békási vagyok a jendrassikban laktam 1983-2005-ig :):):
csak megismertem a páromat aki itt lakik és hát jöttem vcele :) van egy két éves kisfiunk és tervezzük neki a tesót de én már nehezen esem teherbe mert 39 leszek az idén de úgy vagyunk vele hogy szeretnénk de nem teszünk meg érte mindent vagyis nem megyek dokihoz vagy ilyesmi ha jönni akar a tesó jönni fog ha meg nem úgyis jó :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,

Tudom azt irtam hogy nem igazan erek ra napkozben, de a bevandorlasi hivatalhoz kellett ujbol a tegnapi sikertelen ugyintezes utan idopontot foglalni.

a multkor kimaradt, hogy Bence kb. egy honapja megbetegedett. Horghurutja volt, ami ket het utan atvaltott tudogyusziba. Volt gyerekkorhaz(szerencsere nem kellett bent maradni, csak oda kuldott a gyerekdoki), rontgen stb. Tegnap voltunk kontrollon, es mostmar hivatalosan is gyogyultnak szamit a gyerkoc. De hogy azert ne legyen minden olyan kerek, kideritettek, hogy vashianyos a gyerek. Na de ez legyen a legnagyobb baj. A vervetelen 4 tunderi nover lyukat beszelt a gyerek hasaba, es teljesen elfelejtett sirni :o))
Thelga- Igen a margitban van terhesgondozas is, minden dokinak van kulon idopont amikor rendel. Mondjuk nem szerettem oda jarni, mert mindig nagyon sokan voltak.

K
kristinka
 
 


Fanninak jobbulast.
Boszibaba-remelem a kisfiaddal azert hamar rendezodik a nem evos dolog
Nika-koszonom az uzit, sok sikert a baba projekthez :o))
kristinka
 
 


Nika!

Mondta, hogy felvágták a hasamat és kiemelték Őt onnan. Még jó, hogy nem simán szült, mit mondtam volna akkor :lol: :lol:

Vasárnap nálunk is szülinapi "parti" lesz, de még nem is tudtam takarítani semmit. Remélem holnap már jobban leszek.

Nem veszünk idén (sem) tortát, Mi csináljuk meg apával. Tavaly fehér marcipánnal vontunk be neki egy "3"-as alakot, most rózsaszín szivecske volt a kívánság :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Bocsika!
Mondtam és szültem :oops: :oops:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Fanni még mindig taknyos, elég szar éjszakáink vannak, alig alszik, mert nem kap levegőt, úgy tele van az orra. Kfújni még nem tudja, kiszívni meg nem engedi (képtelenség lefogni...) Napközben még csak-csak elvagyunk, de éjszaka.... már 3 napja nem alszom.

Helga: remélem azért jövő hétre rendbe jön Fanni és tudunk menni a játszóházba!

Gani: a hogy születnek a kisbabák kérdésre, ajánlom a Kisvakond és a kisnyuszi c. rajzfilmet :lol: Ha még nem láttátok volna, a Youtube-on keress rá a címre és nézzétek meg. Eléggé szemlélteti a dolgokat :lol: Meg is lepődtem, mikor először néztük Fannival...

Kristinka: ki a gyerekorvosotok itt Békáson???

horvviki
 
 


Jaj, elírtam a rajzfilm cimét: Kisvakond és a születést kell megnézni! :wink:

horvviki
 
 


Viki: Dr. Soos Anikohoz jarunk
kristinka
 
 


Sziasztok!

Már gyógyulgatunk..
Az orrát alig kell szívni és csak ritkán köhög... de most Anyós beteg :?
Remélem nem kap el semmit.

Fanninak Jobbulást! Szép nagylány a képeken az új ruhájában :wink:

Gabikának Jó étvágyat!

Majd jövök bővebben - addig... Levi:
Kép
Az új szemcsi:
Kép Kép
Ma ezt a játékot találta ki: :lol: (Anyós nem örül)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi lassan gyógyultak leszünk....
Már nem kell szívni az orrát - nem folyik és már csak nagyon ritkán köhög.
Remélem kedden megkapja a szurit.

Hol vannak az eltűnt emberek, pl Fiora?

Kristinka
...lassan fél éves nagyfiad van :P
Most ő a pici baba a topikban :P

Helga
Szép méretek. :wink:

Szerintetek nem gond, hogy idén nem hízott semmit Levi?
10.2- 10.25 kg....
Most csak nyúlik.... már az arca sem babás. :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Fanni még mindig beteg :? Folyik az orra, köhög, és még mindig extra nyügi. Néha be is lázasadik, de inkább csak hőemelkédése van. Ha nem javul holnapig, akkor most már leviszem az orvoshoz.

Kia: szerintem abszolút jó súlyban van Levi, és ilyenkor már sokkal kevesebbet híznak.
Te hogy tudod kiszívni Levi orrát? Fanni annyira sír tőle...

Kristinka: és meg vagy elégedve a Soos doktornővel?

horvviki
 
 


Viki!
Nem köhög vagy ilyesmi? "Csak" lázas?
Bogi is ordított anno az orrszívótól.Szó szerint le kellett fognom, hogy ki tudjam tisztítani az orrát. Mindezt egyedül, mert ugye apa csak hétvégén járt haza. Utáltam...

Itt annyira fúj a szél, hogy rossz kinézni az ablakon :(

Kia!
Szerintem sincs semmi baj Levi súlyával!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok,

Bence se nagyon birta az orrszivot. En ugy csinaltam hogy lefektettem a hatara, a ket kezet lefogtam a labammal, a feje pedig a ket labam kozott. Biztos mas igy csinalja igy csak gondoltam leirom.Ettol fuggetlenul o is kiabal, de legalabb nem tud nagyon mocorogni.
Viki:Nem tudom hova tegyem a doktornenit.
Ma voltunk tanacsadason, 7,5 kg a gyerkoc... Ja es kiderult hogy elfelejtettek beadni a prevenar 3. adagjat ugyhogy jovoheten szuri van.
kristinka
 
 


Gani: kicsit köhög, de nem vészes. Most délután elég virgonc, csak az orra folyik nagyon :?

Nekünk is van még egy oltásunk, a prevenar 2. adagja, aztán 6 éveg koráig semmi. Azt hiszem más oltást már nem fogok kérni (pl bárányhimlő elleni...)

Boszi, Helga: van cirkusz a Duna felöli oldalon, a buszvégállomásnál. Kint legelnek az állatok, van paci, csacsi, meg sok minden (csak autóból láttam...) Ha gondoljátok sétáljatok arra fele, biztos tetszene a fiúknak. Én is akartam Fannival, de amíg beteg nem tudok. Hétvégén lesznek előadások is, szívesen elmennék rá, de Fanni szerintem még nem ülné végig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára horvviki 2009.03.26 14:21-kor.

horvviki
 
 


Jaj, mindig elfelejtem, hogy Boszi Balcsin van :oops:

horvviki
 
 


Sziasztok!


Viki,
Jobbulást Fanninak! Ezek szerint még nem vagytok annyira jól, hogy a héten a játszóházba elmenjünk?
Egyébként olyan doktornénit ezen a környéken nem ismerek, akit Te leírtál :( Pedig jó lenne. Én még nem is hívtam a mobilján a mienket. Hétvégén, ha gond van, akkor irány az ügyelet :( (Tudod, Kaszásdűlőn van szombat-vasárnap de.)

Köszi a cirkuszt :) Lehet, hogy a hétvége felé, amikor már jobb lesz az idő, elmegyünk megnézzük az állatokat. Előadásra szerintem nem megyünk, nem hiszem, hogy Áron végig bírna ülni egy ilyet.
A hétvégén voltunk állatkertben, sajnos még nem jött be igazán, csak kevés ideig érdeklődött az állatok iránt és jobban érdekelték a nyugati pu vonatai :)

Ja igen, nálunk az orrszívó már elég jó barát, Áron simán hagyja, sőt néha magának csinálja :)

Kia
Szerintem is elég jó Levi súlya, ne aggódj!

Találkoztam Fiorával meg Zsófival. Zsófi már nagyon nagy lány, 1 éves lett a napokban :) És már jár :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok,

Viki,
van abban valami, amit mondasz a dokirol. Nekem olyan fura, azert irtam, hogy nem igazan tudom hova tenni.
Az elso fura dolog ami vele kapcsolatban tortent, az az hogy csak ugy mellesleg kozolte hogy a gyereknek szivzoreje van. Erre kerdeztem, hogy most mi van ilyenkor, erre az volt a valasz hogy majd tanacsadason megbeszeljuk. Tanacsadason rakerdeztem, ujra meghalgatta, majd azt valaszolta nincs zorej... Na most akkor dontsem el. Nekem meg sose kellett ot kihivnom, gyorsan lekopogom.
Szerintem, sajnos nagyon keves olyan doki van amilyenrol irtal...
kristinka
 
 


Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a Mi Dr.Nénink egy angyal és párját ritkítja országszerte.
Igaz, nem a lakhelyünkhöz tartozó gyermekorvoshoz járunk, hanem 35 km-el odébb (ahol laktam, mielőtt férjhez mentem.Nekem is Ő volt a dokim, lánya nagyon jó barátnőm volt az ált.iskolai évek alatt). Néha terhes az orvoshoz járás ilyen távolságra, de a Dr. Nőért mindent. Bármikor hívhatom a mobil vagy a lakása teloszámán. Szóban mindig segített, még receptet is írt föl rendelési időn kívül, meg esti órákban el lehetett hozzá menni a házába, hogy megnézze Bogit. 1,5 évesen majdnem kórházba kerültünk, Ő mentett meg ettől, mert inkább minden nap kijött házhoz, (a szüleimnél voltunk akkor addig, míg Bogi fel nem épült)csak, hogy Ő maga kezelje, ne a kórház.
Ódát bírnék róla írni :oops:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gabikának és apukájának is nagyon boldog névnapot kívánunk :):):):):):


Istenem nemrég drukkolrunk fiórának a kicsi lányhoz :):):):)már egy éves

Kis betegeknek jobbulást kívánunk :)


Dokival vagy szerencséje van az ember lányának vagy nem :) nekünk nagyon aranyos dokinénink van :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika nagyon szépen köszönöm a 2 pasim nevében! :lol:
Később írok csajok,csak nem nagyon volt eddig időm!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika! Nagyon Boldog Névnapot!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Bogi! Nagyon Boldog Szülinapot! (lemaradtam, de a 8 napban még benne vagyok :) )

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Helga!
Köszönjük szépen a köszöntést, ari vagy!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Viki!
Fanni, hogy van?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok,

hat gani gratulalok a dokinenihez. :D Tenyleg ritka az ilyen...
A Gaboroknak en is boldog nevnapot kivanok. A szulinaposnak is hasonlo jokat. :D
Mozgalmas hetunk van, Bence a heten negykezlabra allt es hintazik, illetve mostmar kulonos technikaval probal eljutni a kiszemelt targyig, negykezlabra all, majd hasra esik, most igy kozlekedit. Na de ami meg ennel is jobb, lett egy fogunk :D :D :D Ugyan meg csak inkabb erezni mint latni, de akkor is...
kristinka
 
 


Helga és Kristinka nektek is köszönöm a köszöntést! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gabikának boldog névnapot!

Fanni ma már talán kicsit jobban, kevésbé folyik az orra, néha-néha köhög még. Itt szépen süt a nap, így délelőtt végre sétáltunk egy kicsit. Elmentünk a cirkuszig. Megnéztük a pacikat, púpútevéket. Fanninak nagyon tetszett. Közben megkérdeztem a jegyárakat, óvodás korig ingyenes, felnőtteknek 1800 a legolcsóbb, 2400 a legdrágább jegy. Ma és pénteken 6-kor, szombaton-vasárnap 3-kor és 6-kor van az előadás, ami két órás. Gondolkozunk apával, lehet elvisszük Fannit, ha megunja kijövünk, megyünk egy kört, aztán visszamegyünk, amíg bírja. Végülis múltkor az egy órás télapó ünnepségét is tátott szájjal végig ülte :roll: (Bár lehet félne, mert most amikor lent voltunk és "megszólaltak" a pacik, akkor mindig bújt hozzám...)

Ma délután anyuval elmegyünk vásárolni, szombaton anyóshoz megyünk ebédre, vasárnap pedig a vasúttörténeti parkba megyünk. Bicikli kiállítás lesz, tesómék cége kiállít, kint lesznek, és kimegyünk megnézni. Tesóm szerint lesz egy csomó gyerekprogram is. (persze csak ha nem szól közbe Fanni betegsége...)

horvviki
 
 


Sziasztok!

Régen írtam,mert nem nagyon volt időm.
A cirkuszról én tudtam a mi oldalunkon,de még szerintem nem ülné Gabika végig az biztos! :lol:
Napos és hűvös napok váltakoznak itt,sokat vagyunk kint a levegőn,ami meg is teszi a hatását,mert délelőtt és délután is 2-2 órát alszik. :P
Viszont ami miatt el vagyok eléggé keseredve,hogy már 4 napja nem eszik főtt ételt,pedig minden nap neki más van készítve. Eddig minden levest megevett,most már azt se fogadja el! :roll: Nagyon rossz és nehéz,mert egy nagyon jó étvágyú,nem válogatós gyerek volt.
Ma csináltam neki finom túrógombócot neki,remélem annak örülni fog. Azt kell készíteni,amit elfogad,minden nap mással próbálkozom,nem adom fel,de nem könnyű sajnos! :roll:
Balatonon már nem egyszer voltam lent vele,köztük tegnap délután is,nagyon szép! :)
A fényképezőnk viszont úgy tűnik végleg elromlik,le kell cserélni. Feltöltöm az elemeket,s már rögtön úgy érzékeli,mintha merülne,és 10-15 kép után le is merül teljesen. Apjuk azt mondta,majd kapok tőle egyet ajándékba a névnapomra! :P
Voltam fodrásznál is a héten. 6 hónap után már ideje volt nagyon is! Vágattam nagyon sokat,tetszik nagyon,meg végre így hamar megszárad,és egyszerű! :wink: Apjuknak is megmutattam webkamerán és azt mondta nagyon csini! :P
Képeket majd otthonról töltök fel,nem hoztam el a kábelt.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki köszönöm neked is a köszöntést! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: