Új privát üzeneted érkezett!

Boszi - Boldog Szülinapot a kerifiadnak!
...milyen gyorsan megnőtt :shock:

Ma voltunk bababoltban - kapott nyári sapikat és bodykat Levi :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

valaszolva meg az elozo kerdesre. Nem a nyaralas miatt kell az utlevel... Eleg hosszas lenne leirni, de ugyet intezek otthon Szlovakiaban, es ahhoz kell. Sporolni, azt meg muszaly, mert megemeltek a lakas torlesztonket, es ez kicsit nagyon felboritotta a dolgainkat.
Ebredes van, majd meg irok.
kristinka
 
 


Sziasztok!

III. kerületi Bababiztonsági szakboltunkba keresünk részmunkaidős üzletvezető-eladót.

Kereskedelemben szerzett gyakorlat és csecsemőszoptatási tapasztalat előny.

Jelentkezni lehet a 06-70/365-2390-es telefonszámon, vagy a tiva-med@rubicom.hu e-mail címen.

KépKép
snoopy
 
 

 
 

Sziasztok!


Én fogytam 1/2 kg megint,pedig semmit nem csináltam!Már -ban vagyok a terhesség előtti súlyomhoz képest!

Gabikának megint inzulint kellett emelni,mert a múltkori emelés nem volt elég sajnos. Egész nap 14-es cukrai voltak,ami nagyon rossz!

Most a reggeli 6 helyett 8-at kell kapni,este maradt a 3,5. A doki még azt is mondta,hogy a combjait mellőzzem most,a karjaiba kapja vagy a hasba,a köldök mellé. Oda még nem is adtunk,kicsit félek,remélem nem fog neki fájni.

Kia igen nagyon hamar megnőtt a kerifiam,s lehet jön a kistesó ott!



Héten lesz a kerifiam 1 éves,szombaton megyünk bulizni.

Tudja vki,hogy a Margit szigeten szokott lenni vmi program május 1-én? Nyitottam egy topikot erről,de senki nem válaszolt még.
:lol: Még nem tudni,nemsokára tesztel a barátnőm.
Hajra nektek is a tesóprojekthez!

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabikának hőemelkedése van: 37,5Remélem nem lesz lázas!

1 hete volt lázas,s most megint?

Sajnos még mindig taknyol nagyon,gondolom azért! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Megjöttünk Szegedről, nagyon jól éreztük magunkat, bár Áron erősen feszegette a határait :) Magyarul egész nap rosszalkodott, olyan dolgokkal akart játszani, amik tiltottak, így volt hogy egész nap a "ne, ne csináld!" mondat ment :(
Autóval mentünk, ami ott is maradt, Áronapu vonattal jött vissza, és ment Izlandra a konferenciára, majd ismét levonatozott Szegedre értünk. Sokat gyakoroltam, ami nagyon jó volt, jártunk apukámnál a szanatóriumban, a kiskertünkben, meg Ópusztaszeren is.

Remélem, jobban vannak a kis betegeskedők! :(

Nyaralás: mi nem tervezzük, lehet, hogy egy-két nap még bele fog férni, de balatoni nyaralás nem hiszem :(

Május 1-én valami program a Margit szigeten??? Hát az Óbudai szigeten szerintem lesz valami, mintha tavaly is lett volna.....

Kia,
Remélem, sikerül eladni a lakást ennyiért és még fel tudjátok venni a szocpolt.....

Kristinka,
Mi is pont mostanában intéztük Áronnak az útlevelet :)

Boszi,
A Húsvéti egyveleg nagyon jó!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Helga akkor nem unatkoztál. :roll: Húsvét jól telt? Áron élvezte?
Gabika este végül lázas lett,s ma meg hőemelkedései vannak. :roll:
Szegény nagyon bágyadt,fáradt,egész nap pihen.
Ma csak gyors lementünk a gyógyszertárba és a boltba,de a játszóra most nem,majd ha jól lesz! :wink:

Többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi: Gabikának jobbulást ++++++++++++++

Helga örülök hogy jól éreztétek magatokat :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


A tegnapi hőemelkedős nap után,ma reggel nem volt semmi,csak ebéd után,délután meg lázas lett megint: 39,2! :roll:
Levittük a dokihoz most este: dobhártya hurutja van! :( Kapott rá antibiotikumot szirupban,amit alig lehet neki beadni! :roll:
Jövő héten még vissza kell menni a mi dokinkhoz,mert most nem ő rendelt.
Remélem rendbe jövünk hamar,mert már eleget betegeskedtünk!
Szombaton lenne a buli is,hát nem tudom még.... :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi,
:( :cry: Nem jó hírek! :( jobbulást Gabikának! Hiányoztok ám a játszóról :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Dobhártya hurut :shock: Az eszem megáll. Gondolom bakteriális fertőzés lehet ez is, vagy netán huzat is okozhat ilyet? Nem elég nektek a cukorprobléma, még csak nem is szimpla nátha boldogít benneteket, hanem egy ilyen agyrém. Sajnálom. De már jön a jó idő, hátha lenyugszanak a bacik :roll:

Én meg rohanok, mert ma nyílt nap lesz az oviban és most korábban kell menünk.

Szép napot nektek!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Gabika jól van,láz szerencsére nincs.
A gyógyszert elég nehéz beadni neki,de hát ez van! :roll:
Nem is tudom,ha nem kapna multivitamint,és nem porszívóztuk volna az orrát,akkor milyen beteg lenne?

Jövő hét előtt most már nem megyünk a Játszóra,de akkor remélem sokat! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Majd jövök bővebben is...

Mi nem vagyunk jól. :(
Szerdán kihívtuk a dokit, egész nap hányt Levi - kapott szuri, csüt-ön reggel ismét hányt -
elmentünk a dokihoz - írt beutalót. 15 után pedig mentünk a kórházba.
(közepes kiszáradás és hólyagos torokgyuszi)
Kapott 3 infúziót, vérvétel,.. stb. Pénteken majdnem délben jöttünk haza...
egyre több volt a beteg gyerek - azt mondták lesz egy kis járvány.
Most pedig tele van pöttyökkel (az Augmentint már nem szedjük, de van Fenistil,
Cataflam és Normaflor), ma is voltunk e miatt az ügyeletre.
Két napig semmit nem evett - a kórházban az infúzió mellett volt cici, tegnap is csak cici
(még jó, hogy van) és húsleves ment le.

JOBBULÁST GABIKAAAAAAAAAA!!!!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boszi: hogy van Gabika?

Mi egész nap csavarogtunk, voltunk a Dunaparton ebédelni, aztán sétáltunk, játszótereztünk. Holnap viszont nekem meló van... :?

Egyébként semmi különös nincs. Már mindannyian meggyógyultunk.

Többiek mizu?

Pár kép máról: Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!

Kia
nem semmi,amit leírtál,mielőbbi gyors gyógyulást Levinek! :wink:

Mi már helyrejöttünk szerencsére. :wink:

Viki
jók a képek,Fanni is olyan nagy már! :P

Tegnap Vörösváron voltunk a kerifiam szülinapi buliján. Nagyon jól sikerült,Gabika is jól érezte magát nagyon. Voltunk jó páran,köztük a barátnőm jó barátnője,Molnár Ilona,aki szinkronszínésznő. :wink:
Olyan filmekben szinkronizál,mint a Született Feleségek,Hősők...stb
Szóval jól éreztük nagyon magukat,a barátnőm gyönyörű tortát csinált a kisfiának!
Hoztam pár képet,de majd lesz egy videómix is pár nap múlva,várom még az ő képeit! :wink:

Kép
Geri tortája

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Megint fogytam,lassan hízókúráznom kell! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


kia jobbulást lánykádnak :)

Boszi hát igen lehet már nem kéne fogynod :D csini vagy azért és nagyon jók a képek ügyoi a barátnőd ha ilyen tortákat tud csinálni

mi jól vagyunk kint van a 20. fogunk egyik csücske éreztük is mert gyerek két napja nem nagyon eszik most már értem miért :):):

ma levágtam ahaját :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Új vonalzóm van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kia,
Jobbulást Levinek! Nagyon rosszul hangzik ez a kórházas sztori! Kiszáradás? Szörnyű!!!! Hogy van most?

Nika,
Szupi a kép a kópé Gergőről! Áronnak is időközben kinőtt 2 hátsó rágófoga, ma vettem észre!

Boszi,
Aranyosak a gyereke, és tényleg csini van nagyon!
A kép és videómixeidet mindig megnézzük vagy 100x Áronnal :) "Babát, babát" felszólításnak nem tudok ellenállni :)

Viki,
De jó, hogy Te is jelentkeztél! Fanni rengeteget nőtt! Nagyon aranyos kislány......

Nekem mostanság ez a kép a kedvencem:
Kép

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hlega te kis hamis és itt stikában titkoltad???? Gratula a kistesóhoz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga hatalmas gratula a kistesóhoz! :lol: Jó sokáig titkoltad! :P Tényleg akkor most te is GYES-en vagy.
Azt nem tudod,hogy kapsz-e majd GYED-et és TGYÁS-t,vagy csak GYES-t. Nálunk most nem aktuális a kistesó ez a válság eléggé kimeríti a kasszát,de pár év múlva lehet lenne róla szó,és jó lenne tudni mit jár akkor nekünk.
Keresztfiam anyuja teljesen maga alatt van,mert azt mondta neki a nődokija,hogy válassza el a babát,mert míg nincs peteérés nem lehet terhes! :( A kisfia 1 éves,de még mindig iszonyat sok teje van,és nem akarja elválasztani még. Sokan meg simán teherbe esnek úgy is.

Mamám makacssága miatt ő is és anyum is beteg újra! :twisted: Nem engedett befűteni az elmúlt napokban a lakásba,mert minek öltözzön fel anyu,ha fázik! :shock: De azért fürdés után nem vmi egészséges!
A mamának is hörghurutja lett,persze először arra se akart semmit szedni,anyu is taknyol megint nagyon,de dolgoznia kell.
Most megint 10.000ek mentek el a gyógyszerre sajnos!

Mi jól vagyunk szerencsére!
Elmondhatom,hogy jó pár napja nagyon jók a cukraink! :D
Holnap viszem dokihoz Gabikát,hogy nézzen rá a fülére,hogy minden ok-e vele,meg megint piros sokszor a szeme és az arca is,nem tudom mitől! :shock:

Nika nagyon csini lett Gege! :lol:
Lassan mi is megyünk megint fodrászhoz!

Bilizéssel ki hogy áll?

Nálunk még semmi,mert nem ül rá,nem akar! :roll:
Remélem nyáron már szobatiszta lesz!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika,
Köszi a gratulációt! Igen, a 12. hetet meg szerettem volna várni a bejelentéssel......
Október végére várjuk Őt. A 7. és a 12. héten láttuk már uh-n a babát, nagyon aranyos volt, eddig minden rendben vele, hála. Megcsinálták ingyen a kombinált tesztet, az is tökéletes lett.
A 16. héten AFP aztán genetikai uh a következő lépések.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Hú Helga, kellett 2 perc mire leesett a dolog... :lol: :lol: :lol: Hatalmas gratula Nektek!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Helga
Új vonalzó? :lol:
GRATULÁLOK!!!!!!!!

Már szerencsére mi is jól vagyunk.
A torka szép, a kiütések elmúltak és ismét csak napi 2 cici van...
Édesek a gyerekek (Áron és a lányka kézenfogva :P , Boszi - nagyon szép volt
a torta is, és nagyon vékony, csini vagy :wink: , Fanni már olyan nagylány,
Gegének jól áll az új séró...)

Boszi - talizunk Blellén?
Nyáron (2 hónap múlva)- ha visszaszólnak, hogy elfogadták az igénylésünket -
balatoni nyaralás lesz :lol: ..és jön Anyu és Apu is (unokázni, pihenni) :P

Boszi
Peteérés.. nekem sincs... (már 4 hónapja nem jött meg :shock: )
Jobbulást Anyukádéknak!

A héten voltunk háznézőben is - ide 20 km - egy kisváros...
Nem voltak épp a legjobbak.. na és persze messze is van, főleg, ha minden
nap kell utazgatni gyerekkel.
..már főleg azokat nézzünk, amelyiket Bp-ire akarják cserélni..

Gegének Gratula a 20 foghoz - Ő már nem "szenved" egy ideig :roll:

Kórház:
Kép
Ezeket is vettük a börzén:
Kép
Pöttyöske:
Kép
Mindenkinek Kellemes hétvégét
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia jó lenne találkozni! Mikor lesztek lent?
Mi most májusban és utána meg júliusban megyünk majd. :P
Képzeljétek lesz CUKORBETEG GYEREKNAP a Pólusban május 31-én! :lol: Tök megörültem neki,remélem el tudunk menni!

Helga hogy viseled a kismamaságot? :D

Viki
jól vagytok? Ma találkoztam anyuddal és Fannival a piacon! :wink:

Gani,Fiora és a többiek?

Boldog vagyok,mert Gabika cukra egy ideje nagyon jó! :P Jó lenne maradna is így!

Kia akkor még neked is van tejed? Nem semmi! Nekem Gabika 4 hónapos volt mikor megjött,nem volt sok tejem! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Köszi szépen a gratulációkat! Nagyon aranyosak vagytok!

Viki,
:lol:

Boszi,
Remélem, kapni fogok majd GYED-et és TGYÁST is! Bár ebben a gazdasági helyzetben már semmi sem biztos! Pl nem tudom, ránk fognak-e majd vonatkozni az új szabályok. A GYES-ből már most nehéz kijönni... pedig még csak most indult.... nem tudom, hányszorosát költöm egy hónapban??? :roll: :roll:
A barátnőd esetét nem értem teljesen! Ezek szerint még nem terhes? Mert ha terhes, akkor biztos hogy volt peteérése :lol: ha meg nem terhes még, akkor könnyedén ellenőrizheti, hogy van-e peteérése hőmérőzéssel. Én is ellenőriztem, hogy van-e peteérésem, mikor vállalkoztunk az újabb babára, és ugye én akkor még szoptattam, bár azért egy kétévest nem ugyanaz szoptatni, mint egy egyévest. Szerintem, addig ne válassza el a barátnőd a kisfiát, míg ki nem derül, hogy van-e peteérése.
Örülök, hogy Gabika cukra kezd beállni! Nagy könnyebbség ez Neked. Jó ötlet a találkozó, biztos hasznos lenne hasonló problémákkal küszködő családokkal eszmecserét folytatni!

Kia,
Örülök, hogy Levi sokkal jobban van! Szurkolok, hogy sikerüljön eladni, vagy elcserélni a lakást! Vannak különben érdeklődők?

Kismamaság: az elején egész nap émelyegtem, hála, nem hánytam, de az émelygés elég rossz volt. Már elmúlt. Most a fáradság van soron. Délben is alszom egyet Áronnal, és este is rendre elalszom, mikor altatom :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Helga úgy legyen,de kíváncsi leszek majd a végeredményre!
Ha majd tudsz vmit jelezz légyszi! :wink:
A barátnőmnek a doki mondta,hogy nincs peteérése,azóta van kétségbeesve teljesen! :( Azt nem tudom,hogy hőmérőzést próbálta-e,de majd tanácsolom neki! :wink:

Holnap mentek vhova?

Ha nem esik akkor mi a Ligetbe szeretnénk menni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép

Kép

Kép
Ezek az új sapijaink! :P

Úgy varrta egy csaj 200Ftért,zoknik 120Ftbe kerülnek,és vannak még nacik is,meg más is.

Itt a link,akit érdekel:

http://www.expressz.hu/baba-gyerek/ruha ... -13738217/

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


képzeljétek pont tegnap este pisilt bele kisfiam a bilibe előszőr és ma reggel is :):):) de ez még csak játékból szerintem de lassan szerintem ráérez a kis drágám :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Alszik mindkét pasim, így van idő írni :P

Boszi
Jók az új sapik! Remélem a cukra beáll végre és így marad!
Ha minden jól alakul, akkor jún. 24. - júl. 1-ig leszünk ott.
Tej?
Az van, főleg most, hogy ismét napi 4-5 alkalommal kapott :lol:
Este már érzem, hogy majdnem tele van :lol:
Nekem megvolt néhányszor a szülés óta - max 5x :D ...de úgy fáááj :(

Helga
Jól teszed... pihenj sokat!
Két gyerekkel már nem lesz könnyű :P
Az új törvény... (GYED, GYES)...már a gondolatától is rosszul vagyok..
Lehet, hogy emiatt nem lesz egy ideig tesó.

A lakás
..épp ma hívta egy pasi a férjemet (mindenhová felraktam már a hírdetést - ő a myvip-en látta),
hogy elcserélné a házát... a gond az, hogy kb 40 km-re lakik :?

Nika
Gegének Nagy GRATULA!
Ügyesek vagytok! :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ma reggel is volt pisi a boiliben jó uton haladunk a szobatisztaság felé :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Boldog Anyák napját Mindannyiunknak!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok! :wink:

Először is mindenkinek Boldog Anyák Napját szeretnék kívánni! :wink:


Jól vagyunk,cukrok szuperek! :lol:
1-én kimentünk a Városligetbe! Gabika nagyon élvezte a dolgot! Jó sokan voltak,jó,hogy babakocsival mentünk,így haladni is tudtunk igazán! :lol: Kapott nagy kukaclufit,ami hazafele kidurrant,meg egy nagy játékcsomagot!

Anyák napja? Én ma kaptam Gabikától egy kis cserepes vörös rózsát! :D Olyan cuki volt,mikor odaadta! Apjuktól meg még egy hatalmas cserepes virágot kaptam.

Anyukáméknak csomagot küldtem a héten,meg is kapták,volt nagy öröm! :wink:
Készítettem neki és anyósnak is egy személyes ajándékot. Ma mind a ketten sírva hívtak,hogy milyen aranyos vagyok,ez milyen megható és szép volt! :wink:

Szerdán megyünk anyóshoz köszönte,ma nincsenek otthon.

Elvileg szombaton utazunk haza,ha nem jön semmi közbe,és 2 hétig maradok is lent!
:wink:

Nika nagy gratula nektek,csak így tovább! :wink: Gabika továbbra se akar bilizni,csak ruhában hajlandó rajta ülni. :roll:

Kia nem semmi,hogy még ennyi tejed van! :P
Sajnos akkor a Balcsin nem talizunk,nem leszünk akkor lent! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika Boldog Névnapot neked! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Köszönöm szépen :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
Én is Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon szép videókat készítettél a nagyiknak!
Ügyes vagy.
A neten? ..vagy egy programmal?

Hétvégén kirándultunk...
Levinek nagyon tetszett.. főleg a két szökőkút... :lol:
Kép Kép
Még hintáztunk is...
Kép

Holnap megyünk szurira (bhimlő)
Szegény Manó biztos nem fog örülni a fehérruhás dokinőnek... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


köszönöm szépen :)

Gergő két napja nem hajlandó bilire ülni d enem erőltetem :) majd ha akarja de azért mindig megkrédezem tőle :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mi megint betegek vagyunk. Előbb apa, aztán Fanni, mára én... Voltunk dokinál is, de szerencsére csak náthás. Viszont ez elég ahhoz, hogy semmi alvás ne legyen éjjel... :?

Boszi, nagyon jók a videók!

Nika: boldog névnapot! Bili... Fanni még hallani sem akar róla....

Találkoztam a dokinál Trécsivel is, ők is betegek, de egyébként jól vannak.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Nahát Helga! Míg Mi csak beszélünk a tesóbabákról, addig Ti cselekedtek :lol:
Kívánok Nektek gyönyörűséges 26 hetet :lol:

Mi is megvagyunk. Mostanában alig vagyunk benn a házban.
Csütörtökön lesz az oviban az anyák napja. Bogi kapott ünneplő ruhát+ cipit. Ő választott mindent magának. Választék volt bőven, Ő meg válogatott is rendesen :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Nika!
Boldog névnapot Neked! :P

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Nika,
Nagyon Boldog Névnapot!

Épp gratulálni akartam Gege bilizéséhez, erre a kis huncut ismét nem ül rá :) Egébként nagyon jó, hogy ilyen ügyi, sajnos Áron sem akar hallani sem róla, amint kiejtjük a bili szót, egyből nem a válasz!

Gani,
:) Lassan a 2010-es babákhoz is el lehet kezdeni a projektet :)
Gondolom Bogi már önállóan öltözködik, és választja ki a ruháit reggelente :) Kis hölgy már :) Majd tegyél képeket az ünnepségről!

Viki,
Jobbulást Fanninak! :( nem semmi, hogy mennyire le van gyengülve az immunrendszeretek :( Valami vitamint szedtek?

Boszi,
A videók, képek ismét szupik. Nagyon megható volt az anyák napi összeállítás, még engem is megrígatott (hiába a hormonok....)
Május 1-én mi rokonlátogatáson voltunk, 2-án a vácrátóti arborétumban (nagyon szupi hely, érdemes elmenni). Anyák napjára én is kaptam virágot, pontosabban Áron nem akarta odaadni, azt hitte, az övé :lol:

Kia,
örülök, hogy Levi jobban van! Nagyon szívszorító volt a korházas kép! Ezek az új képek, a kirándulósok sokkal jobban tetszenek :)
40km nagyon messze van.... gondolom, nem is igazán gondolkoztok el rajta! :( Hátha adódik jobb lehetőség is!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Nika
Ahogy jön a nyár, úgy lesz egyre kényelmetlenebb a pelus.. ő fogja kérni, hogy bilizik inkább :wink:

Viki JOBBULÁST Nektek , na és Trécsiéknek is (ha olvassa)!

Gani
Mi is várjuk a képeket!

Helga
Azon tényleg nem gondolkoztunk (40 km)..
Még a 20 is sok minden reggel, főleg egy gyerekkel :roll:

Már csak két szurink van hátra - a Meningoc. és a 18 hós,
amiket egy hónap múlva kap meg.
Levinek beindult a 12. foga is.
Tegnap csmellet rántottunk - olyan szépen ette egyedül :lol:
Végre rág rendesen :P
A legújabb szavunk az ótó (eddig csak büm-büm-nek hívta)... na és a néni
(mindenkinek mondja :P )
A nappaliban 2 falióra van.. mutatja az egyikat és mondja E (egy) ,
aztán a másikat TETN (kettő) :D
Már számolunk :lol:

Így mos fogat:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!



Bocsi,hogy nem írtam nagyon,de rossz dolgok történtek



Tegnap ebéd előtti idő is úgy telt,mint máskor.Délben kisfiam keltettem,cukormérés: 2,6Kicsit alacsonyabb lett neki. Gyorsan hozom a finom ebédet - mondtam neki!Nem telt el 1 perc és kisfiam elkezdett remegni,egyre jobban!Olyan szinten kapaszkodott belém,hogy a nyakamat véresre karmolta ki.Semmit nem akart elfogadni,csak sírt,és karmolt,és remegett!Gyors felhívtam a dokit,mert az őrület határán voltam,azt tanácsolta,hogy adjak neki gyorsan szőlőcukrot,gyümölcslét,amit elfogad,lényeg,hogy cukros legyen!Hát egyiket se akarta,de az édes keksz már bejött neki,és jobban lett utána!Úgy látszik most ez az érték nagyon kihatott rá,mert ilyen még sosem volt,pedig mértünk már ennyit párszor!Senkinek nem kívánom ezt,nagyon nehéz helyzet! Egyszerűen járkáltam fel-alá a lakásban a gyerekkel a nyakamban és nem tudtam mit tegyek!Sajnos ezekre nem lehet felkészülni,mint ahogy arra sem,hogy bármikor előfordulhat,hogy bekómál sajnos!

Rossz híreket kaptam nemrégen sajnos

Mama életveszélyben,megint az mint múltkor!Most vizsgálja az ügyeletes orvos,aztán viszi a mentő a kórházba.Se kép,se hang megint!Előtte 1 órával még jól volt,nagyon hirtelen történt minden.Anyu nagyon kivan eléggé szegénykém! Miért ez a sok rossz???

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gyors visszaolvasok!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia nagyon jók a sétálós képek!
A videót Windows Movie Maker-el készítem,ami alapból fent a gépen! :wink:

Viki nektek jobbulást,remélem nem sokáig betegeskedtek! :wink:

Bárányhímlőoltáson én is gondolkozom,még nem tudom mi lesz.
A párom attól lett vesebeteg anno 10 éves koráig,hogy csak 2 pötty volt rajta! :(

Tesóbaba nekem is fáj a szívem rá,de nem merjünk vállalni sajnos! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép
Anyák napján

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


jajj boszi nagyon sajnálom ami veletek történik sajnos a cukor ilyen legyen mindig nálatok kis keksz amit meg is eszik hogy ne legyen komolyabb baj
mamádnak meg jobbulást

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mamámnak odafele a mentőben sokszor epilepsziás rohama volt.
Éjjel aludt is,de megint voltak rohamai.
Nincs magánál/tudatánál. Néz,de nem tud kommunikálni,beszélni,enni! :cry: Az orvosok nem tudják sajnos megmondani,hogy javul-e a helyzet!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Most beszéltem anyuval,ott van a mamánál!

Össze-vissza beszél,nincs tisztában a dolgokkal!

Ennek ellenére holnap kiadja a kórház,mert tovább nem kötelességük ott tartani,mondván a rohamot megszűntették és kész!

Magyar Egészségügy,jellemző!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: