Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tényleg van élet!
Az ovival azóta volt egy nagy összezördülésem! Lyme kór gyanús volt a gyerek az első labor + lett, de csak bőrtünetei voltak, 3* kellett volna az antibiotikum és ovi nem volt partner ebben! De megengedték hogy oviba járjon, bennem és az orvosban fel sem merült hogy ne menjen....... Nem szeretném leírni a kálváriánkat, de megalázó volt......Szerencsére a véső vizsgálat - de ez 2 hét volt!
Még egy kirándulási lehetőség, ha egy kicsit túlmentek Budakeszin ott van az üttörővasút megállója, fel lehet menni a Normafához, jó délelötti program, mi többször kipróbáltunk, neten van menetrend a vasúthoz!
Manóci!
Igen dolgozom január végétől., és el is vaygok havazva rettenetesen. Új munkahely, Budakeszin a Rehabilitációs Intézetben , szintén főnővér, most kell indítanom az új osztűlyom, új helyen új főorvossal. Húzos kezd lenni, közben gyerek betegségek, közben suli szakdolival és államvizsgával és több hónapja húzodó fogproblémákkal. Szóval most nagyon sok!!!

Élvezzétek az itthon töltött hónapokat!
Üdv Mindenkinek

Kinga
döngy
 
 


Beusa :)
Benézek Hozzátok hétfőn (10-én) délelőtt a nyílt napon! Kíváncsi vagyok Rátok! :)

Puszi

KépKép
unique
 
 


Beusa :)
Nem tudom, mikorra érek át, mert a hétvégén a pulzusom 100 fölé ment, voltunk ügyleetn is, holnap (hétfő) délelőtt be kell mennem a XI.ker.-be a kh-ba a dokimhoz, nehogy baj legyen belőle... :(
Mindenképpen ellátogatok Hozzátok! Mi egyébként a Ritsmann-ban lakunk :)

Puszi

KépKép
unique
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Unique: vigyázz magadra! Ne idegeskedj! :)

Voltunk tegnap Rékussal a faluházban, nagyon jópofa volt, bár a színpadi előadás még nem igazán kötötte le...ha zene volt, akkor azért felpattant és táncolt a sorok között :):)
A kézműves foglalkozás is jópofa és érdekes volt, és gyönyörű dolgokat lehetett vásárolni :)
2 hét múlva táncház lesz, azt mondták, valszeg azt nagyon fogjuk élvezni :)

Szép estét Mindenkinek! :)

Kép
Kép
agica123
 
 


Sziasztok,
Unique, Jó volt látni, ugye akkor most jobban vagy? Ez a vége talán a legnehezebb. Legalábbis én ilyenkor már alig mozogtam, inkább csak vízben.

Kinga,
ez olyan igazi dolgozó anyukásan hangzik. Tényleg nem egyszerű mindent egyformán vinni. A kirándulást tippet nagyon köszi, kipróbáljuk, korábban még Pestről sokat voltunk ott, de most még nem jutott eszembe, hogy innen sem a világ vége:-)

Ági,
Táncházról egyik barátnőm nagy rajongással beszélt. Talán egyszer mi is eljutunk, ha mást nem is, a zenét és a gyerektársaságot már Minna is élvezni fogja.

B

Beusa
Kép
beusa
 
 


Kinga,Fogad, suli :( :? azért fárasztó lehet már így dolgozni a család mellett!Igazad is van, én is még kiélvezem amit itthon vagyok :)
Örülök, hogy találtál akkor itt a közelben melóhelyet!De azért jobb, hogy minden új, mintha egy összeszokott csapatba csöppensz.Nem?Ott neked kéne alkalmazkodni, így meg te alakítod ki amit szeretnél :wink:
Amiről beszéltünk még rég, ha elkészül megpályázod azért?Az ittenit, vagy már maradsz majd ott?

Kirándulóhelyeket köszi, lányok :) Tök jók.És már lehet is menni, ha végre eláll az eső, és tavaszi idő lesz :!:
Vadasparkba mi is már készülünk :wink:

Unique,hogy vagytok?Mi volt a dokinál?
manóci
 
 


LányoK! Jól láthattam a jómúltkor, hogy a Faluközpontban lévő baba-mama bolt előtt egy ládában ingyen elvihető ruhákat tettek ki???
Nekem van egy zacskónyi, amit sajnálnék kidobni...nem tudjátok, oda lehet vinni? Valaki biztosan örülne neki...
Manóci: privi ment!

Kép
Kép
agica123
 
 


Sziasztok,

Köszi a kérdéseket, jobban vagyok. Kiderült, hogy a pajzsmirigy alulműködésemre kapott Tyhroxin túl sok lett a szervezetemnek, így csökkenteni kell az adagot. Konkrétan felezni :)
Úgy látszik, a babó egészséget teremt a szervezetemben magától is. :) Na felment kedden 120 fölé a pulzusom, de most már 90 körül van :) Végig pihentem a hetet, Laurára vigyáztak a nagyszülők. Most már sokkal jobb :) Úgy látszik, vigyáznom kell magamra, ami nem könnyű egy 2 éves kislány mellett + munka mellett :(

Bea :)
Nagyon klassz a CSANÁtok!!! :)

Puszi mindenkinek!

KépKép
unique
 
 


Agica,
A védőnőnek is érdemes odaadni a kinőtt ruhákat, ő pedig elviszi a megfelelő családoknak.
Unique,
neked milyen gyakran nézték a pajzsmirigy működést, nekem most terhesen havonta kell járnom vérvételre.
taffy
 
 


Köszi Taffy, látod, erre nem is gondoltam :):)
De így még egyszerűbb :)

Kép
Kép
agica123
 
 


Taffy :)
Nekem nem volt előírva, hogy havonta menjek vérvételre, pláne, hogy az OEP elvileg csak 3 havonta finanszírozza a szurit. (persze tök mindegy, mert mindig magán alapon megyek :) ) Amikor amúgy is mentem, akkor nézettem mindig TSH-t.
Most, hogy feleztem az adagot, a pulzusom még mindig 100 körüli, de a védőnénink szerint ez terhesen teljesen normális. Jövő héten csináltatok egy vérvételi kontrollt újra.


Mindenkinek nagyon kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

Puszi

KépKép
unique
 
 


sziasztok,
Unique,
ha jól emlékszem tőlem csak 2x vettek vért anno. Elképesztő, hogy milyen különbségek vannak. Pedig én is a Szt. Imrében szültem. Nagyon alaposan kell tájékozódnik, hogy azt is tudja az ember, hogy mi mindent lehetne / kellene még..

Jó hír, hogy jobban vagytok?

Játszótérre kimerészkedik azért valaki ebben a télies időben?

Küldök egy programhírt is:
Április 3-án 10.00kor Környezetkímélő gyereknevelés címmel tartanak előadást az Ökobaba munkatársai: Széll Viktória és Kőszeginé Bujdosó Éva

Várunk mindenkit szeretettel a Babukában.

B

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!
Mi most jöttünk be nemrég, épp megelőztük a hóvihart :):)
De nagyon fúj a szél, majd lefagytam, de muszáj volt már Rékust kivinni, mert kezd zombi lenni szegény, ahogy én is....
Állítólag 7végétől jön a jóidő....én örömtáncot fogok lejteni az tuti :):)

Kép
Kép
agica123
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk!
Mint friss (lassan 4 hónapos) beköltözők, jelentkezünk. Ágicát, Rékát és Bulcsút már személyesen is ismerem, most szinte szembe szomszédok vagyunk. Vince fiam 21.-én volt 2 éves és 9 hónapos. :lol:

Örülök, h beindult a topik, pár hete jártam itt, és nem volt semmiféle mozgás, ezért nem is jelentkeztem. Sajna az nlc-n pedig nem leltem a másik topikra. Esetleg megtalálta valaki?

üdv,
Ficánka
ficánka
 
 


Minket elkapott a hóvihar, nem volt fini, dehát kell az ilyen tapasztalat is a vidéki gyeröknek. :lol: Ezt az oldalt visszaolvastam, és sok kapcsolódási pontot találtam. Vince is a Szt. Imrében jött világra. Programjavaslat is eszembe jutott, úgy tudom, h szombaton ALMA konci lesz az FH-ban. Mi nagyon szeretjük, és Ti?

Ágica,
egyáltalán nem tűntél zombinak! 8)

fic.
ficánka
 
 


Na halihó :)
Akkor sikerrel jár az álcázási hadműveletem :):) hihi

Néztem a szombati programot, de nem ismerem ezt a zenekart....Jók? Milyen zene? Szerinted Rékus nem túl kicsi hozzá?
11-re sajna vendégek jönnek, de előtte szívesen elmegyünk, mikor kezdődik?

Kép
Kép
agica123
 
 


Sziasztok,

Én már kb 5 napja ki sem dugtam az orrom.... És persze Laura sem. Annyira elegem van ebből az időből!!!
Tényleg kezdek zombi lenni. Ráadásul Laura már 3. hete beteg (először hasmenés-hányás, majd orrfolyás, most rekedtség...). Most azt nem tudom, h ez a homeopátiás szerektől van-e, h ilyen sokáig tart neki a kilábalás, de már kezd elegem lenni belőle, hogy ha 1x elkap valamit, az min 3 hét betegeskedés :-(
Szerintetek ez normális?

Totál be vagyok parázva, ugyanis második babónk a pocimban most lesz 34 hetes, és még nem fordult be fejjel lefelé... Mondtam a dokimnak, h farosan nem szülöm meg, ő állítja, h farosan is meg lehet szülni egy gyereket... Mindegy, erről nem nyitok vele vitadélutánt :-)

Bea :)
Én első kézből figyelem a játszóteret, nem sokan látogatják mostanság... :)
Annyira várom már, hogy mehessünk Hozzátok, amint Laurát gyógyultnak nyilvánítom, azonnal megyünk! Hányan vagytok most? Beindult a dolog?

Puszi

KépKép
unique
 
 


Unique, ne izgulj, vannak babák akik az uccsó pillanatban fordulnak csak be! Még van 6 hét!! Az sok idő ám :)
Megértem, hogy zombi vagy, én kvázi 3 hónapja vagyok a 4 fal közé zárva, mert Rékus folyamatosan beteg....
Kitartás! És szerintem a lábadozási idő is normális. Mármint nem az, mert alapból nem kéne, hogy eddig tartson, de sajnos most olyan hülye vírusok vannak, a beteges időszaknak sincs még vége, a kajákban sincs meg az, ami igazán kell a szervezetnek, szóval nem csoda, hogy nehéz kikecmeregni! Én folyamatosan azt hallom mindenhonnan, hogy senki nem tud igazán meggyógyulni, vagy ha igen, akkor hetekig tart.
Na, most jól megnyugtattalak, mi?...
Mindenesetre jobbulást!!! És kitartás!

Kép
Kép
agica123
 
 


Ági,
http://www.almazenekar.hu/ a zenekar honlapja. tényleg jók nagyon, biztos vagyok benne, h tetszeni fog Neked és Rékának is! amennyiben egyébként szereti a lányod a zenét, akkor tuti, h be fog neki jönni :lol: nagyon tudnak hangulatot csinálni a fiúk. és ugyan gyerekzene, de nem semmi üntyürüpüntyürü, komolyan veszik a gyerekeket és a zenélést is, mi mindig nagyon élveztük, amikor hallottuk öket a MüPában.

Unique,
Laurának jobbulást, de végre itt a jó idő, süt Rátok a nap, biztosan jobban lesztek gyorsan! és igen, még az utolsó pillanatban is befordulhat a kicsike, hat hét még nagyon-nagyon hosszú idő. csak semmi izgalom, tudod, az nem használ egyikőtöknek sem!

ÉLJEN A TAVASZ!!!!!
Ma olyan nagyon jót játszottunk-beszélgettünk Rékával és Ágival a játszin, h csak na!
ficánka
 
 


Sziasztok!

Szabad csatlakozni? :) Mi december óta lakunk itt, Andris másfél éves. Ma találkoztam az egyik szimpatikus topiklakóval, gondoltam felveszem a fonalat, ha már így esett :) Szép lassan vissza is olvasok, hogy egy kicsit megismerjelek Titeket, de biztos már láttuk egymást a játszón, Ringatón stb.

Ficánka az nlc-n egy biatorbágyra költözők topic van azt hiszem.

Betegnek jobbulást, pocakosoknak kitartást!

Sziasztok,

Siba

Kép
siba
 
 


sZIASZTOK!
Köszi Zsuzsa a linket, mingyá megnézem :):)
Tényleg szupi volt a játszón, Rékus is nagyon élvezi, hogy végre kint is játszhat :) Azt hittem, jól bealszik majd ebéd után, de most is itt ugrál körülöttem :) Persze hulla fáradt...de "Léka nem aszik!" :)

Siba: üdv itten :) Hol laktok? Lakópark, vagy régi részek?

Kép
Kép
agica123
 
 


Ági,
és egyáltalán nem alszik már napközben? ééééédes, ahogy csacsog. nagyon szépen beszél már, akartam is a múltkor mondani, de jobb, ha nem elötte mondom, mert nagyon hallgatózik! :lol: ma cúnya idö van, mi meg megyünk gekkóba és az önkoriba is bekékvón ugrani, és semmi kedvem kimenni, dehát ez van. hétvégén remélem szép idö lesz tényleg, mert rengeteg tervünk van a kertecskét illetöen. az a fószer, aki lesz Nektek az építésvezetötök, mikor jött át? és hová valósi?

Siba,
halihó! nekem ismerös vagy! majd megnézem, hátha így meglelem, köszi!
ficánka
 
 


Hahó!
Zsu: tök változó, hogy alszik-e, van, amikor nem, de tegnap 5-kor elaludt ám :):) Fél órát aludt, utána viszont majdnem 1 óra nyüszi volt....De aztán minden oké volt megint, evett, játszott, csacsogott :) És 1/2 8-kor ugyanúgy ment aludni, mint szokott :D
Voltatok végül gekkoban? Látod, délutánra milyen szép idő lett :)
Rékus épp a játszón van a húgommal, Bulcsi meg a teraszon szunyál, én meg onlinekodom :) Meg közben porszívó, pogisütés, miegymás :)

Még nincs építésvezetőnk, 2 embertől kértünk eddig ajánlatot, egyik idevalósi Biára, a másik pázmándi. A biai no comm.... :oops: a pázmándi lesz a nyerő valszeg. Még van rajtuk kívül 1-2 ember talonban, de remélem, nem lesz rájuk szükség :)

Zsu, már akartam kérdezni, csak midnig elfelejtem...ha megyünk játszóra pl. nem gond ha becsöngetünk?? Hátha tudtok velünk jönni, vagy ilyesmi...nem akarok pofátlan lenni ám, szal küldj el nyugodtan.... :oops:

Manóci, merre vagy?? Nem tudunk menni ma táncolni :( Megjön Apa és rohanunk tesómmal bevásárolni, mert üres a hűtő és a spájz :( Holnap meg vagy 12-en jönnek hozzánk :)

pusszantás

Kép
Kép
agica123
 
 


Ági,
persze hogy nem gond, csöngess csak! már akartam telószámot is cserélni Veled, csak épp nem voltunk egymás közelében, amikor eszembe jutott, mer ezek a gyerekek állandóan mozognak azon a játszón! :lol: nem lehet könnyü így a két gyerekkel, h Rékus már nem alszik délben, még jó, h van segítséged! viszont az nagyon jó, h fél8-kor megy aludni a csajóca rendszeresen. gekkoban voltunk, kicsit lökött vagyok, mert 9 órára emlékeztem, és jól megáztunk, közben meg csak 10-re kellett volna menni. :shock: viszont elintéztük az egyebeket, és gekko után jöhettünk haza pihizni. V mindig nagyon elfárad.

Most jöttem haza Méta táncházból, és nagyon jó volt. A gyerektáncház végére értünk oda, és csak csodálkoztam, milyen sok gyerek van. Legközelebb április 11-én lesz, elviszem Vincét is, hátha tetszeni fog neki. A felnőtt táncház is nagyon jó, a zenekar szuper, nagyon jól tanítanak, tényleg szuper program.

Holnap meg Alma konci lesz, meg hallottam, h lesz valamikor bábelöadás is, még utánanézek.

Ja, ÁGI, 10.30-kor kezdödik holnap az Alma a zenekar honlapja szerint. Ha tudtok, azért gyertek el, még fél órára is érdemes. Persze megértem, ha készülnötök kell a nagy vendégeskedésre! Jó szórakozást!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok, és még azt, h süssön ránk sokat a nap! :lol:

cupp,
Ficánka
ficánka
 
 


Sziasztok!
A vendégsereg elmaradt, tegnap Réékus hányt a játszón, aztán zsinórban itthon is...Éjjel lázas lett, szal ma a Heim Pálban voltunk :(
Valami vírus...tök bágyadt, fel sem kel, de már végre iszik, így remélem, a kiszáradás kimarad :(
Tökre kivagyok :(
Vigyázzatok magatokra, remélem, jövő héten már rendben lesz (állítólag 2-3 nap alatt végig megy az emberen), és akkor tudunk talizni!
pussz
Fic: privi ment

Kép
Kép
agica123
 
 


Ági,
szegény Rékus, nagyon sajnálom! de az tényleg jó jel, ha már iszik. mit adsz neki, mit javasoltak a heimben? persze ennek a vírusnak ki kell ürülnie, de jó roboráló szerek vannak, amik szájon át adhatóak, és olyan hatásúak, mint egy infúzió. mástól is hallottam, h megint van valami hányós-hasmenéses vírus, sajnos a legtöbb gyerek ebben a korban legalább egyszer átesik valami ilyesmin. tudom, ez most nem volt túl bátorító, és megértem, h kivagy, tényleg a legrosszabb azt nézni, ahogy egy ilyen kicsi gyerek szenved. remélem, tényleg hamar végigmegy rajta, és h nem terjed tovább a családban! gondolok Rátok!
ficánka
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Ági,Rééékus Kép sajnáloom!!Ezek szerint csak beteg lett nem a kajától volt :(Igen ez egy jó makacs szenya vírus.Sajna egy hónapja mi is átestünk ezen.Borzasztó volt látni ahogy hánynak :( és rosszul vannak. Sajna nekünk sem tudtak rá mit adni, iszonyú sokat itatni, és Normaflort etetni velük!
Csóriknak olyan büdi volt a kakijuk is, tele volt a kis belük is a vírussal :evil:
Jobbulást nektek :!: :!: :!:

Siba,Üdv itt Biatorbágyon :wink: :) :)
manóci
 
 


Sziasztok!
Egyelőre nincs nagy változás, tegnap már egész oké volt minden, láza sem, "csak" az iszonyat szagú kaka :( De délután/este már játszott is, meg nevetett, szal tökre elvolt. Aztán ma reggel megint hányt :( Az összes innikét, amit reggel óta megivott, aztán azóta most nem hányt, most alszik. De úgy kell könyörögni, hogy igyon, enni meg szinte semmit :( Délelőtt evett pár kanál reszelt almát, amibe babapiskótát reszeltem, meg 2-3 kölesgolyót. Ennyi.
Sodioralt nem katunk itt Bián, ma hozza Apa Pestről meg vesz Normaflort is. Remélem, az helyrerakja kicsit a belső részeket és fog végre enni, mert így meg persze tök gyene :(
Na megyek, Bulcsi felkelt!
Pusza Nektek

Kép
Kép
agica123
 
 


sziasztok!

Ági,
sajnálom a csajszit, sajnos nekem is rövidnek tünt a 2-3 nap, amit írtál, csak nem akartalak ríogatni, meg gondoltam, hátha mégis! nálunk egy hétig tartott, több visszaesése is volt, és akkor kezdett enni, amikor már totál kivoltunk, és indulni akartunk a kórházba. ö is kölesgolyóval kezdte. de addig semmit sem evett. örülj annak a pár kanálnak is, az már szintén jó jel, ha legalább picikéket eszik. sodioral csúcs, és persze normaflore is, ez utóbbi még azért is szupi, mert totál ízetlen, észre sem veszik, h bejuttatjuk. sodioral narancsos ízesítésü, persze sós is kicsit, nem fini. Rékusnál gond a gyógyszer bevétele? mert ha egyébként nem gáz, pl. megeszi a nurofent, akkor ez is rendben lesz. pár nap türelem, és hidd el, újra megerösödik a kicsi lányod! drukkolok!

Manóci,
bocs, h így Rád rontok, csak egy kérdés: Te is voltál múlt csütörtökön a központban lévö játszin?
ficánka
 
 


Sziasztok!
Amióta felébredt, megint jobban van. Szaladgál, csacsog, issza a dobozos üccsijét, és evett kenyeret párizsival :) A Sodioral nem ment le, mert most csak a dobozost hajlandó inni, még az aventes poharából sem iszik :( Viszont a normaflort belecsempésztük a dobozosba, és asszem holnap a sodiorallal is így teszünk...(egyébként Rékus gyönyörűen bevesz minden gyógyszert, sosem volt vele gond, amióta meg ilyen beteges, már annyira megszokta, hogy szinte kikéri magának ha nincs semmi gyógyszer :) szegénykém :oops: )
Remélem, ez nem megint egy időszakos jobban lét...

Arról tudtok esetleg valamit, hogy ennek a szarnak mennyi a lappangása?? Csak, hogy mire számítsak Bulcsinál. Eddig semmi jele nála, remélem, sikerül megúsznia....

Amúgy Fic, igen, Manóci is ott volt :) Neki van az Esztije, meg a Hannája a babakocsiban :) Bocsi Manóci, hogy helyetted nyilatkoztam :D

Jajj Csajok, meghalok, hogy ebben a jóidőben nem tudunk talizni :( De nem merek még holnap gyerkőcök közé menni, ha véletlenül jobban lesz Rékus, nehogy valaki mégis elkapja :(
remélem, a szerdai hidegfront nem tart majd sokáig, és jövő héttől végre tényleg tudunk talizni a játszón :) Vagy nálunk, vagy bárhol :)

Kép
Kép
agica123
 
 


Ági, :( :( Továbbra is jobbulást!!!Még eszembe jutott, hogy hányás után adjál neki hideg limonádét, vagy kikevert szénsavval kólát!De csak kiskanalanként, szigorúan!És úgy, hogy egy kk ital, utána pár percet várni, majd megint, és így tovább kanalanként amennyi jólesik neki. Nehogy a torkára menjen a hideg.De az nagyon jó, megnyugtatja a gyomrát.Esztinek nagyon tetszett, hogy akkor ihataott egy kis kólát :wink: A rosszban ez volt a jó.
Mi az a Sodioral?? :roll:

Ficánka,de igen.Ott találkoztunk Ágiékkal is :wink: Tőled köszönt el a homokozóba mikor elindultunk?Mert akkor én is emléxem rád :)

Holnap + holnapután van cirkusz, jön valaki?Mi asszem valamelyik nap kinézünk.Komolyabbnak tűnik mint az eddigiek :)
manóci
 
 


Nagyjából egyszerre írtunk :wink: Látom te is itt :) :)
Nem baj, hogy helyettem válaszoltál, dehogyis :wink: Akkor már azt is tudom, hogy ő Ficánka :P
manóci
 
 


Aaaaaaaaaaa, cirkuszba is tökre mennék!!!!!!!!!!!!
Megőrülök :shock: :lol: :lol:
Főleg, hogy Rékus állandóan mondja, hogy "Léka megy játszótélle" :) :(
Na, megyek aludni, vigyázzatok magatokra!
És írjtaok, hogy tudjak rólatok :)
Ha meg az utatok a házunk előtt visz, akkor füttyentsetek :) (vagy hogy kell ezt írni??? :shock: )

na pussz

Kép
Kép
agica123
 
 


Hahó! Köszi a fogadást, a 2es ütemben lakunk, Ági jobbulást nektek, a tesód nem szőke hosszú hajú vékonka? :)

Nagyon jó kis hely a Babuka, a múlt héten teszteltük, sajnálom, hogy csütörtökön nem tudunk menni, pedig a téma nagyon érdekes! :) Gratula Bea!

Puszi nektek!

Kép
siba
 
 


Sziasztok!
Siba: tesóm, szőkés, melírozott, hosszú hajú, vékonka :) miért?

Rékus nem is tudom, hogy van... :? Nyűgös (persze miért ne lenne az...) fél órája alszik. Inni iszik, de enni nem. Meglássuk...

Szép napot Nektek

Kép
Kép
agica123
 
 


sziasztok,
Ági, pár hónapja mi is átestünk ezen a víruson, rettenetes volt. Nekünk az segített, hogy a Normaflore-t vicces kiszopogatni a tégelyből, és még szopit is elfogadott a lányom. Másképp garantáltan a kórházban kötöttünk volna ki.

Siba, nagyon örülök, hogy tetszett, gyertek máskor is. Ma délelőtt volt az első játékos angol is, a kicsiknek nagyon tetszett.
A csütörtöki előadások ingyenesek és közben klasszul tudnak játszani a kicsik:-)

Olyan jó,hogy végre sokat lehet a szabadban tartózkodni:-)

Sziasztok, Bea

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!

Most látom, hogy beindult itt az élet. (Rég jártam erre)
Látom még most is nagy vihart kavar az ovi téma.
Sajnos hiába épült meg az ÚJ ovi, a helyzt semmit nem változott.
Magán oviról meg annyit, hogy az engedélyeztetést az önkörmányzatnál kell intézni és a polgármesterünk már régebb kijelentette, hogy Biatorbágyon nincs óvóda "kérdés".
Gondolom ezt Terézzel együtt döntötték el.
mincso
 
 


sziasztok!

Manóci,
akkor megvagytok! :lol: és persze mi is.

Ági,
drukkolok Nektek. ez most egy türelem"játék", de hidd el, nemsokára vége lesz! ha iszik Rékus, az nagyon jó, és persze, h gyenge és az úgy jó, ha sokat pihen és alszik, akkor is gyógyul. lappangási időről fogalmam sincs, de sztem már ki kellett volna jönnie Bulcsún, remélem, őt most megvédi az anyatejci. mert a Te szervezeted biztosan elkezdte már termelni az ellenanyagot. kitartás, mindjárt fogunk újra együtt játszizni!

Bea,
ezek a programok nagyon érdekesek, hol is van ez a Babuka? :roll:
ficánka
 
 


Ági, remélem jobban van a kis beteg! Azért kérdeztem, mert szerintem őket láttam a múlt héten a játszón... megjegyzem a szép kis Rékákat, mert nekünk is az a lánynevünk, ők homokoztak, mi csúzdáztunk :)

Mincso, épp mostanában kezdük el az aláírásgyűjtést itt a környéken, hogy kicsikarjunk egy állásfoglalást az önkormányzatból a terveikkel kapcsolatban az óvodai férőhelyekről.. Jövőre kb. 5 gyerek jut egy helyre.. elég durva...tudnám ragozni...

Futok, sziasztok!

Kép
siba
 
 


Sziasztok!

Siba! Örülök, hogy ilyen lelkesek vagytok. Az aláírásokkal eddig még soha nem volt gond(csatlakozom szívesen). Mindig kismillióan írták alá a beadványokat, így siekrült elérni a dévai utcai ovi felépülését.
Nem tudom, hogy Palovics hajlandó lesz-e még bővíteni, most úgy tudom a suli a téma, hisz ott sem rózsásabb a helyzet.
160 gyerek kerül ki az idén az oviból(biatorbágyról a többit nem is veszik figyelembe) és 4 osztály indul.
Akárhogy osztok szorzok valakiknek mindenképpen menni kell. Itt már nincs az, hogy anya tartsa otthon a gyereket.
Sőt már bölcsit is létre kellett volna hozniuk réges-régesn. Állítólag pár év és az is meg lesz. Csak ki bírja azt kivárni???!!!

Sziasztok
mincso
 
 


Bea!
Már egy napja gondolkodom, hogy melyik lehet a Rosenbach 36.
Itt van a szomszédban és mégsem tudom. Aztán az egyik hozzászólásodból (Minnáról írsz), jöttem rá, hogy ki vagy. Nem is tudtam, hogy ilyen családi napközi indításán töröd a fejed.
Csak nem hozzátok megy az Évi dolgozni??? :shock:
Én meg itt kereshetek új babysittert a csajok mellé.


Kép

Kép
Kép
mincso
 
 


sziasztok,
Mincso,
nagy gratula, nem is láttam a minap, hogy Pocaklakó van:-) Kisfiú vagy Kislány??
De igen, még korábban elkezdtünk beszélgetni, hogy dadusra is szükségünk lesz. Veled is beszéltük egyszer a gyógyszertárban, hogy milyen kár, hogy állandó állást keres....

Neki nagy tapasztalata van a kicsikkel - mi nagyon meg voltunk vele elégedve, és minden másban is tud segíteni. Ráadásul Minna is rajong érte - egy önző anyának ez azért nagyon fontos:-)
Az az igazság, hogy elég éjjel-nappalos meló ez így, és mindenképp megoldást kellett találnunk.

De várjuk Kincsőt és Borókát is a Babukába. Már nem Te vagy az első aki reklamált, így lehet, hogy érdemes elgondolkodnom egy "Évi munkavállalásának áldozatai számára fenntartott kedvezményes bérleten":-)

Egyébként eredetileg magánovin kezdtünk el gondolkodni...de ...hosszú történet. Ha egyszer átjöttök elmesélem. A számok megdöbbentőek, amit írtál.

Ficánka,
Rosenbach u. 36., a játszótértől pár háznyira.

Siba,
2009. januártól törvényi kötelezettség minden óvódáskorút elhelyezni, valamelyik regionális lapban az Óvodavezető is nyilatkozott erről....Kreatív "megoldások" persze előfordulhatnak.

Sziasztok,
B

Beusa
Kép
beusa
 
 


Mincso,
Ha nem jöttök a Babukába, háznál dolgozó babysittert is tudok ajánlani, bár lehet, hogy Te is ismered. Jól emlékszem, hogy nálatok a szerda du--i torna foglalkozások voltak izgalmasak? Azt hiszem akkor még szabad.
B

Beusa
Kép
beusa
 
 


sziasztok!

Ági,
hogy van Rékus? remélem, javul az állapota!

Beus,
köszi, megnézem a térképet!

Mincso,
ezek a számok borzasztóak! én is olvastam valamelyik helyi lapban (talán a Horizontban), h kötelező lenne itt is a bölcsi megléte, csakhát erre van a legkisebb állami támogatás, és ahhoz, h 30 gyereket el tudjanak látni, 18 alkalmazottat kell fizetni, tényleg nem egyszerű a helyzet.

Vince ideült az ölembe, most ő is írni akar, úgyhogy most elköszönök.
cupp
ficánka
 
 


Sziasztok!
Jelentem, meggyógyultunk :):) (bár tegnap beparáztam, mert BUlcsi belázasodott, fosni kezdett és ma reggel volt hányásféle is...de azóta semmi, újra a régi, szóval valszeg mégiscsak az oltás mellékhatása volt)

Fic: ma délelőtt csengettünk, de nem jött válasz :(

Bea: engem érdekelne a tanfolyam, meddig tart?

Vigyázzatok Magatokra!
pusszantás

Kép
Kép
agica123
 
 


Sziasztok!

Ági,
nagyon örülök, h meggyógyultatok! reggel gekkoban voltunk, aztán meg vásározni. most sajna Vince takeszosodott be, de remélem, semmi komoly! kendözés nagyon szuper, csak ajánlani tudom én is.

Szépséges hétvégét Mindenkinek!
ficánka
 
 


Sziasztok,
Ági,
a nagyobbaknak szóló hordozási kötések lesznek 10.00-11.00-ig. Itt lassan megvan a minimális résztvevői létszám - jelentkezni persze még lehet.
A kicsiknek szóló kötések 9. 15-től tanulhatók meg. Ennek a megtartásához még több jelentkezőre lenne szükség.

Mi kiskorában sokat használtuk, de mostanában újra szükségünk van rá, mivel a babakocsit már nem szereti, kézben / nyakban cipelni meg elég nehéz a kislányomat.

Jó veteményezős időt kívánok mindenkinek:-) B

Beusa
Kép
beusa
 
 


Halihó :):)

Bea: akkor én jelentkeznék a kicsiknek szóló tanfolyamra :) Kendőm van, Rékust 9 hónapos koráig hordtam benne, de magam silabizáltam ki azt az egy fajta kötést, amit használtam :oops:

Szép napot MIndenkinek, végre süt a nap :D :lol:
pusszantás

Kép
Kép
agica123
 
 


Ágica,
dejó, akkor legalább személyesen is megismerkedünk:-) Reméljük lesz még jelentkező!!

Mentem ültetni:-) B

Beusa
Kép
beusa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: