Új privát üzeneted érkezett!

Zituska: de jó, üdv újra itt köztünk! :wink:

zsuzsu: Láttalak benneteket kedden az usziban, próbáltam rád köszönni, de csak Ábelt nézted :) Nem csoda, nagyon formás kisfiú! Néztem, amikor hozzád beszélt, én símán leolvastam a szájáról, hogy mit mond, úgyhogy nem hiszem, hogy a beszéddel hosszabb távon lenne gondotok. Difer: Marcsi tavasszal írta, mivel 05.31 után töltötte a 6-ot. Megnéztük mi is, hát semmi olyan nem derült ki belőle, amit én ne tudnék, vagy az óvónők ne tudtak volna a mindennapi tevékenysége alapján :)

Suli: brrrrr, ne is mondjátok... Olyan nehéz döntés, ha nincs eleve egy kinézett suli, hanem válogatsz...

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!!

Köszi a difer felméréssel kapcsolatos infókat!!!!!!! Azt mondta az óvónő, h felméri a csapatot és lesz majd két évük pótolni az esetleges hiányosságaikat. A 13 fős csoportban 2 fiú aki nem nyári születésű, de Ők sem mennek suliban jövőre.

Nóri!!!!!!!!
Bocsáss meg!!!!!!!!!
Az első "sátras napunk" volt az usziban, na meg szeptemberben nem voltunk és még Judit sincs a héten..szóval nagyon elvoltam magammal és a fiammal.
Máskor kérlek szól rám!!!!!!!!!!!!

Köszi a dicsit, most már tényleg beszél, de kapkodod, hadar, mert sok mondanivalója van. Most ezen dolgozunk, h ez is rendben legyen.


Bőrgyógyászt keresnék...szeretném megnézetni az anyajegyeimet és egyet biztosan le kéne vetetni, mert zavar. Bőrklinika vagy Kálvin tér??????? Tapasztalatok?????
Nagyon köszönöm!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok,
én is csatlakoznék a LOGOPÉDUS KERESTETIK klubhoz. Sajnos. Zoli ugyan még nagy középsős és az óvodai logopédus szerint nem kell járni beszédfejlesztésre, de az ovónénik szerint nem ártana ha elkezdenénk. Már korábban is gyanús volt a dolog, mert keresztharapása van a fiamnak, de eddig nem foglalkoztatott ez senkit, csak engem. Tavaly voltam egy logopédusnál, ő azt mondta életkori sajátosság ahogy beszél, majd kinövi, de szerintem nem változott semmit az elmúlt majd egy év alatt.
Szóval, akinek van jó szakembere és tapasztalata, ne kíméljen!
Köszönöm!

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 

 
 

indababa: köszi! :wink:

zsuzsu: igazán semmi gond, legközelebb integetek :wink: Lestelek benneteket tegnapelőtt is, de nem voltatok.

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Nóri!

Most pótoljuk a szeptembrben elmaradt úszásóráinkat, amiatt hétfőn, szerdán és pénteken járunk úszini.

Én is sasolok ám! :lol: :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Csajok!
Van egy eladó télikabát és 29-es téli csizmi 5 év körüli kislánynak.
Este teszek fel képeket és pontos méreteket!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!Most találtam meg ezt az oldalt.Szívesen tartoznék közétek:)
picus25
Szeged
 
 


Picus, üdv itt, kérlek, írj magadról, magatokról pár mondatot.

Mindenkinek jó hétvégét!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek Toncsira? Szerdán találkoztam velük a Tescoban, remekül volt, pocakosan és újságolta, hogy Lukács Lászlójuk lesz :)
Erre másnap ez történt:
http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/ta ... s/2247327/

Ezúton is sok boldogságot az egész családnak! :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!
Köszi hogy megírtad!!! Neki tényleg felejthetetlen szülése volt!!

Nagyon sok boldogságot kívánok nekik!!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Bea, én most visszakerestem, így már rémlik, de ha nem írod meg, akkor lövésem sem lett volna, hogy ők a szerencsések.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Én 25 éves szegedi anyuka vagyok, férjemmel és 3 hónapos kislányommal élek. A kisasszonyt Alexandrának hívják életvidám mosolygós egészséges picuri.Örülök hogy rátok találtam:)
picus25
Szeged
 
 


Szia Picus!
Sajnos nem olyan aktív már a fórum mint volt korábban, ennek egyik oka, hogy "felnőttünk", a társaság zömének ovis, iskolás gyerekei vannak, anyukák dolgoznak, kevés időnk van fórumozni. De gyere, hátha kedvet kapnak mások is és csatlakoznak :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Egy programot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:

II. Tápéi Bababörze
Heller Ödön Művelődési Ház
Szeged- Tápé, Budai Nagy Antal u. 20.
Időpont: 2011.11.13.(vasárnap) - 9.00-13.00

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Én is nagyon eltüntem mostanában, estefelé járok haza, akkor már hulla fáradtan. Mire gyerekeket lefektetjük már csak az email-ekre van időm átolvasni, aztán kidölök.

Szilcsi! van már sikeres nyelvvizsgád? Nekem múlt héten jött meg az eredmény :lol:

Toncsiéknak gratulálok, megvallom nekem csak a neve ismerös, de nem tudom most én sem hova tenni öt.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen: én semmit se postázok utánvéttel, pont azért, amit írtál: ha nem veszik át, buktam a pk-et. Ha valaki nem szeretne előre utalni, az ne vásároljon nálam, ez van, az aukciós oldalakon az eladók 99%-a előreutalást kér, szerintem csak a cégek postáznak másképp. És én is előre utalok mindenért. Erre valók az értékelések.

Picus: üdv, jó, hogy idetaláltál! Bár mostanában nincs olyan nagy élet (a dolgozó anyukák, ugye), de ha van valami kérdésed, biztosan kapsz rá választ itt.

Hááááá, Toncsi, nem is tudtam, hogy jön az öcsi, nahát! Amióta nem járunk közösen játszóterezni, nem tudok róluk semmit. :( A múltkor találkoztam Hédivel meg apjával a vadasparkban, de T. nem volt velük, akkor már tudom, hogy miért. :)

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Nóri! aukciónál ez nem is gond, mert ott elfogadott az előre utalás. Én az apróhirdes oldalakra irtam, hogy ott nekem már többen kifogásolták és meg is értem öket, hogy előre kellene fizetniük. Én sem fizetnék előre egy apróhirdetőnek.

Norbit megnézte egy logopédus, szerinte gyanus a dislexia, igy most olyan logopédust keresek aki foglalkozik a dislexia prevencióval (ez viszont már horror árban megy, 3-4e ft). De ez van, ezen nem tudok, nem lehet spórolni. Van pár nevem, és majd meglátjuk ki mellett döntünk, de az ár nagyon meghatározó, megvallom.:(

egy anyukás tali még idén??

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia!

Mi is járunk, beszédhiba és jobb-balkezesség miatt B. Zs-hoz. 3500Ft/óra. Ő nem csak logopédus, hanem oktatási szakember is. 2-ször voltunk, saját tapasztalatom még nagyon nincs a fejlődésről, emberileg nincs vele bajom. De sok ismerős horta oda a gyerekét, és elégedettek. A telefontorony és a Tesco között. Száma: 06-30-***-****.

Üdv mindenkinek:
Cseppek

Kép
Kép
cseppek
 
 


Bea!
Szoktam látni Grétit a suliban :D
Kittit viszem az oviból hetente 2x sakkozni és Grétit ott látom.
ANNYIRA CUKI!!!! Olyan szééép kislány és aranyos és jó!! :P
Büszke lehetsz rá!!!!!
Elégedettek vagytok a sulival?
Gréti szereti?
Napköziben meg tudja tanulni a leckét ha van?
Mi Kittit visszük jövőre,azért érdeklődöm annyira :-)


Mindenkinek kellemes hétvégét!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!

Kinga: Köszi a dicséretet! Aranyos vagy és jól esik :)
Te ott végigülöd a sakkórát? Kezdek rájönni, hogy nekem is kéne, Gréti lassan többet tud mint én :)
Sulival maximálisan elégedettek vagyunk, tanító nénik nagyon jók, Gréti imád mindent!
Napköziben kb. 10 perc alatt mindent megcsinál....szóval nem viseli meg az iskola egyáltalán. Itthon annyi a feladata, hogy kihegyezze a ceruzákat.
Nagyon féltem, de egyáltalán nem bántuk meg, hogy nem maradt még egy évig oviban.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Kinga! Hova lehet sakkozni járni?

Orsinak tegnap lett volna az első búvárúszó versenye, de nem kapott versenyengedélyt, söt még úszni sem járhat, kiderült egy szívprobléma. Igy most én is a sakkot igértem utánajárok a lehetőségeknek. Amugy 2 hete Szabadkánt nyert táncban csoporttal aranyérmet:) Kis vigasz ez most, hogy az úszást el kell hagynia

logopédust végre sikerült találnunk, aki már el is kezdte a foglalkozást. De köszönöm akik segíteni akartak, irtam is választ miért nem vállalták el, Cseppek köszi de öt már nem hivtam fel, mert most olvastam és remélhetőleg már nem lesz újra aktuális.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Bea!
Igen,végig ülöm,mert semmire sem elég az a kis idő,amennyi lenne ha visszajönnék dolgozni. Így rám is ragad valami. Sosem tudtam sakkozni,legalább megtanulok :-)
Mi sem tartjuk vissza Kittit,remélem (gondolom) mi sem fogjuk megbánni. Minden esetre mire szeptember lesz,otthonosan fog mozogni a suliban :lol:

Karmen!
Szegény Orsi :( Mi a probléma a szívével? Ennyire nem lehet terhelni hogy még az úszást is el kell hagynia?
Én a Tiszaparti suliba hordom sakkra Kittit ide Újszegedre.
Hetente 2x van a kezdőknek kedden és csütörtökön 1-2 illetve 2-3-ig óra.
Kicsit macerás,mert elhozom oviból ebéd után és sakk után visszalopakodik és lefekszik. Sokszor el is tud még aludni :-)

Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!!

Kármen!!

A legjobbakat kívánom Orsinak!!!


Csajok!!!


Hol van Szegeden olyan hely, ahol sószoba van??? Kéne egy kis terápia Ábelnek.......


Nagyon köszi!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Lányok ,nem látott valaki plüss Scoobyt,Barni nagyon szeretne,és sehol nem találok............................. :wink: :wink:

Kép
bibi226
 
 


Sziasztok
Bocs, hogy bepofátlankodok, de segítséget szeretnék kérni.
El tudná nekem valaki küldeni Singh Margit és Kőrösi Szilvia nőgyógyász, illetve Szabó Kata szülésznő elérhetőségét?
Előre is köszi!

marek
 
 


Bibi!
A netet nézted már?

http://www.mintatvben.hu/scooby/

http://bookline.hu/product/product/home ... luss_25cm_

Vaterán és teszveszen is leht újakat kapni!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Kinga! hajlamos emelt pulzusszámra és ha sportol akkor meg ugye még magasabb. Van ritmuszavara is. Azt nem tudom kinöheti-e, annyi kérdésem volt, ez már akkor nem jutott eszembe, de nem hiszem mert ez fejlődési ok miatt van. Köszi, sajnos neki akkor suli van, nem jó a sakk, de olvastam van a gyerekházban, és mivel már nem úszik felszabadult a csüt. igy jó lesz:) Meg fogjuk nézni.
Futni is szeretett volna (eddig csak városi futóversenyeken indult) de azt is tilos. Suliban lehet gyerekekkel szaladgálni de sokat futni nem. Kimélik tesin. Próbáljuk ugy felfogni hogy szerencse a sportorvosnál kiderült és nem volt eddig baj. (bár én amig élek izgulni fogok érte)

Zsuzsi! Nekünk nagyon bevált itthonra a Salin (új neve már Rosalina) sóterápiás készülék. (2 napja lenyúltam a gyerekektől mert ők ugysem betegek én meg már fulladtam, de nagyon jót tett nekem is.) Eléggé hangos, de mivel állandó, monoton zaja van még én is el tudok mellette aludni, ök meg szintén kérik ha betegek, érzik nekik is bevált.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Légyszi adjatok már tippeket hol találok fekete pólót, fekete cicanadrágot lánykámra.(128-134) Szerepléshez kellene sürgősen!

Köszi.:)

Üdv.:Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok, olyan anyukákat keresek akik hasonló korú kicsi(t)ket nevelgetnek, közös séta, barátkozás reményében. Ismeretségi körünkben nincsenek picik, és arra gondoltam, hogy mire eljön a tavasz a fiúk értelme is lassan kezd majd nyiladozni, keresek Nekik 1-2 kispajtást...

Kép
mima11
Szeged
 
 


Kinga!!

Aranyos vagy,találtam Scoobyt a Cserepesen 1500ft!

Kép
bibi226
 
 


Edit! Harisnyadiszkont?

Mindenkinek boldog karácsonyt! Én már nem írok addig:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!

Köszi.

Boldog karácsonyt kivánok!!!

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet mindenkinek!

Karmen :cry: :cry: :cry: Hát én odáig lennék, több okból :(

mima: üdv itt, sajnos egyre kevésbé aktív a fórum, ha lennénk páran olyan korúakkal, mint a tieid, élne ugyanúgy, mint mi, amikor ekkorák voltak a gyerekeink...

Van két eladó autósülésünk, meg az etetőszékünket is megjavíttattam, felteszem az adokveszekbe, ha érdekel valakit esetleg :wink:

Nóra
KépKép KépKép
norus88
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek BÚÉK :lol:
Bizony látszik, hogy nőnek a gyerekek mi pedig dolgozunk én sem
írtam már ezer éve a fórumra :cry:

Jégvirág!
Hogy vagytok? Nagyon nagyon rég beszéltünk!

Szilcsi drága!
És ti? Talán nem válaszoltam a leveledre még régebben már nem tudom...
Hogy van Lali, minden rendben?
Enikőről tudunk valamit olyan rég nem írt már ő sem...

Norus!
Köszönöm a múltkori segítséget, örült Zsolti neki :D

Bibi!

Most jót nevetnél rajtunk, ugyanazt csinálja Zsoltika az ágyban mint régen
nálatok Barni. Egy darabig benne alszik aztán jön :lol:
Nektek lett végül ágyatok?


Mi jól vagyunk, most volt Zsolti szülinapja 4 évesek lettünk :D a hétvégén lesz a buli :wink:

Igyekszem egy picit élénkíteni a fórumot, hátha :wink:

Anikó
Kép
zsivicz
 
 


Zsivicz, jól tetted, hogy jöttél!
Hiányoltunk a jó múltkor a csajos buliból!
A fiadnak boldog szülinapot, ő is nő, mint a bolond gomba. :) Mi lesz az ajándék? (Vagy mi volt?)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre az oldalra, és érdekelne hogy jár-e valaki a Pick bölcsibe? Ha igen szeretnék véleményeket hallani.

Köszi
zsoffancs
Tiszasziget
 
 


Anikó, Zsoltinak boldog szülinapot kivánunk!! Én találkoztam Enikőékkel Mórán a fürdőben, jól vannak, sok a meló.

Azért egy anyás tali jól lenne megint, nem?? :lol: Nekem péntek lenne jó, mert másnap nem kell korán kelni és aznap meg Szegeden vagyok, nem kellene külön beutazni csak a talira. Sajnos már nagyon drága az üzemanyag (és a hitel is mellette ugye)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Exi, Karmen!

Aranyosak vagytok, köszönjük a köszöntést :lol:
Bizony jó lenne a csajos buli :wink:
Zsoltika sok mindent kapott el sem tudom mondani, azért a karácsony után
nem egyszerű még egy szülinap is :lol:
Persze ő nagyon boldog a sok ajándéktól :D

Anikó
Kép
zsivicz
 
 


Sziasztok!

Zsivicz!!!! Isten éltesse Zsoltit! Mi újság veletek? Melyik oviba jár?

Tényleg jó lenne, egy anyukás tali, a péntekeket támogatom én is!

Mi jól vagyunk, meló, suli, ovi....mindenki csinálja a maga dolgát a saját mókuskerekében. :)

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Tali: péntekenként nekem is OK.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Melyik pénteken? Én is szívesen elmennék,eddig egyiken sem voltam :oops:
Kellemes hétvégét!
Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Egyelőre nincs pontos dátum, ugye jól tudom?
Melyik péntek legyen?

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


örülök lenne kedvetek talihoz, javaslom mivel mindenki eléggé elfoglalt hogy 2-3 hét múlva legyen, tudjanak többen is szervezni addigra szabadidőt maguknak:)
Akkor jan. 27 v febr. 3 legyen? Kinek melyik lenne a jobb? és hova megyünk, legyen megint a Classic?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nekem bármelyik péntek jó a kettő közül. - De talán a febr. 3 a tekintetben jobb lenne, hogy addigra letelik a fogyókúrás hónapom.
A helyet meg majd meglátjuk, nekem jó a Classic.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Nekem a Február 3 jobb lenne,mert 27-én Kittinek sakkversenye lesz és az tutira engem is leamortizál :-)
Kinga

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


akkor legyen febr.3. Többiekre kikre számíthatunk?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Nekem OK a 3.-a.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Nekem is jó a február 3. :D Hol??? Szólok Enikőnek is.

Kép
szilcsi
 
 


Nekem is jónak tűnik a február 3.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Én javaslom mert ez úgy tünik bevált mindenkinek, kaja és közlekedés szempontjából is hogy legyen a Classis.
8 v 9óra legyen? Én a korábbra szavazok, de mondjátok Ti is!
Bibinek tudtok szólni? ö is szokott jönni

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: