Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elia: A tótól mi azért arrébb lakunk, az Öreghegyen. A Nagytemplom mögötti hegy.
A Várpűosligeti játszót már mi is nézegettünk, de ebben a hülye kánikulában nincs merszem elindulni. teljesen felborult az alvási rend, de most már csak vége lesz.

Kati: Lassan már a 3. harmad... De jóóóóó, nagyon drukkolok Nektek!
Múltkor voltam a Csaba utcai cipésznél a kicsi lánnyal, ott volt egy másik vásárló, aki Merci nevű lányának vett szandit, nem ti voltatok? Kb egy hónapja.

Oxigen
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Mi most nem rég költöztünk Fótra, szintén Zuglóból :)
(én előtte Aquincumon laktam)

És én is babát várok, október 27-re vagyok kiírva !!! Úgyhogy azt hiszem éppen egyidősek vagyunk Katival :) csak én a Jánosban fogok szülni - jó messze, de ott a dokibácsi...

Jó hogy rátaláltam erre a topicra :)

Sziasztok !!!
Kata
lmkata
 
 


Jajjj még valami ami fontos!

Most még Aquincumra járok védőnőhöz, mert ott kezdtem a lakhely szerint.. nem tudjátok hogy működik ez?

Mert egyelőre papíron marad az a lakcímem, de ugyebár itt Fóton lesz a baba...

Most akkor ettől átkérhetem magam fóti védőnőhöz? Nem hiszem hogy a III. kerültei ide akarna jönni.. nem is vagyunk annyira jó kapcsolatban - csak olyan muszáj alapon..

És itt kit ajánlanátok? Gyerekorvos??

Tudtok segíteni ??

Nagyon köszi előre is !! :)

Kata, az informálatlan
lmkata
 
 

 
 

Szia Imkata!
Üdv itt Fóton!
Szerintem kersed meg a védőnőket, hogy mostantól itt laktok (ideiglenesre sem tudnál bejelentkezni?) és vesd fel a problémát. Választani nem tudsz védőnőt, mindenkinek van egy kerülete, és azt intézi, nincs átjárás. A kp-i tel szám: 358-104, itt kell a védőnőket kérni.

Sok sikert

Elia
elia
 
 


Szia Elia !

Köszi szépen a segítséget, fel fogom őket hívni akkor! :)

Szép napot,
Kata
lmkata
 
 


Sziasztok !

lmkata !! Szia ! Üdv. köztünk ! De örülök neked !!
Végre egy októberi kismama !! És ráadásul Fóti !!!
Nekem itt a Bósza Pálné a védőnénim, nagyon kis kedves segítőkész ! Nemtudom merrefelé laktok , itt utcák szerint vannak felosztva ha megírod az u.-t megnézem neked szívesen ,hogy kihez fogsz tartozni .
Itt vannak a védőnők nem messze tőlünk a rendelőnél .

Dokikat sajna nem ismerem , de nem sok jót ill. nem sokat hallottam róluk .

A barátnőm is a Jánosba szült , sajna nem tudom kinél de nagyon meg volt elégedve a doktor bácsiával !

Hány hetesek vagytok a képen ?


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati16!

a képen a 21. hetet tapostuk, úgyhogy baba szempontból már régen készült, amúgy nem mert jún. 12-én.. :)

Majd most augusztus 10. körül szeretnénk megint menni erre a 4D ultrahangra, annyira szupi élmény !!

Én a Moskony doktornál fogok szülni a Jánosban - esetleg megkérdezhetnéd a barátnőd kinél szült ha eszedbe jut...
Jó véleményeket olvastam a kórházról, nem épp a legmodernebb de a belső részek tényleg szépen fel lettek újítva, azt láttam én is.

Voltatok ilyen speckó ultrahangon egyébként? Hogy bírod a nyarat?
Nekem már kicsit sok a jóból, igaz egész júniusban azon sóhajtoztunk hogy sosem lesz már nyár... úgyhogy nem mondok inkább semmit :) csak ilyen melegben nem tudok elmenni baba-dolgokat vásárolni, pedig már úgy szeretnék :)

Örülök hogy megtaláltalak benneteket!

Sziasztok,
Kata
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kata: Üdv neked is itt!
A védőnőknek mindegym hová vagy bejelentve, oda kell járnod, ahová hazaviszed majd a babád! Te merrefelé laksz?
Gyerekorvost én sajnos itt nem tudok javasolni. Mi Dunakeszire járunk magánrendelésre, ami nem olcsó, de legalább tényleg foglalkoznak a gyerekkel, és nem irnak fel azonnal és mindenre antibiotikumot, vizsgálat nélkül. :( ha érdekel a doktornő száma, megadom.
nagyon édes a képen a babó! Kisfiú, kislány?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi Oxigen, akkor fel fogom őket hívni és megbeszélek egy randit valamelyik védőnővel, aki nekünk "jár" :) Elia megadta a számot.

Képzeld én is Öreghegyen lakom egyébként!

És a doktornéni / bácsi az első időkben kijön házhoz ugye?
Azt is meg lehet velük beszélni? Akkor kellene a számuk...

Kislány lesz, úgy néz ki. Remélem nem találják ki hogy mégsem mert vettem nagyon cuki rózsaszín ágyneműt....

Ennyit arról hogy az elején megfogadtam hogy na én ugyan nem fogok rózsaszín dolgokat venni ha lányom lesz... :D

Na mennem kell, este még lehet hogy be tudok ide nézni :) ha nem akkor majd holnap!

Sziasztok mindenkinek !!! :)
lmkata
 
 


Sziasztok !

lmkata ! Én a 22. héten voltam 4D. a Kárpát u.-ban. (júni. 27.-én)

Nekem is nagy élmény volt !

Holnap felhívom a barátnőmet megkérdem az orvos nevét !

oxigen ! Sajna nem én voltam az a Csaba u.-ban .

Remélem mindenki jól van !

Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Jó reggelt ! (vagy délelőttöt :) )

Kati, én is a Kárpát ucába járok, azaz voltam 1szer és most is majd oda fogok menni...

Jajjj olyan jó, most voltam kozmetikusnál, aki történetesen a hugom, úgyhogy tripla kényeztetést kaptam :)
Jó így kezdeni a napot...

Remélem jól vagytok, jó pancsikolást / hűsölést mára is Mindenkinek!

Kata
lmkata
 
 


lmkata: De jó, hogy te is itt laksz! Melyik utcában? :) Itt, ahol mi vagyunk, nem lakik kint senki, egészen egyedül vagyunk általában... Mondjuk most nyáron jobb, vannak kint szomszédok, meg itt az unokahúgom sokat, de egyébként senki.
A gyerekorvosunk: Dr Nika Erzsébet, a cim: Dunakeszi, Magyar u. 53, a száma: 30/487-7277. Nem tudom, hogy van a kijövetele, mert az én csajom már 4 hónapos volt, amikor váltottunk, de biztos mindent el fog mesélni.
Hol kozmetikus a húgod? Nekem is rendbe kellene hozatni magam kicsit.

Kidöglöttem ebben a melegben...
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek :)

Oxigen köszi az infokat :)

Kati hogy vagytok? Neked szokott nap közben mozogni a picid?
Nekem fifikás, csak akkor ha lehűtöttem magam kicsit (pl langyi zuhany) aztán pedig lefekszem vízszintesbe. :)
Na akkor kapok bemutatót a tudományából, egyébként gondolom neki is melege van :)

Legyetek jók,
K.
lmkata
 
 


Sziasztok !

Nekem szinte egész nap képes mocorogni , de evés után mindíg !!
Úgylátszik szereti a hasát !

De emiatt ne agódj, mindeki egy kis saját egyéniség ! :lol:
Már most úgy csinálnak mindent ahogy ők akarják !!!

Ez a meleg még nekünk is kibírhatatlan , nem hogy még nekik oda bent !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok !

Most döglök meg a melegtől !

lmkata ! Most sikerült beszélnem a barátnőmmel !

Szóval , Dr. Serföző László-nál szült . Nem írtad ,de gondolom neked is az első baba?
Mert akkor a csecsemősöket kérdezgesd majd szülés után , mert nem nagyon segítőkészek !( Már a szoptatásnál , ha kell segítség !)

De persze ez március-óta válozhatott ! Hátha vannak még csodák !!

Ja, még el nem felejtem, ha még is itt választasz gy.orvost akkor annyit tudok mondani , nekünk egyszer volt találkánk az Albi Mariannal , hát nekem nem volt szimpi .
De , ha találkozol az itteni védőnéniddel és szimpi , akkor kérdezd meg ő kit ajánl.
Szerintem , első időkben kb. 1 hónapos korig kijön az orvos .
Így emlékszem . Persze itt még én sem tudom a menetet , de szerintem ez mindenhol így van .

A Kárpát u.-ban aki van dr.-nő nagyon kis aranyos , nekem szimpi volt. Neked is ?

Kitartást mindenkinek ebben a hőségben !!

Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!


Épp a ventillátor mellett ülök, ma már túl vagyok vagy 4 tusoláson :D

Igen első baba, ugyanezt olvastam pár topikban ahol a János Kórházról írtak, mármint hogy nem valami segítőkészek a csecsemősök.. majd anyut jól kifaggatom a tudnivalókról, mi 4-en vagyunk tesók úgyhogy igazából ő úgyis tud mindent :)

Oxigen is írta h az a dokinéni nem volt szimpi neki, lehet h teszek azért egy próbát aztán meglátjuk... de ha már ketten mondjátok..

Igen, a Kárpát utcában tényleg nagyon kedvesek voltak, meg türelmesek és úgy mutogatta mi micsoda a képeken, mintha nem 100-szor csinálná egy nap. Ritka az ilyen :)

Épp most olvastam az origon hogy jövő hét elején még melegebb lesz de igazából szerintem ebből is próbálják kihozni a rémhíreket.. :) azért fő a hűsítő zuhany továbbra is! :)

sziasztok
lmkata
 
 


Sziasztok !

Jó reggelt ! Férjem ment quad túrára, valahogy felébrettem vele .

Kata , szerintem majd megérdeklődöd mikor és kinek van egészséges rendelése és egy szer az egyiknek mutatkozol be utánna a másiknak. Meg látod ki a szimpibb .

A szoptatásnál a lényeg , hogy ha nem mondják meg menyit szopott előző etetésnél akkor kérdezz rá és így tudni fogod kell-e jobban rásegíteni a tejbeindulásása . Biztos a Jánosba is van gépi melszívó és azt lehet is használni !!

Jártam az Uzsokiba ilyen ingyenes előadásokra és ott azt mondta a csecsemős , hogy egy újszülött a testsújának a 3 szorosát eszi meg egy nap.(az átlag ) Tehát ha 3 kg a baba akkor 300 ml-t kell kb. szopiznia egész nap ez az első időkben 8-10 szopi is lehet ami majd a későbbiek folyamán kialakul állandóra a baba igénye szerint.

elia ! Meg vagytok, minden rendben ? Régen jelentkeztél !

A melleggel kapcsolatban remélem tényleg csak riogatnak , ez is már határeset !!

oxi ! Remélem ti is bírjátok ez a meleget ! Merci szuperül bírja , néha esténkén besokal, de már beszereztünk egy kis ventilátort, így azért jobb neki is .


Puszi, kellemes hűvös hétvégét nektek ! :lol:

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Minden rendben? :)

Kati, mostanában van valami kötelező UH vizsgálat?? Kicsit kiestem a ritmusból, szabin volt a dokibácsink 1 hónapot.. :)
De majd mindjárt felhívom hogy mik a teendők mostanság a 28. héten.... :) Ti mentek?

Oxi, ti el tudtatok menni itt a környéken sétálni Vikivel amikor újszülött volt? Úgy értem nálatok milyenek az utak?
Itt ugyan betonút van, nincs azzal gond csak épp eléggé meredek.... bár mivel október végén szülök, ha már csúnya nyálas idő van úgyse lennénk kint sokat.
Ilyeneken gondolkodom, mert ugye nekünk is autóba kell ülni ha valahová el akarunk menni ami nem baj, csak babakocsit majd ennek megfelelően kell néznem = könnyű, jól összecsukhatós legyen...

Most ez a fő projekt, a babakocsi! :) Valahol szörnyű hogy van 1000 féle! Árban is meg minőségben, típusban.. győzze az ember kiválasztani a megfelelőt :)

De azért élvezem hogy ezek a fő "problémáim" jelenleg :lol:

Sziasztok!!!
K&L
lmkata
 
 


Sziasztok!

kata: Jól nézd meg a babakocsikat! Egy újszülöttkocsi sztm legyen teljesen vizszintesig dönthető, kényelmes, viszonylag széles.
Nekünk, mivel itt nincs aszfalt, felfújható kerekű Chicco nagykocsink van (Pick up air), meg egy kicsi sportkocsi, de az csak akkortól, amikortól Viki már stabilan ült. A nagykocsik általában nem könnyűek, de stabilak és egy kicsinek ez a fontos. Meg az, hogy azért beférjen a csomagtartóba :)
Sajnos sok a gagyi kocsi is. És még a drágák sem feltétlenül jók.

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Hello!

Igen, olyat szeretnék ami vízszintesig dönthető, lábzsákkal, kupolatetővel (de ez mindegyiken van már). Kifejezett mózeskosár rész nem kell, felesleges ha az előzőek adottak.
Plusz ideális esetben az autós hordozó is rögzíthető a vázra.
És nagy strapabíró kereke van.
Na ennyi :) már csak rá kell lelni!

Épp most válogattam szét a kis ruhákat amiket kaptunk, hogy lássam mit kell vennem még.. szerencsére 2-3 bodyt meg rugit ami kezdő méret, mert annyi mindent kaptam!!
Mondjuk ezen kívül még hosszú a lista az egyéb kellékekből.. :)

Na megyek kicsit főzni..

Kati remélem megvagytok, csak biztos épp nem jutsz internethez..

szörnyű mennyire jól esik a netezés így hogy itthon vagyok és a nagy melegtől nem nagyon megyek semerre... :)

Beszéltem dokibácsimmal, azt mondta jövő hétfőn megkukkoljuk Lizát, ő mondjuk már nagyon régen látta! De hát ha hála az égnek nincs semmi baj, minek zargassuk szegényt, nem? :wink:

Ciao,
K&L
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Meg vagyunk , köszi !

Csak egy kicsit elkezdtük felújjítani az első házat , mert itt hátul nem fogunk elférni !

Mostanában a 28. héttől van egy kötelező UH.

Én majd 8.án megyek egy ellenanyag vérvételre és 15.-én megyek a doki bácsimhoz , gondolom modja majd az UH időpontot.


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bocsi, picit eltűntem.

Imkata! Ha még aktuális a babakocsi kérdés, akkor nekünk Roan van, az is jó nagy kerekű, és nem túl drága fajta, de ide a homokos terepre ez kellett, és nem bántuk meg. Egy Peugeot 206-os csomitartójába is befért, nem egy pillesúly, de én is elbírtam, noha nem vagyok egy izomember :)
Mi anno a bababörzén vettük, és mivel 1 évvel azelőtti model volt (babónak nem mindegy?!?!) - 10e-ért adták. A szülésedig már nem lesz több bababörze? Lehet hogy pont októberben van a másik? No ezt nem tudom.
elia
 
 


Elia: Mi is előző évi szinmodellt vettünk, igy féláron volt a kocsi :roll: :lol:
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!


De jó, akkor mindenképp megvárom a szept. 2-i bababörzét ezzel a babakocsi témával, olvastam hogy akkor lesz a Hungexpo "B" pavilonjában!

Köszi Elia a tippet, felírom a listára mint lehetséges márka :)
az nagyon fontos hogy jól beférjen a csomagtartóba, mert 95%-ban szerintem úgyis kocsiba fogunk ülni ha sétálni megyünk ...

Szombatra hatalmas családi összejövetelt rendeztünk, leszünk kb. 22-en, remélem nem fog esni az eső mert az ciki lenne.. :) drukkoljatok! :)

ciao,
K&L
lmkata
 
 


Sziasztok !

Bocsi kicsit most én tüntem el ! Sajna a dédikét kedden 18 óra körül be kellett vinni a kórházba.
Úgy néz ki még egy agyvérzés, de mára már kicsit jobban néz ki.

Remélem ti jól vagytok !!

Kata ! Sok sikert a hétvégi bulihoz és eső mentes napot hozzá !!

Én is nagyon szeretem az ilyen családi összejöveteleket !
De rég volt nálunk !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati!
Sok-sok erőt és kitartást, nem lehet könnyű most hogy pocak is egyre nehezebb még a dédimamát is ápolni! Csoda hogy bírod!!! Jobbulást!!

Képzeld LizaBaba ma szinte meg sem állt a mocorgással, azaz most délután kicsit alábbhagyott de ilyen már rég volt hogy egész nap ennyit ficánkolt :)
Biztos nagyon ízlik neki ez a kellemes idő! Na meg nekem is.
Olyan jó volt ma reggel kiülni a teraszra kávézni, még kardigánt is kellett felvennem, olyan fini friss idő volt!

Érdekes régen nem voltam ennyire levelibéka - egyáltalán nem érdekelt milyen idő van.. biztos a hormonok..??? hm???

Bár olyan nagyon más változást nem érzek a hangulatomban, még annyi hogy az utóbbi időben egyre többet olvasok babás dolgokról, szülésről, szoptatásról, nézegetem a ruhácskákat, stbstb.. de gondolom így van ez rendjén :) nem igaz? :wink:
első baba...... :roll:


Puszi,
K&L
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Remélem jól telik a buli , az idő is egészen kedvező!!

Majd írjál, hogy sikerült !!

Dédikének tegnap sikerült elérnem telefonon a dr. nőjét, aki azt állítja (a leletek alapján), hogy tüdőgyulladása van .

Viszont még mindíg minden kaja kijön belőle , akkor csak van valami a gyomorral is, vagy csak evvel jár ?? Na mindegy is igazán , csak úgy írogatok .

Váci kórházban van , a nővérkék aranyosak !!
Nem fogadtak el borravalót !! Ezt mostanában nem-igen tapasztaltam !!

Még nem voltam ebben a kórházban és , nem is írtam még, hogy a sürgösségin négy és fél óra várakozás után sikerült felkerülnie a belgyógyászatra , arról nem is beszélve , hogy pont a legnagyobb viharban voltunk ott, itthon maradt a Merci mondván minek jöjön be ő is a kórházba , még jó, hogy a szomszédba van egy kis barátnője így ott érte a vihar. Mi meg 22:30-kor el is tudtunk indulni haza , hát azt hittem már éhen halok !!

Na , jól kipanaszkodtam magam !!

Puszi, ti vigyázzatok magatokra !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: nagyon sajnálom a dédikét, gyógyulást neki!
A tüdőgyulladás járhat gyomorpanaszokkal, ha a tüdő alja kerül gyulladásba. Nyomhatja a rekeszizmot, ami a gyomrot nyomja, esetleg igy át is terjedhet sajnos :( De ha időben kiderül, akkor persze ennek nincs esélye.
Most a legfontosabb, hogy te pihenj, a dédike jó kezekben van!

Kata: mesélj, milyen volt a buli?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

oxi ! Köszönöm szépen az együt érzést , és az infót a gyomorról, ezt nem gondoltam volna , szegény dédike !

Most tényleg pihenek , nem tudom miért , de olyan fáradt vagyok már napok óta .

Remélem ti jól vagytok !

Szerintem ez az idő lehangoló , valahogy a kettő között jobb lenne, nem ?

Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!
én ugyan gyáli vagyok de két évig fóton laktam.
oxigentől szeretnék kérdezni :én is gyógymasszőr vagyok a csontkovácsolást szeretném megtanulni nem tudod véletlenűl hol keressem az iskolát.,?
előre is köszi kati
nagy katalin
 
 


Szia Katalin!
De sok Kati van itt :)
Irtam privit!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


sziasztok!
oxi:azért köszönöm!
a többieket is üdvözlöm!
a gyermekvárosnál töltöttem el két szép évet 91_ben amikor a nagyobbik fiam született.a kissebbik 4 éves
itt ragadom meg az alkalmat:más is küzd olyan problémával hogy este 10-kor zuhanok az ágyba és arra ébredek 11-kor hogy a kisfiam kapcsolja ki a tv-t?
hogy lehetne hamarabb elaltatni?a naggyal nem volt ilyen gondom!
előre is köszi
nagy katalin
 
 


Sziasztok !!

Sajnos két rossz hírrel kell kezdenem , Dédike szerdán 15 óra felé meghalt .....

Merci meg ,18 óra felé sikeresen eltőrte a bokáját !!! ???

Úgy-hogy a tegnapi napom nem kívánom senkinek !!

Este még le Balcsira , vissza a Bethesdába ügyeletre , és kb. éjjfél körül haza .

Ma kórház , temetés intézés ami szintén nem semmi ...

Remélem ti jól vagytok és csak jó híreitek vannak !!!

Kata ! Mi van veletek ?? Nem kaptunk infót a buliról sem !!! ???

Oxi ! Remélem ti jól vagytok !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati részvétem, és sok-sok erőt kívánok neked most, de vigyázz magadra mindeközben amennyire tudsz !!!! Azért önmagában sem könnyű már ilyenkor a pocakkal ....


Köszi a buli szerencsére nagyon jól sikerült, épp szombaton nem esett, még a nap is sütött ebéd közben, csak délután lett hűvösebb... de a gyerekek itt a kertben jót röpiztek szóval őket nem zavarta :)
nagyon elfáradtam ! magam is meglepődtem mennyire :?
már délelőtt amikor pedig csak előkészületek zajlottak :) és ráadásul anyukám főzött mindent, én csak terítgettem, rendezgettem a dolgokat, meg a tesóimat irányítottam mit hová, jöttem-mentem - aztán Liza akkorákat rúgott oda lefelé ami nála egyértelmű jele a fáradtságnak, hogy le kellett ülnöm... :roll:

De nagyon jó volt, tényleg !

tettem fel friss 4D ultrahang képet, lent a www-re ha katt, akkor látni .. :lol:
olyan kis cuki ! Már 1300 gramm, bocsánat egészen pontosan 1286!
És szerintünk tiszta apukája - a kis pofija meg a szája.. :) de nem is baj :)

Oxi, képzeld a Mandics Edit volt nálam már, őt mondtad ugye, hogy hozzátok is ő járt?
Naaaaagyon aranyos, kedves lány !!! Úgyhogy megnyugodtam.

Jééézus !!! Én tiszta hülye vagyok, most jut eszembe hogy ma 08:00-ra Aquincumon kell lennem a régi védőnéninél, meg van beszélve... na rohanok.... :o

puszi mindenkinek
k&L
lmkata
 
 


Kati: sok erőt kivánok most, Mercinek gyors gyógyulást! Nagyon vigyázz most magadra!

Kata: Igen, edit az mi védőnőnk is. nagyon lelkes és fiatal. Annak minden jó és rossz velejárójával.
Nem csodálom, hogy a bulin elfáradtál, megnéztem a képeket, jó nagy pocakod van már.
Az utolsó üzimre nem válaszoltál...
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Kati, hogy van Merci lába ???? Gipsz? meddig kell fent lennie? Fekvőt kapott vagy mászkálósat??

Babóca hogy bírja odabent a dolgokat?

Mi jól vagyunk, voltam a régi védőnéninél elköszönni, még megmért utoljára.... háááát látszik hogy a nagy melegek idején gyakorlatilag nem sokat mozogtam ... oooops :? :?
és még csak most kezd nagyot hízni Lizu :)


pussz nektek
Mi :)
lmkata
 
 


Sziasztok !

Remélem mindenki jól van !

Mi is alakulunk köszönjük , Merci napról-napra jobban van !

Hát az első 2 nap szörnyű volt, nem tudott aludni a gipsztől , de mostanra rutinossá kezd válni, ugy-hogy most már véletnen rálép ..stb, szóval figyelmetlenebb, lazább és kezdi unni a fekvést .
(Gondolom most jön a java megint)
Még jó, hogy a másik dédikének volt járókerete és avval sokkal könnyebben ugrál .

A picikénk jól van (remélem) , tegnap voltam a dokinál , rendes csajszi szépen megfordult már és még zárva is vagyok .

26.-án megyek UH-ra, akkor azért többet tudunk , meg én is nyugottabb leszek !!

Kata, bocs a lényeget kihagytam, 3 hétig fekvőgipszet kapott
utánna még 3 hét járógipsz jön !! :shock:

Megnéztem a képeket , nagyon szépek vagytok az esküvőn is meg nagy pocival is !!

(Holnap megyünk a papot intézni , pénteken 12:45-kor lesz a temetés, aztán remélem egy kicsit könnyebb lesz már.)

De még péntek reggel a Bethesdában kezdünk a Mercivel , kontrol.

Puszi, vigyázzatok magatokra !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: Egyébként hogy törte el Merci a bokáját?

Felvettek a suliba, ahová jelentkeztem, köthetem fel a bugyim :D

Oxigen
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!

Jól elmosta a tüzijátékot a vihar, mi? Háááát ezt nem gondoltam volna, miért nem tudott várni még egy fél órát az eső ?!? :)

Oxi, gratula, nem semmi lesz !

K.
lmkata
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok !

Az idő alakul , nincs az a nagy kánikula , viszont a napot is látjuk !

Oxi ! Merci biciklizés közben törte el a lábát, egy kanyarban a szilvákon, amiket a kocsik széttrancsíroztak azokon sikerült elcsúsznia, de hozzáteszem előtte ők verték le a szilvákat a fáról és a bici is az a vékony kerekű volt + a talaj is murvás , tehát minden adott volt , csak én nem voltam ott , Apuékkal volt lent Balcsin és már nem figyelnek rá annyira mint kicsinek , pedig néha nem ártana !!

A sulihoz én is gratulálok !! Sok energiát, türelmet és kitartást kívánok hozzá !! Mit is fogsz tanulni ?? :lol:

Kata ! Hát ez a vihar nem volt semmi , tényleg !! Pont azt a fél órát kellett kipécéznie !!???

Jaj, a lényeg képzeljétek, pénteken már felrakták a járógipszet , ma léphet rá elösször , bár tegnap már próbálgatta, de azt mondja nem megy ?? Hát kíváncsi leszek .
Remélem nem túl korai még ez a járógipsz , szinte csak egy hét telt el, de hát csak tudják mit csinálnak, ők a szakembrók !!

Vigyázzatok magatokra !

Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok,

mi is fóton lakunk az istvánhegyen a régi barackosnál. És ha lehet nagyon szivesen csatlakoznék hozzátok.
van egy 15hónapos kisfiam Balázs és most várjuk a köv. babát aki kislánylesz és okt.27 és nov.5 között várjuk valamikor.
a Rókus Khban fogok szülni, Balázst is ott szültem.


egyenlőre ennyi

sziasztok
Beus
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!

Kati, csak tudják az okosok mikor kell a járógipsz... meg biztos nagyon elszokott a terhelésétől Merci.. menni fog - max. pár nap!
:lol:

PiciPocak rendben? Mozgolódások?
Nekem néha nagyon be tud feszíteni átlósan, akkor majd szét reped a hasam, és még van 9 hét !! :) de ezt is annyira szeretem !
Egyik nap akkorát rúgott beszéd közben Liza, hogy elakadt a szavam.... :) anyukám meg egyből: úristen jól vagy????
:lol: naná! :)

BEUS !
Üdv kis csapatunkban, bár hülyén hangzik kicsit tőlem mint legfrisebb tagtól... de hátha nem haragszanak meg rám a régi topikos társak :)
ÉN IS OKT 27 LIZA babával !!!!! Meg Kati is csak pár nappal előbb..
Hát ez nagyon klassz !!!!!!!!
Izgi lesz csajok az október itt Fóton :)

Majd talizzunk mindenképp a csajszikkal ha már aktuális lesz a téma! Ennyi játszótársat nem is gondoltam volna itt :)

Én a Jánosban szülök... légvonalban nagyon közel van, de autóval jó esetben 1 óra :? :?
A Rókus mennyi??
nem is tudom hogy lesz a végefelé... mi itt lakunk az Öreghegyen fent... kedvesem a Soroksári úton dolgozik = város másik fele...
szóval még gondolkodom a megoldáson, bár tudom főleg első gyerek nem 1 óra alatt pottyan ki, de azért ha egyedül tör rám a vajúdás gyönyöre itt a majdnem hegytetőn.... nnnnna meglátjuk.. :)


Oxi, neked hogy volt? Vagy akkor még nem itt laktatok? nem is emlékszem, pedig volt már róla szó...

Kati, Oxi, Beus! Képek a gyerkőcökről???

Nekem van a www-re ha katt. gyerkőcös persze még modern tudományos uh fotós.. de azért már látni .. :)

na tényleg megyek.
Pusssssz Mindenkinek !
lmkata
 
 


szia kata köszönöm aranyos vagy

a rókus a blahánál van ha nincs dugó 20-30perc
én is féltem nagyon
nekem a dokim a kiskönyvem hátuljába beyrta hogy ha mentőt kell hívni mert beindul a szülés akkor a rókusba vigyenek különben az éppen ügyeletes kórházba visznek. ezt esetleg kérdzed meg.
tényleg jó hogy ennyien vagyunk. nekünk itt nem nagyon van játszópajtás
a mi kislányunk Adrienn Beáta lesz

Beus
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !

Üdv. köztünk Beus !! Örülök, hogy egyre gyarapszunk !! És pláne októberi babák , hát erről nem is álmodtam !
Én okt. 26.-ra vagyok kiírva .

Most már csak azt mondjátok meg nekem , hogy mi van a hegyen ???? Mindenki ott lakik !! ???

Az az igazság , hogy lassan 4 éve itt lakunk és én még mindíg nem ismerek itt senkit .
Kivéve pár szülőt a suliból, de őket is inkább csak látásból, úgy-hogy nagyon örülök én is nektek !! :lol:

Kata , köszi talán holnap már jobban fog menni Mercusnak ez a járkálás, ma még fájt neki, hogy mennyire azt nem tudom , de azért fog menni !!

Képek, én raknék fel , de nem tudom hogyan kell . Amit meg a webkamerával csinálok eleve nagyobb mint amit ide betehetnék .


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Ahhoz képest, hogy egy évig nem irt senki, szépen megszaporodtunk :D

Beus: Üdv itt! Az én kislányom 14 hós múlt, szóval majdnem egyidős a fiaddal :) melyik az Istvánhegy?

Kata: Azt hiszem én szültem a legmesszebb, Kelenföldön, a Zsent Imrében, dugóban majdnem 2 óra innen.
megnyugtatlak, odaérsz :D Én 7 napos túlhordással mondjuk befeküdtem, mert akor már kellett, szóval végül kimaradt a rohanás. :lol:
oxigen
Györköny
 
 
 
 


szépnapot mindnekinek,

az istvánhegy enyhén túlzás mivel köze nincs a hegyhez. ha a cora felöl jöttök a fóti táblánál kell befordulni na ottan lakunk mi kint a pampákon. nekünk csak most hétfőn kötötték be netet azért csak most írok.

ma megyünk 30hetes uh-ra meglessük a pici lányt

nekem van msn meg skyp ha gondoljátok azon is lehet dumcsizni.

és ti melyik orvoshoz jártok? mi az Albihoz, de a Balázs nem szereti és őszintén én sem annyira mert nem olyan közvetlen ezért én inkább a Bethesdába viszem ha van valami baj csak az oltásra viszem hozzá. az is elég.

oxigén: a balázs május 13-án pénteken 13:05 perckor született :) azóta a péntek 13 szerencsés nap számomra.

mi a tescotól nem messze szoktunk járni játszótérre most építették nagyon klassz. meg néztem palotán ami a hídnál van az is jó csak azzal az abajom, hogy ott jön megy az a sok autó.

na megyek fürdeni kismackó elaludt.

vigyázatok a babákra meg a picikre

Beus
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok,

Beus,
igen, már hallottam ezt mástól is (t.i. beírni a kórház nevét) - azt hiszem biztonság kedvéért beíratom az orvossal.

Milyen volt az ultrahang????
Melyik tescot említetted a játszótér kapcsán?? Itt van az is, nem csak cora?

Nem is tudtam hogy az a rész az Istvánhegy.. egyre okosabb leszek "fótból" :) - hát muszáj is ha már itt kötöttünk ki :)

Ti mióta laktok itt??

Na akkor még egy rossz tapasztalat a helyi gyerekorvosról.... ez egyre több :) Azt hiszem Oxi a dunakeszis drnénis megoldás lesz nálunk is.... :)


Kati,
nem tudod az elkészített képet átméretezni? Ide be tudsz rakni mellékletként 600*600 megapixelest azt hiszem.. vagy van a fotóalbum mint másik megoldás... Na nem akarlak én ezzel terhelni, csak olyan jó látni kivel/kiről beszélünk :)

Oxi, nálad meglestem már a www-t, de nincs a lánykádról fotó :(

Jajj! Van ám már gyerekbútorunk is végre!!!
Kép

Olyan jó érzés, gyorsan elkezdtem mosni a rucikat hogy már szép tisztán tegyem a szekrénybe őket.... bár lehet hogy még korai... :oops: :? :roll: de mind1 !! :lol:

Na megyek kicsit napozni, most olyan szép idő van még.... :)

puszi,
Kata&Liza
lmkata
 
 


sziasztok,

Imkata
a pólusban lévő tescóra gondoltam onnan még beljebb a szerencs utca felé kell menni. hát mi olyan 5éve lakunk itt kb de a telek az 26éve megvan anyuék vették még . ők meg a szomszédban laknak. ennek vannak előnyei és hátrányai is.

hát az uh klassz volt kicsilány mindkét kezével eltakarta az arcát 1750g és azt mondta a drbácsi hogy hosszú lábai lesznek. (reméltem is hogy ezt az apukájától örökli ;) )

én szerettem volna felrakni képet de túl nagy :(

majd ügyködök valamit

pusz

beus
bnbeus
Fót
 
 


haliho :)

26 éve?? az nem semmi !!! :)
hát igen, ez a közel élés mindig kettős - de ha nincsenek nagy durvaságok és több a jó mint a negatív akkor okés,nem?
:roll:

Liza a 29. héten volt kb 1300 gramm, most van a 31. hét, akkor már ő is lehet ennyi kb...., nekünk is azt mondták akkor, hogy az FL (combcsont) alapján nagy baba lesz: az akkor volt 57 mm és az 31 hetesnek felelt meg akkor...
majd meglátjuk! nekem aztán mindegy mekkora, csak egészséges legyen !!!! :lol: :lol:

4D ultrahangon voltatok? Csak mert írod hogy eltakarta az arcát..
Mi kétszer voltunk eddig és nagy mázlival mindkét alkalommal jó fotó készült a kisasszonyról :)
ami itt a nevem alatt van, az volt a múltkori 29. heti UH-on...

Várom a képet, remélem sikerül :wink: :wink:

pusssz
Kata&Liza
lmkata
 
 


szia imkata nem vagy már itt véletlenül?
bnbeus
Fót
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: