Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mariann!

Mi rendbe jöttünk, ahogy jött úgy ment is a hasmenés, pedig szerdán délig kb. 10-x cseréltem pelust, aztán utoljára 2-kor és azóta szerencsére semmi. Úgyhogy nálunk 2 és fél napig tartott.
Ma tök jó idő volt elmentünk sétálni (nem mintha amúgy nem sétálnánk minden nap), de olyan jó volt, hogy tavaszi kabit lehetett felvenni. Előtte már voltunk lennt kocsi nélkül sétálni, úgyhogy a babakocsiban jól beájult, aludt 1 órát. Martin már csak 1-x alszik? A múlt héten Réka csak 1-x aludt, bár akkor később kelt.
Mennem kell, mert vége a fürdésnek.

szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Jaj de hülye vagyok. Jobbulást a kislegénynek, mennek a gyógypuszik Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Mariann!
Örülök,hogy megnézted az oldalunkat,hogy találtál oda különben?

Köszike kérdésed megvagyogatunk.
Folyamatosan okosodunk,egyre több szót utánoz már Dávid,és mindenben egyre ügyesebb.
A szobatisztasággal nem tartunk sehol,és az egyedül evés is még nehézkés.Sokat mondókázunk,énekelünk,imád táncolni.
Kicsit várjuk már a tavaszt,vagyis nagyon,mert szeretnénk kiszabadulni a négy fal közül.
Jó nektek,hogy van a bőlcsibe lehetőség összejönni.

A te Martinod miket tud már? Szopizik még?

Szia Márti!
Megnéztem a profilodat,elég sok közös van bennünkKép
Én is 27 éves vagyok és könyvelő,hogy csak két példát említsekKép

Köszike,már jobban vagyunk.Úgy látszik ez a vírus amilyen gyorsan jön olyan gyorsan is megy.

Én is sok gyógypuszit küldök Martinnak!

Sziasztok!

Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok
Köszi a gyógypuszikat meg mindent.
Örülök,hogy ilyen hamar helyrejött mind a kettőtöknek a kicsi(K).Nemtudom mi ez a hasmenéses dolog most.de a Zsilka (a dokink) szerint csak kis vírus.Úgyhogy nem kell aggodnom.De azért kicsit aggodok.Mint minden normális szülő.

Márti

Igen a Martin már csak egysze alszik délben.
már kb. 10hónapos korától.Nemtudod véletlen mikor van pontosan a játszóház a bölcsiben?
Szerdán hány órakór?És minden héten van?
Voltatok már?


Íldi

Igen szopik még:-)
Pedig már 16hónapos.
Hát miket tud?
Papa,mama.apa,anya,baba,nap
Autó=tütü
Busz=bú
Hold=hol
Meg ilyenek,még nemtud 2szót összerakni,de már elég ügyesen próbál beszélgetni velünk.
Már tudja az állatokat,melyik melyik?Mit csinál?
Nagyon ügyesen játszik a kézügyességi játékokkal.
Már próbáll egyedül enni.10hónaposan indult el.
Meg nemtudom még mire lennél kíváncsi?Kép
Hogy találtam oda?
A profilodban benne van az oldal címed,Gondoltam megpróbállom hátha:-)
És bejött!Örülök neki.

Most rohanok mert felébredt a törpém.

Sziasztok
mariann2
 
 


Szia!

Ilgya, szerintem a szobatisztasággal még bőven ráértek, mostanság az a nagyokosok véleménye, hogy babától függően persze 2-2,5 éves koruk körül érnek meg rá. Azt is olvastam, hogy teljesen felesleges bilin ücsörögtetni, mert ez csak a rossz beidegződéseket rögzíti, mivel ő elücsörög jó esetben a bili, de nem érti miért kell neki ott ülni, mert az ingereit még nem tudja irányítani. Szóval szerintem nyugi. Egyébként jóanyám minket is "meglepett" egy bilivel mondván, hogy mi már 1 éves korunkban szobatiszták voltunk és tisztára besértődött, mikor közöltem vele, hogy nem viszem haza a bilit helyfoglalónak, mert még jó darabig nem fogjuk úgy sem használni. Persze ha esetleg mindig egy időben kakil, akkor meg lehet próbálni ráültetni a lényeg, hogy semmi ne legyen erőltetve.

Igen könyvelő vagyok, de sajna már nem sokáig 27 éves Kép Te karbantartod valahogy a tudásod szakmailag? Én attól tartok sík hülye leszek mire visszamegyek dolgozni.

Mariann

Én most kivételesen nem nagyon aggódtam ez miatt a vírus miatt, mert a neten olvastam, hogy nagyon sok babó elkapta. Szerdán azért egy kicsit berezeltem amikor csak délelőtt összecsinált 10 pelust, de délután már semmi sem volt.
Azt hogy pontosan hánytól van ez a játszóház nem tudom, de hívd fel a bölit és megmondják. Ja valamennyit fizetni kell, ha jól emléxem 150 Ft-ot mondtak. Szóval nem egy anyagi csőd. Ha esetleg megtudsz valamit írd meg. Köszi.
Mi még nem voltunk, de a vírusos időszak letelte után tervezem, mert imádja a gyerekeket. Esetleg 1-x összebeszélünk és elmegyünk együtt.
Réka is szopik még és néha olyan érzésem van, hogy még érettségizni is szopi után fog menni Kép Az én gyerekem egyszerűen cicimániás, van olyan ha együtt fürdünk már a kádban ráveti magát, de öltözködni se nagyon lehet előtte.

Várom a tavaszt, de nagyon, erre megint esik ez a hülye hó! Annyira utálom már a telet!!!

Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti
Már próbáltam de. írni de meg volt hülyülve a gépünk.Megtudtam,hogy szerdán 15-17 óráig van a bölibe a játszóház.Vinni kell benti cipőt a kicsinek is és magunknak is.ja és 100/óra.
Remélem 2 hét mulva eltudunk menni a kicsikémmel.


Ilgya merre vagy?
mariann2
 
 


szia Mariann!

Tegnap nálunk sem volt nem, először valami szerverleállás miatt, utána meg mint kiderült eltörött a kábelünk.

Nem tudom hogy mi eljutunk-e a játszóházba, mert mostanában pont 3-tól alszik délután.

Már megint esik a hó én már ezt nem hiszem el, hogy nem tudunk kitavaszodni végre.

Képzeld tegnap nagy meglepetésemre beállított a védőnő. Soha jobbkor kupi hegyek, degu szabadon.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti

Már Én is nagyon szeretném ha jó idő lenne mert már utálok itthon ülni majdnam egész nap.
Kébzeld bedurrant a ball cicim.Nem is gondoltam volna,hogy 16 hónap szoptatás után lehet ilyen.
Azt vettem észre,hogy lázas lettem és nagyon fájt.
Pedig elég sokat lóg rajtam.Ma du. voltam a Sebőnél és azt mondta ritka de elő fordul,hogy ilyen késön begyullad.Most meleg borogatás,meg krém meg minden.
Csillagokat látok mikor cicizik,de muszáj adnom neki mert ha nem adok,akkor mág rosszab lessz.
remélem hamar elmulik,mert megőrülök!:-(


Jó éjt.
mariann2
 
 


Szia!

Remélem már jobban vagy, nálunk szerencsére ilyen még nem volt és remélem nem is lesz.Olyan volt már, hogy valahogy eldugított egy-két tejcsatornát, és olyan volt a cicim, mit a beton, viszont nem lázasodtam be, raktam rá meleg maszkot párszor és a következő szopinál ki is jött. Ilyen volt egyszer-kétszer, de a gyulladásig nem jutottunk. Jobbulást!

Tegnap eszembe jutott, hogy mire eljutnánk a bölibe, addigra lehet, hogy már jó idő is lesz és kijönnek a gyerkőcök játszani az udvarra és már nem is kell menni. Van itt a házban több totyogó is.

Réka öltözködik menni akar valahova, veszi a cipőjét, sapka, sál. Nekem már semmi dolgom Kép

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Kösszi a jó kívánságokat.Már valamivel jobb,de még nem az igazi.Már próbáltam a borogatást a krémet most a legujabb az ,hogy az orromba kell feldugni egy kis vatta dr-ot ciciztetés előtt persze kell rá rakni valami ampullából 2 cseppet.

remélem helyre jön mostmár.

Most hogy mondod ezt a bölis dolgot igazad lehet.
Mostmár jön a jó idő.Remélem.Mert már csak kínlódunk ettöl a rossz időtől.

Szép napot.
mariann2
 
 


Ne haragudjatok,hogy így szó nélkül eltűntem,de bekrepált a gépem teljesen.

Holnap megpróbálok visszaolvasni!

Üdv a babóknak is!

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ha esetleg érdekel benneteket ma az auchan oldalán 20képet ingyen lehet előhivatni.

Mariann te a Sebőnél is szültél, vagy csak gyorsan lefutottál hozzá? Milyen doki, mert én hallottam róla ezt is, azt is. Javulgatsz?

Apafej elment a tescoba vásárolni a Rékával, úgyhogy most egy kis nyugi van.

Ti mikorra tervezitek a következő gyerkőcöt? Nálunk most ezen megy a közelharc, jobbanmondva inkább azon, hogy a férjem egyáltalán nem akar következőt. Én meg nagyon. Minden egykével akivel beszéltem azt mondta, hogy milyen szar volt neki, hogy nincs testvére.
Bár zárójelben hozzáteszem, hogy amikor terhes voltam és közel két hónapig alig ettem valamit és azt is kihánytam nem gondoltam volna, hogy valamikor is visszasírom azt az állapotot.

Majd csak lesz valami, csak lassan kifogyok az érvekből Kép

Szép napot nektek és jó hétvégét!

Pusz
Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


szia Márti

Igen én a Sebőnél is szültem.Szerintem jó doki.Én is hallottam rolla dolgokat,de én nem tapasztaltam semmi rosszat.Hál istennek.Azt mondta a Tamás(Párom),hogy ő legalább 5 év-et akar még várni a másodikig.Én is hasonlóan gondolom.

Szi Ilgya

Már keztelek hiányolni,hogy hol vagy?

Most megyek mert a kicsikém már kitép a székből.

pusz
mariann2
 
 


Szia Mariann!

Tegnap este Törpilla elaludt az autóban így este 7-8 ig aludt, utána meg 1/2 11-kor már könyörögtem neki, hogy aludjon, mert én már ko. voltam, de hát így jár az a hülye szülő, aki este kocsikázni viszi a gyereket.

Van egy tök jó gyerekoldal a neten www.egyszervolt. hu mi ez szoktuk nézni a Rékával. Vannak rajta dalok, mesék tök jó nézzétek meg.

Megyek mert most alszik és addig még egy kis rendet kéne vágni, hogyha felkel újra kupit csinálhasson Kép

szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Kébzeld nálunk áll a bál a lépcsőházban.
1 hónapja kíírtuk,hogy kidobunk mindent a babakocsitárolóból mert nem férnek el a kocsik.Tegnap kidobtunk mindent,ma meg jönnek sorban a tulajok hogy hol van ez meg az.Úgyhogy tiszta ideg vagyok egész nap.De mondtam nekik,hogy ez nem lomtár!!Még nekeik ál feljebb,hogyha szól az ember,hogy rakja ki onnan a 100éves peniszes hüttöjét.Na mindeggy.

Végre egy kicsit süt a nap.Majd leviszük sétálni a Martint,hátha megtanul menni az új mocijával.Sajna nekem is takarítanom kell.Úgyhogy most megyek. Szio
mariann2
 
 


Hello!

Nálatok legalább babakocsitároló van, nálunk a seggfej építtető inkább az utolsó négyzetmétert is eladta Kép Így a földszinti lakók megengedték, hogy oda betegyük a babakocsit, mert azért azt a dögöt is meg gyereket is felcipelni sok lenne. Amíg nagyon pici volt a Réka felhoztuk a kocsit és az előszobában állt, mármint az amúgy is hatalmas előszobában egy élmény volt. De a földszintieknek van még egy plusz bejárati ajtójuk amit legalább éjjelre bezárnak ezért annyira nem parázok.

Ez a kiírásos dolog meg szerintem mindenhol így működik, mert szerintem sokan nem veszik a fáradságot arra, hogy elolvassanak bármit is, a másik fajta meg gondolja, úgysem merik kirakni, utána meg ha mégse akkor hepajkodik.

Annyira szeretném ha már ilyen időnk maradna.

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Teljesen igazad van az elöbbiekben.

Nagyon örülök,hogy ilyen jó idő van ma.
Már voltunk biciklizni a tóparton,megetettük a kacsákat a Martinnak annyira tetszet hogy végig sikítozta az egészet.DU. leviszem még focizni 1 kicsit aztán vége a napnak.Ha jó idő van akkor sokkal könnyebb feltalálni magunka,és akkor olyan gyorsan elmegy a nap.De remélem holnap is jó idő lessz.Akkor kipróbáljuk az új bicóját.


Remélem mostmár csak jóbb idönk lessz és akkor vége az itthon punnyadásnak.

Most megyek megt mire felkel el kell mosogatnom,hogy rajtra kész legyek.
Szio
mariann2
 
 


Hello!

Képzeld hogy jártam. A múlt héten rendeltem a Rékának a neten micimackós könyveket, ma megjött kifizettem és elfelejtettem visszatenni a táskába a pénztárcám. Aztán délben elmentünk sétálni s kitaláltam, hogy nézek neki tavaszi sapit a gondolában. Kiválasztottam a sapit és akkor vettem észre hogy nincs mivel fizetnem. Hú de égő volt.
Aztán láttam a leányzón, hogy álmos, de nem akart elaludni. Hazajöttünk és most másfél órás küzdelem után feladtam az altatási kísérleteket. Délelőtt aludt 1 órát, most kíváncsi leszek meddig fogja bírni.

Az embernek teljesen más a kedve mikor ilyen jó idő van. Úgy örülök, de szerda-csütörtöktől megint hidegfrontot ígérnek Kép Fúj!

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Hát az én fiam is megvan keveredve egy kicsit ,gondolom az idő miadt.
A Martin 11-13 óra között szokott aludni ehez képest ma 14 órakór aludt el 1 órás tiltakozás után.de legalább sikerült.A szomszéd csaj is mondta,hogy az ő lánya sem aludt ma.Gondolom nem akarják végigaludni ezt a jóidőt.Õk is örülnek neki.

Hát én már nemtudom mikor jön a jóidő,de ha nem jön hamarosan én befordulok itthon az biztos.Kép

Nagyon jól érezte magát a kicsikém ma lenn.Nem is akart feljönni velem,végigsírta a lépcsőházat.(szegénykém)Mondtam neki,hogy majd holnap is lejövünk,nézett rám olyan kiskutya szemekkel és bológatott,hogy jó.
na fel is ébredt úgyhogy rohanok.

Szép napot,jó időtöltést holnapra.
mariann2
 
 


Szia!

Tegnap 5-kor aztán elaludt, aludt még 3/4 órát, aztán 8-tól újra. Úgyhogy már nem mentünk le 6-kor az udvarra. Majd ma. Holnap meg állítólag jön az eső, nehogy már jól érezzük magunkat.

A múlt héten Tóbiást felraktam a sarokpadra, hogy ne tudja állandóan kiengedni Törpilla, de tegnap már Tóbika este olyan szomorúan nézett, úgyhogy most levettem és persze már itt is van velünk a szobában.

Na megyek visszaparancsolo mindenkit a helyére, csak bírjam elkapni.

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia


Ki az a Tóbiás?
csakk tippem van:papagály?

Mi már reggel 9.30-kor lennt voltunk biciglizni az udvaron,nagyon jó volt élvezte a kis törpém.
De azért du. még lemegyünk sétálni egy órácskára.Ha holnap rossz idő lessz akkor az összes gyerek meg lessz tévedve a 2 napos lennt töltött idő után.

Kébzeld elestem a lépcsőn ahogy jöttünk fel,a Martin a kezembe volt de szerencsére úgy estem,hogy ő nem ütötte meg magát sehol.Mákom volt.de most sajog a jobb térdem meg egy kicsit lilla is.

Most megyek vasalni amig felkel a kicsikém

szia
mariann2
 
 


Szia!

Tóbiás a degu.

Mióta megszületett a Réka nekem az a rémálmom, hogy elesek vele a lépcsőn. Szerencsére nem történt eddig ilyen, mióta meg megy azóta alig vittem fel a lépcsőn, mert fogni kell a kezét és lépcsőzik.

Jaj azt a v. betűs tevékenységet nekem is kéne csinálnom, de úgy útálom.

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Remélem eljutunk holnap a bölibe.Attol függ hogy mikor alszik el és persze mikor kel fel.Remélem teszik majd neki a sok kicsi.
Most megyek altatni,aztán folytköv. a vasalásnál.

szia
mariann2
 
 


Szia!

Nincs most semmi vírus a böliben, csak mert olvastam, hogy Pesten többhelyen is elég erős bárányhimlővírus van. Előtte lehet, hogy nem ártana rákérdezni, mert annyit szerintem nem ér az egész, hogy elkapjon ott valamit. Megfogja a játékokat, aztán már kész is.

Tegnap Réka annyit ivott mint még soha. Bár ő 1 éves kora után kezdett el iszogatni, addig kizárólag szopi volt.

Azért ha elmentek számoljál majd be milyen volt.

Szia

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Elmentünk a bölibe.
De nagy szar volt az egész 5-en voltunk a terenben .A Martin 1 kislány a szülők meg 1 dadus.Nagyot csalódtam,azt hittem jó móka lessz a kicsiknek.Sajna tévedtem.Mondjuk a 2 kicsi elvolt,kb.30 perc-ig nézegették egymást aztán elkezdtek játszani.Nemtudom,miért vannak ilyen kevesen.
Azt mondta a dadus,hogy szoktak többen is lenni.
Megkérdeztem mikor?Mert akkor jövünk,azt mondta változó de ált. 5-6gyerek szokótt lenni.

Mindegy ezt is kipróbáltam,majd azért lehet,hogy elnézünk még.
Most megyek nézem a Barátok Közt-öt.

Szioka
mariann2
 
 


Szia!

Mi tegnap délután nagyot sétáltunk, utána meg a szomszéd 3 éves kiskölyökkel játszótereztek. A lányom meg van veszve a csúzdáért. Hétvégén elmentünk Tatára a tópartra, meglátott egy csúzdázó kisfiút és persze nekünk is menni kellett. Kb. 1/2 órát csúzdáztunk és akkor is úgy kellett elvonszolni onnan. Ennek az az előzménye, hogy mostanában voltunk győrben a Brendonban és ott volt felállítva csúzda az pont az ő mérete volt és amíg én nézelődtem ő apájával csúzdázott és nagyon bejött neki.

Régen én is nagy BK néző voltam, de mostanában az Áll az alkut nézem inkább, a férjem meg a Bk-öt. Néha belenézek, de már idegesít a hülyeségük Kép

És a böliben voltak jó játékok legalább?

Szia
Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Láttad tegnap az Áll az alkut?Nagy játékos volt a csaj,hogy rizikózót a 2800000ft-ra.Én nem mertem volna.De bejött neki.

Igen voltak jó játékok,igaz semmi extra de ennyi kis pénzből amit kap a böli nem is nagyon lehet jobbat venni.Azt mondta a dadus,hogyha jó idő lessz összeeresztik őket a rendes bölisekkel az udvaron.Hát nemtudom jó ötlet-e? Mert a Martin nemkapott még semmilyen védőoltást,ezt most arra értem,hogy aki közösségbe viszi a gyereket elötte el kell vinni a kicsit a dikhoz és kap valamilyen szurit. Meg még azt is mondta ha jövö Februárba akarom vinni akkor már most be kell íratni,mert annyira sokan vannak.Nem is gondoltam volna.

Kicsit rosszabb idő van de legalább nem esik.Felkel a kicsikém aztán levisszük egy kicsit sétálni.Már úgyis hiányolta.
Megyek,még fözök ki tésztát az ebédhez,mire felkel a párom legyen neki kaja.

Szia
mariann2
 
 


Szia!

Hát igen valszeg én is elfogadtam volna az ajánlatot én nem vagyok az a rizikózós fajta.

Én 12 hósan beoltattam agyhártyagyuszi ellen, valaki bárányhimlő ellen is beoltatja, én ezt még nem kérdeztem a dokitól, hogy javasolja-e.

Mi már voltunk lenn, de iszonyat szél van. Nekem is ki kéne találni valami kaját holnapra. Nincs valami ötleted?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia

Bocsi,hogy nem válaszoltam de elkaptuk valamilyen vírust mind a 3-man.Először a Martint kellet korházba vinni aztán a Tamást kellet éjjel ügyeletre.Én is nagyon rosszul vagyok meg voltam is egész éjjel.Ne haragudj de most megyek pihenni mert már megint szédülök.
Ha jobban leszek írok.

Szép napot Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!
Jöhet még egy komáromi? Na jó szőnyi! Igaz reményeink szerint nem sokáig. Mostanába keresgélünk lakásokat, házokat. Van egy 19 hónapos babócám, vele vagyok itthon.

Mariann nagyon szép a kisfiad, remélem mihamarabb meggyógyultok!
Én is szoktam az nlc-re járni, igaz a dekus topikba. Ue. a felhasználó nevem, ha gondoljátok nézzétek meg a bemem. Itt még nem igazán ismerem ki magam, össz-vissz 3× voltam eddig itt talán. Na de majd most! További szép estét mindenkinek!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mariann gyógyuljatok meg hamar. Gyógypusszok mennek!

Hello Fioona! Hát igen ez a rendszer elég más mint az nlc, kár hogy itt nem lehet pl. privit küldeni (aztán lehet, hogy lehet, csak én nem tudom hogyan kell) Kép Gyere máskor is! Én is akartam a múltkor képet feltölteni aztán közölte, hogy túl nagy, de már nem volt kedvem átméretezgetni, úgyhogy kitöröltem. A babócád fiú vagy lány? Majd meglesek benneteket az nlc-n. (nekem is ugyanaz a nevem, ott vannak fenn képek, bár már régiek, majd teszek fel újat).

Ma nagyon jó idő lesz állítólag, úgyhogy asszem sokat fogunk kinnt tartózkodni.

Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


<!--attachment: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-392549.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*202.6**iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii%2ebmp --><center><pre>
Kép
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.bmp (202.6 k)</pre></center><!--/attachment-->


Sikerült képet feltöltenem!? (ha megjelenik Kép)
Mint látjátok kislányunk van, Lilla Fiónának hívják, és 2004.07.31-én született Szőnybe. Márti te nem itt szültél ugye? Az nlc-s képekről gondolom.
Milyen a Honfoglalás úton lakni? Láttunk egy pár hírdetést, és gyanusan alacsonyak voltak az árak! Jó környék? Milyenek az emberek?
Remélem sokat játszottatok kint, és hogy Mariannék jobban vannak!

Sziasztok

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Mégse Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Még egy próba.

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

De itt szültem szőnyben én is, melyik kép alapján gondoltad, hogy nem. A pár percesről? A férjem benn volt velem és ő készítette.
te kinél szültél?

Megnéztem a weblapodat is és olyan szép dolgokat alkotsz! Mikor van erre időd? Kép

Most jöttünk be, délben kimentünk aztán egy gyors átöltözésre hazaugrottunk. Alszik egyet aztán lehet hogy még elmegyünk sétálni egyet. Végre süt a nap! Imádom!

Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Fioola

Örülök,hogy bővült csapatunk!Kép
Remélem jókat dumálunk majd.
Nagyon aranyos a kislányod?
Had kérdezzem már meg,hogy felkel még éjjel?Mert a Martin még mindig felkel 2-3 alkallomal.Nemtudom hogy ez most a foga miadt van vagy ez már megszokás?

Szia Márti


MeggyógyultunkKép
Köszi a gyógypuszikat.
Mostmár merek enni én is meg a kicsikém is,de még nem az igazi a gyomrunk.
Eggyik napról a másikra elkaptuk a legujjabb vírust.(hasmenés,hányás,láz)egyszerre.Szegény kicsikém oyan rosszul volt,hogy levittük a korházba és kapott egy szurit.Azt mondta a Doki ha nem hadja abba a hányást akkor be kell fektetni nehogy kiszáradjon.DE HÁLA ISTENNEK MEGGYÓGYULT.Tuti idő van,egész nap lenn voltunk,bringáztunk,fociztunk sétáltunk.Tamás most is lenn van veleKép
Most 1 kicsit lazíthatok.
Megyek pakolászok mert 3 napig semmit sem csináltam és most szalad a lakás.

Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!

Mariann örülök, hogy meggyógyultatok. Nem lehet, hogy a böliben kaptátok be a vírust?
Tegnap déltől este 7-ig szinte végig lenn voltunk, egy délutáni alvással megszakítva.
Réka is felkel éjjelakkor is ha éppen nem jön foga úgyhogy szerintem megszokás is van benne.

Fioola mi a hétvezér úton lakunk, ez szemben van a honfoglalás úttal. Igazábólnem tudom miért olcsók ott a lakások, hogy nálunk miért olcsók arról tudnék beszélni.

Sziasztok

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti

Hát én is gondoltam rá,hogy a bölibe szedtük össze.Ezért rizikós a bölcsi mert elkaphatsz bármilyen betegséget,még egy nap alatt isKép
Nem baj lényeg,hogy túl vagyunk az egészen,gyönyörü idő van egész nap lenn van a fiam az apjával amig én fözök.Ha végzek megyek utánuk.Aztán mennünk kell a korhárba vissza,mert a Martinnak vizsérve van és most kell vinni az 1 éves kontrolra.Remélem nem mond semmi rosszat.Pedig sajnos semmit nem változott neki tavaly ótaKép
Nagyon izgulok mit mond majd a Doki.
Most megyek mert odaég a pörköltem!

Fioola hová tüntél?

Sziasztok
mariann2
 
 


Elöbb írtam egy hosszút, de Lilla kikapcsolta a gépet mielőtt elküldhettem volna! Kép Este jövök és pótolom!

Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a kutyakozmetikust, Réka kiképezte a csaj 2 spániját. Nagyon élvezte, mert levegőn is volt, kutyák is voltak Kép
Utána volt egy kis játszóterezés, visszavittük a mamához a kutyát, most meg nem akar aludni Kép

Mariann milyen a vizsérv? Még nem hallottam róla. Ide viszitek a szonyi kórházba?

Fioona én is jártam már így, simán lereseteli a gépet Kép Õk már ilyen generáció.

További szép napot

Ui: Mariann reggel (de) láttalak benneteket, mentetek át a buszvég felé. (legalábbis szerintem ti voltatok)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


2. próba.
Most "olvas", remélem jó hosszan! Kép
Tegnap du mi is nagyot csaviztunk. Apa aludt de. (éjszakás), aztán úgy volt suliba megy, de mikor meglátta az időt, azt mondta elkísér sétálni minket, aztán megy. A végén persze este 6-ig csaviztunk, és nem ment suliba. Lilla nagyon élvezte, mi cicáztunk, meg is tanult a cici (cica) szót. Ma meg az autót, de arról lemaradtam Kép
Éjjel periódusonként alszik. Van időszak, hogy felébred, van hogy végig alussza. Ezt sok minden befolyásolja. Nálunk, pl. az átfordulás, felülés, felállás, menés stb. előtt mindig nyugtalanabbul aludt. Ez nagyon változó gyerekenként. Én mindig arra gondolok mikor, pl. volt, hogy 5-6 részletbe aludtam 3 órát, hogy lehetne rosszabb is!

Mi van a kicsivel? Mit mondott az orvos Mariann? Örülök, hogy nem kellett bent maradnia, bár ha jól tudom, már bent maradhat az anyuka is. Azért inkább ne legyen rá szükség.

Márti mi van az utcátokba???? Mesélj! Ne hogy belenyúljunk valamibe!
Mi is gondolkodtunk a Réka néven anno. Vagyis inkább csak én, apa megvétózta.

Megyek játszani, mert nagyon nem bír magával. Bár ahogy ismerem katalógusnézegetés vagy kirakós lesz megint. Hogy mi hogy unjuk azt a katalógust!!!

Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Márti

IGEN szerintem minket láttál.
Fehér gatyában voltam és fekete bőrkabátba?
Mentünk volna a dokihoz 9 órásival.Mikor leértünk,jutott eszembe hogy a táskám Anyóséknál hagytam a Tamás elszaladt érte(itt laknak a temető utca elején),a telefonom itthon hagytam és így nemtudam szólni,hogy nincs ott.Mire odaért eszembe jutott hogy otthon hagytam a kisszobábaKép
Néha azt sem tudom hogy hól áll a fejem.
Na végul lekéstük a buszt!De nem is baj mert mint utólag megtudtuk,hogy DU. van az a doki akihez mentünk.KépTiszta káosz mi?de azért du. eljutottunk hozzá igaz akkor már a Tamás nélkül mert ő ment Angól tanfojamra aztán foci edzésreKép

A vízsév az olyan,hogy az eggyik golyója sokkal adott esetbe 2-szer akkora mint a másik.Hál istennek nem nőt neki,így 2.5 éves koráig várnak vele hogy elmuljon.Ha nem akkor megmütikKép((

Szia Ibolya

Én szerintem is azért kel fel mert már megszokta,hogy éjjel is kap cicit.Már próbáltam leszoktatni de 2-3 nap után feladtam mert annyit sírt,hogy nemtudtunk semmit aludni.Kép
Sokat lenn volt ma a kcsikém,játszott az apjával,fociztak.Olyan édesek mikor eggyüt játszanak,látszik hogy imádják egymást.
Imádom nézni őketKép
Ti miket játszotok kinn?Mi foci.bicigli,játszótér.Mást netudok kitalálni.


Most megyek aludni,mert hosszu lessz a holnapi nap.
Szép napot nektek Mariann
mariann2
 
 


Sziasztok!

Hát az én gyerekem tegnap délután csak nem aludt be, úgyhogy előrébbhoztam a fürcsit és 7-kor mentünk csicsikálni, legnagyobb meglepetésemre reggel 1/2 9-kor keltünk. Persze azért cicizett 2x-3x Kép

Fioona Lilla szopizik még? Ja, a mi házunkkal csak annyi van, hogy anno az épittető lelépett és kívülről csak a ház negyede van bepucolva, a többi munkát azért plusz pénzből megcsináltattuk, de a bepucolás nagy lóvé és nehéz 60 lakó érdekeit összeegyeztetni. Hát nagyon nagy vonalakban ennyi. És még csak ideiglenes lakhatási van a házra ezért itt csak kp-ra lehet lakást venni.

A változatosság kedvéért ma már megint rossz idő van, úgyhogy minden fantáziámat össze kell majd szednem, hogy el tudjam törpillát szórakoztatni. Reggel mikor kinéztem az ablakon még örültem, hogy nem is fúj a szél, na most már ez is megvan Kép

Azért szép napot nektek és a babóknak is Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Most voltam fogorvosnál Kép Szerencsére nem kellett húzni, csak újra gyökérkezeli a fogam. Akart felírni gyulladás gátlot a fogamra, de mondtam neki szoptatok, így elmaradt az is háll istennek. Nem akartam gyógyszerezni magam meg a Lillát.
Én mindig szopiztatom éjjel, ha felkell. Nem is akartam ezt elhagyni. Én még most is félek sötétbe, és szerintem ezen is múlik, hogy nálla ez ne így legyen. Azt akarom elérni, hogy érezze, ha szüksége van rám ott vagyok, szopizhat. Nappal ez nem így van. Olyankor nincs extra szopi, csak éjjel!
Játszani meg hát...... Az az igasság Lilla igazi lány. Már abba a tekintetben, hogy a séta, nézelődés, futkosás, kutya mutogatás kielégíti egyenlőre. Nagyon nyugott baba szerencsémre! Kép Itt Szőnybe nincs is használható játszótér. Kép Kis motort akarok most venni majd neki, remélem szeretni fogja. Ja meg a labdázást szereti nagyon. Az bent is nyerő! Olyan mint egy kiskutya, mindig visszahozza. Kép
Na megyek mert ezer a dolog.
Remélem jól töltitek a napot, az időjárás ellenére!

Ibolya

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Fioona!

Nekem decemberben húzták ki a fogam, ez volt az első és remélem nagyon sokáig az utolsó is amit ki kell(ett) húzni. Nagyon féltem tőle, ami érdekes mert pl. a szüléstől egyáltalán nem féltem. Tényleg most már írd meg, hogy miért gondoltad, hogy nem szőnyben szültem? Kép
Réka napközben is beiktat extra szopikat, amiről lassacskán szeretném már leszoktatni, mivel most már iszogat. 1 éves koráig az égvilágon semmit nem ivott, utána kezdődött el nála az utánzásos korszak és azóta iszogat.

Labda az nálunk is jöhet, tegnap a Tescoban majdnem kipakolta a labdás részt. Eddig szépen elült a kocsiban, vagy abban a kisautóban, de már nem már menni és minden megfogni, megnézni.
Kismotrunk nekünk is van a hétvégén próbáltuk és elsőre is elég ügyi volt Kép

Márti

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok

Tiszta depis lettem ettöl at időtőlKép
Utálom ha rossz idő van de azt mégjobban ha még az eső is esik.Kébzeljétek úgy elázutam mint egy csacsi.Lementünk egy gyors sétára, a Plusznál elkapott az eső a Martin nagyon fél az esővédőtől,de azért felraktam hátha.De nemjött be,nagyon sír így levettem persze az én ernyőmet tettem a kocsi fölé,és így én elég rendesen eláztam.Kép

Ibolya a kismotrot imádni fogja a lányod!
Az én fiam nem nagyon akart vele menni,de mióta kijött a jóidő és lementünk mocizni egy párszor, azóta úgy megy vele mint a golyóKépDe egy jó tanács 3kerekűt vegyél neki mert nekünk 4 kerekű van és mindig elakad az első kerékbe a lába, mindig attól félek,hogy fejreesik.

Most megyek teregetni;)

Sziasztok
mariann2
 
 


Sziasztok!

Ma már szép idő van Kép !
Csak ma már dolgozik a párom Kép ! Pedig milyen jó lenne hármasba a tóparton!

Márti!
Semmi titokzatos, csak az nlc-és képekből. Bár lehet, hogy tévedek. Nem emlékszem, hogy olyan sebkötözőket tettek volna a köldökcsonkra, mint amilyen a Rékának volt. Bár Lilláé leesett mire hazamentünk, de a többieknél se láttam. Képzeld Lilla még most se nagyon szopizik Kép Tehén tejet se, meg semmilyen tej terméket nem szeret, csak a sajtot, de azt is csak a főtt ételen. Teát, üdítöt vedelne, de azt a cukor miatt nem akarok napi jeleggel adni. Meg persze, ha mindig elérhető, hogyan várhatnám el, hogy vizet igyon. Ti babáitok mennyit iszik kb. naponta? Mi egy esti szopival 2 dl átlagban. A védőnő szerint nincs gond amig szopizik. Nemtudom.....

Mariann!
Mi a lábvédővel vagyunk így mostanába. Ordít mihelyst meglátja. De nem félelemből, hanem mert UTÁLJA. Azért beletörödik mikor elindulunk. Cipő orrát nagyon eszi egy ilyen kismotor? A teperös bicajon is gondolkom, vagy ahhoz még kicsi? Sokszor annyira nem tudom mi, mikor aktuális.

Megyünk tízóraizni! Sziasztok

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Lánykám délutáni alvását nyomja bár már nem sokáig. A héten most alszik először délután. Lehet, hogy a játszótér hatása. Miss Csúzda már hason csúszik a marha nagy csúzdán, alig bírom felpakolni a tetejére.

Mi még élesben annyira nem próbáltuk a motrot, de szerintem is cipcsizabáló, bár a tavaszi cipőjét most hordja talán második hete (mióta jobb idő van) és már borzalmasan néz ki az orra.

Fel is ébredt sziasztok!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok


Nagyon tuti idő volt ma kinn.9-től lent voltunk 2.30-ig,aztán jött a jól megszokott anyósos du..
Nem mindig bírom,hogy fél napot ott üljek és pletykázzak,Kép

A kismotorral kapcsolatba:Nekünk mind a 2 féle van.A Martin a cipőkoptatóst jobban szereti mert azzal egyedül is tud már menni(Engem meg a frász kerülget).Mi az 1 szülinapjára vettük neki mind a kettőt a motrot is meg a bicót is.Inkább most kezdte el használni mióta jó idő van ,otthon is próbált menni a kicsivel de helyhiány miadt feladtuk.
A bicóba meg inkább tóljuk,van rajta ilyen gyerek biztonsági keret amibe bele kell ültetni és akkor nem esik ki belőle.
A martin is 1 éves volt mikor elkezdett mást is inni,de azóta sem iszik valami sokat,napi kb.1-1.5 dl maximum.Sajnos még mindig nagyon rossz evő,még mindig többet cicizik mint fött kaját eszikKép
Tudom,hogy ez már nemjó ilyen korban de nemtudok mit csinálni vele.
Márti melyik játszóra jártok,és mikor?
mariann2
 
 


Halihó!

A változatosság gyönyögködtet, de mostmár mindig ez lesz, hogy 1 nap jó idő, 1 nap eső ? Kép Kész vagyok!

Nem messze tőlünk a Wf-es háznál és a szoc. lakásoknál van egy Eu-s játszótér, nem túl sok játékkal, de a lényeg csúzda van, homokozó, meg még ezen kívül két játék, amiből az egyikről fingom nincs, hogy mit lehetne kezdeni vele. De valamikor elmegyünk a tóparti játszótérre ott sok játék van, 2 csúzda hinták, meg mindig több gyerek.

Hát én idegbajt kapnék ha anyósom mindennap idejönne, azt a heti-2 heti 1-x-i alkalmat is nehezen viselem el.

Nem tudom milyen kaját csináljak ebédre, amit kitalálok, ahhoz valami bizti nincs itthon én meg esőben nem galoppozok boltba, mivel apa kocsival ment reggel.

Mennem kell mert nyüszimanó van.

Pusza

Kép
Kép
robcsi03
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: