Új privát üzeneted érkezett!

M!
Még nem, a héten nem tudtunk menni (majd csütörtökön) a férjem dolgozott és ebben együtt döntünk.
Remélem találunk valami jó alternativát.
Én is szurkolok neked ill. nektek:-)))))
Vigyázz magatokra!
G
Giti
 


Szia G! Kép Kép Kép
Hol van a korhaz? 3 eve lakom itt es nem tudom hol van a korhaz! Es nincs itt valami jonevu ugyes kezu sebesz?
tipikus kismama bajom van, ha ki lehetne termelni az aranyat,mar gazdag lennek ;)

Ma mentek a bolcsibe! majd irj rola.
Mas kerdes: nem tudod van itt Csepelen valamifele jatszohaz? Majd ahova lehet menni Pocokkal, mielott bolcsis lenne, hogy kozossegbe szokjon?

m
martina
 


Martina!
A mai bölcsinézés technikai okok miatt elmaradt ill. eltolódott jövõ hét keddre.Akkor majd beszámolok. Ma vásárolni voltunk.
Csepelen van játszóház,a Mikkamakka (még nem voltunk) ill. a Campona sincs messze innen és ott 2 is van,az egyikben voltunk és tetszett,bár akkor Gerike még kicsi volt,mostmár jobban élvezné.Ezenkivûl az ÁMK-ban is van ilyen bölcsielõkészitõszerû játszóház,oda is lehet menni és ott áll. olcsóbb is a beugró,mint a hiresebb játszóházakba. De még ott sem voltam:-) jó,hogy Csepelen lakom és nem jutottam el játszóházba.Ez kimaradt nekünk, mert van egy kis haverja ,akivel 2 hónap a korkülcsi köztük és velük szoktunk összejárni,igy jól elvannak õk ketten. Két rosszcsont fiú.
A kórház a HÉV végállomástól nem messze van,a Posztógyár utcába kell begyalogolni és ott van.
Sebész:hát azt sajna nem tudok:-((
Puszi:Giti
Giti
 

 
 

Gitike! Hun vagy?
A korhazat megusztam.... kaptam kenocsot, es mar jobban vagyok Kép

es te hol vagy? eltuntel, mint a szurkeszamar Kép
Bolcsiprojekt?
ruhacskak? Mentek a borzere? en megyek anyukammal... meglesnelek Kép

m
martina
 


Martina!
Itt vagyok, én nem tûnök el:-)))
Végigjártuk a bölcsiket, hát mit mondjak, nincs túl nagy választék és egy kaptafa. Sajna elég szegények a bölcsik, mondják a vezetõk. Végülis döntöttünk, mivel egyik kutya,másik eb, a legközelebbibe visszük.Oda jár néhány ismerõs gyereke és a gondozónõk közül is ismerek már néhányat. Elvégre egy évrõl van szó.Remélem ovi ügyben már jobb lesz. (Ovi több van Csepelen)
Ruha ügy: már a harmadik adag ruhácska szériám van fogyóban, most fogok menni 24-25-e tájékán egy újabb adagért. A nagybörzén ott leszek,de ott olyan hajtás van.
Szerintem jobb lenne (nem rábeszélésképp)ha átjönnél hozzám és itt nyugodt körülmények között néznéd át a ruhákat,akár a börze elõtt. Akkor még teljes kinálatban vagyok.
Mit szólsz?
G
Giti
 


Kép))
megbeszelhetjuk Kép
martina
 


M!
Szuper!Figyu!Jövõ héten (valszinû kedden) hozom el az ujabb ruciadagot.TEhát ha jövõ héten csütörtök,péntek vagy hétvége jó neked,akkor megejthetnénk:-))))
Giti
Giti
 


Martina!
Kedden megyek a ruhákért végülis,úgyhogy lesz választék bõven,emellett vannak használt,de jó minõségû ruhák is.
Várom visszajelzésed,puszi:Giti
Giti
 


Szia!
Lattam a mailt is, es most ide is talaltam.
Mit szolsz a csutortok delelotthoz?

puszi
m
Martina
 


Az lenne a legjobb! irtam emilt is neked.
Pusz:giti
Giti
 


Szia Giti és Martina!
Nem vagyok egy nagy levelezö típus, de írok nektek mielött ti is eltüntök. Szinten csepeli vagyok, 2 fiúcsemetevel (2 és 4 évesek).
Szóval ha megvagytok, írjatok.
Sziasztok.
Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Szia Gyöngyi!
De jó, hogy irtál :-)) Én mindig benézek, de sajnos a többiek elmaradoztak, nem tudom miért. Pedig azért hoztam létre ezt a topicot, mert tapasztalatokat tudnánk cserélni arról, ami aktuális,ami éppen foglalkoztat minket.
Nekem egy kisfiam van 8mint olvashattad) õ 2,5 éves. EGyelõre õsztöl bölcsibe megy, az összes bölcsit végignéztük és választottunk.A Karácsony S. utcaiba fog járni. Ovi téren viszont egyáltalán nem vagyok tájékozott,és arról is idõben szeretnék körbeérdeklõdni. Neked errõl van tapasztalatod, megosztod velem?
Merrefelé laksz Csepelen? Melyik részen?
Biztos olvastad Te is,hogy árulok új babaruhákat,amiket egy készitõtõl kapok és nagyker. ár alatt futnak (majdnem készitõi áron) 56-104/110-s méretig vannak, ha esetleg érdekel Téged vagy valakit az ismeretségi körödbõl,akkor szivesen adok bõvebb infot (emailben:gitike@freemail.hu, vagy itt is)
Egyelõre ennyi: Giti
Giti
 


en is vagyok Kép
csak par napig nyaralok a nagyinal
m
martina
 


M!
Hogy vagy? Kilátogattok a nagybörzére? Ha igen, és meg akarsz keresni körbenézni nálam,akkor csörrencs meg a mobilomon és megmondom pontosan hol vagyok (elsõ vagy második sorban leszek azt hiszem)
Számom:0620/3503835. Lehet,hogy emilt is küldök,ha ezt nem olvasnád.
Pusz:Giti
giti
 


Sziasztok!
Mi a Sportpálya mögött lakunk egy kis kertes fél házban. A nagyobb fiam a Völgy utca elején lévõ oviba jár. Ez egy elég szegény ovi, de az óvónök nagyon aranyosak és kreativitásukkal próbálják a pénztelenséget pótolni. Egy éve több ovit is megnéztünk, a végén a közelség és az óvónök miatt ezt választottuk. Ide minden nap sétálva el lehet menni, most már a pici fiam is végig sétálja az utat (bár így kicsit lassú).
Gitike! Köszi a ruhaajánlatot, de mi két családtól is örököljük a kinõtt ruhákat, így csak nagyon ritkán vásárolunk. Ha valamire szükség lesz szólok. Ugyanezen okból a börzére sem megyünk ki.
Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Gyöngyi!
De jó, kertes ház... Mi is arra vágyunk,de Csepelen elég magasak az árak (már néztünk egy-kettõt ). Nem szoktatok játszótérre járni?
Mi általában a Béke térire járunk (a templom mögött,ahol a focipálya is van), mert ott legalább van egy óriási homokozó és a manóm imádja!
Én kint voltam a börzén és nagyon jó volt:-)) Igaz,vásárolni nem sok idõm jutott körbemenni,de azért vettem egy-két dolgot a manómnak is.
Egyelõre puszi nektek:Giti
Giti
 


Giti!
Ritkán járunk játszótérre, de ha megyünk, nekünk is a Béke téri a cél. Bár az tény, hogy itt a kert, és Húsvétra kaptak a gyerekek egy kis homokozót is.
Korábban mi is lakótelepen laktunk (Kossuth Lajos utcai tízemeletesben). A házunkat olcsóbban vettük, mint ahogy a lakótelepit eladtuk. Persze elég lepusztult volt és kicsi. Azóta egyfolytában szépítjük. Még 10 év és kész is lesz:-(( Pénzünk alig, bátorságunk annál több volt.
Más kérdés: fogyókúra ügyben nincs-e valami jó tippetek? A második baba után elég gömbölyü maradtam.
Nektek is puszi: Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Gyöngyi!
Akkor lehet,hogy a Békén már összefutottunk,csak nem tudunk még róla:-)).
Fogyókúraügyben sajna nincs tippem.Én terhesség alatt 15 kg-ot hiztam és lement rólam.Tudni kell,hogy én szinte álladnóan (most is ) 42 kg-ot nyomok. Terhesség elõtt is és most is.Nekem inkább vmi nagyon hizókúra kellene,és ez komoly, mert nem szeretek ennyire "gebe" lenni.
Családi házat szeretnénk mi is,de itt Csepelen nagyon magas árak vannak. De nem adtuk fel. Idõnként nézegetjük, a héten is megnéztünk kettõt, de nagyon elkeseritõ volt az ár is és a ház állapota is. :-(((
Giti
Giti
 


Giti!
Gondolkoztatok már építkezésen? Mi is úgy vetttük a házat, hogy bõvítjük és erre felvesszük a fél-szocpolt és hitelt is. Sajnos nem jártunk eléggé utána, és semmit sem kaptunk, de ez nem törvényszerû.
Írtad korábban, hogy õsztõl bölcsiztek a manócskáddal (mi a neve?). Te visszamész a korábbi munkahelyedre, vagy újat keresel?
Van egy barátnõm veled egy súlycsoportban, õ sportolni kezdett, hogy erõsödjön és már 3 kilót felszedett.
Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Giti!
Gondolkoztatok már építkezésen? Mi is úgy vetttük a házat, hogy bõvítjük és erre felvesszük a fél-szocpolt és hitelt is. Sajnos nem jártunk eléggé utána, és semmit sem kaptunk, de ez nem törvényszerû.
Írtad korábban, hogy õsztõl bölcsiztek a manócskáddal (mi a neve?). Te visszamész a korábbi munkahelyedre, vagy újat keresel?
Van egy barátnõm veled egy súlycsoportban, õ sportolni kezdett, hogy erõsödjön és már 3 kilót felszedett.
Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Gyöngyi!
Gondolkoztunk már az épitkezésen is, de Csepelen telekhiány van és 8-10 millió egy telek kb. 150 négyszögöles. És az épitkezés is pénz, méghozzá nem is kevés.
Azért mindig nézelõdünk,hátha szerencsénk lesz és kifogunk vmit. Múltkor megnéztünk egyet, szép környéken van,de a házat úgy ahogy van le kellett volna bontani és fix 14-et kért érte. Annyit meg nem ért, mert dombos részen volt és fel is kellett volna tölteni. Szóval nem könnyú dolog,de talán egyszer...
Az én fiamat Dávid Gergõnek hivják, bár mostanság GErgõnek hivja magát. Két nevet adtunk neki, hogy majd választhasson. Igazából nem tudtunk egy néven megegyezni, tehát egyet választott apa,egyet pedig én.
Eddig úgy néz ki visszamegyek a volt munkahelyemre. Én eü-ben dolgozom.
A bnõd mit kezdett sportolni? Edzésekre jár? (lehet,nekem is azt kéne)
Mesélj te is magatokról. A te manóidat hogy hivják?
Szia:Giti
Giti
 


Giti!
Mi három éve vettük a házunkat 3,2M Ft-ért (70 nöl + 40 nm ház + 6 nm melléképület). Azóta beépítettük a tetõteret, több, mint 80 nm-ünk van. Igaz anyagilag padlón vagyunk. Ami még nekünk fontos volt: pár hónap híján (amit anyósomnál töltöttünk) volt hol laknunk. Amikor mi kerestük a házat, akkor is elõfordult, hogy egy üres telek a többszörösébe került. Csak azt tudom mondani: kitartás.
A bnõm futni jár.
A manók neve: Lóránt és Márk.
Martina még mindig nyaral? Mikorra várja pontosan a babát?
Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok en is, csak annyira nem porgunk, holott tudom, hogy sokkal tobb csepeli kismami van, hogy el, elfelejtek idenezni Kép

Gyongyi: elvileg juni 1-re vagyok kiirva, de szeretnek olyan 20-a korul tullenni a szulesen. Ennek eleg zuros okai vannak, a lenyeg hogy a Nandi babam tavaly aznap szuletett, es ugye szegeny meghalt. Nameg, a baba apjanak is az a szulinapja, es nem igazan szertnek szulinapi ajandekot annak a pasinak, aki elhagyott terhesen.
Nem mintha veszekednenk, vagy nem birnank egymast, csak megse....

A meleget egyre nehezebben birom.
Melyik az a Beke teri jatszo?
Ami a Szent Imren van a templom mellett az nem jo? mert meg ugyan csak buszrol lattam,de eleg korrektnek nez ki.

puszka
M
martina
 


Sziasztok!

Úgy örülök, hogy rátaláltam a csepeliekre!!!
Szeretném a segítségeteket kérni: pár hónapnyi próbálkozás után a teszt végre pozitív lett és most itt állok, hogy egy nagyonjó szülész-nõgyógyászt találjak. Sajnos a régi nem jöhet szóba, mert vidékrõl költöztem ide. A bababarát kórház miatt /és a távolság miatt / Csepel mellett döntöttem. Mi a véleményetek a W.Manfréd kórházról? Tudnátok egy jó orvost ajánlani? Köszönöm.
theodora
 
 


en passzolok, csak hogy ne erezdmagad elhagyva!
itt lakom ugyan de nem itt szulok. nem azert mert nem jo, hanem mert bejaratott orvost es korhazat nem hagyok el, csak hogy kozelebb legyen a korhaz....

m
martina
 


Sajna én ezt nem tehetem meg, mert 300 km-rõl jöttünk ide, tehát muszály itt találnom valakit. Annyira nem ismerem az itteni kórházakat... nincsenek ismerõseim sem, akik elmondanák a véleményüket. Hasznosak a hozzászólások, de a W. Manfréd-ról szinte semmit nem találtam.
Azért köszi... van még idõm.
theodora
 
 


Naaaa nem ugy ertettem!
Hanem hogy nekem pesten, de a masik oldalan van a dokim, es ezt nem valtoztattam meg.
Az termeszetes hogy 300 km-rol valtanod kell....

:0
martina
 


Sajna kórház ügyben én sem tudok segíteni, mert az orvosom az Uzsokiban dolgozik, és nála szültem mind a kétszer. De egy jó csepeli nõgyógyász engem is érdekelne, mert az orvosom hamarosan nyugdíjba megy.
M! A Szent Imre téri játszó is jó (talán jobb is), csak nekünk messze van. A Béke tér a Szent István út és a Völgy utca között van a Sportpálya elõtt (kb. 10 perc a Plazatól vagy a HÉV vá.-tól).
Gyöngyi
lgyöngy
 
 


Sziasztok lányok!

Theodora: ragaszkodsz a Csepeli kórházhoz? A barátnõm abban szült és nem hallottam rosszakat kórházról.Õ a fõorvoshoz járt és dicsérte.Már vinek igértem,hogy megkérdezem a nevét a dokinak,ha érdekel,holnap kifaggatom és pontos infokat adok. MErre laktok itt Csepelen?
Martina! Voltál kint a börzén?
mi a Béke téren ill. az Áruház téren szeretünk játszóterezni (ott már nagyjából ismerjük a babákat és az anyukákat),de a Sz.Imre téri sem rossz ill.állitólag a Rákóczi téren is van bekeritett,csal oda még nem jutottunk el.
Gyöngyi:lehet,hogy nekem is futni kéne? Én inkább edzésre gondoltam,mármint konditeremben.
HElló-helló:giti
Giti
 


Theodora!
Dr Szathmáry György
Gabi
 


Sziasztok!

nem, nem jutottam ki a borzere, mert lennt ragadtam gardonyban anyumeknal Kép
Hat a jatszoterezes nekem meg odebb van. egyelore osztodni szeretnek Kép

ha lesz valami, anyum jelentkezni fog itt nalatok ;)
m
martina
 


Köszi Lányok!!!

Köszi a segítséget. Egyébként nem ragaszkodhatom a csepeli kórházhoz, hiszen nem ismerem. Igazság szerint jó, hogy közel van. Bár ez relatív. Nem írtam még: Soroksáron lakom.
Köszi a Szathmáry doktor nevét. Róla olvastam a Fitt Mamában / de meg tudom fizetni a tudását? /. Még egy kérdés:

Giti!
Szívesen vennék minden infót, mert hamarosan tényleg el kell mennem egy orvoshoz. 5 1/2 hétnél tartok, vagy szerintetek nem késtem le semmirõl?

Olyan aranyosak vagytok!!!
theodora
 
 


Gabi!
dr.Szathmáryról tudsz többet?
theodora
 
 


Theo!
szerintem semmirol de igazan semmirol nem vagy lekesve!
Na ma voltam ctg-n az en korhazamban, ahol a szuleszno, amikor meghallotta hogy csepeli vagyok, dobbenten nezett ram, hogy es miert nem a Weiss-ben szulok?
Mert sokkal korszerubb, mint az en kis csaladi korhazam....

Hat erre mit mondjak?

Meg tudom-e fizetni kerdes....
En amondo vagyok, hogy ha orvoshoz az adott dokihoz jarok, akkor az egyes latogatasokert nem adok penzt. Az UH-n adtam 5 alatt, es a szulest megkerdeztem mennyi. Jol zavarba is jott a dokim elsore, viszont utanna tiszta volt a helyzet.

nektek errol mi a velemenyetek?
m
martina
 


Én is kíváncsi vagyok a véleményekre. Ti magánrendelésekre jártok vagy a szakrendelésre is? Mit ajánlatok: 1. menjek a kórházi rendelésre és ott kérjem, hogy a továbbiakban is foglakozzon velem vagy 2. egybõl a magánrendelésérõl kérdezzem? Az igazság az, hogy voltam egyszer egy pesti orvosnál ott viszont kifüggesztett ártábla várt, ahol kiírták, hogy a szülés 65000,- egy vizsgálat 8500,- másodjára CSAK 7000,-. Itt csak egyszer voltam. Mennyit illik adni alkalmanként? Bocsi a sok kérdésért, de ebbõl is látszik, hogy tájékozatlan vagyok.
theodora
 
 


Hmm... miert kellene menni a maganrendelobe?
Van a dokidnak rendes rendelesi ideje, ha valasztottal orvost, menj hozza a rendelesi idoben.
Es ne hagyd magad elteriteni a maganrendelobe.

Azt gondolom, ez a szakmaja, ez a hivatasa. Nem mindenki engedheti meg maganak hogy maganklinikara jarjon.
Jarogatsz hozza, az UH-n megszponzoralod eroghoz merten, es egyszercsak megkerded vallalna-e a szulesedet is.
es akkor meg lehet kerdezni, hogy ha igen, mi a tarifaja....

Az en dokimnak is van magarendeloje, de nem oda jarok. Viszont mivel mindig kiemelten foglalkozott velem, ugyeleti idoben UH, unnepnapon UH, szoval nem adott le csak azert mert pl. kedden terhesgondozas, de az mondjuk majus 1... nem, hanem inkabb behivott a kovetkezo ugyeletre hogy O lassa a Pockot.
Ezt igen, ezt megfizetem. De csak azt, hogy a szokasos leleteket, vizsgalatokat kiirja? na azt nem! Arra van a rendelesi ideje....

humm,... nagyon zagyva vagyok?
m
martina
 


Valahogy én is így gondoltam. Jó olvasni, hogy vannak ilyen orvosok. Holnap megpróbálkozom az üggyel. Remélem pozítív benyomással jövök el onnan. Köszike!!!
Amúgy nem vagy zagyva...a mai rohanó délutánomba felüdülés, hogy titokban a fõnök háta mögött netezek.
Bár ne lennék már itt!
theodora
 
 


Theo!
Ma nem taliztam a barátnõmmel, de kifaggatom.Csak ma a kisfiammal voltunk fülészeten,mert beteg a mandulája.Most gyógyszert szed.Ezért nem tudtam érdeklõdni.
Én a Péterfyben szültem, nagyon jó dokim volt (a mai napig hozzájárok):fiatal,lelkiismeretes és nem pénzéhes.A magánrendelõjébe mentem elõször,ott derült ki,hogy babát várok és utána a 9 hónap alatt kb. 2x voltam még ott,egyébként a kórházba hivott be mindig. Érdekes a tarifája az átlagtól elmarad,nála egy vizsgálat 3000 Ft (most emelt árat).
Martina: vigyázz magadra. Még mennyi van hátra? Szurkolunk, de azért ne tûnj el teljesen..:-)))
Puszi:Giti
Giti
 


Sziasztok!
Szamszeruen 16 nap van meg... de 10ben kiegyeznek Kép)))

nyugalom, csak par napra fogok eltunii,de ha el is tunok, a friss kismamakban lesz rolam hiradas Kép

m
martina
 


Sziasztok!

Voltam Szathmáry dokinál!!! FANTASZTIKUS VOLT. Köszi Gabi, hogy õt ajánlottad. Volt ott egy másik kismama, aki egy másik dokitól jött át hozzá, mert állítólag õ a legnormálisabb a kórházban. Elsõre is nagyon szinpatikusnak tûnt, de amikor elkezdte a vizsgálatot mindent megmagyarázott, hogy mit miért csinál, mi lesz a teendõm, melyek lesznek a fontosabb vizsgálatok, de részletesen mindent a maga idejében. Szóval elégedett vagyok. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki éppen orvost keres.
Voltak ott kismamái, akik azt is elmondták, hogy nála nem a pénz számít. Nem kér. Aki akar neki adni /a több figyelemért / az annyit amennyit tud: 2000-4000- ig és nem minden vizsgálaton. Ha õt kérik meg a szüléshez is arra 30000,- az átlag. Hát ezt hallottam... persze a magánrendelése az más tarifával mûködik.

Theo
theodora
 
 


Theo
ez teljesen atlagos!
a szulesre a 30 koruli osszeg nalunk is mukodik, egyszeruen azert mert pl. most szabin van a dokim, de ha most mennek, behivnak. akar videkrol is!

Orulok hogy ez mashol is igy van Kép
ez az es nem minden vizsgalaton lett nalunk kivaltva az UH-n esedekes penzzel. mert a vizsgalatoknal mindig van vedono is vagy szuleszno. az UH-n csak kettecsken vagyunk Kép

m
martina
 


Martina,
Ti milyen idõsök vagytok?

t.
theodora
 
 


mar csak 16 napom van hatra, de 10-zel kiegyeznek Kép))))

huuuu nagyon a veget jarom....
m
martina
 


Akkor te a várakozás másik végén vagy.
Én még csak most barátkozom a gondolattal, hogy mi fog velem történni az elkövetkezõ néhány hónapban. Hittem, hogy felkészült vagyok mindenre, de így, hogy az orvos is megvizsgált, így olyan kézzel foghatóbb lett a dolog. És néhány dolgot másként gondolok. Valahogy elkezdtem aggódni magam/magunk miatt. Elõjönnek olyan hülye gondolatok, hogy hogyan megyünk el majd nyaralni, télen síelni, mi lesz, ha meglöknek, ha elesek stb. Ilyenkor elkeseredek. Szerencse, hogy hamar elfelejtem õket!
Kíváncsi vagyok, hogy mit érzel így a végén: izgatottság, kíváncsiság, félelem?

Theo
theodora
 
 


hat ugy kezdodik hogy sielni mar nem mesz valoszinuleg....
a nyaral meg belefer.... Kép

se nem vagyok izgatott, semmi... egyszer ugyis meg kell szuletni. Varakozas az van. hogy mikor indulunk... de ezen kivul nincs mas Kép
M
martina
 


Sziasztok!
De jó most olvasni,amiket irtok, valahogy nosztalgiázom egy kicsit, hogy milyen volt,mikor még pocakos voltam. :-))
Én az utolsó napokban már nagyon izgatott voltam és türelmetlen, ráadásul +1 héttel túlhordtam a babát. Már alig vártam,hogy megszülessen.Most meg lassan 3 éves lesz.Elrepült az idõ.
Martina!Lesni fogom a hireket,hogy mikor érkezik a manóka. Ha lesz idõd,ide is kukkants be. A másik,hogy ird fel a telcsiszámom,ha esetleg õsszel v.valamikor kell ruha,el tudj érni (most,hogy megszûnik a Matáv féle lehetõség még nem tudjuk mire térünk át és vsz.új email cimem is lesz.Ezért a telcsiszám a tuti:0620/3503835)
Theo! Ha bármiben tudok segiteni,akkor kérdezz nyugodtan.
Úgy látom a dokit már megtaláltad, ennek örülök. Vigyázzatok magatokra pocakosok.
Gyöngyi merre vagy?
Giti
Giti
 


Sziasztok!
Giti, a számodat én is felírtam - utólagos engedelmeddel - jó minden infót elraktározni. 3 éves a babóca!!! És meddig marad egyedül?

Theo
theodora
 
 


Theo!
Örülök, hogy Te is felirtad a számomat! Biztosan olvatad, hogy árulok új ruhákat (készitõtõl, nagyker. ár alatt) 56-104/110-s mméretig szezonnak megfelelõt. Ha már ilyen közel vagyunk egymáshoz, ha aktuális lesz,nagyon szivesen látlak egy kis babaruhaválogatásra. :-))
Kérdésedre válaszolva: hogy mikor lesz tesó , egyelõre nem tudjuk, még nincs betervezve. Sajna vissza kell mennem dolgozni és ez muszáj, hogy újra meglegyen a munkaviszonyom stb.stb.
Puszi Nektek!
Gyöngyi eltûnt????
Giti
Giti
 


Szia Giti,
Szerintem a ruhaválogatás még odébb van, de jó ezt tudni.
Viszont lenne egy kérdésem: azt mondta a doki, hogy a terhesgondozási bejelentkezéssel még várhatok, inkább pihenjek még. Az mindegy, hogy hova jelentkezem be a gondozásra / Soroksár v. Csepel? /? Vagy célszerûbb Csepelre? Azt mondta a doki, hogy ott majd beszélhetek a nõvérrel, kiállítják a kiskönyvet stb. Mit csinálnak ott? Voltam a múltkor, gondoltam elintézem azt is, de nem tudtam azt az 1000 embert kivárni. Ahogy láttam van ott egy doki is. Az mit csinál velem, ha van orvosom és õ intézi a vizsgálatok beutalóit? Ott is meg kell mutatni a leleteket?
Oda tényleg csak 4x kell menni, hogy a megjelenés igazolva legyen?

Theo
theodora
 
 


Ha vedonorol beszelunk jobbtalan ha a lakohelyedhez kozelebbi vedonoi hivatalhoz (hogy a fenebe hivjak) mesz!

de elotte telefonalj oda, kerdezdmeg kihez fogsz tartozni lakohelyszerint, mikor van fogadooraja es mikor mehetsz.... igy vegzel a lehgamarabb....

aztan havonta kethavonta mesz majd hozza, mer vernyomast, sulyt, hallgattok szivhangot es mindenfele jotanaccsal lat el Kép
taplalkozas, eletmod ilyesmi. Kesobb, ha szukseges segit a juttatasok kozott leigazodni.
Ha megszuletik a kicsi, kjarogat eleinte hetente, aztan ritkabban....
az orvos meg nem felnott, hanem gyerekeorvos lehetett mellette...
m
martina
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: