Új privát üzeneted érkezett!

Kép
kissnyuszi
 
 


Kedves Kitta, Nyulcsi, Orsi és Erika!!!

Örülök, hogy a végén elég szépen összejöttünk itt az oldalon ;)
Van egy kis remény, hogy ne legyünk annyira magányosak :)

Mi Cinkotán, a Vidámverseny utcában lakunk, de mozgásképesek vagyunk, mert akármikor kocsiba tudunk pattanni... Ez nem lesz akadály :)

Csenge is és Dani is nagyon drágák!!!!!!!

Én is megmutatom a mi kis büszkeségünket...

Kép Kismackó


Mindenkit leendő sétapartnert üdvözlünk!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Ha már mindenki tett fel képet a babájáról én is megpróbálok. Egyébként mindegyik nagyon cuki.
Tehát egy kép a Krisztikéről. Már ha sikerül.
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 

 
 

Sajnos nem sikerül képet felraknom, mert mindig az írja ki, hogy hiba történt.
Ha valaki tudja mit kell csinálni, az írjon., Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Orsi: nagyon cuki a kisnyuszkótok!!!
Háát, bizony ez a fránya fogadzás már csak ilyen!! Szegény Danika, remélem, hamar kibújik neki, és nem fog sokat nyügi lenni! Februári?? hűűű, akkor Ő már nagyfiú :lol: :lol:

Csenge általában ilyen nyugodt kicsilány, de a mai nap űberelte az eddigi nyűgös napokat. Talán ez a szeles idő is közrejátszott, meg a hasfájás, de ma annyit és olyan nagyon sírt, hogy délutánra én is sírva fakadtam! :oops: Szinte egész nap bömbi volt, vígasztalhatatlanul.
Pénteken leszünk 1 hónaposak :lol:
Gyerekorvosunk a Fábián Mária, védőnőnk pedig Bartucz Beatrix. Nekem nagyon szimpi mindkettőjük. Nálatok ki a doki, meg a védőnő?? Ti is ide jártok a Jókaiba??

Sylvie: A Te kismackód is nagyon aranyos! Bár, a kép elég pici, de így is látszik, milyen kis falatka!!
Jó, hogy van autód, így télleg könnyebb lesz a tali :lol:
Nekünk csak 1 autó van, azzal fedig párom jár melóba..
Felétek nem vagyok ismerős, de majd jól megnézem a térképet, merre is van az a Vidámverseny utca! :D
Ti hová jártok védőnő/dokihoz??

Erika: Nem lehet, hogy túl nagy a kép mérete, és azért nem sikerült?? Próbáld meg tömöríteni a képet.
Beiktatunk még a héten egy talit??

Sziasztoook

Kitta
kitta
 
 


Orsi: igen, a Jókainál van a Mészáros J.u. A víztoronyban lakunk. :lol:

Kitta
kitta
 
 


Lányok, benne vagyok egy másik topikban is, és ma egyik lány a következő pályázatra hívta fel a figyelmünket:

http://www.minisztar.hu


Naaa, valaki kedvet kapott hozzá?? Én igeeen :lol:

Kitta
kitta
 
 


Szia Kitta!!!

Először túl nagy volt a képméret, aztán pedig ilyenre sikerült :) De majd rakok fel egy másikat is amin jobban látszódik a kis drágaság!


A minisztáros link tényleg szuper, szerintem majd mi is versenybe kelünk veletek ;)

Mi szívesen elugrunk bárhova kocsival... Igazán nem vagytok tőlünk messze, kb 6-7 perc kocsival... Szólj hogy nektek mikor jó és akkor megbeszélhetünk egy talit veled, veletek...

Védőnőnk (Kabai Katalin) és doki nénink (Dr. Aranyos Ágnes) Cinkotán van, csak egy pár perc tőlünk.
Már előre rettegek, mert holnap kapjuk meg tőlük a két hónapos oltásunkat...

Szép napot mindenkinek!!! Kép A mi kis box bajnokunk ;)

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök hogy feléledt ez a topik!

Sylvie nagyon édes a kisfiad! A Vidámverseny utca sincs messze. Ott van gimnáziumnál ugye?

Én benne vagyok egy taliban bármikor, amikor nektek jó. Állítólag jövő hét közepéig még napsütéses idő lesz. Ma délután megyek a Jókaira a gyógyszertárba, akár találkozhatunk is. Reggel már megjártuk a védőnőt, de sietni kellett haza mert már evésidő volt.

Kitta!
Tényleg a víztoronyban laktok? Tök jó lehet! Sajnálom, hogy Csenge hasfájós. Dani is az volt, és én is sokszot már vele sírtam! Az a legrosszabb, hogy nem tudsz rajta segíteni!
Mi is a Jókaiba járunk dokihoz és védőnőhöz (dr. Faigl Zsuzsanna és Kiss Hajnalka)

Erika!
Próbáld meg kicsinyíteni a képet. Nekem is csak ugy sikerült felrakni. (bár még így is túl nagy) Gratulálok a pocaklakóhoz!

A minisztárosra lehet, hogy mi is benevezünk!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Sziasztok,

Holnap tali?? ki ér rá??
délelőtt vagy délután??

Orsi: tényleg a toronyban, és leszámítva a sok lépcsőt, imádunk itt lakni :lol:
Kár, h nem néztem fel korábban, tudtunk volna talizni délelőtt.

Sylvie:
Kép: " nem tetszik valami??? Behúzok öreg!!!" Nagyon vagány!! :lol:
Mi volt oltáson? Volt nagy sírás, vagy hősiesen bírta??

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Holnap délelőtt nekünk is jó! Mikor és hol?

Délután megyünk bababoltba, ha a férjem hazajött. (már nagyon várom!! :lol: ) Szeretnék venni fürdetőkarikát Daninak.

Erika ti merre laktok?
Nem tudjátok hogy van-e a környéken olyan játszótér ahol van babahinta? Dani nagyon szeret hintázni.

Kitta akkor ti a toronyból az egész várost belátjátok! A sok lépcsőért viszont nem irigyellek!

Ti csak a kötelező oltásokat adatjátok be vagy a többit is?

Orsi
kissnyuszi
 
 


A délelőtt nekünk is jó.

Oltás: nekem tegnap mondta a dokinő az agyhártyagyulladás ellenit, ami nem kötelező... háát, én azért bizti ami bizti, beadatom... így fel is írta a dokinéni.

Kitta
kitta
 
 


Kép

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!

Holnap délelőtt mikor és hol?
Dani kb 1/2 10-kor eszik utána tudunk menni. Jókai környékéhez mit szólnátok?

Nagyon édi Csenge!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Jó estét lányok!

Kitta! Az oltást majd holnap kapjuk meg, úgyhogy ezennel mi sajnos le is mondunk a holnapi találkozásról... :( De remélem azért majd jövő héten mi is bepótolhatjuk a veletek való találkozást!!! Mert már nagyon várjuk ám...

Szóval holnap a nagy találkozás közepette gondoljatok az én Márkó babámra - bár biztos vagyok benne hogy ő lesz a nap hőse ;)

Kissnyuszi! Igen, a Vidámverseny a gimi közelében van, párhuzamosan a gimi útjával...

Hogy telik majd a hétvégétek??? Mi megyünk Abádszalókra egy családi bulira... Reméljük hogy az oltás nem viseli meg nagyon...

Tudnátok esetleg a következő problémában segíteni vagy tanácsolni valamit?!
Szóval, körülbelül két héte nem hajlandó napközben aludni a kis drágám... Ha véletlenül álomba sírja magát, akkor is max. 20-30 percet alszik végig, aztán megint fent van. Természetesen a többi időben általában sír, illetve sokszor ordít, mert már annyira fáradt. Igaz éjszaka elég jól alszik,, de a nappali ordítással kikészíti saját magát és anyukáját is...

Előre is köszönöm ha van valakinek valami jó ötlete...

Majd még az orvossal is megbeszélem, hátha tud segíteni...

Jó éjszakát minden kedves babának és az anyukáknak ;)

Sylvie
sylvie26
 
 


Orsi: Jókai környéke nekem ok, 10-fél 11?? de pontosan hoool?? privibe megy a tel.számom.

Sylvie:
visszagondolva a tegnap napomra, árérzem a problémádat... még jó, hogy Csenge eszik-alszik egész nap. Ill. délelőtt ébren van, de ha alszik, 2-3 órákat simán 1huzamban...
de tegnap annyira fájt a hasa, és annyira sírt, h már én is...

Párom nagyanyja mesélte, hogy ők anno mákgubóból főztek teát, ha a gyerek nem tudott aludni
:shock:
ezt persze nem tanácsként írom, csak érdekességből :lol: jól beájultatták a kölköket :lol:
Mennyi idős a picurkád?? hasfájás?? vagy a foga miatt??

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!
Én nekem ez a hét már nem jó talizni sajnos. De jövőhéten szívesen csatlakoznék hozzátok.
Én a Galgahévíz utcában lakom, ami a Veres Péter útról nyílik, a Plus közért és a Könyvtár között található.
A képet nem tudom hogy kell tömöríteni, de majd megpróbálom.
Ha addig nem írnék, akkor mindenkinek jó hétvégét kívánok.
Sziasztok,
Erika
eileenerika
 
 


Szia Kitta!

Két hónapos volt a héten a kis drágaság... Szóval még a hasfájás időszakát éljük... És persze nagyon bízom abban a bűvös "három hónapban" amiről azt állítják, hogy elmúlik a babák hasfájása.
Sajnos mi nagyon nagyon sokat szenvedünk vele, de az elmúlt két hét volt eddig a legrosszabb... Most napközben szinte semmit sem alszik... Kíváncsi vagyok hogy mit mond rá a doki néni délelőtt... Egy pár óra és már megyünk is a rettegett oltásért...

Mindenkinek szép napot és jó találkozót ;)

Sylvie
sylvie26
 
 


Orsi: mi még elsétáltunk a cba-ba, voltunk zöldségesnél, meg postán is... és épp most ébredt fel Csenge, pontban 2-kor :lol:
Jó nagyot aludt :D :D
még főzni is volt időm :lol: imádom, mikor nem fáj a pocak :!:

Sylvie: naa, mi volt dokinál?? gondolom, oltás megvolt. hogy bírta?? És mit mondott a doki a nem-alvásra, hasfájásra??
Csenge tegnap nagyon sokat aludt, viszont éjjel 1-től 2-ig, 1/2 3-ig simán ébren volt.

Erika: elvileg háétfőn Orsiékkal megint talizunk, ha jó nektek is, gyertek ki!!

Kitta
kitta
 
 


Sziasztok!!!

Márkó baba hősiesen túlesett az oltáson! Én többet sírtam, mint Ő... :( Nem tudom, hogy ehhez hozzá lehet e szokni... Majd egy hónap múlva jön a következő...

Hogy sikerült a nagy találkozás??? Merre jártatok???

Csenge és Dani???

A nem alvásra és a hasfájásra kapott egy gyógyszert, majd délután megyünk érte a gyógyszertárba... Mivel már minden mást kipróbáltunk és semmi sem használt, ezért azt mondta hogy muszály ehhez folyamodni... De a megadott adag helyett kevesebbet próbálok neki majd adni, hátha az is használ... Nem nagyon ugrálok a gyógyszer ötletért, de már mind a kettőnket kikészített az elmúlt hétben... Reméljük hogy hatásos lesz...

Sylvie
sylvie26
 
 


Sylvie:
gyógyszer helyett homeopátiás szerek, és masszírozás:

http://babacsoda.hu/content/view/33/60/

asszem, én is kipróbálom ezeket!

Tali: jó volt sztem, sokat sétiztünk itt a környéken. Ha minden igaz, hétfőn ismét tali
:lol:

Kitta
kitta
 
 


Kitta!

Köszönöm szépen a web oldalt!!! A homeopátiás szereken már túl vagyunk... Már mindent kipróbáltunk ami nem gyógyszer, de a patikában lehet kapni... Sajna nála semmi sem jött be...

Azonban a masszázs nagyon nagyon hasznos!!! Szorgalmasan próbálkoztam vele már délután is... Reméljük hogy majd sokat segít!!!

Jó hétvégét mindenkinek...


Ui: Hétfőn délelőtt vagy délután lesz a tali???

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
A hétfő szerintem jó nekem is, majd írjátok meg, hogy hol és mikor talizzunk.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Kitta, örülök, hogy találkoztunk, tök jó volt sétálni!
Dani hazafelé már elég nyűgös volt, az éhség miatt. Ahogy haza értünk megevett egy nagy adag sárgarépás krumplit.
Csenge nagyon jó kislány volt, hogy ennyi mindent el tudtál még intézni. Remélem hétfőn már kinyit a Coop!

Megvettük a fürdetőkarikát majd teszek fel képet róla. Nagyon meglepődött amikor bele ültettem, állandóan a hátára akarta dobni magát. Aztán rájött, hogy hogyan kell benne ülni és alig akart kijönni a vízből.

Erika,
mi nagyon közel lakunk egymáshoz. Mi az Újszász utca másik oldalán lakunk a Bábos utcában. (a Gyémánt utcából nyílik) A Plusba mindig a Galgahévizen megyek.

Silvye,
Dani első oltásánál én is majdnem sírva fakadtam. Ő csak egy kicsit pityergett. Igazából az nem tetszett neki, hogy lefogták.
A másodiknál hazáig üvöltött, a harmadiknál már meg sem nyikkant csak egy kicsit csúnyán nézett a doktor nénire. A negyediket és az ötödiket most fogja kapni 4-én. Remélem nem fog nagyon sírni!
A hasfájás miatt őszinte részvétem! Daninak szerencsére használt az infacol és a gripe water.

Hétfőn mikor legyen a tali? Nekünk jó a délelőtt és a délután is!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Kép
kissnyuszi
 
 


Sziasztok!

Holnapra sikerült összehozni a találkozót??? Attól függően hogy mikor lesz, mi is szívesen csatlakoznánk...

Megköszönném ha esetleg rám tudna valamelyikőtök csörögni az időpont és hely miatt - persze ha áll a hétfői tali :)
(70-948-6763)


Előre is köszönjük ;)

Szép estét nektek!!!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Ha valaki tudja mikor lesz a tali, írjon!
Előre is köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Szia Orsi!
Azt hiszem Te kérdezted, csak elfelejtettem válaszolni, hogy felénk van -e jó játszótér.
Hát sajnos nincs, én egyet tudok, de az elég elhanyagolt, és nincs babahinta, csak nagyobbaknak való.
A jókai környékén vannak még játszók, de ott még nem voltam.

Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

Kitta ma nem ér rá, ezért azt beszéltük meg, hogy holnap találkozunk. Ha nektek is jó gyertek ti is! A Jókaihoz mit szólnátok?
Erika, a kislányod mikor alszik délután?
Nekem ebéd után lenne jó, Dani kb 1/2 1-kor eszik utána tudunk indulni. 15.20-ig ráérünk, akkorra van időpontunk az ultrahangra.

Nekem ma délután is mennem kell a Jókaira (gyógyszertár, közért) ha van kedvetek akár ma is találkozhatunk!
Elküldöm privibe a telefonszámomat!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia Orsi!
Én szívesen taliznék ma is. És persze holnap is jó.
Mikor mész a Jókaira? Mehetnénk együtt.
Szia,
Erika
eileenerika
 
 


Erika,

Olyan 2 felé gondoltam, hogy ma elmegyünk, ha nektek is jó találkozhatunk a Galgahévíz és az Újszász sarkán 2-kor!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Szia!
Oké, akkor 2-re ott leszünk.
Szia,
Erika
eileenerika
 
 


OK! Várlak benneteket!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Sziasztok!

Megyünk ma sétálni délután? Mi 1/4 4-ig ráérünk!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Sziasztok!

Mi sajnos max pénteken tudunk találkozni veletek... Nagyon reménykedem benne, hogy valamelyikőtöknek majd megfelelő lesz, mert már nagyon várjuk a találkozást...

Priviben el tudjátok küldeni a számotokat???

Szép hetet nektek!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Én lehet, hogy ma nem tudok menni, mert ha most elalszik Krisztike, akkor kettőre biztos nem ébred fel. Azért ha tudtok időpontot és helyszínt a talira, írjatok.
Köszi,
Erika
eileenerika
 
 


Eileenerika!

Köszönöm a számod, csütörtökön mindenképpen hívlak, hogy egyeztessünk a pénteki talival kapcsolatosan!

Orsi és Kitta!

Ha van kedvetek, akkor összehozhatnánk a közös talit péntekre...


Bye bye :)

Sylvie
sylvie26
 
 


Szia Sylvie!

Akkor csütörtökön várom hívásod!

Szia,

Erika
eileenerika
 
 


Sziaszotk,

Orsi: bocsi, nem hívtalak... a tegnapi nap eseménydús volt. REggel a családi pótlékot + anyaságit voltunk intézni, onnan be a melóhelyemre, aztán (hétfő helyett tegnap 2-re) Madarász kórház, a kislány ínyét megnézettük.
A szokásosnál fejlettek a szájfék az ínyén. Egyenlőre nem csinálnak vele semmit, de ha nagyobb lesz, valószínűleg felvágják ott neki... a :evil:
A fürdetőkarika tök jóóó!!! És úgy látom, a kis nyuszókád is élvezte!!

Pénteki tali sztem nekünk jó lesz.

Erika:
volt 70-es számról hívásom. Te kerestél??

Sylvie:
megy a privi :)

Kitta
kitta
 
 



Kitta
kitta
 
 


Szia Kitta!

Én nem hívtalak, nekem 30-as számom van, de elküldöm, és ha van kedved elmentheted.
06-30-459-0514(Erika)

Szia!
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok,

Mi sajnos holnap nem érünk rá, mert suliba kell mennem. Pedig nagyon szívesen találkoznék veletek! A jövő héten viszont egész héten ráérünk, ha van kedvetek akkor is találkozhatunk! Hétfőn tök nagyot sétáltunk Erikáékkal (2,5 órát) én nagyon elfáradtam. Erika Te nem?

Sylvie hogy van Márkó pocakja? Használt az új gyógyszer?

Kitta, már keresni akartalak, hogy mi van veletek! Remélem Csengének nem kell majd felvágni az ínyét!Hogy derült ki ez a probléma?

Jó sétát holnapra!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Kitta nagyon jó az albumotok! Én is csináltam, csak nem tudom hogy kell beszúrni!

De a fotóalbumban K.Nyuszi Dani néven megtaláljátok!

Orsi
kissnyuszi
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek köszönöm a telefonszámot! :P


Ahogyan azt már Erikának üzenetben elküldtem, sajnos a holnapi találkozás sem fog részünkről összejönni, mert anyós pajtást kell meglátogatni :roll:

Viszont hétfőre semmilyen progit sem szerveztünk, így nagyon szívesen találkoznánk mind a hármótokkal - már jó lenne megismerkedni... :P

Remélhetőleg hétfőn már az eső sem fog esni, így lehetne egy nagyot sétálni - persze ha ti is benne vagytok!!! :D

Orsi: Márkó pocakja túlságosan nem javult, bár nem igazán merek neki túl sokat adni... Egyszer kap belőle egy mokkás kanállal... Úgy gondolom, hogy ha nagy szenvedések árán is, de valahogy átvészeljük ezt az első három hónapot (amiből már csak két hét van hátra :lol: ). Reméljük hogy tényleg csak három hónapról van szó...
Annyi változást vettem észre, hogy talán mintha jobban aludna napközben... Mostmár akár 3-4 óra alvás az egész napi adagja :wink:

Mindenkinek jó hétvégét!!!

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!

Orsi: én úgy elfáradtam hétfőn, hogy este ledőltem az ágyra, de még volt tennivalóm, de azt már csak hajnalban tudtam megcsinálni, mert fel sem ébredtem. Teljesen elnyomott az álom. Lehet, hogy hirtelen kicsit sok volt. De nagyon jól éreztem magam.
Remélem hétfőn ti is ráértek majd.

Sylvie:Én mint írtam az sms-ben is benne vagyok a hétfői taliban.
Majd írjátok meg mikor lesz.

Kitta: Ez a fotóalbum eszméletlen jó, és nagyon cuki a Csenge mindegyik képen. Kár , hogy mi nem csináltunk Krisztikéről már egész pici korától. Inkább mostanról vannak képek róla. És még azt sem tudom feltölteni ide. Mindegy. Ti ráértek hétfőn talizni?

Most zárom soraim, mindenkinek jó hétvégét kívánok!!!!
Sziasztok,

Erika
eileenerika
 
 


hello csaajok,

ahogy kinézek az ablakon, nem igazán kedvező ez az idő a talihoz... :evil:
uuutálom, mikor esik...
és ma Csenge is olyan nyűgös!!

Hétfőn de. jön a védőnő, de utána ok.

Kitta
kitta
 
 


Hello bello!

Reméljük, hogy mindenkinek jól telik a hétvégéje... Gyönyörű az idő ;)

Pénteken hívott a védőnő, hogy hétfő délután indul a babamasszázs... Valakinek megfelelne a délelőtt??? Ha nem, akkor mi megint passzolnánk és szívesen találkoznánk veletek kedden....
Elvileg szép hetünk lesz :)

További jó hétvégézést!!!

Sylvie
sylvie26
 
 


Csajok!

Nyulcsiról tud valaki valamit???

Sylvie
sylvie26
 
 


Sziasztok!
Írtam nyulcsinak privit, nem tudom elolvassa -e, de azt írtam, hogy ő is nyugodtan jöhet velünk sétálni, ha van kedve.
Erika
eileenerika
 
 


Sziasztok!

A hétfő és a kedd is jó nekünk! Mikor és hol találkozzunk?

Orsi
kissnyuszi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: