Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Bea,
nálunk is mióta megy a triciklizés, azóta nem nagyon marad a babakocsiban.
Már a boltba sem szivesen viszem magammal, mert már azt sem birja.
Amúgy mi Marcalváros I-en lakunk az Ikvában, és a Bakos Etelka a doktornőnk.

Ugy látom Vea is a Lajta uton lakik, lehet, hogy már találkoztunk csak elmentünk
egymás mellett?
Nincs kedvetek holnap lejönni a Fajátszótérre délelött ebédig?

Jucus,
az tényleg szuper, hogy szüleid sokat segitenek, és valóban a gyerek a
legfontosabb, és az hogy ő boldognak lásson téged. :)

Vea,
próbáld meg sztem minél kisebbre lekicsinyiteni.

Zsu,
olyan érdekesek ezek a gyerekek, legalábbis Kevin amikor tudja, hogy vmit nem szabad, pl. anya telcsijét lenyúlni, akkor nagy huncutul rámnéz és ha tudja hogy látom akkor nem nyul hozzá, amint nem figyelek már lenyulja, és menekül előlem már amennyire tud. :):)

Üdv,
Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!
Spanci!Igen jól látod a Lajta úton lakunk!Lehet tényleg találkoztunk párszor már a fajátszin!De sajna most mióta az Erik ovis lett nem nagyon megyünk arra!Délután inkább a Kovcs Margit sulinál a játszin szoktunk lenni!Eriknek fekete/rikítózöld biciklije van (csak ismertetőjelnek írom),ha arra járnál biztos meg találsz ott kb 4-1/2 7-ig lent vagyunk!Amúgy mennyi idős a kis Kevined(ugye igy hívják?)Erik 3éves.
Jucus!Bár egyedül neveled a gyermeked de még sem vagy egyedül!Ott vannak a szüleid,és ha ugy lesz társat is találsz majd magadnak!Én is elváltam,de hálisten újra tudtam kezdeni 2lánnyal maradtam egyedül!Ne keseredj el fiatal vagy még elötted az élet!Látod nekem is sikerűlt!
Puszi mindenkinek!Sziasztok
Amúgy nem tudom feltenni aképeket bármilyen kicsire szerkesztem is,nem tudom miért! :x
vea
 
 


Zsu, fémvázas hordozó, Zitának tetszik, nagyokat nevet, amikor feltesszük. Az alvást meg mintha Zitáról írtad volna, mi se tudunk együtt aludni, mert lefejel, lerúgja a vesémet, kitúr a helyemről... :D
Nem is tudtam, hoyg ez a 2. házasságod. Az első hány évig tartott?

Spanci/Zsu, nagy ajándékokat nem vettünk a szülinapra, annyi mindene van már a kiscsajnak. Kapott tologatós-csattogós kacsát, húzogatós csigát, ujjbábot, két fakanalat (hátha így tudok mellette főzni :)), a fürdőbe 2 fokos lépcsőt a csap elé, és egy itthoni szandit.
Nem tudom, írtam-e már, de a torta azért volt iylen egyszerű, mert ilyenre tudták megcsinálni a tej és tojásmenteset. Ha nem kéne ezzel vacakolnunk, akkor azt hiszem, cicás lett volna. :)

Vea, mekkorák voltak a lányok, amikor egyedül maradtál? Most is házasságban élsz?
Mi nem vagyunk házasok, és nem is tervezzük.

Végül egy video, ahol Zita elkezdi a főzés alapjait:

http://s114.photobucket.com/albums/n275 ... 37z002.flv
Vendég
 

 
 

Szia Tünde!
Amikor egyedül maradtam a nagyobbik lányom 9éves volt,a kissebbik lányom 7éves volt!De hálaisten elég jól viselték a dolgokat!Igen házasságban élek már 3éve,és öszintén mondom hogy többet kaptam ez a 3 év alatt mint a volt férjemtől 10év alatt!Amúgy szerintem sem fontos az a papír de nálunk ez van!
Na sziasztok mentem a játszira!
vea
 
 


Tünde!Nagyon aranyos a kislányod!Biztos joó szakácsnő lesz nagykorában :lol: !!!!!!!!!!!!!!!
Vea
vea
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyi olvasnivalóm volt. De persze nem baj. :-)

Sztem se baj, a két topik, én ugyanúgy elolvasom amásikat is és szerintem ott is szükség van a tapasztaltabb anyukák tanácsaira.
De itt meg beszélhetünk más témáról is, ami őket még nem érinti.

Vea!!!!

Én is Marcalvárosban lakom, itt a Kovács Margit ovival szemben és mi ezen a játszin szoktunk lenni. Majd figyelem a színes biciklit. Ha látlak, megszólíthatlak, vagy inkább így ismeretlenül ne?

Bogi!

Engem érdekelnének 4 évesnek való cipők, ruhák. Tudsz ezekről képeket küldeni, meg árat?

jajj, annyi mindent akartam írni, de most semmi nem jut eszembe. :oops:

Képzeljétek múlt hét óta Hanna ott alszik az oviban és tényleg ALSZIK. Erre itthon már 2 éve nem került sor. De jó így, mert estére nem olyan nyügös.

Egyenlőre ennyi!

Puszi:

Judit

[url=http://babafalva.hu]Kép[/url
juditta2
 
 


Sziasztok!
Judit!Nyugodtan gyere oda ha észre veszel,nem gond ha megismerjük egymást,sőt lehet látásból ismerjük is egymást szoktunk köszönni egymásnak stb.....,csak igy most nem ugrik be?!Mit lehet tudni rólad?Gyermeked?Ja látom Hanna a neve,rajta kívűl van még gyermeked?Ugyhogy holnap ha látsz nyugpdtan gyere oda!Az előző oldalon ott a kisfiam képe ha esetleg ugy jobban megismersz minket!Egyébként Erik bicije mint mondtam feket/rikitózöld,két pótkerék is van rajta,és egy rikítózöld kis műanyagkosár az elején!Én álltalában farmerban,és farmerkabátban vagyok lent,ja és egy szürke melegítős nagyobb leányzó van velem!Na igy talán ránk találsz!
Na sziasztok!Késöbb még benézek!
vea
 
 


Sziasztok!

Még egy ilyen bunkót nem hordott a hátán a föld.

Én drága kedvenc pici babám Zita!
Nagyon nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!
Anya! Olvasd fel neki:
Kicsi Zita!
Nem szoktam az ünnepelt babáknak külön írni, de Te a szívem csücske vagy! Te már 1 éves nagylány vagy! Nemsokára segítesz anyának mindenben, és anya meg Te nagyon jó barátnők lesztek.
Amikor megszületik a kisöcséd, Te leszel a nagy testvére, akire számíthat bármikor. Tudom, hogy ügyes és okos leszel akkoris, ha anyának a kistesót kell öltöztetni, vagy pelenkát cserélni. Majd meglátod milyen jó odacsücsülni anya és a kistesó mellé, és mesét nézni.
Apa is egyre többet fog játszani Veled. Legyél nagyon vidám, és nőj nagyra!

Judit!
4 évesnek való most van éppen farmer+póló együttesem, melegítőm, cipőm is van őszi, téli. A ruhák 100% pamutok, a melegítő mivel termo a belseje, tartalmaz némi műszálat, de puha, és kellemes viselet. A cipők Wink cipők, kívül, belül bőr, lúdtalp betétes. A bélelt meg szőrmés belül, de kívül bőr.
A famer+póló 2800 Ft/garnitúra, a melegítő 2500 Ft, az őszi cipő 3800, a téli 3900 Ft.

Teszek fel képet, de ha bővebben érdekel, majd nézd meg a netáruházat is:
www.bugyortudor.hu

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Bogi> mar semmilyen peluser nem megyunk, csak majd a ferjem! de majd hivlak elotte mindenkepp.
Bea> Parndorf, Ikea, de meg a Marionnaud is lefujva!
Ugyanis ma hajnalban elfolyt a magzatviz, uh. ma szulunk! Remelem ma. Drukkoljatok please! Majd irok smst!
Puszi!

Kép
juciferr
 
 


Húúú,Druszám!
Mielőbbi kisbabát kívánok nektek!És minden úgy történjen,ahogyan ti szeretnétek!!!!

Bogi!Nagyon megfogta a fantáziámat az a kiscipő,a téli!
Ma délután kimehetnénk megnézni?Vagy neked mikor jó?
Meg egyébként nagyon kíváncsi vagyok a lánykáidra!

Tündi!
Pár hónap és Zita átveszi az uralmat a konyhádban! :D Nagyon ügyes!!!!

Vea!
Azért már annyira nem vagyok fiatal(32),de bízom benne,hogy lesz ez még ígyse!
Kisfiad igazi kópénak tűnik a képeken!Gratulálok hozzá!Várom a lányaidról is a fotókat!Egyszer csak sikerül feltölteni!
lollibaba
 
 


Sziasztok!Húúúú Juciferr nagyon szoritok neked,minden jót kívánok!Azért majd értesíts minket!Sok puszi!
Lollibaba!Nem vagy te még öreg,lehetsz még boldog az életben!!!!!Amúgy igen kópénak néz ki közben meg olyan kis félénk,el sem hiszed!
Sziasztok!Ma még jelenkezek!
Ja amúgy a kukiügy hálisten napról-napra jobb,bár még piros gyulladt neki,de már szépen engedi a lemosást,krémezést! :lol:
Na tényleg sziasztok!
vea
 
 


Jucus!

Nincs most nálam téli cipő, csak őszi, de azért kijöhettek :)
A többi cuccot meg tudom mutatni.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Juciferr:
Drukkok mennek. Nagyon könnyű, problémamentes szülést kívánok Neked!
Vendég
 


Juciferr, megy a drukk!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Vea,
Lehet egyik nap elmegyünk arra, mert Kevin délutáni alvása után mi is lemegyünk játszóra, főleg
ha ilyen jó idő van. Kevin két hete volt 1 éves.

Tünde,
tologatos kacsával nem esik el Zita? Vagy már annyira ügyesen tud menni?
Kevinnek is szerettem volna vmi tologatós fajátékot, aztán még nem vettünk neki, mert attól
félek, hogy még elesik vele, aztán megböki az arcát, vagy a pocakját.
Zita tényleg ügyes konyhalány, igy gondolom főzés is gyorsabban megy. :) :P

Juciferr,
gondolok rád, legyen sok energiád!!!!
Ezek szerint szerdán nem találkozunk....
Szoritok! :lol:

Üdv,
Zsu
spanci
 
 


Zsu, a tologatós kacsát eltettem, mert kicsi hozzá Zita, de amúgy tetszett neki. :)
Vendég
 


Bogikám!
A pénzt átutaltam!Köszönjük szépen!
A lánykáid olyan gyönyörűek!Anyukám egész úton arról mesélt mosolyogva,hogy miket csináltak,amíg mi üzleteltünk!
Puszi
lollibaba
 
 


Sziasztok!

Az előbb beszéltem Erikával /Juciferr/,sajna nincs még baba. Rendszertelen és gyenge fájásai vannak,reggel indítják a szülést. Ha tudok valamit majd megírom.

Vea!
Örülök,hogy gyógyulgat Erik férfiassága. :)
A lányaid hogy viszonyulnak a mostani férjedhez? Nálunk ez eleinte komoly problémát jelentett. Ma már szerencsére baráti a viszony közöttük.

Jucus!
Igaza van Veának,fiatal vagy még,biztos találsz megfelelő társat magadnak. Én idősebb voltam,mint Te a válásom idején.

Tünde!
Jó a felvétel! Egy szavad sem lehet,Zita milyen jól eljátszik egyszerű dolgokkal is.
A múltkori videón nagyon tetszett az a bedobálós játék. Ilyet szeretnék Marcellnek. Hol vettétek? Fisher Prise?

Bogi!
Nagyon tetszett amit a Zitának írtál.
Holnap mennék HOzzád,ha Neked is jó.

Képzeljétek Marcell már 2x átaludta az éjszakát :lol: Olyan jó volt aludni egész éjszaka. Jó lenne ha ez tartós maradna.
Egyre többet dumál,mondja már,hogy baba,kaka, apu. Na ennek azért nem örültem annyira,reméltem,hogy anyát mond először :wink:

Spanci!
Mi is sokat járunk játszótérre. Kevinnek tetszik a homokozó?
Tegnap Zsuékkal a Batthány Téren voltunk játszótéren,nagyon jól érezték magukat a kicsik. Kipróbáltuk a hintákat is.

Legközelebb csatlakozhatna hozzánk bárki akinek van kedve hozzá.

Bea
beátab
 
 


Régen raktam fel képeket,most megörvendeztetlek Benneteket pár darabbal. A nyaralásunkkor készültek.

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
beátab
 
 


Bogi! Köszi a köszöntést, feladatot teljesítettem! :) :D

Bea, a játék nem F.P., sajnos nincs rajta márkanév, mi úgy örököltük a barátnőméktől.
Csak nem B.edericsen voltatok? Tök jók a képek!
Vendég
 


Bea:
köszi az infót Juciferről. További drukkok mennek neki!
Képek nagyon jók, szép család vagytok. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde,Hajni!
Köszi!
Keszthelyen voltunk,de elmentünk Edericsre is az Afrika múzeumba.Hát nem volt nagy szám.

Hajni!
Szóval belevágtatok a babaprojektbe. Sok sikert hozzá! Mindent bele!!!

Bea
beátab
 
 


Jucus!

Elfelejtettem írni Neked,hogy privit tegnap megkaptam,köszi,most válaszoltam is rá.
beátab
 
 


Szép estét mindenkinek!

Egész nap Erika jár az eszembe,és közben nem is tudom, fiút, vagy lányt várnak-e?! Elfelejtettem.

Bea!

Látom megjegyezted a helyesírást! :lol: Jók a képek!

Csajok! Tényleg máskor többen is "játszhatnánk" !

Tünde!
Igen, 2. házasság ez a mostani, de az első nem években, hanem hónapoban volt mérhető, szám szerint ötben. :oops:
A hátoncipelős szerkezetről annyit még elárulsz nekem, hogy hol lehet ilyet kapni és kb. mennyiért? Megköszönném!

Hajni!

Akkor te már túl vagy azon, hogy az ideális korkülönbségen gondolkodj, igaz? Hajrá babaprojekt!!

Tegnap voltunk az "új" doktornéninknél. Krisz náthás,bár már javuló tendenciát mutat. Viszont a dokinő hallott némi szívzörejt, ami kissé aggaszt. Kedden megyünk kardiológiára. Próbálok nem izgulni.

Most ennyi, jó éjt mindenkinek, Erinek külön!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Szia Mindenkinek!

Megfogadtam, hogy amíg nincs kész a szakdolim, nem csábulok ide,mert úgysem tudnám szűkre venni,de nem bírtam megállni... :D
Viszont tényleg nem írhatok sokat.
Juciferrnek megy a drukk részemről is.Éljen,éljen az új családtag! :)
Bogi!Az új topic létrejöttekkor tutira többen is gondoltak Rád,ahogy én is, de biztos vagyok abban,hogy senki nem féletett,írsz ide is. :lol:
Hajni!Éljen a közös babaprojekt.Mi is elszántuk magunkat... ;)
Zsu!Tutijó hobbija van Krisznek!A Kistesóban érdeklődj a háti hordó után,esetleg.
Tünde!köszi bíztató szavaid,már ami marcim étvágytalanságát illeti.Mára be is lázasodott a fogacskáitól. :( Azért nem csüggedek.Sokat nevetünk.
Nem olvastam ám vissza rendesen,csak imitt-amott.
Két nap múlva felszabadulok,aztán ismét csatlakozom közétek.
üzenem a másik topicbelieknek is,hogy ne felejtsenek el.
Sajna akárhogy próbálom,sem vagyok szupernő...Lassan haladok,épphogy el fogok készülni.. :P

Puszilunk,ölelünk Mindannyiótokat!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


ja,elfelejtettem:
bea!csúcsszuper fotókat raktál fel magatokról.Úgy elnézegetném... :D

Cuppcupp!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Bea mondta ezt az új topikot, gondoltam benézek. Láttom minden gyermek sokat nőtt a két hét alatt.

Külön üdvözlet a régen elveszetteknek!!

A betegeknek pedig gyógyulást kívánok!!

Mi vasárnap jöttünk meg a 2 hetes nagymamázásból. Az első hét jó volt, de sajna a másodikon Zselyke megfázott, igy többet nem aludtam, mint igen. Szerencsére már egész jól van és a saját ágyában ismét végigalussza az éjszakákat. A játszóterezés engem is érdekelne, Tiszaújvárosban teljesen rászokott a kiscsaj. Itt Szentivánon viszont nincs igazán jó játszótér.

Most gyorsan ennyit!!

Jó éjt!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Kriszi anyu!
Írd azt a szakdolit, addig is gondolunk rád, de ha jössz, amíg nincs kész, visszakergetünk az íróasztalhoz :)
Max. 10 sor megengedett! Naponta :) :) Hú de lágy szívem van!


Bea!
Itthon leszünk. De ne számíts túl sok jóra. Alig van pelenkám. Kiraboltak. A kismamák :) Body van, meg még kapok egy szállítmányt, de nem tudom még hogy lesz jövő héttől. Úgyhogy addig gyere, amíg van :)
Pelenkát elvileg pénteken kapok, de naponta jön 7-800 db rendelés, amiket már csak hétfőre veszek fel. Még van tartalékban, jut Nektek is, de aztán kifújt. Remélem a lányaim segge alá nem kell vennem pelenkát. Égő lenne :)

Jucus!
Lolli is nagyon nagyon szép kislány. Az a hajszerkezet. Csúcs.
És mit csináltak? Nekem nem tudja senki elmesélni :)
Lili mondta este, hogy Lolli :)
Te és hogy lehet, hogy mi nem találkoztunk a kórházban? Mondjuk én császáros voltam, és elöl voltam, meg keveset csámborogtam a sebemmel, de azért össze is futhattunk volna.

Orsi!
De jó, hogy itthon vagytok. Találtam Zsezsének a rózsaszín melegítőhöz mellényt. Mondtam, hogy van hozzá egy csuklyás mellényke, és másnap meglett. Meg farmer overált is. Jövő héten, ha ráérsz kijöhetnél. Megdumálnánk a nyaralást is.

Zsu!
Ne izgulj. Talán rosszul hallotta. Mindenesetre a náthás Krisznek jobbulást. A szivecskéje meg olyan erős, hogy tuti nincs baj!

Na megyek, mert Jucus kérdezte most is, hogy soha nem alszok? És már megint negyed 2 múlt :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Zsu!A náthára gyogyulást,a szívzőrej miatt szerintem ne aggodj biztos nem komoly!
Bea!A képek tényleg szuperek aranyossak vagytok!A többit msn-en meg beszéltük. :lol:
Spanci!Gyere ha jó idő van ott megtalálsz minket!
Bogi!Meg tudhatnám hol van ez a bolt ahol vagy?
Ja és nem tudjátok véletlenül hogy meg van e a babája Juciferrnek?
Sziasztok!Kellemes napot mindenkinek :D
Ja és a képek még mindig nem sikerültek nem tudom mi lehet a hiba! :?
vea
 
 


Zsu, öööö..... izé......
:oops: :lol: mi kölcsönbe kaptuk a hátihordozót.
Sztem babaoltban, túraboltban lehet kapni, vagy itt a neten keress rá, sztem használtan is árulnak.

Orsi,
üdv itthon!

Maminti, Babinti remélem nem lesz beteg, és csak a foga miatt lázas. :(
Én amikor nagyon fogzik, adom neki a C vitamint (Cebion csepp), és eddig, szerencsére nem lett semmi megfázás a fogzásból, állítólag ilyenkor könnyebben megbetegszenek.
Vendég
 


Sziasztok!

Rakok fel még képeket,ha nem bánjátok,végre felkerült az összes kép a gépemre :D
Nagyon belejöttem a kicsinyítésbe :wink:

Marcell egyik kedvence a védőrács rángatása. Már sikerült egyzser magára rántania. De persze nem tanult belőle :(
Kép

Erzsiékkel állatkertben voltunk,a gyerekek kedvence a zsiráf volt.
Kép Kép
Kyra és Detti ,Marci/Erzsi gyerekei
Kép
Az állatkert után átmentünk a játszóhajóra. Ez is remek szórakozás.
Kép Kép Kép Kép
Marcell apa kezéből nézte a nagyokat
Kép
Ja és itt van Erzsi Barnabással
Kép


Marcell imádja a Zsuéktól kölcsönkapott kompot.
Kép
És a nagy száguldozás után el is alszik a kompban :lol:
Kép


Ez a mosoly mindig levesz a lábamról
Kép

Na befejezem,szóljatok ám ha unjátok. :wink:
beátab
 
 


Vea!

Nem tudom miért nem sikerül a képfelrakás.
Küld el nekem email-ben,megpróbálom felrakni Neked.
Semmit nem tudok még Erikáról.
Ma délután megyünk Bogihoz. Gyere Te is ha van kedved.
Győrújbarát,de nem üzlet.
beátab
 
 


Vea!
Nincs boltom. Internetes áruházam van.
Pelenka házhozszállítás a fő profilom, de már egy ideje bővítettem a választékot Prince Oliver bodykkal, meg gyerekruhákkal, cipőkkel.

Én Győrújbaráton lakom, ma jönnek Beáék és Zsuék, ha gondolod gyertek ki Ti is.

Van msn-ed? Vagy priviben írd meg a számod.
Az enyém: 20/3337055.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Bea!Most is próbáltam nem megy,majd elküldöm!Ma délután nem tudunk ki menni Győrújbarátra!Sajna.
Bogi!Van msn-en ,itt alul meg is tudod nézni!Majd valamikor kilátogatunk hozzád!Köszi a válaszod!
Sziasztok
vea
 
 


Bea:
köszi a drukkot. Azon leszünk. :)

Zsu:
igen, mi már nem gondolkodunk. Igazából az , hogy mi az ideális kork. sztem megfoghatatlan. Kinek mi jön be, mi így döntöttünk, aztán majd a lehetőségekhez képest próbáljuk a legjobbat kihozni. :lol: Bár néha azért bennem van a félsz. :oops:

Mamintim:
hajrááá, hajrááááá. Kislányra fel. :wink:

Juciferre sokan gondolok. Remélem már babázik.

Pussz

Ui:
Bea: Szupik a képek. :) Én még nem is voltam a győri állatkertben bakker. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vea!
Küldjed nyugodtan a képeket.

Hajni!
Pedig nagyon jó lett szerintem az állatkert. Érdemes megnézni. Marcellodnak is biztos tetszene.
Mi havonta egyszer ki szoktunk menni. 3-4 órát el is töltünk odabent. Van játszótér is ugrálóvárral.
Szoktunk vinni banánt,almát ezeket nagyon szeretik az állatok,főleg a kismajmok. Pedig nem szabadna etetni őket :oops: ,de talán a gyümölcs nem árt nekik.

Képzeljétek Marcell több,mint 3 órája alszik. Nem tudom mi van vele. Már többször bementem hozzá a szobába nincs-e valami baja,de nem meleg, nyugodtan alszik.
A délutáni alvást is egybeköti a délelőttivel :lol:
Nem baj,legalább időben tudunk menni Bogihoz.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írom a hírt.
Most hívott az Erika /Juciferr/,fél 1-kor megszületett a kisfia,Milán,2950g,és 49 cm. Mindketten jól vannak,nagyon gyors szülés volt,3,5 óra.
beátab
 
 


Sok sok puszi Erikának és a családjának! Gratulálunk!!

Ma éjjel Krisznek is jó éjszakája volt, csak egyszer kelt,hál istennek!

Bogi!
Ma már nem megyünk mégse! Egyébként tök finom lett a frankfurti leves!!

Orsi!
Üdv újra itthon! Gyógyulgat már Zselyke?

Maminti!
Szóva ti is elszántátok magatokat? hajrá!

Bea!
Nagyon jók a képek!

Mindenki!
Múltkor beszéltünk róla,hogy lehetne nálunk a következő babatali! Szóval, én készen állok!!!!!!!!!!!

Dobok pár fotót:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Juciferrnek!!!!!

Nem tudom mi van ma a levegőben,De Lolli is több mint 2 órát aludt a szokásos másfél helyett.

Bea!Privit nem kaptam. :cry: De a gyerkőcök nagyon édesek!Mind a nyaralásoson,mind az állatkertin.

Bogi!Azt mesélte anyukám,hogy milyen aranyosak voltak a lánykáid,minden játékukat oda akarták adni Lollinak,sőt Katica egy cumit próbált belenyomni kislánykám szájába,ő meg próbálta elnyomni magától a cuclit,mire jött Lili és megoldotta a helyzetet és mondta,hogy az az ő cumija! :) Hogy a kórházban hogyhogy nem futottunk össze,azt nem tudom,bár én meg a folyosó túlsó végén feküdtem,talán ezért nem.Pedig nekem valahonnan nagyon ismerős vagy!

Zsu!Kriszen látni,hogy mennyire élvezte a játékokat.Itt nálunk Bácsán most újították fel a játszikat és homok az aljuk,ami rendszeresen Lolli hajában köt ki,miután nagy szeretettel dobálja magára.

Vea!Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok a lánykáidra,biztos nagyon helyesek! :)

Maminti!Kitarás,már nincsen sok hátra!Kisfiad hogy bírja,ha a géphez ülsz?

Szép napot,használjátok ki a jó időt,mi is megyünk lassan a játszira!
Puszi nektek.Jucus
lollibaba
 
 


Erika! Hurrá! GRATULÁLUNK!

Bea!
Ha beszélsz Erikával kérdezd meg lehet-e látogatni. Szívesen megnézném őket.

Zsu!
Szuper. Akkor viszont holnap beszéljünk, jó?
Ha megkapom a bodykat azonnal szólok, és akkor este Ati odaugrik vele. Így meglesz péntekre az utazásra. OKÉ?


Szép idő lett!
Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Jucus!A lánykák nem is olyan lánykák már,inkább tinik :lol: ,ha sikerül egyszer felraknom a képeket! :x
Juciferrnek nagy gratula a babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bea!Küldöm ám a képeket!Előre is köszi!
Puszi mindenkinek!Sziasztok
vea
 
 


Szia Bea!Elküldtem a képeket,meg próbálnád akkor?Előre is köszi!
Szia,jó éjt mindenkinek!
vea
 
 


Sziasztok!

Vea!

Ma láttam az erkélyról a kisfiadat, a biciklije tényleg kitűnik a tömegből. :D
De ma nem volt időnk lemenni a játszótérre, így nem tudtalak megkeresni sem.

Bogi!

Nagyon tetszenek a cipők. Milyen színben vannak? Nekem 28-as kéne, téli cipő.


Lányok!!!!!!!! A segítségeteket, ötleteteket kérném!!!

van egy 2 hónapos keresztfiunk, akinek jövő hónapban lesz a keresztelője. Szeretnék valami személyes, általam készített ajándékot csinálni neki. De nem nagyon van ötletem, mi legyen. :oops:
Akinek eszébe jut valami, kérem segítsen!!!

Köszi! :)


Judit

[url=http://babafalva.hu]Kép[/url
juditta2
 
 


Vea!

Lekicsinyítettem a képeidet és vissza is küldtem,remélem így már sikerrel jársz. Ha mégsem, felrakom őket én.

Jucus!
Nem értem miért nem kaptad meg a privit amit küldtem Neked. Én a Tiédet 4x is :)
Nem baj,majd megírom újra.

Mindenkinek köszönöm a képek dícséretét.

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!
Judit!Melyik részen laksz amúgy?A 10emeletesekben?Azért ha tudsz gyere majd le!
Bea!Mindjárt megpróbálom köszi!
Vea
vea
 
 


Kép Kép Kép
Hát ők az én gyermekeim!
Mindenkinek jó éjszakát!Sziasztok!Bea nagyon köszi mégegyszer!
Vea
vea
 
 


Nem a legjobb mínőség,de majd próbálok keresni jobbakat!Remél azért látszik valami belőlük!
Vea
vea
 
 


Sziasztok!


Bea

Jók a képek! Marcell már igazi nagyfiú rajtuk.

Vea

Gondolom a nagylányok már sokat segítenek?

Zsu

Zselyke már egész jól van. Az orrát még szívom, de a hangulata a régi. Ha még 1 hétig beteg lesz megtanul orrot fújni. :) Látom Krisztofer is nagyon élvezi a játszóteret!!

Bogi

A jövő héten lehet, hogy kinézünk. Pelus is kéne, ha lesz.

Jucus

Ha még van kedved leírni, akkor én is szivesen meghallgatom a történetedet. Köszi.

Hajni

Hajrá kistesó!! Kislányt vagy fiút szeretnétek?

Maminti

Szakdolgozathoz sok türelmet ! Miről irod? A héten megtörtént nálunk a csoda. Megrendeltük az ágyat. :) November elején meg is érkezik.

Szép éjszakát mindenkinek!!

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Judit

A keresztelőre eszembe jutott valami. Nem nagy dolog, de kiegészitésnek jó. Matrica üvegfestékkel csinálj figurákat, azok bárhová feltehetők. Zselyke a mai napig szereti őket, vagy szalvétatechnikával is csinálhatsz faképeket.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Judit!
28-as téli cipő létezik Hannának való piros, amiről fénykép van, meg van abból a típusból sárga-barna színű, annak is virágos a talpa elöl. De a piros nagyon jól néz ki.

Vea!
Szépek a gyerekeid! És tök jó, hogy a 3. kisfiú. Bár másik apától van :) Mi is így tervezzük, hogy a 3. jó lenne fiú olyan 7-8 év múlva, mikor a lányok már önállóbak.
Te hogy vetted észre, hogy viszonyulnak az öcsihez?

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: