Új privát üzeneted érkezett!

Jé, ez érdekes: a Jaskó Melindához tartozunk mi is, ő tényleg nagyon aranyos, akkor jól tippeltem én is.
Nálam ez egyébként vicces volt, mert először volt egy újpesti védőnőm, utána itt egy másik mivel ide költöztünk és a szülés előtt kiderült, hogy átvariálják a körzeteket, úgyhogy így lett Melinda a harmadik. :)

Kép
anda01
 
 


Hohóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, már a 2. oldalon tartunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez az lányok-asszonyok!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kíbővült tavaszi árukészlettel várja kedves új és régi vásárlóit a
BrAnTo bababolt Káposztásmegyer I Dunakeszi u. 16. alatt
Mínőségi, olcsó használtruhák
NEXT, H&M, Old Navy, Mexx, Tonny Hilfilger, Adams, Marks & Spencer, Cherokee, Oshkosh, Disney stb...
Nyitás február 5.-én hétfőn 10-kor!A kicsiket játszósarok várja, hogy a mamák nyugodtan válogathassanak!!!

Kép
flocika
 
 

 
 

ennn írta:Hello Csillesz!

Remélem nem gond, h továbbítottam ide is az infókat. 8)
Gyere gyakrabban!!


Dehogy.... oké ;)
20170214131721
 
 


Akkor jó.
Hol vagytok mamik??????? Tegnap voltam kozmikusnál a tóvárosban. Oda szoktam járni a Korall-ba. Én nagyon szeretem. Ismeritek a mellette lévő játszóházat????!!!! Az is nagyon jó, állítólag.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn!
Milyen a Korall-ban a kozmetikus? Többen vannak, ha igen te kihez jársz? Én pont a héten voltam ott fodrásznál, de a kozmetikusra még nem tudtam rászánni magam, mivel kb. 10 éve járok ugyanahhoz a kozmetikushoz, nagyon szeretem csak innen sajnos nagyon messze lenne.

Én egyébként imádom a telet, de idén kivételesen örültem neki, hogy nem volt még nagyon hideg, mert így tudok járni sétálni Emesével, ha még az sem lenne elég egyedül érezném magam... Szóval ma nem igazán örültem a hónak.

Az Alagliget lakóparkból hogy tudtok közlekedni? Jár arra valami busz vagy inkább kocsival?

Kép
anda01
 
 


Hali!

Itt egy dupla mami, csajok alszanak - csak ilyenkor van időm netezni, erre az időre kell besűrítenem, amit szeretnék a neten elérni. Idénre tervezzük az esküvőt (mi fordítva csináltuk, előbb a gyerekek, aztán a lagzi) ez ügyben is nézelődöm. Egy kötetlen fiatalos bulit szeretnénk - ha lesz vendégség egyáltalán - attól függ, hogy milyet-mennyiért találunk ill. találok, mert engem jobban lázba hoz a gondolat, hogy ne szűk családdal történjen a nagy esemény.Szóval most potenciális helyszíneket keresek, ahol lehetőleg szabadtéren tartható svédasztalos buli, és természetesen maga a polgári esküvő (egyikünk sem szeretne templomit). Én mindíg úgy képzeltem, hogy szabadtéren, helyszíni szertartással történik meg a dolog. De majd meglátjuk...Ha esetleg tudtok valamit ajánlani, azt megköszönném.
Egyébként én is a Korallba járok fodrászhoz - a párom is - (tőlünk 2 percre van) én meg vagyok elégedve. Kozmetikusnál még nem voltam itt, bár igencsak rám férne már, nem is tudom mikor voltam utoljára?!!!
A játszóházról én is jókat hallottam, a szomszéd"asszonyom" (fiatalabb mint én, igaz asszony) szokta odavinni a kislányát zenebölcsibe, ő azt mondja, hogy tényleg jó. Vannak különböző foglalkozások - kézműves, zene stb. órarend szerint - de lehet csak játszani bevinni a lurkókat is. Nekünk majd idén évközben lesz majd csak érdekes, még nem hiszem, hogy vállalnák őket, ha jól tudom 1,5 éves kortól lehet a gyerkőcöket vinni.
Na most aztán sokat hablatyoltam össze:)))

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Én a Mónihoz járok. Ha kell, meg tudom adni a számát. Ő is kisgyerekes. Sötét haja van. Én meg a fodrászt akarom már egyszer kipróbálni. De még sosem találkoztam vele. A körmös csaj is aranyos. Egyszer rendbehozta ( manikür) a mancsom. :)
Tényleg, ha tudtok fodrászt, épp keresnek. Mert csak 1 van, és kellene váltótárs. A szolijuk is jó. Új a gép.
Esküvő: én most nagyon benne vagyok a témában. Kvázi esk. szervező lettem. :D Én imádnám ezt csinálni. A nővéremé most lesz márciusban, meg 3 kolléganőm is most megy majd férjhez. Tudok tuti szalont. Az enyém 2005.dec-ben volt. Nagyon családias volt ( sajna). 12 emberke volt csak. De talán majd egyszer lesz templomi.
Helyszín: szerintem ilyen szabdtéri bulit a fóti kastély parkjában lehetne tartani.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


A mi esküvőnk is 2005-ben volt, szeptember végén. Én imádtam szervezkedni, nálunk volt egy templomi szertartás és utána egy kb. 100 fős buli, a polgárit előző héten tartottuk, ott csak a tanuk voltak.
A fotósunkat nagyon ajánlom (káposztásmegyeri), irtó jó képeket csinált és a végén az összeset odaadta dvd-n, állítólag egy csomó fotós nem adja oda az anyagot, hogy még a képekért is kapjon pénzt.
A másik ami nagyon jól sült el: mi kibéreltünk egy helyet (tul. egy iskolának egy része) és megbíztunk egy party-service céget, akik az összes kaját meg italt meg persze a pincéreket is hozták. Nagyon meg voltunk velül elégedve és így még mindig olcsóbban jött ki mint egy étterem. Ha majd kell valamelyikről valamilyen adat, csak szólj!

Ja és még valamit akartam kérdezni: ti tudtok valamerre játszóteret itt a tóváros környékén? Jó, nálunk ez még nem aktuális, de már előre aggódom, hogy hova fogom majd vinni Emesét.

Kép
anda01
 
 


A buy-way-es kenguruban 30-50%os vásár van. Hogy konkrétan mire, azt nem tudom, de ki van írva. Nem mentünk be. A dm-ben voltunk mellette.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Halihó!

Köszi az infokat, a fóti kastélynak utána nézek, van-e lehetőség ilyesmire. A szalonokat még csak a neten és az újságokban néztem, nagyjából kinéztem, hogy milyen stílusú ruhát szeretnék és ezek melyik szalonokban vannak (persze fogynom kell, mert nem férek bele majd egy ruhába sem :oops: ).

Hát játszótér nemigen van, van egy kisebb, amit tudok, de a Tóvárosból elég nagy sétára van. Meg a víztoronynál lévő templom kertjében is van néhány játék, oda is lehet vinni a lurkókat. Persze nem ártana a lakóparkban is egy játszótér, de szerintem nem sok esély van rá. Mi a többi lakóval (4 család) együtt vettünk egy fa csúszda-hintaállvány egyben, kis toronnyal, hogy legyen a gyerekeknek hol játszani.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


[quote="anda01"]

Én egyébként imádom a telet, de idén kivételesen örültem neki, hogy nem volt még nagyon hideg, mert így tudok járni sétálni Emesével, ha még az sem lenne elég egyedül érezném magam... Szóval ma nem igazán örültem a hónak.

/quote]

Sziasztok, szerintem sokkal jobb a piciket hidegben IS kivinni, ha tiszta az idő, nem baj ha esik a hó, semmi baja nem lesz tőle, sőt! szóval akármilyen hideg van ki kell vinni, felöltöztetni fel tudod. A tiszta levegő jót tesz a tüdejének, sőt az orvosok ajánlják a teraszon altatást, nyitott ablaknál altatást, főleg hóesés idején, akkor ugyanis enyhébb az idő, mint amikor nem esik :) Na jó, se doki, se meteorológus nem vagyok :)

Amúgy Alagligetről sztem legegyszerűbb autóval közlekedni, főleg ha gyerek is van.

Sajna én nem nagyon jutok el fodrászhoz, ezért kijön hozzám a fodrászom Pestről, ha errefelé van munkája felhív, nem számol benzinköltséget és szépen,rel. olcsón dolgozik. Amikor Pesten laktunk a manikűrös is kijárt, de ide sajna nem jön. ( A férjem mindig dolgozik és nem tudom kire hagyni a fiam, a bölcsikérdést nem is hozom fel, mert felmegy az agyvizem :roll: )

Tényleg ha valakinek van prtekciója bölcsi ügyben nagyon meghálálnám, mert lassan esedékes lenne egy kis közösségbe vinni a Fiamat.

Na megyek aludni, már majdnem reggel van...
20170214131721
 
 


csillesz!
Abszolút igazad van, én is nagy levegő párti vagyok, csak télen azért van néha olyan idő, amikor meggondolja az ember. Az utóbbi időben kétszer is úgy jártam, hogy elmentem sétálni, de fél óra múlva visszafordultam (egyszer nagyon erős szél volt, szinte kifújta a kocsit a kezemből, egyszer meg elkezdett zuhogni az eső). De amúgy szeretném, ha sokat lenne levegőn, mi kirándulni is sokat járunk, majd idővel gondoltam veszünk neki egy olyan háti hordozót és visszük.

Amúgy most szeretnénk venni egy járókát, mert Emese napközben már nemigen szeret a szobában lenni, csak kint érzi jól magát, ahol lát minket. Nem tudtok egy helyet, ahol vannak ilyen bababútorok? Eddig ahol néztük vagy nem volt választék vagy nagyon drága volt.

Kép
anda01
 
 


a www.bababolt.lap.hu oldalról elindulhatsz. Sok internetes áruház is van, meg ugye a klasszikusok is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Milyen típusú járókát szeretnél? Újat vagy használt is lehet? Milyen értékig? Nálam a csajok a földön voltak, csináltam egy kis vackot és ott jól elvoltak. KÉsőbb meg úgyis elmászkálnak. Van járókánk, de csak akkor használom, ha kordában kell tartani őket és nem tudok rájuk figyelni (pl. porszívózni kell stb). Lehet, hogy el is adnám pont a kihasználatlanság miatt. Mi a Kenguruban vettük és viszonylag nagy, hogy a két gyerek elférjen benne (hálós, összecsukható, ari macis az alja). Érdemes nézni a babás oldalak apróhirdetéseit, mert lehet jó áron kifogni dolgokat. VAgy május 20-án lesz a bababörze a BNV-n, ott lehet jó áron találni. Most én is kiviszem eladni a kinőtt ruhákat, játékokat stb. Hátha sikerül eladni őket.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Köszönöm szépen a sok infót nektek, már találtam is néhány jó oldalt.

Köszi Eszter, de én azt hiszem inkább egy hagyományos fa járókát szeretnék, persze tudom, hogy nem sokáig vannak el benne a gyerkőcök, de néha azért nem árt, már most is sokszor nagyon hiányzik.
Én nem tudom, hogy ez más gyerekeknél hogy van, de Emese szinte egész nap fent van, csak délután szokott egy kicsit (max. másfél órát) aludni. És persze szereti, ha foglalkoznak vele, de egyszerűen nem tudok egész nap vele lenni és ha lerakom az ágyába megállás nélkül ordít, úgyhogy nagyon sok reményt fűzök ehhez a járókához, ami a nagyszobában lenne, ahol lát minket.

Ennn! Voltam tegnap az SZTK-ban, szerintem egyáltalán nem vészes, sőt a sorszámhúzás kifejezetten modern :) Persze én csak az ortopédián voltam (kötelező csípőszűrés), de azzal teljesen meg voltam elégedve, nagyon flottul ment minden és egyáltalán nem kellett várni, mivel ide időpontra lehet csak menni.

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet.Igaz még nem lakunk kint, remélhetőleg októberre elkészül a ház.

matumik
 
 


Hello!

Üdv itt minálunk.
És hamar elmegy az a pár hónap. :)
Ha bármiben tudunk, segítünk. Kérdezz nyugodtan!!! :wink:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia!
Köszi szépen.Ti hol laktok?Mi a véleményed a helyről?Mikor költöztetek?

matumik
 
 


Hello!
Mi Alag I-en lakunk, és most 20-án lesz 1 éve, h kiköltöztünk. A helyről elgég jó a véleményem. Igaz vannak bökkenők is: Kutyások, és maradványaik, szemét, közlekedés, meg a nagy böszme házak alagII-n ( nem az összes, csak a tényleg batárok), meg h azt a kevés zöldet is szétdíbolták a munkások, ami volt. De kérdezz, és ha olyan, válaszolok. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szia!
Tényleg olyan rossz a közlekedés, mint ahogy mondják.Mi mondjuk autóval járnánk Pestre dolgozno, úgy azért be lehet jönni, nem?A kutyapiszok mindenhol gond, nekünk van kutyánk, de mi szedjük utánna a dolgokat.

matumik
 
 


Kocsival király. kapásból 6 féle útvonalat tudok a városba. A busz a gáz, de hamarosan ( legalábbis ígérik már vagy 2 éve) lesz erre is. Most csak a helyi ( kiszámíthatatlan, óránként 1x) busz megy. Én még nem próbáltam, de ezzel pl eljuthatsz a Dk vasútállomásig.
Ami még gáz most az a bölcsi, ovi kérdés. De a tóvárosnál építenek majd 1-1et, de szerintem az tele lesz azokkal a gyerekekkel, főleg mivel ott épül a Toldi /Dombliget lakópark.
Ja, és ide a Fóti vasútállomás közelebb van ( 2km), mint a Dunak.(kb5km). Gyalog a fóti fél óra kényelmesen. De jó ha van bicajotok, azzal jókat lehet kerekezni.
2 kisbolt már van, meg a ZSezsi Husi, ami egy szuper hentesbolt, saját gyártású kajákkal, mélyhűtött cuccokkal. Én szeretek ott vásárolni, maximálisan tuti a kiszolgálás, és kérésre bármit beszereznek, előkészítenek, te már csak sütöd.
Huhhh, ez picit hosszú lett.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Szia Matumik!

Üdv a csapatban, bár én nem Alagligeten lakom, hanem a Tóvárosban, de ide csatlakoztam én is (van más is a Tóvárosból), úgyhogy itt fogunk még találkozni.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Szia Matumik, üdv nálunk, látom majdnem egyidősek a gyerkőceink!!

Az jó, hogy lesz nálatok is busz, és sokat járok vele (mármint a Bp.-Dk.-Fót vonalon) és szerintem nem rossz, napközben kb. 20 perc alatt bent van a metrónál.
Andi

Kép
anda01
 
 


Szia Anda!
Köszi, hogy írtál. Ti merre laktok?Remélem kocsival fogunk járni mind a ketten és így talán nem lesz rossz a közlekedés.
Emese mit eszik?Még ugye csak szopik?Én most kezdem el a gyümiket, kiváncsi vagyok mit szól hozzá.

Üdv:
Andi

matumik
 
 


Matumik!
Mi a Tóváros mellett lakunk egy társasházban.
Emesének sajnos pár hete már nem elég a tejem így azóta kap egy kis tápszert is. Most gondolkodom rajta, hogy lassan kéne neki adni valami szilárdat is, most folyton erről olvasgatok, hogy hogyan kell ezeket bevezetni, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog szólni hozzá.
Márk idáig csak anyatejet kapott?

Eszter!
Te mikortól adtál a lányoknak szilárd kaját?
Most látom, hogy mindjárt 1 évesek lesznek. Szerveztek nekik valami kis bulit?
Ja, és azt írtam már, hogy Emese második neve is Anna? Majdnem az lett az első neve, de a végén mégis az Emese lett a befutó :)

Kép
anda01
 
 



Szia Andi!

Én 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, először reszelt almával (nem nagyon szerették, mai napig sem igazán szeretik, anyja lányai - én sem rajongok az almáért!), aztán banán stb.A banánt szerették és szeretik is. Én nem nagyon szaroztam, az először 1 kiskanál lé, másnap kettő, aztán a gyümölcs, adtam együtt néhány kanállal pár napig, majd jött az új gyümölcs v. zöldség.Néhány nap alatt kijön, ha allergizálnak rá. De szerintem a sütőtökkel is kezdheted, azt minden baba nagyon szereti. Te is sütögetheted, de a bébiétel is megfelelő, én azt adtam nekik. Menet közben látod majd, hogy mennyire vevő az új ízekre.Banánból sokat nem szabad adni a kálium tartalma miatt, de először úgyis keveset eszik belőle.Ha a védőnőket kérdezed, akkor "semmit sem szabad", először próbáltam betartani, de utána már magam szerint adtam. Nem kell szívbajosnak lenni, annyit tarts be, hogy néhány napig csak egyfélét adj neki, aztán válts. Nálunk az első gyümölcsök az alma, banán, barack voltak, zöldségek pedig: sütőtök, krumpli, sárgarépa. Aztán már csak iránymutatónak lehet használni az adott életkorra javasolt ételeket. Nekünk a darabosra való átállás is simán ment, elsőre elfogadták, nem volt balhé, ma már azt szeretik főleg, amit rágcsálni lehet. Könnyebben megy, ha nem félti az ember mindentől őket, jelzik ők, ha valami nem tetszik (persze, azért ésszel csináltam én is). Rajtad áll mikor és mit kezdesz neki adni. A szomszédasszonyom pl. a két és fél hónapos fiának már adott gyümölcsöt, különösebb baja nem lett tőle.
Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Eszter!
Köszi a részletes választ ez megerősített az elhatározásomban, Emese hétfőn lesz 4 hónapos, úgyhogy akkor lassan rászánom magam és belekezdek, már úgyis megvettük a "hozzávalókat": etetőszéket meg műanyag kanalakat.
Andi

Kép
anda01
 
 


Sziasztok!
Márk most lesz 5 hónapos, a védőnő nekünk ismondta, hogy elösször csak levet,így 3-4 napig csak egy fajtát, majd így tovább 4-5 fajtával és, ha mindent ismer lehet keverni és utánna a zöldség.De én pépet adtam neki ez a 3. nap és nem lett semmi baja, eddig.Vacsira tegnap tejpépet kapott izlett neki.

Üdv.
Andi

matumik
 
 


Sziasztok, nálunk bekövetkezett az amit már nagyon vártam, a múlt héten a fiam abbahagyta a szopizást végre. Ne értsetek félre, de azért már egy jó fél éve nyűg volt, ráadásul nagyon cicifüggő volt a fiam, nappal is kapott többször, követelte, ordított.

Múlt héten lenn voltunk a szüleimnél és Apukámékkal játszva elaludt 2x is este( azelőtt csak cicin, azt is én rontottam el, de azelőtt nem volt egy nyugodt éjszakám se, meguntam és magamhoz vettem). Na aztán meg nappal nem aludt (mert ugye már 2 nap után nem adtam neki cicit és akkor már velem aludt el, de akkor baromi fáradt volt. ez volt egy hete és azóta se kapott (bár még sokszor kéri).

MÁS: Ha valaki tud segíteni valamelyik környéki bölcsibe bejutni MEGHÁLÁLOM!!! De az ovit is (novembertől esedékes)

Csilla
20170214131721
 
 


Szia Csilla!

a bölcsi kérdés nem egyszerű itt Dunakeszin, hiszen ha jól tudom két bölcsöde van (ami röhejes, csak a Tóváros simán megtöltene egyet). Védőnénink szerint az épülő új óvodában indítanak 1 v. két bölcsicsoportot is, elvileg ősszel kellene megnyitni az ovinak, de el sem kezdték még az építkezést, állítólag engedélygondok vannak?!!
Én jövőre esetleg visszamennék dolgozni, az volt a javaslat, hogy most iratkozzam fel a listára és esetleg addigra sikerül is bejutni:)), még úgy is, hogy az ikrekkel lehet, hogy előnyben részesítenek. Szóval nem egy fáklyásmenet ez a bölcsikérdés....

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!

MI is itt lakunk 1 éve és örvendek, h. rátok találtam.
Nekem van egy 14 hós kisfiam Vejke lehet vannak ismerösök is? :P
A mi védőnyanyánk is Melinda először Mónika volt én nagyon szerettem Öt de sajnos mivel sok a baba a környéken így megváltunk töle. :cry:
További szép vasárnapot. :D
kiskanyi
 
 


Üdv itt minálunk. Remélem te is gyakran jössz.
A bölcsi ügybe én nem nagyon tudok beleszólni, csak annyit hallottam, h valóban a Toldi/ Dombliget (uaz a kettő) lakópark szélén a Tóvárossal szemben az út mellett, a spartól fölfelé ((( ez ám a pontos helymeghatározás :lol: )) Építenek majd egy rendelőt, ovit, meg iskolát ( ez utóbbit kötve hiszem), és az oviban lesz bölcsis csoport is. Viszont utána azt is hallottam, h ez választási kamu volt ( sok mással együtt), és h a mostani póóóógáármester toyik a dologba.
Na de ne is beszéljünk politikáról, mert viszketek tőle.
Azt tudom viszont, h itt alagligeten akarnak nyitni magánovit. Majd meglátjuk :P

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni, bár még nem költöztünk be. Várjuk a nyarat... Most másfél éves a kislányunk, Eszter.

adaka
 
 


Üdv itt. Mindenkinek örölünk :D
Kb mikor költöztök???? alag II?????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kiskanyi, Szilvi!

Üdv a csapatban, én kakukktojás vagyok, a Tóvárosban lakom, de ide csatlakoztam én is. :lol:

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Sziasztok!
Mi Alag 1 -ben lakunk és kezedem megszokni.
A tegnap teszteltem egy nagy pozitívat így nemsokára Vjkének tesója lesz.Próbálkozom a Lilypie-ról letölteni a dolgokat.
Köszi a fogadást megpróbálok gyakran jönni.
Kinga
kiskanyi
 
 


Üdv!
Augusztusra igérik, remélem, addigra sikerül is. Igen, alag II.
Várom, és félek is kicsit, mert a mostani lakásunkat nagyon szeretjük, de sajna kicsi... Lassan jó volna kistesó.
Tényleg, Dunakeszihez melyik kórház van közel, ahol normális szülészet van? Újpest?

adaka
 
 


Dunakeszi hivatalosan a váci kórházhoz tartozik. Viszont szerintem az m3 miatt az Uzsoki a legjobb választás. Hamar be lehet jutni( kocsival), és elég jó is. :) Nemrég szült ott ismerős, meg egy kolléganőm.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Mindenki az ovi meg a bölcsi kérdésen agyal.Eddig mi úgy tervezzük, hogy pestre járunk oviba, mivel mind a ketten bent dolgozunk.Ti, hogy hogy Keszire akarjátok járatni a gyerekeket.Itt dolgoztok?
Az a magánovi már biztos?Csak kérdés mennyi lesz egy hónap, mert itt Pesten 50-100 Ezer ft. körül van az meg egy kicsit húzos.Legalábbis nekünk.Én a fóti Valdorf oviról hallotam jókat, még az is elgondolkodtató lenne nekünk, csak meló után osszeszedni a gyereket kicsit nehézkes, főleg, ha valamit el kell intézni a városban.

Üdv. mindenkinek
Andi

matumik
 
 


A fóti Waldorf ovi elég jó, bár ott is kell fizetni, igaz nem ennyit.
De a szomszéd kislány szintén a gyerekváros területén működő ökomenikus oviba jár. És baromi jókat hallok róla.
Nem mellesleg imádok a gyerekváros parkjában sétálgatni. Gyalog , meg babakocsival bárki bemehet, van egy nagy tó, meg a kastély, nagy fák. Csak ilyen trutyis időben nem ajanlott.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,

Sajnos rossz hirrel kell szolgálnom, aki a Toldi-ban épülő ovódára számít, ugyanis nem fog épülni, legalábbis ezt az infot kaptam a művelődési osztálytól, állítólag valamilyen más megoldást szeretnének, állítólak a 22-i testületi ülés után többet tudnak mondani.

Sajna............

Üdv.: Hajni
beha
 
 


Sziasztok!

Péntek óta nem olvastam a netet, Emese keresztelője volt vasárnap és azt szerveztük ezerrel, de szerencsére jól sikerült.
Úgyhogy meg is lepődtem mennyi üzenet volt azóta!
Az nagyon rossz hír, hogy nem lesz ovi, sajnos már én is hallottam ezt, de nem akartam írni, mert gondoltam hátha csak egy rossz pletyka. Azért kiváncsi vagyok, hogy mi lesz azon a testületi ülésen!
És ha jó hamar feliratkozik az ember a várólistára, akkor sem jut be sehova?

Ennn!
Ott a gyermekvárosban van egy nagy park, ahová bárki bemehet?? Én nem ismerem egyáltalán Fótot, de ez tök jó, lehet, hogy majd átmegyek. Ha a Gyermekvárosnál szállok le a buszról, rögtön ott van??

Kép
anda01
 
 


Ja, ezeket még elfelejtettem:
Kinga!
Gratula a babához, így terveztétek??

Szilvi!
Én a MÁV-ban szültem és nagyon meg voltam elégedve mindennel, szerintem az sincs innen messze (én mondjuk busszal jártam, távolságival és 4-essel). De egy barátnőm az Újpesti Szülőotthonban szült és azt is nagyon dícsérte.

Andi

Kép
anda01
 
 


Igen a van egy hatalmas és gyönyörű park, meg kacsák a tóban. A nagy kapunk kell bemenni ( de csak gyalog), és később lesz egy sorompó, ott csak odabiccent az ember a portásnak, és megy tovább. Vannak padok, le is lehet néhol ülni. Mi ősszel voltünk utoljára. De már várom az április-májust, h menjünk, amikor már kezd zöldülni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Szilvi!

Én az Uzsokiban szültem, nem a Hilton, de vannak fizetős szobák, azok modernebbek a sima kórtermeknél, ha erre van igény és persze keret. Viszont nagyon kedvesek a nővérek és a csecsemősök is. Napközben veled lehetnek a gyerekek - kivéve, ha elviszik vizsgálatra, fürdeni stb. - van olyan szoba, ahol éjjelre is maradhat - sőt annak külön örülnek.
Én azért szültem ott, mert a dokim (Dr. Csapó Csaba - kitűnő szakember, nagyon meg voltam vele elégedve) ott dolgozik. A szülésznőt nem lehetett választani, de egytől-egyig nagyon kedvesek és barátságosak, segítőkészek voltak. Bár manapság már orvost sem lehet, úgyhogy ez nem is szempont.

Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy Pestre járassam a gyerekeket oviba, mert talán egyszerűbb innen hazavinni őket délután, mint hazautazni velük a legnagyobb csúcsban. Nekem szerencsére a főnököm (3 gyermekes apuka lévén) ebben rugalmas lesz, szerintem ebből nem gond, hogy időben ideérjek értük.

Üdv: Eszter
KépKép
eszter(av)
 
 


Gondoltam hasznos lehet.
Terhesség és homeopátia:

http://www.boiron.hu/index.php?lang=hu& ... ticle_id=5

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: