Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Judy,
nagyon-nagyon jó a hőd!én mondtam,hogy fel fog menni újra.
A teszt meg szerintem korai volt.13 dpo-n.3 nap múlva már zebrás lesz :lol:

Hoppá,
állatkákkal foglalkozok :P

Totál össze vagyok zavarodva... :? A majdnem szomszédom a fehérvári kórházban dolgozik a szülészeten.Ő nem tudott jó szívvel senkit se ajánlani,szerinte a jó dokik elmentek Mórra.A Shandl-t meg a Bata B-t említette,de nem tud magánrendelős elérhetőséget.
Pedig a héten elakartam menni,de nem tom hova,kihez :roll: :evil:

A Schwarzingert ismeritek???Ti akkor most kihez jártok???
A méhem is fájdogál...tele a ...az egésszel.Nagyon-nagyon ki vagyok akadva.

Nincs ebben a városban egy épkézláb doki?
Vendég
 


A BB. telszáma megvan, szerdán délután rendel az új orvosok házában!! Úgyhogy ha akarsz, még holnap el tudsz hozzá menni!! Mindjárt küldöm a számát priviben!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Már el is küldtem!!

Ja, és ez már a második oldalunk!!! HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁ :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

Vicuska,

Én meg meg tudom szerezni a Schandl magánrendelésének a számát. Este beszélek a volt főnökömmel, és elkérem tőle, és elküldöm neked priviben.

Csajok, most lépek, megyek a srácokért, mert még szandi vásárlást is kell csinálnunk, bár mindjárt zuhog. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hoppá,Judy

:P Köszi hogy próbáltok segíteni.

Most már csak azt nem tudom,a kettőböl melyiket válasszam :oops:

Lehet holnap elkezdem a Gynevac szurit,2 hónapja tárolom a hűtőben. :roll:
Vendég
 


ha a BB-t választod tudsz róla olvasni a neten a honlapján! Szerintem megírtam mi a címe!! Ha mégsem a keresőbe beírod a nevét, és szinte elsőnek dobja ki!!
Ott vannak az árai, hogy mi az érdeklődési köre, ilyenek. Ott van a meddőség szó is, ezért is gondoltam, hogy jó lehet nekem. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Volt, hogy akkor hívott be uh-ra, amikor ügyeletes volt. A repiszurit is ott adta be.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska,

Küldtem privit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt,

mai hőm: 36.95 :? Jobban örültem volva, ha legalább 37.2, de hát ez van. Ma is már 5.20-kor ébredtem, kell-e már hőt mérnem... de 6-ig forgolódtam, aztán nem bírtam tovább, mértem.

Egy biztos, holnap max 5.30-kor ki fog dobni az ágy... a hülye teszt miatt!!!

Judy? Te hőd??

Vicuska? Döntöttél, kihez mész???

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Kata,

Ez már piri.
Nem értem mi történt, jókor voltunk együtt, jó időben, pé is volt ovu teszt szerint.
Nem tudom, csalódott vagyok.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy :cry: hát ezt én sem értem, pedig olyan szép volt eddig a hőd!!! Sajnálom!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Mindegy, mot nincs hőmérőzés ebben a hónapban, csak szeretjük egymást amikor nekünk jól esik. Aztán majd meglátjuk.
Egy kicsit most meg vagyok zakkanva.

Neked azért szorítok holnap reggelre, minél hamarabb írd meg az eredményed. Hányadik dpo-n vagy???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Holnap leszek a 10. dpo-n. Megmondom őszintén, nem nagyon reménykedek, de mindegy, megcsinálom a tesztet.

Neked pedig nincs miért aggódnod, ha jól gondolom ez volt az első éles hónapototk, nem?? Én 2004. októberében, amikor elkezdtünk próbálkozni (!!!!), azt mondtam: oké, decemberi vagy áprilisi kislányt szeretnék! Most, így 2,5 év (!!!) távlatából azt mondom: teljesen mindegy, csak gyerek legyen!!!

Szóval: tudom, hogy sörnyű érzés, amikor leesik a hőd, majd megjön piri, de ha körülnézel a környezetedben, akkor rájössz, hogy nincs miért aggódnod! Én lassan 2,5 éve reménykedek és csalódok minden hónapban!!! A vetélésről nem is beszélve.... :cry:

Tegnap babáztam a kolléganőm 2 hónapos kisfiával, akivel akár egy napon is születhetett volna a miénk..... :cry: (vele lettem volna 1 nap különbséggel...)

Szóval bármennyire is szörnyű érzés, hidd el, SEMMI OKOD a szomorkodásra!!! Hiszen már ott va a két szép gyerkőcöd, te már tudod, hogy képes vagy megfoganni és kihordani egy babát!! Sokan még azt sem tudják, teherbe eshetnek-e!!!???

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Tudom igazad van, csak annyira szeretnék egy aprócska kiscsajszit.
2,5 év az nagy idő, én nem tudom képes lennék-e ennyit várni.
Biztos falnak mentem volna már.

Hát igen teherbe tudok esni, legalábbis 24 évesen, azóta nem vizsgáltattam magam. Ki tudja van-e valami probléma akár velem akár apával. Azóta azért eltelt pár év.

Még nem jött meg, de este tuti a dolog.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megjött piri, már ugy hiányzott........ :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


csajok!

Köszi az infókat!

Judy, :( pedig drukkoltam!nem baj,legalább tudod,van pé-d.párod ki volt vozsgálva?hormont néztek neked?

Hoppá :lol:

nem korai a teszt a 10.dpo-n?csak ne csalódj,lehet most még nem mutatja ki,hiába van ott babó :roll:

Batához júliusra van legközelebbi időpont-asszisztense mondta.
Addig nem várok.

A Schandl-t holnap hívom fel du.

Ma beugrottam a nővédelmibe-elvégre csak 300 ft-Dr.Nagy László id.rendel.Mikor elmondtam,hogy meddőségi kivizsgálást szeretnék,elküldött a Győri Kaáli-ba. :shock:
Vendég
 


Szia Vicuska,

Nem csináltak még hormonvizsgálatot, mivel ez az első hónapunk. Megvárok még egy hónapot, utána elmegyek megvizsgáltatom magam, van egy nőgyógyi ismerősöm.

Remélem Shandl-nál előbb kapsz időpontot.

Kata,

Holnap gyere minél korábban. Nagyon kiváncsi vagyok. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Oké csajok, jövök holnap korán, de mondtam apának, szinte kár is tesztelnem, tuti nega lesz.

Igen, még csak a 10. dpo-n vagyok, valszeg korai, de már megbeszéltük, csütörtökön teszt...

BB-nél júliusra időpont???? :lol: Na neeeee, nekem is kell majd mennem hozzá! Kb jövő héten kell hormonokat nézni, ha megjön!!!

Na, jó éjt, ma is hulla álmos vagyok, úgyhogy fürcsi, csicsika... aztán holnap hajnal......teszt :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hello csajok,

a tesztem rettenetesen halványan 2 csíkos!!! Nagyon-nagyon alig-alig! Apának mondtam, nézze meg, azt mondta:
valami nagyon halvány van ott, de tényleg nagyon halvány. Én is lefotóztam, de úgy semmi nem látszik!!! Én nem merem erre azt mondani, hogy pozitív!!

Hajnali 1 óra óta forgolódok, 4.10-ig bírtam ki, aztán először néztem full nega, majd 2-3 perc után nagyon közelről látszitt egy rettentő halovány csík. Most is itt van mellettem, de így 40 cm-ről nem látom , úgyhogy nem merek semmit mondani, szóval ne is örüljetek. Azt beszéltem apával, szombaton újra játsszuk a másik teszttel

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Most csináltam meg a másik tesztemet, mivel még megvan a pipim, FULL NEGATÍV :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Sajnálom.

Szerintem korán volt, beágyazódás a 7-10. napon van, akkor viszont tudod, hogy csak a 13. dpo-n érdemes tesztelni.
Várj még pár napot, és tesztelj újra.
Én szorítok neked, hogy az 2 csíkos legyen. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hoppá,Judy :D :D

Mi zújs?

Hoppá,teszteltél újra???drukkolok,látod korai volt,de majd nemsoká,1-2 nap és zebrás lesz :P

Na én meg megint új dokihoz megyek,jövő csüt-ön a dr.Blaskó Ervinhez. :shock: :roll: egy ismerősöm jár hozzá babahiány miatt és mindenféle vizsgálatot megcsinál-hormonok,uh-tüszőérés,átjárhatósági.
Kiváncsi vagyok milyen lesz.
Vendég
 


Egyébként érzem hogy nem vagyok teljesen komplett hogy ide-oda kapkodok dokiügyben,lehet kellett volna maradnom a réginél...de ha nem volt jó???
Vendég
 


Jól elbeszélgetek itt magamban :( :?
ma elkezdem nézni a peteérésem lh teszttel is,nehogy lemaradjunk róla :P :P
Vendég
 


Sziasztok!
Vicuska!

Én véletlenül tévedtem erre a topikra, szerencsére mi már nem tartozunk a babára várók táborába, mert 1 hónapja született meg a kislányom. Igazából csak azért mertem idepofátlankodni, hogy biztassak mindenkit, akinek eddig nem sikerült. Én 2 vetélésen vagyok túl, meg lombikprogramon is voltunk (2), de semmi siker. Aztán teljesen magamba fordultam, nagyon depis lettem. AZtán amikor már nem foglalkoztatott mindennap a babaprojekt, véletlenül spontán összejött. Igaz, végigizgultam a 9 hónapot, de sikerült! Kisfiam most 3 és fél éves. Aztán tavaly nyáron újból terhes lettem teljesen váratlanul, úgy hittem nekem már nem lehet még egy, örültem annak, aki már megszületett. Igaz, az eleje problémás volt, mert egy pesti doki, akihez 6 hetesen mentem csak üres petezsákot látott uh-n, és másnapra kiírt műtétre. Teljesen összetörtem, de nem hittem neki. Még aznap elmentem itt Fehérváron a Gyuraneczhez, aki nagyon emberséges volt, azt mondta, várjunk még, látott ő már csodát. És így is lett, egy hét múlva már dobogott a szíve. A pesti dokim így csak arra nem gondolt, hogy nem minden nőnek van középidőben apeteérése. Kislányom igazolta is ezt a feltevést, mert egy héttel a kiírás után született.

Blaskó Ervin jó választás, én őt kértem meg a 36. héten, hogy nála szülhessek, nagyon rendes doki és nem pénzéhes.CSak egy gond van vele, hogy nem ultahangoz, de azza el tudsz menni máshova is. Végül sajnos nem nála szültem, mert nem ért be, olyan gyorsan jött a picurkám, de nem rajta múlott. Ne érezd úgy , hogy kapkodsz a dokiválasztással kapcsban, én is több dokinál is voltam, ha valamiben nem voltam biztos, ementem máshoz is. Szerintem ez teljesen természetes, pláne azoknál, akiknek nehezen jött össze a baba és nagyon félnek mindentől.


Sok sikert kívánok neked és minden babára vágyónak !
Erika
arvaerika
 
 


Erika :D ,
köszi, hogy leírtad ezt nekünk. Én is a Gyuraneczhez jártam, csak, amikor kiderült, hogy babát várok, ő mondta, hogy már nem vállal szülést, így menjek máshoz. Csak ezért jöttem el tőle, különben nagyon csíptem.
Gratulálok a kislányodhoz! Ha van kedved, csatlakozhatnál hozzánk, így legalább már négyen lennénk!!

Ez hihetetlen, most néztem a profilodban, hogy te is tanár vagy :shock: !? Én is az vagyok. És hihetetlen, hogy itt a bneten milyen sok tanár van!!!!

Lányok, holnap hajnalban tesztelek, de nincs semmi érzésem... Nem is reménykedek.. Meglátjuk, holnap ilyenkor már okosabb leszek (jó lenne, ha boldogabb is lehetnék!!!) :wink:


Vicuska, ne aggódj a doki ügyben, fontos, hogy megtaláld az "igazit", aki megcsinál minden vizsgálatot!

Judy, jobban vagy már lelkileg? Remélem igen!!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok Lányok, üdv Erika,

Bocs, hogy 2 napig nem jöttem, de gyilkos volt a menzeszem. Iszonyatosan görcsöltem, és ömlött belőlem, mintha dézsából öntötték volna. Nem szokott ilyen lenni, nem tudom most mi lelte.
Lelkileg már jobban vagyok, pozitívan állok a mostani hónaphoz.

Kata,

Drukkolok neked holnapra, hogy 2 csíkot láss azon a teszten. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép estét Lányok,

Képzeljétek, ma beszéltem a szomszédunkal, illetve anyuék szomszédja, de ismer engem gyerekkorom óta, elmondtam neki ez előtej problémámat. Behívott kedd reggel 8-ra, azt mondta hogy csinálunk egy teljes vérképet, prolaktin szint etc..., + mintát vesz belőle és elküldi cytológiára,hogy nincs-e vele valami gubi.
Nagyon rendes volt. Kiváncsi leszek az eredményekre. :D

Hol vagytok???

Kata,

Holnap reggel kérünk szépen egy 2 csíkos tesztet tőled. :lol:
Érzel valamit???

Vicuska,

Veled mi a helyzet??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy,

nőgyogyi a szomszéd?? Tök rendes!

Sajnos nem érzek semmit, és őszintén szólva a reményem is elszállt.... :? A hőmérős topicon van pl. egy lány, aki ugyanazon a napon (dpo-n) van, mint én, és tele van jobbnál jobb igazi tehestünettel. Én meg.............. :cry: Kezd elegem lenni.... na mindegy, pár óra és okosabb leszek... Azért megpróbálok holnap hajnalban 2 csíkosat pipilni, nem tudom, mi lesz belőle???!!!

Jó éjt, lassan megyek fürcsizni, meg csicsikázni. Úgyis hajnalban kidob az ágy.

Szorítsatok!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt,

egy full NEGATÍV teszt nem túl boldog tulajdonosa vagyok :cry: .

Úgyhogy hőmérő eldob, elég volt mindenből..............

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

:cry: :( hát sajnálom a pirit,de azért ne dobj el mindent!a hőmérőt el lehet,de a reményt nem :D

Judy

hát keddenjelentkezz doki után,hogy mit mondott :roll:

Velem semmi,számolom a napokat pé-ig.hőmérőzök-de minek?-lh tesztezek. De ha apa nem megy vizsgálatra,hiába lehet pém,jó hormonom,szex jókor ,gyertyaállás :oops: :shock: stb...és ha vele van a baj?

Kitekerem a nyakát ha pé.után nem jelentkezik be dokihoz-azért pé.után,mert állítólag vizsgálat előtt 5 nap önmegtartóztatás
kell, :oops:
na már most akkor hogy lesz gyerek? :roll: :wink: :P
Vendég
 


Judy,
mesélj, mi volt a dokinál? És ki volt a doki?? :roll:

Vicsuka, közeledik a pé napja, úgyhogy mostanában ne velünk foglalkozz!!! :oops:

Amint láthatjátok, nekem tegnap megjött :? , ahogyan a ferty jelezte. Új hónap, új remény.... húú, de utálom már ezt a mondatot!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


JUdy

dokinál mi újság?mesélj!!!

Hoppá,

de legalább megjött,jobb lenne,ha 80 napos ciklusaid lennének??
fogd úgy fel,hogy legalább szabályos a pf.működésed :lol: :lol:
csak próbállak felvidítani 8) 8)

igen,ha minden igaz ma van pém,legalábbis a hőm lent van,szúrkál a jobb oldalam,bár ha ott van pém,nem biztos hogy az jó lesz,mert ott volt a méhen kívülim is. :? :(
ja,és tegnap este az lh teszt is poz.volt,úgyhogy gyakoroltunk apával :oops: :oops: :P
Vendég
 


Sziasztok,

Sajnálom Kata, de én sem tudok mást mondani, mint azt, hogy fel az új hónapra. :lol:

Vicuska,

Te meg tényleg magatokkal foglalkozz, mert mindjárt pé lesz. :lol:

A doki vett mintát az előtejből, az egyik felét cytológiára küldte, a másikat az ÁNTSZ-hez. Voltam vérvételen is, prolaktin, LH és FSD hormonokat néznek. Sajna ennek az eredménye csak jövő hét csütörtökre lesz meg.
Végigkíséri a doki ezt a hónapomat uh-al, kedden megyek megint tüszőnézőbe.
A nevét inkább nem mondanám meg, mert hát szomszéd, és nem akarom nyilvánossá tenni. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy

a 7.napon volt vérvételed?én úgy tudtam a 3.-on kell,meg pé.után 1 héttel :oops:

totál dilis vagyok.de most a Rubliczky Leventéhez megyek péntek este 8-ra ...ismeritek??előre megkérdeztem tőle,meddőséggel foglalkozik-e
Vendég
 


Vicuska,

Lehet a 7. napon is csinálni, csak akkor más intervallum lesz érvényes.

Nem ismerem a dokit, de még csak nem is hallottam a nevét eddig.

Látom az 1 dpo-n vagy, ez azt jelenti, hogy valamikor a 12. anpodon volt pé??? Ilyen korán van neked??? :shock: Hány naposak a ciklusaid?? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali,

elvileg a 13.napon volt most a pém,lh teszt+görcs alapján,ja m eg hö.28 naposak szoktak lenni :roll:
Vendég
 


jo reggelt :P

voltam tegnap este a Rubliczkynál,tök rendes,szimpi,komolynak tűik a témában.végignézzük alaposan a köv.hónapot hacsak meg nem jön :D
vérvétel 3.és21.nap,félidőben tüszőnézegetés.aaztán uramnam is vizsgálat-hihi :P -aztán ha ezek jok,akkor laparoszkopia és átjárh.vizsg :(
Vendég
 


Szia Vicuska,

Nagyon rendi ez a doki, hogy már most ezzel kezdi.
Biztos minden ok lesz.
Én is kiváncsian várom, hogy mit fog látni kedd reggelre.
Bár lehet addigra már repednek a tüszők.

Nem tudod véletlenül, hogy Fehérváron hol csinálnak kiskatonavizsgálatot?? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Sziasztok,

Nagyon jól sikerült a hajókázás a balcsin, a gyerekek nagyon élvezték, meg persze mi is. Már meg sem tudom mondani, mikor hajókáztam utoljára. Persze annyian voltak Siófokon, hogy szinte meg sem lehetett mozdulni.Elvertünk egy csomó pénzt, de néha ez is kell.

A mai napunk csendben telt el, Balázskának volt egy csomó bepótólni valója, mert mult héten beteg volt és nem volt suliban.

Ma este meg csábítani készülök. :wink: :wink:

Holnap reggel megyek tüszőnézőbe, szorítsatok, hogy szép nagyokat lásson a doki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok,

Ma reggel voltam uh-on. Hát a jobb oldalon semmit nem látott, a bal oldalon valami "maszatot". Eléggé el vagyok keseredve. :cry: Azt mondta, ha holnapra felmegy a hőm, akkor ma reggelre már repedt a tüsző, azért nem látott semmit. Ha nem akkor nem volt pé, és jövő hónapban stimu. Azt nem mondta, hogy mit ért ez alatt. Ti tudjátok, hogy mivel szoktak stimulálni??

Bár szerintem nem volt most semmi, mert az ovu tesztem este fél 6 körül még negatív volt. Szóval ez a hónap ugrott. :cry:

Megjött a hormon eredményem is, délután megyek érte. Majd megírom milyen lett.

Szóval ez nem az én hónapom :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megvannak az eredményeim.

7.napon voltam vérvételen

LH - 33,23 IU/L 0,90 - 74,24
FSH - 61.5 IU/L 1,1 - 21,6
Prolaktin - 145.2 mIU/L 25,2 - 628,5


Az FSH eléggé magas, felhívtam a dokit, azt mondta nem kóros, de eléggé kilóg a tartományból. Szóval egyáltalán nem vagyok megnyugodva. :cry:

Viszont az ÁNTSZ tenyésztése az előtejből negatív lett, még a cytológia hiányzik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,

nem mondta a doki,mitől magas az FSH???

Kiskatonát pénteken mondta a Rubliczky,hogy a szülészeten néznek a 3.emeleten a meddőségin,be kell jelentkezni,mert tele vannak.előtte 5 napig nem lehet rosszalkodni.

tel:0622-535500/6632 ILL.1939 mellék-itt lehet időpontot kérni
Vendég
 


Hello lányok,

Judy, remélem holap felmegy a hőd, és akkor megnyugszol!

A hormonértékeidhez nem tudok így hozzászólni, a 3. napihoz vannak adataim, mikor mi jó?!

Nekem most hétvégén kellene pé-mnek lennie, csütörtökön, vagy pénteken magyek dokihoz tüsző lesőbe. Meglátjuk, lesz-e valami. Ma vettem E vitamint, meg folsavat. Hátha... :roll:

Na, nekiállok tanulni, jövő pénteken szigorlatozom vezetéselméletből :?

Vicuska, vezetsz hőgörbét? Volt pé-d? Miért akar a dokid laparoszkópiát???????????? :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kép
Vendég
 


Jó reggelt,

Hűvös reggelre ébredtünk, csak ugy mint az én hőm. Nemhogy felment volna, de még lejjebb esett 36,2-re. :cry:
Most már tuti, hogy ebben a hónapban nem volt pé.
Kiváncsi leszek closty-val hogy fogok működni.

Utánanéztem ennek az FSH dolognak, hát a korai változókor egyik jele a magas FSH érték. :shock: Ergo vénülök. Talán mégsem kellene több gyereket szülnöm. Elgondolkodtató. :roll:

Vicuska,

Kösz az infót.
Szépen alakul a hőd, mennek a drukkok neked. :lol:

Kata,

Meg tudnád írni nekem a 3. napi adataidat???
Drukkolok, hogy szép nagy tüszőket lásson a doktor bácsi. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,

az én 3.napi eredményeim:

FSH 7,1 3-20 jó
LH 3,1 7 alatt jó
Prolactin 253,1 25,2-628,5 jó
Progesteron 0,7 1,5-ig jó
Estradiol 160,0
Tesztoszteron 1,3 0,5-3,7 jó
TSH 1,927 0,35-4,94 jó
FT3 3,7 2,6-5,7 jó
FT4 9,2 9,0-19,1 jó
Vendég
 


Vicuska,

Ezek tökéletes eredmények, bár az enyémek lennének ilyenek. :oops:

Nem hiszem, hogy sokáig váratná magát a kicsi babó. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, próbáltam betenni a táblázatot, nem sikerült jól... Elküldöm inkább emilben!! Már el is küldtem!!
Nem lehet, hogy azért ment le a hőd, mert ma van pé-d?? Aztán holnapra szépen felmegy!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Lányok,

Most hívtam fel a saját dokimat, azt mondta, hogy ne parázzak, mert ez a magas FSH érték attól is lehet, hogy 5 évig szedtem a fogigátlót, és még nem tért vissza normálisan a petefészek működése. Hétfő este ügyeletes lesz a kórházban, akkor bemegyek hozzá és átbeszéljük, hogy hogyan tovább.

Most egy kicsit megnyugodtam. :D

Mai görbém.
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: