Új privát üzeneted érkezett!

Szió!

Megvolt a szilveszter, majd 2-ig fenn voltunk, tüzijáték is volt, koccintottunk a párommal, meg a szomszédokkal a kerítésnélKép

Ilangocska már beájult, pedig 12 órát aludt egyhuzambanKép Most megyek én is még pihizni, mert elég dáthás vagyok még...

Puszi, jó tanulást és szurkolok!!

Tündér
tündér
 
 


Szia!

Mi is letudtuk az elkövetkezendő egy évre a Szilvesztert Kép Tüzijáték Tárnokon is volt, nagyon sok helyen, de sajna az egyik szomszéd a félig kész házát kiadta vmi suttyó bagázsnak és azok állandóan felénk (keritésünkhöz)dobálták a petárdát. Az volt a mázlijuk, hogy Noémit nem zavarta meg nem is ébredt fel rá szerencsére... Nálatok sokat petárdáztak? Mi kb. 1/2 2-ig maradtunk fent, bár én éjfél előtt olyan álmos voltam, hogy majdnem belealudtam a koccintásba Kép Apropó, koccintás Kép Én málnaszörpivel, párom colával köszöntötte az új évet Kép Nem szoktam inni, a pezsgőt sem szeretem nagyon, max. csak a likőröket (csokis stb.), úgyhogy inkább nem bontottunk fel semmit sem. Annyira el vagyok ezektől szokva, hogy emlékszem, a saját esküvőmön - még vacsi előtt - ittam egy kicsi Bailey's-t és komolyan majdnem belealudtam a vacsorába. Tiszta ciki volt. Kép De aztán utána felélénkültem. Tényleg, nincs itt a neten fent vhol neked is esküvős fotód?

Tessék meggyógyulni a dáthából! Kép
Én megyek tanulni. Kép Csak előtte lefotózzuk a Twinit, mert fel szeretném tenni pár helyre a netre hirdetni, jó lenne, ha hamar elvinnék. Azért sajnálni fogom, bár az előző autómat sokkal jobban szerettem. Múltkor láttam a törökbálinti Cora környékén, majd kiugrott a szívem! A mostani tulaja nem is tudja, a rendszám vége miért is pont -365. (Noncsi 2003.06.05-én született Kép ). Na, nem nosztalgiázok, repülök fotózni.

puszika!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Chrissy!

Nálunk a szilveszter nyugisan telt Ilang mér fél 9-kor aludt. Nem ébredt fel Ö sem a tüzijátékokra, petárdákra, pedig volt abból böven itt is. A kutyáinkat beengettük az elöszobába, mivel baromira félnek, szinte reszketnek szegényekKép Kicsit megjártuk, mert bepisiltek, úgyhogy éjjel még fel kellett mosni, na azt azért kihagytam volna.
Mi baiyle's-szel koccintottunk, nem szeretjük a pezsgöt. Esküvöi fotóm nincs fent a neten, nem sok digikép készült, inkább hagyományosak.

Na sikerült lefotózni az autódat? Milyet szeretnél helyette?

A dátha még megvan, bár már 3 napja csak pihenünk, nehezen javul.Kép

Na most megyek mert hiányol a családom.Kép

Pussz

Tündér
tündér
 
 

 
 

please
 
 


Szia Tündér!

Hogy vagytok! Remélem, meggyógyultatok mostmár!

Holnap igyekszem bővebben írni, de most nagyon tanulok, holnap vizsgázom...


puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Chrissy!

Mi még betegenKép

Drukkolok, írd meg mi volt!

Most megyek pihenniKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Szia!

Nem mondod! Még mindig? Kép Ilang?

A mai vizsgám 4-es lett, kommunikáció és tárgyalástechnika volt. Kép Most tanulok a péntekire, az elég húzós... főleg, hogy csak most kezdek neki és van rá két éjszakám. Kép Aztán szombaton lesz mégegy vizsgám, majd jövő héten szerdán, majd megint szombaton és aztán meg sajna lesz egy UV-m is pénzügyből. Kép Remélem, ezzel le is tudom ezt a félévet!

Délutánra összeszedtem egy jó kis migrént, semelyik gyógyszer nem akar hatni eddig... soha jobbkor! Amikor tanulnom kéne... Kép

Gyógyulgassatok!

puszi: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia!

Beleolvastam a friss babásokba és látom, krupp téma van, volt. Na, sajnos nekünk is van tapasztalatunk ezzel kapcsolatban, a László kórházzal is. Október 23-án mi is bekerültünk. Addig nem is hallottam sokmindent a kruppról, sőt, eszembe sem jutott volna, hogy Noéminek lesz ilyen rohama. Nagyon-nagyon reménykedem benne, hogy többet nem fog ilyen előfordulni, minden tőlem telhetőt meg teszek, ill. teszünk érte! Majd ha személyesen találkozunk egyszer, mesélek róla. Tény, hogy vírus okozza, sokat tenni ellene nem lehet. Kép Minél nagyobbak a gyerkőcök, elvileg annál jobb, mert ugye nő a gége átmérőjük is, így csökken a krupp előfordulása. Remélem, sosem fogjátok megtudni, mi az, mert tényleg iszonyat. Kép

Na, mostmár tényleg tanulok! Kép
Pénteken hozzuk haza az új autómat. Kép Csak még a Twingo-t nem adtuk el... Kép

puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!!

Elsöként is gratula a meglévö vizsgáidhoz. Drukk pedig a továbbiakhozKép

Migréned elmúlt? Egyébként ma én is fejfájással ébredtem, most egy algopyrinnel lett jobb. Még folyik az orrom de a hangom már jobb egy fokkal.Kép

Tényleg biztos írtad már, de milyen is lesz az új autód?
De izgiKép Idén én is szeretnék egy másikat de egyenlöre a mikéntjét még nem tudomKép

Krupp: húha, de szörnyüKép Remélem soha többet nem lesz ebben részetekKép Annyi rosszat hallottam már erröl, hogy éjjel mostanában minden neszre felébredekKép Aggódom. Pedig nálunk nincs nagyon meleg éjjel, magas a páratartalom is, dehát mégisKép
MInt mondtad vírus okozza, de nem tudhatod elöreKép
Na mindegy nem is agyalok ezen mert csak idegbeteg leszek.
Képzeld már megkerestem a sulit vizsgaügyben most várom a választ, hogy mikorra vannak idöpontok. Hogy hogyan fogok felkészülni még nem tudom, de úgy érzem készen állok, hogy folytassam.

Most megyek hajat mosok, amíg alszik a lánykám, aztán ki kéne menni a levegöre, de itt megint fúj a szélKép

Drukkolok!Majd írd meg mi volt!

Aztán mostmár találkozzunkKépKép

Pussz,

Tündér
tündér
 
 


Most látom végre archivált a rendszer, már ideje voltKép

Azért vicces, hogy van egy saját topicunk, nem?Kép

Na tényleg megyekKép

Tündér
tündér
 
 


Szia!

Ne hari, hogy csak most jelentkezem, de vmi iszonyat napjaim voltak. Szombaton a vizsga után egész nap csak aludtam. Behoztam a lemaradásomat, mert kiszámoltam, hogy szerda estétől szombat reggelig össz-vissz 10 órát aludtam. Nagyon kivoltam, a szemem már rángott, beszélni is alig tudtam stb. (tényleg eléggé durva tüneteim voltak már), úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem érdekel, fontosabb az egészségem, hiába vizsgázom megint szerdán és szombaton, ezen a hétvégén lazítani fogok és egy darab könyvet sem fogok elővenni. Úgyhogy szombaton délután aludtam vagy 3,5 órát, este meg lefekdütem 11-kor és reggel 10-kor keltem fel. Úgy érzem, kezd belém visszatérni az élet. Kép Ma leszedtem a netről a szerdai vizsga anyagát és holnaptól fogok rá készülni. Legalább az meglegyen... a szombati számvitelhez nem sok reményt fűzök, sebaj, majd UV lesz belőle maximum. Most egy picit megpróbálom könnyebbre venni, mert ez a hét nagyon megviselt és bevallom, megijedtem, mert ennyire még sosem voltam ki egy vizsgaidőszak alatt. Kép Úgyhogy gondolkodtam rajta, ha esetleg a számvitelem nem lenne meg, felveszem köv. félévben mert akkor már csak két szaktárgyam meg még két kötelező tárgyam lenne. A szaktárgyi vizsgák meg a tényleges vizsgaidőszak előtt vannak általában, úgyhogy akkor lenne időm rendesen felkészülni a számvitelre. Sajna, eléggé hadilábon állok vele, 3 nap alatt nem lehet rá felkészülni. Kép
A héten szerencsére a két szóbelim jól sikerült (4-es lett), a szombati írásbelim nem annyira, de az nem izgat, mert ott összevont jegyet kapunk és már évközben egy 4-esem meg egy 5-ösöm belőle. Szóval legrosszabb esetben is meglesz a 3-as. Kép
Na, ennyit a sulimról. Kép

Saját-topic Kép Én is csak lestem, hogy már van archívunk is? Kép

Egyébként mivel mi ugye új házban lakunk, elvileg még száradnak a falak, tehát magasabb páratartalomnak kéne lennie... de azért az kevés, úgyhogy mi minden éjjel párologtatunk Noéminál. Meg kap homeopátiás immunerősítőt így "télvíz idején", szeretném, ha elkerülne minket örökre ez a dolog! Meg az összes gyerkőcöt kerülje el, azt kívánom! Kép

Autó: pénteken hoztuk haza vizsga után, apájáék előttem mentek, én meg mögöttük, szerencsére Noémi nem volt velem. Kétszer csak a satuféknek köszönhetem, hogy nem törtem össze az autót... tudod, nulla volt a reakcióidőm, lassítva láttam mindent magam előtt, mert hulla fáradt voltam, hiába mondtam, hogy zötyögjünk haza a 6-oson, sajna nem jött be a számításom, hogy csak hazagurulunk. Egy Audi A4-es lett az autóm, még meg kell szokni. Kép Nem új, de nagyon szép állapotban van és nagyon jó áron jutottunk hozzá. Egyébként érdekes, mert eszünk ágába nem volt egy ilyen autót venni, de aztán olyan helyzet adódott, hogy vétek lett volna kihagyni. És Ti mit terveztek a mostani autód helyett?

Suli? Jött már visszajelzés, hogy mikor kezded?

Na megyek mostmár, szép estét!

puszi:Ch.

(nincs meg az egyik cicám... nem jött haza vacsoraidőre... remélem, csak késik és hazajön!!!)

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Kedves Chrissy és természetesen Tündér Réka!

Piszok módom valahogy gyakran beleolvasgattam a levelezésetekbe. Így legalább a diósdi "hírekkel" naprakész lettem.
Azért azt Chrissy tudnod kell hogy mi Rékával ismerjük egymást igaz én szegedi vagyok. Tulajdonképpen a mi ismerjük egymásból kezdődött az ,hogy elkeztem olvasgatni mi van velük.

Valahogy most késztetést éreztem a csatlakozáshoz, így kerültem ide. Kidobhattok...vagy majd időnként irogatok nektek.
Nem vagyok rendszeres felhasználó de néha megjelenek.
Minden esetre gratula mindkettőtöknek, hogy tanultok, addig jó míg van rá időtök és pesze kedvetek. Nekem így a három gyerkőc mellett nem sok időm marad ilyesmire. De angolra lehet, hogy eljárok tavasztól, a szintentartás végett.
p
Bea
20180827120929
 
 


Szíja Bea! Kép

Dehogy dobunk ki! Sőt, gyere gyakran! Kép Én sem vagyok diósdi, egyedül Tündér az közülünk. Én diósd közelében, Tárnokon lakom. Van egy 19 hónapos kislányom, Noémi, de ezeket az infókat meg sztem már úgyis tudod Kép Viszont én alig tudok rólad valamit, úgyhogy ha kedved tartja, írjál pár sort. 3 gyerkőchöz gratula, tul.képpen én is 3-at szeretnék. Kép
Suli: ne is mondd... tiszta lelkiismeretfurdalásom van miatta, hogy a hétvégét henyéléssel töltöttem. Kép Angolra nekem is el kéne kezdenem járni, mert a diplomához kéne egy szakmai középfokú. Sajna elég sokat felejtettem az utóbbi időben. Kép

Este szerencsére hazakerült a cicám! Kép

szép napot!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó Csajok!

Nicsak, nicsakKép BeaKép Gyere persze, szívesen látunkKép

Chrissy, örülök, hogy meglett a cicád.Kép

Sajna megint csak rövid leszek, mert még mindig náthásak vagyunk (immár 2 heteKép) és Ilang az Istennek sem akar aludniKép A lakás szalad, dolgom ezer, szal voltam már jobb passzban is.

Na nem rontom itt a levegöt, mert elég negatív vagyok ma...

Puszi, még jövökKép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, mi a pikulától lehet, hogy még mindig náthásak vagytok??? Nem tudom, ajánlottam-e már, de náthára nálunk nagyon jó, ha a párásítóba citromolajat teszek. Meg én így télvíz idején szoktam adni hetenként Noéminek vmi homeós immunerősítőt (krupp után elmentünk egy természetgyogyihoz, ő ajánlotta), vmi Oscillococcum(??) vagy mi a neve. Meg ugye Cebion cseppek, mást nem nagyon lehet. Legalábbis én nem szoktam. Én szerencsére ritkán vagyok dáthás, akkor nekem max. a Neocitrán jön be, meg az alvás+tea. De ez ugye gyerkőc mellett nehezen megvalósítható... mármint az ágyban henyélés. Kép Ilangnak mi a tünete?
Egyébként Noémi is csak kb. fél órás kínlódás után tudott csak elaludni. Remélem, azért még vagy fél órát durmol, mert még tanulnék holnapra...
Lakás nálunk is szalad, én vhogy a vasalnivalókkal nem tudok megbírkózni, egyre csak gyűlik és gyűlik... Kép

Tündér, ne légy negatív (bár én is szoktam az lenni), gondolj arra, hogy nemsokára itt a május és mentek a Rab-szigetre Kép Kép Tényleg, hogy áll a szervezése? Én a héten átutaltam az első részletet a Kolpingnak, már nagyon várom! De az még nagyon messze van. Kép Holnap meg vizsgázom már, aztán szombaton számvitel kollokvium, brrr... és még hozzá sem láttam. Kép Majd ma este elkezdek rá felkészülni.

Bea, tessék írni! Kép

puszka mindenkinek!

Tárnokon süt a Sun! Kép

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tetszik ez a topic név " Diósdi netező anyukák" Kép
Amúgy ma kétszer is nekikezdtem, és sikeresen mindkét alkalommal valaki becsukta a dolgaimat.
Ez bosszantó de viszont arra jó hogy belássuk egy gépre négyen nagyon sokan vagyunk főleg azért mert nagyjából egyidőben érne rá mindenki...( azért négy mert a két nagy gyerkőc is felhasználó)
Crissy
rövid életrajz
12 éve vagyunk Szegeden,amúgy Zolival a párommal együtt Szabadkaiak vagyunk ( Szerbia területén van)
31 éves vagyok
Tamás 11
Andi 9 éves
Kata baba pedig 3 hónapos
Reklámmarketinget tanultam és a helyi Cora marketingjén dolgoztam.
Most élvezem az itthonlétet és megszálott pályázatíróvá váltam.
A gyerkőcök sulialapítványának a vezetője vagyok és annak pályázgatok folyamatosan...
Ja és megszálott anya is vagyok..Kép

Tündér!
orvosság a rosszkedvre egy esti csajos buli...vagy nálam régebben a vásárlás is bevált sajnos ez már nem jön be de az utazás az még mindig gyógyír. Látom az nálatok is az...
Mi idén úgy döntöttünk merész terveket szövünk és a gatyánkat is elutazzuk...Majd meglátjuk mi lesz belőle
mennem kell
bea
20180827120929
 
 


Elfelejtettem hogy képek igaz főleg a Katáról Szalay Kata névem az albumok között megtekinthetők
20180827120929
 
 


Hahó Csajok!

Chrissy!
Hát az utazásszervezés mint olyan egyenlöre leállt, de ez még nem jelent semmi rosszatKép Amúgy nem szoktam sürün negatívkodni, de most vhogy ez a nyálkás ködös idö, nem dob fel...
Sikerült elérnem a fösulit, megvan, hoyg miböl kell felkészülni, mostmár csak az kell, hoyg jan- 28-án legyen idöpont, mert arra a hétre riasztottam a párom Anyuját, hogy jöjjön nekem segíteni. Remélem minden összejön, a vizsga is, meg a gyermekfelügyelet isKép
A nátha egy fokkal jobb, csak bosszant, hogy folyton folyik az orrom. Más tünetem nincs, csak ez, de ezzel már tele a hócsukám.
Azt a homeós bigyót ismerjük a párom szedi is, de én akárhányszor beszedtem, lebetegedtem. Lehet vmit, nem jól csináltam? Amúgy érdekel a homeopátia, alkalmazom is pl. Ilangnál a fogzáskor és ezzel apasztottam el anno a tejemet is.
A vizsgáidhoz megy a drukk, majd jelentkezz, hogy mi voltKép
Tényleg már akartam kérdezni, mi van a "volt" karácsonyfákkal? Hogy érzik magukat? Milyen az új autód? Nekem jelenleg egy daewoo-m van, kicsit kopott, kicsit horpadt itt-ott, majd 200 e km van benne, de az enyém.Kép A horpadtságát nem nálam kapta, már így vettükKép Amire használom arra tökéletes, föleg a városban jó, nem túl nagy, lehet bele pakolni, nem eszi meg a fejemet, csak éppen egyáltalán nem biztonságos. Szeretnék helyette egy FIAT Bravat, amiben van légzsák, ABS, klíma, meg minden egyéb nyalánkság, mert ahogy az emberek itt Pesten vezetnek, az kész halálfélelem. Nem vagyok egy kormánymarkoló, beszari vezetö, de azt nagyon rühellem, amikor letolnak az útról, leszorítanak, nem akarnak beengedni és még sorolhatnám. Dinamikusan vezetek, de arra mindig figyelek, hogy mögöttem ül a gyerekem, meggondolatlanságot ne csináljak.

Bea!
A "Diósdi netezö anyukák" egy létezö dolog volt, tényleg egy diósdi anyuka indította anno. Csak vhogy kihalt a dolog, így találtunk egymásra itt a Chrissy-vel. Söt még az is kiderült, hogy egy kórházban is szültünkKép
Mit jelent, hoyg nagyravágyó utazási terveitek vannak? EZ az utazási csekk-dolog micsoda? Anyukám is mondja, de nem tudom, hogy honnan van, kinek jár, stb. Igazából egy kis magammal való törödés is ki tud billenteni a depiböl, már léptem is ezügyben. Jöv7-en kedden megyek fodrászhoz, már nagyon várom. Masszázsra is megyek, mert fáj baromira a hátam. A sulira is azért van szükségem, hoyg legyen vmi sikerélményem. A ffiak dolgoznak, többszörösen hasznosnak érzik magukat, mert termelnek, szükség van a munkájukra a szaktudásukra, míg mi itthon nevelgetjük a csemeté(ke)t, vezetjük a háztartást stb. Nekem is szükségem van a kihívásokra, bár nem füllik a fogam, a napi 10 órás munkára. Mindegy biztos lesz erre megoldás. Egy biztos a gyerköcöt kell egyenlöre a szemem elött tartani. Aztán kirepül és majd nézhetek, hogy milyen hamar felnött. Tényleg mi volt a mai oltáson?

Na most megyek, mert Ilang elaludt, egy kicsit hátha utolérem magamKép
Chrissy, megyek vasalniKép

Pussz
Tündér

Ps: bocsi hogy a "hogy" szót mindig így írom: hoyg.Kép
tündér
 
 


Látom Tündér Te se csak ebből a topicból szeded az infókat.
A szurit túléltük mertmost csak egy szuri járt úgyhogy csak sértődés volt olyan nagy sírás nem.
Hozzáteszem eléggé alszik a leányzó azóta de más jele nincs a mai szurinak
mai adataink
5110g és 57 cm
Üdülési csekk bigyó. A Zoli cégénél igényeltük. A cég levonja a saját adójából mert valamilyen jutatásnak számít, nekünk meg jó mert fejenként 20000Ft értékű csekk jár és nem fizetünk érte semmit. Belföldön lehet felhasználni ( habár már sok utazási iroda is elfogadja) rengeteg szállóban különféle kategóriájuakban.udulesicsekk.hu megnézheted hátha írja ki jogosult rá
Tündér
ne izgulj a hoyg szó miatt úgy is dixlexiás vagyok és hogynak olvasom
Küldök nektek erőt a tanuláshoz++++++++++++++++
most Én biztos nem tudnám csinálni....

Kocsi
nekem meg egy skoda fabia kombim van. Azaz ez a családi autó ami az Én fenekem alatt van mivel van még egy céges kocsi is a háznál. Most szeretnék utánnanézni hogy egy kicsit nagyobbra ha becserélnénk az mennyivel növelné meg a büdzsét...
megnézem a pici lányt miért alszik ennyire
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Tuti, hogy a felét el fogom felejteni, mert annyi mindent szeretnék írni...

A mai vizsgám 3-as lett, heuréka! A tanár teljesen leszívta az agyam, fél órán keresztül csak kérdezgetett. Azon lovagolt, hogy számadatokat mondjak neki, én meg közöltem, hogy sorry, de csak megközelítéseket tudok mondani, pontos számadatokat ne. Erre megkérdezte, hogy kérdezzen-e még a négyesért. Mondtam, hogy én nem szeretek kockáztatni, nem szeretném, ha esetleg a már meglévő hármasomat lerontaná... de azért csak kérdezett. Az egyik nagyon durva volt, bevallom, kissé érdekesen néztem rá... kérdezi tőlem, hogy milyen nm ár számít luxusnak az ingatlanpiacon. Mondtam, hogy én már a 4-500e Ft-os nm árt is annak tartom. Erre ő: na, az nem az, luxus az 1-1,5 milliós nm ár, mint pl. az Anjou-ház lakásai, ahol egyébként az ő fia vett lakást. ???????? Most erre mit mondjak???????????? Na mindegy, nem is részletezem tovább... mindjárt este 8 és már rég a számvitellel kéne foglalkoznom. Megyünk Noémit megfürdetjük, aztán mire újra a tanuláshoz érek, jó késő lesz... Kép
Ennyit a negatívoskodásról Kép

Tündér kedves, figyi, én teljesen megértelek. A fodrászosdi jó dolog, szombaton én is megyek. Jót tesz a lelkemnek, szeretem, ha legalább a fejem (és a hajam) rendben van Kép Néha sztem kell, hogy kényeztessük magunkat. Ha csak egy apró csecsebecsével is, már az is nagyon jó! Nekem vhol a lányos traccspartik hiányoznak, az éjszakai beszélgetések, a "Váltsuk meg a világot!" nagy lelkesedések stb. stb. Vhol fáj, hogy ez most már úgy kimarad az életemből... és emiatt én is szoktam néha depizni. Hiányzik, hogy a saját lelkemet ápoljam, hogy a saját kis életemmel törődjek... annyi helyen kell megfelelni, nem? Most ez nem panaszkodás, ne értsetek félre, egyszerűen csak így érzem... a sulit tényleg azért tartom fontosnak, mert a diplomán kívül sztem sokat ad. Legalábbis a rendszeres társasági élet (én ugye szinte minden héten szombaton suliban vagyok), jót tesz, hogy annyi ember körülvesz. Noémit imádom, Ő vele kerek az életem, de ahhoz, hogy kiegyensúlyozott maradjak, szükségem van persze más ingerekre is. Hűha, na abbahagyom, mert nagyon belementem... bocsika, fáradt vagyok...
Szval a lényeg, a lényeg, masszás+fodrász jó ötlet!!! Masszázsra már én is kari óta tervezem, hogy eljussak, eljussunk, sajna, még nem sikerült...
Suli: akkor lassan Te is nekiállsz tanulni... anyósod jön akkor fel? Ilyenkor sokáig marad nálatok?

Kocsi: nekem a Twingo előtt egy Ford Focusom volt, csak sajna a nyári házvásárlás miatt el kellett adnunk, nagyon pénzszűkében voltunk. Átmenetileg vettük a Twinit, de nem használtam sokat... vhogy nem éreztem biztonságosnak. Persze, itt a környéken randalíroztam vele, de pl. az autópályára nem mentem volna ki. Aztán az Audi úgy jött, hogy a párom egy márkaképviseletnél dolgozik, és egyszercsak begurult ez az autó, hogy lecserélné az addigi tulaja egy újra. Hihetetlen, mennyire megkímélt volt és tényleg nagyon jó áron adták (beszámítás ugye), ugyanazokat tudja, mint a Focusom anno, és még a motorja sem óriási (1.6-os), úgyhogy nem kell magunk után húzni egy benzinkutat. Kép Tündér, és csak a Fiat Brava jön számításba?
Bea, a Skoda Fabiat anno mi is néztük, én nagyon kedvelem. Nővéremnek volt, teljesen meg volt vele elégedve. Nekem még régebben egy Skoda Felíciám volt, imádtam. De sajna pénzhiány miatt azt is el kellett adnunk. Kép
Megnéztem a fotókat Kép Milyen fiatal vagy! Tök jó! Amikor én gyerek voltam, tökre örültem, hogy fiatal anyukám van. Kép
Pályázatírás... hűha, az komoly. Érintőlegesen tanultunk róla ebben a félévben, nem semmi tudást igényel. Tényleg annyira szigorúan veszik a formai kellékeket???
Utazás: merre tervezitek? A Hotel Kolpingba elfogadnak csekket. Kép Asszem. Tőlem legalábbis múltkor kérdezték, hogy van-e. Voltatok már ott? És Ti milyen autót szeretnétek?

sztem egy regényt írtam... Kép
megyek fürdetni.

pusz-pusz Kép
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ja, karifa: tudtam, hogy elfelejtem... szépen éldegélnek a garázsban Kép Apjuknak mindjárt szólok, hogy locsolgassa már meg őket Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hát szuri igaz, hogy csak egy volt de jól betet. Még ma is egy kicsit melegebb a kelleténél
Sokat alszik de mostanában éjjszaka többször ébred mint eddig. csak szopik vagy éhes vagy szomjas de az jobb volt amikor 6 órát aludt cici nélkül.
Tudtam hogy a 3 hónap is vízvállasztó a szokásokat illetően de remélem jó irányba változik.
Én voltam hát és talpmaszázson két hete, de akár minden nap elmennék rá. A jobb talpam nagyon fáj amióta megszültem. Azt hiszem a súlygyarapodásom miatt van. Csupán 10 kg-val vagyok több mint korábban és nehezen bírják a lábaim. A masszőr nem talált semmi csomót úgyhogy az izületeimmel van a gond. Vettem egy bio papucsot bentre, nagyon jó benne járni. Talán segít...
amúgy az utazással egy kicsit lejebadtuk. Rómába szerettünk volna májusban kimenni egy fapadossal kettesben persze + a Kata de az utolsó pillanatban visszaléptünk. Nem bírjuk két napig kengurúba hordani a babakocsit meg csak nem cipeljük a repülőn...a fürdésről nem is beszélve... majd jövőre édes kettesben...

De Pécsre a Mecsekbe meg a Siklósi várhoz elmegyünk 29-én ha nem lesz hó a gyerekekkel.
Aztán a kicsik mennek síelni a sulival és utánna már jön a nyár...Képmegyünk az Adriára

Amúgy a pályázósdi nem annyira bonyolult ha az ember egyett már kiszenvedett magából. szigorú a feltételrendszer de meg lehet szokni...
megyek mert már a Tamás fiam lögdös hogy valamit nagyon szeretne a géppel...Kép
20180827120929
 
 


Na hahó újra!

Ilang egy jólirányzott mozdulattal az egészet kitörölteKép Most haragszom...

Bea!
SzuriKép Szerencsére gyorsan elmúlnak ezek a tünetek. Szépen megnött ez a Kata-baba, nem mondomKép Utazás: jó dolog, de amint jön a jóidö, a kerttel is többet kell foglalkozni, szal nehezebb a kimozdulás. Nyáron mi megyünk a Balcsira, több ízben is, májusban szeretnénk menni Rab-ra, meghát havonta másfél havonta Szegedre, szal azért mi sem ülünk itthon. 2 hét múlva megyek Gyöngyösre, vizsgázniKép
A maszzázs nagoyn jó, de mint mindenben ebben is a lényeg a rendszeresség, sztem havi 1-2 alkalommal el kell járni, hoyg érezd a pozitív hatását. Papucs addig is jó 5letKépUatzási csekk akkor nekünk nem játszik sajna, hacsak nem veszünk magunknakKép A saját vállalkozás hátrányaiKép Fabia helyett milyen nagyobbra gondoltok?

Chrissy!
Gratula a vizsgádhoz, nagyon ügyi csajszi vagy!
A fenyöfák sztem még maradhatnak odabenn a garázsban, ráértek még kitenni. Kaptunk közben mi is egyet az egyik baráttól, úgyhogy mi is próbálkozunk újraKép Kocsi: A fiat brava azért jött szóba, mert a páromnak az volt régen és nagyon bevált neki, szerette. Nekem tecc az autó, és talán azt tudom megfizetni. Ebben a típusban vannak, extrával, nem túl öregen autók. Nekem volt egy astrám, ami újonnan lett véve, de nem bírtuk a részleteit, el kellett adnunk, ugyanis egyszerre szünt meg anno az állásunk a párommal, és az Ö kocsija is lizingelt volt. 2 autóra fizettünk majd 200 e/hó, az azért munka nélkül nagy luxus. Az enyémet eladtam és vettem ezt a daewoo-t. Ennyi pénzem volt, ezen most nincs hitel. A fiatot is csak úgy venném, hoyg max. családi segítséggel, de semmiképpen sem hitelre. Különben sem vagyok a Gyedemmel hitelképesKép
Szal a pénz meghatározó a dologban, sajnosKép
De nem panaszkodom, mert 2 autó egy családban sztem még mindig nagy szó és azért van mivel járnom, nem kell BKV-znom, gyerekkel, gyerekkocsival, cuccokkal.
Lelkizés: sztem nyugodtan lelkizz, hol máshol, ha nem itt?? Szted mi nem küzdünk hasonló gondolatokkal? Azért kell idö mire kialakul, egy új rendszer a baba-kisgyerek mellett és ami nehéz meg kell szokni, hogy innentöl kezdve, nincs állandó dolog, mindig minden változik. Mire megszokod, hogy ekkor kel-akkor fekszik a gyereked, egy újabb szokást vesz fel, amihez lehet újra alkalmazkodni. Persze idövel ezeket már fel sem veszed, de amíg még tapasztalatlanok vagyunk nekünk is folyamatosan tanulnunk kell. Bea már rutinos ebböl a szempontbólKép Nem baj mi is egyre ügyibbek leszünk fel a fejjelKép

Na most mennem kell mert valaki büzölög itt a lábamnálKép

Ja képzeljétek tegnap megvették a babkocsinkat. Nem is számítottam ráKép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Bocsi a helyesírási és elírási hibákért!Kép
tündér
 
 


Bocsi a helyesírási és elírási hibákért!Kép
tündér
 
 


Na ez hüle kétszer küldte el....


Na eldugulok, mert velem lesz tele a topicKép

T.
tündér
 
 


Sziasztok!


Hogy tellt a hétvége Diósdon és Szegeden? Kép

Végre - vasárnap este 10-kor Kép - idáig is eljutottam, hogy leüljek a gép elé. Mindjárt kezdek tanulni a szerdai pénzügy UV-mra. Kép Semmi, de semmi hangulatom sincsen hozzá. Inkább aludnék. Komolyan, el kéne mennem medvének, hogy ilyenkor télen kialudjam magamat. Kép

Tündér: babakocsi eladás? Nem is tudtam, hogy áruljátok? Hogyhogy? Ilang már nem használja? Mi még nyúzzuk néha, meg majd eltesszük az utókor számára, hogy Noncsit már nem fogja érdekelni.
Mit dolgoztatok anno a pároddal, hogy egyszerre szűnt meg a munkahelyetek? Hú, azért az nagyon rossz lehetett... Kép Opel Astra nagyon jó autó, nagyon szeretem. A 100e-es törlesztőrészlet (gondolom cascoval együtt), tényleg nagyon-nagyon sok. Kép Párodé meg van akkor még?
Fenyőfa: párom ma kipaterolta őket a kertbe. A bejárat környékét díszítik, igaz, még egy darabig ugye nem a földben lesznek. Remélem, nem lesz bajuk odakint! Tényleg, ilyenkor hányszor kell egy héten meglocsolni őket?

Bea, szuri utóhatásai elmúltak? Csak nem együtt mentek Tündérékkel az Adriára? Hát- és talpmasszásért irigykedem Kép Én is akarok!!!
Róma tényleg nagyon romantikus lett volna, de tény, hogy Kata-baba annyira nem élvezte volna az egészet (vszínűleg).

Mentem tanulni.
sziasztok: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Chrissy!
Nekem is tanulnom kell, mert a jövöhéten vizsgázom... Egyenlöre nem parázom, majd a jövöhétenKép Szurkolok!
Babakocsinkat azért adtam el, mert tavaly nyár óta nem is használtuk. Ez még a nagykocsink volt, amit újszülött korában is használtunk. Van egy esernyökocsink, már jóideje csak azt használjuk.
Ha egyszer lesz majd tesó, akkor annak lesz másik (megvesszük a BeáékétKép).
Autó: a párom autója megvan, neki egy volvo V40-ese van. Nagyon szeretjük igazi családi autó. Persze már azon sincs lizing, így azért sokkal könnyebb. Nem az astra került amúgy 100 e-be, hanem a volvo 140 e-beKép De mindegy annak már vége, már arra is csaka biztosítások vannakKép Azt nem is adjuk el, csak az enyém változik folytonKép Amúgy ha vidékre megyek, vagy nagy melegbe, vagy ilyesmi, mindig a volvoval megyek, mert az 1000xbiztonságosabb mint az enyém. Ilynkor a párom az enyémet viszi.
Munka: egy informatikai cégnél dolgoztunk, ráadásul kollégák voltunk. Gazdasági indokkal mondtak fel nekünk. A páromat rúgták ki, de mivel mi együtt voltunk, nem akarták, hogy én maradjak így nekem is kiadták az utamat. Egyébként vállalkozók voltunk, nem igen volt lehetöség kiabálniKép Sebaj, már túl vagyunk rajta, de akkor baromi nehéz volt, nem kívánom senkinekKép
Fenyök: sztem nem kell sürün locsolni, föleg akkor ha éri természetes csapadék. Ellenben, ha nincs sok esö-hó, akkor érdemes azért 2 hetente meglocsolni. Éppen csak, hogy nedves legyen a földje, ne álljon benne! Eddigi terveink szerint még nem együtt indulunk az Adriára, de ki tudja?Kép

Bea!
Na mi volt a szuri után? Jól vagytok, nagy eltüntélKép

Na most megyek mert Ilang hiányol...

Pussz,

Tündér
tündér
 
 


Szia!

Nemrég írtál, most van 6 óra. Balázs hancúrozik Noémivel, én meg bejöttem tanulni. Huh, annyira le vagyok amortizálódva, egyszerűen semmi hangulatom és energiám a szerdai pénzügyre tanulni... pedig ebből át kell mennem vhogyan. Miből lesz neked az első vizsgád 28-án? És akkor hogyan fog folytatódni a vizsgaidőszakod?

Szombaton voltam fodrásznál, olyan jó volt! Hetente kéne járnom, utána olyan jól érzem magam. Kép Te holnap mész, ugye? Mit fognak csinálni?

A fenyőink tök szépen díszelegnek odakint, remélem, sikerül őket megmenteni, jó lenne, ha a kertünket díszíthetné. Kép
Volvo Kép no igen, az tényleg biztonságos.

Sztem most ilyen rövid leszek, mert kihasználok mostmár minden kósza percet a felkészülésre.

Bea, merrefelé vagy???

Szép estét!
pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó előkerültem!
Én ilyen rapszódikusan netezem vagy vagyse. De a családom szerint egyre többet foglalom a gépet.
Igen a szurit kihevertük, ma meg csípőkontrolra mentünk. sajna de még mindig kötött a jobb oldala. Kezdek parázni. ugyen az ultrahang nem mutatta ke de szemre simán látszik a külömbség a két combja között. Kontroll egy hónap múlva sok torna meg sok kengurú a terápia. valahogy nem vagyok nyugodt.
Otthon Szabadkán az a szokás hogy a papír pelusra kívülről a lábak közé behajtogatnak egy anyag pelust és azt egy háromszög szerű kendővel fixálják. Úgy döntöttem hozatok anyával olyan kendőt és egy hónapig inkább terpesztettem a lányt csak ne legyen semmi gond.
amúgy a gyerekek sulijában félév lesz és tanulgattunk a dolikra meg itt volt anya aztán meg a Zoli anyukája, egyébb vendégekről nem is szólok.
Volt nálam egy barátnőm és hozott nekem egy karcsatot amibe mágnes van hogy próbáljam ki.
Immunrendszer erősítő meg sokminden másra is jó. ismerem már volt régebben amikor depressziós voltam ez segített ki részben a kátyúból.
Jó dolog,Tündér nem érdekel a Ray pat mellé lehet hogy nem rossz kiegészítő. Ékszerekről van szó és baromi sok a jutalék rajtuk 20%.
Enrgetix az ékszerek neve. Én is gondolkodom hogy belépek mert a saját vásárlás is 20% olcsóbb és csak 25 euró a belépés. nem vagyok valami ügynök zseni de a mágnasességben hiszek.
Az a sok elektrosmog ami ér bennünket (mobil,Tv...)ha csak attól megvéd már megérte
Gondolkodj rajta a csajokat mindig vonzotta az ékszer és még gyógyhatása is van...

Amúgy az egyik barátnőm szerint a Pécsi kiruccanás jó főpróba lesz a Katának és ha jól sikerül lehet hogy titokban meglepinek megszervezem mégis csak a Rómát. Attól függ milyen mélyen kell a zsebbe nyúlni...

Sajna de nem a Rékáékkal megyünk az Adriára. 4-5éve járunk minden nyáron. egyszerűen nagyon szeretjük. főleg a turista mentes övezetet. tavaj sikerült is egy ilyet találni nagyon jó volt. Azt hiszem hogy pár év múlva nyüzsis helyre kell már majd mennünk a tinédzserjeink miatt de addig is a csend a nyugi az szuper...
Idén köztes megoldás lesz közel a város a nagyoknak de mégis nyugis nekünk meg Katának

Lányok, nemsokára megint arhivál a gép annyitt írtunk hihi
puszi
mindenkinek
amúgy majdnam egyszerre ültünk a gép elé mindhárman
Bea
20180827120929
 
 


bocsi a hibákért ,de nincs időm újraolvasni
Jó sokat írtam és még mindig maradt bennem gondolat
20180827120929
 
 


Sziasztok!

Bevesztek negyediknek? Sajna én sem tudok sűrűn jönni, de próbálkozom.
Chrissy barátnője vagyok lassan 3 éve, a neten jöttünk össze, anno még esküvő fórumos időszakunkban. KépÉn pécsi vagyok, és van egy 13,5 hónapos kislányom. Niki nagyon eleven, ezért nappal nem tudok netezni, csak este, de van hogy addigra meg hulla fáradt vagyok.
Elolvastam a topicotokat, tök jól összejöttetek. Kicsit mosolyogtam mikor a nyaralásról beszélgettetek. Mi voltunk már Rabon és nagyon szeretnénk idén is menni. Ha nem jönne össze, akkor a Colping hotelre gondoltam, mert az én férjem is kap üdülési csekket, és nagyon tetszett az ismertető alapján.
Én már nem tanulok, júniusban államvizsgáztam. Már nagyon ki voltam addigra, mert szülés után rögtön vizsgaidőszak, szakdoli írás, aztán megint vizsgaidőszak következett. Örülök, hogy vége, de kicsit hiányzik a nyüzsi.

Megpróbálok egy képet feltenni a picikémről.

BettaKép
betta
Nagykozár
 
 


Nini, egy Betta Kép Szíja!!!!

Örülök, hogy idetévedtél. Kép
Figyi, most tanulok éppen, szerdán pü vizsga. Csak annyit, hogy mi most július közepén megyünk a Kolpingba!!! 17-től asszem. Nem jöttök Ti is akkor??? Kép Már lefoglaltuk a szállást, igyekezni kell, mert kevés a helyük. Jó lenne összefutni ott! Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia!

Jó tanulást! ÁÁÁ, mi még semmit nem tudunk biztosan, tudod, a piszkos anyagiak. Kép Május- júniusban 2 esküvőre is mennünk kell, legszívesebben Rabra mennénk, de nagyon szuper lenne együtt nyaralni. Én végülis csak pár napra gondoltam, de ha már ennyire előre le kell foglalni, bizti nem jön össze.
betta
Nagykozár
 
 


Persze, tudom... Kép csak az üdülési csekk miatt gondoltam rá. Rab-on még nem voltam, de én olyan betoji vagyok, nem merek még Noémivel nekivágni ilyen hosszú útnak. Amíg ilyen picuri (illetve ugye akkor már 2 éves lesz) mindig az lebeg a szemem előtt, hogyha esetleg bármi baj lenne, rosszul érezné magát stb. még el sem tudná mondani rendesen, bár ki tudja, lehet, hogy nyárra már ezerrel beszélni fog... szval idehaza ha bármi van, fent vagyunk 1,5 óra alatt Pesten. Tudom, hogy nem kéne ilyenekre gondolnom, de sajna ilyen vagyok. Kép Egyébként mi is csak 4 éjszakára megyünk. A honlapon van fent vmi bioház is, az több személynek nagyon jó árban van. Legfeljebb jövőre akkor összehozzuk, ha most nem jön össze. Bébik+mi is nagyon élveznénk sztem. Kép Lehet, hogy azért volt már nálunk nehézskes a foglalás, mert egy kis apartmanba megyünk és nem sima szobába.
Milyen esküvőre mentek? Ott lesz Pécsett?
(néztelek az előbb a skype-n, nem voltál fent. Kép )

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Bea, bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de szerencsére nálunk nem volt ilyen probléma, de mit jelent pontosan, hogy kötött egy kicsit a jobb oldala a bébinek? Sejtésem persze van, de nem szeretnék hülyeséget írni azzal kapcsolatban, úgyhogy inkább megkérdezem.
Pécsre mennyi időre mentek? Hol fogtok megszállni? Nekünk egyébként ott volt az esküvőnk anno... Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szija, Betta! Milyen jó egész szépen alakul ez a topic. lehet hogy lassan nevet kéne válltoztatni...hihi
29-én 30-án leszünk csak Pécsen.Batthyány kastélyszállóba megyünk. Nem tudom milyen, a neten elég jól eladta magát,bízom benne hogy legalább a fele igaz. De fontos szempont volt hogy a pécsi barátaink közel laknak a szállóhoz.
azért megyünk pont Pécsre mert a múlt tavasszal a fiam arra volt osztálykiránduláson és végül a jó programok mint a tv torony látogatás kimaradtak időhiány miatt. Így ha az idő engedi ezeket most bepótoljuk.
Crissy
A kötött csípő pontosan mit jelent nem tudom. De az biztos hogy kívülről szinte semmi nem lásztik a laikus szemével. Mondjuk a Katánál Én már látom azt hogy ha hasra fordítom akkor a hurkái nem szimetrikusak a combján és előröl is mélyebb a jobb oldali redő mint a bal. De nem tudom pont mit jelent valószínű a csípőporc az ami nem mozog rendesen és a járásban lenne bibi. mert amúgy rugdalódzik meg minden
Elszaladtam a könyvespolchoz hogy a babakönyvbe megnézzem mi a kötött csípő. Na semmi nincs róla, de mit találtam, képeket, hogy textil pelussal milyen alakzatokba pelusozhatjuk a babákat. Igen 83 a könyv első kiadása.lehet hogy újítanom kellett volna mert a másik könyvem meg 73-as. Majd maradian nevelem a gyerekeket..Képha hagynákKép

lányok! skype-unk nekünk is van.Szalay család szeged azthiszem a nevünk. szoktuk használni is.
Anyukám szokott szörnyűlködni hogy képes vagyok 1 órát beszélgetni a németbe lévő barátainkkal úgy hogy egy monitorba beszélek. Mi szeretjük így egy kicsit közelebb vannak hozzánk a távoli barátok is.
üdv
Bea
20180827120929
 
 


Crissy kerestelek a skypeon de nem találtalak.
Lányok milyen néven szerepeltek?
20180827120929
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi az a skype???? Én még nem is hallottam errölKép

Betta!
Üdv itt közöttünk!Kép Nagyon édes a kislányod!Kép Rab ugye milyen jó hely? A Suha punta strand sztem kisgyerekeseknek szupi, de van még egy pár ami nagyon jó. A Kolping is szupi, mi már jártunk ott isKép

Chrissy!
Minden drukkom a tied holnapra! Hát nekem üzemtan-t kell tanulnom 200 minimumkérdés, és 30 tétel. Vhogy nagyon nehéz rávenni magamKép Aztán ebböl lesz mégegy vizsga mert ennek 2 része van. Aztán van 3 számviteli tárgyam, na meg a stat. de azt majd csak nyáron. Tudod nekem nem vizsgaidöszakom van, hanem én osztom be. De ezt már beosztottamKép
Fenyöiteknek szurkolok!Kép

Bea!
Kötött csipöKép Próbáld meg a pelust, meg kérdezzd meg a gyerekdokit Ö mit tanácsol. Amúgy nekem sincs frissebb gyerekkönyvem, mint a Dr. Spock. Anyukám kapta mikor én születtem. Na az se ma voltKép Érdekes lehet ez az ékszeresdi, majd vmikor ha megyünk Szegedre szívesen megnézném. Mostanában nem raypath-ezek, mert Ilanggal elég nehéz, majd talán ha Ö ovis lesz, majd akkor, újra felszedem a szálakat. Vannak megrendeléseim, de ez persze nem olyan pénz mintha folyamatosan mennél és csinálnád. Biztos jó lesz a jövöheti pécsi kirándulás, nekem vizsgázás lesz a jövö7végi programom.Kép

Képzeljétek ma itthon ragadtam, pedig elindultam tücsök-zenélni Ilanggal, meg egy minitalira egy másik fórum tagjaival. Történ ugyanis, hogy befagyott a kocsim összes zárja és nincs itthon semmi ilyen elhárító spray, stb.

Tegnap voltunk védönönél, megkapta Ilang az agyhártya elleni szurit, meg le is mértük. 11 kiló 38 deka, és 83 cm. 16 foga van, és nö neki további 2. Kicsit ez még korai a drnö szerint is, de nem kóros.

Na most megyek betakarom, mert elaludt a kincsem!

Szép napot!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tiszta hulla vagyok, már megint... alig aludtam az elmúlt napokban, meg ugye ma pénzügy vizsgám is volt. Majd meglátjuk... jövő hét elején sztem már tudni fogom az ereményt.
Sajna a szombati számvitelem nem sikerült(bár ezen meglepődtem, mert úgy éreztem, összejött a min.ponthatár), úgyhogy péntek reggel még egy számvitel vizsgám is van. Több már tuti nem lesz ebben a félévben (mármint vizsgám), mert véget ért a vizsgaidőszak. Szval, most tanulhatok a számvitelre, de semmi hangulatom nincs meg hozzá. Főleg, hogy az eredményt tegnap tudtam meg és én már úgy készültem rá, hogy ma hazajövök és alszok estig. Na, nem jött össze... Kép
Tündér, az a 200minimumkérdés nagyon durva! És az azt jelenti, hogy azon kívül még lehet más is? Gondolom, a jobb jegyért, nem? Milyen 3 számviteli tantárgyad van?
Tegnapi idő nagyon szörnyű volt, nem csodálom, hogy befagyott a zár!Miért nem szoltál? Küldtem volna fénypostával spray-t? Kép Mi sztem tegnap itthon dekkoltunk, hideg is volt, meg a hangulatom is mélyponton volt a számvitel miatt. Kép
Jó sok foga van Ilangnak! Bár Noéminek is tuti megvan már 16, de sajna nem igazán lehet belenézni a szájába, így nem tudom, hogy pontosan mennyi van. Miért lenne kóros a 16-18 fog? Erről még nem hallottam... Apropó...
Lányok, Ti hogyan mossátok a gyerkőc fogait? Mi közelharcot vívunk Noncsival mostanság. Kép
Ja, Noémi 84 cm körül van és 14 kiló. Kép

Bea, mostmár vmi dereng a kötött csípővel kapcsolatban... emlékszem, én is néztem anno a hurkák számát és "elosztását" - de olyan rég volt már! De fura! (Balázs fél órája rimánkodik Noéminek, hogy elaludjon...- ezt most csak úgy mondom Kép Teljesen felborult nálunk a kiscsajszi alvása. Reggel fél 7-kor kel már és napközben alig lehet berimánkodni az ágyába, hogy aludjon.Én bezzeg tudnék durmolni! )
Bea:textilpelusozás KépEmlékszem, még öcsémet egyszer-kétszer én is megpróbáltam bepelusozni. Szörnyülködtem is, hogy ez milyen nehéz, mi lesz,ha majd a saját gyerekemet kell bepelenkázni! Aztán azóta már szerencsére fejlődött pelus-ügyben is a világ. Kép
Skype: én "meronna" - névvel vagyok fent.
Tündér: a skype tök jó, mert számítógépen tudsz beszélgetni (szóban) azzal, akinek ugyancsak van ilyen program letöltve a gépén.Van egy mikrofonod és ennyi. Kép Meg chat is van. Szval nagyon költségtakarékos. Kép

Na, mentem, tanulgatok...

Betta, hol vagy?

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


bocsi a helyesírási hibákért meg a néhol össze-vissza fogalmazásért...

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér!
Fűzd meg a pasidat otthon hogy szerezzétek be a skypeot meg egy mikrofont hozzá (800Ft Medi markba).
Tényleg jó dolog, nálunk úgy van beállítva ha fent vagyok a gépen automatikusan bekapcsol és a többiek akikkel kapcsolatba vagyunk látják hogy ott vagyok a gépnél és rámcsörögnek.Vagy chatelünk. Telefon helyett nagyon jó csak mindkét félnek kell hogy legyen a gépén.
Holnap megyek az első fórumos talira. Kíváncsi vagyok a többiekre majd beszámolok.
Chrissy neked pedig kitartást majdcsak eljön a péntek este és túl leszel rajta...
Réka neked majd jövő héten szorítok.
Bea
20180827120929
 
 


Hahó!

Chrissy!
Szegénykém! Biztos, hogy szombaton sikerül! Ez vmi rémálom, hogy mostmár hanyadik hete tart ez a nyamvadt vizsgaidöszakodKép Jó lesz, hogy vége lesz! Napközben hogy tanulsz? Ha Ilang fenn van nem lehet mellette igazán mást csinálni. Ezt is úgy írom, hogy mindig félbeszakítKép A npközbeni alvás meg hol 1, hol 3 óra. Erre nem lehet alapozniKép A 200 minimum azt jelenti, hogy ezt oda-meg vissza kell tudni. Ebböl irunk egy beugró dolit (10 kérdés). Ha 9 jó, mehetsz szóbelizni, ahol 30 tételböl kell húzni+ a függvények. (termelés, ráfordítás és a tsai). Ha ez megvan ott rögtön kapunk jegyet, többnyire be is írják az indexbe.
Fogak: Ilang külön kéri már a fogkeféjét. Elöször megmosom neki, aztán odaadom, hogy mossa magának. Ez többnyire fogkefe rágcsálásban merül kiKép

Bea!
Egyenlöre várnom kell az ilyen kérésekkel, mert Apa jó kis havazásban van a munkahelyén. Szal este 7-8 között érkezik haza, szinte semmire nincs már este idö. Tök fáradt, ezzel már nem nyagattom. Persze nem lesz ez mindig így, amúgy köszi a tippet!Kép Ajövöheti drukkot elöre is bezsebelemKép

Na most megyek igény van rámKép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Tényleg Betta merre vagy?

Ennek a topicnak lehetnek az országos nevet adni nem?Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak írni nem tudok, Niki itt ül az ölemben, és mindent lerámol. Hogy miért nem alszik, azt én is szeretném tudni.

Betta
betta
Nagykozár
 
 


Sziasztok!

Gondoltam írok, mielött kihalna a topicunkKép

Bea, nem írtad milyen volt a tali a Lányokkal. Remélem jó voltKép

Chrissy, neked mennek a drukkjaim, gondolom tanulsz ezerrel, azért nem jössz.

Betta, mindegy, hogy mikor gyere amikor csak tudsz.Kép

Gondoltam beköszönök, mert a jövö7-en tuti nem jövök, mert a vizsga lesz a fö-fö dolog ami el fog foglalni.

Jó 7végét, jó egészséget, több szabadidöt, drukkot kinek mi kell!Kép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Tök üres a hétvégém. A fiúk elmentek jégkorong bajnoki mérkőzésre ( a fiam játszik) a nyglányom a jégpályán korizik a Kata alszik Én meg csak tengek lengek. Így idejutottam.

Voltam szegedi talin,jól sikerült,de nagyon furcsa volt. Először is még a topikban sem ismerem a csajokat névről a gyerkőcöket abszolút nem tudom az anyákkal összehozni úgyhogy elég ciki volt. De ahogy nézem más is jól érezte magát és most megy a szervezkedés hogy máskor máshol találkozzunk így hamarosan belerázódom a személyi dolgokba.

Crissy gondolom most alszol,de azért remélem a vizsgád sikerültKép

Tündér a Zoli azt mondta hogy a skype.com-ról letudod nagyon egyszerűen tölteni a programot. ha levizsgázol majd megírom a lépéseket és már csak egy mikrofon kell és beszélgethetünk. Persze ez főleg akkor éri meg ha az internetelérhetőségetek korlátlan.

Végre vége az első félévnek a gyerkőcöknél. Szép eredményük lett. Andi nyelvtan Tamás irodalomból lett 4-es a többi 5-ös. Szerintem ennyi kell hogy a második félévbe is legyen mit javítani. Amúgy meg balekságon buktak el mindketten. De 3 és 5-ig osztályban ez jó eredmény szerintem.
Megint csak a Zoli szerint addig jó még ilyen szép az eredményük.
Majd kedden valamivel meglepem őket,akkor hozzák haza a bizit.
hahó mindenki írjatok,tök jó így ez a topik. Hogy zártabb többet tudunk meg egymásról...Kép
p
Bea
20180827120929
 
 


Rakok fel egy képet hátha akkor ment végre a rendszer.
Kata és a keze néha még a szopit is abbahadja hogy megnézze megvan e a keze.

Ma nagyon furcsát csinált du. Vendégségbe voltunk és ott szoptattam.Elkezdet a cicin sírni hazáig sírt vígasztalhatatlan volt. Se kéz se ágy se cici semmi se kellett. Végül megfürdettem és utánna végre elfogadta a cicit és elaludt.Lehet hogy túlfáradt de minden esetre eléggé rémísztő volt, Most alszik az egész ház már megint magam vagyok megyek tévézek.Itt a kép
Nem megy túl nagy és nincs kedvem kicsinyíteni majd holnap
Bea

UI:szomorú de Szegeden a sportusziba nincs babaúszás mert a vezetőség nem tudott az oktatóval a pályadíjjba megegyezni..Kép. Még egy hely van ahol lehet ilyen úszás és el is vinném a kicsit. Hétfőn kiderítem van e babapancsi
20180827120929
 
 


Sziasztok "diósdi" netező anyukák! Kép Persze Tündérnek idézőjelek nélkül Kép

Bocsika, hogy nem írtam, de pénteken vizsgáztam számvitelből... na mindegy, mert az nem sikerült, sajnos fel kell vennem következő félévben is. Kép Viszont az legalább jó hír, hogy úgy néz ki, találtam egy olyan számvitel tanárt, aki tisztában van a fősuli követelményével, úgyhogy talán most már lesz reményem, hogy sikerül végre letenni azt a nyamvadt vizsgát.
A múltkori pótzh-m pénzügyből 3-as lett, ennek tökre örülök! Kép Fura... középiskolás koromban még tiszta tragédiának éltem meg egy 4-est, a 3-asról már nem is szólva (szerencsére az csak nagyon ritkán fordult elő), most meg egy 2-esnek hogy tudok örülni! Kép

Tündér, neked mennek a drukkok a vizsgádhoz. Jaj, én úgy örülök, hogy végre túl vagyok rajta! Tegnap egyébként hiába sikerült rosszul a vizsgám, vhol már nem is érdekelt... fáradt voltam, teljesen kimerültem, semmi sem érdekelt, csak hogy aludjak. Aludtam is egy nagyot, meg sztem holnap reggel is lustálkodom egyet. Kép Balázs aranyos, ilyenkor mindig bevállalja Noncsit, én meg tudok pihenni. Kép
Képzeljétek, ma megleptük magunkat egy kalitkával. Holnap pedig két papagáj is érkezik hozzánk.Kép Nem tudom, hogyan jutottunk el idáig, egyszer csak kipattant a fejünkből, hogy legyenek már madaraink is. Ha már vidéken élünk Kép Úgyhogy ma vettünk egy tök szép kalitkát, benne egy kis ez, egy kis az, holnap pedig beszerzünk két papagájt is. Kép A két macsek sztem meg fog vadulni értük. Kép

Bea, tényleg nagyon szép eredménnyel zárták a félévet a gyerkőceid! Kép Mit fognak kapni?
Babanetes talin voltál?
Most jutott csak eszembe... volt nekem egy szegedi barátnőm még középiskolás koromban. Tök sokáig leveleztünk, IM-ismeretség volt Kép Adanics Adrienn, esetleg nem ismered? Persze, nagy Szeged, de sosem lehet tudni. Kép

Tündér, nem tudsz vhol itt a környéken, vagy akár a XI. XII. kerületben olyan bölcsit, ahová úgy lehet vinni a gyerkőcöt, hogy heti egy nap, reggel 8-tól 2-ig? Februártól minden pénteken(március végéig) sulim van és egyszerűen nem tudom megoldani, hogy hová tegyem Noncsit. Hátha te ismersz itt vhol ilyen önkormányzati vagy magán bölcsit. Nézem a netet is, de Érd, Diósd, Budaörs stb. honlapján ilyen nincs. Kép

Betta, merre vagy?

További kellemes hétvégét!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Bea!

Egyszerre voltunk megint itt fent a neten. Kép Meg a rendszer is archivált már.Hűha, nagyon belelendültünk Kép
Hogyhogy egyedül vagy még mindig?
Szegyén Kata-baba Kép Ki tudja, mi lehetett a baj... no meg szegény Te. Kép Vannak helyzetek, amikor úgy szeretném, ha már tudna beszélni Noémi és elmondhatná, mi a baj.
Örülök, hogy minden rendben volt már este! Kép
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: