Új privát üzeneted érkezett!

Szia Judy!

Na végre itt, már azt hittem nem is jössz. Azt tudtam hogy Balcsin lesztek a hétvégén, de azt nem gondoltam hogy tovább is. De akkor jól gondoltam.
Bazsival mi a baj? Remélem nem komoly. Bár a korházba azért is ülhettetk egész nap mert szar az egészségügyi ellátás (viszont semmi komoly baj nincs) Mond kérlek hogy igy van.
Sajna nem tudok szállást a Balcsin, se meg máshol se. :)

madiani
 
 


Szia Ani,

Bazsinak megint begyulladt a mandulája. Január óta minden hónapban, és azt mondta a háziorvos, hogy ne halogassuk tovább a mandulaműtétet. Így reggel bevittem az orr-fül-gégészünkhöz, hogy megnézze. Azt mondta, hogy nincs értelme tényleg halogatni, nagyon nagyok, csúnyák és még gond is van velük. Aug végén kell telefonálnom, hogy mikorra kaptunk időpontot, mert 2 hónap a várakozási lista, mióta maximalizálták a műtétek számát. Szóval valamikor szeptemberben lesz a nagy nap, csak addigra nehogy megint begyulladjon neki, mert akkor uj időpontot kell kérnem.
Jó lenne még a szülés előtt túl lenni rajta.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát ez nem jó hír. Az jó sok várakozási idő, a sürgöss műtéttel is ezt csinálják? Nagyon durva

madiani
 
 

 
 

Ani, teszteredmény????? Nagyon drukkolok!!!!!!!

Vicuska??? Tuti, hogy a 15-ből lesz legalább egy ami dupla csíkos lesz!!!!!

Judy sajnálom, ami Balázzsal történt, de ezek az apróságok jobban bírják a műtéteket, mint mi!!!! Nem lesz vele semmi gond, biztos át fogja vészelni, s legalább megszűnnek a folyamatos betegségek!!!

Szilvi, hogy vagy? Egyéb tünet???

Lányok, én szombaton elutazok Hajdúszoboszlóra nyaralni + meglátogatjuk a nagyszüleimet Nagyszénáson :lol: . Vasárnap kell tesztelnem, ha ++++++++++++++ lesz, valahogy kerítek egy internet elérhetőséget és "üzenek". Ha nem jelentkezem, akkor meg úgy is tudjátok, hogy mi NEM történt.... :cry:
No de még nem hisztizek, ma felment a hőm 2 tizedet, bár a cicim még egyáltalán nem fáj :cry:

Viszont képzeljétek, a sógornőmnek megszületett a kicsi fia hétfőn du 2 előtt. 2 hónappal korábban jött, így picike (1,44 kg, 47 cm), de annyire kis tüneményes babóka :P . Pár nap múlva minden vizsgálat eredménye meglesz, eddig úgy tűnik, hogy ha nem kapaszkodna az orrocskájába menő csőbe és rántaná ki állandóan :) , akkor nem lenne semmi gond, de a doki bácsik biztos ezt is megoldják :lol: . Nagyon pozitivak vagyunk vele kapcsolatban :lol: :lol: .
Vendég
 


Ani,

Fogalmam sincs, hogy a sürgősségi műtétekkel is ezt csinálják-e, de el tudom képzelni, hogy igen. magyar egészségügy......

Mai hőd??? Dobsz egy görbét???Teszteltél???? :lol: :lol:

Nati,

Jó pihit kívánok nektek, és remélem vasárnap hírt adsz a zebrás tesztedről. :lol: :lol:
Biztosan minden ok lesz a kicsivel, ahogy mondtad is a picik erősek, sok mindent kibírnak. :lol:

Remélem a műtét után tényleg megszűnnek ezek a gyulladások.
Bazsi nyápicabb mint Danika, szóval valszeg nehezebben fogja viselni, mint az öccse. Tavaly neki is kivették az orr-és garatmandulát egyben, nagyon hősiesen viselkedett, abszolut nem sírt. Nagyon ügyi volt.

Vicuska????? Hőd hogy áll?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:P
Bazsinak:
Kép
nekem 1 éve vették ki a garatmandulám,hát csomó kisgyerek is volt ott,rohangáltak,játszottak műtét után,mi meg páran felnőtt fejjel-haldokoltunk :shock:

ennek a hónapnak is annyi :evil: hőm elindult lefelé :?
átadom mondjuk Aninak a helyem a zebrasorban :wink:
Vendég
 


Vica,

Nem is tudom mit mondjak. B......a meg, de amíg nincs piri, van remény.

Köszi, átadom Bazsinak, én is haldokoltam amikor neklem kivették, Danika tavaly a műtét délutánján már szalámis zsemlét evett. Még most sem értem hogy csinálta.

Ani,

Hol vagy???? Nem akarsz hőt jelenteni????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vicuska,
nagyon sajnálom!!! Viszont amíg nincs piri ne add fel, tegnap nézegettem este a Ferty honapján a terhes görbéket.... Hát először azt hittem rossz helyen járok.... hát ott aztán voltak olyan kesze-kuszaságok, ráadásul többségük lefele menő volt....

Vicuska neked vagy a többieknek csináltak petevezeték átjárhatósági vizsgálatot? Milyen? A "protokoll" szerint mikor kell csinálni???
Már én is agyalok a következő lépésen :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentkezem: hőm megint 36.8 (cikk-cakk), itt már nem kell csodát várni, remélhetőleg holnap megjön, hogy minnél elöbb új ciklust tudjunk kezdeni. Teszt nincs, ha pénteken se jön meg szombaton csinálok egyet hogy a lagzin iszogathassak kicsit (már ha negatív).
Köszönöm a drukkokat, de most már tartogassátok a következő hónapra. :D

Vicuska, köszönöm hogy átadtad a helyed, de én tovább kell hogy adjam Nati és Szilvi elvileg vasárnap kell hogy teszteljenek, és aki elöbb jelenti itt a zebrás eredményt az kapja a 3. kismama cimet. :)
Vicuska, sajnálom hogy leesett a hőd, de amíg meg nem jön, ne add fel! Én is láttam azokat a görbéket, nézd meg te is, reményt ad!

Nati, kellemes pihizést, várjuk az eredményt vasárnap. :)

Vicuska, Szilvi, Nati megy a hőfentartó energia.

madiani
 
 


Sziasztok csajok!

Ne adjátok ám fel lányok, hő még nem jelent semmit, beszélgettem Antiával is és volt olyan kismama akinek meg is jött, de közben meg terhes volt. Anitám neked is van még remény amíg nem jön meg. Ha meg megjön akkor a lagzin iszunk, persze módjával, de nem fog megjönni :D .

Jegesmaci, hallottam dokit keresel, én a Schandl dokihoz jártam végig a terhességem alatt és velem nagyon kedves volt meg a szülésnél is. Mindig ott volt velem a szobában és tényleg csak akkor ment ki pár percre ha nagyon fontos dolga volt. Pedig hallottam már olyat, hogy fogadtak fel dokit és nem volt vele, mert elvileg ez a szülésznő dolga. Én tudom ajánlani bár hallottam már róla rosszat is, de lehet hogy csak pletyka, vagy nemtom. Igaz minden dokiról hallani jót is meg rosszat is. Úgy hallom a Bata Barnabással is nagyon meg vannak elégedve. Nézd meg őt is, aztán majd eldöntöd, hogy ki legyen, persze ha még nincs dokid.

Judy, szegény Bazsi sajnálom :( , jobbulást neki, akkor Danika ezek szerint szívósabb kis kölök :) . Biztos rendben lesz minden. Gratulálok Kismaszathoz! Tudsz feltenni képeket a gyerkőceidről? Én is teszek Leviről.

Nati, Vicuska ti se adjátok fel, küldök sok ilyet++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
vikike_
 
 


Anta a táblában egyenlőre így jó vagyok aztán majd jövőre meglátjuk :D ! Ki akarom élvezni, hogy Levi kicsit nagyobb legyen, hogy szusszanhassak. Meg majd segédkezni szeretnék ha gondolod, hogy tudj pihenni, bár biztos a nagyik majd sokat segítenek, de azért fölajánlom magam én is. Levi addigra már motorozik, úgyhogy tudom tologatni a kis lurkótokat :D . Na pusza! Majd benézek még hogy van e valaki b.neten.

Kép
vikike_
 
 


Szilvi,
most esett csak le, hogy dokit keresel...
Én először Schadl-hoz mentem, idősebb, nyugodt, kiegyensúlyozott, tekintélyes doki. Nekem azért nem jött be, mert túlságosan be akarta tartani a meddőségi protokollt, s a páromat csak fél év múlva akarta elküldeni spermavizsgálatra... Ilyen szempontból nekem nehézkesnek tűnt....
Utána mentem Bata Barnabáshoz, aki valamivel fiatalabb, részletesen elmondott mindent, megkaptam minden beutalót, tudom őt hívni ha kérdésem van, valahogy könnyebb vele "együttműködni", de ez valószínűleg tényleg személyiség kérdése.
Az egyik sógornőm Schadl doktorhoz jár már évek óta, ő ajánlotta, de én BB-re esküszöm :lol: :lol:
Szóval izlések és pofonok :lol:

Dehát Neked nincs semmi bajod, pár nap is +++++++++-at fogsz tesztelni, szóval nem is nehézségek megoldására kell a doki, hanem szülni, az pedig más tészta :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska, Kata küldtem privit!
Vendég
 


Szia Vikike,
mi még nem "ismerjük" egymást :lol:
Pont nyaraltál, amikor becsatlakoztam... Nálatok Levi babánál minden simán ment? Természetesen jött?
Nati
Vendég
 


Nati

bejelöltelek :P :lol:

hol lesz a szabadság???már csak 3 nap!! 8)

Ani!!!
pozitiv energiákat küldök++++++ :wink:

Szilvi,Nati!!!

ha mi Anival netalántán tényleg csődöt mondunk ebben a hónapban-akkor rajtatok a topic szeme!!!! :lol:
Vendég
 


Judy, Vicuska visszajelöltelek Benneteket!!! :-))))
Holnap majd írok részletesen, most értem haza és hulla vagyok...
Vendég
 


Szép estét!

Judy
Egyik munkatársaméknak Balatonberényben van nyaralójuk, majd rákérdezek.
Szegény Bazsi! :( Remélem, gyorsan túl lesz a műtéten és utána semmi gondja nem lesz.
Ez a várólista... Borzalom!!!!! Nekem nyaki UHra kellene időpontyot kérni, azzal biztatta, hogy talán november fele sorra kerülök. :shock:
Így marad a magánrendelés és 2000 HUF.

Nati
Köszi az infókat. :)
Olyan, mintha javulna a szaglásom. :? Naggggggyon tésztás vagyok, de most egyáltalán nem kívánom. :?
Gratulálok a sógornődnek! Drukk, hogy minden rendben legyen és mihamarabb otthon lehessenek.

Vicuska
Köszi a "leskelődést". :D De nem fogok megharagudni, ha mégis ez a ti hónapotok lesz. :)

Vikike
Köszi az infót! Nincs dokim, meg kérdés, hogy hol is kellene keresgélni... Szegeden? Fehérváron? Teljesen tanácstalan vagyok. :? Van a melóhelynek orvosi rendelője, ahol nőgyogyi is van, de akkora lusta röfi vagyok bemenni rákérdezni.....
:roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska, Nati, Szilvi, rajtatok a topic szeme. Én új ciklust kezdtem (ahogy kell, még új vonalzót sekellet csinálnom :)) De ne agggodjatok nem vagyok letörve. Jobb is hogy megjött, hisz jönnek a lagzik, na meg igy szép májusi anyáknapi babám lesz :D.
Most rohanok dodozni, majd még jövök.

madiani
 
 


Drága vagy Vicuska, de Jeges maci a "rangidős" kettőnk közül, így övé ez a hónap!!!!!!!!!!!!

Én csatlakozom hozzátok, nem hagylak benneteket egyedül szomorkodni :lol:

Reggel nagyon megörültem, mert felment a hőm, s felindulásomban csináltam egy tesztet------------, persze tudom még korai, de semmit nem érzek, csak a hasfájást... :x :x

Ani, Vicuska igazán csinálhatnátok egy tesztet!!!!!!!
Jegesmaci, Te se izgass bennünket, uzsgyi ki a patikába és csinálj egy tesztet, ilyen tünetekkel nem lehet egy csíkos!!!!! Légyszi, én már csak ma és holnap vagyok, szombaton utazunk és úgy szeretnék nektek örülni!!!!!!
Vendég
 


Ani,

Sajnálom, de csak annyit tudok mondani, hogy a május gyönyörű hónap a gyerekszülésre. :lol: :lol:

Szilvi,

Nagyon megköszönném, ha megkérdeznéd, ugy volt, hogy Balatonföldváron lesz egy apartman, de 16 000 ft egy napra, az meg egy kicsit húzos nekünk.

Azt nézem, hogy a 11. dpo-n vagy, neked hányadik dpo-n szokott megjönni??? Illetve most nem fog megjönni. :lol:

Kata,

Elvileg már hazajöttetek. Hol vagy????

Én holnap reggel 8-ra megyek belgyógyászati vizsgálatra, vinnem kell a vérképem eredményét is. Remélem nem talál ki semmit a doki.

Aztán fogdokihoz is el kellene mennem, de az egyik fogam érzékeny, szerintem gyökérkezelés lesz belőle. Csak húzom-halasztom, aztán majd a legutolsó pillanatban fogok elmenni, ahogy ismerem magam.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ani, jó, hogy nem vagy letörve!!!!! Jól bírod!!!! :o Azért sajnálom, hogy nem jött össze!!!!!! Ti is megérdemelnétek már!!!

De talán jobb is így, bulizhatsz most hétvégén és a saját lagzidon is (no ugye ott már csak módjával!!! :lol: )

Viszont, ha belegondolok milyen lesz a nászéjszakátok, hm, hm, no meg ha után mentek valahova :oops: :oops: :oops: hűűűűűűűűűűű, igazi kis belevaló babyt fogtok összehozni!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!!

Ani :? az a rohadék piri :twisted: a május tényleg a legszebb hónap!!!én is arra pályázom :wink:
a lagzi legalább lehet ereszd el a hajam-stílusú :lol:

Nati

ejnye-ejnye,nem csinálunk 14 dpo előtt tesztet :P naná hogy még negatív :wink: majd pár nap múlva zebra lesz!!! :wink:
és mennyi ma reggel a hőd???? :roll:

én tegnap ás tegnapelőtt is csináltam 1-1 nega tesztet :shock: :(
hőm 36,4 :cry:

Judy

drukk a belgyógy.vizsg-t hoz!milyen orvoshoz mész?hova?

Jegesmaci

azért ideje lenne orvost keresned :D szerintem kezdd a céges nőgyógyinál,ha nem teccik,mehetsz utána máshova is :roll:

Most akkor senki nem kéri a zebra tesztet?????
Vendég
 


Vica,

A házidokimhoz kell mennem. Szerintem amugy nem csinál semmit, csak kell egy pecsét a kiskönyvbe.Max vérnyomást mér, azt ennyi.

Nati,

Vicuskának igaza van, hogy csak felidegesíted magad, ha tul korán tesztelsz. Beágyazódás általában 7-10 nap van, és csak utána 2-3 nappal fogja kimutatni a teszt a HCG-t.
Én is csináltam a 12. dpo-n tesztet (csak nem mondtam) és nagyon-nagyon halvány 2 csíkos lett, aztán 2 nappal később már szépen látszódott a 2. csík is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tudom, hogy igazatok van és felesleges a teszt, de olyan jó lett volna egy halvány kétcsíkost látni.... Valahogy csodát vártam a clostiltól meg a rengeteg megérett és megrepedt petétől......

Sebaj, van még pár nap remény, aztán jön a szabi és az újabb hónap :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok, milyen file típust tudtok ide feltölteni? Próbálom a görbémet feltenni fetriről, de nem sikerül... :cry:
Vendég
 


Nati,

Még bármi lehet ebben a hónapban, csak ne keseredj el. :lol: :lol:

jpg file-t fogad csak el.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nati

elmented a képet a számitógépeden valahova,ahol majd meg is találod :wink: aztán ott megkeresed,és rámész az open with-re és ott a paint-be/nekem angol nyelvű :oops: /és ott image,stretch é-nyújtás-és a képmértetet 100 % ról leveszed pl.805-ra,mert lehet tul nagy és utána save as:-mentés máskánt és ott tudod kiválasztani a formátumot-jpeg lehet csak!!!!!!!!

és utána már menni fog!!

Görbét szeretnék látni tőled!!! :lol:

80%-ra
Vendég
 


[img]http://U:\Nati\Ferti\070726.jpg[/img]

Hát, valami alakul, de nem tudom látni fogjátok-e....

Vicuska, az állaorvosin ennyire jó az IT képzés??? Ez a babanet olyan kihívásokat támaszt nekem, hogy nem győzök pillánzni :roll:
Vendég
 


Nem látszik....

pedig bertam, amit a Kép-nél mutat, megadtam az elérhetőséget, lekicsinyítettem, jpg formát kapott (már előtte is az volt)....
Mi hiányzik még??

mellékletként nem tudom feltölteni, mert azt írja ki, hogy a kép nem megfelelő formátumúúúúúúúúúúú????????????
Vendég
 


Nati,

Ha elküldöd priviben a ferty jelszavadat és user nevedet, belépek és lementem, majd felteszem neked a görbédet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
elment :lol:
Köszi
Vendég
 


Na, akkor íme itt van Nati görbéje.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nati :lol:
tök klassz a görbéd,szépen megy fel a hőd :wink:
ááááá,totál hülye vagyok a géphez,mi is az az IT??? :shock:
a lányok segitettek nekem is itt a babaneten :oops:

Judy,Kata!!!!!!!

mikor nektek nem jött meg,azért volt premensis tünet??hasfájás,derékfájás,cicifájás????
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák!

Tnati, Vicuska, sztem természetes ha teszteltek, hisz kiváncsiak vagytok. Meg ha nem törtök le egy negatív teszt láttán akkor mit veszthettek.

Vicuska, "mikor nektek nem jött meg,azért volt premensis tünet??hasfájás,derékfájás,cicifájás????" :D még nem jött meg ugye? DRUKKOLOK nagyon ám! IT: az én szakmámba az informácios technikát jelent, de gondolom itt informatika lehet a jelentése.

Nati nagyon szép a görbéd, megy a drukk! Szabi allat azért jelentkezel ugye!? Előre is jó pihizést.

Judy, fogdokinál csak ügyesen, és kivánom ogy ne fájjon, bár nekem soha nem fáj, nem is félek a fogorvostól.

madiani
 
 


Szép jó estét!

Ani
Azért sajnálom a mensit. :(
Viszont egy baba remek anyák napi meglepi lesz. :)

Nati
Hogy őszinte legyek, nem nagyon bánnám, ha elsőre bejönne. Tegnap ráértem és a kalkulátor szerint április 7 lenne a várható időpont. A húgom meg április 11-i. :) Ő lesz a kereszanyuci. :)
A párom már teljesen beleélte magát, hogy nemsokára hárman leszünk. Úgy vigyáz rám, mint a hímestojásra.
Vettem terhességi tesztet, de még nem használtam...

Judy
Persze, hogy megkérdezem, holnap délután fog dolgozni a kollégaúr. :) A 16e HUF tényleg nagyon sok. :?
Hétfőn kellene jelentkeznie, de remélem nem fog. :D
Ilyenkor is csinálnak gyökérkezelést? Nem lesz gondja a babókának?

Vicuska
Több, mint 1 hónapja készülök, hogy bemegyek a céges nőgyogyihoz, de annyira lusta disznó vagyok, hogy nagyon.... Pedig nincs is messze, meg pont útba is esik....
Ani jól írta, információs technológia. Végülis, a gépek az információ tárolására, feldolgozására és hasznosítására épül. Legalábbis nekem így tanították. :D:D:D
Vendég
 


Vicuska,
látom a vonalzódat :cry: :cry: Ah, nem hiszem el!!!! Ilyenkor annyira el tudok én is keseredni........ Hónapról - hónapra, mindig ugyanaz.... S ilyenkor nagyon el se hiszem, hogy lesz ez másként is....

De úgy tudom Te is most kezdtél el gyógyszert és szurit kapni, igaz? Én is most kezdetem el, s ez új erőt adott, ne add fel!!!! Most átadjuk a lehetőséget Jeges Macinak, aztán a következő hónapban Ani, Te és én is babásak leszünk!!!!!! :lol: :lol: :lol:

A szervezetnek biztos hozzá kell szoknia az újhoz, de a következő hónap a mi hónapunk!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt,

Vicuska,

Nekem semmilyen tünetem nem volt, semmit nem éreztem. Amugy én sosem éreztem a menzeszt előre, csak ugy hipp-hopp megjött, minden előjel nélkül. :lol: :lol:

Ani,

A fogdokit szerintem elhalasztom szeptemberre, mert ő mindig egész augusztusban szabin van, meg aztán nem kell azt annyira erőltetni. :lol: :lol: Még bírja a fogam. :lol: :lol:

Szilvi,

Nagyon szorítok, hogy hétfőn ne jöjjön meg piri, és elsőre összejöjjön a babó. Egy nagy csomó idegeskedést megúsznál. :lol: :lol:

Köszi, hogy megkérdezed. :lol: :lol:

Nati,

Szerintem is szépen megy fel a hőd, aggodalomra semmi ok, csak várni kell türelmesen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


lányok,
merre jártok???? Mindenki pihizik???

Judy,
a gyökérkezelést ne halogasd túl sokáig, nekem is van egy, nagyon alapos dokim van, de már 4-5-ször vissza kellett mennem, és azok az anyagok amivel tisztítja.......... hát, még egy egészséges gyomornak sem semmi, nemhogy egy babásnak!!!
Az egyikre, amivel a fogat ki kell ott öblíteni, ilyan az íze, mint a hypo, mire azt mondta a doki, hogy nem állok messze a valóságtól :wink:
Viszont megéri megcsináltatni, mert most már tényleg nem érzékeny és nekem az érzékenység után nagyon hamar megfájdult, azt sem tudtam mit csináljak. S nem egy fájdalmas eljárás, nekem mindig érzéstelenítő nélkül csinálja. Az első kettő után már egyáltalán nem fáj!!!!

Szilvi,
szerintem, ha már a párod is látja a változásokat, tuti,, hogy babás vagy!!! Tesztelj már, ne várass még egy hetet, hogy örülhessek Neked!!!!!

Csajok,
nem írtatok semmit a petevezeték átjárhatóságról... :cry: ez azért van, mert nem volt egyikőtöknek sem???

Ani,
írhatnál az esküvőről!!! Hányan lesztek, milyen lesz a ruhád? Lesz-e lánybucsúd?, stb.
A kolleganőmnek is 11-én lesz, már nagyon izgul. Én meg vele izgulok, jó újra átélni az egy évvel ezelőtti eseményeket :lol:

Vicuska,
láttam a másik topicon, hogy nem is te állítottad át a vonalzódat, ezek szerint még lehetsz babás is!!!!! Hurrrá!!!! Bocsi a reggel írtakat, de azt hittem kiakadtál és már nem is írsz nekünk, csak így "üzensz", hogy megjöt....

Kata, welcome back! Remélem jól vagy, és manócska is jól viseli az albit a pocidban :lol:

No lányok bucsúzom, este meg reggel még benézek, aztán irány Nagyszénás és Hajdúszoboszló :lol: :lol: :lol: remélem babástól :o
Vendég
 


Sziasztok!

Judy, Kata (lassan már haza kell érjetek, ha jól emlékszem most hétvégén jöttök meg)hogy vagytok amugy, vukkok vannak?

Tnati nagyon jó pihizést kívánok, na meg zebrás tesztet. :D

Vicuska? Merre jársz? Teszt? Vonalzód magátol ugrott vissza mint nekem? (csak azzal a kivétellel hogy nekem marad hat is :D)

Vikikém, ne izgulj ha pihizni akarok majd hivlak babázhatsz :).

Bár pont ma kérdezte édesapám hogy kéket pisiltem-e. Nem tudom honnan vette ezt, hisz már mondtam neki, hogy csíkosat kell, nem kéket :). De csillogot a szeme amikor mondtam, hogy még de nem baj, mert igy az ő szülinapján fog születni (május 7., pont anyáknapjára esett akkor). Édesanyám meg szinte már beiratta tánciskolába, mert ugye ő eldöntötte hogy kislány lesz (Anna). Jah és férjhez is adta már Levikéhez. :) Szóval a lényeg, nagyon várják már!

Szilvi, ma volt nálunk a cégnél egy IBM-es pasi (sajna a neve nem jut eszembe), gondoltam rád. :D

Ma voltam ruhapróbán (menyasszonyi), nagyon teccik, olyan szép leszek mint egy királynő. Igérem képet rakok majd fel. Kb. 90-95-en leszünk. Leánybucsúm már volt 2 évvel ezelött a polgári szertartás után. Az is azért volt utána mert szerdán eldöntötük hogy szomabton esküvő. Senki nem tudta csak a két tanu meg a szülök. Vikike (legjobb barátnőm) és még nagyikám se tudta, de szerncsére senki nem haragudott meg. Most csak a buli lesz, meg egy kamu, jelképes szertartás.

madiani
 
 


Kata (lassan már haza kell érjetek, ha jól emlékszem most hétvégén jöttök meg) ezt csak Katára gondoltam csak hülyén fogalmaztam bocsika

madiani
 
 


Sziasztok,

megjöttünk, már másodszor. Kedden jöttünk meg Háromfáról, ott voltunk pecázni. Csak én fogtam pár szép kárászt meg egy csomó kisebb keszeget. Apa nagy halra ment, de megijedtek tőlünk.

Ma meg Balcsiról jöttünk meg. Szabadi-Sóstón van nyaralónk, oda mentünk le.

Ma hazajöttünk, mert apának délután bulija volt, nekem meg a házidokimhoz kellett visszavinnem az ismételt vizeletvizsgálat eredményemet (mert az elsőben sok baktérium volt, és fehérje is kimutatható): minden oké. A dokim szerint vagy valami hirtelen lefolyású fertőzésem volt, ami pikk-pakk elmúlt, VAGY.... elcserélték a mintát... no comment. Azt mondta a dokim, előfordul az ilyen.

Judy,
én már túl vagyok a belgyógyászati vizsgálaton, voltam a kórházban ekg-n is. A dokimhoz (nőgyogyi) legközelebb aug. 8-n megyek :? . Pedig szívem szerint minden nap megnézetném, dobog-e a szívecskéje, és megfelelően fejlődik-e? De nem tehetem..
Nekem 6 éves korom körül vették ki mindkét mandulámat, de a mai napig emlékszem rá, ahogy rámtettek egy (talán??) Ági kendőt, és arra csöpögtettek altatófolyadékot. Még ma is emlékszem az illatára... De gyorsan túlvoltam rajta. Utána fagyit kaptam, mert az jól hűtött. Gyorsan túl lesztek rajta ti is.

Fogorvosnál még nem voltam, az nálam mumus...

Nati,
én nem tudok mit mondani az átjárhatóságiról, nem került rá sor... :lol: A harmadik clostis hónap után jött volna... Hál istennek nem kellett.
Ja, és a tesztelést ne siesd el! (bár én mindig azt mondtam, ha terhes vagyok, szeretném minél előbb tudni, a bizonytalanságnál nincs rosszabb... persze mindig nega volt, kivéve két alkalommal...) Szóval a 14. dpo előtt nem érdemes. Tudom, rohadt nehéz kivárni, de kell!! :wink: De a hőd szép. Kitartás!

Jeges macika,
kíváncsi leszek a te tesztedre. Apa már most így viseledik veled?? Lehet, hogy tényleg érez valamit?? Te nem hőmérőzöl?? Ha már írtad, akkor bocs. :oops:


Csajok, zebrát várok valakitől!! Ki teljesíti a kérésemet?? :roll: :shock:

Ani,
a ruháról (veled együtt) majd tegyél fel képeket!!

Vicuska,
nekem csak egy furcsa dolgom volt, ami a terhesség gyanúját keltette (de szépen fogalmaztam :wink: ): a mellbimbóim nagyon fájtak, és érzékenyek voltak a 11. dpo-n este, meg másnap. De semmi más. Ja, és z mindenkinél változó!! Szerintem a legtöbb terhességnél ennyire az elején semmi jele nincs!!


Megyek, mára ennyi.
Jó éjt

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép estét!

Nati
Nem akarom elkapkodni a dolgot, vasárnap vagy hétfőn akarok tesztelni. Akkor kellene Piroskának jönnie. (ami remélem nem jön)
Ha gondolod, akkor priviben küldj 1 telcsiszámot és jelzem, ha jó hírem van. :) Így nem kell 1 hetet izgalomban töltened. :D
A kirándulásból hozzál zebrát! :)

Ani
Hű, a polgári esküvőn nem gondolkodtatok túl sokat. :D
Nagyon várom már a lagzis képeid. Utána a pocakosakat. :D
Hol is dolgozol? :oops:

Kata
Nem tudom mennyire jók a megérzései a páromnak. Nekem jobbak, de nemsokára kiderül. :)
Nem hőmérőzök, nincs értelme. Most kezdtük a projectet, meg a három műszak miatt nincs állandó életritmusom.

Judy
Köszi a drukkot! :)
Ha mégis meglátogat Piroska, akkor se igazán eset kétségbe. De nem sok van hátra. ;):D
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Csak gyorsan irok pár sort, mert ma ezeregy dolgom van.

Kata, szia :) jó hogy újra vagy :). Örülök hogy minden rendbe van veletek. A fogorvoshoz meg tessék elmenni, mert ha nagy lesz a baj akkor sokkal rosszabb lesz. Tudom tudom könnyű ezt mondani.

Vicuska? Merre vagy? Hireket kérünk!!!!!

Tnati, már nyaralsz, de jó is neked, várjuk a zebrás tesztet.

Judy, már 10 hetes vagy, hogy repül az idő. :shock:

Szilvi, drukkolok hogy kedvesed megérzése jó legyen, már nem kell sokat izgulni. Selector Elektronikai Termék Újrahsznosító Kft.-nél (Bodajk) dolgozom, asszem a neve elárulja hogy mivel foglalkozunk. :) A pasi neve még mindig nem jutott eszembe. :roll:

madiani
 
 



Sziasztok,
csak egy gyors elköszönönés, ha hazajövök én is zebrás tesztet várok valakitől!!!!!
Nekem két napja esik a hőm, zizi vagyok, tehát nem én leszek a hónap zebrása :cry:
De majd augusztusban :lol: :lol:
irjatok sokat, hogy mire megjövök kerek legyen a lányregény (s tudjátok, abban vannak zebrás hirek is!!!)
Puszi,
Nati
Vendég
 


Jó reggelt,jó hétvégét!!!

a vonalzóm jól jár,tegnap megint megjött,ezt persze 3 nega terh.teszt megelőzte :( :lol:
nem is vagyok ma már kiakadva,tegnap az járt jól,aki nem szólt hozzám :shock:

Kata

üdv újra itthon,biztos szép barna vagy,az ekg-d is rendben?a pisit meg szerintem is ideoda cserélik 8) még a műtéti betegeket is összekavarják,mit csodálkozunk????

Judy

nekem is min.2 hónap várakozási időt mondtak a laparra :shock:

Ani :P

jó bulizást,majd a nászéjszakátokon összejön a kis trónörökös!!! :wink:

Szilvi

gyanús vagy te nekem-szagok,álmosság a múltkor,most meg a párod lát rajtad vmit :lol: tesztet elő!!!drukk!!!!már csak te vagy az egyetlen esélyes a zebrára!

Nati

jó nyaralást :D
Vendég
 


Na csá!!!!

Látom,mindenki nyaral,pang a topic :(

További jó pihenést!

A tesztelők jelentkezzenek!!!!!!!! :lol: :lol: Drukkkkkkk!!!!!
Vendég
 


Hello csajok,

csak egy pár percre jöttem.

Nati,
Jeges maci ne üzent esetleg a pozitív tesztjéről???? :lol:

Mindenkinek jó pihit 8) , vagy jó munkát :? a hétre!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége. A mienk igen jó volt, szombaton Balcsin voltunk fürödni, alig voltam a napon, és leégett a hátam, meg a mellkasom. Annyira mondjuk nem vészes, de a meltartom igencsak cseszegeti a bőröm.
Látnátok a páromat, ugy néz ki mint a főtt rák, még jó, hogy a fiuk már barnák voltak, így ők nem égtek le. Amugy nagyon jó volt.

Vssárnap meg mosás és pihi volt.

Kata,

Örülök, hogy jól sikerült a pihizésetek.
Én is voltam belgyógyin, minden ok, a pulzus egy kicsit magas, de azt mondta a doki ez még elfogadható.
Mikor megyünk 4D-re??????

Láttam, hogy van nyaralótok. Nem akarjátok kiadni egy 4 napra??? Mindenhol vagy foglalt vagy nagyon drága az apartman.

Vica,

A francba abba a hülye piribe........
Össze kellene fognunk mostmár, és elkergetni a francba. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Vigyasztaljon az a tudat, hogy a lagzin gond nélkül mulathatsz, és utána pedig mindent bele. :lol: :lol: :lol:

Szilvi,

Hol vagy????Mára ígérted a tesztet.......Már nagyon kiváncsi vagyok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

mi is szombat délután Balcsi,de pont nem sütött a nap,a víz meg túl meleg volt :shock: de azért jót fürödtünk :lol:

Szilvi

Hol a teszteredmémy??????Jelentkezz!!!!!Izgulunk!!!!! :P
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: