Új privát üzeneted érkezett!

Judy

mi is szombat délután Balcsi,de pont nem sütött a nap,a víz meg túl meleg volt :shock: de azért jót fürödtünk :lol:

Szilvi

Hol a teszteredmémy??????Jelentkezz!!!!!Izgulunk!!!!! :P
Vendég
 


Vicuska,

Igen délután már egy kicsit elment a napocska, de mi reggel mentünk, így a déli napsugarak rendesen elkaptak minket. :lol: :lol:

Szilvi,

Hol vagy már??? Sokkot kaptál a zebrás teszted láttán???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Én is itt volnék. Nagyon jó volt a lagzi remélem a mienk is hasonló lesz..

Nati, Vicuska sajnálom pirit de igy legalább együtt leszünk babásak. :)

Szilvi? Hirek?

Kismamák hogy vagytok? most kicsit talán jobb nem, hogy lehült a levegő?

Képzeljétek férjecském is egyre jobban várja már a babócánk fogantatását. Mindent feltételesen mond, pl.: "ha Anita nem lesz babás akkor megyünk Amsterdam-ba", meg már mondta milyen babakocsit kéne venni :) Imádom érte, kis drágám :)

Jah Vicuska, nem felejtettelek el, hivni fogalk, csak még meg kell beszélnem anyucival, hogy mikor jó neki.

madiani
 
 

 
 

Szilvi


16.dpo-n vagy a tickered szerint :wink: akkor még nem jött meg :D teszt?????

Jelentkezz!!!!!!!!!

Ani :P

tök jó fej a férjed-bocsi,vőlegényed :lol:

Hajrá együtt babásodás!!! 8)
Vendég
 


Szióka!

Vicuska, jól irtad, a férjem már több mint 2 éve. :)
Hajrá együtt babásodás!!! :D

Szilvi? Merre vagy? Ne titkoljad a jó hírt!?

madiani
 
 


Mindenki nagyon eltünt! Nagyon nyár van.... jelentkezzetek azért lécci lécci lécci...... :cry:

madiani
 
 


táblicsek, bár nem sok újjat tudtam beirni, kivéve talán hogy a kismamáink babácskái nagyon szépen haladnak előre, mindkettő etöltötte már a 10. hetet:)

Kép

madiani
 
 


Jó reggelt!

Voltam vérvételen, a pajzsmirigy hormonjaim nagyon jók lettek. :) 27-én nyaki UH. :D
Vége a hosszú hétvégémnek, jöttem melózni, hátha tudok pihenni. :D:D:D

Ani
Sejtem, hogy ki lehetett felétek a kedves kollégák közül. :) Majd írok privit, felizgatott a melóhelyed. :D:D:D

Vicuska
Sajnálom a pirikét. :(

Judy
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Nem titkolózok. :) A helyzet elég furcsa.... Piroska sehol! Néha émelygek 1 kicsit, de nem vészes. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett, ezért nőgyógyi kilőve Szegeden. Úgyis aszongya, hogy késik, legyek türelemmel. Úgyhogy most várok.... Ki érti ezt..... :?
Vendég
 


Jó reggelt,

Macika, egy picit sem volt halványan második csík?? Mert a halvány csík is csík!! :roll:

Ani, aranyos lehet a férjed, ha már most így viselkedik!! Már csak 10 nap a nagy napig!! Izgulsz?? Minden el van már intézve??

Judy, jól vagy? Valami tünet?? Nő már a pocid?
Még nem tudom, mikor megyünk 4D-re, apa azt mondogatja, nem fogja hagyni, hogy sokat ultrahangozzanak. De meglátjuk... Én pont tegnap mondtam neki, hogy az a rossz, hogy nem láthatom a babánkat, csak 4 hetente. Addig meg csak reménykedhetek, hogy minden okés. :?

Nálam róka koma utoljára másfél hete járt, hál istennek. Remélem már nem is jön vissza. De azért öklendezek nagyokat :lol: Azt nagyon szeretem, legalább bébink jelez, hé anya, itt vagyok ám, el ne felejts!!

Nati, régen jelentkeztél!! :roll:

Vicuska, magadról nem sokat írtál. Mi van veled??

Én pár napig megint nem leszek, visszamegyünk Balcsira a hugimmal kb szombatig. Kihasználjuk még a jó időt.

Jók legyetek, tegyetek meg mindent a gyermekáldásért, ahogy az öcsém mondaná!!

Puszi, apára/babára fel!! :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
A kontrollcsík megvolt, de semmi több, még haloványka se. :?
Majd jövő hét elején csinálok még egyet, ha Piroska addig se ér ide.
Jó, hogy Vuk távozott, remélem, nem tér vissza. :)
Jó Balcsizást! Pihenj sokat!
Vendég
 


Jó reggelt,

Macika, egy picit sem volt halványan második csík?? Mert a halvány csík is csík!! :roll:

Ani, aranyos lehet a férjed, ha már most így viselkedik!! Már csak 10 nap a nagy napig!! Izgulsz?? Minden el van már intézve??

Judy, jól vagy? Valami tünet?? Nő már a pocid?
Még nem tudom, mikor megyünk 4D-re, apa azt mondogatja, nem fogja hagyni, hogy sokat ultrahangozzanak. De meglátjuk... Én pont tegnap mondtam neki, hogy az a rossz, hogy nem láthatom a babánkat, csak 4 hetente. Addig meg csak reménykedhetek, hogy minden okés. :?

Nálam róka koma utoljára másfél hete járt, hál istennek. Remélem már nem is jön vissza. De azért öklendezek nagyokat :lol: Azt nagyon szeretem, legalább bébink jelez, hé anya, itt vagyok ám, el ne felejts!!

Nati, régen jelentkeztél!! :roll:

Vicuska, magadról nem sokat írtál. Mi van veled??

Én pár napig megint nem leszek, visszamegyünk Balcsira a hugimmal kb szombatig. Kihasználjuk még a jó időt.

Jók legyetek, tegyetek meg mindent a gyermekáldásért, ahogy az öcsém mondaná!!

Puszi, apára/babára fel!! :oops:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Szia Szilvi, örülök hogy jelentkeztél :) Mivel nem méred a hőd nem tudtjuk mikor volt peteérésed igy még lehet korai volt a teszt, de amig nem jön meg addig szupi. Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid fogogátló nélkül? Várom prividet, kiváncsivá tettél. A táblicsekbe be fogom irni a nyaki uh-ot. Örülök hogy a hormonjaiddal minden rendbe.

Szia Kata :) Nem izgulok, de mindenki ezt kérdezi és ezért már elgondolkodtam rajta hogy lehet kéne :) Minden meg van, egy-két apróság van vissza, de azokat meg folyamatossan intézzük. (ma megyek a fotóssal beszélni, meg ilyenek)
Örülök hogy jó érzitek magatokat a babócával, néha jelez kicsit, de azt szivesen elviseled csak tudj róla :) Jó balcsizást, pihenj sokat, miután megszületik a kis manócska nem sok időd lesz rá. :)
Jah és Nati nyaralni van, azért nem jelez.

madiani
 
 


Ani
Tabi nélkül is 28 szokott lenni. 16-17-e körül volt 1 icipici vérzéske. Kúpászkodtam kicsit, azt írták, hogy csak a nagyon érzékeny teszt mutatja ki a terhességet. De 1 hét múlva már mindegyik. :)
Vendég
 


Halihó!!!


Szilvi

szerintem ez azért nagyon bíztató,hogy nem jött még meg!!!Nem is fog!! :lol: meddig bírod újabb teszt nélkül???
Nem mérnél egy reggeli hőt a kedvünkért???? :wink:

Kata

ez király,hogy nincs rókacsalád :P jó pihenést a Balcsin :lol:

Ani

már csak 8 nap NAGY NAP-ig!!Ne izgulj!!!
8)
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

tegnap megjöttünk, pirivel együtt. Vasárnap óta teszteltem negatívat, a cicimhez már nem mertem hozzáérni, hétfőrn reggel vettem be az utolsó duphastont (megtapadás elősegítő, progeszteron), s tegnap végre megjött. Annak mondjuk örültem, hogy nem hajdúszoboszlón kellett kinlódnom...
Voltunk a tisza tónál is kenuzni, csodálatos volt.

Viszont sajnos az utolsó nap már nem volt az igazi... Csütörtök hajnalban a sógornőmék babájánál több komplikáció is fellépett és nem bírta szegény tovább :cry: :cry: Mindneki mélységesen el van keseredve és meg van döbbenve. Ezért is örülök most pirinek... Többen azt mondják, jobb is így talán, ki tudja milyen problémák, fogyatékosságok léptek volna fel később, de ezt még most nehéz elfogadni...

Nagyon dillemmázunk hogy mi legyen, mi lenne a legjobb, várni, nem várni?!

Szilvi, hihetetlen, hogy bírod cérnával, hogy ne tesztelj!!! Én alig vártam a reggeleket....

Judy, Kata vigyázzatok magatokra, pihenjetek sokat!!!

Vicuska, Ani, ez a Ti hónapotok, s Ani, jövő héten ilyenkor már biztos fogsz izgulni, nyugi, eljön az is egyszer :wink:
Vendég
 


Nati

az a csúnya piri :evil: sajnálom :(
A sógornőd mennyi idős terhes volt?szegény :?

Duphastont miért kapsz???alacsony a progiszinted?néztek vért hormonra nálad?
én azon agyalok,hogy kéne nekem vmi progipótlás a megtapadásra,de nekem elvileg 2 vérkép-3. és 22.napi-jó a progiszintem :roll:

A laparoszkópot meg nem nagyon akarnám :shock: azt hiszem eltolom jövő tavaszra.Addig meg spontán sikerülhet :P
Vendég
 


Szia Vicuska,

Botika 32. hétre született, de túl sok volt a komplikáció... :cry: Szerencsére a szülők ma már kicsit jobban voltak, de a csütörtöki temetésig biztos nagyon nehéz lesz....

A progeszteronom szerencsére rendben volt, de a gyogyit azért kaptam, hogy a nyálkahártya vastag maradjon s így elősegítse a megtapadást (persze ha lett volna :( ). (lehet, hogy a túlstimulálás és a kb 10 érett petém miatt?!! De lehet, hogy amúgy is kaptam volna...) Úgy tudom megerősíti a progeszteron termelést és megtámogatja a megtapadást, s ha babás vagy, a 12. hétig szedni kell, ha nem, akkor abba kell hagyni. A hüvelykúpos változata az utrogestan.

Miért kell nálad rögtön lapar? Miért nem elég a hsg vizsgálat? Én néha tiszta zizi vagyok, hogy miért stimulálnak, ha lehet, hogy nem is átjárható a petevezetékem... ezért dilemmezom, hogy meg kellene nézetni...
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Vicuska
Ha rajtam múlna minden nap csinálnék tesztet. Tiszta frászban vagyok.
Voltam üzemorvosnál az időszakos ellenőrzés miatt, aszonta, hogy legyek pici türelemmel, a következő teszt úgyis kimutatja, ha van albérlőm. :)
Próbálok a valagamon maradni....

Nati
Éjszakás műszak után én is nagyon várom a reggeleket! :D
Most az estét várom, hogy végre hazaessek. Még jó, hogy 4keréken jöttem.
10 érett pete?! Még a végén sokasikreid lesznek. :D
Nagyon sajnálom a sógornőd! :( Sok erőt és kitartást kívánok nekik!

Judy
Sikerült balatoni nyaralót találni?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Ne haragudjatok ha mostanság nem sokat jövök de egyre több dolog jön elő. A zenészünk lemondta mert műtik, még jó hogy szerzett maga helyett valakit. Reméljük ő is jó lesz. Még nincs bevonuló zenénk, Gáborkámnak meg öve, nekem kell még harisnya, tánccipő. Tehát sok minden van még hátra. Nem tudom mikor lesz megint rendesen időm (lagzi után nászút utána meg Erdély), de igyekszem jönni hozzátok. :) Különben kicsit jó is hogy ennyi minden van nincs időm a babára gondolni. :)

Tnati, szürnyű amin a sógornődék keresztül mentek, nagyon sajnálom. Az a fránya piri, de mint ahogy már írtam, május gyönyörű hónap a szüléshez. :D

Vicuska, lassan kezdődik az éles időszakod. Mindent bele! Jah és kedd este talizunk ;)

Szilvi, még mindig semmi? Nem izgulsz? Én megörülnék a helyedbe.

Kismamik, jól vagytok?

madiani
 
 


Szép jó reggelt!

Ani
Nem vagyok egy idegeskedő. Már nem. :D
A te lagzid is bővelkedik a kalandokban. :) Barátnémnél a lagzi előtti nap derült ki, hogy valaki szintén kikölcsönözte a ruháját. Senkinek nem tűnt fel, hogy 1 napra 2 emberkének kell(ene). Szerencsére gyorsan talált helyette másikat.

A ma reggeli teszt is - lett. :? Még mindig nagyon korai volt? :?

Vicuska
Csak és kizárólag a te kedvedért: 36 fok volt, kereken.
Vendég
 


Sziasztok,

Jeges Maci, Neked hány napos ciklusaid szoktak lenni? Nem 28? A vonalzód kicsit hosszabb ennél... Drukkolok, hogy ne legyen piri!!!

Ani, olyan jó olvasni a soraidat, visszaidézed a mi esküvő előtti élményeimet :lol: Ha tehetném, minden évben végigcsinálnám :lol: :lol: Most még vannak az elintéznivalók, aztán viszont olyan szép és élménydús az egész!!! Majd gondolok Rád, mi este 5-re megyünk Pannonhalmára a kolléganőm esküvőjére :lol:

Kata, Judy hol vagytok??? Minden rendben babócákkal? Szépen kerekedtek? Most néztem csak, hogy két nap különbséggel vagytok kiírva :wink: Biztos jó dolog lesz, ha már ismerősként találkoztok újra a kórházban és tudjátok egymást támogatni!!! A családnak, barátoknak megmondtátok már a nagy hírt vagy még vártok 1-2 hetet?

Vicuska, lassan jön a lehetőségek estélye :oops: Milyen a görbéd?

Én most ebben a hónapban nem hőmérőzök. Ha dologzom 5-kor kelek, s most szabi alatt nincs kedvem állandóan csak emiatt felkelni. Meg amúgy is, kicsit úgy csinálok, mint Kata :lol: :lol: Második clostis hónap, hőmérő nuku, majd BB megmondja a tutit :lol: , aztán jöhet a kétcsíkos teszt a házassági évfordulónkra :shock:

Kata, még a múltkor küldtem privit, megnéznéd? Köszönöm!

Szép álmokat!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Jeges Maci, Neked hány napos ciklusaid szoktak lenni? Nem 28? A vonalzód kicsit hosszabb ennél... Drukkolok, hogy ne legyen piri!!!

Ani, olyan jó olvasni a soraidat, visszaidézed a mi esküvő előtti élményeimet :lol: Ha tehetném, minden évben végigcsinálnám :lol: :lol: Most még vannak az elintéznivalók, aztán viszont olyan szép és élménydús az egész!!! Majd gondolok Rád, mi este 5-re megyünk Pannonhalmára a kolléganőm esküvőjére :lol:

Kata, Judy hol vagytok??? Minden rendben babócákkal? Szépen kerekedtek? Most néztem csak, hogy két nap különbséggel vagytok kiírva :wink: Biztos jó dolog lesz, ha már ismerősként találkoztok újra a kórházban és tudjátok egymást támogatni!!! A családnak, barátoknak megmondtátok már a nagy hírt vagy még vártok 1-2 hetet?

Vicuska, lassan jön a lehetőségek estélye :oops: Milyen a görbéd?

Én most ebben a hónapban nem hőmérőzök. Ha dologzom 5-kor kelek, s most szabi alatt nincs kedvem állandóan csak emiatt felkelni. Meg amúgy is, kicsit úgy csinálok, mint Kata :lol: :lol: Második clostis hónap, hőmérő nuku, majd BB megmondja a tutit :lol: , aztán jöhet a kétcsíkos teszt a házassági évfordulónkra :shock:

Kata, még a múltkor küldtem privit, megnéznéd? Köszönöm!

Szép álmokat!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Nati,
először is szörnyűséges, ami történt a sógornődéknél! Nem is tudom, mit lehet ilyenkor tenni... Én valószínűleg hirtelen meghalnék, vagy nem is tudom.. Szörnyű tragédia az ilyen!

Igen, megkaptam a prividet, de elfejeltettem válaszolni rá! :oops: De már pótoltam is!! Drukkolok, hogy lehessen köztünk párhuzamot húzni!!

Én még doki által nem vagyok hivatalosan kiírva, remélem majd most: SZERDÁN ESTE 18.20. Remélem m inden rendben lesz, és szépen fejlődik a kis drágaságunk. Mondtam apának, hogy szívem szerint minden nap megnézném: ugye dobog a pici szíve, és fejlődik?? (lehet, hogy már írtam, akkor bocs)

A család már tudja nálunk, hiszen szinte mindenki végigkövette minden ciklusomat, hátha most... és mindig kérdezték is, főleg anya. Így nem lehetett nem elmondani. Mindenki nagyon örül, és drukkol, hogy 29 ( :shock: ) hét múlva egészséges kisbabánk szülessen. :wink:

Jeges maci, talán már ki kellett volna mutatnia, de van olyan ember, akinél csak később mutatja ki a teszt! Amíg nem jön meg, addig van remény!!

Ani, már csak 5 nap, és itt a nagy esemény! Ha valami gond van még, remélem megoldódik! Ha kell valami, szóljál, hátha tudunk segíteni!

Judy, ezer éve nem jöttél! Mi újság? Mikor mész legközelebb a dokidhoz?? Jól vagy? Hányinger, hányás?? Nekem azt hittem utoljára 2 hete szombaton volt, de aztán most szombaton.... ebéd után is jött a "család", majd később, délután ismét. Este meg csak nagynehezen bírtan magamban tartani a kaját. Feküdtem, meg sem mozdultam, és elrágtam egy Rennie-t.

Vicuska, nálatok lassan babaproject idő van. Hőmérőzöl?? Szedsz valami extrát??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép délutánt!

Nati
28 naposak szoktak lenni. Ezért is vagyok tanácstalan, hogy most mi van... :?
27én megyek nyaki UHra, ha addig se történik semmi, és - mutat a teszt (még akkor is), akkor elmegyek nőgyógyihoz.

Kata
Holnap megyek rossmann túrára, beszerzek 1 másfajta tesztet.
Meg lassan elfogy a gravidám is....
Vendég
 


Kata és Judy,
én a helyetekben örülnék, ha róka család látogatást tenne nálam, amíg ők jönnek, tuti, hogy minden rendben és babóca szépen fejlődik. :lol:
A barátnőm állandóan a cicieit tapizta, ő ott tudta leellenőrizni, hogy minden stimmel. :oops:
Fura dolog ez, amíg nem mocorog, alig nő a pocid, s még rókáék sem jönnek, olyan hihetetlen hogy tényleg terhes vagy :o

Lányok, én nem bánom, sőt örömmel olvasom a kismamás élményeiteket!!! Olyan jó, hogy végre nemcsak azért kell izgulnunk, hogy megjön-e piri, haném együtt örülhetünk veletek, rókáék jövetele, távozása, első szívhangok és mocorgások láttán, hallatán!!!
Kata, tőlem ezerszer leírhatod, hogy izgulsz és akár minden nap megnéznéd, ez természetes, hogy így érzel. :lol: És mi veletek együtt izgulunk értetek, csakúgy, mint ti miértünk :lol: :lol:
A cél közös :D
Előbb utóbb mindenki babás lesz ezen a topicon, nincs választás. Legalább avassatok be minket, hogy mire készüljünk :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Jegesmaci,
s semmit előjele nincs pirinek, vagy babócának?
Fogamzásgátlót mikor hagytad abba, ha szedtél egyáltalán?
De valóban vannak, akiknél később mutatja ki. Próbálj meg 10-es érzékenységű tesztet venni (a legtöbb 25-ös vagy 20-as, de akad 10-es is).
Kitartás!!!
Vendég
 


Nati

Június elején hagytam abba, akkor a piri időben be is futott, 1 napot se késett. Most meg?! Párom szerint se izguljak, mert még nem tuti, hogy kimutatja. Viszont újabban nagyon éles nózim lett....
Vendég
 


Kata

rókakomának hess!!!!
Uh-ról számolj be majd!!

Nati

Ha Te is BB-től, bocsi,BB-nél :D leszel terhes,akkor én is átmegyek ehhez a csoda dokihoz!!! :lol:

Ani

kedden talizunk!ezek olyan izgi és idegtépő,de mégis mámoros napok a lagzi előtt!majd tök szívesen fogsz visszaemlékezni ezekre a káoszos és örömteli napokra :wink:

Szilvi

ez nagyon furi nálad :shock: 22 dpo-n már ki kéne mutatni a tesztnek elvileg,de mivel te nem hőmérőztél se lh teszt,nem tudni,mikor volt péd :roll: de szerintem a 36,0 kicsit alacsony babás hőnek,nem???
Azért millió drukk!!!

Én vettem ma Lh tesztet-de minek?úgyse hiszek benne 8) -apával most már el kell kezdedni koncertrálni a projectre :oops: :P igyekezni fogunk :oops: :wink:

Judy????


:wink: :wink:
Vendég
 


Vicuska
Fogalmam sincs. :? 16-án éreztem a pé-s nyilalást és icipicit vérezgettem is 2 napig.
Volt aki azt írta, hogy a 40. napon lett neki pozitív a tesztje. Teljesen tanácstalan vagyok.
Drukk a projecthez! Mindent bele! ;) :D
Vendég
 


Sziasztok,

elköszönök pár napra, kicsit elbújunk a világ elöl...


Jeges maci, a barátnőm pár hónapja hagyta abba a tablettát, az első három ciklusa pontosan megjött, most meg egy kimaradt... Elképzelhető, hogy a hormonok miatt a Te ciklusodnak is be kell állnia... bár sose szedtem gyógyszert, ebben nem vagyok otthon :oops:

Kata, Judy nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a doki bácsiknál. Kata, izgulni fogok érted szerdán hat után!!!!!

Vicuska, mindent bele!!!!!

Ani, ezek a legszebb napok, élvezd ki minden pillanatát, szombaton Rád is gondolok az esküvő közben :lol:

Szép álmokat!
Vendég
 


Vicuska,
majd elfelejtettem... én is rendeltem tesztet a babatervezőn :oops:
elárulnád, hogy ez milyen kiszerelésben jön (15 db :oops: ). Nem biztos, hogy itthon leszünk és annyira nem örülnék, ha valakinek át kellene vennie.... Vagy diszkréten van becsomagolva? Vagy bedobják a postaládába?
Köszi, reggel még benézek, hátha írsz addig!
Jó éjt!
Vendég
 


Nati

bedobják a postaládába,barna nagyobb puha boritékban van.
disztkrét.nem lesz ráirva nagy betükkel hogy mi van benne.
Nyugodj meg.
Vendég
 


Köszi Vicuska, megnyugodtam :wink:
Hamarosan újra jövök...
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Csajszikák hogy igy gondoltok a nagy napunkra, remélem én is így fogok vissza emlékezni erre az időszakra mint ti a sajátotokra. :) Kata köszi a felajánlást, de szerencsére olyan mákosak vagyunk hogy minden probléma simán megoldódik.

Egyetértek Natival, kismamik tessék nekünk élménybeszámolókat tartani erről a csodaszép időszakról, biztos mi is áradozni fogunk ha lesz kis pocaklakónk.

Nati, nyugi a csomag teljesen diszkrét, sima levélként érkezik. :) Jó pihizést nektek (ha utólag olvasod: üdv újra itt)

Szilvi, :D amig nem jön meg addig remény, bár a negatív teszt nem jó jel ha 16. nap érezted a pé-t, nem akarok bunkó lenni de már mutatnia kéne. Viszont most magamat fogom cáfolni, sok olyan görbét láttam már ahol 23. dpo-n se mutatta a babát pedig ott volt.
Irgyellek a türelmedért.

Kata, szia, de jó soraidat olvasni. Biztos én is állandóan a babámat akarom majd nézni uh-n. Hogy jól van-e dobog a szive stb.Sztem ez normális, nyugi. :)

Judy kismamink merre vagy?

Vikikém drága ha olvasod, pussz neked meg az én drágaságomnak is. :) Ha akarod, lekicsinyittek neked pár képet és elküldöm emilbe hogy fel tudd öket rakni, csak küld el a képek számát és visszaküldöm kész képeket amit már ide is fel tudsz rakni. Persze csak, ha Iván nem segít, elmagyarázni nem tudom mert bizti nincs fenn az a progi amit én használok. :)

Vicuska, én használok LH tesztet, nekem bevált.

Tegnap éreztem kis szurkálást (12 cn) gondoltam csinálok LH tesztet, halványan pozitív lett. Igy ma is csinálok (még nem tudom az eredményt, az du. kell csinálni),jah és ma már tojcsi is volt, lehet közeleg a nagy nap? :) A fogigátló abahagyása óta nem volt 28 napos ciklusom, sőt két egyforma se volt. :shock: Volt a 16. napon pé-m de volt hogy csak 21 napon volt pozitiv az LH teszt. Sajna a peteérést nem mindig érzem, nem figyelek rá. Viszont a luteális (nem tudom jól irtam-e)szakasz 14 nap szokott lenni (egyet kivéve de az a biókémiai terhesség miatt volt hosszú).
Tehát ha minden jól megy 22.-én tesztelek, de ezt majd a hőm és az LH teszt fogja biztosítani. Remélem nem jön meg, már csak azért is mert májusba akarok szülni, na meg 22.-én indulunk Erdélybe. :roll:

Na most megyek ha van valami jelentkezem, pussz nektek. Bocsi a kisregényért.......

madiani
 
 



Szilvi

mi újság?mit érzel?hányinger?cicifeszülés?babás tünet?
mikor tesztelsz újra?
pisilj bref duo activra!!! :wink: ha terhes vagy,elszineződik :shock: :D

Ani

apára fel,nekem tegnap lh teszt pozitiv lett,és ma nyilall a pf-m és érzékeny a cicim :oops: remélem nem maradtunk le róla :roll: :(
ma este megteszünk érte mindent,ha még nem késő :? 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Behavaztak melóval. :?

Nati
A hét év alatt egyszer abbahagytam, akkor a legelső másfél hónapra jött meg, utána nem volt vele gond. Szinte óramű pontosságú volt.
Most nem tudom, de holnap veszek új tesztet.

Ani
Más is járt úgy, hogy a 23. napon semmi, majd utána + lett. Egyelőre még mindig semmi jele Piroskának.
A türelem csak kívülről látszik. :) A párom már biztos benne, hogy ismét apuci lesz. :)

Vicuska
Valszeg vasárnap lesz újabb teszt, hogy még éccakásban meg tudja osztani a fejleményeket. ;) :D
A mellem kemény, mint a kő, mintha érzékenyebb lenne. A nadrágom is kezd kissé szűknek tűnni.
Voltam boltban, a pénztáros hölgyikre nekem szegezte a kérdést: Kisbabát vársz? Hirtelen zavarba jöttem, mint Ádám anyák napján.
Mennek a drukkok ezerrel!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi, ha párod ugy érzi hogy ismét apa lesz akkor bizti ugy van, hisz ő már csak tudja (van már gyermeke) :D

Vicuska :) örülök hogy ismét taliztunk, látod az lh teszt is működött és tettetek is a babaproject ügyébe. Májusba szülni fogsz! :)

Mi is igyekeztünk, holnap a kedves messze megy, későn ér haza (sztem pont holnap lesz pé-m :shock: ), de ma is és holnapután is rágyurunk. Jó éjt nektek. Pussz

madiani
 
 


Na mi van, lányok?? Merre vagytok??

Judy? Egy másik topikban olvastam, hogy betanítasz, nincs időd jönni. De legalább egy pár sor erejéig, hogy jól vagy, mikor mész dokihoz, ilyenek!!

Szilvi? Piri, vagy baba??

Vicuska? Remélem a pozitív lh teszt előtt is tettetek a gyerkőc érdekében!!

Ani, visszaszámlálás: már csak 3 nap a nagy napig.... Gondolom azért még késő este apa kapható lesz egy kis hancúrozásra, főleg, ha pé-d van!! :oops:

Nati, remélem a pihi után újult erővel tudsz a babára (nem) koncentrálni!

Nekem már csak 5 óra, és láthatjuk a pici babánkat. Remélem csak jó hírekkel szolgál BB! Majd gondoljatok rám!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

a pihenést elmosta az eső és hazajöttünk :cry: Annyira nem bánom, jó itthon is, teszünk-veszünk. Ma vettünk egy szép komódot az előszobába, már majdnem össze van rakva, erre Apa elment a tesójához kocsit szerelni... Nekem meg takarítanom kellene, de annyira várom már Kata, hogy írj!!!!!

Vicuska, szokott lenni tojásfehérjéd ilyenkor? Meg szoktad érezni a pé-t? És Te Szilvi s Ani? Vagy az lh tesztet erre használod?

Én péntek reggel megyek BB-hez tüszőnézőbe, bár még szerintem korai lesz, még csak a 9. napon fogok tartani. De azért biztos látni lehet már valamit :wink: Most szerencsére csak fél clostilt szedek és nem fáj a hasam :lol: . De remélem a tüszőimet azért megérleli :lol:

Judy, én személy szerint nagyon izgulok érted!!!! Babóka és a többiek jól vannak??? Dokihoz mikor mész??

Kata, milyen volt??? Képet kaptatok?? Mit mondott BB??????????

Még jövök, de elkezdek takarítani... (vagy olvasgatni :wink: )
Vendég
 


Sziasztok,

most csak egy pillanatra jövök az örömhírrel :lol: : van nekünk izgő-mozgó, úszó babácskánk, minden oké vele, mad teszek fel képet. Most megyek, csinálok apának vacsit!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata!!!

ez fantasztikus hir!!!! :lol:

Nati

megérzem pét,mióta figyelem:cickófájás,hőleesés és utána ugrás,tojásfeh,szurkálás jobba vagy balo.,vagy mind2 oldalt :shock:
lh teszt nem mindig pozitiv,tegnap előtt az volt,tegnap már nem,tegnap megtettünk érte mindent,de lehet ezt most lekéstük :oops: elötte nem annyira dolgoztunk rá :(

Szilvi?????
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, juj de jó, csupa jó hirrel jöttél. :) Várjuk a képet.

Nati, tojcsi is szokott lenni, néha érzem pé-t is de lh tesztet is csinálok. Ma csináltam a 3.-at még nem pozitiv, de már majdnem.

Tehát nem ma volt pé-m, apa még nincs itthon, ma már nem nyaggatom fáradt lesz, majd holnap.

Na most megyek pusz

madiani
 
 


Kép

Kicsi babánk 11 hetes +1 napos állapotban. Sajnos nem túl jó kép, majd jövő hét pénteken megyek "igazi" 12 hetes uh-ra a kórházba. Remélem ott jobb képet kapok! (aki nem látná jól: bal oldalon van a feje, az látszik, a többi jobbra meg a kis teste, az nem igazán kivehető)

Puszi mindenkinek, megyek, mára ennyi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, ez tüneményes!!!! Ah, remek hír, most már nyugiba takarítok tovább... eddig rohantam a tetőtérbe, hogy mielőbb lejöhessek hírt nézni a fszt-re :lol: Jó kis motivávió :lol:
Vendég
 


Kata,
annyira jó nézegetni a képet és olvasgatni a soraidat!!! Biz Isten ez ad erőt és hitet, mert amúgy számomra olyan nehéz elhinni, hogy egyszer csak egy csíkos tesztből kétcsíkos lesz :o
A képen még a fülecskéje is látszik :lol: Nagyon édes!!!! Sőt, most nagy hülyeséget írok, de olyan, mintha még haja is lenne... :P

Judy, Te is számolj be nekünk ehhez hasonló hirekkel!!!

Ani, már csak hármat kell aludnotok :shock: Hihetetlenül jó lesz!!! Nekem a templomi esküszöveg volt a legmeghatóbb, még a hangom is elment :oops: .

Viscuska, elvileg a tüszőrepi után még 12 óráig megtermékenyül a pete, szerintem nem késtetek le semmit!!!

Lányok, most egy kicsit "kényes" kérdésem lesz... :oops: :oops: Nektek (illetve Apának)nem szokott nehéséget okozni az időzített hancúr??? :oops: Én néha már ettől görcsölök... :roll:
Tegnap mondtam Apának, hogy ma elkezdünk edzeni, hogy szombat-vasárnapra "edzésben" legyen :lol: :lol:

Szilvi???!!!! Jelek? Érzések???

Jó éjt nektek!!!
Vendég
 


Ani, csak egy kis kiegészítés a táblicskuba. Most több napot késett és csak aug 2-án jött meg....

Vicusak, látom Te szedtél Multi Macát. Mi volt a tapasztalatod? Érdemes venni? Te szedted vagy a párod?
köszi
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, gyönyörű szép a kisbabátok, én is látom a kis buksiját. Mindig kérünk jelentést hogyan növekszik. Remélem hamarosan mi is ilyen gyönyörű képeket rakhatunk ide. Vikikém mondta hogy végre taliztatok ti is. Jó volt a topic (másik) talákozó?

Nati, nálunk is problémát jelent a babacsinálós entyem-pentyem.

Mindig megfogadom magamban hogy inkább nem is mondom, csak simán letámadom apát :) Müködik neki, csak lelkileg zavarja meg kicsit és ezt nem akarom. Ha emiatt várat magára a babó akkor nem baj, mert apa nekem nagyon fontos. A baba meg ugyis jönni fog amikor kell. Sajna ebbe a hónapba elrontottam, mert megint elárultam hogy most nagyon akciózni kell. Tegnap este 9-kor hazaért (reggel 4 kor ment el) levezetett 800 km-t és az ágyba csukott szemmel megkérdezte hogy csinálunk babát. Megpusziltam nevettem halkan és álomba simogattam (kb 2 perc alatt elaludt). Nem ér nekem annyit hogy megromoljon a viszony kettönk között. Persze most bocsánatot kérek azoktól akiknek már nagyon rég óta nem jön a babóci, mert persze ha évek óta próbálkoznánk sztem én se igy beszélnék.

Szilvi!!!!!! Merre vagy? Dolgozol? Hireket kérünk!!!!!!!
Már csak ma-holnap vagyok kérlek jelentkezz, izgulok.

Utána egy darabig nem jövök, de remcsi megbocsáltjátok. (lagzi, nászút)

Dobok görbét, nem tudom mi van már, még nem volt pozitv az lh teszt. :shock:

Na meg táblát is, szóljatok nyugodtan ha valami nem jó, meg ha valami felesleges és mást kellene berakni. Sajna szép babás képeket nem tudok beszurni, mert akkor olvashatatlan a szöveg.

Most megyek, elküldöm az önéletrajzom egykét álláshirdetésre, ugyanis (valószínű) meg fog szünni a munkahelyem, hát nem jókor, de ez van.

Sziasztok

madiani
 
 



Ani, hihetetlen, hogy még a táblicskára is van időd a NAGY NAP előtt... Köszönjük!!!!

Ezek az lh csíkok, olyanok, mint a terhességi tesz :lol: Már nagyon megörültem, hogy ilyet látok a listán :lol: No persze lh-ra is egyre tökéletesebb!!!
Ma azért intenívebben simogasd Apát, nehogy elaludjon :oops:

A nehézségeket köszönöm, hogy megosztottad, nálunk is vannak nehéz esték... Én sajnos bedepizek tőle, amitől tudom, hogy nem jobb a helyzet, de egyszerűen nem tudok uralkodni az érzéseimen. Persze aztán jön a kibékülés :lol: :oops:

Én holnap délelőttre kérek drukkot, megyek tüszőnéző uh-ra :o . Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fele adag clostil hány tüszőt tudott megérlelni :lol:

Többiek, hol vagytok????
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: