Új privát üzeneted érkezett!

Kata

igazi sztárfotó!!!azért már kivehető babaalakja van!!!! :lol:

Nati

szedtem Multi Macát,söt most is szedek,régebben a párom is szedte.Jó drága,hatását nem éreztem,de elvileg egyikünknél sincs semmi baj,max.nem vagyok átjárható,azon pedig ugye csak mütét segithet :( szóval nem tom másnak jó-e :roll:
-a kényes kérdésedre a válasz-szerintem is tönkreteszi a szerelmet,ha akkor kell szigorúan szeretni egymást,amikor pé közeleg. :?
Mi meg is beszéltük ebben a hónapban,hogy ezentúl egy ideig nem parancsszóra leszünk együtt,hanem amikor jólesik :lol: :wink:
hátha ez fog beválni 8) :P
Vendég
 


Ani :lol: :wink:

Sok boldogságot előre is!!!

Kép

szerintem ma vagy holnap lesz péd lh alapján,de akkor mér ment ma fel a hőd?????? :roll:
Vendég
 


Szilvi???????


Kép

jól elvagyok itt magamban.... :oops: 8)

Judy???????
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nati, bocsika a tüszőkukucst nem irtam be a tábliba. Azért volt időm mert nem kellet mennem dolgozni (céges nászajándék :))

Hát a mai ovu tesztem bizony halványabb lett mint a tegnapi, tehát vagy tegnap volt pé-m (azért magas a mai hőm) vagy csak próbálkozott a szervezetem. Holnap még csinálok egyet de aztán már nem lesz időm rá. Különben a mai lh tesztem pont olyan erős mint a 13. napi, de nem baj majd a hőm mindent elárul :) Ma még azért hancurozunk apával.

Vicuska szépen megy felfelé a hőd :D

Judy, Szilvi merre vagytok???????

madiani
 
 


Jó reggelt!

Ani
Szabadnapos gyerek voltam. :D De hétvégén meló ezerrel. :(
Holnap a Velencei-tónál nagy munkahelyi ereszdelahajam lesz. Már csak a jó idő hiányzik. :?

Kata
Piri sehol, a babát hétvégén ismét csekkolom. :D
Még így is nagyon aranyos babókád van!

Nati
Iszonyat lusta röfi vagyok, annyira nem szoktam figyelgetni magam. Pé-kor szoktam érezni az oldalam.
Időzített hancúr nálam nem megy. :? Vagy akarom vagy nem.... Oldd a hangulatot, csinálj gyertyafényes vacsit, menjetek el moziba.... és ne görcsölj!
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi, csak jó idő lesz a hétvégén, drukkolok a teszthez ++++++++++++++++++++++++++

A mai hőm alapján ugy gondolom hogy a 14. napon volt pé-m igy kijavitottam az ovu tesztet pozitivra. Igaz amikor csináltam du. 3 kor még nem volt az, de a hőm alapján akkor kellet legyen (biztos este volt). Dobok egy görbét hogy lássátok is amit itt zagyválok. Szerintem erről a hónapról megint lemaradtunk de sebaj majd szeptemberbe (az úgy is az én hónapom, meg ha jól tudom Szilvié is azzal a különbséggel hogy ő szeptemberbe megy az első olyan uh-ra ahol halja majd a babája szivverését).

Ebbe a hónapba pozitiv teszteket várok a következőktől:
Vicuska, Szilvi, Nati!!!!!!!!!!

Most megyek a rucimért, de este még benézek két ing vasalás közbe. (kicsit izgulok már, csak ne essen)
Pussz nektek

Kép

madiani
 
 


Ani
Köszi, hogy így megelőlegezed a "babahangot". :)
Már nem győzöm kivárni a hétvégét. :)
Vendég
 


Ma meg csak én nézelődöm itt. :roll:
Vendég
 


Én is itt vagyok most éppen.

Judyval mi van??
Tud róla valaki valamit?? Remélem nincs semmi baj, hogy nem jön!!! Judyyyyyyyyyy!!!! Jelentkezz!!!

Jeges macika,
hődet méred?? Drukk holnapra!

Ani,
holnapra kellemes, napos időt nektek, és mégegyszer sok boldogságot!! A hőd szépen alakul. Tutira lemaradtatok arról???

Vicuska,
további hőd hogy alakul??


JA, valaki kérdezte, róka komát. Szombat óta nincs. Utána pár napig még rossz volt a gyomrom, de mostanra (kopp-kopp-kopp) már jobb. Már csak az öklendezés marad.. A hűtő és a mosogatógép a legrosszabb..

Na, majd később jövök.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
A svájciak okoznak elég izgalmat, nem borzolom az idegeimet még hőmérővel is....
Meg aztán 3 műszakban, hogy is lehetne? Nincs állandó ritmusom. A reggel hol 5 előtt van, hol 9kor, hol 3kor...
Vendég
 


Lassan sátrat bontok. Majd holnap jövök éccakázni. :?
További szép napot!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem jöttem, de szabin vagyok, az itthoni gépünk meg bemondta az unalmast, mára készült el.

Vissza nem olvastam, mert sokat írtatok, röviden valaki elmondaná, hogy mi történt???

Annyit láttam, hogy Kata neked van egy gyönyörű képed, és minden rendben van nálatok. :lol: :lol:

Szilvi, neked még mindig nem jött meg????? :shock: :shock: Voltál már dokinál????

Ani, nagyon sok boldogságot kívánok, és egy kalappal holnapra. :lol:

Amugy mi jól vagyunk, jövő szerdán aug 15-én megyek genetikai uh-ra, mejd aug 27-én pedig 4D-re. Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok, írtam ezer sort, elküldtem és elszállt..... B....sza meg!!!!!
Vendég
 


A kis rohadék, megint kidobott :twisted: , de most csináltam egy control c-t előtte :lol: :lol: . Most már nem jár túl az eszemen!!!

Szóval, akkor újra... de ez már nem lesz olyan... :cry:

Judy, örülök, hogy jöttél!!!! Babókával biztos minden rendben, ne izgulj!!! A gyerkőcöket is viszed 4D-re? Ez a terhességed mennyiben más vagy azonos, mint az előző??

Kata, jó hogy rókáék elköltöztek!!! Az öklendezés is hamarosan abbamarad, már csak pár nap és 12. hetes leszel, utána állítólag már nincs kínzás csak gyönyör :lol:
Jövő héten pénteken mész a kórházba BB-hez?

Szilvi, megy a drukk a +++++++++ teszre!!! Mentek valahova a szabi alatt?

Ani, neked írtam a legszebbeket az előbb.... Szóval a hőd gyönyörű, és most már nem is fog cikázni. Ilyen magasam marad, vagy még talán magasabbra is szökik, csakúgy, mint a Ti érzéseitek holnap :wink:
Nagyon sok boldogságot, bőséges gyermekáldást és egy felejthetetlen napot kívánok Nektek!!!! Hova mentek nászútra? Mikor jössz legközelebb???

Vicuska, a hőd hogy áll? Teteszett a + lh teszted :wink: , tudod a tudatalattid nem hazudik, hónap végén jöhet a +++++++++ terhességi "ismét"!!!! :lol:

Ma én is voltam uh-n BB-nél. Először nem volt túl elégedett a jobb oldali 9 mm-es láttán ( a többi még kisebb volt), aztán átment a bal oldalra és azt mondja, hű, oda süss, látod??? és valóban ott volt egy számomra óriási tüsző (19 mm-es). Fura, mert a múltkor 22, 18 és 16 mm-es volt, de azok nem látszottak ekkorának.... Szóval bele kell húznunk apával, nincs mese :oops: Doki bácsi is kétszer megkérdezte, biztos, hogy mindent megtettetek???? (a kis hitetlen, pedig ha tudná, tényleg mennyi mindent megtettünk :oops: :oops: :lol: )
S most szerencsére Duphastont sem kell szednem, múltkor a sok megrepedt tüsző miatt kellett, így legalább ha nem leszek babás (ami ugye nem jöhet szóba :lol: ), akkor időbe meg fog jönni, illetve nem fog megjönni, már magam sem tudom, mit hadoválok itt össze :lol: :lol:
Mondtam már, hogy megjöttek a tesztek??? Hány másodpercig kell lógatni ezt a fajtát?

Remélem, ezt már megkapjátok, még egyszer tuti nem tudom papírra vetni a gondolataimat :roll:
Vendég
 


Ani, küldd el a táblicskut excelben az iwiw-en, amíg nem vagy, majd frissítem!!!
Telerakom csupa +++++++++++++ terhességi teszttel mire visszajössz :lol: :lol: ( a tieddel kezdem, jó?, ez lesz a babanet nászajándéka :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Szia Nati,
örülök a szép nagy tüszőcskédnek. Ez a 9. napon gyönyörű!!! Csak úgy megsúgom, nekem a 12. napon volt asszem 19 mm-es tüszőcském, most nincs itt előttem........ de, elővettem a kedvedért, igen, akkor volt a legnagyobb tüszőm 19 mm-es, úgyhogy mindent bele még most is!! Elvileg napi 2 mm-t is nőhet, úgyhogy.... nem is írom le.. gondold át, mire gondolhatok!!

Mindenesetre szeretném, ha utánoznál!! Plííízzzzz!!!!! Nagyon drukkolok!! :wink:

Igen, jövő pénteken megyek BB-hez uh-ra.

Ani,
mégegyszer sok-sok boldogságot, és hónap vége felé +++ tesztet (persze ez a többieknek is szól :lol: )

Vicuska, hol a görbéd??? :roll:

Judy, örülök, hogy rendben vagytok!! Mindent összefoglaltál, semmi nagyon izgi (még) nem történt.
Akartál menni mindenképpen genetikai uh-ra?? :roll: Hová mentek 4D-re? Mennyibe kerül most?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata,

Ezt a genetikait a szokásos 12 hetes tarkóredőre etc...értettem. Külön nem megyek sehova. Csak reménykedem, hogy teljesen egészséges lesz a kicsike, csakugy mint az első kettő. :lol:

4D-re ide a Sziget utcába megyünk, 9 000 ft 20 perces DVD álló -és mozgóképekkel. Nem olcsó, de én nem hagyom ki.

Nati,

Örülök a 19 mm-esedhez, mindent bele, hogy meglegyen az eredménye a ciklus végén. Most már tényleg kell egy másik zebra is. :lol: :lol:

Annyiban különbözik ez a terhességem a többitől, hogy most állandóan éhes vagyok és sajna eszek is, már 3-4 kg-nál tartok + most nagyobb a sulyom egy 10-essel. DE ugyanugy semmit nem érzek, néha egy enyhe alhasi nyilalás és kész.

Ja még talán annyi, hogy most állandóan rajtam van a sex-elhetnék. Szegény gyerek odabenn, el tudom képzelni miket gondol az anyjárol. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nati,

Még annyi, hogy igen jönnek a gyerekek is a 4D-re velem. Kiváncsi leszek mit fognak szólni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hűűűűű, lányok haljátok ezt????? A terhesek leszünk, Apáknak még inkább "annyi". így se kicsi az "étvágyunk", no de aztán :lol: :oops: S az egészben az lesz a legjobb, hogy már csak az élvezet miatt fogjuk csinálni :wink:
Judy, köszi, hogy leírtad :P

AFP-re kell még mennetek, vagy más vizsgálatokkal helyettesítik?

Judy, Kata írjatok nekünk mindent, ma is mikor vártam BB-re, annyira helyesek voltak a kismamák körülöttem, olyan jó volt nézegetni a pocakjukat és ahogy rohangáltak fel s alá :lol: :lol:

Vicuska, Ani, Szilvi, mi is együtt fogunk járni dokikhoz :lol: Mit szólnátok az első 6 hetes uh-hoz max egy hónap múlva???? :lol:

Vicuska, ma láttam először a dokidat, szimpi volt, szivén viselte a kint lévő kismamái sorsát!! És Apát is ő vizsálta :oops:

Ani, nagyon sokat gondolok Rád, most végeztem a kolléganőm nászajándékjának csomagolásával! Csini lett :P Holnap gyönyörűséges időtök lesz és csodálatosan fogod magad érezni!!!

Jó éjt, megyek, mert csábítanom kell hamarosan :oops:
Vendég
 


Jó reggelt,

különösen a menyasszonynak. Remélem a vihar tegnap éjjel kitombolta magát, és ma marad ez a szép napos idő, amilyen már most van! :wink:

Tegnap/ma éjfél után pár perccel ébredtünk fel arra, hogy hatalmasat dörgött az ég. Én ahogy felijedtem, a hasamba belenyilalt egykicsit nem nagyon) a fájdalom. :? Gondololm, ahogyan hirtelen felugrottam, az nem tetszett a babócánknak. Apa is felijedt. Mondtam is neki, nem szoktam megijedni egy kis villámlástól, de most azért odabújnék hozzá. Tök édes volt, rögtön megcirógatta a pcimat: ne félj kisfiam/kislányom, apa itt van, vigyáz rátok :lol: Na ezért imádom!!! :wink:

Ma megyünk (mindjárt) Debrecenbe, apának kocsihoz cuccért. Aztán utána visszafel bemegyünk anyához Pestre a kórházba. (nem tudom, írtam-e, de isiásza van= ülőideg gyulladása) Nem kellene kórházban lennie, de azt mondta, inkább befekszik pár napra, mert nagyon fáj neki, és semmi gyógyszer nem hat.... :? Úgyhogy meglesz a napi program.

Pedig tegnap este láttam a tv-ben, hogy Siófokon az Ezüstparton borácsfesztiál lesz! Úgy elmentem volna... De ha ti tehetitek, menjetek el helyettem is!

Na, megyek, még gyorsan hajat mosok, aztán indulás.

Ja, Judy, gondolom nekem is a genetikai "részét" nézik meg pénteken uh-n. A 4D-re visszatérek ma apával, mi a véleménye...

Na puszi,


Ani, utoljára: nagyon sok boldogságot nektek!!

Kép



Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Maci, teszt???? :roll: :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük mindanyiótoknak a jó kívánságokat.
Ne hari, de nincs sok időm, gyorsan átolvastam amit irtatok, de már megyek is.

Natira bizom a táblicseket amig nem vagyok (Nati küldöm és köszönöm), pussz nektek, kellemes hétvégét.

madiani
 
 


Ani,
köszi a táblicskut, de most már sipírc szépítkezni!!!! Te ma férjhez mész :P
A táblicskuban csak a +++++++++ teszteket változtatom meg, a többi a régi marad!!!!


Kata, jó utat nektek!!! Apát beszéld rá a 4D-re, ez nem árt a babynek, viszont rengeteg mindent megtudtok belőle!!!!!

Mi ma Pannonhalmára megyünk esküvőre (pont ötkor lesz, mint Aniéké), előtte pedig győrbe a kórházba, mert a volt csoporttársam tegnap szült :) Kicsi Zita lett :P

Kellemes hétvégét Nektek, Ani fergeteges bulit és sok boldogságot!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vége a céges bícs partinak. Volt minden, borús ég, hűvös, aztán napsütés és piszok meleg, meg nagy zuhancs is. Párom fia nagyon jól érezte magát, mindent kipróbált, amit csak lehetett.
Nekem meg jönnöm kellett melózni. :( :( :(

Reggel nem fértem a bőrömbe és csináltam egy tesztet. Elsőre 2 csíkos lett, majd eltűnt az egyik... Látattok már ilyet?! Akkor most mi van?! :shock: :roll:

Judy
Nem jött meg Piroska és nem úgy tűnik, mintha akarna. Orvoshoz másfél hét múlva megyek, Szegeden.
Ne izgulj! Minden szép és jó lesz a babával.

Nati
Anyósjelöltékkel megyünk, de már az idegeimen táncolnak. Még mindig nem tudják, hogy mikor is megyünk, hogy osztjuk be a kaját stb. Már a hajamat tépem!!!
Párommal eldöntöttük, hogy ez lesz az utolsó ilyen közös nyaralás. Nem hiányzik ez egyikünknek se.

Ani
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! A nászútról zebrát kérünk tőled! :D
Vendég
 


Maci, gyorsan holnap új teszt!! Eltűnt az egyik?? Érdekes... melyik volt?? Drukk. Van holnap reggelre teszted??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata
Pont a babára utaló tűnt el. :roll:
Holnap reggel megyek haza, mert 6ig melózok. :evil:
Viszont jövő héten csinálok 1 másikat.... Utána meg úgyis megyek orvoshoz.
Vendég
 


Maci, miért ne mész el előb dokijhoz itt Fehérváron?? Én biztos hülyét kapnék...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Már én is rágom a küszöböt, de a szegedi klinikához tartozok, itt nem kötelesek ellátni. :(
Vendég
 


Az itteni üzemnőgyógyi max a terhesség tényét tudja megállípítani és itt neki vége a melójának. Az meg csütörtök és pénteken rendel. :(
Vendég
 


Maci

hétfőn reggel várlak a pozitív teszttel!!!! :wink:

Nati

drukk a 19 mm-hez!!!ti szerencsére mindent megtettetek a jó ügy érdekében :lol: 8)

mi lekéstük ferty szerint :evil: :? :(
Kép

Judy,Kata

gyertek a hirekkel tényleg,tök jó hallani rólatok meg a babucikáitokról :P :D :oops:
Vendég
 


nem értem,nem szokott ilyen korán lenni pém :shock:
basszus....nagyon irgum-burgum vagyok...előbb kellett volna elkezdeni az lh tesztet,na meg a szexet is... :oops: :twisted:

na mindegy...most legalább tudjuk mér nem leszek babás :roll:

bár továbbra is él bennem a reménysugár,hogy én a 12,cn-en éreztem nagyon a nyilallást...

ja és a fertyn láttam pár terhes görbét pé utáni napon lévő együttlétből!!!! :lol:
Vendég
 


Vicuska
Pé után 2 napig van esély. ;) :)
Igyexem nem eltűntetni a második csíkot. :)
Vendég
 


Vicuska, szerintem nem késtétek le!! Ferty egy program, ami számok alapján húzza meg a görbét, viszont a Te testedet Te érzed és pont jókor voltatok együtt. Magadnak higgy, ne a programnak!!!!

Maci, el ne menj anyóssal, amíg nem írsz nekünk hirt!!!!! Én már nem bírnám... Kitartás!!!

Kata, éjszakai nyilalásod jól van :wink:

A babó, akit ma meglátogattunk olyan édes volt!!!! picike (pedig 3,5 kg), gőgicsélő kis poronty :P Hamarosan Judynak és Kata neked is ilyen lesz, mi meg jövünk utána szépen sorban :lol:

Jó éjt mára, megyek mert Apa mérges... most értünk haza, eddig semmi baja nem volt, most meg :evil: biztos nem tetszik neki, hogy babanet függő lettem :cry:
Vendég
 


Nati
Már minden bajom van, mert nem tudok semmi biztosat. Persze a párom tuti biztos benne, hogy jön a gólya áprilisban. A húgom is tiszta lázban van, hogy keresztgyereket kap szülinapjára.
Azt nem merem garantálni, hogy szabi alatt tudok írni. :( De ha gondolod, akkor majd priviben megadom a számom. :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Maci :lol:

ha apa úgy látja,biztos működik a 6.érzéke :wink: lehet nem csak nekünk nőknek van :P
még jó,hogy meked nincs 15 db-os terh.teszted,én rendeltem,és tuti naponta 2* csinálnék a helyedben
csodálom a hidegvéred.
Drukk!!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Vicuska
Lehet, hogy kevés lenne a 15. :D Tiszta frászban vagyok, hogy még mindig nem tudok semmi biztosat. :( :?
Holnap ügyintézős nap lesz, veszek a rossmannban még tesztet. Remélem az uccsót, mert + lesz. :D
Vendég
 


Maci,
priviben ment a számom, várjuk oda a ++++++++++ hireket!!!!! Nálam is 15 teszt figyel a fiókban, :lol: pedig babanet előtt már teljesn leszoktam róla :lol: Úgy tűnik visszaeső vagyok :oops:
Megy a drukk a +++++++ teszthez!!!
Megigértük Aninak, hogy telerakjuk +++++ eredménnyel!!!

Vicuska, fertyt és az lh-t dobd a francba!!!! Én is vettem lh tesztet, tegnap este csináltam egyet, halvány lett a második csík, ma erősebb a tojásfehérje, és szúrkál is, ma meg sehol a második csík :roll: Ki érti ezt?????
Viszont reggel megint megyek tüszőnézőbe BB-hez, okosabbak leszünk, de ma este megint elkapom Apát :wink: (szerintem már számít is rá :lol: )

Kata, Judy mizujs veletek, megint nagy a hallgatás!!! Kata anyukáddal minden rendben?? Milyen volt debrecenben?
Judy, Te már betöltötted a 12. hetet!!!! GRATULA!!!!! REméleljük, innen már egyenes az út!!!!

Jaj, holnap megint megkezdődik a munka... :cry: Pedig a bajok ellenére is annyira jó volt itthon!!!! Szeretnék már sokat itthon lenni és csak a kis családdal foglalkozni!!!!!

Judy, Te dolgozol még? Meddig? A cég már tudja? S Nálad, Kata?

Jó éjt, délelőtt remélem lesz időm, akkor jelentekzem az új tüszőhelyzettel :lol:
Vendég
 


Nati
Válasz ment. :)
Drukk a tüszőnézéshez!
Most beszéltem a nagymamámmal, leadta a rendelést egy dédunokára. :D
Igyekszek a mátrából sok gólyát és zebrát errefele terelni. :D :D :D
Vendég
 


csajok :lol:

irtam egy regényt és elszállt :?

a lényeg:Nati gyere tüszőnéző után,kiváncsi vagyok mit mond BB :roll:

Szilvi

holnap vegyél tesztet,zebrásat!!!! :wink:

nekem tele a hócipőm.folyton azon jár az agyam,hogy el....tuk ezt a hónapot.,és mindenről ferty+lh teszt+hőmérő lehet.ha csak a saját érzéseimre +testemre gondolok,szépen bizakodok,hogy jókor voltunk jó helyen :oops: :P
így meg szét b.... az ideg.
Pedig apával megbeszéltük,csak akkor lesz szex ha ő is én is akarjuk,nem ha ferty.... :shock: :( :oops:

ősanyáink se hőmérőztek,lh-teszteztek,mégse halt ki az emberiség,ugye :D

csak aki eccer babanet+ferty függő lett,az nehezen szokik le róla.olyan mint a drog. 8)
csak apa meg ne tudja :lol:

Nati,Szilvi,Ani

mind zebrásak leszünk ebben a hónapban!!!
új topicot kell nyitni,babaváró szváriak címmel,mert ez már üres lesz :wink: :D

Szilvi

jó nyaralást!anyós pajtival meg ne törődj!!!!
Vendég
 


Vicuska
Holnap apával megyünk, majd mondom neki, hogy zebrás tesztet válasszon. :D
Ne rágódj és ne görcsölj annyit! A zebrás teszt a fiókodban lapulhat. ;)
Vendég
 


Egy kis FENG SUI - lájt :D :D :D
A lakás vagy ház bejáratától a jobb középre eső rész az alkotókészség és a gyerekek tere.
Ha gond van a gyerkőccel vagy szeretnénk gyereket, de nem sikerült, akkor ezt a területet kell erősíteni.
Ezen a területen legyen tisztaság, rend, erősíteni lehet a jótékony csi-t fémből készült kör alakú mintákkal, virágokkal, növényekkel illetve Fa elemhez tartozó tárgyakkal.
A csi aktiválására használhatunk még szivárványkristályt, ló figurát vagy képet, amely a sebessséget és a kitartást szimbolizálja.

Remélem, eredményt hoz. ;)
Vendég
 


Hello csajok,

Macika?? Még mindig semmi? Jó mátrázást. Ja, nálunk a bejárattal szembeni jobb oldalon a lépcső megy felfelé... ha oda raknék köralakú mintás fém térgyakat, még gyerekem semlenne, mert apa leesett volna a lépcsőn, és sok-sok "szép" szó mellett kitörte volna a nyakát :lol: Hát még ha valami lovacskát tettem volna oda... :wink:

Vicuska, hallgass a saját érzéseidre. Én ezért hagytam abba a hőmérőzést. A hócipőm tele lett a hülye idegeskedéssel: na, vajon ma felmegy a hőm?? És már hajnalban erre ébredtem, utána órákig gondolkodtam: megmérjem most a hőmet? Vagy aludjak még?? Áááá, még nagyon korn van, ilyenkor tuti alacsonyabb lenne. Na jó, akkor alszom még... ááá, de nem jó, mert már fent vagyok, nem lesz valós az eredmény...
és ilyen baromságokkkal ment el sok-sok reggelem :twisted: Ezért dobtam el. És igen, hőmérő, lh teszt nélkül (br tüszőrepi szurival), kisbabánk itt úszkál a pocimban :wink:

Szóval ne törődj a fertyvel, és ilyenekkel. Ha valamelyik nap később, vagy előbb mérsz, máris nem igazi értéket kapsz.És onnantól el van cseszve a dolog. Csak idegeskedsz, hogy miért ilyen sz@r a hőd, stb...

Nati, mi volt tüsző ügyben? Remélem szép nagy lett, vagy már ki is szabadult belőle a petesejtecskéd.. :wink:
Debrecenben csak pár percet töltöttünk, mert mentünk vissza anyához Pestre. Sajnos anyának nagyon fáj a lába, de sajna az ülőideg gyulladás nem 2 napos betegség, hanem hetekig tartó, komoly fájdalommal járó dolog. Minden nap kap infúziót, meg fájdalomcsillapító szurit, így könnyebb kibírnia. Ezért van inkább ott, mint itthon. De sztem holnap már hazajöhet. Csak azt sajnálja gondolom, hogy ott azonnali fájdalomcsillapítást kaphat, itthon meg meg kell várni, amíg hat a gyógyszer. Na ennyi.

Remélem Aniékat nem mosta el az eső. Éjjel esett nálunk, gondolom ott is. MAjd várjuk a beszámolóját.

Judy, apa még mindig azt mondja, nem engedi, hogy sokat ultrahangozzanak, ne menjünk most 4d-re, majd csak akkor, amikor már jól látni mindent. :? Úgyhogy ez most kimarad.

Képzeljétek róka koma még mindig nem ment messzire tőlem, pedig mondtam neki, hogy 4 jelentkező is van rá... tegnap este megint meglátogatott. Szörnyű volt, de ez van. Én akartam :wink:

Na, megyünk lassan veszünk kismama biztonsági övet. 10000 Ft körül lehet kapni, de találtam egy hirdetést, egy csaj Fehérváron árulja a sajátját 5000-ért. Tök örülök neki. Utálom a sima bizt. övet, szorít, és kényelmetlen.

Sziasztk, majd jövök.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata

ha 12 hetes leszel,már csak pár nap,rókakoma tuti távozik a búsba :wink:
én átveszem!!!!!de csak ha babával együtt jár :D

m it ud ilyen sok pénzért a kismama öv???????

Nati????

jelentkezz a tüszőiddel!

Szilviről tud vki vmit?tesztelt?

én görbe csúnya nagyon :(
Kép
Vendég
 


Sziasztok,
itt vagyok, Vicuska én is teljesen függő lettem!!! Tiszta ciki, még itt a mhelyen sem állom meg.... A munka megvárt, tornyosul, én meg babanetezek... Ja, és vezető vagyok, így még kínosabb!!! Ha ezt a beosztottak látnák :oops:

Vicuska, én a görbék elemzéséhez nem értek, de nekem is volt már ilyen le-fel görbém :lol: Amikor 10 petécském megérett, s folyamatosan repedeztek ki :P . Persze baba nem lett belőle, de azért jó érzés volt :wink:

Kata, tényleg mehetne már róka máshova!!! De tényleg csak pár nap és átvándorol hozzánk!!!! Addig még tartogasd egy kicsit légyszi!!!!! Köszi!! :wink:

Szilvi küldi az sms-t, ha van vmi, én meg majd jelentkezem a ++++++++++ hirekkel. :lol:

Szóval, képzeljétek mi volt reggel.... :lol: :lol:
a pénteken 19 mm-esem kivándorolt, apával azt kaptuk el pénteken :oops: (gondolom ezért volt enyhén kétcsíkos szombaton az lh teszt), s most jön a java: ami pénteken 9 mm-es volt, az mára szépen megnőtt (éreztem is), de nem is akárhogyan!!! 32 mm-es lett a drága :oops: . Állítólag ma már meg kell repednie :lol: . Szegény Apa, pedig azt hitte ma pihenhet, de már mondtam neki, hogy felejtse el!!! :wink:

A babán kívül Vicuska én már csak egy dolgot kívánok, hogy akkor lehessek eggyütt a párommal, amikor akarok és ne akkor, amikor a doki mondja. Ez annyira meg tudja rontani a szituációt... De ez van. ..
Jövő hónaptól viszont kezdődik a spontán sex Neked is, Aninak is, Macinak és nekem is :lol: :lol:

Zebrák gyertek ide!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati!! Ez szuper hír!! ma akármi is lesz, légy csábos, és hódítsd meg leendő gyermeked apukáját!! :lol:

Vicuska, a kismama öv, az egy bizotonsági öv-lehúzó, a b.övnek azt a részét, amelyik a hasadon megy keresztül, lerögzíti a lábad közé! És tudod (majd megtudod!! :lol: ) minden kismamasággal kapcsolatos cucc baromi drága. Mert tudják, hogy úgysincs más váasztásod!! De van: turki :wink: én vettem már ott magamnak pár kismamanacit, felsőt. De sajna ilyen övet turkiba nem lehet kapni. Ezért is kerestem a neten, és tegnap végre rátaláltam, és szerencsére itt Fehérváron. Úgyhogy már hazafelé azon ültem. Kényelmes. nem szorítja a hasamat. mindjárt teszek fel róla egy képet..

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Itt a kép róla.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Képzeljétek el, most volt itt a férjem kollégája, akiknek lombikos ikreik lettek (már 2 évesek). A csajnak nincs igazán mensije, meg mindenféle gondja van/volt. Pár napja furcsán érezte magát: babát vár!!!!! :lol: Most 6 hetes!! Tök örülök neki. Épp 6 hete voltunk náluk céges bulin... Ott beszélgettük, hogy ők nem védekeznek, mert nincs értelme. De ha valami csoda folytán mégis összejönne,akkor jöhet a harmadik baba! És úgy néz ki, jön is!! Tudjátok, feszültség nincs, aggódni nincs miért. És jön. A Kaáliban is voltak már, és a dokijuk mondta, hát ez hihetetlen, de itt tényleg baba lesz!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, én is hasonló csodára várok. :wink: Bár most egyre inkább hitegetem el magammal, hogy terhes leszek!!!! De olyan nehéz... pedig tudom, hogy egyszer úgyis az lesz!!!!!

Ez a böv hogyan müködik??? ráülsz és a középen lévő kis mütyürbe rakod a bövet???? És ha jó vastag combik vannak, akkor hogyan fér bele????? :lol: Viszont jó állapotúnak tűnik, jó vásárt csináltatok!!!!

Amikor babarácsot kerestem, csodálkoztam, de örültem nagyon, hogy rengeteg mindent meg lehet venni használtan, bőséges a kínálat!!!!!

A képen Te vagy? :wink: just kidding :lol: . Látható vagy érzehető már a pocid? iwiw-re nem teszel fel friss képet??? nagyon kíváncsi vagyok ám a kis pocaklakóra :lol:
Vendég
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: