Új privát üzeneted érkezett!

Chrissy,
Na ezt kérem ne itt tárgyaljuk meg, mert nem szeretném Öt kényelmetlen helyzetbe hozni... Amúgy én magamnak is gondoltam volna, mert olyan 4-5 kiló ha lemenne annak örülnék! Szted arra is jó lehet?
Mondjuk egy bizti, hogy mozgással lehet a leghatékonyabban fogyni, de sajna nem tudom ezt rendszeresen megtenniKép Na sebaj majd a fünyírásKép

na robogok, mert vásárlás, takarítás a mai napi program, meg a tegnapi maradék vasalnivaló... (úgy 70%-át tegnap kivasaltam, mára maradtak az ingek..)

Pussz
Tündér

UI: Bea???
tündér
 
 


Tündér, bocsánat, ne haragudj, semmi bántó szándékom nem volt ezzel. Sajnálom.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy, semmi gáz, csak a lelkét óvom ezzelKép
Bár mondtam neki, hogy kérdezösködtem a babaneten, hááát somolygott rajta. Mindegy, segítek neki amiben tudok, hogy mit tesz végül az csak rajta állKép De sztem a nyár úgyis megoldás lezs sokmindenre, m,eg azért nem gurul Ö, csak hát a hiúságKép
Ja, és nem haragszom egyáltalán, nem tudhattadKép

Mennem kell még benézekKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 

 
 

Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Sziasztok Lányok!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!KépKép

Puszi,
Ilang,Gazsi, Tündér
tündér
 
 


Tudom, hogy lassan másfél óra múlva véget ér a Húsvét, de nem tudtam jönni az Ünnepek alatt... Kép

Boldog nyuszit kívánok azért én is! Kép

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó,

én éppen tanulásban vagyok, péntekre kérem szépen a drukkokat, mert szóbeli lesz és még nem nagyon tanultam....(KépKép

Majd a hétvége felé jövök, addig vigyázzatok magatokra!

Pusszantás,
TündérKép
tündér
 
 


ja még annyit akartam, hogy tegnap megvolt a beiratás az oviba, hááát semmi jóval nem kecsegtettek. ReménykedjünkKép2x a túljelentkezésKép
Május végére lesz meg, hogy kit vettek fel, addig lehet izgulniKép

Na megyek tényleg,
p. Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy betolakodok közétek, de lehet hogy én is diosdi anyuka leszekKép Szeretnénk épitkezni (vagy házat találni) Diósdon, hát nem olcso mulatság leszKép Körülnéztünk Diosdligeten, és a virág nevü utcákban nagyon drágák a telkek (átlagban 15-18 milla). Aztán a golfpálya közelében meg láttunk 7-8 millioért.
Kérdezni szeretném, hogy vajon tudjátok e, hogy arrafelé miért lehet olcsobb a telek? A golfpályával van valami gáz? Vagy a közelben levö gyárral?
Köszi elöre isKép

Andi

KépKép
fibi
 
 


Hali Lányok!

Vizsgám 4-es lett, bár Bea ezt te már tudodKép

Mi van veletek? Sehol senki?

Andi,
üdv itt!Kép Van golfpálya Diósdon? Ez nekem teljesen új...pedig 5 éve itt lakomKép Diósd amúgy több területböl áll, Diósdliget nem éppen a legolcsóbb rész, érdemes másutt is körülnézni. Mi a 7-es út másik oldalán lakunk ott is vannak szép telkek-házak. Fent a hegyen, a köbányán innen, mármint az M0-áshoz közelebbioldalon is vannak szép házak, telkek. Mindenképpen telket akartok?
Amúgy Diósddal nincs sok gáz, hacsak nem annyi, hogy kevés az ovi- suli és sok a gyerek, mert elég népszerü lett Diósd az utóbbi években sokan települtek be.

Tündér
tündér
 
 


Tündér,
köszi az üdvözlést és a választKép és gratula a vizsgádhozKép milyen tantárgybol volt?

Nem akarunk mindenképp telket, elsösorban egy jo állapotu, nem tul régi ház érdekelne, de azok is drágák sajna. Ha ilyet nem találunk, akkor keresünk majd telket. A golfpálya D.liget also részén van, közel a heteshez. Most azt deritettem ki, hogy a helyén egy sportcentrum fog épülni, ezért olcsobbak ott a telkek.
Akkor Ti Sashegyen laktok? Ott néztünk régebben ikerházakat (uj épitésüt), és ami megfizethetö nekünk (23milla), az felett magasfeszültségü vezeték mentKép
Ovi-suli témát hallottam, és hogy Érden is ez a helyzetKép Magánovi meg havi 40-50ezer... Ezt leszmámitva nekünk nagyon tetszik Diósd, minden szempontbol ideális lenneKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak Noncsi betegecske, sztem a jó időnek hála múltkor elég sokáig kint voltunk este, lehet, hogy egy picit meghűlt és az a ludas. Remélem, megússzuk csak orrszívással és persze vitaminnal.
Én nekem 4 heti(!) folyamatos torokfájás után végre használ egy szopogatótabletta (mást bevenni ugye most nem merek - amíg nem derül ki, hogy jön-e a bébi), végre kezd felszakadni a cuccos, örülök neki, csak úgy krákogok, mint egy rossz bagós. Brrr... Kép

Tündér, vizsgádhoz nagy gratula! Miből volt? Bevallom, azért se nagyon jelentkeztem, mert teljesen nekiszontyolodtam, hogy félreértetted azt a szerencsétlen hypoxi-hozzászólásomat, nem nagyon volt kedvem utána írni...

Meg aztán kibuktam azon is, hogy az én családomból MINDENKI elfelejtette Noncsi névnapját... két barátnőm + Balázs szülei telefonáltak csak, szóval, bánt a dolog nagyon. Kép

Fibi, én nem vagyok diósdi, Tárnokon lakunk (Érd mellett van közvetlenül) - úgyhogy telkekben nem tudok segíteni, de ha esetleg még belefér távolságban Tárnok (Dióstól kb. 5 km) érdemes itt is körülnézni, csodálatos hely! Patakkal, horgásztóval, mezővel, védett területtel, az ember nem is gondolná, hogy Budapesthez közel ilyen hely is létzik. Hétvégén pl. két őz futkározott a házunkkal szemben levő mezőn, tegnap meg két tapsifüles kergette egymást ugyanott. Csodás volt! Kép

Hát, rólam, rólunk ennyi.
Szép napot mindenkinek!
sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Ja, és itt 3 ovi van. Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy,
nehogy mán így a lelkedre vedd és elszontyolodj!Kép
Tényleg már ilyen várakozó állásponton vagytok? Mármint bébi-ügyben? Jaj de jó, hogy ez ilyen gyorsan megy! Ne hari hogy csak most, de Noncsinak tényleg nagyon boldog névnapot kívánok ám én is, de a vizsga miatt elég zizi voltam. Gyors jobbulást a lánynak, biztos csak meghült ez ilyenkor sajnos elég sürün elöfordulKép
Örülök, hogy jobban vagy már, már épp ideje volt nem? Na ne hallgass el ilyen hosszú időre, mert megharagszomKép

Amúgy banküzemtanból vizsgáztam, jövöhéten mégegy nagyon gáz vizsgám lesz, most pénteken megyek Gyöngyösre egész napos elöadásra belöle. Irigyellek ám, hogy nemsokára teljesen túlleszel ezen az egészen.

A családon ne akadj ki, nálunk a politika-hülyeség hozott meglepetést, és megbántást de nem foglalkozom vele, csak szarul esikKép
Pedig aztán én senkinek semmit nem mondok, mert ez mindenkinek a magánügye, dehát nem vagyunk egyformák...

Képzeld a Nagy Sz.-ék iratkoztak elöttünk éppen az oviba, tök ari a kislányukKép

Ilang ma kihagyta az alvást én nem értem ezt a csajszit, pedig majd 3 órát(!), játszóztunk...

Andi,
mi itt lakunk a "magasfeszültséges" oldalon, bár felettünk éppen nem megy vezeték. Sajnos vhol el kell vezetni a nagy áramelosztó központból az áramot mert az itt van a szomszéd utcában. Egyébként nem a sashegyin lakunk hanem amellettKép
Én eddig csak focipályáról hallottam, de jó tudni, hogy van ilyen isKép
Ovi: van magánovi fent a hegyen, az tényleg havi 40-50 e. Én is szeretem Diósdot, gyertek nem fogjátok megbánni. Amit szeretek még benne, hogy kocsival több irányból megközelíthető, minden közel van, szal szupi!Kép

Bea?

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tündér, tudod, sürget az idő... Júniusban lejár a GYES, ha addig nem mutatok fel egy kétcsíkos tesztet bajban leszek. De igyekszem erre nem is gondolni, csak számolom a napokat, legyen már péntek, akkor leszek a 40. napon. Az meg már csak jelent valamit. De nem is merek róla nagyon beszélni, nehogy koppanjak.

Noncsi is eléggé rapszódikusan alszik, főleg most, hogy itt a jóidő és állandóan a kertben vagyunk. Nagyon nehéz beráncigálni onnan, hatalmas visítások vannak, ha behozom ebédelni, vagy este bejövünk. Bár az esti bejövetelt a szúnyogokra fogjuk, mert azok sajna tényleg vannak dögivel. Kép

Suli: hány vizsgád van még? Mostmár egyébként nekem is kéne foglalkoznom az államvizsgával. Megvan az egyik tételsor, talán a héten a másik tételsor is meglesz, ki kéne dolgozni / össze kéne szedni az anyagot hozzá. Meg a próbavédésre is illene a prezentációt megcsinálni. Tényleg, nincs vmelyikőtöknek Európai Uniós háttere Power Point-hoz????? Nem ártana, ha olyasmire írnám a prezentációt, végtére integrációs szakirányon vagyok. Meg itt ez az angol is, neki kéne már állnom nagyon.

Ovi: tényleg előttetek voltak? KépÍrta is minap Szonja anyukája, hogy nagyon-nagy a túljelentkezés, ők sem fűznek hozzá nagy reményt. Azért ez tényleg annyira szörnyű, hogy itt kell küzdeni egy óvodai helyért, nem?

Választások: hát igen, nagyon kényes terület sztem is. Tökre elszomorító, nem? És mennyien kapnak össze ilyenen?! Nagyon nehéz megtalálni az arany középutat, hogy egyik fél se sértődjön meg, hergelje bele magát a dologba, de nyugisan elmondhassa a véleményét.

(Mostmár tényleg csak zárójelben kérdem, de azért vmikor nem talizunk???)

Beja? Hol vagy? Nem írtál még nekem Murterről! Kép

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


JA, Noncsi-névnapot köszi szépen, nem azért írtam... (mondjuk én nem is tudom, Ilangnak mikor van a névnapja??? Nincs benne az én naptáramban Kép )

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Csak hogy ne maradjak le nagyon Én is itt vagyok!
Kata most aludt el valamiért Õ sem akar ma aludna ( azt hiszem elkiabáltam már hallom, hogy sír, Andi felveszi mindjárt)Valamiért nem alszik.
Egyébként picit mi is betegek vagyunk egyszerre fáztunk meg Õ meg Én. Én is s..rul vagyok de majdcsak átmagy rajtam.
Ch,
Ne haragudj de Murterről mit is ígértem. Nem úgy volt hogy megírod pontosan hová mentek úgy könnyebb lenne. Amúgy egy zöld sziget 3-4 pici városkával. Egy jaht kikötős a többi halászfalu jellegűek. Murter-Murter a legnagyobb. Finom kajákkal hangulatos utcácskákkal tűrhető árakkal.

Ami a névnapokat illeti nálunk Andi az aki tartja és tartatja is mindenkiét. Amúgy nekünk nem volt ez soha divat se hagyomány így ezt nem hoztuk otthonról.

Választás,politikai vitába Én belemennék...főleg hogy Tündérékkel ellenkező az álláspontunk. Mondjuk a pontos okát nem tudom de most menem kell Andi nem mozdul megyek Katáért
Majd jelentkezem

Tündér, kérlek segíts keresztelő ajándékot venni. Azt már hallottam hogy az arany nem nyerő úgyhogy segíts
p
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Diósdi anyukák!
Szia te földim Chrissy!

Én Tárnoki anyuka vagyok és érdekelne van-e a közeletekben valami jó kis használt babaruha bolt.

Válaszotokat köszönöm.
Üdvözlettel:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Hali csajok,

Beám,
én semiképp sem politizálnék, kezdek megzakkani a játszótéri klikkesedéstöl is. Én senkit sem szeretnék meggyözni, elfogadom, ha másképp gondolja, mint mondjuk Beáék, tiszteletben is tartom, aztán részemröl ennyi.
Hát ami a keresztelös ajándékot illeti még gondolkodom, mert nemigen tudom mit is kell ilyenkor, nincs ebben tapasztalatomKép De gondolkodom, kérdezgetek ezt megígérhetemKép

Chrissy,
sajna nincs ilyen EU-s témához semmi anyagom, nekem ez vhogy kimaradt. A baba témához meg mennek a néma drukkok, vigyázz magadra, és szurkolok ám nagyon!
Ilang névnapja egyenlöre Anna napon van július 26-án mivel az a másik neve. Az MTA-t meg kellene kérdeznem, hogy mely napokat javasolják és akkor lenne rendes nevenapjaKép
A találkozóban benne vagyok csak legyek túl ezen a maradék 3 vizsgán, jó?

Megyek mert fürdés, alvás van!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Még gyorsan benéztem ide alvás előtt...

Anna, ide válaszolok most, jó? Megkérdem a tárnoki ismerősömet, hogy ő hova jár, jó? Nagyon dícséri egyébként, de sajna nem jut az eszembe, merre van a bolt. Kép

Bea, a képek alapján vmilyen yacht-os kikötőre néz az ablakunk, szóval sztem ugyanarra gondolunk. Írtam egyébként múltkor, amikor kérted, hogy írjak pontosabban róla, bizti elkerülte a figyelmedet. Sebaj. Kép

Tündér, vizsgák, persze, most az az első! Drukkokat köszi! Kép
Ilyen korán fekszel le? Érdekes, én hiába fekszem le mondjuk 10-kor, sosem tudok akkor elaludni, csak 11 után.

Na, legyetek jók!
puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér,
persze, érthetö (magasfesz. helyzet). Ha látsz esetleg olyan házikot, ahol nem közvetlenül felette megy a vezeték, megirod nekem a számát? az is szoba jöhetKép KösziKép

Chrissy,
Tárnok is szép helyKép Onnan csak vonattal lehet bejutni Budára, vagy Volán is megy?
És ha jön a 2. babád, akkor táppénzre mész? (ahhoz nem kell elötte ujra munkába állni? bocs, hülye vagyok ezekhezKép) Vagy GYES lejárta után mit tervezel? Csak azért kérdezem, mert nálunk is lassan aktuális lesz a kisteso projektKép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok csajok!
Látom mindenki tanul kihal lassan a topic

nekem most 3 napig nincs KAtám hogy a még tavalyról elmaradt pályázataimat le tudjam zárni így egész nap gépnél ülök meg rohangálok. persze két szülői két torna meg egy színház is becsúszott így gyrsan múlnak a napok csak nagyon hiányzik a kicsi.
Nem csak nekem mindenkinek, mert alig jöttem vissza anyukáméktól a tamás megkérdezte hogy mikor hozom vissza. vicces mi mindekit lefáraszt közben pedig ha almegy hiányzik

Hát Tündér azt hiszem mi Tv-ből fogjuk a gálát élvezni mert 8000 Ft a jegynek darabja a Megastárra. Azt 3.mal szorozni elég húzós .Májusban még két ballagás meg egy keresztelő is vár ránk így a gála kimarad. Attól még talákozhatunk de ezt még megbeszéljük
éhes vagyok megyek főzök valami mert a nagyok is jönnek a farkas étvágyukkal hamarosanKép
p
bea
20180827120929
 
 


Hali Lányok!

Vagyok én is csak egyszerüen élni nincs idöm..
Vizsga, hááááááát nem tudom milyen lett, leht, hogy bukta, meglátjuk, a vakember is ezt mondta. Gyermek anyuéknál van a hétvégén, mi meg most megyünk szomszédolniKép

Bea, ismerös amit a Katussal kapcsolatban mondasz, mert nálunk is így van!Kép

Fibi, ha látok ilyet közzé teszem megígérem! Találtatok már vmit?

Megyek, jók legyetek!

Chrissy, te merre jársz?

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hello!

Itt vagyok, csak annyira dög lusta vagyok írni, hogy azt el sem tudom mondani. Kép Bezzeg olvasni olvsnám, hogy kivel mi a szitu... Kép

Tündér, azért csak sikerül a vizsgád! Ügyi vagy te! Kép

Bea, Katát mostmár akkor visszakaptátok a hétvégén, ugye? Anyukádék hol laknak?

Fibi, hogy álltok a házkereséssel?
Tárnokról megy Volán busz is, de konkrétabban nem tudom, hogy milyen a menetrendje/rendszeressége.
Babakérdés: igen, pont így tervezem, hogyha még a GYES lejárta utána összejön a második baba, akkor táppénzre mennék (előtte nem kell újra dolgozni,mert folyamatosan fent áll a munkaviszonyom, de tény, hogy vszínű most kevesebb lesz a táppénzem alapja, mint anno volt). Gyerkőcödről mit lehet tudni? Kép

Nálunk sajna ez a hónap nem jött össze, meg vmi nem is stimmel, hétfőn megyek is dokihoz ezzel kapcsolatban.

No, hát ezek vannak, megyek,mert még dógom van.
Ja, ma voltam tablófotózáson. Kép
Tényleg, nincsen vkinek PowerPoint-hoz EU hátteres diája????

Jó éjt!

puszi:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér,
okés, kösziKép most sajna el vagyunk keseredve, mert a telkek a golfpálya közelében is 17-18 millába kerülnek, annyit nem tudunk csak telekre szánniKép de régebbi házat még nem adtuk fel, hátha találunkKép
Vizsgádrol kiderült, hogy sikerült e?Kép

Chrissy,
gyerköcömröl azt lehet tudni, hogy Bálint 16 hos (pont holnap lesz az MMR oltás, grrrr). És kezd igazi rosszcsont fiuvá nöni, mindent szétszed, dobál, csapkod. Egyre gyorsabban szalad, és elkezdte pár napja mondogatni, hogy ANYAKép Igazi anyák napi ajándék lett igy nekemKép
megprobálok egy friss képet rola berakni.

KépKép
fibi
 
 


Kép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Fibi, ez nagyon aranyos, hogy pont Anyák napja környékén mondja, hogy Anya. Kép Szép kisfiú. Kép
És milyen szép kert látszik a képen. Én is nagyon szeretném, ha már lennének fáink...

A 17-18 millió egy telekért iszonyatosan sok! Huh... Hogy jött egyébként Diósd, hogy arrafelé szeretnétek lakni?

Tündér, vizsgád?

Én tegnap voltam nőgyogyinál, elküldött hormonvizsgálatra + terheléses cukorra, majd meglátjuk, mit fognak mutatni a vizsgálatok. Nem vagyok a toppon miattuk, remélem, minden rendben van és nem kell semmilyen bogyót sem szednem, mert lassan már tényleg kezd elegem lenni abból, hogy folyamatosan dokikhoz rohangálok. Kép
Azért neki vagyok szontyolodva egy kicsit... Kép

Fibi, túl vagytok az oltáson?

Szép napot mindenkinek!
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


hahó!

Chrissy, nincs még eredmény.Kép De már jó volna tudni, mert eléggé zavar, hogy nem tudom. Nögyogyi dolgok miatt ne aggódj, minden rendben lesz, adj magadnak idot!Kép En is szedtem Ilang elott gyógyszert, höméröztem, aztán egyszercsak amikor semmit sem tettem (na jó vmit azért mégisKép) összejöttKép

Fibi,
nagyon aranyos a kisfiad, és milyen ügyes, hogy mondja, hogy Anya és hogy anyák napján!Kép Telkek bizti, hogy mindenhol ilyen drágák? Ingatlanosnál már néztétek? Holnap felírom a számát a diósdinak és felteszem ide jó?

Bea,
Katus, hogy viselte a távollétet? Sikerült megcsinálni a munkád?

Megyek mert teregetnem kell, és még tanulni is...Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Igen Katus nagyon szeret anyukáméknál. Alig akart hazajönni mert a fél évvel idősebb uncsitesója Mila is ott volt. Álltalában együtt vannak ott és nagyon szeretik egymást.
Itthon csak sorolja hogy mama,tata,Mila, kukori...mert még a kakas is fontos látnivaló....hétvégére megint áthívták anyáék mert a Mila náluk lesz hadd legyenek a lányok együttKép vasárnap hozzák vissza.

Munka egy része kész,de elég nagy zűrzavar van a papírjaim között...még nem tudtam mindent befelyezni de még van rá időm...

Voltam hétfőn megint pesten a táborral kapcsolatban. Még reggel felvitt Zoli mert neki is dolga volt és egész nap kóvályogtam hogy este fél hetkor 10 percre találkozzam a szülőkkel. Jövőre biztos másként csinálom ez így nem megy.

Tündér hogy áll Ilang a szobatisztasággal?
Most is ott a mama vagy hogy tanulsz?

Tudom Ch. Hogy ez nem vígasz de ahhoz képest hogy az első kettővel tervezetlenül is terhes maradtam Katát már peteérő,növelő gyógyszerrel sikerült összehozni. De azt akkor már se perc alattKép
Fibi,
sajnálom Én Szegedi vagyok így nem tudok neked házkeresésben segíteni
p
Bea
20180827120929
 
 


Chrissy,
igen, tul vagyunk az oltáson, állitolag egy hét mulva várhato majd reakcio (esetleg kiütés, höemelkedés), de nem minden gyereknél van.
Ugy jött Diosd ötletnek, hogy eredetileg Budára szeretnénk költözni, de az nagyon drága nekünk. És anyosomék Gárdonyban laknak, kicsit közelebb lennénk hozzájuk, viszont Diosdrol könnyen be lehet jutni Bp-re is. Régebben is Pesten laktunk, és nekem nem vált be itt a faluszéli élet... Hiányzik a társasági élet, barátok (akik zömmel Bp-en laknak). Hát emiatt fökéntKép

Tündér,
köszönöm a bokot Neked is Bálint nevébenKép
Ingatlanosnál egyszer voltunk (diosdi ingatlan a neve asszem), de ök két olyan ikerházat mutattak Sashegyen, ami felett magasfesz. vezeték mentKép A Zsidákovits és tsa iroda honlapján láttam olcsobb telkeket is, majd megkérdezzük azt isKép És Te melyik irodát ajánlanád?Kép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Na megvan a nehez vizsgam eredmenye 3-as lettKép

Igy most mar csak 1 vizsgam van es befejeztem a foiskolai vizsgazos eletemet...Kép vagy inkabbKép Meg nem igen tudom felfogni. persze lesz meg egy allamvizsga, de vhogy az most meg nem izgat.

Chrissy,
te hogy vagy ezzel? Tanulod mar a teteleket? Mi volt a dokiknal? Milyenek lettek az eredmenyek? Gondolom a hormonra várni kell, de a cukrod jo lett nem?

Fibi,
en is a Zsidakovits-ra gondoltam, nem is ismerek masikat. Bocs, hogy nem irtam eddig, de nem nagyon voltunk a "city"-ben azota, mert csak tanultam-tanultam...

Bea,
beloletek most kepben vagyokKép A csajt meg megkerdem mielobb jo?

Megyek mert teregetnem is kell meg, eddig meloztam!

Puszika
Tunder
tündér
 
 


Sziasztok csajok!
Chrissy
mi van veled már régen jelentkeztél. Tényleg mit mondanak az eredmények?
Fibi,
Katának nem lettek kiütései és láza se de hozzátartozik az igazsághoz, hogy sem a 15 sem a 18 hós oltást nem időben kapta meg. Picit csúsztatunk a dolgon és így jól meg is úsztuk. meg homeós immunerősítőt is adok neki lehet az is segített neki...

Hű csajok múlt héten keresztfiúnk ballagot a középsuliból és képzeljétek osztálytársai a húgának néztekKép az jóóóóóKép))

De most meg a szülinapom közeleg és a lányom ma aranyosan azt mondta hogy "Hogy múlik az idő nemrég voltál 30!"...igen most is annyi vagyok csak a második szám változott egy kicsit.
Hogy így tudatosította bennem, hogy jön a váltónap, így hívom a szülinapokat,picit majd megállok és elgondolkodom.Kép

na puszi
mindenkinek
ja Tündér
hogy álltok a szobatisztasággal?
20180827120929
 
 


Tündér,
gratula a vizsgádhoz!Kép és biztos fura lesz, ha vége a sulinak, de lesz sok idöd másraKép

Most ismerösünk anyosa árulja Diosdon a házát, a Határ uton. Az jo hely, nem?Kép Ha el tudnánk adni a házunkat, és lealkudni az övéket, oda tudnánk költözni, dejo lenneKépKép

Bea,
lányod hány éves, hogy ilyen okosságokat mond már?Kép
Mi sem idöben kaptuk meg az oltást, már 16 hos Bálint. Én homeos kivezetöszert adtam neki, remélem használt. Most éjjel volt egy kis höemelkedése meg orrfolyása, jo lenne, ha ennyivel megusznánk...

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok,

Fibi,
találtam mégegy ingatlanos nőcit Diósdon, elég sok házat hirdet, felrakom a telefonszámait:
06-23-370-059; mobil: 06205-156-766, Molnárné Kovács Mária
A határ utat nem tudom melyik, de szurkolok hogy összejöjjön amit szeretnétek!

Beám,
szobatisztasággal egész jól állunk, napközben szinte 100%-os. Éjszakára még kap pelust, pisil is bele rendesen. Viszont szegény Ilang szerdán betaknyosodott, tegnapra már a füle is fájt. Ma délelött elmentünk fül-orr-gégészetre, kiderült, hogy középfülgyuszija van :cry: :cry: :cry: Láza is van már, most is éppen alszik. Olyan rossz ilyen betegnek látni. :cry:

Chrissy,
te merre vagy? Veletek minden rendben?

Megyek dolog van!

Pussz Tündér

Ui: egész jó ez az új arculat, tiszta ugyanolyan mint az izgi.hu fóruma :wink:
tündér
 
 


Viszont azt is észrevettem, hogy kevesebb az eddig elküldött üzenetek száma....

Tényleg ki mit tervez gyermeknapra?

Chrissy,
Oviról van már hír? felvették Noncsit?

Fibi,
kisfiad nem lett beteg az oltástól?

Na tényleg befejezem remélem nem felejtettem el semmit :oops:

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Ezt 2 napja próbálom elküldeni, hátha most sikerül...


-------------------------------------------------------
Helló!

Vagyok, vagyok, de már komolyan, mentségeket sem akarom írni, mert úgy szégyenlem magam, hogy nem irogatok. Mindig olvasom, kivel mi a helyzet, de lusta vagyok írni. Meg az az igazság, csinálgatom az államvizsgára a przentációmat, úgyhogy mindig megideologizálom magamnak, hogy először azzal végeznem kell, majd csak utána irogatok a fórumra. Aztán persze az egész nagyon lassan halad és komolyan, már nagyon belefáradtam! :(

Tündér, a vizsgádhoz gratula! :)
Államvizsga június végefelé lesz, most még nem tanulok rá,mert úgyis elfelejteném. Megyünk nyaralni, oda vinni fogom magammal az egyik könyvemet, esténként sztem lesz időm a sulival foglalkozni, mert ugye ott nincsen net. :)

A doki által javasolt vérvételt nem csináltatom meg. Szabolcs (házidokink) is mondta, felesleges, szte se hormonbajom se cukrom sincsen és már én is lenyugodtam ezen a téren, nem vagyok hajlandó "betegnek" képzelni magam, egyszerűen elfogadom azt, hogy ezermillió más oka is lehetett, hogy most éppen nem lettem terhes. Az, hogy hosszúak a ciklusaim, na bumm, más is együtt él ezzel. Egy hónap próbálkozás után nem fogok a kardombadőlni. :)

Fibi, és tetszik az a ház, amire most van esély, hogy megveszitek? Fel kéne újítani esetleg, vagy pont olyan, amilyet szeretnétek?

Bea, sztem sem nézel ki 30valamennyinek! Szerencsés alkat vagy :)
Nem tudom, hogy mikor van a szülinapod, ha esetleg mi pont akkor nem lennénk itthon, akkor előre is BOLDOG SZÜLINAPOT! :) Milyen tortád lesz? :O

Fibi, milyen "kivezetőszer"???

Noncsi sincsen most egészségileg a toppon, orrfolyás, köhécselés, nagyon nem örülök nek. :(

Na, most még legalább két sort írok a prezentációmba! :O

puszi:Ch.


---------------------------------

Más: jó, hogy végre fejlesztették a Babanetet, nagyon tetszik! :)

Tündér, gyógypuszik mennek Ilangnak! Szegényke. :(
Oviról még nincs hír, május végén, június elején lesz infó róla. Nálatok?

Gyereknap: mi sztem vagy a MillenárisParkba megyünk, vagy egy másik helyre, de nem jut most eszembe a neve, tiszta ciki... a Lágymányosi-hídnál van és nagyon jó programokat szerveznek oda.

Most rohanok pakolni, ezer dolgom van még és persze nem fejeztem be azt a nyamvadt prezentációmat sem még mindig. :(

puszi
chrissy
 
 


Sziasztok!

Fibi,
nekem van egy 11 éves Andikám meg egy 1,5 éves katám ami a lányos sort illeti Tamás meg 13.

Gyereknap nem tudjuk még mit tervezünk. barátaink hívtak hozzájuk egy elmaradt ballagási ebéd pótlására oda megyünk tutti aztán meg egy fagyizás és kész. Tamás egyébként is osztálykirándul úgyhogy nem is lesz ki a csapat.
Ha van ötletünk akkor azt megvalósítjuk (ha bírjuk anyagilag) gyereknaptól függetlenül is.
De nem hinném hogy a nagyok szó nélkül hagyják hogy elmúljon:)

Andi állandóan öltözködne, Tamás meg a szobáját szeretné Eldorádós( indonéz) cuccokkal berendezni szóval mindenkinek tudunk mit venni:)

Katus is ruházkodás előtt áll mert rá kellett jönnünk hogy csak kicsinek látszik de nem az. Egy kis tömött manócska pocakkal:) Előjöttek a nyári cuccok és sajna fele se jó rá és hol van még a nyárvége. De jó kis turik vannak Szegedében úgyhogy megoldunk mindent gyorsan:)

Persze hogy élmény is legyen lehet hogy egy állatparki séta is belefér a napunkba

Amúgy készülünk a pesti múzeumi éjjszakára tavaj lemaradtunk remélem idén nem a keresztelővel (keresztszülők leszünk)lesz egyidőben mert nagyon jó bulinak tűnik:)

Képzeljétek terasz építésben vagyunk tetőt teszünk rá. Nemsokára készen van úgyhogy majd teszek fel képeket róla
megyek picit pihizem
Bea
20180827120929
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagy a pangás, sok a dolog. :?

Bea,
kapjuk akkor azokat a fotókat? Mondjuk, ez az újfajta képfeltöltés nekem már az izgi.hu-n sem sikerült...
Mail-edet megkaptam majd válaszolok.
Beám a keresztelő időpontja nem módosítható, csak általam :wink: :wink: :wink: 8)

Chrissy,
jól teszed, hogy nem mész Dunának a babás dologtól. Ha tudnád nekem miket mondtak különféle dokik, mikor a gyerekprojekt előtt álltunk :roll: Lehet, hogy sehol sem tartanánk Ilangocska meg még mindig a felhőn várakozna... :lol: Igazából a szervezeted is mással van most elfoglalva, ott az államvizsga, Noncsi, kutya, jön a nyaralás, betegségek, szal most ezer másra figyelsz, nem igazán erre koncentrálsz, mégha tudatosan nem is így gondolod.
Ilang jobban van, holnap megyünk vissza a dokihoz, előre borzongok, mert hétfőn is cirka 2 órát kellett várni mire sorrakerültünk. MIndegy ezt megtapasztalva viszünk könyvet, hidegélelmet... :shock:
Ovi: még nálunk sincs hír, hogy felvették-e, de egy ismerősöm mondta, hogy Érden állítólag van egy ovi, ahova felveszik azokat a gyerekeket is akik nem fértek be sehova. Remélem azért nem kell eddig elmenni. Bár azt mondják tök jó, nem amolyan gyűjtőhely ahogy én gondoltam. Kicsit olyan furcsa, de csak dícsérték, szóval nem lehet rossz. Mindegy a lényeg, hogy van opció ha úgy alakul.

Fibi,
mi van veletek? Nagyon eltüntél :( Fel tudtad hívni azt az ingatlanost? Vagy sikerült családon belül megoldani?
Kisfiad hogy van? Képzeld tegnap mentem a 7-esen és ott mentem el a diósdligeti körforgalomnál és láttam, hogy tényleg van golfpálya :oops: Hogy ezt, hogy nem vettem eddig észre? 8)

Ma tiszta zizzi vagyok, meg is jöttek nálam az ünnepek, az idő is tré, úgyhogy elvonulok ne rontsam itt a levegőt.
A jövőhéten pénteken megyünk Rabra, már nagyon várom, mert ránk fér. Tegnap megkötöttük a biztosítást, még kell venni ezt-azt, de szinte csak indulni kell! :)

Írjatok Csajok!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza Horvátországból, majd mesélek, csak most még ezer dolgom van... sztem jövő hét elején fogok írni élménybeszámolót is. Most megyek aludni. :)

sziasztok:Ch.
chrissy
 
 


Hahó,

Chrissy,
nem is írtad, hogy mentek Horváto-ba... :( Vagy titok volt?
Nincs is nagyon kedvem írogatni, mert senki nem írogat még ritkán se...

Mi voltunk ma a Müvészetek Palotájába, Ilang végighisztizte majdnem az egészet, szakadt az eső, tömeg volt, úgyhogy jól elfáradtunk. Most alszik.
Megyek én is pihizek.
Kocsim nincs, behalt csütörtökön a Bimbó úton, mindegy hosszú sztory nem részletezem, lényeg fél napot dekkoltunk a gyerekkel a kocsiban, mire hazavontatott a szerelő, Ilangot gyalog vittem fel a hátamon a kórházba kontrollra.
Na mindegy elmúlt, (kocsim mondjuk azóta sincs) a gyerek meggyógyult és ez a lényeg.

Na megyek,
pussz mindenkinek,

Tündér
tündér
 
 


Helló!

Tündér, ne hari, de nem akartam megírni ide a netre publikusan (esetleges rosszakarók miatt), ugye megérted?
(Egyébként írtam még a múltkor, hogy megyünk Murter-szigetre május végén, csak a konkrét dátumot "felejtettem le".)

Mi is voltunk tegnap a Műv.Palotájánál! Mi délután mentünk, mire odaértünk, már nem esett az eső szerencsére. Elszórakoztunk két órát, aztán jöttünk haza (már pakoltak is el). Noncsi szerencsére élvezte, szerzett egy lufit, kaptunk sok túró-rudit, meg Dörmögő Dömötör újságot. :)
Hogyhogy Ilangnak nem jött be a tegnapi nap?

Pont a Bimbó úton ment tönkre az autód? :( Sikerült még félreállnod normálisan? Gazsi nem tudott jönni nektek segíteni? Sérv kontrollon voltatok? Az autód akkor most teljesen tönkrement? :(

Ja, azért pár szóban a nyaralásról:

Murter-sziget maga nagyon csodálatos. Odafele 9 óra volt az út, teljesen kész voltam már a végére. Nagyon sokszor kellett megállni Noncsi miatt, vhogy nagyon nem bírta az utat. Amikor megérkeztünk, mondta is, hogy "én nem szállok ki, nem megyek be" - mondom, frankó, jól indul a horvát nyaralásunk. A szállás is nagyon szuper volt, szép, igényes, szóval ez oké is volt. Ami a bibi volt és nem tetszett: egy szerencsétlen játszótér sem volt a szigeten, semmi olyan dolog, ami egy 3 éves gyereket lekötött volna. A tengerparton ideig-óráig elvolt, de ez sem volt azért minden esetben zökkenőmentes. Reggel már ½ 7-kor kelt, képzelhetitek, milyen állapotban voltunk már Balázzsal a második ilyen nap után. Én nem tudom, hogy van ennyi energiája Noncsinak! De persze örülök neki. Napközben nem aludt, este pedig csak jóval 9 után, 10 körül tudtuk ágybadugni, úgyhogy mi kb. még vagy 10 percet sem tudtunk beszélgetni a teraszon egymással, dőltünk mi is be az ágyba és másnap kezdődött minden előlről. Napközben egyszerűen nem tudtunk neki élvezhető programokat csinálni, ezáltal már a második nap tökre nyűgös lett, hiszti hegyek, úgyhogy mi sem élveztük az egészet. A tenger nagyon csodás volt, egy öbölben fürödtünk ahol nagyon meleg volt a víz, el sem hittem, amikor beledugtam a lábujjamat Sajna a végére az idő elromlott, úgyhogy egy délelőtti séta alkalmával megbeszéltük, hogy hazamegyünk. Szépen visszasétáltunk az appartmannhoz, összepakoltunk és hazadöngettünk. 500 km-en keresztül folyamatosan szakadt az eső!!!! 2x szálltunk ki a hazafelé vezető úton, így legalább 7 és fél óra alatt megérkeztünk Tárnokra. Huh…Konklúzió: csak olyan helyre megyünk legközelebb, ami ezerszázalékra "gyerekbarát” üdülőhely. Hiába szép, meg stb. Ez van. J

Ami viszont nagyon nem tetszett és ki is akadtam rendesen, hogy ezen a déli részen a vendégszeretet egyenlő a nagy nullával. Mindenki fapofával járt-kelt, teljesen illúzióromboló volt. Arról már nem is szólva, hogy amikor Letenyénél átléptük a határt, az üdvözöljük Horvátországban 3-4 idegen nyelven ki volt írva, magyarul meg NEM! Visszafelé dettó, még franciául is képesek voltak odabiggyeszteni, hogy „Au revoir!”, magyarul meg egy árva betű sem volt sehol sem. Sztem ez elég csúnya dolog. No, hát ez van...

És annyira semmilyen hangulatom van, hogy csak na! :(

pusza nektek!
Ch.
chrissy
 
 


Tündér,
aranyos vagy keresel minket :) Bocsánat, hogy csak ugy eltüntem, de szüleimnél voltunk egy hétig, mert párom külföldre utazott. Baján meg nincs net. Aztán a hétvégét meg Berekfürdön töltöttük, muszáj volt kicsit feltöltödnünk :)
Köszi az ingatlanos számát, azt hiszem ö mutatta meg azt a két ikerházat, amiröl meséltem már :)
Bálint mult héten belázasodott, és hasmenéses virust kapott el, nem tudom, hogy köze van e az oltáshoz... már jobban van, de még mindig nagyon gyakran telenyomja a pelust.

Chrissy,
igen, fel kellene ujitani kicsit, de alapbol rendben van a ház. Tetszene nagyon a képek alapján :) Elmenni nem akarunk megnézni, mert ha beleszeretünk, és közben elviszik az orrunk elöl, az nagyon rossz lenne. És hát a mi házunkra azota sem jött uj vevöjelölt :(

KépKép
fibi
 
 


Chrissy,
a kivezetöszer az egy oltás utáni homeopátiás készitmény. MMR-re is beszereztük, állitolag csökkenti a mellékhatásokat.

KépKép
fibi
 
 


Chrissy,
irigyellek a nyaralásodért, azért jo lehetett :) babatéma - igazad van, csak nyugi kell, és ugyis összejön nemsokára :) Mi is hamarosan kezdjük talán a kisteso projektet, huu :D

Tündér,
már akartam irni, hogy Ilang milyen szép név :) Nekünk nehéz a névválasztás, mert a vezetéknév Zöld :roll: Most jelenleg a Szonja és Zsófia nevek a favoritok :lol:

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Hm, úgy néz ki, a mostani ciklusom is kudarcba fulladt... nem is hittem volna még két éve, hogy ennyire csalódott leszek és így szeretnék majd egy kistesót Noncsinak. Fura az élet... na jó, nem nyekegek itt tovább, csak azért magam alatt vagyok. Június elején lejár a GYES, kiveszem a felhalmozódott szabijaimat, aztán augusztustól meg jöhet a szárazkenyér-korszak. :| Nyakunkon a szocpol is, teljesen kilátástalannak látom jelenleg a helyzetemet. Hova vesznek úgy fel, hogy kisgyerekes anyuka vagyok + gyerek ovódai beszoktatása jön, aztán ugye próbálkozunk a kistesóval? Bocs, hogy rátokzúdítottam, de tényleg beledepiztem egy kicsit a dologba.
Én kb. egy hónapja álmomban egy kislánynévvel álmodtam, egyhuzamban a Hanga név zakatolt a fülemben. Azt hittem, jelenteni fog vmit, valakit, de nagyon úgy néz ki, kósza álom volt csak. Brühühü... :(

Fibi, köszi szépen az infót a homeaopátiás szerrel kapcsolatban. :) Néha én is szoktam használni, de ezt még nem ismertem. Egyébként az MMR nekünk is betett, bekruppolt Noncsi, csúnya vírusfertőzés volt. Érdekes ez az oltás, a gyerekek nagyobb része vhogy mindig beteg lesz egy-két hétre rá... :x
Szép neveket választottatok! Én is sokáig szemeztem a Zsófiával, a Hanga előtt az volt a kedvencem. De vhogy annyira megérintett az álmom, hogy nekem egyértelmű már, hogy ha kislányom lesz megint, Hangának fogják hívni. :wink:

Na, kipanaszkodtam magam, bocsi érte!

Megyek, beteszek egy mosást, rendet is rakok, mert szalad a lakás.

puszi mindenkinek és írjatok vmi energy-dús üzit, hogy feldobódjak! :)

Ch.
chrissy
 
 


Chrissy,
sztem pont a depid és a nagyon akarás miatt nem jön össze a kisteso. Én amikor Bálintot nagyon akartam, hogy jöjjön, akkor nem jött egy ideig. Aztán megnyugodtam, elengedtem, hogy ö döntsön, és akkor azonnal megérkezett :) Bocs, hogy nincs jobb ötletem, meg nem akartam beledumálni, okoskodni, csak ez jutott erröl eszembe. :wink:
Ha meg ugy döntesz, hogy visszamennél dolgozni, nem kell tudniuk a babas terveitekröl. Szerintem. És ha otthon maradsz, táppénzre mennél?

KépKép
fibi
 
 


Fibi, persze, tudom, hogy ez így van, csak én eléggé lelkizős típus vagyok, tényleg szinte mindenen tudom magamat rágni, szóval nem egy könnyű eset vagyok, az tény. :?
Meg szeretem, ha vmit eltervezek, akkor az meg is valósul, szinte rögtön. No, hát nem igazán így történik most és nem tudok mit kezdeni ezzel az új helyzettel. :oops:

Táppénzre max. 3 hónapra lehet csak mennem így, a GYES után, passzív jogon - mármint, hogy nem vagyok terhes. Meg nem tudom, mit szólna a munkáltatóm, ha ezt benyögném nekik, tudják, hogy babát szeretnénk. Szóval bonyolult...
chrissy
 
 


Chrissy,
ismerös, amit irsz, én is lelkizös vagyok, és én is szeretem, ha szinte azonnal megvalosul, amit szeretnék :lol: Ezért mertem irni, hogy nálam az vált be, hogy lenyugodtam, elfogadtam a jelenlegi helyzetet, kicsit probáltam másra figyelni. Mert ha görcsölünk azon, amit akarunk, akkor csakazértsem szokott megtörténni :( :)

3 honap táppénz, az biztos elég lenne, hogy megérkezzen Hanga :wink: :D

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok,

Fibi,
jó, hogy jelentkeztél! A kisfiad meggyógyult már? Ilang is szerencsére meggyógult már a középfülgyulladásból, azért kihagytam volna. Írd meg ha van a házügyben publikus fejlemény! :)

Chrissy,
persze megértem én, hogy nem akartad nagydobra verni az utazást. Noncsit felvették az oviba végül?
Tesóka projekt: nem küldött el a dokid hormonvizsgálatra? Abból sokmindent meg lehet tudni. A mensziddel minden okés volt az elmúlt időszakban? Ennek még én is előtte állok. Nekem mondjuk vannak gondjaim, de ezt még az ősz előtt orvosolni fogjuk. (remélem) Fel a fejjel! Azért jó lehetett ez a pár nap utazás! Rab szigeten amúgy van játszótér, tavaly ott is sokat játszott Ilang. Még most kérdéses, hogy elmegyünk-e, mert eléggé szar idő van ott is, nem biztos, hogy érdemes lesz lemenni. Majd még elválik.

Bea?

Megyek teregetni.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hello, lányok!

Csak pár sor, mert rohanok etetni a macsekokat + Zsani kutyát, aztán kezdődik a Barik közt. :)

Nagyon halkan és óvatosan, de talán még nem oda Buda! :wink: Egyelőre csak drukkokat kérek, egy-két napon belül már tudok konkrétumokat is mondani. Remélem. :wink:

Tündér, de igen, küldött a doki hormonvizsgálatra, azt még nem csináltattam meg. Szülés után érdekes, hogy az egykori 28-29 napos ciklusaim 30 felettiek lettek jóval, kb. 34 napos átlagban.

Rabra mikor mennétek? (úgy nagyjából). Azért az tök jó, hogy ott van játszótér. Tény, hogy hiányzott Noncsinak a gyerektársaság... Társasággal mennétek?

Oviról még mindig nem tudok semmit sem. Nálatok van vmi hír? Mert Szabolcs felesége pont ma írta meg, hogy már kint van a névsor az oviban (vagy vmi ilyesmi, de megvan, hogy kit vettek fel).

Fibi, igen, igazad van, tényleg, amikor már az ember beletörődik a dolgokba, akkor vhogy nagyobb esély van mégis a jóra. Fura...
Most akkor hogy is álltok a házzal?

Hú, megyek, Noncsi visít a fürdőkádban, Balázs fürdet...

pusza:Ch.
chrissy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: