Új privát üzeneted érkezett!

Nati,

Nagyon ügyi vagy, megy ez neked :lol: :lol:

Nem is kell a jeleket figyelni, jönni fognak hamarosan meglásd.

4D-re aug 27-én megyek, majd átírod nekem????Köszi.

Kata,

Én várom sms-ben a híreket, nagyon izgulok miattad, de bizti minden ok lesz. Képet kérjél ám mindenképpen.
Este meg gyere és részletesebben írd meg mi volt a dokinál.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!

Jó újra benneteket olvasni, nagyon de nagyon hiányoztatok (én is függő vagyok, reggel óta netezek, férjem tiszta hülyének néz). El se tudom mondani hogy milyen jól esett amikor felhivtam Vikiékét és ugy örült nekem mint egy gyermek a kisvasutnak karácsonykor.
Jó sokat irtatok, vagy egy óráig tartott mig elolvastam, de nem baj ám, csak igy tovább.
Tegnap este értünk haza nászútról, csodálatos volt, nagyon romantikus, naplemente meg a többiek, majd rakok fel képet is.
A lagzi nagyon jól sikerült, megusztuk az esőt is. Pont a levest ettük amikor elkezdett esni. Eddig mindenki azt mondta hogy nagyon jó volt, remélem ezt nem csak nekünk mondják hanem tényleg jól érezték magukat. Minden olyan volt ahogy kellet lennie, nem akartuk hogy túl szervezett legyen, ahogy jött ugy lett. Nagyon szép és romantikus lett. Sajnos az egyik vendégünk rosszúl lett (nem a kaja miatt ), de már jobban van szerncsére. Hát annyi minden volt, a lényeg hogy reggel 7-kor feküdtünk le Gáborommal, és mi nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű ajándékot kaptunk Vikiékéktől meg a másik barátnőméktől. Egy diavatitést kiskori és mostani képekkel. Itt is köszönyjük szépen.
Jól zenélt a beugró zenészünk is, jó volt a kaja, a pia, a sütik (mindet elcsomagoltuk pedig több mint 800 szelet volt). Nagyon szép volt a beszéd (szertartás) amit egy kedves ismerős tartott (pedig ettől féltem), majdnem sirtam a végén, anyósom és sogórnőm sirt is :)
Szóval a lényeg: bármikor végigcsinálnám újból az egészet, szervezéstől a pincérekkel való ivásig (ez volt a végén :), ekkor már csak ketten meg a felszolgálók voltunk). Képeket csak késöbb tudok felrakni, de igérem fogok, és iwiw-en is lesz pár, nyugodtan nézzétek meg. Most ezt elküldöm mert félek hogy elvész
folyt.köv......

madiani
 
 


folyt.köv.:

még jó hogy elküldtem, megszakadt valamiért a bnet :evil:

üdv köztünk Chrissyy :D dehogy baj ha csatlakozól, nagyon örülünk :) már nem 7-en vagyunk mint a gonoszok, na meg amúgy is a 8 a kedvenc számom, lassan szülsz, irj magadról a babádról

Nati, nagyon ügyi vagy, amikor olvastam hogy megszenvedsz a táblival rögtön akartam irni hogy segitek, de aztán ahogy olvastam láttam hogy nagyon ügyi voltál. Még 2 hétig rád biznám, mert bár a nászútról haza értünk, de jövőhéten megyünk Erdélybe. Nagyon köszi a segítséged. :)

Judy, nagyon szép a babócitok, gratula :)

Kata, drukkolok ezerrel, de ugyis minden ok-s lesz, várom a hireket. :wink:

Vicuska, sztem nincs semmi baj a hőddel, ne stresszelj, nyugika van. Tudom könnyű ezt mondani, de probáljatok apával kicsit visszavenni, vigyázzatok a kapcsolatotokra, mert az nagyon fontos most is és a gyermekek felneveléséhez is. Dobj el mindent és csak szeressétek egymást ha úgy stresszmentesebb (sokaknak ez vált be).

Szilvi, nagyon drukkolok neked, várom a hireket.

Ne haragudjatok ha nem mindenre reagáltam, de kicsit sok volt egyszerre az infó. Most ezt elküldöm aztánk kaptok egykét izelítő képet, pár hét múlva lesznek profi képek is. pussz

madiani
 
 

 
 


Kép
mi, lesznek még sokkal jobb képek is, de most csak ezeket tudtam szerválni :D

Kép

örömszülőkkel

madiani
 
 



Ani,

Örülök, hogy ujra köztünk vagy, és hogy nagyon jól sikerült a lagzi.
És ahogy hallottam még a gólyák is röpködtek felettetek.

Nagyon szép voltál, várjuk a többi képet is.

És ahogy a görbédet elnézem az is nagyon ígéretes, a gólyák nem hiába köröztek felettetek.

Köszi a gratulációkat a babómhoz, remélem most már nemsokára érezni is fogom.

Amugy Kata küldött egy sms-t, hogy minden ok, szépen fejlődik a babóca, este jön és részletesen elmond mindent, meg képet is tesz fel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép

Zugspitze (2962m), Német o. legmagasabb pontja

Kép

Én is fenn voltam ám :)

Kép

Zugspitze-s képen látattok egy tavat, na ugyanaz csak közelről

madiani
 
 


Judy, köszönöm szépen.

Örülök hogy Katával minden oksi, várom a képet.

Most megyek pussz nektek

madiani
 
 


Szia Ani!!!
Már nagyon hiányoztál, de látom, jól érezted magad, még így "függősen" is!!! A képek csodálatosak és ti is gyönyörűek voltatok!!! Hát, igen, az ember szívesen menne férjhez minden évben :lol:
De most már nem lehet, most más élmények várnak ránk :wink: Jönnek majd a babák!!!! :lol: Azért az ígérd meg, hogy ha ezután a csodálatos görbe (volt már ennyire szép???) után ++++-at tesztelsz, akkor üzensz nekünk valahogy!!! Mikor fogsz tesztelni, mit írjak be?

Szivliék jól érzik magukat, most mennek majd a Kékestetőre. Vérezget :twisted: , de nem fáj a pocija... Puszil mindenkit!!!

Vicuska!!! Merre vagy????

Lassan profi leszek, szóljatok csak, mit módosítsak a táblában :wink:
S valóban már 8-an vagyunk, 3 kismama, Vikike, aki még babázik, mielőtt újabb terhességre adná a fejét és 4 próbálkozó... Lányok, hamarosan át kell billentenünk az súlyt a kismamák oldalára :wink: Húzzunk bele!!!!

Sajnos a friss táblicsku a cégnél van, én meg már itthon, így minden fejből ment... ha visszajönnek a tickerrek, javítom. Viszont látjátok, hogy aug 22-től extra drukk megy mindenkinek? No és a 27??!!!. Hát ott aztán lesz action :wink:

Kép
Vendég
 


Lányok, nem menekültök, visszanéztem, amit tudtam javítottam, és teszek fel pár képet a mi kis gazfickónkról, Mazsiról :lol:


Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem.
26 éves leszek szeptemberben, tavaly júliusban volt az esküvőnk, a Tolnai utcában lakunk, már itthon vagyok táppénzen bő egy hónapja, amúgy a Köfémben dolgoztam meosként.

A hangulatot nem akarom elrontani, de ez is hozzánk tartozik. Sajnos nem jó hír, de leírom röviden tömören. Tavaly november 20-án a 39.héten halva kellett megszülnünk a kisfiúnkat.

A mostani baby kisfiú lesz, eddig minden oké, sokat mozog és jó nagyokat tud rúgni.

Nem tudom mit írjak még!

Inkább kérdezzetek, aztán válaszolok!!!
Vendég
 


Nati!

Korom: 25 (09.23-án 26)
Ciklus: 28
Utolsó mensi: 2007.01.22.
Segéda: Elevit, ferro Folgamma(vas), Magnézium, Aspirin Protect
Gyermek: halva született nov.20-án
Szülés ideje: 2007.10.29.
Orvosom: Dr. Schwarczinger Zsolt

Ha kell még vmi, írj!
Vendég
 


Szép estét!!!

Ani :lol:

üdv újra köztünk,hiányoztál ám! :D
Gyönyörűek a képek,szép helyen voltatok,az esküvői képeken meg szuperül néztek ki :P :P
Erdélyben is remélem jól érzitek majd magatokat s egymást..... :oops: :wink:
ott fogsz tesztelni?mennyi időre mentek?és hova?????
a gólyák meg tényleg nem mindenki lagzija fölött repdesnek 8) :lol:

Nati

szép a táblicska :lol:
én már nem eszek semmit-csak ha épp eszembe jut:e-vit,folsav,nagyritkán méhpempő+multi maca

ma felhívtak a gólyafészekből-dd group:jövő szerdán 1/4 2-re kell mennem konzira :shock: :D azaz aug.29.
vinnem kell minden eddigi papíromat,hát lesz egy stóc :oops: 8) :roll:

persze ha addig tesztelek és 2csíkos lesz,már nem a hsg-ről fogunk beszélgetni :wink: :D

Kata,Szilvi!!!

jelentkezzetek!
Vendég
 


Chrissy

most olvaslak csak :shock:
hát előző bébodet nagyon sajnálom,tudják az okát,mi történt vele?
kétszer ilyen tragédia nem történhet!!!
most tuti minden rendben lesz!!! :lol: :lol:

az én első fehérvári dokim is Schwarczinger volt :roll: még a méhen kívüli történetem idején :?

Nati

aranyos Mazsika 8)
nekem 4 ebem van+1 macsek+halak :P
Vendég
 


ha én ittvagyok,soha nincs itt senki
nem ér!!!!

uram elment Neoton koncertre BBoglárra :evil:
Vendég
 


Sziasztok,
Chrissyy, olvastam a történetedet a másik topicban. Szőrnyűűűű, nagyon sajnálom, borzalmas lehtett. De másodjára tényleg minden rendben lesz, mi drukkolunk nagyon!!!!! A táblicskut töltöm!!

Vicuska, ez igen!!! :lol: Nagyon ügyes vagy, így kell ezt csinálni!!!

Kata, gyere, várunk nagyon a képekkel együtt!!!!!

Szilvi nyaral, nem is tudom mikor jön vissza, de néha ír sms-t én meg minden infót megosztok veleltek :lol:

Mi holnap megyünk a Tisza tóra pihizni, evezünk egyet remélehtőleg. Ha pedig rossz lesz az idő megnézzük Miskolctapolcát. Ott még sose voltunk. Lányok, szerintetek a 17. napon, ha mondjuk terhes vagyok, csücsülhetek a meleg vízben???? Azt tudom, hogy terhesen nem szabad, de ilyenkor?? Most jön a beágyazódás, mit gondoltok???

Chrissyy, nézd meg légyszi a táblicskut, s szólj, hogy jó-e (próbákozás kezdete, illetve drukkok??? Mikor mész vmilyen vizsgálatra?)

Vicuska, aug 29. nem a jövő héten van, hanem két hét múlva. Mikor mész konzira????

Kép
Vendég
 


Vicuska, én itt vagyok :lol:
Te miért nem mentél???
Vendég
 


Nati!

Igazából nem is nagyon próbálkoztunk, megint elsőre sikerült. 27-én megyek táppénzes papírért, akkor lesz uh is, utána 31-én védőnő-cukor mérés, majd szept 11-én magánrendelés.
Tavaly is elsőre sikerült! Azért nem írtam próbálkozást!
Vendég
 


Nati

nagyon szemfüles vagy!!!!aug.22-én,jövő szerdán megyek konzira

mert a hócipőm tele van a Neotonnal,minden 2.héten koncert van vhol,és én annyira nem csípem,a párom él-hal érte,mint egy tinédzser :shock: :lol:
Vendég
 


Nati!

Ja és megyek majd vérvételre is, ahol teljes vérkép, vizelet, vércsoport, ellenanyagot néznek.
Amúgy hol olvastad a történetünket?
Vendég
 


Chrissyy, üdv az aug 27-i drukkosok között :lol:

Hűű, lányok sűrű lesz a jövő hetünk és a 27-e :lol: :lol:

Vicuska, Neoton egy újabb konfliktusforrás köztetek???

Mi a véleményetek a beágyazódés és a meleg víz között??? Segítsetek, légyszi!!!!

Igérem, ma már több táblicskut nem rakok fel, látszik, hogy nagyon belejöttem :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok,


Chrissy, nagyon sajnálom az előző terehsséged alakulását. Most biztosan minden rendben lesz!!!!!!

Vicuska, kíváncsi leszek, mit mondanak jövő szerdán! :roll:

Nati, pihizzetek jól! 8) Én csak annyit mondhatok a meleg vízzel kapcsolatban, hogy én a 8-10 dpo-n voltam meleg vízű fürdőben, és a drágánk itt úszkál a pocimban! Elvileg a 36 foknál melegebb vizet nem ajánlják szerintem, mert ha belegondolsz,a testünk is legalább 36 fokos. Úgyhogy annál melegebbe ne csücsülj szerintem!! (de ez csak az én véleményem!)

Ani, örülök, hogy minden úgy történt, ahogyan a nagykönyvben meg van írva!! :wink:
Erdélyben is jó pihit! Ez ám a jó, rápihizni a babaprojektre! :lol:

Judy, teszel fel pociképet? :roll: Szerintem te már jó korán fogod érezni a babót! A 3. gyerkőcnél ez már rutin, nem?? :wink:

Apa most ügyeskedik, beszkenneli a képeket, úgyhogy mindjárt felteszem őket.

Megint integetett a drágánk (apa szerint- neki :lol: :wink: ), izgett-mogott, nagyon jó volt látni!! A fejátmérője (már :wink: ) 24 mm, a nyaki redő (ami akkor gáz a Down ór miatt, ha 3 mm felett van) 1,02 mm. Mindene megfelelő, úgyhogy nagyon boldogok vagyunk! :wink:

Na, ha megvannak a képek, felteszem őket. NA, apa lejött, küldi át nekem emilben, már teszem is fel:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Chrissy küldtem privit!

És egy jó hír. Apa unokanővre ma szült, 3800 g és 60 cm, egészséges fiúcskának adott életet. Ő a 3. gyerkőcük, minden simán ment :lol: Judy, kövesd ezt a példát :wink:

Jó éjt lányok!

Kata, hol vagy??? UH kép??
Vendég
 


Kata, hát ez tündéri!!!! Mennyire édes kis csücsörinek tűnő szája van!! GYÖNYÖRŰŰŰŰŰ!!!!!!!!

Köszi a melegvizes tanácsot, hát úgy tűnik, akaratlanul is, de ebben is utánozni foglak :lol:

Jó éjt!!!
Vendég
 


Ha valaki nem tudná "kiolvasni", mit lát, segítek: az első képen a drágánk feje jobb ldalt (a másikon is :lol: ) , aztán a kis teste, a cicije felett a pici folt az egyik keze, aztán egy nagy pocak, majd valahogy a lábai (egy pár lábujjacskája látható! :wink: )

A másik képenközelebbről van a buksija, lehet látni a nóziját, meg az éppen csókra álló száját!! :lol:

Ja, és amikor uh-zott a doki, kitátotta a száját, vissza is játszotta BB, mondta, hogy tök érdekes, még ilyen pici, és nyitogatja a száját! Hát egész nap vigyorogtunk, úgy örültünk! Tényleg nagyon jó volt látni!

És csajok, talán tegnap voltatok letargikus hangulatban páran: NE LEGYETEK!! Mindenkinek lesz itt babája. Itt vagyok én az élő példa. Majdnem három évig csak egy vetélés, és egyszer csak, amikor már ott tartottam, hogy kész, ez a sorsom, nem lesz így babánk, csak inszemmel, vagy lombikkal, egyszercsak bejelentkezett!! :lol:

És most megint az jut eszembe: hétfőn elmentem aával vérvételre, jött egy kb 8 hónapos terhes hajléktalannak kinéző rihonya, merthogy nőnek nem nevezném.... Szóval ott mondtam apának: na, ez aztán nem gondolkodott azon, hogy mikor van pé-je, ez csak büdösen, koszosan megizéltatta magát, aztán szerencsétlenségére megesett, ahogy apa mondaná... Mi meg hónapokon, éveken keresztül kitesszük magunkat annak, hogy bár a szexuális életünk rámehet, mégis képesek vagyunk időzítetten szeretni egymást, figyelve különösen AZOKRA a lehetséges napokra... Szóval minden sikertelen hónap után ki nyíltan, ki magában sírunk, hogy nekünk miért nem.... Pedig már mindenki terhes, akikkel találkozunk... és ez így megy, amíg egyszer csak azon kapod magad, hogy már akkor is sírsz, ha csak meglátsz egy szép kisbabát, vagy egy filmet nézel, amiben éppen babát hoznak a világra. Szóval ezt én is mind megéltem, de megérte: most bennem dobog a szíve az életünk értelmének, és már el is felejtettem a kötelező akciókat (amit ha tetszik, ha nem "ma" mindenképp meg kell ejteni, mert ma van a megfelelő idő...).

Na, nem húzom tovább, a lényeg: mindig van remény... Én Rúzsa Magdinak (Máté Péter) hallgattam a Most élsz című számát, és mindig erőt adott. Nm vagyok egy hívő típus, de amikor azt hallgattam, mindig azt mondtam magamnak: hinni kell, és lesz babánk!!

Jó éjt, szép álmokat!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata

szépséges a babátok!és egészséges!kívánom,a babavárás további része is legyen ilyen örömteli!!!! :lol:
nagyon szépet írtál,elpityeregtem magam rajta :( :D

Nati

én nem ücsörögnék a helyedben meleg vízben,inkább ússzál a 25 fokosban 8) és napozgass! :D
Vendég
 


Nati!

Nem igazán kéne meleg vízben ülni. És fürödni sem, inkább csak tusolni. Tudom, hogy nehéz megállni, nekem is az. Imádok belefeküdni a kádba, de a bab érdekében bármiről lemondok, csak neki ne legyen baja.

Írtam vissza neked privit!

Lányok!
Köszönöm, hogy együtt éreztek velünk, ez sok erőt ad nekünk, de főleg nekem. Én is bízom benne, hogy mégegyszer nem fordul elő. Ennyire kegyetlen nem lehet az élet, hogy mégegy babát elvegyen tőlünk! De nem fog! Minden rendben lesz és hamarosan baázni fogunk!!!
Most ő is játszik velem, itt kepeszt a drága, de még milyeneket! IMÁDOM!!!
Teszek fel egy pocis képet, igaz ez 5 hete készült a házassági évfordulónkon. És még az a baj, hogy ennyire le kellett kicsinyíteni, belőlem nem látszik semmi.

Azt hiszem mára ennyi! Jóéjt mindenkinek! Sajnos csak este 9 után tudok jönni, mert apa éjszakás és napközben nincs bekapcsolva a gép.

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép

Chrissyy :lol:

szlép a pocakos fotótok!
babuciról nincs uh-os képed?kivi vagyok rá!


görbuszom beadta az unalmast :( :shock:


Kép
Vendég
 


Vicuska!

Sajnos nincs, csak a tavalyiról.
Az idei dvd-n van. De majd megpróbálom telefonnal lefényképezni.
Vendég
 


Sziasztok, szép jó reggelt!

Chrissyy, nagyon sajnálom az első babát. Most minden rendbe lesz :) Ha tudsz rakj fel képet róla. Nagyon szép pocid van.

Vicuska, sztem ez a hőleesés jó jel, 10 dpo, beágyazódás :D Amiatt se aggodj hogy egyenes, sok vonalzót nyelt babás görbét láttam már. :D

Kata, nagyon szép a babócitok, én is megkönnyeztem azon amit irtál. Bár én még abszolult nem vagyok elkeseredve babaproject ügyben, nagyon pozitivan állok hozzá. Dehát nekem könnyű hisz csak ez a 4. ciklusom :)

Nati, Miskolctapolca gyönyörű, nagyon szép a fürdő is, viszont én nem értek hozzá de szerintem se fürödj túl meleg vizbe, biztos ami biztos. :) Nagyon jó pihizést. Hu mikor is mentek? Lehet már nem is olvasod addig. Nagyon drága a kutyusotok. Megdögyönyözném...

Képzeljétek tegnap Vikikééknél voltunk. Levike pont tegnap állt fel, olyan gyorsan nőnek ezek a babák, most született és már betöltötte a 7 hónapot. Mondtam barátnőmnek hogy lassan megyünk (Levi) esküvőlyére is. Na mondanom se kell, még hallani se akkar ilyesmiről. Bár az ovis ballagás is bizti érvágás lesz.

pusz, elküldöm mert félek elvész

madiani
 
 


Sziasztok,

Kata,

Nagyon édi a kisbabád és szupi képek lettek.
Mikor mész védőnőhöz??? Én a jövő héten kedden, majd valamelyik nap be akarok ugrani a Nővédelmibe AFP beutalóért.
Megyünk együtt megint???? :lol:

Chrissy,

Nagyon szép a pocid, de hát ezen nem is csodálkozom, hiszen te már majdnem a 30. hetet töltöd, és minden rendben lesz. :lol: :lol:

Ani,

Még 4 nap és az esküvői gólyák meghozzák a zebrás tesztet. :lol: :lol:

Vica,

Tényleg lehet beágyazódás is a 10. dpon. Mennek a drukkok. :lol: :lol:

Mi ma elutazunk anyóshoz, meglátogatjuk a lurkókat, majd csak hétfő este jövünk haza. Mindenkinek kellemes hétvégét és tüzijátékot kívánok. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Judy, kellemes pihizést neketek a hétvégére :)

Jah majd elfelejtettem 22.-én szerdán fogok tesztelni és aznap indulunk Erdélybe, de nyugi, hozom az infokat csak de. 10 kor indulunk.

madiani
 
 


csak gyors beugr mielőtt indulunk (még apa locsol én meg bűnözök :lol: )

köszi a fürdéses javaslatokat, megfogadom őket!!!

Kata, csodás, amit írtál!! Köszönjük!!!

Vicuska, ez a beágyazódás, semmi elkeseredés!!!! Jön ott a baba!!!!

Hétfőn este vagy kedden jelentkezem, kellemes pihenést nektek!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Én is üdvözöllek kösztünk Chrissyy, nagyon sajnálom, hogy ez történt az első babátoknál, de ne IZGULJ MOST MINDEN RENDBEN LESZ!!!! Tessék csak pozitívan gondolkodni és sokat pihenni. Szoktál vele zenét hallgatni, én mikor kismama voltam föltekertem a hangerőt :D , hogy biztos hallja és Mozarttal boldogítottam. Most meg a Mese Vackorról szoktam neki lejátszani. Szép a pocis képed!

Tnati vagy Anta drágáim kijavítanátok Levit a táblában, aug.12-én volt 7hónapos. Köszke!

Kata, nagyon cuki a képeken a kis drágaságotok, szépen ki lehetett venni hogy milye hol van :D . Mit érzel mi lesz, kislány vagy kisfiú? Pihizz sokat te is, vigyázz magatokra! Pocidról tegyél majd képet te is.

Judy, jó utazást, biztos már hiányoznak a kis lurkók, én mikor egy napot távol vagyok Levitől már akkor minden bajom van, te hogy bírod? Nem tudsz majd te is uh.-os képet feltenni Kismaszatról?

Tnati, nagyon szép és cuki a kutyus biztos imádjátok akkor most egy kicsit őt babusgatod? Drukkolok, hogy 27-én pozitívat teszteljél! Ja és tényleg profi lettél a táblácskával :D .

Vicuska, ne keseredj el a hőd miatt, tudom könnyű mondani, ahogy Anita is írta voltak érdekes görbék, drukkolok neked is. Milyen Anitáék kutyusa, voltál?

Anta, nagyon szépek a képek, majd a többit is kérem, a hőd meg nagyon szép, nagyon drukkolok 22-én, ha nem tudsz írni b.netre akkor szívesen tájékoztatom a többieket ha küldesz nekem sms-t. Pusza, majd még beszélünk remélem mielött mentek Erdélybe.

Kép
vikike_
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat! Mi is próbálunk a lehető legpozitívabban hozzállni.
Azon a pocis képen 25 hetes voltam.

Kata! Aranyos a pici babád! Jó pocakosodást!

Viki! Konkrét zene nincs amit hallgatok, de mindig szól a rádió!
Vendég
 


Lányok!

Ez a mostani "méretem"! Ma csinálta őket apa! Megpróbálok még egyet feltenni.
Ez a mi szobánkba van a kiságynál. Valamelyik nap már nem bírtam, és elővettem összerakni. Kellett a lelkemnek, pedig megbeszéltük, hogy amíg meg nem szülök, addig semmit nem készítünk össze babonából.
Kép
Kép Ő a kisfiúnk, csak így tudtuk lefotózni, ennél jobban nem mutatta a kis pofiját.

Ez pedig a másik szobában van! Kép
Vendég
 


Merre vagytok?

Mindenki élvezi a hosszú hétvégét?
Vendég
 


Chrissy

szép a pocid!atyavilág,te is ilyen vékony vagy amúgy?????? :lol:

Viki

Aniék kutyija jó fej,a kertjük meg gyönyörű.mint egy botanikus kert! :D

hőm :shock:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Vikikém most (amig vissza nem jövünk Erdélyből) átadtam a táblácskát Natinak (bár ha akarja csinálhatja ő is, nagyon belejött :)) , de most nincsenek itthon viszont ha hazajött bizti javítani fogja.

Crissyy, nagyon szép vékony vagy és a pocid is tényleg gyönyörű, jóval nagyobb mint az előző képen. Nagyon ismerős vagy nekem, honnan ismerhetlek? Fenn vagyok iwiw-en ha gondolod nézz meg, hátha neked is ismerős vagyok :) elküldöm privibe hogy keress. Na persze ha te is fenn vagy (van egy-két ismerősőm aki utálja iwiw-et)

Vicuska, a GÖRBÉD EGYÉRTELMŰ ÉS SZUPI :!: :!: :!: :!: :!: Volt már ilyen magas a hőd egyáltalán? Sztem tuti babás vagy, megvolt a beágyazódási hőleesés utána meg szépen (nagyon) felment. Persze a holnapi hőd majd sokat elárul, de én optimista vagyok: Tehát babás vagy!!!!! :)

Szilviről nem tudtok semmit? Most akkor megjött neki vagy sem?

Én ha 22.-én nem egyértelmű a tesztem Vikinek küldeni fogok sms-t és akkor ő tájékoztat benneteket (köszi Vikanty).Viszont mivel Erdélybe valószínű nem fogok tudni netezni (hogy fogok egy hetet kibirni nélkületek :shock: ?), ezért mégkérem Vikit ha valami infó van feltétlen küldjön nekem sömit. Köszike előre is!

Hát amugy szerintem rendesen meg fog jönni :cry: a hőm ma eléggé leesett (mindjár rakok görbét is) és tegnap és ma is csináltam orákel (LH jós) tesztet de negatív lett. Hát e van, de majd szeptemberbe Zalakaroson összejön, ahogy a drága Levente (Viki kisfia) is.

Na befejezem, mert már tuti unjátok. Pusz

madiani
 
 



Madiani!

Írtam vissza privit! Amúgy nem tudom honnan ismerhetjük egymást! Talán ha iwiw-en megnézzük egymást, kiderül!

Amúgy tényleg ilyen sovány vagyok! Tavaly 45kg-ról indultam és 15 kg-t híztam. Most 49kg-ról indultam és a legutóbbi mérés szerint 54 kg vagyok! Eddig 5 kg, remélem nem lesz annyi, mint tavaly. Bár nem igazán vagyok hajlamos a hízásra, tavaly is 1 hónap után már minden régi ruhám rámjött.

Van még valaki, aki fent van iwiw-en? Szívesen megnéznélek benneteket!

Holnap hazautazunk anyósékhoz Tolna megyébe, aztán majd jövök ahogy tudok!
Vendég
 


Hello lányok,

Ani, a hődtől nem kell elkeseredni. Nekem, amikor megcsináltam a tesztet, utána nap is volt, hogy 36.9 volt. Mindjárt felrakom a terhesgörbémet :lol: :D :) :wink: Nem sokat lehet belőle kiolvasni, max. az uccsó napokat...

Mostani hőd??

Kép

Chrissy, én is rajt vagyok iwiwen, Ani ismerősei között L-né Kata néven megtalálsz. Ja, egyébként nekem is ismerős vagy. :roll:

Vicuska, ez nem semmi emelkedés a görbéden.... nem akarok következtetéseket levonni, de .......... Mostani hőd??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Csajok, mi lesz a talival? 29-én, szerdán?????????? :roll:
Nekem jó, bármikor.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Hoppá örülök, hogy minden rendben, nagyon cuki a kis lurkótok a képeken :D . Olyan hamar elmegy ez a pár hónap aztán végre egymásra mosolyoghattok, gyönyörű lesz a szülés :D !
Nekem is jó lenne a 29-e szerda, szívesen taliznék veletek, Katával már találkoztunk egymással, szép kismama.

Anita drágám szívesen küldöm az infókat csak szólj. A görbe még nem jelent semmit, de ha mégsincs babó akkor majd a jól bevált babaösszehozó(na ezt jól leírtam) Zalakaroson! Jövő nyáron már együtt tologatjuk a babáinkat a b.kocsikban! Kislány legyen ám, hogy Leventém tudjon udvarolni :D ! Jó utat Erdélybe és vigyázzatok magatokra, hívj ha hazaértetek. Puszi, ja, neked is jó a 29-e szerdai tali?

Chrissyy, nagyon szép kismama vagy te is, szép a pocakod! Szép a kiságy is. Elküldöm priviben én is a nevem, hogy meg tudj keresni iwiwen.

Vicuska, drukkolok a hődhöz és a 23-ai teszted pozitív legyen!!!! Szerintem is nagyon szép a kertjük Anita szüleinek, láttad a gyerek hintát is? Már készül a leendő nagymama :D

Jegesmaci miújság veled? Merre vagy?

Mindenkinek sok puszi és neharagudjon akit kihagytam csak sietek mert felkelt Levikém. Jó hétvégét!

Kép
vikike_
 
 


Vikike,

kíváncsi vagyok, mi lesz veletek este, hogy fog Levi reagálni a tüzijátékra!???

Csajok, hát senki nem jön?? :? :cry: Csak én dumálok itt magamban? Bezzeg az iwiwet néztétek ma már egy páran, ide meg nem jöttök.... :roll:

Megy valaki tüzijátékot nézni??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Halihó!


ma du. cn.1. :( :evil:
36,5-ös hővel :?
most nem vagyok képes többet irni
Vendég
 


Vicuska, :cry: :? pedig a hőd nagyon szép lett.... :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: