Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsebi! Boldog születésnapot Boginak! Majd hozz képeket a szülinapozásról! Mi a Lewnctelepen lakunk, a Széna téren és néha a 8-as busszal utazunk, de még nem jöttem rá, h. honnan is vagy annyira ismerős...

Andi! Jó lett nagyon a frizkó!

Pintyus! Nagyon szép helyeken jártatok, nekem is nagyon bejött Ausztria:), várom már, h. megint menjünk.

Olgi! Ötletes és szép az ajándék! Nekem nagyon tetszik!

Zsu! Pannika nagyon ügyes! Reméljük jó idő lesz hétvégén!

Edina! Sok sikert a vizsgákhoz!

Nem tudom még mit akartam írni, mert éppen a szakdogámmal küzdök. Majd jövök!
Vendég
 


Kép

Bea!
Jó szakdogakészítést Neked!!! Haladsz vele?
Körmeidről nem hoztál nekünk képet, és nem is írtad a biztosító valóban nem fizet, mert nem zárt helyen volt a szivattyú?? :shock: Elképesztőek, komolyan.

Zsuzska!
De jó híreid vannak, a kis Pannikád is biztos élvezi, hogy egyre ügyesebben megy neki az átfordulás. :wink: Kát, hogy ide nem lehet kisfilmeket feltölteni, pedig szívesen megnézném, hogy ügyeskedik.
Hát igen, mostmár vigyázni kell nehogy leguruljon a nagyágyról, ha ott altatod jól barikádozd el.
Megrendeltem hétvégére a jóidőt, bízom benne hogy nem kekeckedik velünk. :wink:

Alíz!
Most sütöttem meg a pogit, nagyon finom lett. Férjem hamarabb hazajött ma , neki is ízlik, biztos Bencémnek is fog, ő nagy pogifaló. :lol: Dorkám a szokásos szöveget nyomja erre is, meg minden másra is ami nem kell neki: bűűű. (büdös), tudod az eperre is mindig ezt mondja. :roll: :roll: :P :lol:

Edina!
Örülök, hogy jó kis lagziban voltatok és jól éreztétek magatokat. Rokonaitok esküdtek vagy barátaitok?Sokan voltatok?
Vigyázz valóban a kis Kamilládra, inkább ne bicajozz, mert elég vacak utak vannak Debrecenben. Örülök, hogy doki is rendben találta, de látod tessék pihenni!!!!!!!!!!!!
A terheléses cukornál nekem sem jelentett különösebb gondot meginni a cukros teát. Na jó nem azt mondom hogy annyira jólesett, mert azért finomnak nem mondanám, de tűrhetőnek találtam. Belőlem így ki sem jött. :lol: Ugyhogy tippet nem tudok adni ezzel kapcsolatban, hogy legyél zökkenőmentesen túl rajta. Esetleg védőnőd nem tud tanácsot adni ebben?

Most rohanok, puszika Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Úgy eltelt a mai napom hogy még most jutottam idáig hogy írjak.
Délelőtt voltunk a Nagyerdőn a Jubileumin meg megnéztük a csónakázó tavat.Balázska úgy elfáradt hogy ahogy elindultam el is aludt.
majd délután jött apukám és elvitte a munkahelyére meg anyukám munkahelyére ott megcsodálták hogy milyen nagyfiú lett mióta nem látták. :shock: :D .Én meg addig elmentem a Superbe nézni valami kis alkalmi féle ruhát(na ezt jól leírtam. :roll: ) mert 21-én megyünk a párom nagyobbik húgának a diploma osztójára.Végül is vettem egy fehér nadrágot meg egy lila szatén rövidújjú felsőt.
Most tök jó dolgok voltak,még így sem jutottam a végére pedig kint voltam vagy 2 órát. :roll: :lol:
Ja és képzeljétek a férjem örömhírrel jött haza,hívta a csaj ügyvédje tudjátok aki megakarja venni a garzont hogy pénteken menjünk aláírni az adásvételit,és akkor átad 1 milliót a többit hitelből veszi.Juhééééééé de csak kicsiben mert még nem akarom elkiabálni.Jaj úgy örültem neki,ezek szerint ha minden jól megy még a nyaralás előtt elköltözhetünk. :D
Na röviden ennyi a mai napi beszámoló. :lol:


Andi:
Örülök hogy jól sikerült a pogi,és Bencének is ízlett remélem.Dorkám hátha megszereti később. :D Fincsi husit sütsz holnap,majd én is nézek már valamit a mindmegettén.
Ja azt akartam még kérdezni tőled hogy voltál a MÁK-nál már a gyes miatt?
Majd én is felakarom őket hívni hogy nekem mikor kell igényelnem ha Balázs augusztusban tölti a 2 évet?Milyen papírokat kértek?
Holnapra kívánok a férjednek:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT ERŐBEN EGÉSZSÉGBEN KEDVES CSALÁDJÁVAL EGYÜTT!!!!!!!


Edina :
De jó volt nektek!!!!!!!!Én is elmennék már egy jó lagziba ,de mostanában nem igen lesz. :cry: Tavaly májusban voltunk utoljára akkor az egyik barátnőm ment férjhez.
Na na na csak óvatosan a biciklizést szerintem hanyagold egy darabig nem kismamának való.Örülök hogy semmi komoly baj nincsen az ijedségen kívül.De gondolom már megnyugodtatok ti is.

Zsu:
Na belejött a kisasszony a forgólódásba! :D Nagyon ügyes!Emlékszem Balázs is nagyon élvezte.
Igen most már rakd körbe párnákkal ahogy Andi is írta nehogy leforogjon a drága.


na pá pá.

Kép

Kép
aliza
 
 

 
 

Sziasztok!

Alízkám!
Nem csodálom, hogy a Jubileumi után kifulladt a kisfiad, enyémek is ki szoktak, bár Bence nem alszik utána akármilyen fáradt.
Nem csodálom, hogy kigyönyörködték a nagyszülők munkahelyén a munkatársak Balázskában magukat, hisz tündéri kissrác.
Szuperben biztos klassz felsőt és nacit vettél, nem akarod megmutatni?
Na én sem akarom elkiabálni, igy majd csak akkor gratulálok a garzon eladásához, ha már Te is nyugodt szívvel írod. De szorítok továbbra is, ne jöjjön közbe semmi.

Nyugodt lehetsz Bencémnek is ízlett a pogi, hazajöttünk az oviból, mondta is hogy éhes. Kérdeztem mit szeretne enni, van főtt kaja, de azt mondta pogit kér. :lol: :lol:
Köszi a férjem köszöntését, aranyos vagy!!! Már tegnap megcsináltam neki a husit a mindmegettéről. Vacsira akartam neki tálalni.De nem úgy alakult a nap ahogy szerettem volna. Ebéd után elkezdtem készíteni, erre mikor tettem be a sütőbe addigra a férjem hazajött. Mondta sok a melója, biztos, hogy nem néz haza napközben, erre negyed 2kor már itthon volt. :roll: Na így aztán nehéz meglepi kaját készíteni. De szerencsére ízlett neki, pedig féltem hogy nem fog, mert eléggé intenzív a bazsalikom íze a husin, és tudom hogy ezért nincs annyira odáig. De azt mondta finom, ízlett neki. Kapott hozzá Family Frost-os sült krumplit amit olaj nélkül, sütőpapíron a sütőben sütöttem ki.Meg volt a pogi.

MÁK-nál még nem voltam, csütörtökön fogok menni, akkor este 6-ig van ügyfélfogadás. Múlt héten akartam ezt intézni, de szakadt éppen az eső, így nem volt kedvem kimozdulni.
Tudod nekem e hónap végén kezdődik a gyes-es időszak, 29.-én, és a munkahelytől az igazolsát a múlt héten kaptam kézhez. E nélkül el sem tudtam volna kezdeni az utánajárást. Mikor ez a kezemben volt felhívtam a MÁK-ot. Akik ezzel foglalkoznak ügyintézők azt mondták D mint Docsa vezetéknél miatt az egyik , számomra illetékes ügyintézőt hívjam. Hívtam és ő közölte hogy megadja a másik számát mert névsor szerint hozzá tartozom. Hivtam a másik nőt, de mondta hogy az előzőhöz tartozom mégiscsak, és a kolleganője már rohant is hogy visszavegye a telefont és elnézést kérjen. Szóval az abc-vel vannak kis gondok, :lol: :lol: :lol: :lol: de ha beazonosítanak kihez tartozok akkor már simán mennek a dolok. Eddig legalábbis telefonon.
Nő elmondta vigyem magammal:
- munkahelyi igazolást
- magánnyugdíjpénzt. belépési nyilatkozatát
- bankszámlaszámomat
- Dorka eredeti (!!!) születési anyakönyvi kivonatát
- TAJ-kártyáját
- lakcímkártyáját
- adókártyáját (ez nem tuti, de mintha emlitette volna)
- saját irataimat (lakcím, személyi, TAJ.....)
Remélem holnap ha megyek nem köpnek be újabb papírt amit vinnem kell(ett) volna és nincs nálam. :roll:
Ezek az ügyintézők közvetlen számai, ha felhívod őket biztos segitenek kihez tartozol:
52/536-446
52/536-420

Tegnap vettem az Interspár fölötti kinaiban Dorkámnak egy papucsot, mert anyuéknál hidegebb a járólap mint nálunk, és ha rohangál a szandit nem hajlandó mindig huzgálni, ill. nem hagyja hogy ráadjuk. Így mindig Bence papucsát csaklizta el.De ugye az meg nagyon nagy rá. Erre tegnap megvettem a kinaiban a 25-ös legkisebb méretű papucsot Dorka 23-as lábára és éppen hogy jó rá, de inkább kicsi mint jó. Ugyhogy ma vihetem vissza, illetve nem találom a blokkot, így vissza sem fogják cserélni. :roll: :roll: :roll:
De annyira tetszik neki, hogy tegnap mikor megkapta utána már nem is volt hajlandó megválni tőle.
Ha nem veszik vissza szeretne valaki egy ilyen papucsot????? Esetleg Panka????? :shock: :shock:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Pave!
Utóbbi időben nagyon eltűntél. Hiányolom a hozzászólásaidat. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Egész jól telt a tegnapi napom, igaz jó sokat rohangáltam, össz-vissz kb. egy órát voltam otthon este 6 előtt. Délelőtt vásároltam a hétvégi kirándulásra, meg Boginak vettem tortát. Az epreskerti cukrászdába szoktunk járni, szerintem nagyon jó, és a divatos cukrászdákhoz képest olcsóbb. Nagyon fincsi dobos tortát sütnek, úgyhogy azt rendeltem. Utána pihiztem egy kicsit otthon, majd délben megjött Bogi a suliból, és elindultunk a városba. Még a múlt héten kinéztem neki egy ruhát az esküvőre a Kálvin téren, de sajnos már nem volt belőle. Úgyhogy végigjártuk az összes butikot a Kálvin téren, és már éppen kezdtem föladni a reményt, mert gyerekboltban már nem tudok neki vásárolni, felnőtt butikban pedig a legtöbb ruhának olyan mellrésze volt szabva, ami neki még nagy. Végül a Fantáziában kaptunk rá való ruhát, méghozzá nem is akármilyet! Szinte repdesett az örömtől, mikor megvettük. Csini is benne, az biztos. Utána elvittem az új helyre az edzésre, én pedig elmentem anyagot nézni, mert úgy gondoltam, ha kapok szép anyagot, csak azt a ruhát varratom meg, amit mutattam. Meg is vettem az anyagot , nagyon szép vajszínű szatén, nem is volt drága, 1300 volt métere, és 3 métert vettem. Visszamentem az Unió fölé, hogy akkor megvarratom, vittem képet is. Kérdezte a tulaj, hogy menyasszonyi ruha? Én hülye, mondtam, hogy igen. Már egészen lebeszéltük, hogy hogy s mint lesz, mikor a tulaj kinyögte, hogy akkor 40 ezer Ft lesz. Azt hittem, ott esek össze! Csak azért, mert kiderült, hogy menyasszonyi ruha, a 8-ból hirtelen 40 ezer lett!!! Na, ezt tartom szemétségnek! Persze nem hagytam ott. Most kereshetek más varrónőt, aki nem ilyen szemét :(
Utána visszamntem Bogiért, akinek nagyon tetszett az edzés, úgyhogy azt mondta, ide akar járni :) Ennek örülök!
Otthon végül mgköszöntöttük Bogit, most csak szűk családi körben. Nagyon örült az ajándéknak! :D Persze a medencében rögtön ki is próbálta! :D
Rakok mindjárt fényképeket is.

Andi! BOLDOG SZÜLINAPOT A FÉRJEDNEK! A medencével kapcsolatban írok privit.

zsebi_baba
 
 


Íme a képek: Kép Bogi az új ruhában Kép Kép szülinapi tortával Kép az ajándék búvárfelszereléssel Kép kipróbálás közben

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Csak egy percem van, csak Zsebi, Neked akarom mondani, hogy én tavaly varrattam, igaz nem menyasszonyi, de alkalmi kismami rucit, és az a csajszi mondta, hogy varrt már kismama menyasszonyi ruhát is. Ha gondolod, megadom a számát! (amúgy a rokonom, de nem úgy mentem az üzletbe, mert nem is tudtam, hogy az övé.. :roll: iagzából azt se tudtam, hogy varrónő :D ). Az én ruhámat 5 ezerért varrta, meg utána másokat is varrattam nála, és szerintem olcsón dolgozik. Bár, nem tudom, a menyasszonyit mennyiéert varrja. De amit az Unió felett csináltak.... :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy a klinikára 6 hetesen pontosan hova és milyen viszgálatokra kell vinni a babát, mert a zárójelentésen az van írva, hogy a Neonatológia Szakrendelésen és az Ortopédiai Klinika Csípőszűrésén kell megjelenni, de egy telefonszám volt megadva, amin be kellett jelentkezni a vizsgálatra és bejelentkezéskor elfelejtettem megkérdezni, hogy akkor most pontosan hova is jelentkeztem be :oops:

Előre is köszönöm!
gritike
 
 


Bendor, köszi a hiányolást, nem vesztem el, de eléggé be vagyok havazva. ..
Azért próbállak rendszeresen olvasni Titeket, csak hozzászólásra nem mindig jut időm. Azért majd igyekszem. Köszi még egyszer,
Pave
pave
 
 


Na, itt vagyok! Pannika csak nagy nehézségek árán aludt el... Mert eddig ugya szopikor bealudt a mi ágyunkban, és így nekem baromi könnyű volt. Most viszont már félálomban is forog, így nem merem ott hagyni. Ha pedig átviszem a kiságyba, felébred. Ááááá Úgyhogy többször kivettem, énekeltem Neki, kicsit sétáltunk, visszatettem, Ő átfordult, elszöszmötölt vagy negyed órát, utána nyöszörgött. Ezt játszottuk dél óta, és egy fél órája aludt el... :shock: Valami jó megoldást kell találnom, mert ez így nem OK. De egyébként meg fáradt, ha felveszem, fúrja a fejét a mellkasomba, meg ragad le a szeme.

Bea! Miről írod a szakdogád? Mikor végzel, ill. mikorra kell leadni, hogy már írod?

Alíz! Akkor csak halk gratula! :wink: SZuper hírek! Diplomaosztó itt lesz, vagy máshol? Mutasd a rucidat! :wink:

Andi! Férjednek boldog szülinapot!!!! Esetleg a magyarország.hu-n meg tudod nézni, milyen papírok kellenek a GYES igényléséhez, nehogy 2-szer kelljen menni. Ott van vmi olyan, hogy állampolgári ügyek, és azon belül gyerekekhez kapcsolódó támogatások. Lehet szó szerint ne ez, de a lényege ez! :D Hát, ezzel a papuccsal megjártátok... :roll: Nem is értem, miért nem lehet normálisan számozni a gyerekruhákat, cipőket?

Zsebi! De szép nagylányod van! :D Nagyon csini lesz Ő is az esküvőn! Örülök, hogy tetszett Neki a meglepi!

Gritike! 6 hetesen vinni kell a Neonatológiára kontrollra a babát, eza Nőgyógyászati Klinika épületében van. Meg menni kell csípőszűrésre is, ami az Ortopédiai Klinikán van, oda kell beutaló a háziorvostól. De hogy Te melyiket hívtad???? :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Köszi a szülinapi jókívánságaitokat, átadtam a férjemnek, köszöni ő is. :wink:
Kis papucsot nem vittük vissza, blokk nélkül nem akartam ott szerencsétlenkedni. De vettünk egy másik fazonút, ez nem hercegnős, de minden lépésnél világít a papucs sarka és ez is tetszik azért Dorkának. És ez is 690 FT volt, így van már blokkom. Megnézem holnap lenne e hercegnős papucs és az új papucs blokkjával kicseréltetem nagyobbra. :wink: :P Variálok rendesen.
Ma az oviban az óvónéni közölte finoman de elég határozottan hogy mivel megkezdőddtek a csoportösszevonások, a gyeses anyukákat kérik, hogy a gyereket ne vigyék jövő héttől, mert kezdik ők is a szabadságolásokat. Bambán nézhettem az óvónőre, mert elkezdett szabadkozni. :lol: Pedig csak végigfuttattam az agyamban gyorsan, van-e valami elintéznivaló még amit 1 gyerekkel nehéz, nemhogy 2-vel. Persze örülök, ha Bence is itthon lesz, utolsó nyár mikor még jó sokat lehetünk itthon együtt hármasban. Ki kell használni. :wink:

Zsu!
Köszi a tippet megnézem majd az oldalt.
Nekem nagyon ismerős az ölben elalvás, de ha leteszem akkor felugrik a gyerek. Többször eljátszotta Bence és Dorka is. Én igazán tippet nem tudok adni hogy lehetne erről a gyereket leszokatni, persze Dorkám és Bencém ezt nem 5 hónaposan hanem már "érettebb" :lol: korában kezdte el játszani velem. :roll:

Zsebi baba!
Köszi a medencés infókat!!!!!! Továbbítottam a férjem felé, mondta hogy kb. erre gondolt ő is.
Azta... nagyon csini rucit vettetek a lányodnak, nem is csodálom hogy oda van tőle. Nagyon klassz és nagyon jól is áll rajta. Pompázhat az esküvőn benne. :wink: És jól néz ki a buvárruci is, tetszik.
Na... a nőci elég paraszt az Unio fölött, hogy menyasszonyi ruha címen 5x-ös árat kér. :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:
Hátha a Zsuzsi által ajánlott varrónő bejönne és nem kérne horribilis összeget. Vagy akár egy másik és olyan ruhát varázsolna amilyet megálmodtál. :wink:

Pave!
Örülök, hogy jelen vagy, azért ha tudsz gyere írásban is, ne csak olvasásban. :lol: :lol: :lol:

Kép Ma buszoztunk egy nagyot. Itt indultunk az egyik új kis ruhában. Voltunk apánál a munkahelyen és megnéztük az egyetem előtti szökőkutat is.
Kép Itt meg megy a hiszti, mert hazaértünk és éppen nem a Power rangers ment a mesecsatornán. :roll: :roll: Látszik, hogy fiútesó van. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Nagyon szép Dorka!!!! :D Látszik tényleg, hogy megfogta a kis arcát a nap! És ez a fránya TV, hogy nem azt adják, amit Ő szeretne.... :lol: :roll:

Végül nem volt ölben elalvás. Megelégeltem, és letettem az ágyába. Kicsit sírt, de elaludt egyedül. Lehet gonosz vagyok, de még így az elején talán sikerül rászoktatni, hogy napközben a kiságyban alszik. Remélem, menni fog... :roll: Egyelőre úgy tűnik, az esti elalvásnál nincs gond, mert akkor fáradt nagyon és nem forog. Persze sűrűn benézünk, meg körbe van rakva paplanokkal. Na, meg kb. fél-egy óra alvás után áttesszük a saját ágyába. Akkor már olyan mélyen alszik, hogy nem ébred fel.

Mutatok képeket!

Kép ma kiszaladtam pisilni, rendesen volt letéve az ágyába, és így várt vissza! :D

Kép ez pedig tegnapi, eredetileg a feje kb. ott volt, ahol a pelenka

Szóval ennyit tud forogni-haladni! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska!
Dehogy vagy gonosz, csak nem akarod magad szivatni a gyereked által mint én. :lol: És látod... sikerült így is elaludnia a lánykádnak.

Nagyon szép a csajod a képeken (is) és valóban milyen kis mozgékony (lett). Biztos nagyon élvezi hogy már ez is megy neki és egyre jobban fel tudja fedezni maga körül a világot.
A saját kis szobájában látom minden babás, a függöny, a sötétítő, a dekor a falon.... igazi kis bababirodalom. :wink:
Habtapis képen nem messze van Pannikától az usb-kábel. Egyszer nehogy arra menj be hogy megrágcsálta nektek. :lol: :lol: Bár fog nélkül nem könnyű, de gondolom nyáltenger az van azóta is és "eláztathatja". :P :lol: :lol: :lol:

Gritike!
Ha a zárójelentésen megadott telefonszámon jelentkeztetek be időpontra akkor szerintem az a 6 hetes kontroll lehet. A zárón a szövegből egyébként nem derül ki?
Ha nem, akkor hivd fel a klinika központi számát és kérdezd meg ez a telefonszám minek a száma. Csak egy telefonkezelő fogja esetleg furán forgatni a szemét, de azt ugysem látod. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Megint ilyen későn írok. :roll:
nme vagyok még álmos,Balázskám már régen az igazak álmát alussza,apa meg Győrben van 2 napos Szakszrevezeti tárgyaláson majd holnap jön haza.


Andi:
Milyen volt a szülinap?Volt tortája apának?Mit kapott?
Jaj nagyon szép Dorka akis ruhácskájában,máskor is szép de most még szebb.Hát igen nem mindig az megy a Tv-ben amit szeretnének a gyerkőcök.Balázs is nyafog ha vége a Szezám utcának és nem mutatják Elmo-t. :roll: :D
Köszi a gratulát,de csak halkan. :lol:
Köszi az infót,aranyos vagy hogy leírtad ilyen részletesen.Most már majdnem mindnet tudok. :lol:
Még annyit hogy akkor nekem is valószínű meg kell majd várnom a munkahelyi igazolást.Egyébként az az hogy eddig gyeden voltál ,vagy mit igazolnak?Bocsi a hülye kérdésért.
A abc- t azért egy ilyen helyen már illene tudni................. :twisted: :roll:
Örülök hogy ízlett a pogi. :D
Még a falfestékkel kapcsolatban szeretnék még tőled kérdezni (ne haragudj hogy fárasztalak a kérdéseimmel. :oops: :lol: )
Ti mennyit vetettek az előszobára?Kb hány nm-es?
Mert valószínű mi is kifestenénk még a konyhát a költözés előtt csak nem tudom mennyit kellene venni?Bár aférjemet még nem kérdeztem lehet hogy tudja ő is ,de gondoltam te most benne vagy és kened-vágod a témát. :P
Oké majd teszek fel képet a ruciról.
Ja és örülök hogy megoldódott a papucs ügy. :wink: Ügyes vagy.így kell ezt csinálni.Dorka tud benne menni?
Én is gondolkodom hogy venni kellene Balázsnak is a Balatonra meg itthonra mert ő meg az apja 42-ét veszi fel mindig. :roll:
Kérdezi is mindig tőle:Nme szorít kisfiam? :lol: :lol: :lol:

Zsu:
Naaaaa belejött a lánykád a mozgásba,nagyon ügyes!
Lassan majd próbál majd felülni is biztosan.Nagyon jók a képek,aranyos Pannika ahogy figyel a nagy szemeivel.
A diplomaosztó Miskolcon lesz mert oda járt a sogórnőm de ők Szendehelyen laknak(Vác után van),így az ünnepség után megyünk hozzájuk,jó kis túra lesz.Majd vasárnap jövünk haza.
Köszi neked is a halk drukkot.

Zsebi:
Nagyon szép a nagylányod.Kész nő már ,ha nem tudnám hogy 12 éves többnek nézném.A ruha is nagyon csini.
ÓÓÓÓÓÓÓÓ ne mondd már ,ezt a pofátlanságot többszörösét képesek elkérni a ruháért mert mennyasszonyi ruha lesz.Szemétség a javából.
De sajnos ez van, mindenhol ezzel szembesül az ember ha esküvő akkor szeretik kihúzni apénzt az ember zsebéből. :cry:
Gondolom mennyire örült a lányod az ajándéknak látom egyből fel is avatta.


Bea:
Kitartás a szakdolgozathoz!!!!!!
:wink:

Többiek merre?
Kismamik hogy vagytok?


Na ennyi voltam mára.
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Hoztam pár képet,ezek anyukáméknál készültek még régebben.
Balázska Gömbivel játszik,nagyon szeretik egymást és Gömbi nagyon jámbor kutya .Ha nem játszik vele Balázska akkor megy utánna és fekszik mellé hogy lássa ő is ott van. :P
nagyon kis okos kutyuli.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép ez a kerti tó meg apukám keze munkáját dícséri.Gondoltam megmutatom nektek.
Kép S ötétben,bár nem adja vissza a kép,de a solár lámpák szépen megvilágítják.

Na jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
aliza
 
 



Sziasztok!!!
Most csak futólag olvastam el, nagyon el vagyok havazva. holnap fejezik be az ablakokat, utolsó erkélyt készen van ( járólap, festés, takarítás). Este meg függönyt mosok és vasalok, egy újat meg veszünk a konyhába.
Majd rakok fel a képeket.

Amúgy a gépünk szét volt szedve a munkák alatt, ezért nem volt net.


Zsu: Gartulá a nagy ügyes lánykádhoz!!! Tüncsi is megfordult már :wink: Csak nem csinálja gyakran, hanem riszálja a fenekét :wink:
Látom, hogy a kiságy még a legfelső fokán van. Nem kellene már lentebb rakni? Pillanatok alatt felhúzza magát a rácson :?

Andi: csinike a frizkótok!!! A Dorka meg kis hercegnős a ruciban :wink:

Bocsika, ha most nem válaszolok mindenkinek, nagyon fáradt vagyok, aludnom kellene :roll:

Az ajándék üvegtömb 10 000ft volt 8)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Lányok,
Volt valamelyik gyerkőcnél olyan, hogy lábfájásra panaszkodott? Igazából nem is panasz ez, de az utóbbi napokban a kisebb lányom mondogatja, hogy hol itt, hol ott fáj a lába, aztán a következő percben már rohan is tovább, ugrál, pattog stb., A dokinő szerint ez gyakran előfordul gyerekkorban, lehet a növéstől, (bár én a nagyobbik gyereknél ezt soha nem tapasztaltam, ezért is kérdezlek Titeket..)
Ás ha már a tapasztalatoknál tartunk; valakinek valamilyen élmény bárányhimlő oltás után? (ma délután megyünk dokihoz az oltásra).
Köszi előre is
Pave
pave
 
 


Alíz,
Nagyon tetszik a kerti tó, ez itt van Db-ben? Édesapád egyedül tervezte, valósította meg?
Pave
pave
 
 


Zsu,
Sztem is sürgősen rakd lejjebb azt a gyerkőcöt az ágyban..Egy 5 hónapos gyerek képes magát feltámasztott helyzetből kirántani a babakocsiból is(ha nincs bekötve), ennek szemtanúja voltam. Ha pedig leteszed teljesen az ágyat, a rácsok ösztönzik őt, hogy belekapszkodjon, húzza magát felfelé, ami majd a felálláshoz vezet.
Hát igen, lassan véget ér az a szép időszak, hogy a gyerek ott marad, ahová teszem. de hát erre vártál, nem?!
pave
 
 


Na jó , elég volt, lelövöm magam, de most tudok egy kicsit visszaolvasni
pave
 
 


Halihóóó!

Vagyok amig Emili alszik.Van restanciám rendesen!

Edina!
Mennyi volta tea amit megittál?Én fél litert vittem, így nem volt olyan édes, tömény.Szépen eliszogattam, de azért igyekeztem mielőbb lehörbölni :wink: De talán a kajás változatnál nem lesz gond!
Phenj is sokat!Emili sem szerette ha sokat csámborogtam :?

Pave!
Én is akartam már kérdezni, hogy mizujs veletek, dehát én sem vagyok gyakori errefelé mostanság :oops: Árpagond megoldódott?
Brányhimlőellenit én már neadattam, nem volt semmi utánna.
Nekem viszont nagyon gyakran fájt a lábam, ma már ezt úgy hívják hogy "növekedési fájdalom".Okát pontosan nem tudják, de nagyon sok gyereknek van, főleg estére fájdul meg térd körül.Van akinek éjszaka is fáj, felébred rá.esetleg vmi gyereknek is való sport krém, izomlazító.Magne B6.De ezt kérdezd meg dokitól, ortopédustól.

Andi!
Férjednek én is sok bolodg szülinapot kívánok!!!!:)
Papucs mág nagyon nagy Emilire, szerintem kisebb méretűben sem tudna járni.De azért köszi :wink:
Dorka csudaszép abban aruhában!(is):)

Zsebi!
Varrónő: :twisted: :x Ezt a lelejmolós dolgot nagyon utálom!!Ha vki házasodik, akkor miért kell triplán adni mindent???? :twisted: Áhh, nem is bosszantom magam.
Aszta, micsoda gyönyörű nagylányod van!!!!Nagyon dögös a ruci!!! :wink: Biztos mindenki vele akr majd táncolni :wink:
Búvárruha is klassz!

Zsuzska!
Miylen etetőszéket vesztek?
Nagyo üyges Pannika!
Nem vagy gonosz egyáltalán!Én már kb 6 hetes kora óta altatom a saját ágyában, és nincs is gond az alvással.De kinek mi jön be.Szerencsére Emili jól bírta, talán még jobban mint velem
:? :( Ma már nem is tudnék vele aludni, annyit vándorol álmában. :lol:

Alíz!
Drukkolok ehez a lakáseladáshoz is!!!+++++++++++++++++
Húú, azok a kutyás képek!Én ilyet sosem mernék
:oops: :roll: Én vhogy egy állatban sem bízom meg, olyan sok rossza hírt hallani. :?

Éva!Hogy vagy???

Pintyus!
És veletek mi újság??

Lolita!
????

Na hiányzók felsorolva(akit kihagytam attól bocsi). 8)

Felébredt Emili, de már megin t itt a vihar, így ma is szovafogság:(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa,
Árpaügy egyelőre ok(ami azt jelenti, most éppen nincs),a múltkori dokinő nagyon jó fej volt a szemészeten, megnyugtatott, hogy ez a mi ügyünk semmi, ettől vannak sokkal csúnyább esetek is, ha a párakötésre nem múlik, akkor ne kössem be és kész(bírom az ilyen hozzáállást, igaza van; ha vmi nem használ, akkor minek csináljuk?!). Homeo bogyókat- ha éppen van árpa-szedjük, a lányomnak nagyon bejönnek, élvezettel szopogatja. Nagyon jó az oldal, amit ajánlottál, mert a szakértő dokik szinte már másnap válaszolnak minden felvetett hülye kérdésemre rendkívül türelmesen. Most játszadozom a gondolattal, hogy kipróbálom az étvégycsökknető golyókat is, mert nagyon rám férne...
pave
 
 


Sziasztok Db.-i kismamák, és anyukák!!

Nemrég költöztem Debrecen közelébe, véleményeteket szeretném kérni a következő kérdésekben:

1) Szülés tekintetében melyket ajánljátok DOTE v. Kenézy?

2)kinél szültetek? mik a tapasztalatok orvosok terén?

3)tudtok -e vmi infót Dr.Molnár Tamásról (DOTE)

előre is köszönöm a válaszokat!!!
szyszy26
 
 


Pave!
Na örülök hogy tetszik az oldal :wink:
Árpa azért végleg eltűnhetne már...
Ja, hallottam én is ezt az étvágycsökkentőt, de ezek nekem mindig yganúsak. :? De talán ha homeós bogyesz, akkor bátrabban kipróbálnám,de szerencsére nincs rá szükségem :wink: Nincs nagy étvágyam. 8) :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia Szyszy!
Üdv itt!Honnan költöztetek ide?
Már kismama vagy?Kicsit bővebben magadról?

Kérdéseidre a válaszaim:
1:embere válogatja, vkinek ez jön van ,van akinek a másik.
Általában orvost választ az ember, és ott szül, ahol a doki van. :wink:
Én a klinikán szültem, nem volt orvosom, csak szülésznőm, és nekem jók a tapasztalataim.
3:nem ismerem ezt a dokit.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!!

Bocsi hogy megint hiányoztam!!!
Nem volt netünk, mint kiderült jó sokáááá, hát nem lett befizetve, elkerülte figyelmünket valahogy!!! Na de mostmár meg lett!!!

Tegnap voltunk Kikába és megrendeltük a babakocsit. 30.000 ft. hordozóval együtt, akciós volt. Nania. Kis ügyes kocsi, nem nehéz, könnyü vele bánni, meglátjuk hogy be válik e. Mégse méreg drágát vettünk, megfogadtam Zsuzsi és Andi tanácsát. :lol: :lol:
2-3 hét mulva jön meg. :lol: :lol: :lol:

Voltam tegnapelött Uh-n klinikán, hát most másfél óra volt, anyum elkisért. Sápyhoz kedden megyünk mi is, csak 6ra. Még lehet találkozunk is Zsebivel.
Kérdezte a sznográfus hogy hány hetes vagyok, mondtam hogy még 29, csütörtökig, erre kérdezte hogy miért jöttem most!!! Mondom mert a doktor úr küldott. Fel volt haborodva!!! Hogy azt hiszi a dr. ur hogy ha szabadsagra megy akkor surgetni tudjuk a baba novekedeset, nem ilyenkor kell kuldeni a kismamat uhra hanem 32 hetesen.
:evil: :x :evil: Teljesen ki volt akadva.
Semmit nem mutatott meg a monitoron, de minden rendben van. :lol:

Fogorvoshoz is csak hétfőn jutunk el, és vérvételre is akkor kell mennem.

Edina: sajnalom hogy mégegyszer menned kell a cukorterhelésesre. Én nagyon jol birtam, meg se kottyant meg rossz se volt.
Én fekete teát főztem meg, de nem olyan lógatosat hanem füvet és azt szürtem le. Fél literes nestea üvegbe tettem háromnegyedig. és egy masik uvegecskebe facsartam 2 citrom levet.
Ott a laborba meg elkevertem a poharba aszolocukorport amig majdnem feloldodott és bele toltottem az uvegbe, bele a citromlevet és jol osszeraztam, aztan le ultem arra az agyra és szep lassan , vagyis ahogy tudtam megittam. Olyan volt mint egy édesebb tea, nem volt vészes. És még éhes sem voltam utanna.
Remélem segithettem.

Zsebi: nagyon szep a lanyod, igazi nagy lany, én is többnek neztem volna ha nem mondod hogy 12. Az a ruci nagyon klassz, elhiszem hogy tetszett neki, és a buvarruha is.

Zsuzsi: nagyon édes Pannika, és milyen ugyes mar!!!!!!!!! Hogy eltelt az idő, emlékszem mikor meg pocakos fotot kuldtel nekunk, most meg mar megfordul és kuszik maszik!!! :lol: :lol: :lol:

Olgi: Nagyon ugyesen haladtok a felujitassal, ugyes Tüncsi is hogy mar megfordul és hogy riszaja a kis popojat. :lol: :lol:

Andi: huuuuuuuuuuuuuuuu, nagyon csini és bájos Dorka baba abba a ruciba, nagyon jol áll neki!!! És igazan jol all neki hogy megfogta a nap és a frizura is nagyon csajos!!! Nagyon fognak szaladni a pasik utanna!!!! Féltheted majd!!!

Aliz: De édes Balika a kutyulival, én tudom milyen enyire szeretni egy kutyulit és milyen mikor a kutyuli is enyire szereti a gyereket nekem is volt én is velük nőttem fel!!!!! Csak sajnos ténleg anyi remhirt hallani. De a lenyeg hogy megbizhato. Az a tavacska gyonyoruuuu, nagyon ugyes apukad, minden tuszteletem az ove!!!

Anyumhoz is ma jött egy fickó enyag arajanlatot adni a szigetelsérol. A caparol cégtől. Lassan ő is bele kezd. Csak először statikust kell hivnunk mert van egy ket repedes a hazon amit meg kell nezetni, aztan nyilaszaro csere es aztan johet a szigeteles.

Itt egy kep a babakocsirol:
Kép
Vendég
 


Pintyus!
Legalább meglett a számla, és nem kell másolatért kunyzni :wink:
Uh-os nő meg inkább beszélte volna mega dokival,minthogy téged kioktat! :evil:
Babakocsi jól néz ki, remélem hogy beválik!

Jól elvagyok itt, hiába aszobafogság... :wink:
Emili mellett nem is lehet mást csinálni, bár ezt se nagyon tűri, uh. megyek is játszani vele. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok !

Alíz!
Neked mindjárt külön írok olyan sok mindent akarok írni, hogy félek elszáll ha egyben írom az egészet. :lol:

Pintyuska!
Babakocsi nagyon jól néz ki, biztos praktikus is lesz, ha meg nem, akkor második gyereknek nem fogod sajnálni a pénzt egy másikra, mert ez mégsem 150-200 ezer volt. De biztos megfelelő lesz ez a kis Patríciának.
Nahát.. a klinikán ismét szuper szonográfussal akadtál össze, ha még arra sem méltatott, hogy a monitort feléd fordítsa és még be is szólt, hogy miért most mégy Uh-ra. :roll: :roll: :roll:
De rendben a kis csajod és ez a lényeg. Csakhát ezek a hozzáállások és ezek a tapintatos mondatok egy kismaminak olyan "jól" tudnak esni. De ne vedd a szívedre a bunkó beszólást.

Pave!
Bencémnek is fájt a lába régebben, kb 3 éves korában az alsó lábszárát fájlalta. Azt hittük, hogy nő és valószínűleg a csontja fájhat, de azért elmentünk vele ortopédiára. Ott a doki megnézte a járását, és azt mondta valóban növésben van a gyerek (mint általában a gyerekek :lol: ) és ilyenkor nagyon vigyázni kell, a jól megválasztott cipő fontos, nem mindegy hova esik a testsúlya. Lúdtalp megelőzése miatt lábtornáztatást is javasolt. (sarkon-járás, lábujjhegyen-járás, talp külső, majd belső élén járás, ásványvizes flakonon a talp masszírozása, a flakon görgetésével...)
Egy ideig csináltuk ezeket és pár hét után már nem fájlalta.
Bárányhimlő:
Bencém átesett a himlőn, neki már nem kell oltás. Most az oviban a fiamnál több himlős is van , lehet hazahozza Dorkának, ugyhogy fel vagyok készülve a legrosszabbra.
Oltást egyik gyereknek sem adattam be, igy nem nincs tapasztalatom róla.

Zsu!
Tényleg jobb ha leengeditek a kiságy fekvőfelületét. Mert amilyen hirtelen átforult Pannika lehet olyan váratlanul fel is húzza magát. Jobb megelőzni a bajt.
A névadón hányan lesztek? Mikor lesz pontosan? Mesélj!!!

Olgi!
Lassan vége már a felújításoknak, fellélegezhettek, és a sok melóért kárpótolnak az új és szép dolgok. Képeket majd kérünk!!!
Mikro kapja meg a férjed az ajéndékot? Gondolom szombaton, de majd írd meg örült-e neki.

Szyszy!
Debrecenieknek a klinika a körzetes "szülőhely", de akinek a fogadott orvosa a Kenézyben dolgozik az ott is szül. Debrecen környékieknek azt hiszem a Kenézy a körzetes.Klinika nagy előnye a Kenézyvel szemben , hogy bármi adódik a babával, a szülészet épületében van az újszülött intenzív osztály és ilyenkor nem mindegy hány perc alatt ér oda a baba. A Kenézyből a babákat mentővel viszik a klinikai intenzívre, és ha nagy a gond akkor ott is tartják. Anyuka meg a Kenézy szülészetén fekszik, hát.... nem épp a legideálisabb egy frissen szült anyuka számára. Igy én a klinikát tudom ajánlani.Attól, hogy nem debreceni vagy azért még mehetsz a Klinikára .
Nekem volt fogadott orvosom, de hogy kell-e , érdemes-e fogadni erről itt a fórumozók között is megoszlik a vélemény. Engem megnyugtatott hogy mindig számithattam rá, személyesen is, telefonon keresztül is, és nem épp az ambuláns orvos kezei közé kerültem. De mondom , embere válogatja.Nekem két császármetszésem volt, igy szülésznővel nem is ekrültem kontaktusba, nekem nagyon bejött a fogadott orvos.
Az általad kérdezett orvost csak látásból ismerem, illetve pár kismamitól hallottam a bent tartózkodásom alatt, hogy az ő fogadott orvosuk is ő, és elégedettek,de bővebben nem tudok róla nyilatkozni.
Mindjárt teszek fel ide egy táblázatot és megláthatod közülünk kiknek volt, és ki volt az orvosa, ki hol szült stb.

Kép
Kép
bendor
 
 


Alíz!
Remélem nem hagyok ki semmit amit kérdeztél:
- Nagyon jók a kutyulis képek, jól ljátszadozik vele Balázska. És tényleg jó, hogy a kutya békés, gondolom jól is van tartva , nincs ok mellette aggodalomra. Én is nagyon szeretem a kutyákat, régen anyuéknál volt is, imádtam nagyon. Anyum már nem annyira. :roll: :oops:
- A kerti tó nagyon klassz, büszke lehetsz apukádra, nagyon ügyesen összehozta. Tényleg pompás.
- Okés, majd hozd az új rucid képeit, várjuk!!!
- Dulux: az 5 literes festékre az van irva hogy egy vagy 2 rétegben kell felvinni és max. 14 nm felületre elég. Férjemet kérdeztem, hogy anno mikor festette az előszobánkat akkor mennyit használt. Azt mondta 2x festette át a falat és 5 liter festék elég volt rá. Azt viszont nem tudom hány nm a felület, mert a bejárati ajtóval összesen 7 ajtó nyílik innen és a beépitett szekrény is lejön belőle. De eljöhetsz lemérheted pontosan mennyi terület lehet ez. :lol: :lol:
- Kérdezted tortáztunk-e. Hát nem. Csak a gyerekek szüli- és névnapjára szoktunk rendelni vagy anyu akkor készít tortát. Ajándék? Eddig egy olyan okmánytartót kapott apa amibe a kártyáit bele tudja pakolgatni, mert eddig csak egy kupacban hordta a hátzsák egyik rekeszében. Pénztárcája sincs, de azt nem is enged venni, mondta neki ne is vegyek, mert nem kell neki. :roll: Pedig már milliószor akartam. De a kis kártyáit legalább szépen bepakolgatta a tartóba. 9 éves házasok leszünk köv. hónapban és 17 éve vagyunk együtt. Ennyi idő után olyan nehéz már meglepetést kitalálni, de még ajándékot venni is. Sokszor csak pénzt adunk egymásnak, ha nagyobb dolgot akarunk venni abba pótolunk egymásnak. (na nem mintha külön kasszán élnénk, mert nem :lol: :lol: :lol: ) Mondjuk ez sem a legszerencsésebb, mert már milliószor kapott farmerre pénz, de se farmer, se pénz, mindig elkölti másra. :roll: :roll: Én meg mégsem mehetek próbálni helyette. Ugyhogy azt veszem észre kezdenek a nagy szüli- és névnapi ajándékozásaink elmosódni. Ha valami nagyon kell ugyis megvesszük alkalom nélkül is. De gyerekek ajándékozása szigoruan kötelező. :lol: :lol: :lol: :lol:
- Gyes intézése:
Ma végre ezt is letudtam. De kösd fel a gatyót. :lol: :lol:
Nem tudom minek mondták telefonban hogy abc szerint kihez tartozom. Sorszámot kellett venni és ahhoz az ablakhoz kerültem ahova hivtak, azt sem tudom ki volt az ügyintéző.
Tényleg érdemesebb lehet csütörtökön 4 után menni, azt mondták akkor nincsenek egyáltalán. Férjem ma délben hazajött, én meg ezt minél hamarabb el akartam intézni, igy du. 1-kor már sorszámmal a kezemben vártam. Kb. fél órát. Az ablakhoz kerülve a nő megkérdezte nyomtatványt töltöttem-e ki, mondtam nem. Erre a kezembe nyomott 3 db formanyomtatványt, volt amelyik 3-4 oldalas is volt. Majdhogynem a zoknim színét is megkérdezték, ugyhogy jól elszórakoztam 30 percet a töltögetéssel. :roll: :roll: :roll:
Kérdezték a magánnyugdíjpénztárba belépésem dátumát, ny.pénztár azonosító kódját, pontos címét... bankszámlaszámomat (ezt azért mert a gyest átutalással akarom kapni).... szóval szépen részletesen mindent.
Szerencsére azt mondta a nő, ha ezek kitöltésével kész vagyok ne várjak hanem adjam be neki a papirokat. Így két sorszámos ügyfél között odaslisszantam és beadtam. A nő átnézte, lefénymásolta a személyimet, a Dorka születési anyakönyvijét, a bankszámlakivonatomat,nyugdíjpénztárba belépésem okiratát meg nem is tudom melyik okmányt még. :roll: A munkáltató által kiadott igazolás nem is kellett, amire rá is kérdeztem. Mondta ha már van akkor csatolja a paksamétámmal. (egyébként ezen csak annyi állt hogy Dorka után mettől meddig részesültem gyed-ben)
Szóval enélkül is lehet intézni. De ha ajánlhatom menj be valamikor kérj formanyomtatványokat, otthon töltsd ki nyugisan és egy csütörtök este vidd vissza.
Ja és a Refi Koli melletti kis utcában van a bejárat, ugyanis a B-épület földszintjén van ennek az ügyintézése.
Én ma egy órát ezzel töltöttem el, ugyhogy elegem is lett ebből.
Sok sikert majd Neked is!
Sajna már a Bika előtt jártam mikor eszembe jutott , kérhettem volna Neked nyomtatványokat. :roll: :roll: Bocsiiiii!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Újra én. :oops:
Képzeljétek a fiacskám fájlalja a torkát már 2. napja. Kap Mebucaint, szopogat Negrot, iszik citromos teát. Pirosnak is látom picit az egész torkát, de nem érzi jól magát. Nem lázas, 36.8.
Oviban a csoportjukban van 5 bárányhimlős gyerek, egy másik kislány épp ma reggelre lázasodott be, haza is vitték az oviból. Ezek után úgy döntöttem ma du. mikor mentem érte, hazacuccolunk mindent és már holnap sem fog menni. Majd legközelebb aug. 26.-án. :lol: :lol: Szünetük ugyanis július 25.- aug. 25.-ig lesz.
Ha beteg lesz a drágám :cry: akkor nem hiszem hogy megyünk anyuékhoz. De hátha megússzuk. Főleg hogy most már egész nap Dorkával egy légtérben lesznek.
Szyszy a táblázatunk:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!


Úgy látszik mostanság ez a késői időpont jön be nekem.De hát ilyenkor érek rá mitcsináljak? :D
Odavoltunk ma a barátnőméknél ,van egy 4 hónapos kisfia ígí babáztunk ma.Balázs is vinné játszani meg viszi neki a játékokat,és nem nagyon érti még szegénykém hogy ő még pici és nem tud utánna szaladni. :wink: :D De azért jól érezte magát majd csak 6-kor jöttünk haza ,addigra apa is hazaérkezett,majd vacsira csináltam lepcsánkát,degeszre ettem magam belőle. :oops: :P Oda diétám. :roll: :lol:
Köszi szépen a Tó dícséreteket majd átadom apukámnak.
ANDI:
Húúúúúúúúúúúú nagyon köszi mégegyszer (mert már skypeon írtam) mindenféle infót.
Azért nem gondoltam hogy így megbonyolítják ezt a gyest,azért a kis aprópénzért jó sok papírt kell kitölteni. :roll: :roll: :roll: De hát itt Magyaro,-n ez van sajnos. :roll: :roll: :evil: :evil:
Aranyos vagy ,de nem baj hogy nem kértél nyomtatványt(ne félj nekem se jutott volna eszembe. :roll: ),majd valamikor beugrok és kérek.
Képben vagyok festékügyben is most már,lehet nekünk is elég az 5 liter mert csak a konyháról van szó és a konyhaszekrény mögötti rész az úgyis lejön belőle.Na majd meglátjuk. :wink:
Szoktál még éjszakánként műsort nézni ,én tegnap néztem meg a Hal a tortán e heti adásait éjfélig,de még leht miután írtam nektek megnézem mit főzött Áron tegnap.
Kozsót most jól kicikizik,jaj de ezt a Demcsák Zsuzsát annyira nem bírooooooommmmmmmmm. :x

ZSU:
Igazuk van a lányoknak jobb ha leteszitek az ágy fekvőrészét mert sosem lehet tudni hogy Pannika gondol egyet és már fel is húzta magát.Mi is 5 hónapos korában tettük le.
Az altatással pedig nem vagy gonosz mert ilyenkor még könnyebb rászoktatni hogy a kiságyban aludjon el.Nekem is beletelt egy kis munkába meg egy 1-2 hétbe hogy nappal elaludjon ott mert apa mindig altatta ha itthon volt :roll: és egy idő után én úgy gondoltam hogy ez így sehogy sem lesz jó meg egyre nehezebb is lesz .Így nappal úgy csináltam hogy betettem a kiságyába és simogattam a kis hátát vagy fejét meg énekeltem neki .Eleinte sírt de megszokta egy-két hét után most meg már van úgy hogy mondom neki ebéd után hogy megyünk aludni akkor fekszik a mi ágyunkra még nézeget egy darabig és elalszik de általában mellé fekszek és úgy elalszik.
Este meg megissza a kakaóját és megyünk aludni a kiságyába beteszem,behajtom az ajtót és el is alszik szépen magától.
Szóval jó csinálod nyugi előbb-utóbb majd azt veszed észre hogy szépen elfog aludni magától.

Olgi:
Húúúú kitartás a sok munkához,d ebiztos szép lesz a végeredmény és ez a lényeg.
nagyon ügyes Tüncsi babád,ő is kezdi felfedezni a világot maga körül.Édes lehet ahogy riszálja a popóját. :D

PINTYUS:
Jó kis babakocsit vetettek Patríciának.ez pont tökéletes lesz neki szerintem. :lol:
Na akkor a Klinikán megint valami roppant kedves szonográfust fogtál ki. :evil: Mit mondjak jópofa hogy neked bunkózik aki nem is tehetsz róla.De ne foglalkozz vele,biztos nem volt kedve dolgozni.
Egyszer nekem is volt ilyen amikor 28 hetes voltam és sokat feszült ,nyilalt a hasam és elküldött a körzeti Kovács K. hogy nézzék meg UH: ,na akkor is fel volt háborodva anő hogy Minek jöttem? Közöltem vele hogy mi a helyzet és hogy a doki küldött,na így bekussolt.Szerencsére nem volt semmi komly csak a magzat víz volt kicsit sok és mondta doki hogy pihenjek többet.
Szóval csúcsok tudnak lenni . :roll: :roll:

PAVE:
Jó hogy benézzel te is néha.
Ez a fránya árpa nem akar elmúlni ,hátha egyszer csak eltünik véglegesen.
Igen apukám álmodta meg a tavat és az ő fantáziája alapján csinálta meg az öccsém segített neki valamennyit de a javát ő csinálta.Igen itt laknak Debrecenben a Csapókertben.

EDINA:
Nekem csak egy kis hányingerem volt a cukros teától de elmúlt hamar,én is úgy csináltam mint a többiek hogy jó sok citromlevet tettem bele.Remélem legközelebb jobban viseled.
Egyébként ki a védőnőd?

PANKA:
Köszi,úgy néz ki már sínen vagyunk.
Hát én is tartottam eleinte de apukám mindig ott van mellettük ,igaz ez nem látszik de sosem bántaná,annyira szelíd kutya hogy én még ilyet nem láttam és a gyerekeket imádja.
Amikor Balázs sír akkor odamegy mellé és ő is nyűszít.Sajnálja.
Szóval semmi félni való nincs ,meg ha kicsit már túl közel kerül Balázshoz apukám rá szól és már megy is arrébb,szóval nagyon szót fogadó okos kutyuli.


SZYSZY:
a többiek mátr leírtak mindent ,még anynit tennék hozzá hogy én azért válassztottam am Klinikát mert ott a baba velünk van napi 24 órát.Orvosom nem volt szülésznőm.
Én nme tudok neked segíteni ebben sajnos mert nem ismerem azt a dokit akit kérdeztél.


Na jó éjt mindenkinek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Andi:

Még azt akartam írni hogy megértelek ajándék terén én is olyan nehezen találom ki hogy mit kellene. :roll: Pedig még "csak" 6 éve vagyunk együtt és 3 éve vagyunk (vagyis leszünk 25-én) házasok.
Húúúúú nem gondoltam hogy ilyen régen ismeritek egymást a pároddal ,nem semmi.Gratula nektek. :D


Na pápá.

Kép

Kép
aliza
 
 


sziasztok!

Panka!

Szabolcs megyéből költöztem ide,a páromhoz(Nádudvarra)
Egy éve vagyunk házasok,egyenlőre csak tervbe van a baba,
már most az elején kiderült h. nálam problémák vannak
(ciszáim vannak+nincs peteérésem ezért Clostilbegilt írt fel
Major Tamás) Major doki szakmailag nagyon jó,de nekem elég furcsa a stilusa....

Bendor!

Köszönöm a válaszod+táblázatod,én is hasonlóképen gondolkodok,és így megerősítettél abban h. a DOTE a
jó választás a szakmai felkészültség miatt

Dr. Sápival kapcsolatban mik a tapasztalatok?????
van magánrendelése???
szyszy26
 
 


Kép

Milyen nyomorult idő van már megint. Uuuuuuuuutálom. :evil: :evil:
Döntöttünk, hétvégén is maradunk itthon, sem medence, sem grillező idő nincs. :evil:

Alíz!
Örülök, ha segitettem . Hátha Neked a MÁK-nál gyorsabban fog menni az ügyintézés. :wink:
Tegnap , ill. ma hajnal fél 3-ig neteztem. Megnéztem Áront a Hal a tortánban, tetszett nagyon. Bár valóban nagyon rámászik Rubint Rékára. De mint mondta is, szerintem csak azért csinálja, hogy Réka leváljon végre Norbiról (na meg persze poénból), ne mindig az legyen, hogy Norbi ezt gondolja, Norbi azt csinálná stb. teljesen az árnyékában él. Persze média felé nincs elnyomva, de otthon szerintem Norbi hordja a nadrágot, igencsak. Persze ez az ő dolguk. Valószínűleg ha Norbi nem futott volna be Réka sem lenne sehol. Persze ő dolguk.
Mint tegnap skype-n irtam is, tudtam, hogy Bence ma nem alszik olyan sokáig míg Dorka szokott, már 3/4 8-kor felkelt. Persze átjött hozzánk, így ettől a perctől Dorka sem volt hajlandó aludni. Így talán van esély, hogy Dorka délután normális időpontban fog aludni, ha fog egyáltalán. Nála ezt nem lehet tudni.
Jó diplomaosztózást Nektek hétvégére!!!!! Csak az idő is kedvezőbb lenne már. :roll:

Szyszy!
Örülünk ha segitettünk kicsit Neked is. Nagyon helyesen írta Alíz az is fontos hogy a klinikán a baba a nap 24 órájában Veled lehet.Azért az sem mindegy, mert szerintem nagyon fontos az összeszokás, meg s szopcsizás miatt is fontos .
Ha van rá lehetőséged, gyere bátran gyakrabban hozzánk és mesélj Magadról. :wink:

Zsuzska!
Pannika névadóját megszépíthetné kicsit a napocska ha előjönne.Szép ruciban nehogy fázzon, mert a levegő is igencsak lehűlt. :twisted:
Majd várjuk az élménybeszámolódat és a képeidet.

Zsebi baba!
Nektek is jó hétvégi kiruccanást, jó idő megrendelve Nektek is!!!! Képeket majd hozz Te is!!!

Anita!
Nagyon el lehetsz havazva, mert az utóbbi időben nem igazán adsz hírt Magatokról. Ugye azért minden rendben van???????

Puszi Mindenkinek és Kellemes Hétvégét kívánok!!!! És kicsit jobb időjárást, mert ez most csapnivaló. :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


jaj nagyon szutyi egy idő van,ez a nyár már csak ilyen lesz? :?
Ma megyünk az ügyvédhez 5-re aláírni az adás-vételit,Balázst addig elvisszük anyósomhoz.

Andi:
Az igen!Jól bírtad én 1 óra körül aludtam el ,majd Balázs fél 7-kor kérte a kakaóját,utánna még 8 -ig aludt most meg mesét néz.
Sajnálom hogy nem tudtok menni anyukádékhoz az idő miatt.De hátha jövőhéten már kánikula lezs és jól fel melegszik a medencében a víz.
A jövőhéten megyünk 21-én a diplomaosztóra. :wink:
Amúgy jópofa ez az Áron csak már néha olyan erőltetett ahogy körbe udvarolja Rékát,meg hogy annyira istenítik hogy ő a férfiak álma.Pedig szerintem nem nagy szám.Jó csinosnak csinos bár a válla már túl izmos nekem.De viszont nem egy nagy szépség szerintem.
Egyetértek veled abban,hogy sehol sem lenne ha nem Norbi felesége volna,gondolom ezt ő is tudja és hálás neki vagy nem tudom Mert állandóan azt hangoztatja hogy ő mennyire tiszteli,becsüli az Urát.Meg tényleg állandóan Norbi ,Norbi és Norbi.
Ma majd még megnézem este mert tegnap náluk főztek és Norbi is otthon volt. :D

Anita:
Már én is akartam kérdezni hogy nem jelentkezel mostanában,mi újság van veled?
Jól vagytok?

Na lépek mert kimosott a gép!

Kép

Kép
aliza
 
 


Alízka!
Bocs,d e ezek szerint nem voltam képben a diplomaosztó időpontját iletően. Na 21.-re már hátha jobb lesz az idő is.

Jó ruhateregetést!!!!! :lol:
Nekem meg vasalnom kellene, mert ki sem látszom a vasalatlan ruhákból. :(

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok !

Ismét itt. :lol: :oops: :P
Mégiscsak megyünk anyumékhoz, mindkét gyerek nagyon vágyik és ők is várnak bennünket. Kissé megkavartuk, menjünk vagy maradjunk, de ha a gyerkőcök akarnak menni, ám legyen. :wink: :lol:

Alíz!
Ha a Kodaknál szeretnél albumot is venni, nekem van papírom, ami 20 % kedvezményre jogosít fotoalbum vásárlása esetén.Ha gondolod , szívesen adok. :wink: :wink:

Na tényleg lépek, pakolni. Cupp Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Na megint én,jól elelvelezünk Andival.
Többiek?
Mit csináltok ebben a ramaty időben?
Andi:
Akkor jó utat nektek,jól van az legalább kikapcsolódtok egy kicsit meg a gyerekek kiszaladgálják magukat a jó levegőn.Hátha alakul az idő.
Egyébként megnéztem a koponyeg.hu-n és jövőhétvégén kánikulát jeleznek és előtte való napokon is napsütés,na majd meglátjuk mert mindig változik az előrejelzés tegnap még záport jelzett egész hétre. :?
Remélem azért holnapra kiderül egy kicsit.Kint tudjatok lenni meg Zsuék se ázzanak el a Névadón.Pannika nehogy megfázzon.
Köszi szépen mégegyszer a kedvezményt ha tényleg nem kell annyi.

Na pusszantó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Én is el vagyok keseredve az idő miatt, és most mi is azon gondolkozunk, menjünk-e egyáltalán. A másik házaspár, akikkel megyünk, inkább azon van, hogy menjünk, hátha jobb lesz az idő holnapra, mi (vagyis leginkább én) azon , hogy ne menjünk, mert ha nem is fog esni az eső, minden csupa víz, se bográcsozni, se igazán túrázni nem tudunk. De lehet, hogy a többiek meggyőznek.

Pintyus! Nagyon jól néz ki a babakocsi, biztos praktikus is lesz! Még az ára is elfogadható, eszméletlen, milyen árak vannak most babakocsik terén! Szerencsére nekem megvan a régi, ami mindkét gyereket kiszolgálta, igaz, kicsit megszívta már a nap, gondoltam, esetleg a huzatát ki lehetne cseréltetni. Szerintetek meg lehet csinálni? Mondjuk egy kárpitossal? Mert egyébként nagyon jó kocsi, én nagyon szerettem.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Andi!
Remélem nem lesz beteg Bece, most van egy torokfájós nyavalya :(
Jó pihit anyudéknál!:)

Alíz!
Az jó, ha szófogadó a kutyus, anyóséké nagyon szeleburdi, bár ha apósom rászól akkor rá hallgat, de még olyan játékos kutya, hogy játsziból feldönti Emilit :?
Aranyos lehet a kutyitok amikor vígasztalja Balázskát:)

Szyszy!
PCO-d van?Remélem a Closty segyt majd, és hamar jönni fog a baba!
Sápynak van magánrendelés, majd a többiek megírják mikor, én nem tudom.

Emilim már alszik majd 1 órája :roll: Pedig 8kor kelt(meg előtte 5.30-kor, akkor evett, majd visszaaludt).Biztos ez a nyomi idő.Jajj de útálom, pedig ma menni kéne arehabra is megbeszélésre 5re.Nem tudom hogy megyünk így el:?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsebi baba!
Mi áthuzattuk a Bence autós ülését Dorkának és szuper lett, és nem is volt drága. 3-4 ezer körül húzták át. Sajna a telefonszámot nem találom, de:
Plázában a mozgólépcsőn ha lemégy az alagsorba, ott van egy autósbolt. Nekünk mondták ismerősök, az autósbolt eladója van megbízva hogy az autós üléseket bevegye és visszaadja, nála kell fizetni is. Egy volt plázás biztonsági őr felesége varrónő, a biztonsági őr azóta már a Kálvin téren egyik bankban dolgozik, de továbbra is le lehet adni a cuccot a boltosnál. Mi is neki adtuk le. Tőle el tudod kérni a varrónő számát és megkérdezni hogy vállalja-e babakocsi áthúzását. Mert ezt nem tudom. De a mi ülésünket tényleg szuperül áthúzták. Már láttam 1-2 áthúzott ülést, de nem igazán tetszett, és ez meg olyan lett mintha bolti lenne. De ha nem vállalnak, akkor lehet mégiscsak kárpitost kellene keresned. :wink:
Ha mégis mentek holnap akkor jó bográcsozást, túrázást és nem utolsó sorban jó időt Nektek!!!

Panka!
Emilit biztos a nyamvadt idő nyomja le és azért alszik most is. Rehabra babakocsival ilyen időben menni, hááááááát........ :roll: érdekes lesz mindenesetre.

Alíz!
Jövő héten ugorjatok be valamikor a kedvezményre jogosító papírért. A péntek nem jó, mert munkahelyi kirándulásra megyünk (egészen a Vígkend-majorig :lol: :lol: :lol: ), de többi nap megfelel. Ja meg szerdán bölcsis szülői, de az du 4-től. :wink:

Szép hétvégét!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Ja lehet az idő miatt, de szunyált 2 órát:DÉs evett is rendesen, 120 ml meggyleves levét, meg 260ml almaszószt májjal! :shock:
Ha megyünk akkor nem babakocsival, hanem viszem a kezemben, másikban ernyő. :roll: A busz nincs túl messze, meg utánna a tehab sem annyira. :? De majd meglátom, ha nagyon szakad akkor nem megyünk. :(
Jelentem, én kivasaltam! 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka:
A HRG miatt mentek a Rehabra?Ti is jösztök majd ?
mi is fent vagyunk a listán egy éve :roll: ,és mondta a múltkor a doktornő hogy lezs egy két hetes intenzív turnus és abba valószínű már Balázs is befér,de majd azért telefonáljak.Felhívtam őket és mondta is a hölgy hogy ma lesz 5-kor a szülői,de ha nem tudok menni akkor megadott egy telefonszámot hogy hívjam fel és a hölggyel megbeszélem az időpontot.Mert mi 5-re megyünk az ügyvédhez,így nem tudok ott lenni. :cry:
Valóban nagyon jó hogy ilyen szófogadó kutyus,gondolhatod akkor nem engednénk a közelébe sem Balázsnak.
Ügyes vagy hogy kivasaltál. :D
Én is azt fogom csinálni csak meg várom a párom mert ilyenkor csak 1-ig dolgozik és megebédelünk majd utánna neki ugrok.
Biztos az idő teszi ezt az aluszékonyságot mert Balázs is elaludt pedig ő is 8-kor kelt. :lol: De fél 1 körül már láttam rajta nagyon álmos így megebédelt és le is feküdt aludni.
Én is gyümölcs levest csináltam. :wink:

Zsebi:
A kárpitos lehet tud neked segíteni meg akit Andi ajánlott hátha ő is megtudja csinálni.
Ne legyél szomorú,hátha kiderül holnapra de ebben igazad van hogy ilyenkor tiszta víz minden.
Ha mentek akkor érezzétek jól magatokat,és legyen jó idő!

Andi:
Oké majd megbeszéljük még de nem sürgős!
De jó lesz nektek Vígkendbe.
Nektek is jó utat és érezzétek jól magatokat!

Na sziasztok!
Ha nem jönnék,
KELLEMES HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!!!!!!!!

Kép

Kép
aliza
 
 


Aliza!
Lehet akkor elkérném a telószámot, mert nem nagyon akaródzik menni ilyen időben. :? Szerintem a lényeget ott is el tudják mondani.
Persze hogy gondoltam, hogy nem engednétek Balázst a kutyihoz, ah nem lenne megbízható, csak én vagyok olyan, aki nem bízik egy állatban sem :roll: :wink: Nagyon sokan tartanak állatot kicsi gyrek mellett, és nekem sem volt szerencsére soha rossz tapasztalatom velük, "csak" a híradások miatt van ez a bizalmatlanság.
Gyümi leves elfogyott, most rendeltem egyx pizzát :lol:
Ja, Balázsnak miér kell ez az uszi?Én csak most hallottam róla, kedden beszéltem a dr-nővel, és mondta hogy mehetünk is.
:shock: Azt nem tudtam, hogy iolyen várólista van!! :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka:

Balázsnak a válla miatt jártunk egy fél évig masszírozásra meg tornára mert születésekor eltört a kis kulcscsontja és ezt kellett rendbe hozni de szerencsére szépen helyre jött csak doktornő félévente még megnézi.
Mikor már először voltunk nála akkor mondta hogy van egy kis tölcsér mellkasa de ez nem betegség csak alkati "szépség hiba" úgy mond .Az apjának is van csak neki már nem feltünő annyi hogy a mellkasán van egy kis mélyedés de amíg Balázs nem született meg addig nem is vettük észre,még ő sem. :lol:
Csak a körzeti doki mondta hogy ez általában örökletes és az úszáds meg gyógytorna segít mert neki nem olyan súlyos.
Így a doktornő már tavaly ráírta apapírra a HRG-t,és augusztusban megnézi újra és akkor eldönti hogy kell e majd járni folymatosan vagy csak majd később.
Igen ebéd közben nekem is eszembe jutott hogy leírom a számot neked hogy ha kell ,mert ne mászkáljatok ebben a szutyi időben.Egyre gondoltunk. :D
Itt van:
Szalókiné Ildikó:0620-661-63-44
Na puszi megyek vasalni.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Én is megjöttem a "jó" idővel.El vagyok egy kicsit havazva és nem mindig tudok még vissza olvasni sem.
Még mindig járom a rendörséget és egy ügyvédet is kerestünk mert nagyon ugy tűnik hogy el akarják sunnyogni az egészet. :cry: A lényeg hogy most kértük hogy ne a debreceni hanem a pesti rend. vizsgálja ki az ügyünket.Hátha .... most várunk mert három hónap a kivizsgálási idő. :shock:
Amugy a házimunka engem is leköt rendesen...Én nem is tudom hogy Ti hogyan oldjátok meg ezeket a feladatokat a gyerköcök mellett.Én mostanába gondolkozom csak el ezen és kicsit be is vagyok rezelve. :oops:
A jövöhetem is elég pazar lesz nem lesz sok szabad időm.Hétfőn megyek melanoma szűrésre a bőrgyógyira.Nincs semmi bajom csak azér én meg szoktam nézetni bizti ami bizti mert rajtam sok az új és sötét anyajegy vagy mi és nem akarok magamnak több bajt.
Kedden emlővizsgálat és Uh Hajninál.Most megyek elöször hivatalosan hozzá beutalóval :lol: .Tudom hogy az előző képekkel adós vagyok de az az igazság hogy nem sikerültek jól :cry: .Szasza annyimindent begyüjt az arca elé hogy nem látni semmit :cry: .A köldökzsinor a keze a lába minden ott van előtte de ha dondoljátok felteszem :roll: .
Szerdán megyek Tg-re most lesz megint vérvétel ahol én már előrre tudom hogy vérszegény vagyok/leszek.
A csütörtököm még :!: szabad!Szerintem ki is fogom használni és nem megyek sehova ha nem életbe vágó.
Pénteken pedig fogászat.
Igy nézki előrre láthatólag a jövőhetem de ez még változhat. :lol:

Andi
Amikor az állatkertről írtam akkor most kivételesen nem a munkahelyre gondoltam hanem az "igazi" állatkertre. :lol: :lol:
Hidd el a másik nekem sem hiányzik és nem is fog egy jó ideig!
Remélem hétvégén azért kaptok egy kis jóidőt anyudéknál.Gondolom nem hiányzik hogy Bence lebetegedjen de őket is megértem hogy szeretnek ott lenni mert a képek amiket küldtél már eddig onnan olyan mint egy kisebb turista program. :lol: :lol: Állat simogatás, sütés főzés a szabadban ismerkedés a természettel. :lol: Na és persze az sem az utolsó hogy ottvannak nagyiék!
Dorka képétől elolvadtam igazi "szivtipró".Nagyon csajos!!!!

Zsu
A lánykád nagyon ügyes!Most már szerintem minden nap meg fog lepni valami kis ujdonsággal amire Ő is képes lesz!Lassan lehet az alsóbb polcokról mindent felpakolni :lol: :lol: :lol: .
Jaj remélem hogy jó idő lesz a névadón!Én szoritok nektek!És hozzál majd Pannikárol képeket amikor a csodaszép rucijában és fodros zoknijában van :lol: .

Olgi
Lassan befejeződnek a munkálatok nállatok.Utána a jöhet a takarítás :evil: de az már tényleg a végét jelenti.Tündike biztos nagyon aranyos amikor "riszál".Megnézném! :lol:

Panka
Örülök hogy az egész család meggyógyult.Emilinek igazán jó étvágya van.És most hogy irtad megkivántam a gyüni levest és csinálni is fogok :lol: .

Alíz
Ma lesz a nagy nap?Akkor még nem gratulálok majd holnap!Remélem minden ugy alakul a vevővel ahogy megbeszéltétek!Én úúúúgy szorítok.A képek nekem is nagyon tetszenek.Apukád nagyon ügyes de komolyan!A kutyás képeknél pedig sóhajtoztam nagyokat...vajon a mi kutyink is elfogja fogadni sőt ahogy nállatok óvni fogja a kis Szaszát?Nagy kérdés ez és előrre nem tudhatjuk hogy fog reagálni.

Bea
Hogy haladsz a diploma munával?Abból ítélve amennyit itt vagy biztos jól :lol: :lol: :lol: .Mikkora kell leadni?Miröl írsz?Munka ügyben mizu?

Edina
Neked egyfolytában szorítok.Meddig is kell? :P
Remélem azért pihengetsz is sokat.A cangát pedig feélejtsd el :evil: .Nekem is nehéz volt le tenni mert én még munkába is azzal jártam néha.De inkább a pici épsége és kényelme mint a mama fittsége :lol: .

Zsebi
Lehet egy indiszkrét kérdésem?Puskát vettetek már?Ilyen gyönyörű nagylány mellöl csak azzal lehet elkergetni a fiukat :lol: :lol: .Nagyon csinos Bogi abban a ruhában!
A buvár ruha látom sikert aratott!
Az Uniós varrónő nem normális szerintem.De remélem Zsu ajánlása bejön.Amugy szerintem jól döntöttél az a ruha amit kinéztél isteni.
Hétvégére jó időt kívántam mindenkinek így neked is azt kívánok és remélem tudtok egy jót bográcsozni.Nyam-nyam!

Anita
Nagyon el vagy tünve.(Legalább annyira mint én :oops: )Gondolom Te is be vagy havazva.Azért adj életjelet magadrol :lol: !

Pintyus
Te is el voltál tünve :lol: de Te elöttem megkerültél :lol: .Tök jó babakocsit vesztek.Raktáron nincs nekik minden szin gondolom azért kell rendelni ugye?Majd lehet mi is kinézünk mert az ára is nagyon baráti.Képzeld ma voltam postán és mikor haza jöttem és kezet akartam mosni nem jött a csapból víz.Egyből Ti jutottatok eszembe ... kirohantam papucsba az aknához feltéptem a tetejét és lestem az órát hogy pörög-e :lol: :oops: :lol: .Persze hogy állt!Az egész utcába nem volt víz de én egyböl csőtörésre gondoltam.Okos vagyok mi :lol: ?
Nagyon örülök ha Te is jönni szeretnél az állatkertbe.Egyedül mégis csak más.Apukám szokott hozni Zoo csemegét mert Ő a hajdúgabonánál dolgozik és ott gyártják azt a granulátumot.(Nézni is szokták hogy én egy 2-3kg os zacsival viszek mert ugye a kapunál árulnak ilyet csak ott egy marék kb 500 Ft.Szóval vicces hogy én marékszámra dobálom ők pedig szemenként.De legalább itt nagylelkű tudok lenni az állatokkal.)Én ugy gondoltam hogy valamelyik hétvégén kinézhetünk ha jó idő lesz és neked sincs programod.De addig még dumcsizunk.

Remélem senkit nem hagytam ki.Probálkoztam oda figyelni.
Puszi mindenkinek!
Éva

Kép
awe
 
 


Aliz!
Beszéltem vele, majd jöv7en bemegyek a papírokat kitölteni, 8-14-ig bent van. :wink:
Pedig felöltöztünk meg minden, de mire kinyitom az ajtót, megint esik :x :x :evil:

Éva!
De jó hogy jöttél!:D
Ne is hagyjátok annyiban, gondolom az itteniek el akarják tussolni az ügyet. :twisted: Pestiek ha nem segítenek, akkor menni kell Fókuszhoz, Aktívhoz, stb.!!!
Szabika amúgy jól van?Mozog sokat?Lelkileg is jobban vagy már?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka

Szabika most már majdnem a régi.Mozgolódik sokat csak az zavar hogy a hirtelen hangokra "megugrik" még akkor is ha nem hangos.
Én már csak akkor fogok tljesen megnyugodni ha időben rendben egészségben megszületik.Lelkileg nekem nagyon rossz még mindig.Sajnos ezt nem tudom elmondani és kibeszélni.Szedek homeos nyugtatót de a hasam már reggel kőkemény pedig szedek magnézium port is.Reménykedek hogy minden ok legyen.

Kép
awe
 
 


Egy válogatás.Amin én vagyok az e heti mind.Szasza 28 hetes volt ekkor.

Kép

Kép
awe
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: