Új privát üzeneted érkezett!

Heni! Jo nyaralást!!

Jön valaki holnap (csüt.) a fürdőbe? Én kint leszek 3 gyerekkel, Dyna?

Tündi! most olvastam aug.1-töl uj atya lesz, akkor már nektek is ö tartja majd a keresztelöt. Én végül a Rókusiba viszem Norbit. De talán majd kell innen kikérö igy be kell mégis mennem.

MI jövö héten Kunfehértóra megyünk

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Hogy vagytok csajok??????

Kármen!

Orsi lába??? Engem is megijesztett pénteken a hülyevédőnőm, szerinte Ábelnek "O" lábai vannak, ennek pedig az az oka, h nem adtam neki D vitamint..... kikértem magamnak és elküldtem oda, ahonnan jött. Szerencsére többet nem jön, mert nov. szül a csaj. Utánnanéztem a neten a témának, azt irják, h nagyon sok babának van O lába, de kétéves korukra kinövik....

Még agyalok, h elvigyem-e a Tornyos Sz. doktorúrhoz.

Norbi??????

Heni!

MIlyen volt nyaralás?????????

képeket! : :D :D

Zsuzska!


Nagyon eltűntél!! megbántottunk valamivel?????? Hiányoztok....

Tündi!

Hazaértetek már?????? Örülnék ha mesélnél és képeknek is.


NÁlunk ezen a védőnős marhaságon kívül nincs semmi különös, Ábel egész nap szaladgál, én meg utánna...

Kép Ábel és az első csokoládé

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Orsi 3 éves elmult és nagyon fájt én azért vittem orvoshoz. Ha nem fájlalja akkor nem érdekelt volna hogy X lábu, igy sem biztos hogy elmulik. Én még nem vinném, 1 évesen is mondták 3 évesen kell, mert addigra alakul ki a talp boltozata ill. kellene.
Csoki. Hát ez olyan dolog amit ha rajtam mult volna most sem enne Orsi, de amig anyuéknál laktunk csak adott neki egyszer valaki (kb. fél éve) azota eszi néha. Cukrot viszont nem engedek, megmondtam ha azzal is ezt csinálják többet oda nem mehet. Fagyit is tilos, én vagyok a hülye elveket vallo anya
:lol:

Dyna! mi is kint voltunk ma, du. láttalak Benneteket!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép
heno
 
 


Sziasztok!Megérkeztünk a hosszú útról,még fáradtak vagyunk,de egy pár képet feltettem nektek.
heno
 
 


Sziasztok!

Heni!
Nagyon aranyos vagy!!

A kotori öbölben voltatok?? Nagyon jók a képek!!!

Ha visszarázódtatok várom az élménybeszámolót!!

Tündi!
Hiányollak, remélem minden rendben!!

Kármen!
Igazad van, szerencsére nem vagyunk egyformák :lol: :lol: :lol:

Közben megtudtam, h 2 éves koráigsok gyerek o lábú, így nem aggódom!

Dyna!
Sajnálom, h elhagytál minket... :cry: :cry: :cry:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi , hogy eddig nem írtam. Rettenetesen el vagyok havazva. Nyaralás után mindenképpen írok sokat sokat......(aug. 18-a után)
Addig is pár kép.

Szép napokat mindenkinek!!!!

Kép
babaúszáson

Kép apával a víz alatt

Kép
dyna-
 
 


Még egy mosolygós kép :)))))))


Kép

Kép
dyna-
 
 


sziasztok!

nagyon jók lettek a képek amiket felraktatok!!!

segítsetek!mit tanácsoltok milyen ágyat vegyek,mert Gergő nem alszik a kiságyában,így a kanapét húzzuk ki ,de arról le tud gurulni.milyen az az ágy amit későbbis tud használni és nem tud most legurulni???

DYna!
Csenge már jár????

a nyaralás jó volt de sokkal fárasztóbb mint itthon lettünk volna.Gergőt egypercre sem tudtam a medencébe vinni mert hideg volt a víz,így megmaradt is.

Karmen!
Norbi baba??????

ja és azt olvastam vhol ha nem eszi meg az elé rakott ételt akkor nem éhes.én sok mindennel próbálkozom,ha nem kell mondjuk a főzi vagy a husi akkor próbálok neki vmi zöldségeket gyümölcsöket sajtot vagy sonkát ilyesmit adni.ezzel elrontom szerintetek?elég rossz evő,vagyis csak annyira hogy egyik nap mindent megeszik a másik napon válogat.nem értem....

Karmen!
te egy éves kora után hányszor szoptattál Orsinál???Gergőt még mindig 3-4-szer is szoptatom.egyszerűen nyügösködik és nem értek vele szót.most jön a foga is...a doktornő szerint már csak este kellene,de látom hogy lelkileg megviseli ha kimarad egy....de viszont nem akarok 3-4évesen is szoptatni...


Zsu!
mentek nyaralni???

Heni!milyen volt Montenegro?????

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Örülök, h jelentkeztél!

Csenge nagyon aranyos és ügyes! Jó nyaralást!

Tündi!

Én már nézegettem gyermekheverőt, nekem ez a forma tetszik. Ennek levehető a kerete és később is jó lesz. :

http://www.rs.hu/termek.php?cs=4&al=60&term=20

Én most a helyedben egy sima matracot vennék és azon altatnám.......

Nálunk a darabos kajcsikat nem fogadja el. isteni húslevest főztem, de nem fogadta el. Összeturmixoltam és gond nélkül befalta...... pedig eszik darabosat, virsli, kifli, banán......

Én adok gyümis joghurtokat is, friss gyümölccsel feltuningolva.

A szopi miatt megértelek, de nincs ötletem a leszoktatásra. Én szerencsés vagyok, magát választotta el.

Igen, tervben van a nyaralás, elkészült Ábel útlevele 9 nap alatt.....Én csak akkor hiszem el, ha már elindultunk... :oops: :o


Heni!

Csodásak a képek!!!!!! :D
Ha visszarázódtatok, irhatnál milyen volt a nyaralás, mi is a tengerhez készülünk.

Kármen????????????????????????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Szutyok Marci szomszédol

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!A nyaralás szuper volt,csak nagyon elfáradtunk.Gyerekkel pihenni egyáltalán nem lehet.14órát utaztunk.Arabella jól bírta az utat nagyon,bár féltem tőle egy kicsit.Pont kifogtuk a jó időt 43fok volt minden nap.A tenger úgy csípte a kislány szemét,hogy be is gyulladt már az első nap és csak ordítani bírt.Még szerencse hogy vittem szemcseppet neki.A második nap vettünk neki egy gyerekpancsolót és abban fürdött,rendes vízzel.A szállás is olcsó volt ajánlom mindenkinek a helyet 2000ft/fő (Sutomore) a hely neve.Csináltam 500db képet,ebből már 180db-ot elő is hívattam mert jók lettek nagyon.Voltunk a Kotori-öbölben is Zsu.A nagyobbak nagyon élvezték!!!Ja más téma.Arabella megtette első lépéseit önállóan,kézfogás nélkül. :lol: :lol: Tünde én ugyan ebben a gondban szenvedek mint te!Nem akar aludni az ágyában,most a földön altatom egy vastag takarón.A szopizás is megy még és semmit nem akar megenni,hiába próbálok bár mit is. :cry: :cry:
heno
 
 


sziasztok!

Heni!
örülök hogy jó volt a nyaralás.mi is elfáradtunk rendesen.
a földön alvással nagyon vigyázz mert felfázhatsz.2vastag takaró és plédeken is felfáztam,pedig az emeleten lakunk.azóta inkább a kanapé.Zsu ajánlotta és nem is hülyeség a matracot.veszek is tuti egyet.KÖSZI ZSU A TIPPET!nem tudom érdemes e kiéheztetni a gyerkőcöt,mert félek így el lesz kapatva ha nem eszi meg a főzit...szerinted????most pl.a kukorica ,dinnye,kigyóubi amit enni akar.husi alig.szóval kétségbe vagyok esve....

na megyek mert úszik a ház.

Kép
papp tünde
 
 


ja és nagyon ügyes a nagylányod!!!!!!

Kép
papp tünde
 
 


sziasztok!

éppen nem rég néztem,hogy a danoninoban is van ez a guargumi vagy mi.sőt vettem egy joghurt desszertet és abban is volt.szóval tényleg nem árt megnézni mit adtok a gyerekeknek.

Kép
papp tünde
 
 


Heni! Örülök hogy jo volt a nyaralás!

Zsuzsi én nem jutottam most babanet közelébe. Bár már megint van (végre) bölcsi, rengeteg a dolgom. Jó nyaralást!

Tündi! Én is pont ilyen ágyat akartam venni Orsinak, aztán végül felnött ágyat kapott mégis és arra tettünk leesésgátlót. Ez az ágy 3 évesen már felesleges lett volna mert csak 150cm hosszu, nektek viszont még lenne értelme.
Szopi. Orsi is 3-4x szopizott még 1 éves kora után, söt volt többször is. Ö nagyon rossz evö volt, evett mindent de csak 2-3 kanállal. 16 hósan azonban már el tudtam választani.

Norbi jól van, megkapta a 4 hós szurit 2 hét késéssel, most nem lett baja utána. 7100g és 66cm. Még mindig nagyon mosolygos, sirni nemigen lehet hallani, szoval egészen más mint Orsi volt, csodálja is ezért a család. Persze Orsiban meg pont azt imádom hogy olyan nyüzsis, életrevalo kiscsaj. Igaz hogy minden gyereket másért szeretünk, lehet egyformán is öket (erröl többen nem ezt mondják)

Keresztelönk lesz 19-én Szegeden, utána meg tesomat és engem is köszöntenek.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!

hogyan tudtad Orsit elválasztani?ő magától vagy te nem hagytad magad???

Kép
papp tünde
 
 


Tündi! Láttam apa ma sétáltatta a fiát:) Ök is a parkban ültek nem messze tölünk :) Orsit én választottam el, mert akkorra már 30kg fogytam és tudtam a szoptatástol van, igy muszáj volt. Az utolsó 2-3 hónapban fokozatosan vettem el 1-1 szopit, elöször a reggelit majd a napközbeniket (ez volt a könnyebb mert kapott helyette mást enni) de éjjel akkor is kért ez volt az utolsó amit elhagytunk. Azt hiszem 3 éjszaka volt hogy ébredt és sirt és nem adtam neki, de felvettem, nyugtattam, letettem, ez ment amig elaludt. Igaz utána rászokott hogy éjjel vizet ivott helyette azt nagyon sokáig, de az csak annyi idö volt amig egy pohárral felhajtott és már aludt is vissza.

Lányok, csüt. valakinek lenne kedve kijönni a fürdöbe de.?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Senki nem szólt és ma már Orsi sem ment bölcsibe (nagyon taknyos lett) igy Szegedre járunk be strandolni nekem könnyebb ott 2 gyerekkel mert oda jön a családom is.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kész vannak a vonalzók...

szép tiri-tarka.... ha nem tetszik szóljatok!!

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Köszi zsu!Jó nagyon.

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Lányok elvagytok veszve nagyon.Milyen volt a nyaralás, meséljen már valaki valamit.

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Heni!

Nem tudtam megnézni a videót, lefagyott a gépem. Lécci próbáld meg a videa.hu-ra vagy valamelyik ilyen helyre feltenni lécci! Nagyon kíváncsi vagyok !!

Mi majd szept. megyünk.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

remélem mindenki jól van!
én kevésbé,5hetes terhes vagyok...kivagyok borulva nagyon!
sajnos nem tartom meg.próbáljatok lelki erőt önteni belém!!!!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Végre van erőm egy kicsit leülni a géphez. A nyaralás nagyon jól sikerült, képeket majd a hétvégén rakok fel.
Csengusnak nagyon tetszett a rengeteg pancsi, a sok séta és főleg az, hogy sokan voltak körülötte és mindig játszott vele valaki. Persze ennek megittuk a levét itthon az első napokban, de úgy érzem mostmár beálltunk a régi kerékvágásba.

Tündi!
Nem is tudom hogyan vigasztaljalak, de ha én most ilyen cipőben járnék, én sem tartanám meg. Fel a fejjel!!!!!!!!!

Fontos! Nem tud valaki olyan anyukát aki bizonyos összeg ellenében elvállalná hétköznaponként délelőtt Csengust, januártól? Bölcsibe még nem szeretném vinni és vissza kellenne mennem tanítani, mert ha nem akkor valószínű, hogy az elkövetkezendő években elbúcsúzhatok a tanítástól.

Kép
dyna-
 
 


szia Zsuzska!

Csengus hogy viselte az utat???
látom egy cipőben járunk akkor :(((kirugnának a munkahelyedről?pedig törvény védi elvileg...szép mondhatom.

köszi a vígasztalást.
csak hogy tudjátok emlékezetem szerint 29000 amit be kell fizetni ezért az egészért+az orvosnak is adni illik így kb 50-60e mire végig csinálom...ha vmilyen segélyt kap az ember akkor 8e ft.ma voltam bent a polg.hivatalban,hogy igényeljek egy egyszeri segélyt,de csak jövő hónapban lesz közgyűlés és a képviselők döntenék el hogy kaphatnék-e és mennyit...hát köszönöm szépen,nem kell akkor.az én bajomon ne csócsáljanak a képviselők.Szegeden más van,ott lehet sürgősségi elbírálás is van,ami 1-2hét.röhely ez az egész hivatali procedúra.
na kidühöngtem magam...
sziasztok!

Kép
papp tünde
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Amióta olvastam a bejegyzésed, azót agyalok mit is irjak. Távol legyen Tőlem, h megbántsalak. Nem tudom mit tennék a helyedben. Iszonyat nehéz. Kérdés akartok -e még babát később?? Ha nem akkor esetleg tenni ezért.

Én alapból abortuszellenes vagyok, de ha valaki megteszi, ugyanúgy elfogadom és szeretem.
Amióta megismerkedtünk egy családdal, akiknek örökbefogadott babájuk van, én az örökbeadásra voksolok. Nehéz egy terhesség, de kihordani nem kerül többe, mint az abortusz. Ráadásul alapítványi segítséget is lehet kapni.

pár hónapja egy ismerősünk lett babás, rendezetlen volt a kapcsolata, neki is a fenntieket mondtam. nem tudott dönteni, aztán 8 hetesen elvetélt..... :cry:

Bocsi az őszinteségemért, ez nem vígasz, hanem vélemény volt.

Gergőről nem írtál, ezt megértem, de hiányolom!

Zsuzska!
Várom a képeket!!!


Mi jól vagyunk, Ábel egész nap rohangászik, mindent megrág. A kertben bodyban flangál, nincs pelus, nagyon élvezi. Édes, amikor pisil leguggol, noha nem tanítottuk rá. :oops:

Íme egy mai kép, ilyen mutatványokkal járul hozzá a megőszülésemhez. :lol:

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!A Bella is pont ilyen hajmeresztő dolgokat tud tenni.Zsuzsa anya mondta hogy vigyázna Csengére,de majd megbeszélitek hogy mennyiért!

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


Tündi! Sajnálom hogy nem örömhir ezt most nektek de Nektek kell eldönteni hogy vállaljátok-e, v. nem. Hát én orvonak nem adnék ezért többet 10-15e-nél. Nem tudom ennél mi a tarifa de azért ez mégsem szülés, én arra adtam 40e császárra! És ugy hogy terhesgondozásért szinte sose fogadott el semmit!

Hát én mit mondjak, Orsiért 4 évet küdzöttünk mire megfogant. Mi is akartunk örökbe fogadni. De. Elhiszem és megértem azt az anyát aki késöbb megbánná hogy odaadta másnak, mert tudja valahol van és létezik, én is abortusz ellenes vagyok, de talán könnyebb lelkileg feldolgozni utána a baba elvesztését mit egy ételen át ugy élni hogy nem ö neveli. Föleg ha késöbb a családi körülmények is olyanok lennének hogy örömmel látnák a másik babát.

Zsuzsa! Mit tanitasz? Ide mész vissza a suliba v. másutt dolgoztál?

Norbi szeme azóta is sokat gyullad most nagyon csunya, hát valszeg nem usszuk meg a szondázást. :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!!!

Heni!
Köszönöm, megtudnád adni anyukád telefonszámát (msn-en)?

Karmen!
Matekot és informatikát, valamint ha szeptembertől( jövő tanév) el tudom kezdeni az egyetemen a fizikát akkor azt is. Ásotthalmon dolgoztam és oda is szeretnék visszamenni.

Zsu!
Ábel : kicsi vagyok székre állok :))))) Nagyon kell rájuk vigyázni :)))

Képek a nyaralásról:

Kép adria Kép adria2 Kép adria3 Kép adria4 Kép adria5

Kép
dyna-
 
 


Zsu!

Hol voltatok az Adrián?? Csenge hogy viselte az utat?? Nem zavarta a kavicsos strand??????

Nekem a fürdőköpenyes a legédibb! :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Nagyon édes ez a kalapos kép :) Sztem majd gyere el valamelyik délután és megbeszélitek.Oké?

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


sziasztok!

ma hazajöttem a kórházból.valószínű a 7végén leállt a pici szive,így sürgősen megműtöttek.megérezte hogy most nem kellenne jönnie...
remélem mki jól van!

Kép
papp tünde
 
 


Tündi! Ez tényleg érdekes, de én ugy tudtam hogy ilyen korai terhességnél nem kell még befejezés. (nem is mindenki tudja hogy terhes volt). Remélem gyorsan meggyógyulsz, lelkileg is!

Zsuzsa! Nagyon jo lehetett az Adria, nekem a kedvenc tengerem olyan szép sehol másutt nincs a viz mint ott. Jövöre talán mi is eljutunk oda (ha kapunk üdülési csekket akkor Zalakaros lesz).
A szakközépben tanitottál? Mert barátnöm onnan ment el szülni 3 hós a babája most. (reméltem te angoltanár vagy, mert azt keresek) Nekem is a fürdököppenyesen a legédesebb

Norbi szeme már nagyon ronda, tegnap hivtam a Móra-Vitalt, persze mehetünk, van rendelés és beutalo sem kell. Persze megint kifogtam (jo hogy direkt ezért telefonáltam) hogy szabin vannak, szerdán lesz. Estére már a szeme környéke, föleg alatta a táskái is csupa vörös. A cseppet 1 hete használjuk most már hiába.
Nekem meg nagyon csunya lett a császár sebem, nem fáj, nem gyulladt csak csunya de nagyon igy meg kell mutatnom orvosnak.

Heni! Jövö héten valamikor? Majd megirom privátba mikor tudnánk átmenni.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Hogy vagy?? Testileg?? Lelkileg???????? Gergő hogy viselte, a hiányod??????

Kármen!
Norbinak teljes és mielőbbi gyógyulást! Tehetnél fel képet, olyan régen láttuk a gyermekeidet!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Karmen!

nem vetéltem el,hanem a baba halt meg és nem igen jó egy halott szervezet egy élő szervezetben.nagyon hamar ki kell venni mert megfertőz.
Norbi szemével mit lehet még tenni?már régóta küzdesz vele.semmi nem százszázalékos???
a sebedre gyors gyógyulást!!!

Kép
papp tünde
 
 


Tündi! ja igy már értem. Persze ez logikus, erre nem gondoltam.

Igen, Norbi szeme születése ota gyullad. De ennyire ritkán, már 2 hónapja kellett utoljára orvoshoz is menni . Valszeg elviszem mégis szondázásra, nemigen huzom már az idöt. Még megvárom a fél évet annyit mondanak hátha kinövi.

Képet mindjárt keresek

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Keresztelön:
Kép
Müterem:
Kép Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kármen!
Csodaszépak a képek , Orsit hiányolom! :D

BOLDOG NÉVNAPOT NEKED!!!!!

Tündi!
Hogy vagy?????????????

Heni!
bOLDOG BELLANAPOT! :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!Erika Boldog névnapot kívánok én is neked.Zsu nekünk mi van ma?Elfelejtettem valamit?segíts!

Kép
Kép
Kép
heno
 
 


sziasztok!

Heni!
mikor van Arabella névnapja???

én is boldog névanapot kívánok!!!
szuperek a képek,a műtermi érdekel hogy hol csináltattad.mi is csináltattunk egy évesen.15ezer volt.egy 20oldalas a4-es fotóalbum járt még hozzá és persze cd-n megkaptuk az összes képet.

ma kapott Gergő bárányhimlő elleni oltást,a dokinő csak rá beszélt.még a párommal is összebalhéztunk ez miatt mert sok lesz oltásokból szerinte.jövő hónap prevenar utána a kötelező oltás.
a műtét óta minden nappal mintha többet véreznék,nem fáj semmim,remélem nem lesz gond.
Gergő már kezd kapaszkodni felállni.tegnap érthetően kimondta hogy tészta.csak lestem...
imádja a duplo kockákat rakosgatni,persze nem épít csak forgatja nézegeti és nyújta nekem hogy építsek neki hogy utána egyesével szétszedhesse...nagyon kiegyensúlyozott baba,nem hiszizik ha rászólunk hogy nem szabad,megszeppen és huncutul elkezd mosolyogni.tündéri baba,már nem is baba hanem már kész nagyfiú...

Zsu!
már készülődsz a nyaralásra????

Zsuzska!
taliztam a kolleganőddel,Ildivel.mondta hogy nagyon rosszul viseli a terhességet,nem is fog már tanítani...

Kép
papp tünde
 
 


Köszönöm a köszöntést, kedvesek vagytok!

Tündi! A fotós nagyon nem ajánlom, összevesztem vele, mert 20 kép van a CD-n és több benne az életlen, amire ö közölte a fotó nem rossz csak a gyerek bemozdult. Én meg mondtam mérgemben hogy fotós ugyan nem vagyok, de bemozdult képem nekem is van itthon több száz, ezt én is tudok csinálni, én éles képeket várok el!
Na meg szánt ránk 15 percet. Most reklamáltam ott is ahol megrendeltük, nem studio szoval valszeg nem akadtok össze ezzel a pasival, remélem én sem többet. Tesomék a Széchenyi térre járnak, nagyon jo képeket csinálnak, én is oda fogok máskor menni. Ti hol csináltattátok? Tesomék is most 15e fizettek de a képeket nem kapják meg CD olyan minöségben hogy fel lehetne használni, ált. lebutitva adják csak ki a kezükböl, nagy felbontásban kizárt. Prevenart, bárányhimlöt már irtam szerintem fontos mindkettö. De a Prevenart szvsz. amig nem megy állandóan közösségbe korainak tartom, ráérne akkor megkapni, és 2 éves kor felett már csak 1 oltás kell. Gergö nagyon ügyes és nagyon helyes is mindig megcsodálom öt is amikor látom, ma is apa meg mama tologatta:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Heni!
A naptár szerint tegnap Bella napja volt, gondoltam köszöntsük a becenevének napján a kislányodat! :)

Kármen!
Érdekes amit irsz, bosszantó, h egy csomo pénzt elkérnek, mégis tüske marad az emberben. Amit feltettél képeket azok nagyon szépek, nekem különösen az utolsó tetszik.

Tündi!
Léccci tegyél fel képeket Gergőről!!
Olyan jó, amit irsz, nagyon ügyes a kisfiad! Épp tegnap nézegettem építőkockát az egyik boltban, de nem mertem venni, mert Ábel mindent a szájába vesz. Nem tudom meddig tart ez az időszak, de már nagyon unom.
Gyógypuszikat Gergőkének! A beszédhez is gratulálunk!!!!

Mi majd a 15 hós szirt kapjuk októberben, együtt a Neis vac harmadik oltásával, a bárányhimlőellenit 18 hónaposan.


Már készülünk a nyaralásra, tegnap anyósnál voltunk, mert sírt, h rég látta Ábelt, aztán 1 óra után elege lett az uncsijából. :oops: :lol:
Elkezdtem csomagolni is, főleg Ábel holmiját. Mosni, vasalni is kell még. Még nem tudom hová megyünk, figyeljük az időjárást.

csajok!
Állítólag a jövő héten 15 fok lesz.........ősz ezerrel...........vettünk ma egy kis gumicsizmát, 23-as, nagyon aranyos. Így ki tudunk menni szutykos időben is.

Mutatok egy képet, tegnap reggel készült.

jó 7végét mindenkinek!

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
papp tünde
 
 


Hát ezek sokkal jobb képek mint a mienk! Ahol nekünk ugy levette fekete-fehérre ott nehezen tudom eldönteni elég éles-e de ahol szines sok életlen van, még mindig forrok méregtöl. Hol csinálták nektek?

Zsuzsi! Ábel is hihetetlen gyorsan változik, nöl! Pedig gyakran megmutatod de igy is. Majd Orsiról is teszek akkor fel, csak Norbit kérdezted :lol:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!
Karmen!
ajánlani tudom a fényképészt,a lakásán volt berendezve a műterem.fiatal srác,hobbi szinten fényképészkedik.akarunk még tőle rendelni a2-es méretű képet,asszem az négyszer nagyobb mint az a4-es,az ágyunk fölé.2500ft csak,nem drága,nyomdában nyomtatja.sztem megéri.
prevenart azért kapja mert közösségbe megy:(((((( bölcsibe októbertől:((((((

Zsu!
nagyon édi Ábel.megütötte a kis arcát?vagy csak ételmaradék??????
mikor mentek?már biztos várod már!én is be voltam sózva hogy ki lehet kapcsolódni.aztán a hét közepén döbbentem rá hogy ugyanazt csinálom mint otthon,sőt még többet...remélem nálatok nem így lesz:))))

Kép
papp tünde
 
 


Tündi! Légyszi ird meg akkor priviben a fényképészt, érdekel és Mórán van ez? (jaj remélem nem a mienk lesz :lol: )

Nem tudtam már bölcsit kezdi, visszamész dolgozni? Itt Mórán melozol? Remélem a bölcsibe könnyen beszokik majd. AKkor valoban jo ha megkapja a Prevenart, azota (még jo hogy akkor jelent meg amikor Orsi kezdte a bölcsit) Orsi sem járt fülésznél, addigra meg 50e ft ráment mire ugy döntöttünk megvesszük inkább a szurit neki.

Zsuzsi! Remélem jo idötök lesz, tengerre akartok menni?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!

Kármen!
Akkor most úgy írom: lécci tegyél fel képet a GYEREKEIDRŐL!! :D :D

Tényleg nagyon gyorsan változnak, rendezgettem a ruháit, alig hiszem el, h a minirucikba valamikor belefért :lol:
Az a fontos, h fejlődnek, egészségesek. Mikor kezdődik az ovi Orsinak??
A tengerhez megyünk, pontos úticél még nincs.

Tündi!
Nagyon szépek a képek, köszönöm, h feltetted! Nálam a legutolsó a favorit, de valamennyin igazi pasi!
A bölcsi miatt együttérzésem, biztosan nem lesz könnyű, de próbáld a jobbik oldalát látni. Hány gyerkőc lesz a csoportban és milyen korúak?? Mi lesz Gergő jele?? Beszéltek már a bölcsiről Vele?? Visszamégy az üzletbe dolgozni???

Ábelen sok folt, horzsolás van. Szalad és nem mindig tudja követni a lábaival. Összeakadnak és hasraesik. Felveszem, fél perc sírás, majd kérezkedik le és rohan tovább. Olyan édes, úgy viselkedik, mintha elkésne valahonnan :lol:
Nem akarok vészmadárkodni, de szerintem Gergőnél is lesznek esések, de kívánom, h minnél kevesebb legyen. Én lassan már megszokom, tudomásul vettem, h nem zárhatom gumiszobába, nem foghatom a kezét egész nap.

Nyaralás: Örülnék ha mesélnél, mindig tanul az ember. Én azt várom, h végre hármasban lehessünk. Bence az elmúlt hétvégéket végigdolgozta és már nagyon hiányzik. Rejtély előttem, hogyan fogunk elférni az autóban, de majd lesz valahogy. Ábel már sokmindent megeszik, de alapanyagokat vinni akarunk.

Heni, Kármen, Zsu!

Szívesen fogadnám a Ti nyaralási tapasztalatotokat is!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsi! Adria? Imádom!!! Holnap, hétfön kezdödik az ovi, nagyon be van már sozva, annyira várja, nem is volt gond hogy el kellett köszönni a bölcsiböl, csak én féltem töle. Esés. Ezt elkerülni ugysem tudod, néha Orsi is össze-vissza verte magát, szégyeltem mintha nem tudnék rá vigyázni, aztán rájöttem minden gyerek ilyen:) Nyaralás. Én listát irtam, amit mindig csak átgondolok és javitok mit kell vinni, föleg a gyerekek miatt. Igy soha nem marad itthon semmi, mert minden rajta van ami kell(het) nem akkor hirtelen kezdek el gondolkodni rajta

Tündi! Nektek mikor is lesz a keresztelö?

Itt van apa és lánya szintén a keresztelön készült.
Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Jó későn megint :)

Zsu!
Opátijától voltunk kb. 20 km-re. Éjszaka mentünk , így mire Csengusnak indult a nap már szinte ott is voltunk. Az egész utat végigaludta. Nagyon tetszettek neki a kavicsok, fél órát is képes volt eljátszani velük, bár nagyon résen kellett lenni, nehogy megpróbálja bekapni.

Karmen!
Az ált. suliban tanítottam, de csak határozott idejű volt a szerződésem és most mehettem volna vissza határozatlan idejűvel, de úgy néz ki , hogy mégsem mert az önkormányzat közbeszólt. Leépítések ezerrel. Annyira nem is bánom mert szívesebben maradok itthon Csengussal a Gyed végéig. Utána meg talán maradok a saját cégben és végre lesz időm időre befejezni a fránya papírmunkát. Voltatok mostanában babaúszáson? Mi mostantól tudunk újra menni. A nyaralás miatt kicsit elúszott apa a munkákkal és én is elvagyok maradva egy hónappal a könyvelőnél.

Tündi!
Remélem jobban vagy!!! Nagyon szépek a képek! Örülök, hogy Viktorról ilyen jó benyomásotok volt.

Magunkról. Csengus mindenhol feláll, a bútorokba kapaszkodva szépen sétál. Mindent elér és mindenhova odaér villámgyorsan. :) A lámpa és a tik-tak a kedvence, próbálja utánozni a cica, boci, kakas... hangját. Nagyon édes amikor mondogatja. :) A kedvenc mondókái a töröm-töröm a mákot..., csip-csip csóka, tapsi tapsi , ezeket nagy hévvel mutogatja, bár a tyúkokat a mondóka alatt kb 3-szor is elhessegetjük :) :) :). Nagyon szereti az ovodás dalokat hallgatni , mindig minden zenére billeg. Hát röviden ennyi bár órákat tudnék regélni. Nagyon nagy huncut lett, már most. Mi lesz később ??? Amikor kérem azt ami a kezében van, szépen nyújtja felém majd csillogó szemmel gyorsan az ellentétes irányba dobja :) Rámnéz és vigyorog..

Bocs a litániáért.

Egy kép az önálló evészetről. Az előkét már útközben elvesztettük :))) Kép evés

Kép
dyna-
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: