Új privát üzeneted érkezett!

Hurrááááá!
Isten éltesse Szasza babát!
Sok boldogságot, sok tejcit és jó egészséget kívánok Nekik/Nektek!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

GRATULÁLOK!!!!
Vendég
 


Andi! A nagy örömködésbe előbb elfelejtettem...köszi az infót a nyomtatással kapcs.ban. Majd benézek ha lesz vmi aktuális ünnepünk:).
Vendég
 


Sziasztok!



Évikém:
Én is szorítottam érted!
Szívből gratulálok a kislegényhez,jó egészséget és sok tejcsit kívánok nektek!!!!!!!!!!!!
Jaj nagyon izgatott vagyok én is mert előjöttek az emlékek amikor én szültem ,végül is tegnap volt a napja,csak nem most 2 éve. :D
Örülök hogy jól vagytok,sok puszi nektek.

Jaj lányok tök jó így izgulni értettek ,vajon melyikőtök lesz a következő,gondolom már várjátok ti is.

Anita :Te még egyben vagy mert nagyon készültél délután szülni. :D
Nagyon jó lett a lakás,akkor is szép volt mikor ott voltunk nálatok de így kicsinosítva még szebb.

Pintyus:
Köszi a hírt.
Nagyon szép a lakás,a babszoba meg meseszép!
Visszaolvastam egy kicsit reggel és láttam a korábbi képeket is,tényleg szupi kis lakást fogtatok ki,most már nyugodtan érkezhet Patríciátok.
Jó majd teszek fel én is képeket,majd a szülinaposokkal együtt,mert holnap tartjuk Balázs szülinapját.

Olimami:
Köszönöm szépen a gratulációt meg a szülinapi köszöntést.

Andi:
Akkor agyerkőcök megint kijátszották magukat,gondolom élvezték.
Biztos tök jó lesz a poló,örülni fog neki Bence.
Köszi hogy leírtad ezt az újságárust,jó tudni amikor valami ajándék félét kell kitalálnom.
Képzeld voltam a Régióba és vettem Balázsnak egy traktort amihez van egy utánfutó is farönkökkel amit szállít.(na ezt jól leírtam. :D ),meg egy forma berakós teknőst meg a Corába egy pizsit.
Majd holnap reggel adjuk át neki mert fél 9-kor értem haza a vásárlásból.
Tényleg írtad tegnap hogy ti is voltatok ,és mit vettetek

Zsu:

Jaj hát eszméletlen hogy milyen felelelőtlenek az emberek és még le is tagadják.
Remélem nem lesz Pannikának semmi baja.

Na búcsúzom mert holnap korán kelek, sütök -főzök.
Jó éjt!!!

Kép

Kép
aliza
 
 

 
 

Sziasztok!!!

HATALMAS GRAULÁ A KIS SZABIKA SZÜLETÉSÉHEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Micsoda jó hírekre jövök :wink: Nagyon sok egészséget és tejcsit kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zsu: megkésve, de nagyon köszike a vendéglátást, nagyon jól éreztünk magunkat, jó volt újra látni mindenkit!!! Most tudtam csak a gép elé ülni :oops: Sajnálom, ami történt veletek, remélem semmi baja nem lett Pannika bőrének, felháborító, legalább elismernének már a hibájukat :evil:


Krisztikém: ígérem az adzsikát mihamarabb 8)

Alízkám: NAGYON BOLDOG 2. szülinapot Balázs babának!!!
Tényleg hihetetlen, hogy milyen hamar megy az idő ( még csak most voltál babás :shock: )

Zsebi: Nagyon örülök, hogy megismertem titeket!!! Nagyon szép kis család vagytok !!! Kívánom további problémamentes babavárást :wink:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Évi! Hatalmas gratula Szabikához!!!!! :D Jó egészséget, sok tejcsit Nektek!!!!! Remélem, tényleg nem volt nagyon nehéz!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Évi!
Szívből gratulálok a kis Szasza baba születéséhez!!!!! Jó egészséget, hasfájásmentes, vidám napokat, sok tejcsit kívánok Nektek!!!!
Kép Kép KépKép

Alízkám!
Örülök, hogy sikerült jó kis ajándékot kapnod a kétéves nagyfiatoknak. Biztos amint megkapja őket lesz nagy örömködés. Gondolom főleg a nagy traktornak. :lol:
Örülök, ha ezzel a hőnyomtatással Neked is, és Beának is segitettem, nem is gondoltam volna hogy vadásztok ilyesmire. Csak teljesen véletlenül emlitettem meg hogy ilyen pólókat csináltatok Bencének. :wink: Még csak most fogok érte menni, remélem normálisan megcsináljták.

Bea!
Visszatérve a pólókra: Kérdeztem hogy mennyi idő alatt kopik ez le, azt a választ kaptam, hogy a fonákán kell mosni és vasalni a pólót és akkor tartós.

Pintyus, Anita!
Köszi hogy az este visszahivtatok az sms-re válaszolva! Drágák vagytok. Nektek is mielőbbi babázást, gyors, komplikációmentes szülést kívánok!!!!! Ügyesek lesztek, afelől nincs kétségem. :wink:
Kép Kép

Zsuzsi!
Sikerült már Pannika fejéről, hajáról eltüntetni a festéket? Remélem nem pirosodott ki neki ha kicsit sikáltad. Levelet meg szerintem mindenképp megéri megírnod és elküldened.

Puszi Nektek, megyek, lassan reggeliztetem a kis családomat és a pólókért is el kell mennem.

Kép
Kép
bendor
 
 


Na már megint én. :lol:

Hajninak is megírtam az Éviék nagy hírét, hagy örüljön ő is velünk. :wink:

A pólók szuperek lettek, majd hozok róla képet akkor, amint már nem lesz Bence itthon, mert nem akarom hogy ő meglássa. Mert akkor oda a meglepi. :? Szóval leghamarabb vasárnap estefelé.

Bea!
Hoztam árlistát!
Fehér felnőtt póló + nyomtatás 1590.-
Színes felnőtt póló + nyomtatás 1730.-
hozott fehér pólóra csak nyomtatás 590.-
hozott színes pólóra csak nyomtatás 890.-
Oda van a papíron írva mindhez hogy + áfa, de tőlem nem kértek, csak mint irtam 2780-at , holott a gyerek fehér póló+nyomtatás 1390.- + áfa.
ha találkozunk adok árlistás szórólapot.
De amint láton névjegykártya készítéstől, a fénymásoláson át fotóelőhívásig minden van itt. :lol: :lol: :lol:

Alíz!
Jó szülinapozást Nektek mára! Isten éltesse a kis ünnepeltet nagyon-nagyon sokáig. :wink: Várjuk majd az élménybeszámolót és a képeidet!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Üdv köztünk Szabika!!!!

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Köszi az árlistát. Egész jó árak vannak!

Évi!
http://www.youtube.com/watch?v=hxsIjzic2pA

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Évi! Szívből gratulálok a Szabika születéséhez! Sok tejcsit, jó egészséget kívánok nektek!

zsebi_baba
 
 


Zsuzsi!
Drága férjednek tegnap volt a névnapja.
Isten éltesse nagyon sokáig, boldog névnapot kívánok utólag is neki!!! :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Csináltam egy vonalzót....kivi vagyok sikerült-e berakni...
Vendég
 


Miért nem? :?
Vendég
 


???
Vendég
 


hihihi
Sikerült!
Vendég
 


Kép Szasza baba 1 napos

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Jajjj, de drága ez a kis hajasbaba! Büszke lehet rá az anyukája és apukája. :wink: :wink:

Voltunk a borkarneválon, épp a naposabb, kevésbé szeles időszakot fogtuk ki. Bence légvárcsúszdázott, Dorka ugrálóvárazott, mindketten jól elfáradtak. :lol:
Persze itthon azóta sem aludt egyik sem. :roll: Mikor hazaértünk akkor kezdett el esni az eső, úgyhogy megúsztuk.

Hát ennyi.
Puszi, további jó hétvégét Mindenkinek!!!!!!!!

Ja, Pintyus, ha van híretek Éviékről, várjuk!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!
Elfelejtettem: klassz a vonalzód!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Beszéltem Évával, felhívott mikor küldte a képet.

Jól vannak Hála Istennek, van tejcsi is, de Szasza nafgyon éhes baba ahogy észre vettem mert épp megetette mikor telcsiztünk de ő megint kérte a cicit. :lol: :lol:

Eléggé ki van szegény Éva fáradva, azt mondta hogy gyors, nehéz de kibírható volt a szülés. :roll:

Üdvözöl mindenkit.

Andi, nekem is tetszik ez az ötlet a kép nyomtatással, kiváncsi vagyok a pólokra, majd ha lesz valamilyen alkalaom, én is csináltatok valakinek valamit. :P
Jó kis programotok volt ma, tök szerencsétek volt hogy pont a jó időben voltatok ott. Mi is kimentünk volna de nem ihatunk egyikünk sem, sanyi már 2 hete semmit alkoholt nem iszik, :lol: :lol: :shock: :shock: sose lehet tudni mikor kell bemenni, bár várat magára a kiscsaj, most már nem is foglalkozom ezzel, majd ugyis jön amikor akar. :wink: :wink: Persze nagyon nehéz megállni hogy ne gondoljak arra minden percbe hogy na valjon nem akarodzik már közénk jönni. :? :?

Bea, jó lett a vonalzód...

Jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, hát kit látok én itt???????????

Óriási gratula az új kis Földlakóhoz!!! Édes tündér, angyali, ahogy szopizik!
Évám, pihenj sokat, szívből gratulálok ehhez a gyönyörű kisfiúhoz!!! Hogy mennyi haja van, nagyon drága!
Ha bármiben segíthetünk , csak nyugodtan hívj, kérdezz!!


Kismamik, ti is készüljetek, itt a hidegfront, beindulnak a minimanók!

Az én kislányom nagyon bírja a hideget, 2 napja elalszik 9-kor és 4-kor ébred, na de ne is dícsérem tovább, mert vérszemet kap...
Legyen valami öröm is ebben a csúnya, őszies időben..

Panka, a talin elfelejtettem megkérdezni a piszkos anyagiakat, Ha nem gond elárulnád az összköltséget (repcsi, illeték, szállás, autókölcsönzés stb.).


Az augusztus 20.-ai héten elmennénk valahova, van valami ötletetek hova lenne érdemes?

És a lényeg:
Andinak már írtam, itt is próbálkozom.
Van egy édes 2 éves kis yorkshire terriere egy ismerősömnek, akit el kell ajándékoznia vagy elaltatják szegényt!!!!
Kérlek benneteket, ha van állatszerető ismerősötök, aki befogadná hívjatok! Ingyen adják!
Mini, nagyon édes, csak Nelly miatt nem tudjuk befogandi.
Nagyon köszi, ha megkérdezitek!

Tsók Kriszti

Kép Tavaly Visegrádon



Jézusom....kimaradtam mindenből....jajjj de jó...el sem hiszem!!!

Évi!!!
Nagyon nagy gratula Szasza baba érkezéséhez!!!!
Gyönyörű kisfiú lett!!!! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok neked/nektek!!!!

Ez annyira hihetetlen ugy örülök!!!! Ki is jött a könny a szememből!!! :wink: :roll: :shock:
Sok-sok puszi nektek!!! és nagyon várjuk a fejleményeket és még több képet! Pihenj mostmár sokat!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Zajlanak itt az események én meg kimaradtam belőle :? na mondjuk azért mert nálunk is volt program, csütörtökön pl. párom unokatesójáéknál voltunk szülinapon, pénteken napközben Miskolcon, este pedig szintén szülinapon a haveri körben. Akkor még nem gondoltam, h ez Szasza baba szülinapja is lesz. :P Tegnap pedig pihentünk végre a párommal közösen, mert amugy 7végén is általában dolgozik mint ma is. Aztán tegnap délután még voltunk a Kika-ban, vettünk olyan kis cuki zenélő forgót, meg a Kenguruban légzésfigyelőt. Bébiőr nélkül, hiszen egy kis lakásban nincs rá szükség, hiszen mindent hallani.
Jövőhéten felkeressük már az őssejt bankot, tényleg esetleg vki foglalkozott ezzel, tetettetek el őssejtet??
Aztán uh-ra is kell mennem a jövőhéten nagyon kiváncsi vagyok már, h Kamilla milyen pózban fekszik, mert már sokkal nagyobbnak érzem, mozogni is nehezebb vele :? :P

Zsuzsi!
Sajnálom, h nem tudtam elmenni a talira a képek alapján is nagyon jó lehetett!!!
A nyaralós képeken Pannika csodásan pózol, olyan édes kis pofija van, majd meg lehet enni :wink: Abban a kis fürdőköpenyben kimondhatatlanul cuki!!!
Hogy vagytok a festékes ügy óta? Ez hihetetlen mik vannak, tényleg felháborító h figyelembe sem veszik az embert!

Aliza!
Kicsit megkésve, de kívánok Balázskának NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Tényleg milyen aranyos h igy megéri h jön a testvére és vigyázni kell anya pocijára! Egyébként hogy vagy igy az első hetekben? Jelentkeznek már a tipikus terhességi tünetek? Amugy Berecz dokihoz volt szerencsém, mikor helyettesítés volt, tényleg nagyon rendes volt a tg-n is. És most hogy lesz majd választasz dokit vagy csak szülésznőt?
Azt én sem értem, miért jobb az ha a férjed megy gyesre?

Pintyus!
Nagyon szép lett az egész lakásotok és a babaszoba! A frizurád meg nagyon kis csini, jol áll neked!

Panka!
A 3D ( IMAX ) mozi az Arena plázában van és egy adás csak fél órás. 2 választási lehetőség van, 1. Űrkutatókról dok. Film, a másik (azt nem láttuk) vmi dinoszauruszos dok. film.
Jegyárak: felnőtt: 1350 Ft, diák: 990 Ft, gyerek jegyet nem tudok.

Anita!
Te hogy vagy mostanában? Remélem minden rendben nálatok is és hamarosan hozod a jó hireket! Csodálatos lehetett a Mallorka-i nyaralásotok, gyönyörűek a képek, azok alapján érdemes elmenni oda, remélem mi is eljutunk majd vmikor.

Andi!
Nagyon jó ötlet ez a pólora nyomtatás! És adtál ezzel nekem is egy jó ajándék ötletet, csak mondjuk én nem pólóra csináltatnám, hanem mondjuk egy faliórára vagy hűtőmágnesre anyukámnak névnapjára ami pont nemsokára esedékes.
Esetleg ezeknek tudod az árát? Vagy esetleg nincs vmi honlapjuk?

Évi!
Még most sem tudom elhinni, h megszületett Szabika! Olyan lázban égek én is , nem tudok nyugodni és folyton Rátok gondolok, h milyen jó már nektek!
Nagyon várjuk a beszámolót, h milyen volt a szülés és a Klinikai körülmények, remélem csak pozitiv véleményed lesz az egészről!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Panka!
Utánanéztem a 3D mozinak, itt minden infot megtalálsz:

http://www.imaxbudapest.hu


Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!!!!

Nekem jutott a nemes feladat, hogy hozzam a "fél" jó hírt. :lol:
Anita ma 3 óra óta a vajúdóban van!!!!

Pintyus hívott fél 6 körül, hogy nincs net közelben, de ennyit tud eddig ő is. Ha tudom irjam már meg. Hát most értem haza Dorkával anyuéktól és láthatjátok írok is.

Anita!
Nagyon-nagyon szorítunk Nektek, gyors, kevésbé fájdalmas szülést kívánok komplikáció nélkül, és egy gyönyörű, egészséges Anna babát!!!!!!!!!!!

Nagyon beindultak most hétvégén az események, Pintyus Te következel!!!!!! :D

Edina!
Neked sem volt unalmas az elmúlt hét, mindig találtatok, csináltatok valami jó kis programot Magatoknak.
Faliórát 1500 + áfáért készítenek. Ennyi van a szórólapjukon.
Én meg épp azon gondolkodtam, hogy anyunak a névnapjára szeptemberben ébresztőórát fogok csináltatni a gyerekek képével, bár az kicsi óra, nem tudom arra tesznek e képet, nincs a szórólapon.
Hozok majd képet a kész pólókról, csak még kipakolom a cuccokat amiket anyuéktól hoztunk.

Pusz
Remélem Anita nem szenved sokat és jön hamarosan a jó hír.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!


Anitának hatalmas drukkok!!!!!! Reméljük, hamarosan babázhat, és szép szülése lesz!
Érkezik a lánykám kis druszája!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


sziasztok!!!

Na megvagyok én is!!!
Látom már megírta Andi a jó híreket!!!
Én is nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen lesz Anitának, azóta is csak rá gondolok, alig várom már a következő hívást vagy smst.
Már nagyon várt a drága hogy ide jusson, most biztosan tele van boldogsággal és aggodalommal egybe!!!

ANITA: Drukkolunk mindannyian, remélem könnyü szülésed lesz és hamarosan a karjaidba tarthatod a kicsi Annát!!!
Jaj, csajok én is már anyira be vagyok sózva, én következem, nagyon várom már, minden kicsi fájásnál reménykedem hogy jön a többi is és erősebb lesz. :roll: :roll: :roll: Ma nyügike voltam, nem volt valami jó kedvem, keményedett a hasam és nyilalgatott a combomba néha de egyébként semmi más.

Másra se nagyon tudok gondolni... :oops: :oops: :oops:
Na de eljön a mi napunk is.

Edina: látom te is nagyon örülsz a picik érkezésének, kezdesz te is bele gondolni hogy milyen lesz...?!

Andi: köszi hogy ilyen hamar hírré tetted!!!! :lol: :lol: :lol:
Olyan izgis ez az egész!!!
Én csináltattam Kolozsváron ilyen faliórát képünkkel, de el is rmlott egy hónap után mert olyan gagyi órát adtak.
Hátha itt jobb minőséggel dolgoznak. Várom a Bence pólóiról a képeket!!!

Beszéltem Évával, szülésznőjétől nem volt anyira elájulva, legalábbis ezt vettem ki a szavaiból, eléggé rosszul hallottam mert a háttérbe beszéltek. Szasza épp aludt, a drága!!!
Holnap engedik haza, de egyenlőre nem aakar senkit se nagyon fogadni és látni. Szegénynek nagyon be van durranv a cicije, be ödémásodott. :cry: A kicsi nagyon rá an cuppanva a cicire, alig lehet le venni róla. De Évának nagyon fáj. Az ügyeletes doki csak a varrást csinálta. 12 öltése van. Az utolsó Uh-n a klinikán 98-as BPD-t mértek neki. :roll:
Az első zuhanyzás is nagyon nehéz volt mert anyi sok vért vesztett hogy szédült nagyon.

Na engedem az uram a géphez, azrtán még be nézek.

Puszi nektek!!!!
Vendég
 


Andi! Dorkának jó munkát holnaptól a bölcsiben!!! :lol: :lol: :lol: Amúgy hogy megy ez a beszokatás? Napról napra egyre több időre hagyod ott?

Edina! Nektek is jó sűrű programotok volt! Sok minden hiányzik még a kis Kamilla cuccai közül?

Évi! A kis Szasza nagyon szép baba!!!! :D És látom, szopizik ügyesen? :wink:

Nekünk ma olyan szar napunk volt... :( Akartunk menni az erdőre sétálni, meg jástzira hintázni Pannikával. De anyósomék szokás szerint keresztbehúzták a terveinket... :twisted: Mindig ez van. Ők nem tudnak úgy, mint egy normális ember, mondjuk legalább 1 nappal hamarabb szólni, hogy jönnek, hanem csak vagy fél órával előtte, hogy mindjárt itt vannak. Utálom az ilyet, na meg ha nincs tökéletes rend, másnapra tudja az egész falu anyósomnak köszönhetően... :twisted: Ráadásul hozták a a drágalátos sógornőmet, akit nagyon utálunk mindketten. Hát, én - lehet bunkóság, de - elvittem Pannikát sétálni, mert mert már 2 óra volt, de még nem aludt semmit. Ők meg itt voltak már, és mikor megjöttünk még negyed órát maradtak, aztán mentek, mert a Pannika unokatesója szokásához híven már ordított (mindig ezt csinálja, nekem 1-2 óra után már fáj a fejem tőle...). Azt mondták, mennek, mert álmos a gyerek (na ja, mindig rá kell fogni vmire, miért ordít, vagy a foga jön, vagy a hasa fáj, vagy vmi más, de furcsamód egyfolytában...). Ehhez képest 2 óra múlva hívta őket Laci, és a Látóképi csárdában ültek. Ott ráértek ücsörögni. És a nálunk tölöttt negyed óra miatt muszáj volt megint felborítani a programunkat. :twisted: Aztán a telefonban mondta anyósomnak a férjem, hogy megmondtuk már, hogy ne hozza ide a sógornőnket. Erre anyósom elkezdi, akkor ők se jönnek többet ide. Hát, én meglennék nélkülük, az tuti! :?

Bocsánat, hogy így kibukott belőlem, de szörnyen dühös vagyok... :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Zita! El is hiszem, hogy csak a szülés jár az eszedben! De hamarosan már Te is babázol! :wink:

De jó, Éviék mennek haza! :D El is hiszem, hogy nem vágyik most vendégekre! Reméljük van segítsége, az jól jön az első napokban, hetekben! Amúgy nyilván aza a lényeg most, hogy Ők összeszokjanak Szasza babával hármasban! Cicibedurranás természetes így az első napokban, de ha fáj Neki, lehet nincs jól mellretéve Szasza. Legalábbis nekem addig fájt, míg nem volt jól. Ha beszélsz Vele, pusziljuk!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Jajj szegény Te, minden napra jut valami bosszúság, úgy látom.
Pannikáról lekopott már a festék????
Anyósodék :roll: :roll: no comment.
Látom azért nálatok sem a legidillibb a kapcsolat, mint már emlitettem nálunk sem. Na és szegény Bea sem tud jókat írni sosem. Olyan bosszantó ez. Ugyhogy átérzem a problémádat nagyon.

Kriszti!
Sajna nem tudok hirtelen olyan ismerőst akinek kellene a kutyuli, de remélem egy jó gazdihoz fog kerülni.
Szép a feltett visegrádi képed.
Nelly baba ügyesen alszik, Isten tartsa meg jó szokását. :lol:

Pintyuska!
Nagyon izgis időket élsz, már a helyedben én sem tudnék nyugodtan ülni a fenekemen. :lol: Hidd el nemsokára túl leszel életed (egyik) nagy napján , és boldogan ölelheted a kis Patríciádat. Remélem szólsz ha elérkezett a Te időd. :wink: Úgy pörögnek most az események, hogy az én adrenalinom is az egekben, pedig nem szülök. :lol: :lol: :lol:
Éviéket én is milliószor puszilom, ha beszélsz Vele add át légyszi. Nagyon jó hogy már mehetnek haza holnap,otthon mégiscsak nyugodtabban fog menni minden. Sajnálom szegényt, hogy fáj a cicije, de szinte nem is ismerek olyan kismamit akinek ez ne fájt volna eleinte. És igaza van Zsuzsinak attól is lehet hogy nincs jól mellen a kicsi fiú, attól is fájhat. Esetleg kérjen a csecsemősöktől egy kis segitséget míg bent vannak, nézzenek rájuk mikor szoptat Évi. Hátha segiteni tudnak.
Sajnálom, hogy a faliórával megjártátok, bosszantó az ilyen. Nekünk van két állatfigurás óra, egy zsiráf Bencének és egy elefánt Dorkának, de mindkettő kb. 2 hóbnapig működött. Pedig nem olcsók, ajándékba kaptuk mindkettőt. Biztos gondoljátok miről beszélek, kerámia , kézzel ráfestett órák.
Hozom a képeket a pólókról. Ja, a nyomtatott képek szélei egyenesek, igaz ezt a fotók nem igazán adják vissza, mert fényképezés előtt nem simitottam ki szépen a pólókat. Már így is elcsaklizta Dorka a telefonomat és felhívott Téged. :lol: :lol: :P
Persze hogy milyen éles a kép függ attól is, milyen minőségű képeket akarunk rányomtatni a ruhára, de ezzel újat biztos nem mondtam senkinek. :lol: Én próbáltam jobbakat keresni a neten, hát ilyeneket találtam:
Kép Hát ez most az egyik kedvenc, a Naruto :lol: :lol:
Kép
Kép Másik kedvenc a Sámánkirály :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzsi!
Köszi, remélem jól sikerül Dorka első "munkanapja" holnap.
Igaz szerintem holnap még csak délelőtt leszünk a bölcsiben, és legfeljebb 10 percre fognak kiküldeni. Persze ha nem izgatja Dorkát hogy ott vagyok-e vagy sem, akkor többről is lehet szó.
Igen , fokozatosan egyre több időt tölt a bölcsiben naponta, és ebből egyre több időt nélkülem. Bölcsiben alvást 4.-5. nap előtt nem hiszem hogy próbálnánk, nem szokták siettetni az eseményeket.
De majd meglátjuk. :wink: Holnap ilyenkor talán már okosabb leszek. Most úgy áll a dolgokhoz Dorka: apa mue, anya mue, Be oiii, Dö bööö :lol: :lol: (apa munkahelyen, anya munkahelyen, Bence oviban, Dorka bölcsiben lesz) Igaz Bence most anyuéknál van és még nekem sem kell mennem a munkahelyre, de már próbálom szokatni a mindennapi taposómalomhoz a kisasszonyt.
Augusztus 20.-a majd pont hét közepére fog esni, remélem az sem fogja nagyon megzavarni a lányomat. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! A múltkor is kérdezted már, de elfelejtettem válaszolni, a festéket szerencsére rögtön le tudtM MOSNI pANNIKÁRÓL, MÉG KÜLÖNÖSEBBEN SÚROLNI SEM KELLETT (jaj, bocsi a nagybetűért..). Jók a pólók Bencének, igaz, én egyiket sem ismerem a mesefigurák közül... Na, majd néhány év múlva! :lol: Dorka, egyem meg, édesen sorolja, ki hol tölti a napjait! :D Drukkolok holnapra, hogy ne legyen sírás!

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!

Részlet a kapott bölcsis tájékoztatóból:
A beszoktatás :
A kisgyermek és a gondozónő között fokozatosan kialakuló érzelmi kötődés segíti a gyermeket az új környezet elfogadásában. Az anya, vagy az apa jelenléte biztonságot ad az új helyzethez való alkalmazkodáshoz. Ez nagyon nehéz időszak a szülőnek, gyermeknek, gondozónőnek egyaránt. Csak szorosan együttműködve, a fokozatokat megtartva, a gyermek egyéni igényeinek, ütemének megtartásával lehet eredményes. Nagy türelem és bizalom szükséges mindkét fél részéről.
A beszoktatásra optimális esetben 2 hetet kell szánni. A gyermek egyéni igényei , az adaptáció során fellépő negatív tünetek, esetleges megbetegedések megváltoztathatják ezt az időt. Tudni kell, hogy a beszoktatás fokozatossága a gyermekért, és nem a gondozónőért van. Addig nem emelhetjük a bölcsődében tartózkodás idejét, amíg a gyermek megnyugtatóan nem fogadja el a gondozónőjétől az ételt, italt, vigasztaló szót. Az alvás jelenti a beszoktatás alatt a legnagyobb nehézséget. A tapasztalat szerint egy-egy otthonról behozott játék, "kellék" megkönnyíti, átsegíti a gyermeket ezen a nehéz időszakon..........

Kép
Kép
bendor
 
 


Köszi Andi! Dorka nagyon barátságos, talpraesett kislány, biztos nem lesz semmi gond! :wink: :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen h hogy pörögnek az események, nagyon izgi!

Anita!
Remélem minden rendben lesz veled is! Problémamentes szülést kívánok Neked!!!!

Pintyus!
Ha már tudsz vmit Anitáékról feltétlenül írj!!! Nagyon kíváncsiak vagyunk!
Persze h én is nagy izgalomban vok, tényleg mindig belegondolok mostanában, és akkor a pocimra nézek és Kamilla elkezd mozogni, na akkor azt mondom még maradjon, hiszen neki még van több mint 1 hónapja!

Zsuzska!
Végülis nem sok minden hiányzik, csak ha meglátok vmit, és megtetszik, akkor azt meg kell vennem, meg persze ami hasznos és szükséges. Amugy már csak az ilyen tisztálkodási szerek hiányoznak, meg olyan dolgok mint pl. a mellszivo amire nem tudom, h majd szükségem lesz-e, vagy a sterilizáló készülék.
Ja meg még be kell rendezni a szobát, hiszen csak félig van kész, alig várom már a végét!
Anyósodhoz tényleg nincs mit hozzáfűzni :roll: :wink:

Andi!
Köszi mégegyszer az infokat a nyomtatott tárgyakkal kapcsolatban, igazán sokat segitettél…már nem irok most neked többet hiszen msn-en megbeszéltünk mindent :wink:



Várjuk a híreket Anitáról!!!!


Kép

Kép
dinaedo
 
 


Helloooo!!!!!!!!

Jó hírekkel jövök!!!

Megszületett Madai Anna, 2800 gr., 46 centi.

Most hívott Anita, nagyon boldog de nagyon fáradt volt.
Kisebb komplikációkkal, de végül spontán meglett a kicsike.
Kérte az Edát, de nem tágult rendesen, majdnem császár lett, Anna be kakilt a magzatvízbe is, de végül sikerült spontán megszülni.

Csodálatos baba, nagyon ügyes, szopizik ügyesen.

Bővebb beszámolóval majd István vagy Anita jön majd. István majd tesz fel képet is.

Puszi mindenkinek.

Én nagyon nagyon boldog vagyok hogy megszületett Anna is, mostmár csak mi jövünk, remélem mi is ilyen jól viseljük majd. Nagyon izgulok már.

Mégegyszer GRATULÁLOK a Madai családnak!!!!!
Vendég
 


Köszi Pintyuska a szuper hírt!!!!!!
Drukkolunk ezerrel Nektek is!!!!

Drága Anita!
Gratulálok a kislánykátok születéséhez!!!
Kívánom, hogy sok telcsid legyen, a hasfájás pedig messze elkerülje Anna babát.Jó egészséget kívánok az egész Madai családnak!!!!


Jajj, nagyon örülök Nektek is, akárcsak Éviéknek is. Tök jó hírek ezek.

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Isten hozott köztünk drága Anna baba!!!!
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Jajj Anita, sok telcsid helyett sok tejcsid... akart lenni!!!!! Bocsiii! :lol: :P :oops: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Úgy látom folytatódik a jóhír zápor...köszi Pintyuska a hireket, mostmár te vagy a soros... :wink:

Anita!
Nagyon nagy gratula Anna Baba érkezéséhez!!!! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok Neked/Nektek!
Várjuk majd az élménybeszámolót!!!

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Jó reggelt!

Ó, micsoda hírekre érkezek!

Anita! Hatalmas gratula Nektek a kis Annához!!!!! Édes kis méretei vannak! :D Jó egészséget, sok tejcsit Nektek!!!!!


Zita Drága! Rajtad a világ szeme!!!!! :wink: :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!
Úgy látszik, az időjárás változása babaesőt erdményezett :D

[size=24]Anita! Gratulálok nektek kislányotok születése alkalmából!! Jó egészséget kívánok![/size]

zsebi_baba
 
 


Andi! Dorkának jó szórakozást kívánok a bölcsiben, remélem, lelkesedése akkor is kitart, mikor rájön, hogy ez most így lesz egy darabig :D

Pintyuska! Mindannyian drukkolunk neked, hogy te is minél hamarabb kezedben tarthasd Patríciát egy könnyű szülés után!

Az élménybeszámolókat izgatottan várom!

Zsuzska! No comment anyósodékhoz....

Nekünk elég mozgalmas hétvégénk volt, pénteken, mint írtam, anyósomék voltak itt szinte egész nap. A párom nővére Amerikában él, a két gyereke pedig már most 3. éve egész nyáron itt van a nagyszülőknél, úgyhogy ők is itt voltak, nagy játszás folyt egész nap, főleg a medencében. Délután bográcsoztunk is.

Szombaton reggel Bogi hisztijére ébredtünk, hogy ő fáradt, és nem akar menni edzésre... Mondjuk elhiszem, hogy fáradt, hiszen egész héten viszonylag korán kelt az edzések miatt, csütörtökön a barlangászat, ahonnan még későn is jöttünk haza, na de mint zord anya, mondtam neki, hogy elhiszem, de ma még jó lenne, ha elmenne, mert most két hétig az apjuknál lesznek, mennek a Balatonra, úgyhogy most két hétig úgysem fog menni. Nagy duzzogva elment, aztán amikor értementem, közölte, hogy még jól is esett neki az edzés... :twisted:
Délután névnapra voltunk hivatalosak egy barátnőmékhez Mikepércsre.
Tegnap még Bogi szintén névnapi bulin volt, mi már inkább csak pihentünk.
Ma reggel pedig elmentek a gyerekek, úgyhogy most két hétig nagy lesz a csönd.... :(

zsebi_baba
 
 


SZIASZTOK!!!

Micsoda jó hírek, babaeső van!!!!!!! :lol: 8) :wink:

Évi, Anita!
Szívből gratulálok a babákhoz!!!!Sok boldogságot, jó egészséget, sok som tejcsit kívánok!Nektek mielőbbi felépülést!
Olyan jó ezeket a híreket olvasni!Nagyon fel vagyok dobva!!!
Mostmár várom Pintyust!!Utánna Edina, majd Zsebi, és szerencsée megvan már az utánpótlás is kismamiból, Alíz! :lol: (jó lenne ha én lennék a következő :oops: , de szerintem az még odébb lesz :( )
Kép Kép Kép

Zsu!
Örülök hogy könnyen kijött a festák Pannika hajából!
Anyósék: :twisted:

Kriszti!
Hát a nyaralás kb. 210be volt+költőpénz.Az irodától kaptunk 2 napra autót, így mi csak 3 napra béreltünk, de az árát nem tudom, a férjem intézte.Nyaraláshoz nincs 5letem,esetleg a Kolping, bár az drűága, és messze is van. :? De azt Oliváér tutira élvezné!:)

Edina!
Köszi, közben én is utánna néztem, de most nem is jutottunk volna el moziba, sűrű volt a program.

Évi!
Gyönyörű Szabika!!!!!!!Így utólag azt mondom, hogy jobb lett volna egy szoptatási tanácsadót kérni, annak idején, akkor szerintem biztos tovább tudtam volna szoptatni.Ha nem sebes a mellbimbód, akkor lehet elég ha csak hideg vizes ruhával borogatod, de ha gondolod van nekem egy telószám, egy "fejőné", akit a védőnő tanácsolt, persze szopis tanácsokban is tud segíteni.

Tegnap előtt megvolt Pest, hosszú nap volt, elintéztük amit kellett.Emili viszonylkag jól bírta.Este értünk haza, akkor jöttek a barátnőmék, itt is aludtak.2kor feküdtünk le.Reggel 8kor Emili ébresztőt fújt:)Sikerült a vargabéléesem is, na meg a leves is.Du. 2kor mentek el.Na ennyit rólunk.
Puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kriszti! Milyen nyaralásra gondolsz? Távolságban, árban, szállástípusban?

zsebi_baba
 
 


Heló Mindenki!

István vagyok, Anita férje és Anna apukája. :)
Mindkét csaj üdvözöl mindenkit és köszöni a jókívánságokat.
Zanzásítva Zita már leírta, hogy mi történt, de azért a teljesség kedvéért:
Vasárnap reggel kezdődtek a fájások, gyakoriak voltak, de még nem leég erősek. Kb fél 1 re eljutottunk odáig, hogy elég erősnek tűnt ahhoz, hogy másra már ne nagyonlehessen koncentrálni, ezért bementünk a Klinikára. Fel is vettek bennünket, indult a CTG.
A fájások ugyanolyan gyakorik voltak, de egyre erősebbek, sajnos du 6-7 óra felé már ott jártunk, hogy Anitát szitne kiütötte a fájdalom, de a tágulás kb a nullával egyenlő. Kapott egy nospa injekciót, de kb. mint halottnak a csók. Felajánlották az EDA-t, egy epidurális érzéstelenítést, ami a tágulási időszakban mérsékli a fájdalamat, de a fájásokat és méhösszehúzódást nem akadájozza. Éltünk is vele. Ezután Anita erőre kapott gyorsan.
Kb este 8 körül megrepedt a burok, amit még az érzéstelenítés ellenére is érzett Anita, nem fájdalmas volt, csak jellegezets, mint mikor egy lufi kipukkan.
Mikor bementünk végeztek magzatvíz vizsgálatot, akkor még minden ok volt, de mikor megrepedt a burok, akkorra már zöld volt a magzatvíz, tehát Anna belekakilt, jelezvén, hogy Ő már készen áll. A baj az volt, hogy a tágulás még mindig kb 0 volt.
Az ügyeletvezető elrendelte, hogy vegyenek vért Annától, hogy a fertőzés lehetőségét ki tudják zárni. A kis buksisját akarták megszúrni, de egyszerűen nem ment, mert annyi haja volt, hogy a közelébe se jutottak. :) Pedig többen is, többször is próbálták.

Közben sajnos kiderült, hogy a magzatvízbe vér keveredett. A méhlepény már elkezdett levállni, olyan előrehaladott volt a kilökődés. Ez után már gyorsan kellett cselekedni. Már szóltak, hogy készítsék a műtőt, mert császár lesz. Az EDA-hoz korábban kapott kanu-be Anita megkapta a császárhoz szükséges lórugás dózisú érzéstelenítést.
Na ekkor lett vicces a helyzet, akkor már 3 orvos volt ott, az ügyeletvezetővel együtt. Ugyanis Anita sitty-suty 4-5 ujjnyira kitágult, de közben már belőtték a maxi érzéstelenítést. Mégis úgy döntöttek megpróbálják hüvelyi úton. Mivel Anita nem érzete a fájásokat, ezért a CTG-t figyeltük és azt hogy mennyire keményedik a hasfal, és ha jött, akkor mindenki kórusban kiabált Anitának hogy NYOMÁS!!! :) Előkerültek a Frankenstein filmbeli szerszámok, vákumozó, stb + 2 nővér az alkarjával préselte Anita hasát és így kellett nyomnia.
Anita hiper ügyes volt, 4-5 nyomással kinyomta Annát. Nem gyűzték dicsérni, hogy milyen ügyesen nyom. Sőt utánna, kb 2 perc alatt kilőtte a méhlepényt is.
Mikor láttuk hogy komplikációk vannak, nagyon megijedtünk, de az egész orvoscsapat és a szülésznők is végtelenül kedvesek voltak. Mindig elmagyarázták, hogy mi miért történik, még a legnagyobb zűr közepette is.
A választott szülésznők Papp Judit-ról is csak szuperlativuszokban tudok beszélni, végig velünk volt, maximálisan odafigyelt, és nagyon kedves volt végig. Biztos tudjátok nem volt választott orvosunk, de az egyik ügyeletes orvos, Dr. Kozma Bence, egy fiatal orvos szintén végtelenül kedves és figyelmes volt, ki merném jelenteni, hogy akkor se foglalkztak volna velünk többet, ha vérrokonok vagyunk. :) Mindenkinek bátran tudjuk ajánlani bármelyikőjüket, folyamatosan tájékoztattak mindenről, sosem voltak türelmetlenek vagy lekezelőek. Emberi oldalról óriási pozitív csalódás volt ez nekünk. Kívánom mindenkinek, hogy hasonlóan jó élményekkel vészelje át ezt a csodás élményt.

Anna nagyon ügyes volt, szinte egyből elkezdett szopizni, életrevaló kis csaj. :D Ma reggel kicsit kómás volt, fel se lehetett ébreszteni, de ha megéhezik, biztos jelentkezik. :))

Jól vannak mindketten és ha minden jól megy, akkor csütörtökön hazaengedik őket.

Addig is üdv mindenkinek!

István

És néhány kép, ahogy igértük: Kép Anna fürdetéskor, kis formás :) Kép A kis hajasbaba aka Pumukli :) Kép Anna elkapja Anyut :)

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Andi!
Dorkának jó a dumája:DSok sikert a bölcsihez, remélem könynen megszokja majd!

Zsebi!
Sűrűsek nektek is a programok, de most 2 hétig pihenhetsz egy kicsit.Bár a gyerekek biztos nagyon fognak hiányozni! :(

Bea!
Nekem is tetszik a vonalzód! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


István! Köszönjük szépen a beszámolót, nagyon ügyesek voltak a lányok!!! :D Anna gyönyörű!!!! Milyen kis formás hajasbaba!!!! :D Tündéri! Puszi Nekik!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Éreztem, hogy be kell lépni, mert jó híreket fogok látni!

Anita! Óriási gratula kicsi Anna babához! Sok boldogságot, jó egészséget és sok tejcit kívánok Nektek!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Beindult a babaeső, Pintyus most már Ti jöttök. Várjuk a további híreket!

Andi! Jók lettek a pólók:)! Sok sikert Dorkának a bölcsihez!

Zsu! Anyós problémákat teljesen átérzem, még a sógornős problémákat is!

Köszi mindenkinek a vonalzóm dicséretét! (kicsit büszke is vagyok magamra :oops: )
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: