Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ugye még él ez a topik? :wink:

November elején költözünk keresztúrra az 538-as utcába párom szüleihez. Én 30 éves vagyok, a párom pedig 33 éves. Esetleg lakik valaki a környéken? Jelenleg a XV. kerületben lakunk Újpalotán.
Szívesen megismerkednék veletek?

Lenne még egy kérdésem, tudnátok jó gyerekorvost ajánlani? Mondjuk az sem gond, ha kicsit ért a homeopátiához is.
Tudja valaki, hova is tartozunk rendelő ügyileg?
Tényleg, még a védőnőt is fel kell majd kutatni.

A későbbiekben majd a Hófehérke ovit néztem ki Ricsinek, ha jól tudom az lesz közel hozzánk. Tud valaki pár szót mondani róla?

Előre is nagyon köszönöm.

Jó hétvégét mindenkinek!

Gyorsan megyek ebédet főzni.

Puszi: Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? :(

Légyszi, légyszi, gyertek vissza.

Puszi. Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok Évi és Ricsi!

Az orvosról már írtabb feljebb, azóta nem változott a véleményem! :-)

Örülünk Nektek! :-)




Ildi!!!!!

Nálatok minden rendben?
Nálunk mind a két fiú beteg. Elméletileg csütörtökön már mennénk oviba, bölcsibe, de most belázasodott Benci, nem tudom még mi lesz...
:-(

Kriszti
bdkriszta
 
 

 
 

Sziasztok!

Évi!
Mi az Egészségház u.járunk; talán az elöző oldalon lett kivesézve az orvos téma! :D Hófehérke ovit sokan dícsérik; én nem ismerem nem arra lakunk!

Kriszta!
JObbulást nektek; pont ma akartam mailt írni hogy mi van veletek! mi jól vagyunk; Marci teljesen beszokott a bölcsibe; semmi gond! Én reggel olyan 3/4 8-körül szoktam vele beérni és uzsonna után már hozom is el! :D

Na mentem is, Marci már alszik Apa focizik én meg megyek sziesztázni a fürdőszobába(végre nem veri senki az ajtót hogy jöjjek már ki) :D :D

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Én is örülök Nektek!

Köszönöm az infókat, elolvastam mindent.

Kriszti
Jobbulást a fiúknak!

Ildi
Ha jól tudom, mi is az Egészségház utcai rendelőbe fogunk járni. Ennyit már kinyomozott az anyósom. :wink: Eredetileg a dr. Köllner Pálma lenne a körzetileg illetékes dokink, állítólag Ő a Hófehérke ovi dokinénije is. Viszont róla semmi infóm nincs.

Évi

A többi gyerekorvossal kapcsolatban elraktároztam az infókat, köszönöm. :)


Bölcsin én is gondolkodom.
Nem tudjátok véletlenül, ha mondjuk azt szeretném, hogy jövő szeptembertől bölcsibe járjon Ricsi mikor kellene beiratni? Vagy 2,5 évesen is felvennék az utolsó félévre?
Bölcsi témában nem nagyon vagyok otthon. :roll:

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok!

Na, akkor azért nem találkozunk, mert én általában 8 óra 00 perckor esem be vele az ajtón. De, már eléggé unom. Csak nagyon nehéz elindulni otthonról a két gyerekkel. Ha fél 8-kor kezdem el őket terelni kifele, akkor is éppenhogycsak odaérünk! :-(
Kész idegbaj minden egyes reggel!!!! :-(
Ma már vittem a gyerkőcöket, Bence megint úgy sírt, mint amikor beszoktattam. Remélem holnap már nem lesz ilyen, mert nagyon rossz volt. :-(

Évi!
A bölcsibe május első hetében van a beiratkozás. Ez tulképp azt jelenti, hogy május 2-án reggel 8-kor ott legyél a bölcsinél, mert különben csak a várólistára kerültök föl. :-( Borzasztó nagy a túljelentkezés, mert nagyon sok kisgyerekes költözik ki ide. Mondjuk szerintem ez tök jó, csak nem igazán van rá felkészülve a kerület. :-(
Csak 4 bölcsi van a kerületben, most ígérgetik, hogy nyitnak még egyet, de én csak akkor hiszem el, ha már megnyitották! :-)
Úgy, hogy csak mondjuk januártól viszed, nem fogják felvenni, mert be kell tölteniük a létszámot a bölcsiben, és csak akkor kapnak támogatást a gyerekek után, ha ott is van a gyerek. Levi a nagyobbik fiam, decemberben született, de nem tudtam így beiratni, hogy csak akkortól viszem, amikor betölti a 2-t, hanem azt mondták, majd ő lesz az utsó, akit beszoktatnak.
Végül nem kellett vinnem, de nem ez a lényeg, hanem, hogy szeptembertől kell beiratni, vagy legkésőbb október. :-(
Vagy, ha tutira akarsz menni, adjál be jelentkezési lapot még hamarabb a Szolgáltató Központhoz. :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszti
Köszi az infókat bölcsi ügyben. Nem is olyan egyszerű. 8)
Ezek szerint a fiúk már meggyógyultak? Nem lehet egyszerű két gyerkőccel. Viszonylag kicsi a korkülönbség a fiúk között? Férjem nagyon fűz, hogy legyen kistesó, de megmondom őszintén nekem néha elég a Ricsi is. (Igazi kis örökmozgó, valódi energiabomba :D )
Napközben alig akar aludni, úgy kell beerőszakolni őt az ágyba.


Ildi
Merre vagy? Marcinak hogy tetszik a bölcsi?

Többiek, hol vagytok?

Jó hetet mindenkinek! :)

Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok,
mi is vagyunk, ujra itthon :)

Meggyogyultak a kis és nagybetegek? Kriszta, Évi?

Szia Ranpo, Ti hol laktok a kerületen belül?
nálunk 2,5 év a korkülönbség, tényleg nem mindig egyszerü, de nagyon jo látni, ahogy szépen kialakul közöttük a kapcsolat, és annyira szeretik egymást :D (egyelöre... :wink: )

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is; velünk minden oké! Marcipán ma itthon maradt mert folyt az orra; de holnap már megy! reggel 1/2 10-kor indult vette a cipőjét és közölte hogy: Baba Margit nénihez(magyarul: Marci megy a bölcsibe Margit nénihez)! :D :D Olyan édi volt; nagy nehezen sikerült lebeszélnem hogy ne induljon el! :wink:

Évi!
Flóra megygyógyult már?

Muttika!
Kiköltöztetek már? Szerintem pont a mögöttünk levő házba fogtok költözni ha jól néztem! :wink:

Na mentem, most csak ennyi! :D

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Még mindig van egy kis köhögés, de nem vészes, úgyhogy mind a két rosszaság a gondozónőket illetve óvónőket boldogítja!!! :-)
Én meg készülődöm, mert pénteken utazom Barcelonába!!!!!! :-D
Nálunk 27 hónap a különbség, de csak mostanában kezdenek el együtt játszani a fiúk. Eddig nem nagyon tudott Levi (a nagyobb) mit kezdeni a kicsivel. Eljátszottak egymás mellett, ha útban volt, akkor taszított rajta egyett, és nem értette, hogy miért dől föl!!!! :-D
Na, most már nem tudja felborítani, mert a kicsi Bence kilóban már megelőzte Levit!!!! :-D
Imádja a kisebbik a nagyobbat, utánozza minden mozdulatát. :-D Rohan utána, bármit is csinál! :-D

Hát, nem könnyű a két gyerekkel néha, de én biztos, hogy nem bántam meg! :-) (Na, jó, vannak pillanatok... :-D )

Jó az, ha van az embernek testvére! :-) Én sose jöttem ki jól az öcsémmel, amíg gyerekek voltunk, felnőttként találtunk egymásra, de örülök, hogy előbb mondja el nekem a titkait, mint mondjuk a szüleinknek!!! :-D


:D :D

Kriszti
bdkriszta
 
 


Nálunk is ez van, mint Krisztáéknál. A hugommal öltük egymást anno, most meg ö a legjobb barátnöm, és nagyon megértjük egymást, pedig 5 év van köztünk. Én leginkább a fiam miatt vállaltam a kistesot, hogy ne legyen egyedül, mert olyan jo a testvéri szeretet :D
fibi
 
 


Sziasztok,

az iránt szeretnék érdeklődni, hogy nem tudtok-e ajánlani egy mebízható takarító nénit. Saját házunkba kellene.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Kriszti
fkriszti
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!

Csak beugrottam, köszönni!!! Holnap indulok Barcelonába!!!!!! :-)

Már nagyon izgulok, meg kb 10 percenként rámtör egy kis sírás, hogy hogy van szívem itt hagyni az én kis drágáimat. :-(

De ugyanakkor már nagyon várom!!! :-)

Szerdán jövök haza, és hozok fényképeket is, megígérem! :-)

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok! Pihenjetek sokat! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Évi
Flóra jobban van már?

Fibi
Jelenleg a XV. kerületben lakunk, Újpalotán az Erdőkerülő utcában, de november elején végre kiköltözünk Rákoskeresztúrra az Újakadémia telepre az 538-as utcába a párom szüleihez. Már nagyon várjuk, hogy költözhessünk és ott lakhassunk. :) Még tart a felújítás. :roll:

Kriszti
Ha még olvasol, jó utat Neked Barcelonába! :) A fényképekre én is kiváncsi lennék, még nem voltam Spanyolországban. Érezd jól magad! Munka vagy pihenés? :wink:

Ildi
Hogy vagytok? :)

Jó éjt!

Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


sziasztok!

Kriszta!
Jó utat neked; vigyázz magadra! :P

Évi!
Köszi kérdésed; jól vagyunk.Marcipánnak kicsit folyt az orra hét elején, hétfőn itthon is maradt.Ő már jól van; most engem döntött le a lábamról valami fránya vírus! :evil: :twisted: alig lézengek! :roll:
Amúgy minden oké; változatlanul szereti a bölcsit! :D Gondolom várjátok a költözést! Ezek szerint jóban vagy párod szüleivel?!
Az jó lehet(bár én nem tudom :wink: :D )

Na mentem is; kúrálni magam!

Többiek, merre vagytok?
Muttika!Szomszédok vagyunk már? :wink:

Antekirt!Veletek mizu? Mesélj már!

Sziasztok!
Ildi

delfinke
 
 


Mindenkinek Üdv!!!!

Ildi!

Ma már ott alszik az egész család!! :D
Kivagyok!Bence beteg ez a költözés is kiborít! :? Egy hét múlva minden szép és okés lesz! :wink:

Szép hétvégét mindenkinek és javulást a betegeknek!

Muttika
muttika
 
 


Sziasztok!

fkriszti
Kicsit visszaolvastam. Jól látom, hogy Ti is az Újakadémia telepen laktok? Merre felé? Mi hamarosan arra a részre költözünk.
Sikerült takarítónőt találni?
Hozzánk nem jár takarítónő, sajnos ebben nem tudok segíteni Neked.

Ildi
Jobbulást Neked! Próbáld ki az Oscillococcinum-ot, nekem az nagyon bejött. Meg multivitaminok, főleg a C vitamin és sok folyadék. :wink: Sajnos már holnaptól nagyon hideg lesz.
Jövőre mindenképp beiratom Ricsit valamelyik bölcsibe.
Szerencsére jól kijövünk anyósomékkal (kipp-kopp, azért lekopogom), sokat segítenek és imádják Ricsit.
Ettől függetlenül külön bejáratunk van, a családiház emeleti szintje a miénk. :wink:

Muttika
Bencének jobbulást!
Igazad van, a költözés nem egyszerű. Főleg a kipakolás, mindennek megtalálni a helyét. Kicsit én is félek ettől az egésztől. Viszont már nagyon várom, hogy végre ott lakjunk. :wink: :)

Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


ranpo, szia :)

Az 545-ben lakunk. Nagyon szeretünk itt élni. Nyugalom van, jó levegő. Az emberek ismerik egymást, köszönnek. :)
Szóval, jó lesz. Majd biztosan találkozunk a játszón, habár akkorra valószínűleg már bölcsis lesz a kisfiam. De hétvégén is szoktunk menni.
Szia Kriszti
fkriszti
 
 


Sziasztok!


Kriszti
De jó! :D Igen, azt én is tapasztaltam mikor néha kiugrottam anyósomhoz a Ricsivel, hogy nyugis környék és valóban jó levegő van. Sokat számít, hiszen az ember egy fárasztó nap után szívesebben megy haza egy ilyen környezetbe. Akkor nem is lakunk olyan messze egymástól. Úgy örülök, szívesen találkoznék veletek a játszón. Majd beszélgethetnénk és mesélhetnél a bölcsiről ahova a kisfiad jár.

Lassan már vágjuk a centit, szerintem jövő hétvégén már költözünk. Ha minden jól megy. :)

Muttika
Hogy haladtok a kipakolással?

Többiek? Hol vagytok?

Puszi: Évi és Ricsi

KépKép
ranpo
 
 


Sziasztok,
hazajöttünk mi is (nagyszülöknél hétvégéztünk) :)

Kriszta,
mesééélj, milyen volt Barcelonában? és várjuk a képeket is :D de irigyeltelek :wink:

Ranpo,
az jo, ha anyosékkal jóban vagytok, de még jobb hogy lesz külön bejárat :lol: Nálunk felmerült, hogy költözés elött lehet h párom szüleinél kell laknunk majd pár hetet, én már elöre félek..... :roll:

Kriszti,
ha találsz takinénit, majd oszd meg velünk légyszi, mert lehet h nekem is szükségem lesz rá az új lakásban.

Ildi,
remélem, Te is meggyogyultál már :) S mit fogsz januártol melozni?

KépKép
fibi
 
 


ranpo,

nekünk igazából a kerületben, két bölcsi jöhetett szóba , a Kaszáló és az Újlak utcai. Előbbibe nem vették fel, utóbbi nem tetszett. Hétfőn kezdünk a Kőbányán a Zsivaj utcai bölcsibe, remélem jó lesz. :)

fibi,

sajna még nem találtam. Kérlek te is szólj, ha tudsz valakit.


közös kérdés:

fogorvost keresnék a kerületben. Tudtok vkit ajánlani. Nálunk itt az Akadémián, van egy magánrendelő, de igazából nem tudom, hogy milyen.


Üdv
Kriszti
fkriszti
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszta! Ez nem ér; gyere és mesélj barcelonáról! :D :wink: Fiúk hogy viselték? Gábor elbírt velük?

Fibi!
Köszi már meggyógyultam.Januártól a régi munkahelyemre megyek vissza; áruátvételre.A 6órára elég keveset fizet; de áprilistól megfűzöm hogy vegyem vissza 8órába! :wink: Azért nézelődök melóügyben, hátha találok valamit!

Fkriszti!
Egy héten hányszor kellene takarítani? Csak azért kérdezem mert én nemrég mellékállásban takarítottam(referenciát tudnak adni); ha gondolod beszéljünk priviben ha még aktuális! :wink:


Sziasztok:
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok Csajok!!!! :-D


Bocsi, hogy nem írtam, szerdán jöttünk haza, de azóta minden szabad percemben aludtam, kicsit kimerítő volt az utazás.

Nagggggyon jól éreztük magunkat, persze voltak kisebb viták, meg összeveszések, de egy ekkora csapat lánynál ez természetes! :lol:

Szóval, igazából nem Barcelonában volt a szállodánk, hanem kb 1 órányi vonatútra, egy Calella nevű városkában. A tengerparton van ez a város is, a Costa Brava-n.
Szombaton volt a verseny, amin másodikak lettünk, vasárnap gála volt, amin nem léptünk fel, úgyhogy csak jól éreztük magunkat. :-)
Hétfőn és kedden mentünk Barcelonába, várost nézni. Voltunk a Sagrada Familiában, és a kupolájában, gyönyörűszép, rengeteget fényképeztem, de sajnos nem adják vissza a fényképek azt a hangulatot. 1 órát álltunk sorban a liftre, hogy felmehessünk a tetejére, de megérte!!!!!!! :-)
Aztán voltunk a Güell Parkban, amit Gaudi épített és tervezett, ott van az a híres sárkány is, tudjátok, egy csomó képen van, meg megnéztünk még pár Gaudi házat a városban.
Aztán libegőztünk a kikötő felett, remegő lábakkal, és végül végigsétáltunk a La Ramblán, ez egy nagy bevásárlóutca, kb mint a Váci utca, csak sokkal hosszabb, és szélesebb. Rengeteg kis butikkal, meg bolttal, meg ilyen kis kirakodóvásárral. Ja, meg egy hatalmas piac is van, de oda csak benéztünk, mert már késő volt.
És van egy csomó pantomimes, akik szobornak öltöznek, állati jól nézett ki.

Na, ez volt a részletes beszámoló, majd hozom a képeket is, csak ahhoz át kell alakítanom a képeket, hogy ideférjenek! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Hova tünt mindenki?

Kriszta!
Hol vannak a beígért képek??????? :wink:

Ranpo!
Kiköltöztetek már?

Fkriszti!
Hogy megy a beszoktatás? Melyik bölcsibe jártok?

Rólunk: Marci nagyon jól viseli a bölcsit; reggelente van útközben pár perc nyöszörgés; de ennyi! :wink: Az is inkább azért mert nem vagyok hajlandó cipelni a 16kg-os sejhaját a megállóig! :D
Reggeli elindulással vannak gondok; mert neki mindig akkor jut eszébe hogy halaszhatatlan játszanivalója van még a szobájában!
Utána felpakolja a cuccait, és elindulunk a bölcsibe mint egy cigány vándorcirkusz! :D Marci a következő menetfelszerelésben pompázik: alvó párna, Malacka,Bobo kutya, és egy plüss majom+hátizsák! :D :D Néha egy két autót is felpakol!Nagy nehezen sikerül csak lebeszélnem hogy ne hozzon mindent mert nem férünk fel a buszra! :lol: :lol: Szóval zajlik az élet!

Na mentem; még rakok pár képet, aztán jelentkezzetek! :P

delfinke
 
 


Kép Anya és fia

Kép Nézd mit találtam!

Kép Szeme sem áll jól!

delfinke
 
 


Ildi,
nagyon helyesek vagytok :D :D

Kriszta,
de szuper lehetett :) képeket én is várom :)


Mi elkezdtük a dobozolást, én közben lebetegedtem, Bálintom meg nehezen viseli ezt az idöszakot, sokat sir (éjjel is), nehéz lehet neki látni, ahogy darabokra hullik szét az otthona....

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!!!

Hát, én mindennap benéztem ide, azt sehol senki!!!!!! :-(

Azért nem rakok fel egyébként képeket, mert kaptunk Msn-en egy vírust pár hete, és mindent le kellett törölni a winchesterről, azóta nincs képszerkesztő programunk, és nem tudom lekicsinyíteni képeket. :-(

De előbb-utóbb remélem megoldódik a dolog, mert nagyon szuper képeim vannak ám!!!!! Kiványcsiskodjatok csak! :-) :twisted:


Fibi, neked jobbulást kívánok, és hogy hamar túl legyetek a költözködésen, mert az a legrosszabb, ha túl soká elhúzódik.

Ildi, mi meg csak összefutunk már valamikor!!!!! :-)
Valamelyik nap nincs kedved átjönni hozzánk? Vagy elmenni valamerre nap közben, ha a gyerekeket leadtuk?

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok :)

Ildi: köszönöm szépen az információt!
Aranyosak vagytok a képeken! :)

Üdv
Kriszti
fkriszti
 
 


Sziasztok!!!

Csak gyorsan benéztem, de nem ír senki. :-(


Beaaaaaa!!!!

Ha erre jársz!!!! Légyszi jelentkezz!!!! Nem működik már a babakuckós e-mail címetek? Másikat nem tudok!!!!

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak sok minden összejött, nem volt időm semmire.
Marcipánom tegnap lebetegedett; lázas este hányt.reggel kutya baja nem volt, ill.nem látszott rajta, majd éhen akart halni(tegnap nem evett semmit).most megint lázas,10 óra óta alszik.remélem hányni már nem fog.

Kriszta!
Ha majd Marci meggyógyul, beiktathatunk egy ˝randit˝. :D Reggel mikor mondtam Marcinak hogy holnap nem megy bölibe; elkezdett sírni, és közölte hogy ő megy Margit nénihez és Kati nénihez. :D :wink: Olyan drága!
Ti jól vagytok?meló van?

Nekem még belegondolni is fáj hogy mindjárt itt a január és kezdődik a meló! :roll: :roll:

Többiek, merre jártok!
ÍRJATOK!!!!!!!!! :lol:

Pusz mindenkinek :mrgreen:

Ildi

delfinke
 
 


Szia Ildi!

Sajnos nálunk is felütötte fejét, csúnya köhögés formájában a betegség. :-( Levi köhög, de érdekes módon csak és kizárólag reggel, az ébredés előtti időben. Valszeg kiszárad a torka, vagy nemtom mi ez. :-(
Bencinek nincs baja, ő megy bölcsibe.
Remélem Marcipán meggyógyul hamar!!!!! :-) Küldök neki gondolatban gyógypuszikat.
Munka nincs, csak kilátás rá. De nagyon úgy néz ki, hogy idén már nem fogok festeni. :-( Vagyis, de, mert a két ünnep közöttre azért bevállaltam egy lovacskát!!!!! :-D

Évi sajnos nem jelentkezik, pedig ő is mondta, hogy Flórának esetleg szeretnének egy képet. :-(

Valamit tuti, hogy rosszul csinálok! :-(

Na, mindegy, most próbálkozok mással is, raktam fel egy rakás fiúruhát a Teszveszre, ha sikerülne eladogatnom, akkor ezt is szívesen csinálnám, itthonról. :-)

Mégegyszer! Gyógyulj meg Marci!!!!!! :-) :-) :-)
És összehozzuk azt a randit, csak azért is!!!!! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Ildi!

Marci hogy van???

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Köszönjük az érdeklődést, Marcinak ma ˝csak˝kétszer ment fel a láza 38,5-38,8-ra.este jött ki doktor néni(Marci imádja, végig produkciózott neki), diagnózis: mandulagyulladás.
Kap antibiotikumot vasárnapig; elvileg 2-3 napon belül le kell mennie a láznak;és hétfőn mehet bölibe.
Utána el kell mennünk fül-orr-gégészetre, megbeszélni hogy kikapják-e az orrmanduláját, elég sok gond an vele.
Ma már kiidegelt teljesen.Ugye annyira már nincs rosszul hogy feküdjön egész nap, de annyira meg nincs jól hogy pl.kimenjünk sétálni.Naaaaa, ma egész nap látványosan szenvedett, hisztizett mindenért, és egész nap utánam óbégatott! Azt hiszem vasárnapig be fogok golyózni! :D
Az egyetlen előnye az itthonlátnek; hogy egyre jobban haladunk a szobatisztasággal; jóformán csak a kakival van gond. :wink:

Többiek hol vagytok?

Fkriszti!
A takarítónő számát nem sikerült még elkérnem, mert nem találkoztama lánnyal; de amint megtudom küldöm!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok! Mi Rákoshegyen lakunk 2 csemeténk Zsani 27 hónapos, Martin 3 hós.

Viki
gviki
 
 


Szia Viki!

Sajnos mostanában nem nagyon járnak erre a többiek. :-(

De azért, én örülök Nektek!!!! :-)

Most költöztetek ide?

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Viki!
Üdv közöttünk; bár mint látod haldoklik a topik! :roll:

Kriszti!
Jövő héten randizunk? :wink: Meló?

Marcus már jól van; hétfőn már ment bölibe; nagyon hiányzott neki!
Ma volt nálunk a Mikulás ,beöltözött a szomszéd srác.Négy gyerekből kettő zokogva elrohant; Marci és Balázs kerülgették a Mikulást.Marci csakk akkor nyugodott meg amikor megkapta a csokiját, akkor felült az ágyra és nekiállt falni! :D

Többiek, merre vagytok?Jelentkezzetek!!!!! :lol:

Ildi

delfinke
 
 


És egy sztárfotó a bölcsis nagyfiúról:
Kép [/b]

delfinke
 
 


Szia Ildi!

Képzeld, dolgozom!!!!!!!! :-D De tényleg!!!!

Úgyhogy, este legkorábban fél6-kor érek haza.
Nem túl jó, inkább fura, és szerencse, hogy csak 3 hétig tart. Nem tudom, hogy fogjuk megoldani, ha már állandóan megyek majd dolgozni. :-(
Csak kéne egy itthoni munka!!!!

Marci is olyan komoly képet vágott a fényképezésen, mint Bencus!!!! :-D
Idősebbnek is látszik! Olyan, mintha ovis lenne! :-)

Bence is megy a bölcsibe, de sajnos elég csúnyán köhög. De egyszerűen nem tudok itthon maradni vele, és senki más sem. Hiába mondtam anyósomnak, hogy maradjon itthon vele egy-két napot, én meg kifizetem amit kapna a pékségben, valamiért nem akarta. :-(
Remélem, mostmár jobban lesz Bencusom.

Levinek meg nincs semmi baja!!!! :-) Ilyen se volt még, hogy ő ússza meg a betegséget! :-)

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Ne hagyjuk már kihalni azt a topikot!
Mindegy, mesélek magamnak és majd válaszolok rá! :D :lol:

Marcipán múlt héten megint lebetegedett, vírusos torokgyulladás.Valószínű a böliben szedte össze; két kis bölis társa is ebben szenvedett.
Ma már ment, de nagyon nem akarodzott neki! :D Csak akkor nyugodott meg mikor látta hogy ott vannak a kis barátai! :wink:

Januártól hogy a fenébe fogom megoldani ezeket az időszakokat? Már előre rettegek tőle, hogy folyton itthon leszek és szépen kirúgnak a melóhelyemről! Kellene keresni egy pótnagyit; de nem tudom hogyan lássak neki!Van valami ötletetek?

Na mentem, indulunk lassan Ördögért!

Sziasztok!
Ildi

delfinke
 
 


Szia Ildi!

Én mindig benézek ide, ha van időm a géphez ülni!!!!

Bocs, hogy a múltkor csak úgy elrohantam mellettetek, de olyan késésben voltam, hogy csak na, ráadásul, láttad Bence milyen hisztit rendezett!!!!! :O
Néha rájön, hogy nincs kedve semmihez, és akkor nincs mese, nem fogad szót semmiben. :-( sőt :cry:

Én még ezen a héten dolgozom, aztán nem tudom, januártól mi lesz, majd meglátjuk, lehet, hogy mehetek még ide anyum munkahelyére is. De hátha lesz közben festős munkám is. Bár, szép lassan azt hiszem kezdek lemondani róla, hogy sikerülni fog.

Két ünnep között mit csináltok? És karácsonykor?

Mi megyünk családról családra, alig várom!!!! :-)

Szilveszterkor meg barátainknál leszünk, itt a kerületben, hatttalmas szilveszteri pókerparti lesz!!!! :-D :-D :-D

Kriszti

Ovis kép Leviről Kép
bdkriszta
 
 


Kép


Kellemes, Békés és Meghitt Karácsonyi Ünnepeket kívánunk nektek.

Ildi&Tibi&Marcika

delfinke
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!!!!!!!!
bdkriszta
 
 


Sziasztok,
Nagyon Boldog Ünnepeket kivánok Mindenkinek, és elöre is BUÉK!

Én sem tüntem el, csak a költözés miatt nem tudtam leülni a géphez. Itt vagyunk még a nagyszülöknél, egyre nehezebben birjuk, 1-2 tagja a családnak folyton beteg :( most épp rajtam a sor torokgyuszival meg Bálintnak láza van ismét, kis hányással füszerezve.
Elöreláthatolag január közepén költözünk a lakoparkba, már számoljuk a napokat :)

Tényleg ne haljon ki a topik, irjunk :D

Kriszta, Ildi,
nagyon jok ezek a képek :D drukkolok Nektek a jövö évi melokhoz, hogy meg tudjátok oldani. Majd irjátok meg a fejleményeket :)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre, de elsősorban Boldog új évet mindenkinek!

Ildi, végül a Helikopter lakóparknál kötöttünk ki, mert ott épültek akkora házak amilyet mi szerettünk volna. Így elvileg idén október végén talán már mi is kerületi lakosok leszünk.

Ha nem gond, mint leendő kerületi lakos erősíteném a topicot.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Antekirt!
Na végre rólad is hallani! :D Örülök hogy sikerült választani :wink:

Kriszta!
Fiúk hogy vannak? Hallom Bence is bárányhimlős lett; tegnap mondták a böliben.

Szilveszter kinek hogy telt?
Mi délután összejöttünk egy páran gyerekestül és csaptunk egy kis dumadélutánt; 8-kor hazajöttünk Marcus bevágta a szunyát;mi meg tv-t néztünk. :lol: Szóval eltelt úgy öregesen :lol: :D

Ildi

delfinke
 
 


Antekirt,
szia :) mi is a Helikopterbe költözünk :D Ti melyik utcában vettetek lakást/házat?

Ildi,
mi is igy öregesen ünnepeltünk csak :lol: dumaparti, mogyororágcsálás, bólézás, palacsintázás, kis tévézés, közben kisebbik fiacska visszaaltatása pár oránként 8)

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Fibi, mi ahol megy a busz, a Rákosmezei repülők útjánál vettünk. A Csillagmotor köznél lesz az építkezés, ahol van a buszmegálló és még csak üres telek van. Ti merre?

Mi nem mentünk sehova, de jobb is volt így. Lidi már 8-kor alszik általában és ha nem alszik 8-kor akkor nagyon nyűgi. De éjfél előtt fel ébredt pár perccel, aztán nézte a tűzijátékokat az ablakból és utána szunya.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!!! :-)

Mi buliztunk Levivel a barátainknál, kettőkor jöttünk haza, mert nem volt hajlandó lefeküdni aludni, ott ahol voltunk, így aztán inkább hazahoztuk, hogy aludjon itthon.
Pedig úgy volt, hogy ott alszunk. Csak, akkor még nem tudtuk, hogy Beni beteg lesz. :-(

Még nem mehet bölcsibe, hétfőn se, csak szerdán. Most voltunk a doktornéninél.

Ildi!
Mikor kezdesz dolgozni? És hol?

Mindenki más pedig költözzön minél hamarabb!!!!!! :-D

Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
15.-én kezdek; sajna a régi helyemen; ha addig nem történik csoda! Rászántam magam végre hogy letegyem a jogsit; holnap kezdem az elméletet! :lol:
Bencinek jobbulást; a böliben kb 8-10 gyerek van csak!

Fibi!
Ti teljesen meggyógyultatok? Mikor költöztök pontosan? Már izgultok gondolom! :lol:

Na mentem, mennem kell postára!

Ildi

delfinke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: