Új privát üzeneted érkezett!

Móni! Nyílván nem tudják meg...csak vinni kell munkáltatói igazolást nekem okt. 20-ig... :roll: Harmadikat semmiképp nem vállalom be, olyan jó, hogy így nőnek. 8)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Háát, igen, most ebben a pillanatban én is szívesen elmennék dolgozni, mert utálom, hogy mindig mindenre kérnek kell Karcsitól pénzt... Olyan kiszolgáltatott helyzet. Megaztán milyen már az, hogy "nemsoká szülinapod lesz, vennék neked valamit, adsz rá?"
Szóval olykor nekem is jobb lenne egy állandó elfoglaltság...csak a gyerekem annyira anyás, megszakadna a szívem, ha tudnám, hogy sír. Na, de ez az én hülyeségem. Még juthatok más elhatározásra...
Kicsit ki vagyok most, lehet, hogy csak ez beszél belőlem..

Na, vissza a talihoz:
Akkor alakul, dejóóóóó :)
Megnézem milyen idő lesz szerda-csüt és meghírdetem a pontos időpontot :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Szerda is, csüt is szép idő lesz 8) 8) :D

Kép
Kép
encu
 
 

 
 

Barbi!
Még állományban vagy , nem? Akkor ki kell adnia az igazolást :roll: Zsarold meg, ha nem adja ki akkor perre mész, hisz gyesest nem rúghat csak úgy ki :wink:
Már elkezdődött a beszoktatás?


Tesóka!
Mi ez a nyomi hangulat? :shock: ne mááááááááár. Ez egy ilyen időszak. Aztán majd a gyerek vesz le nem soká :lol: :wink: A Ricsi már ezerrel feji az öregeket, teli van százassal meg kétszázassal. Lassan tőle fogok kölcsönkérni :wink: :lol:
Haljuk azt az időpontot!!


Szisz!
Sikerült már berendezkednetek?


Niki!
Azta, ezt mind tanulni akarod :shock: :D


Adri!
Miért zártál? :(
Hogy megy az ovi?

Csilla!
Gondoltam rátok a hétvégén, fel is akartalak hívni. Aztán mindig lebeszéltem magam, jól éreztem, hogy nincs minden rendben :(
Remélem soha többet nem kell ilyet átélnetek! Téged is elszállásoltak a kórházban?
Örülök, hogy nem lett semmi baja Dávidnak!



Mászik a Peti! Délutáni alvásból felkelve még semmi, letettem játszani, üldögélt, csúszott-mászott. Egyszercsak elkezdett mászni :shock: :lol: Ledobott a Ricsi a földre egy színes rongyot és azért ment. Bezzeg hetek óta csalogatom mindennel, tojt rá, esetleg elseggelt de nem mászott. Azóta a Ricsinek annyi. Majd lelökte a biliről :lol: :lol: Menekül és menekíti a dolgait a Peti elől :shock: :o :lol: Mostantól figyelhetem őket árgus szemekkel :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Akkor mindkét nap lesz :wink: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, gyertek :D

LEgyen szerda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mindenkinek jó? :)

Kép
Kép
encu
 
 


Miért nem válaszol senki 3/4 10-kor??? :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Mi van? :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Még vagyok, úgyhogy válaszolok :wink:
És hánykor?


Megjött, hát, jól voltam nélküle :evil: De nagyon brutál ám a drága, a szülés után nem volt ilyen mennyiség :shock: :oops: Persze paranyanya már beindult, asszem elvérzek :lol: :? :oops: :roll: Amúgy meddig normáli, és mikortól doki? Bocsi a témáért :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Mit mivan? Röhögök magamon, hogy várom a válaszokat, hogy kinek jó a szerda, és akkor néztem az órámra. :D
Zizi vagyok.
De látom megint együtt bagolykodunk, Tesóka, mint a régi szép időkben :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


TEsóka, most látom a felvetést.
Nekem múlthét hétfőn jött meg, szombaton elmúlni látszott, most meg fekete cucc jön. Bocsi.. :oops: Szóval nem tudok hozzászólni. De amint végeztem vele, megyek dokihoz. Amúgy is aktuális lenne...
Te sem csinálod rosszul, ha megmutatod magad. Különösen, ha durva a mensid.

Na, ezzel a témával kívánok jó éccakát, elhullok, mint az őszi levél. Eddig is hogy bírtam?... :D

Kép
Kép
encu
 
 


Hahó! :D
Én még fent! :wink:

Encu!
Nekem jó a szerda délután. 4-5körül??
Sajnálom, hogy ilyen rossz hangulatban vagy. Remélem holnapra már szebben látod a világot. 8)

Momi!
Gratula a mászáshoz! Már olvastam a blogban is! Irígykedni szabad? Sári még hajlandóságot sem mutat rá. :roll:
Ovit csk jövő kedden kezdjük, már nagyon várja Levi.
HOgy miért zártam? Csúnya történet, talán egyszer elárulom. Hamarosan újra lesz, de meghívósan. :roll:

Nekem még nem jött meg. :oops: :roll: :D :wink:

Jó éjt!

Kép

Kép
adriana
 
 


Encu! Nekünk is jó a szerda :D :D :D Már úgy várom.... Nekem még most jó kis gyedem van, de a gyes (25000), az már tényleg csak vicc, egyébként közös számlánk van, így nekem nem kell kérnem :wink: Ja, és én vagyok a pénzügyes a családban ugyebár, én osztom be a pénzünket... 8)

Móni! Gratula a mászáshoz!!! Csak két hét múlva kezdjük a bölcsit :wink:

Szóval mindenki jön a talira??? Mi is olyan 4 körül érünk oda :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Nagyszerűűűűű, akkor 4-re gyertek!

SZÓVAL: SZERDA, 4-KOR TALI ENCUNÁL!!!!!!!!! :D:D
Vééégre, ezt is megérem, 2 hónapnyi könyörgés után :D

Kép
Kép
encu
 
 


Szép reggelt!

Akkor szerda 4! De hol van pontosan az "Encunál" ? :roll: :D
Tudod, az új kislány kedvéért! :lol:

Sári megint fél éjszaka cicin lógott, nagyon jön a foga. Nekem meg égnek a szemeim az álmosságtól. 8)

Kép

Kép
adriana
 
 


Adri!
Sólyom 9. :)

Úgy vált szokássá nálunk, hogy aki tud, hogy némi rágcsát meg innivalót.. és így kerekedik egy nagy habzsidőzsi.
De nem kötelező... :oops: :roll: 8)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Van pár képem, asszem van még egy rontombontom a családban. Tesóka kösd fel, jövünk :wink: :lol:

Peti akcióban:
Kép

Mi baja van a szárítóval? :shock:
Kép

Küldetés teljesítve:
Kép

Ráraktam a csigára, hogy akadjon le a szárítóról. Alig bírtam leszedni róla :lol:
Kép

Ezt meg csak úgy, már nincs megállás, bárhol feláll bárhova elmegy, kéééész :D
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Van pár képem, asszem van még egy rontombontom a családban. Tesóka kösd fel, jövünk :wink: :lol:

Peti akcióban:
Kép

Mi baja van a szárítóval? :shock:
Kép

Küldetés teljesítve:
Kép

Ráraktam a csigára, hogy akadjon le a szárítóról. Alig bírtam leszedni róla :lol:
Kép

Ezt meg csak úgy, már nincs megállás, bárhol feláll bárhova elmegy, kéééész :D
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát bocsi, jóból is megárt a sok, nem hogy belőlünk :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hogy ne csak képeket tegyek írok is :lol: :oops:

Adri!
Na ne mááááár :shock: :cry: :x Sajnálom!
Köszi! Majd összedugják a fejüket a picik és Peti elmagyarázza majd Sárinak, hogy milyen jó jönni-menni, ajtót csukogatni-nyitogatni, járólapot töréstesztelni, ruhaszárítót borogatni, kábelt tépni-rágni, mindezt egy nap alatt :lol: Tuti kedvet kap majd lánykád :wink:

Tesóka!
Hát a te nyavajád se hangzik túl jól :shock:

Akkor 4-re nálatok, de izgi, tényleg úgy tűnik eddig mindenki jön :D

Barbi!
Ha mégsem sikerülni igazolást szerezned, a jegyzőhöz kell menni és panaszkodni! Ez komoly, sok gyereket felvettek már így :wink:


Abbahagyom mert már apa is mocorog, a Peti is... hangosan kopácsolok a billentyűzeten :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Éjjeli bagoly jelentkezik! 8)

Encu!
Köszi a címet, fogalmam sincs merre lehet, annyira ismerem a várost! :oops: Apa a gps nálunk, majd elmondja merre menjek. :wink:
A kövi kérdésem pont az lett volna, hogy szokás-e, és mit szokás vinni. De megelőztél. :wink: Akkor sütök majd valami finit. :)

Momi!
Jaj de édes, alig várom, hogy élőben is lássam a kis rosszcsontot! Milyen komoly munkában van, imádom! :lol: Hátha Sári tényleg elles néhány "trükköt". :wink:

Holnap lesz az 5. házassági évfordulónk! :D :D Le is fekszem, hogy szép és kipihent legyek (este 7-re, mire hazaér férjuram :twisted: )

Puszik

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Szia Adri!
Boldog 5. házassági évfordulót! Még 20-szor ennyit kívánunk :wink:
Kép


Timci!
Nem semmi Atticy :shock: Beváltak a vitaminok?


Jó kis vihar van kint :shock: most borított fel valamit a teraszon, akkorát csattant :shock: Kinyitom az ajtót, mert a Ricsi tokostúl fogja kilökni, ha megilyed a vihartól :)


Csilla! Hogy vagytok?

Többiek?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó reggelt!

Momi!
Köszönöm, ez olyan kedves Tőled! Teljesen elérzékenyültem! :oops: :) :)

Jó kis vihar volt az éjjel! :shock:

Jövő hétvégén jó kis programok lesznek, láttátok már? Imádok itt lakni, annyi minden történik, tele van programmal a város! :D

Ma megyünk megünnepelni az évfordulónkat, ebbe a cukrászdába:
http://sugarshop.hu/sugar/kepekben/cukr ... erior.html
:D :D :D

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Adri!
A progik nekem is tetszenek, mondjuk a summer festen is tetszett pár dolog, aztán élőben nem jött be :oops: Úgyhogy most nem várok semmit és remélem jó lesz :lol: Omnibuszozni fogunk a Ricsivel és az egyik bogármuzsikára szeretnék eljutni :P

Nagyon szívesen! Szuper helyre mentek!!!! Hogy Te miket tudsz?! :shock: :D Újpestről költöztem ide de nem tudtam erről a fincsi helyről :twisted: :lol: Kedvet kaptam hozzá, lehet haza látogatunk 8) :lol:


Megjött a Ricsi a tescoból mennem kell

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hihetetlen, a Ricsi rájött, hogy hogy nyílik a bizt. rácsos kapu. Benyomja a gombot és már nyitja is :twisted: Szerencsére van annyi esze, hogy maga után bezárja.


Merre tekeregtek anyukák?? :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, én itt vagyok :)
Peti tündéri, hatalmas baba!! Alig várom, hogy lássam!!!

Adri, utólag is boldog évfordulót!
Örülök, hogy tetszik Batta. Nemsoká Battai Napok! :lol:
Jeeeeeee :D

Többiek?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Amikor már midenki alszik, én akkor jövök! :D

Muszáj beszámolnom a mai napomról! Mivel be kellett mennünk a népligetbe, ezért útba ejtettük a cukrászdát, amit belinkeltem. Ha láttatok már mesebeli cukit, hát ez az volt! Annyi candy, cukorka, gumicukor, nyalóka, süti, torta, muffin, stb. volt ott!! :shock: :shock: Alig bírtam kiválasztani egyféle sütit. És az árai sem voltak olyan vészesek, bár inkább különleges alkalmakra ajánlanám. Én egy fehércsokis-citromos-levendulás mousse-t ettem, aaanyira fini volt! :)
Úgyhogy ha Pesten jártok, és nem esik túl messzire, érdemes benézni, mert látványra sem utolsó. :)

Encu!
Köszi! :)
Jaja, battai napokat már nagyon várom! Levi is élvezni fogja biztos, főleg a táncosokat, azokat szereti.

Na, megyek aludni, kivagyok.
Puszik

Kép

Kép
adriana
 
 


Még én is vagyok :lol:

Voltunk az új játszón. Egész jó. Végre egy babahinta amibe a babáim is beleférnek kényelmesen :D Igaz nem sok mindennel lehet játszani, de a fiúknak tetszett. Én meg a szokásost hiányoltam, nincs elkerítve :? :? Pesten egy csomó játszó el van kerítve, nem értem itt miért nem lehet :roll:

Barbi!
Most olvastam, hogy párodék a főpróbások... így már nem is zavar :wink: :D

Tesóka!
Köszi! Tényleg hatalmas, és félős! Sírva fakad mindenkitől :shock: :lol:

Adri!
Leírva is pazar :shock: :D :D :D nyammmmm :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Adri! Hű, micsoda mesebeli helyen voltatok :D Mik vannak....

Móni! Igen, egész jó az új játszó, fiúk is szokták élvezni :)

Hétfőn szorítsatok megyek állásinterjúra, épp már ott tartottam, hogy sehonnan nem hívnak, aztán egyszercsak lehet két helyre is kell majd mennem... :lol:

Battai napok, jó lesz biztos, mi tuti kimegyünk bábelőadásokra, meg még kitudja mire...(dodzsem, meg hasonlók)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!!

Adri amit belinkeltél az a Horváth cukrászda nem? És a fenti része!!
Mi már régóta járunk oda, az esküvői tortánkat is meg Nonó szülinapi tortáit is ált. onnan hoztuk! :lol:


Móni!
Édes Petike nagyon!! :D

Én is dobok egy képet, ha nem bánjátok, nálam most ez a kedvenc!! :D :lol:


Kép

Kép
niki+baba
 
 


Barbi! Megy a drukk!!!!!

Niki-bébi,ezen a képen egy az egyben olyan a Nonó, mint te :D
Ééééédes!

Micsoda idő... jön az ősz??? De káááááááár, alig volt nyár... :(

Viszont nemsoká szerdaaaaaaa :) És jöttök! :D :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Niki!
Egy tündér Nonó! Nagyon édes és vagány!!!

Barbi!
Megy a drukk!!! Ügyes legyél :wink: :D


Ezt találtuk a kertben:
Kép Kép Kép

Tud valaki németűl? Vajon mi lehet ráírva? :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Találtam egy szupi oldalt, hátha nem ismeritek és nektek is megtetszik :wink:
http://ovi.freeblog.hu/

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Momi!
Férjecskémnek megmutattam, és lefordította:
Kedves megtaláló!
Kérlek küldd vissza ezt a kívánságot, a házaspárnak, ...... címre.
Minden visszaküldött kívánaságot, a házaspár teljesíteni fog.
(másik oldal)
Kívánság:
Gyerekvigyázás (2 órára)

Szerintünk ez egy esküvői játék lehetett. Az ifjú pár adta a vendégeknek a lufikat, mindenki ráírta a kívánságát, és fölrepítették. És azét teljesítik, akiét visszakapják. (az ő nevük a másik oldalon, a kívánság alatt-gondolom). Mindenesetre jó messzire eljött ez! :shock: :)

Vissza fogod küldeni? :P

Barbi!
Drukkolok, remélem sikerül! :)

Niki!
De helyes fiad van! 8)
Igen, ez a Horváth cuki emeletén van. Nagyon szépek a tortáik is. Milyen volt Nonó tortája?

Sárinak ma vettem észre, hogy egyszerre 2 foga jön felül. Pár napja bújt ki a bal egyes, most meg a 2 szemfoga jön. Olyan kis nyűgi szegénykém. :roll:
Levi pedig nagyon készül a keddre, akkor megyünk oviba először. Háát, kiváncsi leszek. :wink:

Pá.

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Adri!
Köszi!!!! :D Vissza küldöm :D Írok is nekik valamit magyarul, ők is törjék a fejüket :lol:
Kicsit nyomoztam utánuk a neten, az ország ugye nem egyértelmű. Németek már tuti és most volt aug.ban az esküvőjük :lol:

Kitartás a fogacskákhoz :wink:
Kedd az holnap, de izgi. Kiváncsi vagyok, hogy sikerül majd az ovi kezdés. Biztos tetszeni fog Levinek, főleg ha így várja :D


Barbi!
Naaa? Sikerült vagy még nem mondják meg ? Megérzés? :P



Voltunk ma 6 hetes kontrolon, doki szerint minden ok :D

Most, hogy mászik a Peti, bedurvult a Ricsi. Azt hittem örülni fog neki, erre teljesen kifordult magából. Megtapossa, ütögeti, rámegy a motorjával, hozzá vág dolgokat, fellöki, mindent kitép a Peti kezéből :( Szokni kell neki az új szitut, gondolom ez lehet a baj. Eddig bár volt a Peti, a dolgaihoz nem nyúlt. Most meg mindenen osztozkodnia kell. Nem beszélve arról, hogy úgy harap a kis bestia :shock: :lol: Ha a Ricsihez hozzányúl, a Ricsi már pánikol, hogy megharapja és menekülőre fogja, közben meg felborítja a Petit, az meg csattan a földön :?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Adri, visszajelöltelek ;)

Tesóka, kitartás, bár elég rosszul hangzik, amit leírtál... :shock: :shock:
Ricsi vetélytársat lát Petiben, vagy vajon mi lehet?...

Szerdán ugye jöttök, lányok???

Gabó, Csillu, Szisz, Zsuzsa????

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Tesóka!
Mi jövünk... kint leszünk vagy bent? Csak hogy hogy készüljek :oops: :lol: Tudom, ha esik akkor bent de hogy tervezed? :wink:

Rosszul hangzik bizony. Nehéz szitu de azért vannak a nehézségek hogy leküzdjük őket, nem? :P Remélem hamar összeszoknak a fiúk. Állítólag mi is nyüstöltük egymást a húgommal az elején. Állandóan vert a kis piszok. Erre már nem emlékszem, de a sok csínytevésre igen :lol:


Adri!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Mesélj az első napról! :wink: :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Encu!
Igen, készülünk hozzátok, remélem jó idő lesz és oda is érünk babakocsival... :roll:

Momi!
Nálunk Bálint a kiskutya, mindig a legváratlanabb helyzetben harap meg valakit. Általában Dávid a szenvedő alany, de engem sem kimél, főleg ha mérges... :oops:

rnecsi
 
 


Lányok!
A fiúk alszanak én pedig azon tűnődtem, hogy a gyed után igényelni kell valahol a gyest, vagy ha betöltik a 2 évet automatikusan azt fogják küldeni...
Biztos hülye kérdés és egyértelmű, de akkor is érdekel! :oops: :roll:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Ígényelned kell, a magyar államkincstárnál pesten, ott ki kell töltened egy papírt, és beadni, és majd a családival egybevonva küldik.
Vagy ha nem akarod kivárni a sort, akkor a kitöltött papírt, fel kell adni postán, de azt a fehérvári államkincstárhoz kell elküldeni, ne kérdezd miért...... :roll:

Adri!
A horváth cukiból Nonónak volt már verdás tortája, frappé tortája, a párom nagynénjének garfield-os tortája , esküvői torta, kísérő torták stb.... :lol:

Kép
niki+baba
 
 


niki+baba írta:Csilla!
Ígényelned kell, a magyar államkincstárnál pesten

Mennyivel korábban érdemes elkezdeni, hogy ne szakadjon meg a folyósítás? Gondolom (mivel 11.30-án lesznek 2 évesek) december 1-től kell igényelnem...

rnecsi
 
 


Egy hónappal előbb add be a papírt, és akkor nem szakad meg a folyósítás. :)

Okmányok:
az „Igénybejelentés családtámogatási ellátásokra” című nyomtatványon kell benyújtani, és csatolni kell hozzá a 2. számú pótlapot.
Az igénylő személyazonosító igazolványa és lakcímnyilvántartó kártyája
Az igénylő adóazonosító kártyája
A gyermek(ek) eredeti születési anyakönyvi kivonata
Az igénylő és a gyermek(ek) TAJ- kártyája
Tartósan beteg vagy súlyosan fogyatékos gyermek esetében csatolni kell a szakorvos által kiállított orvosi igazolást is.
Amennyiben az igénylő magánnyugdíjpénztári tag, be kell mutatnia magánnyugdíjpénztári belépési nyilatkozatának záradékolt példányát is. (Nekem pl elég volt a magánnyugdíjpénztári kártya)
Ha bankszámlára kéri az ellátás folyósítását, akkor a folyószámla szerződés bemutatása is szükséges.

Kép
niki+baba
 
 


Csilla! Én annak idején postán intéztem, nem mentem be ezért sort állni :wink:
http://www.allamkincstar.gov.hu/rovat/131
Elvileg a fenti címen le is lehet tölteni a dokumentumokat, és beküldöd a szükséges mellékletekkel, nekem Ceglédre kellett küldeni, de egyébként a központi címről ők majd az illetékeshez megküldik :)

Encu! Mi megyünk :D

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

Momi!
Te megint megleptél ám! Köszönöm a köszöntést!! :D
Sajnálom, hogy a fiúk ennyire nem jönnek ki egymással. De gondolom ez is egy korszak, megszokják egymást. Ricsinek eddig ugye természetes volt, hogy azzal játszik amivel akar, de most ott a Peti, aki elveszi, mert kíváncsi mindenre. Ettől egyébként én is félek, szerintem nálunk is hasonló lesz a szitu, Levi nagyon félti a sajátját.

Encu!
LÁttam! :wink: Köszi.
Megyünk holnap igen. Hazajövünk az oviból :P , gyors ebéd, alvás, és buszra szállunk. Remélem odatalálunk! :roll: :wink:

Csilla!
Én is postán intéztem mindent, kényelmesebb. De Niki leírt már mindent. És én is Ceglédre küldtem be.

És az mai legfontosabb számomra: első napunk az oviban!
9-re mentünk be, először a szobában voltunk, majd 10-kor kimentünk az udvarra. Levi kicsit félénk volt, de nem igényelte a közelségemet végig. Volt, hogy egyedül is eljátszott pl. a homokozóban. Másokhoz még nem közeledett, de az óvónénihez többször is odament. Büszke voltam rá, mert tőle ez már nagy teljesítmény! :roll: :wink:
És olyan udvarias volt, kérnem sem kellett, és mindenkinek köszönt szépen.
Az én nagy fiam, hihetetlen, hogy már itt tartunk... :)
Ja, és az oviban találkoztam Gabóval! :D

Na, megyek sütit sütni holnapra! Már nagyon várom, hogy megismerjelek titeket! :D

Puszik

Kép

Kép
adriana
 
 


Lányok, kintre terveztem a kertbe, de ha nem lesz jó idő, természetesen bent leszünk :)
Romokhoz hozzászoktam, nem para ;)

Várlak ám titeket nagyon! De jó lesz, végre megint jó sokan leszünk!

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Mi is ott leszünk!4-körül jó???

Kép
gabriel79
 
 


Gabó! Nanáááá!!! Dejóóóóóóó :)

Jó sokan leszünk :)

Kép
Kép
encu
 
 


Zsuzsa, Szisz? Veletek mi újság?

Van valami különleges kérés-kívánság, valami?

Annyit még gyorsan elmondok, hogy holnap megyek fel Budapestre kontrollra, hogy a műtét után minden oké-e és 4 körül érek haza. De Karcsi itthon lesz Karcsikával és mindenkit beenged, ha olyan mázlista lennék, hogy mint háziasszony, kések a buliról...

CSillu! Ne ugorjak be értetek? Aztán vissza is viszlek, ha para a babakocsis expedíció...

Niki! Neked mikor ér haza Zsolti? Mikorra várjalak?

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Reggelt!

Encu!
Köszi a felajánlást, de ha jó idő lesz lesétálunk. Sajnos Viktornak el kellett utazni a szülőfalujába egy temetésre, így elvitte az autót. Ez csak annyit változtat a helyzeten, hogy nem tudunk vinni pl. plédet a kertipartyra, de majdcsak befogad valaki minket Bálinttal a sajátján... :lol: Dávidnak nem kell hely, mert ő egyfolytában megy, le nem ülne egy pillanatra sem ha nem muszáj! :roll: :roll: :roll:
A hazafelé utat már megoldjuk kocsival, mert Viktor le tud majd értünk jönni.

rnecsi
 
 


Csillu, akkor jó :)
Szép idő lesz, mert azt rendeltem ;)

Kép
Kép
encu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: