Új privát üzeneted érkezett!

Ja, igen... aki tud hozni magának plédet, hozzon, mert ugyan van pár, de azért lehet, hogy ennyisok babára kevés lesz :)

Kép
Kép
encu
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

10 hetes bébiváró vagyok, battai. Első babánk lesz. Ha nem gond csatlakoznék hozzátok. :D

Van valaki esetleg aki szintén babát vár?
calendula
 
 

 
 

Lányok, de jó, hogy voltatok!!!!! :)

KEdves rendrakók, köszönöm szépen, hatalmas melót megoldottatok :)

Csillu, amit mondtam, komolyan gondoltam!!! TEssék jönni egy kicsit lazítani! ;)

Calendula, mesélj magadról kicsit! Merre laksz? Ismerhetünk? :)
Gratula a babához! Rég óta terveztétek?

Kép
Kép
encu
 
 


Lányok jó volt újra veletek! :lol:
Encu!
Köszönjük a vendéglátást!

Csilla!
Teljesen természetes, hogy kibuktál, de akkor is szuperanya vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És igen szólj és megyünk lazítani! :wink:

Calendula!
Üdv közöttünk!
Mondj el mindent magadról!

Kép
gabriel79
 
 


Magamról röviden: 26 éves leszek. A Régészeti Park mögött lakunk, 1 éve költöztünk ide, előtte a lakón laktam.
Pesten dolgozom, szinte csak aludni járok haza (mióta baba van, azért megpróbálok többet pihenni).
Úgyhogy ismerőseim inkább a volt iskoláimból (Arany, Sziszki) vannak, meglepődnék ha bárkit is ismernék innen. :lol:

A baba elég érdekesen jött... Régebben abbahagytam már a fog. gátlót, nem csak a baba miatt. Máshogy védekeztünk, de már beszéltünk róla egy ideje, hogy hamarosan eljön az ideje a babának is. Végülis abban maradtunk, hogy ezt a nyarat még kihasználjuk, utazunk, kirándulunk stb, és ősztől élesben is nekiállunk a babaprojectnek. Ezek után egyszer csak nem jött meg... nem hittem el hogy baba lehet, mert védekeztünk Pharmatex-szel, úgyhogy elég sokáig nem is teszteltem. Aztán a 6. héten már nagyon gyanús lett a dolog. Még szerencse hogy akkor már szedtem a folsavat.
Úgyhogy terveztük is, de váratlanul is jött. :lol: De nagyon örülünk neki. Ennél simábban össze se jöhetett volna, más hónapokig, évekig küzd hogy összejöjjön. Mi meg csak lazán beszélgettünk róla. :wink:

Úgyhogy most a 10. hétben vagyok, eddig teljesen simán megy minden, nem vagyok rosszul, nem hánytam egyet sem. Más tünetek persze vannak.

Egy érdi magándokihoz járok, nála is maradok. A battai nődokikat nem szeretem, kettővel is megszívtam már sajnos. :(

Meséljetek magatokról!
calendula
 
 


Gabó! Jó, hogy itt lakotok egy nagyobb köpésre és mégis szökévente egyszer jó, ha látlak... :lol:

Adri! Azt hiszem itt maradt a nagyfiad pulcsija...

Kép
Kép
encu
 
 


Calendula! én 25 vagyok és az Aranyba jártam, szóval esélyes :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Halihóóóó!!!


Encu!
Köszönjük a vendéglátást!! :wink: :D

Barbi!
Híííííízááááááál!!!!! :lol: :lol:

Csilla!
Szerintem is szuper anya vagy, le a kalappal előtted, de tényleg!!
Én is megyek lazítani!! :lol: :D

Gabó!
Tünemény Flóra, igazi kiscsaj már most!! :wink: :D

Calendula!!
Üdv köztünk! :)
Elárulod a keresztneved?

Kép
niki+baba
 
 


Adri, rájöttem... Nem felejtettek itt semmit, KArcsi vett elő egy nagyobb pulcsit ma a gyereknek.. :oops: csak nem ismertem fel :lol:

Niki :D

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Köszönjük , jó volt mindenkit újra látni:D :D :D :D
Én is mehetnék lazítani majd veletek??? 8) :lol:

Ja, és sajna nem tudok hízni.....

Jó éjt!

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Akkor a kövi tali csaj-lazító buli lesz, én már látom :)

Barbi! Egy titka van a hízásnak: enni kell :lol: Mint én most... :lol:
Teszem be arcba a maradék finomságokat este 10kor :D

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok! :)

Olyan jó volt Veletek találkozni, személyesen megismerni! Kezdem kicsit kevésbé magányosnak érezni ebben az idegen városban. :D

Encu!
Köszi a vendéglátást! Nagyon szép házatok van!
Karcsika nagyon kis huncut, alig láttam, hol itt, hol ott volt, mindig tett-vett. :D Igazán édes kiskrapek! :wink:
A pulcsin először meglepődtem, mert nem is vittünk egyáltalán. :roll: 8)

Móni!
Sajnálom, hogy Peti olyan kis nyűgi volt. De irtó édes volt, olyan imádnivaló kismackó! :) Kár, hogy a Ricsit nem ismerhettem meg, no de majd legközelebb. :D

Csilla!
Hihetetlen energiád van a két fiad mellett! Nagyon aranyosak és ügyesek. :D Le a kalappal előtted! :wink:

Gabó!
Flóra tüneményes csajszi, remélem, hogy Sári is hasonló lesz. :D És nagyon hasonlít rád. :)

Barbi!
Én sem tudok hízni... :wink: Fogjunk össze, mi gebék. :lol:
Vince is olyan kis aranyos, és ahogy elnéztem, elég nyugis. 8)

Niki!
Kár, hogy Veled szinte nem is tudtam beszélgetni. Oly kevés volt az idő, és oly sok a gyerek! :lol: :wink:

Mindegyik gyerek annyira édes volt, imádtam őket nézni, hallgatni! Levi sajna nem túl barátkozó, inkább magának való, de hátha összefutunk még párszor, és akkor már Ő is közvetlenebb lesz. :roll:

Calendula!
Üdv itt! :) Jó kis csapat van itt, meglátod, nemrég léptem én is be!
És végre valaki, aki itt lakik közel! :) Én a Matta-kertben lakom. Gratula a babához! :)

Na, lépek, holnap ovi és már elég későre jár.
Puszik!

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Tesóka, köszönjök szépen a vendéglátást!

Mindenki babája hatalmasat nőtt!! Nagyon-nagyon édesek, ügyesek, imádni valók!!!

Gabó!
Flóra egy királykisasszony! Imádom, annyira csajos, hogy csúúúúúcs :D :D Tamás felkészülhet, lesznek udvarlók bőven :lol: :wink:

Niki!
Nagyon ügyesen neveled Nonót! Igazi kispasi lett belőle! Szép, okos, ügyes és halgat az anyujára :D

Tesóka!
Karcsika hódító! És tényleg jött-ment, mint egy igazi házigazdához illik :wink: :D

Csilla!
Fantasztikus anya vagy! Higgy magadban! A gyerekeid máris tükrözik ezt!! Nem csodálom, hogy kibuksz néha, erődön felül teljesítesz napról napra. Tudom nem fog vígasztalni, de én hetente omlok össze, hogy nem bírom elegem van, aztán mégis megy tovább... Kitartás, remélem mára már jobb kedved van!!!?
A fiaid meg hihetetlenül ügyesek! Sokat fejlődtek, szépek és úgy tudnak bújni! Cukik nagyon! :D

Adri!
Örülök, hogy megismerhettelek Titeket! Sára aranyos kislány. Ő is nagyon csajszis! :wink: :D Levi meg nagyon karakteres, sokkal idősebbnek tűnt. Aranyos volt, ahogy megrémült az elején de szépen feltalálta magát... Először azt hittem, rosszul hallok, amikor sírt Sári és azt mondta, hogy anyaaa, anyaaaa. Már tudatosan használja az anyát? :shock: :D Úgy látszik IQ-ra hajt :D Majd fpg ő is mászni, ne aggódj :wink: :P

Barbi!
Fiaid nagyon jóóóók voltak :D Mint mindig.... nem is tudom miért mondod hogy nem bírod :wink: :lol: :wink: :D Ők is szépek, okosak és ügyesek!!


Calendula!
Üdv itt! Ügyesek vagytok, gratula a bébihez!
Nem csodálom, hogy a battai dokik nem jönnek be... nekem sem :roll: Melyik kórházban szeretnél szülni?


Az anyák lazulós bulija után esetleg lehetne nálunk a kövi megmozdulás. Az emelet bababarát, amit lehetett a Ricsi már tönkretett, így már csak a strapabírók maradtak. :lol: :D Persze nem muszáj, Tesóka adta az ötletet :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu: Adrienn a keresztnevem, 1998-ban ballagtam az Aranyban, csak nem évfolyamtársak voltunk? :wink:

Momi: A Szent Imrében fogok szülni.

Szeretnék segítséget kérni. Hamarosan jelentkeznem kell a védőnőnél, hogy működik ez? Én választok védőnőt, vagy körzeti van? Ha választani lehet, kit ajánlotok?
calendula
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok mindenkinek a biztatást, nagyon rendesek vagytok. Sajnos mostanában ismét elég gyakran kibukok dolgokon, de ez van, így fogadom el magam. A tegnapi napból tanultam, levontam a következtetést...

Encu!
Jó is lenne a kikapcsolódás és egy igazi csaj-lazító buli, de egyenlőre nem lennék jó társaság hozzá. Majd talán pár év múlva! :roll:

Momi!
Én hetente többször összeomlok, de csinálom, amíg bírja az idegrendszerem... Általában (pl. most is) jól kibőgöm magam, veszek egy nagy lélegzetet és folytatom a mindennapok teendőit. Kicsit furán néznek ilyenkor a gyerekeim, nem tudják mi van velem, megsimiznek és mennek tovább játszani. Nem tudom miért van így, de itthon szinte észre sem veszem őket, ha ugyanabban a szobában vagyok...

Calendula!
Üdvözlet a fórumon! Reméljük te nem fogsz itt hagyni minket! :wink:

rnecsi
 
 


Calendula!
Te is Parragh doktorhoz jársz?
Én is a Szt. Imrében szerettem volna szülni ála, Érdre jártam a magánrendelésére, de a természet közbeszólt és az I. Nőin kötöttünk ki... :roll: :roll:
Védőnő elvileg körzetek szerint van, de ismerek olyat, akinek nem volt szimpi az övé s lecserélte! :wink:

rnecsi
 
 


Sziasztok!

A mai ovis nap kissé fársztóbbra sikerült, láttszik már, hogy jön a hétvége. :roll: :)

Momi!
Szerintem nem azt mondta hogy anya, csak hasonlót kiabált. Legalábbis eddig még nem tűnt fel. :roll:

Csilla!
Úgy értelmezem, hogy miután már elmentünk tegnap, kiborultál? Szerintem ez teljesen természetes, és a barátok pont erre valók, hogy meghallgassanak. Szívből kívánom, hogy csak könnyebb legyen minden nappal! :) Nem kell feltátlen erősnek mutatnod magad, ha nem vagy az, ér néha sírni egy nagyot! :wink:

Calendula!
Szia druszám! :lol:
Én is a Szt. Imrében szültem mindkétszer. Parraghoz jártam még a terhesség előtt, aztán Tasi R. lett az orvosom.
Védőnő úgy van, hogy körzet szerint van, lehet, hogy a mienk ugyanaz, bár nem tudom hogy vannak a körzetek felosztva. Csak abból indulok ki, hogy a régészeti park eléhg közel van ide, talán egy körzet? :roll:

Kép

Kép
adriana
 
 


Igen, a Parragh-hoz járok, mostmár több éve. Nem olcsó, de eddig alaposnak ismertem meg és szimpatikusnak találom.
Meséljetek róla légyszi, kinek mi a tapasztalata!

Gondolom az egész Óváros egy körzet, ki a védőnő? Meg vagy vele elégedve?

Amúgy nem igazán láttam gyereket közelről, úgyhogy még a kezdőnél is kezdőbb anyuka leszek. :lol: Jól jönnek majd a tanácsok és megnyugtatások.
calendula
 
 


Csillu, nemáááár! Gyere!!!!!

Calendula! Mondj már egy nevet :D

Kép
Kép
encu
 
 


Niki!
Boldog névnapot!
Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Niki! Tőlem is!!! :lol: Holnap görcinéző :)

Jó éjt, lányok!

Kép
Kép
encu
 
 


Niki!

Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!!!!

Lányok!
Holnap jó kis programok lesznek!
Mi tuti megyünk kisvasutazni és bábelőadást nézni!!!!
Már ha nem szól közbe az idő! :roll:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm szépen!! :D :D

Encuuuu!!
Ne hari, én nagyon akartam látni Csüliiiiiikét, de sajna nem volt időm már átmenni :( még most lettünk kész a pakolással!! :roll:
De azért majd, ha hazajöttem, nem menekül ám előlem!! :lol: :lol:

Kép
niki+baba
 
 


Halihó!

Ki merre volt ma?

Mi voltunk a battai napokon, felültem a 2 legvadabb játékra, jól be is vertem a fejem :lol: Kemény :D

Karcsika meg ugrálóvárazott egész nap.. :)

Kép
Kép
encu
 
 


Ennyire ne kényeztessetek el az élménybeszámolókkal :D

Ja, képzeljétek, az egyik hintára úgy ültem fel, hogy nem adtam oda a jegyet, úgyhogy ma is mennünk kell battai napokozni :D

Hahóóóóóóó! :)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Mi is lenéztünk tegnap este a Battai Napokra, és meglepődtem hogy mennyien voltak.

Ismét megállapítottam, hogy milyen jó hogy nem Füredre költöztünk. :lol: Megértem az ottani lakosokat hogy tiltakoznak.
calendula
 
 


Sziasztok!

Mi is kint vagyunk állandóan. :)
MOst is csak ebédelni, aludni jöttünk haza, aztán vissza. :)
Tavaly a párom kiállítóként dolgozott ott a Citroennel, én meg nagy pocakkal programoztam Levivel. :)

Encu!
Te fel mersz ülni ezekre? Én nézni is alig bírom. :shock:

Tegnap estig ott voltunk, meg akartuk várni a tüzijátékot. Végül, mivel már kerek 1 órát késett a műsor, így a Magazin kioncert után hazabaktattunk, hogy majd az erkélyről nézzük. Vártunk-vártunk. 10-re volt ugyebár meghirdetve, Levi nagyon be volt már zsongva. Végül fél 11-kor kidőlt, jól is tette, mert csak 11:15 kor kezdődött!!! :evil: :evil: Olyan pipa voltam, hogy lehet így szervezni?? :evil:

Calendula-kismami, hogy vagy?

Ma este lesz az Abba-show, arra is minednképp megyünk. Most a fiúk F1-et néznek, aztánmegyünk is vissza vonatozni. :)

Puszik

Kép

Kép
adriana
 
 


Jól vagyok köszönöm, csak ez a fáradékonyság ne lenne... :cry:
Takarítgattunk, rendet raktunk a párommal, és teljesen kivagyok.

Nektek meddig tartott a fáradékonyság? Úgy hallottam a 12. hét környékén elmúlik. Holnap töltöm a 11. hetet, úgyhogy remélem már nem sok van.
calendula
 
 


Sziasztok!

Mi is kint voltunk, a szombat volt a mi napunk :lol: Szintén csak aludni és ebédelni mentünk haza :wink: Bogármuzsikáztunk, ugrálóvárazott a Ricsi, motorozott, autót vezetett (köszi adri-apa (Tomi?)a tippet, magunktól hátra sem mentünk volna odáig :wink: :D ) , körhintázott, volt amelyikre egyedül is felült! :D Vattacukor, nyalóka, csokisbanán, kürtöskalács csúszott rendesen :oops: :D Végre volt egy igazi családi napunk négyesben!!! :D :D :D Ma reggel lázasan kelt a Peti, így mi itthon maradtunk és apával meg a mamával ment a Ricsi bogármuzsikára :lol: Apával énekeltek! :D Délután visszaosontunk amíg aludt a Peti. Még mindig lázas, beállt stabil 38-ra, szerintem 3 napos láz lesz :roll: Ez már csak beszerző körút volt, konyhában vár egy zacsi kókuszos, vaníliás finomság. Holnap nosztalgiázunk... nyammm :P

Tesóka, tényleg felültél arra a pörgő fenevadra? :shock: :D :D Azt a szép kislányt honnan "akasztottad le"? Nekem is szerezhetnél egyet :wink: :D :wink:
Van megint görcid???? :roll: KÉPET DE NYOMBAN!!!!! :wink: Nem harap? :roll:

Calendula, nekem mindkétszer a második trimeszter nagyon jó volt. Tele voltam energiával. Mikor mész dokihoz, uh? Izgi :D
Nem csinálsz vonalzót?


Éééééés már nem tapossa el a Petit a Ricsi!!! Átlépi!! Jeeeeee :D :D :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Adri, holnaphoz drukk! Majd mesélj, hogy sikerült az ovi... Ugye, jól emlékszem hogy már Sári is veletek tart? Nem lehet egyszerű :shock: :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na még valami 8)
A tüzijátékot mi is vártuk. :evil: :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Mi is voltunk kint a battai napokon. Szombaton délelőtt a bábelőadást még Vince is tátott szájjal végignézte. Délután csak Szilárddal néztük meg az Ózt, jókat röhögtünk...Másnap meg megnéztük a rendőrségi kutyás bemutatót, és Szilárd megsimogatott egy kutyát :shock: Amikor még Encuéknál is mindig fél a pici kutyától is... :lol: Persze a dodgem volt a sláger :)

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Másfél hét múlva megyek csak dokihoz. :cry: Utálom ezt a várakozást, most még csak az uh jelenti a kapcsolatot a babával, alig várom hogy menjek végre.

Vonalzót?? Az mi, hogy kell?
calendula
 
 


Sziasztok!


Encu!
Boldog Névnapot!!!!! :)

szisszka
 
 


Sziasztok!

Tesóka, nagyon boldog névnapot!!
Kép :wink:


Szisz, hogy vagytok?


Mára a Ricsi is lebetegedett, úgyhogy doki :?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Calendula, a vonalzó amin látod, hogy kinek mennyi idős a babája... van várandós is, az meg mutatja, hogy mennyi idő van még a szülésig vagy mennyi idős a terhesség. Uh de jól megfogalmaztam :shock: :lol: :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu! Boldog névnapot!!!!!

Móni! Jobbulást nektek!

Mi ma voltunk tanácsadáson, Vince 13 kg, és 85 cm. :)
Megyek segíteni az usziba, mert mire 30 gyereket megtörölnek, hajszárítás stb... Remélem tetszik majd Szilárdnak az úszás, a múlt héten volt már foci az oviban, az nagyon bejött neki. :D

Az Anna egy 6 éves gyereknek azt mondta, hogy jó sovány, pedig 20 kiló volt...Szilárd meg csak 18, és nemigen fog hízni fél év alatt semmit :oops: Mondjuk tényleg sovány...ezek a gének :wink:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Encu!
Boldog Névnapot! :D

Bocsi, most csak ennyire futotta. :roll:

Szebb napokat!

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Móni
Ricsinek jobbulást! Voltatok dokinál? Mi baja?
Peti jól van?

Mi jól köszi, épen, egészségesen, én fáradtan :D
Már javában suli van, tanulás ezerrel, már amikor van időm, vagy agyam rá. A takarítással vagyok egyenlőre a legnagyobb bajban, de már kezd összeállni a rendszer, hogyan takritsak itt :D
Aztán mivel tegnap átléptük a bűvös 100-at, 99 nap múlva karácsony :D Ilyenkor nálam már beindulnak a dolgok, elkezdem tervezni a dekorációt, az ajándékokat, a kaját :D Meg Marci szülinapja is lesz, meg tesók szülinapja, névnapja, nálunk nagyon sűrű a december! És még tanulást is be kell sűrítenem majd valahogy, mert januárban már vizsgáim lesznek.

Barbi
Szép súlyban van Vince :wink:
Marci most 12 kg.
Pedig pont a ti Annátok mondta nekem egyszer, amikor Marci nem hízott eleget, h nem kell aggódni, mert a genetika már kiskorban kijön :)
Szilárdnak tetszett az úszás?

szisszka
 
 


Szisz! Tetszett neki az úszás nagyon, siklással kezdtek, jó, hogy sikerült neki megtanítani nyáron :wink: Karácsony???Eddig eszembe sem jutott :)

Többiek?

Kép

Kép
sbarbi
 
 


http://www.rtlklub.hu/videok/69821 :o :shock: :lol: kééész

Este jövök, most ilyen hülyességekkel fárasztom magam :roll: :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=XtDnjgEN ... re=related
és oldalt a menüben a többi, nem gyengék :lol: [/url]

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Adriana, most nézem, hogy egy napon születtem a fiaddal! :lol: Csak néhány évvel korábba.
calendula
 
 


Grrrr, írtam egy hosszút és elszállt! :evil: :evil:
Most megyek kimenekítem Sárit Levi mellől, mielőtt felébreszti, később megpróbálom újra írni.

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Merre jártok? :o

Barbi
Tök jó, hogy tetszett Szilárnak az úszás!
Egy héten egyszer járnak?
Karácsony: nekem ez ilyen kedves hosszas folyamat, amúgy is őrült vagyok, imádom :)
Vince jár bölcsibe?

szisszka
 
 


Sziasztok!

Éjféltől küzdök a Petivel, hogy aludjon. Tiszta takony :? Most, hogy feladtam és bekapcsoltam a sz.gépet, elaludt! :shock: :lol:

Szisz!
Már én is karácsonyi lázban égek :wink: :D :oops: Feldíszíted a házat? Tényleg, Marci bírtokba vette az új kecót? Gondolom imád kint lenni :D A téli hónapok nekünk is ünnepléssel telnek, de legalább hamar eltelnek. Mindig van mire készülni, tervezgetni :lol:
Sulihoz egy kalappal, ügyes vagy!! :wink: :D
Nem teszel Marciról képet? Olyan rég láttam, gyerek nap már messze volt (akkor tettél utoljára képet ha jól emlékszem).... :wink: :D
A karácsonyfára csináltok Marcival közös díszeket? Nálunk tervben van, még ötletelek, egyszerű de nagyszerűt keresek :lol: :roll:

Köszi kérdésed, voltunk dokinál. Két féle betegséggel küzdünk, csupa finomság: takony, láz, hasfájás, hányás, hasmenés, köhögés, mandula gyuszi. Tegnap előtt már kigyógyultunk nagyjából a betegségből- gondoltam. Erre tegnap elkezdett folyni a Peti orra, mostanra ömlik belőle a trutyi :evil: Elkapta a Ricsitől :x :x Ami a legdurvább, a két gyerek eddigi gyógyszerezése 15ezer ft volt :shock: :shock: :roll:


Barbi!
Anna, kééész, ne foglalkozz vele.

Peti felkelt

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Peti alszik


Barbi, úszni vagy siklani tud már Szilárd? :lol: :oops: bocsi, nem egyértelmű nekem :oops: Szuper, hogy ilyen foglalkozások vannak :D Munkával mi a helyzet?
Gyermekeid jól néznek ki! Sem alultápláltak sem felhízlaltak, Anna :x :x


Calendula!

Kitartás, addig jó amíg ritkán kell járni dokihoz :wink: :D Lassan letelik a másfél hét... hogy rohan az idő :shock: :D :( Sikerült a védőnővel felvenni a kapcsolatot?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka, kéne írnod! Lassan új oldal következik :wink: :D Tényleg, hol merre tekeregsz? Minden ok?

Csilla, Niki, Gabó? Minden ok veletek?

Füredi napok vannak a hétvégén, valaki megnézte milyen?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni! Persze siklani tud Szilárd :wink: Még nem találtam munkát...kedd, és szerda is interjú, hátha valamelyik összejön :roll: Egyébként holnap már kezdjük a bölcsit, persze Vince is meg én is tegnap óta köhögünk :evil:
Nektek jobbulást!!!

Voltunk tegnap az állatkertben, olyan szuper volt, lehet egy egész nap is kevés lenne ott :)

Csajok, tényleg zárt topikot kellene nyitni, jó ötlete volt Móninak :roll: Vélemények??? :?:

Kép

Kép
sbarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: