Új privát üzeneted érkezett!

kmn
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:29-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Kriszta, Flóra november 12. lesz 1 éves. Összekötjük a szülinapját a keresztelővel... Na, éppen most volt egy infarktusom, drága kisasszoony magára borította a szárítót. :shock: Neki persze semmi baja, csak én nem kapok még levegőt! :?

Cicó, Dórababa egyszerűen gyönyörű! Még egyszer nagyon gratulálok!

Köszönöm mindenkinek a kérdést, pocaklakóval jól vagyunk. Poci még nem igazán van ill. látszik, mert még Flórapocakból is volt egy kicsi, de már érezhetően kemény az alhasam.

Ildikó, mi is nagyon szeretjük Bükfürdőt. Szüleimnek üdülési joga van ott és így elég gyakran jártunk, járunk oda. Bécset is nagyon várom már, a barátnőmet is meglátogatjuk, aki kint jár egyetemre... szóval lesz programunk rendesen!

Most megyek, Flóra már a konyhában rombol! :x :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ildikó!
Igen, festettem, végre kész van! :lol: És én nem vettelek észre Titeket? :oops:

Susuka!
Gurulós szárító nálunk is nagy kedvenc! :wink: Természetesen a legkevésbé stabil dolgokba szeret belekapaszkodni a drágám!

Cicó!
Én talán tudok segíteni pici kép gyártásban, ha gondolod, küldd el a képet! Szívesen megpróbálom.

Panny!
Milyen volt Velencében?

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 

 
 

Hello!

Először is köszi a jókivánságokat :lol:
Ja és sikerült a vizsagám,3-as lett. :wink:

Szuper volt Velence!!!! :D
Egy kis zűr azért támadt,az utolsó nap ellopták a pénztárcámat(persze nálam, volt az összes lóvé meg a bankkártya is :( )Direkt szét akartuk rakni hogy ilyen esetekben ne maradjunk pénz nélkül...de csak akrtuk...Szerncse hogy a társaságban akadt egy rendes fickó és adott kölcsön hogy legalább enni tudjunk.A gyerkőcöknek már előtte vettünk meglepit,még szerencse.Sajnos ez Velencében mondhatni minden perces jelenet,elég sok a zsebes.És egyszerűen észre sem vettem!!! :?
Na mindegy,nem ez a lényeg.
Engem teljesen elvarázsolt minden,élőben még jobban beleszerettem mint eddig a filmekből,könyvekből...

Ildi!
Márk a nyáron múlt 4 éves.Hogy Olit felveszik-e?!Szerintem igen,mert úgy rémlik hogy 3 gyereknél kötelesek.Azért nézz utána,de mondom, valahogy erre emlékszem.
Hogy kell ilyen vonalzót csinálni???Nekem is kéne.

Cicó!
Nagyon szép és édes a kislányod,igazi csajszi!! :P

Susuka!
Na levizsgáztál?Milyen lett?
Biztos szupi lesz a pár nap pihi együtt a család!

Kriszta!
Igen a nővérem tart rajzszakkört gyerekeknek,(nyáron tábort is)kb. 5 éves kortól.Azért írom hogy kb.mert nincs szigorú korhatár csak hozzávetőleges.



Hali,Panni
Kép Velence Kép Velence
panny
 
 


oi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:30-kor.
vas
 
 


Hali!
Ildi!
Megcsináltam a vonalzót de nem tudom idemásolni.Segítesz??
A krokodilosat választottam,kisautóval vagy mozdonnyal.
Márk:2002.07.28.
Kristóf:2005.04.18.
Kösz,Panni
panny
 
 


Sziasztok! Felpezsdült errefelé az élet! :) Üdv.itthon Panny, sajnálom, h. üröm is volt az örömben... Én 2x is voltam (nyáron és télen), de szerencsére ezt megúsztam..mondjuk szorítottam :) magamhoz végig a hátizsákot, és nagyon résen voltunk a tömegben. Ildi, jó rólatok a kép!:) A vonalzó melletti képet ki lehet cserélni frissebbre? Kriszta, te voltál a következő tippem kicsinyítés ügyben :lol: Kitalálom, melyik legyen, és küld9m. van itt fenn a-mail címed? Mindjárt megnézem... Remélem addig a fiam nem unja meg a Minimaxot és Dóri még alszik...Ildi,olvastam az emailt. Ha minden jól megy kb. 3 hét múlva költözünk, úh. inkbb oda gyertek majd. Itt már nem lehet szinte bejönni, a nappalink raktár, a háló menekültszálló :P

cicó
 
 


Sziasztok!

Panni!
Pénztárca :cry: , de szerencse, hogy a pozitív emlékek vannak túlsúlyban!

Ildi!
Szép a nagycsaládod! :)
Azért legközelebb tessék szólni!!! Én majdnem mindennap megyek felétek és szoktam nézni, nem vagytok-e kinnt. De nem.

Cicó!
bagabi kukac fotnet.hu :D
Éppen akartam kérdezni, hogy álltok az építkezéssel, de ezek szerint jól! :) Költözés! Huhh...

Jó hétvégét mindenkinek!

Én is küldök egy családi fotót!
Kép

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Jónapot! :) Köszi Kriszta, azért nem írtam még, mert nem tudtam eldönteni, milyen kép legyen :P Őszintén szólva nem sok időm volt válogatni... de igyekszem... Dóri már több mint 4 kilo, és ma 4 hetes (szombaton lesz 1 hónapos), Balázsnak meg akkor tartjuk a 2 éves szülinapját (ami vasárnap van). Kerepesen csináltattunk neki autó formájú tortát, Balázs-2 rendszámmal,lesz rajta tűzijáték is :P Majd teszek fel képet (Ildikó álnév alatt :P :P )
Veletek mizu? Kriszta, nagyon aranyosak a gyerekeid, megint csak ámulok, hogy megnőtt Anna. Ltom, van remény! :lol:

cicó
 
 


Sziasztok!

Lányok, mi ez a nagy csend? Sehol senki???

Cicó!
Hogy sikerült a szülinap?
Bizony, megnőtt Anna is! Lassan én is a tortán törhetem a fejem! :lol: Hipp-hopp Dóri is ekkora lesz!

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Hali!
Én be-benézek csak látom hogy pangás van...na meg ismétélten vizsgaláz :( Kedden szigorlatozom Közig.jogból :x

Csajszik,egy kedves barátnőm küldte ezt nekem,én meg tovább.
1162902651.99.doc
1162902726.26.doc
panny
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nagy stressz van a suli miatt, főleg mert úgy vagyok, mint mikor Flórával is terhes voltam, hogy nagyon nehezen maradnak meg a dolgok és így elég nehéz készülni, de azért igyekszek!

Ma voltunk 4d uh-n, Picurkával minden rendben van, gyönyörű KISLÁNY :D Zsófi baba! :wink:

Flórácskám is jól van, szörnyen tud pakolni, de mostanában nagyon kis bújós, édes kis boszorkány! :)

Megyek, elteszem magam holnapra!
Legyetek jók! Puszi
Vendég
 


Hello!

Susuka!
Flórának (kicsit megkésve ugyan) nagyon boldog 1. szülinapot kívánok! :P :P
Megint kislányotok lesz? Gratula! :P Úgy látszik, mostanság csak lányok születnek a topicban! :P Vigyázz magadra nagyon!

Vizsgákhoz minden érintettnek nagy kalappal!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Na levizsgáztam,2-es lett :lol:

Lehtett volna jobb is de mindegy...

Én már egész karis hangulatban vagyok,ti nem?!

Panni
panny
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:30-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Ildi :P Ha minden igaz, szombaton költözünk :lol: Még most is pakolunk, pedig már ki sem látszunk a dobozokból, zsákokból... Ildi, ha gondolod, valamikor benézhetnél! :wink: Majd sms-ben értekezzünk... biztos,ami biztos, majd írok, hátha már nincs meg a számom. Most valszeg 2-3 hétig nem lesz netünk, de remélem karácsony táján már tudok jönni- és onnan kezdve gyakrabban
met
Kriszta nagyon köszi az emil címet, de már ez is decemberre marad. Addig is mindenkinek a legjobbakat! :lol: Susuka gratulálunk mi is!!! :P

cicó
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:31-kor.
vas
 
 


Natasának nagyon boldog névnapot kívánunk! :P :P :P

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Kriszta, köszönjük szépen :D
vas
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Mindenkinek! :P

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


l.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:31-kor.
vas
 
 


Sziasztok lányok!

2005 ősziből vagyok...Veresegyházon lakom

Teljesen ÚJ állapotú kiságyam eladó (7-8 hónapot használt)! 60*120-as 3 magasságba állítható, bükk. Akit érdekel szóljon!
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:32-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Mától van netünk, úh. majd jövök mesélni.... :P Bár ahogy látom nincs nagy pezsgés... Nekünk rosszul indult az év, 1 hetet voltam kórházban Dórival :( Majd tényleg jövök... Mindenkinek boldog új évet!!! :P

cicó
 
 


őá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:32-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Cicó!
Gyere csak, mesélj! :) Én mindig bekukkantok, aztán szomorkodom, hogy mindenki eltűnt! :cry: Csak Ildikóban lehet bízni! :lol:
Remélem, a kórház már csak rossz emlék! Mi baj volt?
Hogy sikerült a költözés?

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 




őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:32-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért, áruljuk a szadai házikonkat, ha esetleg érdekel valakit. Köszi :)

http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/cs ... 339,1.html[/img]

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!!!

Ezer bocs, hogy nem jöttem eddig(ezután se nagyon lesz időm sajna :( )de a szakdoli kellős közepén vagyok,+ még utolsó félévi vizsgáim is vannak,ja és kéne már lassan készülnöm a záróvizsgára is........ :?

Képzeljétek, megint voltunk Alsópáhokon a Kolping Hotelban!Annyira szuper volt,tényleg igazi családi hotel.Tavaly is szuper volt,de azóta újították,hát valami fantasztikus.Ajánlom minden gyerekes családnak,igazi felüdülés a család minden tagja számára. :lol:

Minden picúr sokat nőtt mióta nem jöttem,és mindenki nagyon cuki!!!!!!

Jók legyetek,igyekszem jönni!
pussssz,Panni :wink:
panny
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Hello!
A szakdolgozat hajrában vagyok és kérdőíveznem kell.Kérnélek titeket aki diplomás,legyen szíves töltse ki nekem a kérdőívet!
Nagyon kösz!!!!!

Sajna tiszta kész vagyok a vizsgák miatt a meg a szakdoli miatt :(

Remélem hamar túl leszünk ezen is :lol:

Panni 1171997232.14.doc
panny
 
 


Ja és légyszi a pany@freemail.hu címre küldjétek!!
Kösz!!!

Gödöllő és környéki cégekkel is kell kitöltetnem,ha esetleg van avali elküldöm azt is.
Kösz
1171997409.04.doc
panny
 
 


Off:
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Kiadó házat keresünk a környéketeken! Bárhol Pest vonzáskörzetében!
2 gyermekünk van, családi házat keresünk.
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
Zsuzsa
beba76
 
 


Kedves Lányok! Várunk minden 1-3 év közötti gyerkőcöt egy kis Csiri-biri Tornára keddenként, délelőtt 9.30-kor a gödöllői Petőfi Sándor Művelődési Központban. Bővebb információ: www.csiri-biri.hu
Üdvözlettel: Orszáczky Ildikó
csibildi
 
 



Sziasztok!

Mi köszönjük, jól vagyunk. :D Anna már szalad, 9 fogú, egész nap szövegel, de az értelmes szó még igen kevés. Örülünk a tavasznak, készülünk egy kis húsvéti kiruccanásra barátokkal (és sok gyerekkel). Na meg készülünk a kerti munkára, jó lenne végre füvesíteni, hogy jobban tudjuk élvezni a kertet.
Úgy néz ki, szeptemberben megyek vissza dolgozni, mert egy kolléganőm babát vár. Nagyon fura, hogy már itt tarunk, lassan beadom a bölcsi-papírokat! Rohan az idő...

Cicóhoz hasonlóan én is várom a felbukkanásotokat!!! :P

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak ilyen későn jelentkezek, de rengeteg dolgom volt.
Megcsináltam a lehető legtöbb vizsgát még szülés előtt...

Már 36+1-nél járunk. Zsófi jól van, már készülődik nagyon, úgyhogy minden készen áll a kórházi tartózkodásunkra, hogyha úgy dönt, hogy most már végleg eljött az idő, akkor ne kelljen már ezzel foglalkozni!

Remélem jól vagytok!

Sok puszi,
Vendég
 


Sziasztok!
Jó régen nem jártam már erre.
Botond ovodás lett, Fruzsival még itthon vagyok, nyáron lesz két éves :) Egy tányér még mindig nálam van amin sütit hozott egyikőtök a találkára :) Ha valakit érdekel, hogy mekkorát nőttünk, megnézhet minket a www.picasaweb.google.com/ildiko.sipos
Mostanában ezer dologgal foglalkozom, ez is az oka, hogy nem nagyon jut időm semmire. Egy kicsit jobban nekifeküdtem a festésnek is, és hát az nagyon sok idő, de megéri, mert nagyon szeretem.
A télen úgy döntöttem, hogy a vászon helyett, megpróbálom a falat, és nagyon tetszik. Barátok teljesen oda vannak meg vissza :) Hogyha érdekel valakit, szívesen kidekorálom a gyerekszobát (portrénak azért még nem mernék nekiállni a falon :) )

Ildikó
sildi
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:20-kor.
vas
 
 


sziasztok,

Van valakinek lisztérzékeny gyerkőce? Peti fiamnak (3 éves) hétfőn csinálnak vékonybél biopsziát, ettől is eléggé félünk. De még jobban attól, hogy egész életen át diétáznia kell. El sem tudom képzelni.
Ha valaki (sajnos) rendelkezik ezirányú tapasztalatokkal (hol lehet a közelben diétás kaját venni, tapasztal-e látható javulást, biztatás biopsziával kapcsolatban), akkor szívesen várom.

köszönettel,
Márti
cirmogó
 
 


ko
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:21-kor.
vas
 
 


szia Ildikó,

Ami azt illeti, már legalább 1 éve járunk biorezonanciás kezelésre. Hol a férjem, hogy a fiam kap kezelést, mindig az aktuális bajra. A gyerkőc egész télen beteg volt, úgyhogy volt miért odajárni.
De őszintén szólva lisztérzékenység ügyben elbizonytalanodtam. A bior.doki állítja, hogy szerinte nem lisztérzékeny, de a kórházban a vérvétel ezt mutatta. A biopszia pedig hétfőn volt, de eredmény csak később lesz.
MIndenesetre köszi az infokat!

Márti
cirmogó
 
 


er
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:21-kor.
vas
 
 


Férjem egy pár éve tüsszög és folyamatosan be van dugulva az orra. Azt mondja, hogy neki használt. Bár ez is érdekes, mert minden alkalommal valami más allergént talált a doki. Most ugye megint elkezdődött a pollenszezon, úgyhogy megint be van dugulva az orra. Mindezek ellenére azt mondja, hogy sokkal jobban van, mint 1 éve.
Ezek után már minden bajjal a bior. dokihoz mentünk. Természetesen a gyerekorvos is mindig látta a gyerkőcöket, azt a rizikót nem mertem vállalni, hogy csak term.gyógyász kezelje őket.
Az tetszik az egészben, hogy általában pontosabb diagnózist ad, mint a rendes doki. A gép kimutatja, hogy melyik baktérium okozza a betegséget. Mindig ugye azt kérdezgetjük, hogy jó, jó, tüdőgyulladás, de mitől?? Na hát ő meg tudja mondani, hogy mitől.
Persze nem rábeszélni akarlak a kezelésre. Ha valaki egyáltalán nem hisz ebben, akkor kár is erőltetni. Én is elég ingadozó vagyok. Azt láttam, hogy a gyermekem több napos 39 C feletti lázát levitte. A gyermekorvosunk egyébként jó fej, el lehet neki ilyen bior. dolgokat is mondani. Azért megjegyezte, hogy reméli, hogy az antibiotikum is közrejátszott a láz csökkenésében.

Visszatérve a biopsziára, nem mondom, hogy egyszerű volt. Az altatás után kemény csatát vívtunk a fiammal. Úgy tűnt, hogy már ébren van, de tuti, hogy nem tudott magáról. VAgy egy órán keresztül kiabált, hánykolódott, ketten fogtuk le a férjemmel, nehogy megsérüljön. Iszonyú erő van benne, azóta is izomlázunk van. Aztán szerencsére csak kifáradt és elaludt. Mikor felébredt, akkor közölte, hogy olvassuk tovább a mesét, amit félbehagytunk, és semmire nem emlékezett. :-)
Félelmetes.
cirmogó
 
 


Hello!
Hát én is itt vagyok :lol:

Sajna "államvizsgalázban" égek ég kb.egy hónapig,jún.elején végleg vége,de addig nagy a hajtás :(

Amúgy velünk minden ok,Márk imádja az ovit,nagyon meg vagyok elégedve az ovival meg az óvónőkkel is,hál'istennek jót fogtunk ki.Kruzsikém múlt héten volt 2 éves,az ő babnyelvén sokat dumál de már egyre többet érteni is belőle.Egyébként mindent az ég világon megért,még mindig olyan jó alvó,esete7-től reggel 7-ig egyfolytában alszik.

Mi pedig rajta vagyunk elég intezíven a harmadik baba-projecten :oops:

Mindenkinek üdv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most ennyit,mert változatosság kedvéért tanulok :o


Panni
panny
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon kérem segítsen aki tud!

Szeretnék minél több infót megtudni a

Martinovics utcai Óvodáról és a
Szent János utcai Óvodáról

Akinek odajárt a gyermeke kérem írjon! Mennyire rugalmasak az óvónők, stb? A tapasztalatokat várom!

Előre is köszönöm!

Kata
nefelejcs
 
 


sziasztok,

Nefelejcs kérése engem is érdekelne, kiterjesztve az összes gödöllői ovira. Kinek, hol, milyen tapasztalatai vannak, melyiket ajánljátok? Magánovis élmények is érdekelnek.

köszi
Márti
cirmogó
 
 


Hello!

Akik még emlékeznek rám....képzeljétek,úgy néz ki jön a harmadik babánk!!Még nem akarom elkiabálni,5 hetes vagyok!!!


Az ovi témához:
Nekem a nagyfiam a Palotakerti oviba jár,teljesen meg vagyok elégedve:minden nap más-más foglalkozások vannak-hétfő:torna,kedd:kirándulás,szerda:mese,csüt:kézműveskedés,péntek:vers,ének.
A fiam nagyon szereti az óvónőket,jókat fogtunk ki.Egyik se nagyon vérmesen szigorú,nálunk az nem jönne be,Márkot sok szeretettel lehet egyengetni csak.Sok verset tanulnak,sok helyre mennek...szóval csak jókat tudok mondani.A kaja nem egy extra ,de az minden oviban ugyanaz(Kalória )Szerintem nem óvóda hanem óvónő függő, hogy kinek mi jön be,legalábbis szerintem.
Ha még van kérdés,szívesen válaszolok.


Hali,Panni
panny
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: