Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kati: Milyen kocsitok lett? :)

Gyógyulok. Még sokáig tart, de igyekszem.
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Hajrá Oxi ! :wink: :!:

Igen-igen, milyen babakocsi?

Nekünk is van ám mindenünk (remélem :shock: ) ha meg mégsem, akkor apa majd szalad vásárolni ha hazajöttünk :)

Beusról van híred, Kati? Gondolok rá, mert nekem is szokott sokat feszülni, keményedni a hasam :?
bár kopp-kopp-kopp az elmúlt 2 nap jobb volt...

drukkoljatok délután, megyek a dr-bácsimhoz megbeszélni hogy máshol fogok szülni :? nem lesz kellemes, a "történet" hosszú, de majd megírom, csak most még kicsit izgulok hogy fogadja... nem szeretem az ilyet de muszáj volt lépni Lizi miatt.

Pusszok
lmkata
 
 


Kata: Drukkolok, és nagyon érdekel a történet!
Hol fogsz szülni?

Mi vasárnap elutazunk 3 hétre, tartsatok ki csajok, amig hazaérünk!
oxigen
Györköny
 
 
 
 

 
 

Sziasztok !

Beussal beszéltem , sajna még kb. 3-4 hétig bent lesz . De ahoz képest jól vannak ! Így legalább többet tud pihenni.

A kocsi csak egy Pierre Cardin , de én oda vagyok érte !!
Felraktam a képekhez megtudjátok nézni .

Oxi! Lehet , hogy az a két kerekű babakocsi nem is két kerekű, most láttam egy olyat aminek elöl két nagy kereke van , hátul meg csak egy kicsi bolygókerék ami elörről nem biztos, hogy látszik.
Te jó ég három hétre ,mentek ?? Csak utazásnál azért még óvatosan !!! Vigyázz magadra és jó utat !

Kata ! Hogy-hogy, máshol fogsz szülni?? Ajánlottak egy szupit ???
Várjuk a történetet, addig is drukkolunk, hogy minden simán menjen !! :wink:

Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, ez naggggggyon szupi babakocsi !!! mi az hogy ez csak egy P.C ??? nem a név a fontos hanem hogy nektek jó legyen !!! :)

Azért váltok, mert jobb kezekben leszünk, jobban oda fognak ránk figyelni. Lizának jobb oldali agykamra tágulata van, ezt már többen is megerősítették. Most még nem tudni mitől, de ha megszületik tovább kell vizsgálódni, és itt az új helyen (sote I klinika) úgy érzem "közelebb leszünk a tűzhöz", a jó szakemberekhez, illetve ha bármi úgy adódik a szülésnél, már helyben vagyunk - ugye ide küldik a problémás eseteket...
Bár ne legyen rá szükség, és utólag inkább mondjuk azt hogy túlparáztuk a dolgot !!!!

szóval ezekért........

remélem innen már csak felfelé vezet az utunk :)

jó éjszakát mindenkinek! :)
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata !

Mi az , hogy agykamra tágulat ??? És akkor mi van ?? Mi lehet a baj belőle?
Hiszen minden más tökéletes, ugye ??
Mit ijesztgetik itt az ember lányát ?? Egyáltalán mondanak valami érdemlegeset ?

Na te szegény, akkor gonolom jó napjaitok voltak !!!

Én nem hiszem,hogy bármi is lenne belőle, ilyen nem történhet, ugy-hogy addig is kitartást !!!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


szia Kati !

hát az hogy nagyobb az az agykamra mint kellene lennie, de nincs nyomásfokozódás szerencsére és 1 hónapja stagnál.. szóval ez a jobbik verzió így. kopp-kopp-kopp

igazából nem tudni mitől, (tuti nem vírus mert arra szűrtek) vagy miért vagy mi lesz vagy mit okoz, stbstb tippelgetnek, de inkább nem kéne mert az utóbbi pár tipp inkább kiborított mint megnyugtatott, aztán az új helyen már megnyugtatóbbak voltak...
az is lehet hogy semmi tünete nincs, nem lesz... szval semmit nem tudni jelenleg :?

jó, mi?

születés után derül ki minden! :roll:

addig meg csak szépet és jót gondolunk, bár mondom néha nagyon el tudnak keseríteni....

minden más teljesen szuper :D
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kati: Azért utazunk 3 hétre, mert anyum messze lakik, hozzá megyünk, és csak a 6 hetes műtéti kontrollra jövök vissza. Sajnos ő nem tud tovább itt maradni.

A babakocsi, meg nem "csak" P.C., hanem egy tök szuper darab!
Tudod, én félős mami vagyok, sok autóbalesettel a hátam mögött, ezért nem ilyen egybeminden dolgot vettünk, hanem hordozóból a legjobbat, amit csak kaphattunk, de mi nagyon sokat autózunk. Egyébként meg ez sem biztos, hogy rosszabb, mint a miénk :D

Kata: És a sote I-en is van választott orvosod? Drukkolok, hogy semmi baj ne legyen! Nem lehet igy egyszerű nyugodtan várni a kismanót, főleg ismerve a dokik hozzáállását!

Beusnak is mennek a drukkok!
oxigen
Györköny
 
 
 
 


szia Oxi!

igen, van választott orvosom, nagyon rendes, lelkiismeretes, nyugtatni próbál de közben abszolut reális. Szóval úgy érzem mindenképp jobban jártam így...

háát az a nem egyszerű, hogy mióta kiderült (aug. eleje) minden héten kitaláltak valamit amivel az addig megszerzett lelki békémet és pozitív hozzáállásomat romba döntötték... szóval már kicsit unom.

Kedden megyek vizsgálatra megint de már az új helyre..

Úgyhogy ezek miatt még jobban várom már Lizát, de persze mindig visszafogom magam, hiszen az nem hiányzik pluszban hogy koraszülött is legyen...

De szépen haladunk, ma vagyunk pont 34 hetesek :) ha 3 hetet még el van bent, akkor no problem. és miért ne lenne? nem? :) semmi bajunk, néha olyan bulit csap odabent hogy még ha fáj is örülök :) kopp-kopp-kopp
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Hát nehéz ilyen helyzetben nyugottnak lenni , de muszáj !

Látod, látod igazából senki nem tud semmit , csak romokba dönteni az ember idegeit , szörnyű!!!

Kíváncsi vagyok kedden mit mond az orvos !! Gondolom akkor ő már látott titeket és remélem egy kicsit pozitívabban áll hozzá mindenhez.

Bár szerintem mindegyik orvos igyekszik egy kicsit védeni saját magát és azért nem mernek nagyon pozitívumokat mondani.

Úgy-hogy csak nyugalom ! :lol:

És Beus mintha olyat mondott volna , hogy ha kihúzzák a 36.-hétig akkor már nyert ügyük van ,és ez bizony nekünk már csak két hét !!

Hát igen , nekem is ez a kiscsaj rendesen ficánkol és bizony néha elég kellemetlen ! :shock:
Igaz érthető, már elég szűk a helye, de azért én rászoktam szólni néha-néha !!
Amióta megvan ez a babakocsi nem bírok magammal ! Alig várom már , hogy eljöjjön a találkozás Diával !!
Szörnyű !! :wink:

Oxi ! Akkor neked, további pihenést és gyógyulást !
Várjuk majd a jelentkezésedet !

Ui.: Köszi, örülök, hogy tetszik nektek is a babakocsi ! :lol:

Puszi, és kitartás !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, érdekes, ezt már többen is mondták amit te írtál az előbb:
" Bár szerintem mindegyik orvos igyekszik egy kicsit védeni saját magát és azért nem mernek nagyon pozitívumokat mondani. "

lehet benne igazság, de tudod nem merem (nem is szabad) elengedni magam.... na majd lesz ahogy lesz, Liza a mi Lizánk már úgyis :wink:
lmkata
 
 


Hát persze ,persze!

Úgy is csak akkor nyugszunk meg ha itt van már a kezünkbe és haza is értünk vele!

De nem , hogy te ,hanem én is !! Hiába mondják, hogy minden rendben, az ember csak a saját szemének hisz !!!

Én is izgulok rendesen !!

Nem mondtam,hogy holnap megyünk Kiskőrösre, anyosomékhoz és vasárnap este jövünk.

Addig is puszka !

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


szia Kati, milyen volt a kiruccanás ? :)
Oxiék már biztos úton.... Bea nincs úgyhogy megint ketten maradtunk :wink:
:D
hűű mire Oxi meg Beus is lesznek kb 3 hét, addigra mi már túl leszünk a 37. héten is :roll:
puszi
www-men van kép a babakocsinkról, tegnap telefonáltak hogy megjött, úgyhogy gyorsan el is hoztuk.. :)
lmkata
 
 


Szia Kata !

Hogy vagytok ??

A kiruccanás isteni volt , Apósoméknál halászlé vacsi volt és finom is volt !!

Anyósom meg finom sütit sütött , úgy-hogy a kilók csak szöknek felfelé !

(nem élnek együtt , már elváltak azért írtam így külön )

Már szombat éjjel megjöttünk ám , a nyuszók miatt mégsem mertünk maradni , nehogy "éhen haljanak" .

Megnéztem Lizus járgányát, nagyon klassz !! :lol:

Nekünk még kéne egy pelenkázó, nem láttál valahol jópofákat??
Én igazából megcsináltatnám Apával , mert akkor olyan lesz amilyet szeretnék , de nem tudom mit fog hozzá szólni , majd próbálkozom .

Holnap már kedd !! Feltétlen írj , mit mondott a doki !! Drukkolok !!
De mindegy is , úgy sem lehet semmi baj !! :lol:


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Hello!

pelenkázó ügyben nem tudom, mert mi egyben vettük a szobabútort, és így csak olyanokat is néztem amihez volt nagy szekrény is stbstb
úgy jársz a legjobban ha apa csinál egyet !!!
sikerült rávenni azóta? :D

képzeld okt. 10 és 15. közt szülünk!! :) azaz csaszi... végül így látta jónak mindenki, nem tudják mi ez a buksival, és az a biztos ha nem tesszük ki még plusz traumának a szülőcsatornán való áthaladással :wink: - tudod ott legfőképp pont a fejecskéjét éri nagy nyomás..

úgyhogy már csak 3 hét !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nagyon felgyorsultak az események :)

tényleg akkor lehet hogy Oxi kérése nem jön be, hogy várjuk meg míg hazaér :)

Amúgy 2420 gr Liza már most, szép nagy baba lesz :wink:
mindene rendben, a meglévőket leszámítva azok változatlanok - de legalább tudod nincs romlás mostmár majdnem 2 hónapja stagnál úgyhogy ez pozitív. :)

puszi!
Kata és Liza
lmkata
 
 


Szia !

Te jó ég , beelőztök ??? De izgi ! Akkor mérleg lesz a kisasszony !

Én is az vagyok (okt.16.)

Már csak 3 hét, és miért nem várják meg míg beindul magától a szülés???

De jó, nagyon izgalmas !!! Nem lesz semmi gond , ez már biztos !!

Nem térek magamhoz !! :lol:

Legalább minden kiderül nem kell tovább örlődni és végre megnyukszotok ti is !!!

Oxinak, majd lesz meglepetés + Beusnak !

Tényleg szép nagy már Liza baba, úgy-hogy 3 hét múlva simán 3 kiló felett lesz ! :wink:

Szerintem már mi is ekkorák lehetünk ,mert már nagyon nehéz cipelni a kisasszonyt !!

Még beszélünk úgy is , de addig is vigyázzatok magatokra !!

Utánna , meg ha már itthon lesztek , feltétlen jelentkezzetek , mert izgulun mi is !!!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


köszi Kati :)

igen mérleg lesz... bár elintézhette volna másképp is a Kisasszony, nem feltétlen ekkora izgalmak közepette :)
igazából nagyon rendes ám mert így még attól is megkímél hogy egy majdnem 4 kilos babyt szüljek a végén :)

na viccen kívül, ha már így alakultak a dolgaink, tényleg ő a legfontosabb, hogy a legjobb kezekben legyen, stbstb...

azért nem várják meg hogy beinduljon hogy elkerüljük azt a fajta stresszt amit a babók ekkor átélnek, hiszen ez a cél - bár először én is azt hittem hogy oké csaszi de akkor is majd ha fájások jönnek, megyünk és kikapják...

nu szóval már kezdek izgulni, igazából egy valamiért: amikor meglátom őt végre !!! arra a pillanatra nagyon kíváncsi vagyok :)
apa is bent lesz! :)

akkor ti jól vagytok, Dia is biztos hízik szépen ha egyre nehezebb :)
Merci boka?? be van sózva tesó érkezése miatt? hiszen már azért elég közel vagytok ti is !!!

puszi
lmkata
 
 


Liza baba most kedden (34h4napos 2d uh)

Kép

szegénykém annyira utálhatja már ezt a folyamatos uh-t... :cry:
de a következő ami egyben az uccsó majd jövő hét után lesz csak szerencsére.. :wink:
lmkata
 
 


Szia !

De jó kaptam (mert most csak én vagyok ) képet !!

Hát most már 5 perce nézem de nem jövök rá , hogy mit látok, így elsőre a háta talán ??? Segíts !!! Ha nem tudom meg "megőrülök"!

Ilyen béna lennék már ??? :shock:

Köszi mi jól vagyunk , hétfőn telefonált a doki , jó lett az a streptococus szűrés!

Merci bokája is alakul, még azért sántikál, de remélem napról napra jobb lesz . Nem igazán emlegeti mostanában a babát, leköti a suli , még azért újdonság. (gondolom én ) :?:

Tegnap voltam vérvételen , ellenanyag+ a szokásos+egy toxoplasma és asszem ennyi, vége, elvileg több nem lesz ! :lol:

Majd szülés előtt még egy, az ellenanyag miatt.

Ma meg elszaladtam a háziorvosunkhoz mert kb egy hete sántítok , ráejetettem a lábfejemre a nyúlketrec rácsát és nem akar gyógyulni , én meg már nagyon unom , se hajolni , se menni ??
De sajna nem tudunk mit csinálni most , azt mondta még pár nap és jobb lesz..... :roll: REMÉLEM .

Hát velünk ennyi van, semmi különös .

A pelenkázót meg megcsináltatjuk ! :lol:

Ti jól vagytok ? Neked, hogy mennek ezek a hajolások? Cipő kötés ...stb

A gyantázásról ne is beszéljünk !!

Most küldött egy sms-t BEUS , kedden kiengedik.
Majd meglepődik mik történtek itt , nem is mondtam neki semmit , had olvasgasson !! :lol:

Nektek lassan már csak 2 két!! ??? Nagyon izgi !!

Ui.: Még nézegetem a képet , hátha rájövök !!!!!!!!!!!!!!


Puszi, vigyázzatok magatokra !!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


szia Kati !

ne aggódj, nem veled van a gond az az igazság hogy eddig nagyjából senki nem látta elsőre Lizababát, akinek a pofija van a képen amúgy ! (az egészen - már ilyen óriási :wink: )

de ha egyszer meglátod, egyértelmű lesz !!

úgy van, hogy oldalnézetből van a kis pofija. mintha a buksija 2 oldalról be lenne szorítva a méhfal közé (ami lehet h még igaz is mert nagyon nagyon lent volt a feje)
jobb oldal felől a homloka és onnan balra haladva a szemek (kicsit sötétebb rész), orrocska, szája és mintha az álla alatt az ökle lenne...
Látod így??

jó kis feladvány, mi? :wink: :wink:

te szegény! hát ezek a nyulak jól kibabrálnak veled! nem elég hogy beelőztek, még a lábad is megfájdítod itt miattuk :)
belilult?? mert akkor ami jó rá az a fekete nadálytő krém! kifejezetten ilyen véraláfutásokra szokták kenni..
ha sebes, akkor persze nem. akkor talán körömvirág? az gyulladáscsökkentő!

tök jó h nincs streptococcus, bár azt olvastam ha van akkor is annyi hogy kap a baba antibiotikumot amikor megszületik. vagy az anyuka infúziót?? már nem is emlékszem :oops:

nekem is csinálnak ilyen vizsgálatot jövő héten, de iazából annyira nem is számít mert csaszi lesz ugye végül.

az tök jó h Mercit így leköti a suli :) na majd ha meglesz a tesó, bizti megjön az érdeklődés is :wink:

akkor Beusék is túl vannak a nehezén szerencsére!
hát lesz mit olvasnia az biztos :)

nekünk pont 3 hét még! úgy néz ki okt. 13. lesz a NAP!
:roll: :D

na szólj ha sikerült meglátni Lizit a képen !
pusz
lmkata
 
 


Szia !!

Meg van , meg van !! Köszi ! :lol: Tényleg, így már egyértelmű!

Gondoltam én, hogy ez a fejecskéje lesz , de sehogy nem jött ki a kép ! :shock:

Jól tudod, mind a ketten kapnak , ha van fertőzés , tényleg nem vészes .

A lábam meg igazából csak egy kicsit be van dagadva, valószínű, hogy megrepedt a csont inkább.
Gondolom most ez kicsit könnyebben megy így terhesen , elszívja ez a kiscsaj a kálciumot , de ezt csak én gondolom .

A nyuszókák pedig már nagyon szépek és tüncik , majd megpróbálom megint lefényképezni őket.
6-an vannak, 1 fekete , 1 fehér , 1 fehér- fekete és 3 fehér akiknek szinte csak a fülük fekete.
Csak én vagyok béna .

Képzeld ma lent voltam az önkormányzatnál és az úton átszaladt előttem egy fekete macska , még jó, hogy nem vagyok babonás !
De olyan furcsa érzésem volt , hogy vissza fele nagyon figyeltem nehogy történjen valami. :shock:

Azért, jó , hogy megértesz ,most nézem "2 két" , de hát ezen már nem is csodálkozom !! :lol:
Szóval ez igazából még mindíg 3 hét , na sebaj mindjárt 2 lesz !


Puszi, nektek

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kata !

Meg vagytok ?? Jól vagytok , vagy mi van veletek ???

Gyanusan nem jelentkezel !!

Remélem még egyben vagytok és nincs semmi , de ha már kettecskén akkor majd várjuk a jelentkezésedet !! :lol:


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok lányok,

hát ha nem is kedden de ma haza jöhettünk, bár a külső méhszály tovább nyílt és most már a belső is ceruzányura nyitva mivel a pici adrienn 35hetesen 2800g és persze itthon van a pici fiam azt mondta dottó bácsi haza jöhetünk mert már nem lenne baj a picivel. nagyon aranyosak vagytok, hogy nem felejtettetek el és kati16 te kis titkolózós Diána? szép név különben de hogy sikerült kihozni ez tetszett mindenkinek?
na most menek pancsi aztán pihi mert sok volt mára ez a sok mozgolódás (haza jövetel).
legyetek jók csajok és holnap jövök ;)
puszi mindenkinek

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok!

beus welcome home !!! jó hogy hazaengedtek! "pici" lánykátok tényleg szép nagy babának ígérkezik :) azért még 2-3 hetet eltölthetne bent :wink:
pihizz és alkalomadtán ha épp netezel dobj pár sort mizu veletek!! :)

Kati, itt vagyunk mi csak lusti voltam írni :oops: :oops:
na meg nem is történt semmi egetverő dolog :)

jövő kedden tűzzük ki az időpontunkat ! :lol:
sztem okt 10-13 közötti vmelyik nap lesz az ! előtte nap kell befeküdni délután és akkor adott nap délelőtt csaszi, intenzív, aztán köv. nap gyermekágy kettecskén már kis csomagommal :lol:

szal sztem max 2 hét a nagy találkozásig - juuujjjjjj :shock: :lol:

Beus, Lizi a 34+4 ultrahangnál volt 2420 gramm úgyhogy annyira ő sem picúr szerencsére - bár tudjátok ezek nagy becslések...

Kati, ti jól vagytok? tudsz súlyt vagy ilyesmi? voltatok mostanság uh?

Mi kedden megyünk, az utolsóra !!! most kedden is voltunk ctg-n, de akkor nem volt uh. ctg-n le kellett halkítani a gépünket mert 6an voltunk egy helyiségben és Liza olyan bulit csapott bent hogy csak úgy zengett a gép tőle :) dokibácsi meg is dícsért h milyen tökéletes ctg lett és jó h ilyen kis aktív :wink:

pusszok !!
lmkata
 
 


Sziasztok !


Kata ! Végre , már azt hittem történt valami érdemleges !!
De akkor még két hét !!

Nekem holnap kell telfonálnom időpontért NST-re a kórházba !

Már itt tartunk , nagyon izgi !! :lol:

Most jönnek a nyuszókért , bocsi mostt tudtam meg a hírt kb. 3 órája lett felrakva a netre !! :shock: Ez gyorsan ment , valami tenyésztő , de mondta neki a Zsolti , hogy kajának nem adjuk !!!

Úgy sajnáljuk őket , de hát mindíg csak többen lennének előbb- utóbb nem férnénk el !! :cry:

Na megyek még utoljára nyuszózni !

Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati lefotóztad őket ???
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Igen , igen ! Egyem a kis szívüket !!

Hétfőn megyek az első NST-re , 9:15-re! Nagyon izgi !

Ti meg már rutinosak vagytok , és mindjárt okt. 13. !!! :lol:

De jó nektek !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


jajj kati! most néztem rá a www-re és hát ott vannak a nyulók !! :)
tényleg nagyon szépek, és ritka az ilyen fekete-fehér legalábbis én ritkán látok ilyet...

hétfőn az első ctg/nst!! hűűha! igazából semmi extra, az az érdekes ahogy mozog úgy változik a kis szívverése a picúrnak :)

mi már nagyon rutinosnak számítunk, kedden lesz a harmadik alkalom ! :roll: :wink:

meg az uccsó uh. csak ebben az a szar hogy mindig más csinálja, és mindig rácsodálkozik hogy hűha hát itt van egy agykamra tágulat ... hm... és akkor csak nézegetik, nézegetik....
én meg inkább becsukom a szemem és vmi másra gondolok... és ekkor megkérdezik általában hogy anyuka jól érzi magát???

mondom hát persze...... :roll:

na szóval ezek az ultrahangok annyira nem jó élmények nekem, és azért izgulok is előtte mindig nehogy kitaláljanak még valamit :roll:

bár így a végén csak nem fognak........

na eldugulok :)

kíváncsi vagyok mit mondasz hétfőn ha addig nem "beszélnénk"!


Beus, hogy vagytok?

pussz
lmkata
 
 


sziasztok Katik :)


jól vagyunk egyenlőre igyekszem sokat pihenni, varrogatok délben alcom a fiammal :)

tényleg mindgyárt itt van okt 10 majd akkkor drukkolunk nektek.

én jövőhét csüt. megyek a dottó bácsihoz ctg-re Uh szerintem már nem lesz. nem nagyon szoktak csinálni. nekem is csak azért volt h bent voltam a KH-ban.

jó hétvégét mindenkinek pusza

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok !

Kata ! Akkor biztos a kórházba mész mindíg UH -ra , mer ott tényleg soha nem lehet kifogni ua. a dokit , hát nem is csodálkozom, hogy nem ujjongsz !!!

Fantasztikus lehet nekik mindíg azt hinni, hogy találtak valami érdekeset !!

Nem próbáltad még lelombozni őket, hogy előre szólsz ??? :wink:

Hát ha most is kitalálnak valami újat, akkor faguriga leszek !

Jelentkezz utánna, kíváncsi vagyok nagyon !!

Nekem szerintem már nem lesz UH-m , legalább is nem tudokróla.

Beus ! Te meg pihenjél sokat !!

MÁr én is úgy izgulok !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!!

ügyes vagy Beus, hogy délben alukáltok !! :wink:
és mit varrogatsz??


én próbáltam tegnap du. aludni, de nem ment... inkább tv-t néztem... de legalább feküdtem. Mondjuk előtte egész délelőtt mászkáltunk, intézkedtünk :lol:

Kati, ez a faguriga tetszik :wink: remélem nem kell annak lenned :wink:

igen a kórházban van az uh (miért lehet máshol is?? - mondjuk az előző helyen mindig a saját dokim csinálta, csak itt a sotén néz mindig más - mert itt ez külön van teljesen, külön uh-s szakorvosokkal), látják mindig az előző leleteimet szal nem teljesen meglepő a dolog nekik ..
csak tudod mindig mintha elrettennének, hogy úristen ez aztán durva !!!

csak azért fontosak ezek a 2hetik mert mindig nézték rendesen fejlődik e Liza ill. a tágulat nem nő e.. én azóta hogy a docens néni 40 percen át tüzetesen megvizsgált, megnyugodtam azért - nem borzasztott el mindenféle horror lehetőséggel..........

ma takarítunk, vasalunk, rendezkedünk :) kész lett végre a hálóban a gardrob, eltűnhetnek a fogasok Liza szobájából, pelenkákat ki kell vasalni, mosógépem 2 hétig nem volt mert elcseszték az áramot :evil: de tegnapra megoldottuk úgyhogy 4 láda szennyes vár rám :roll:
remélem süt a nap és gyorsan fog száradni... :lol:

Oxiék is nemsoká már jönnek haza ha jól emlékszem.. :roll:
reméljük sokat dobott rajta felépülés ügyileg ez a 3 hét !!

puszi nektek !!
lmkata
 
 


csajok, 2 hét múlva ilyenkor már mindenképp a kezemben tarthatom Lizát !!!!!!!!!!!!!!!!!
ez olyan fantasztikus / érdekes érzés !!!!!! hogy a kis mozgó dudorka a hasamból ott fog a kezemben szuszogni / bömbölni :roll:
lmkata
 
 


Kati milyen volt a ctg ??
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Hát tényleg semmi különös nem történt , de szerencsére mocorogtunk párat úgy-hogy ébresztgetni nem kellett !!
Legközelebb jövőhét hétfőn megyek 9:45-re.

De jó neked , mondtam, hogy már csak két hét !! :lol:

Nagyon izgi !! Irígykedem !!

Holnap jelentkezz, mi volt az UH-n !!


Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

Kati, végül nem volt uh... ctg, meg az én laborom tökkéletesss, jövő csüt. szülünk :wink:

izgi!!!!!!!!!!!

pusssz
lmkata
 
 


Szia , Kata !


Ó ! Nem volt UH. ?? Pedig kiváncsi lettem volna , na de ez így sokkal jobb , nem idegeskedtél legalább és nekem se kell fagurigának lennem !! ( egyébként ezt apukám szokta mindig mondani , engem meg guga jakabnak hívott mikor kicsi voltam )

Jövőhét csütörtök , hu de izgi !!!! :lol: :lol:

Beus írt üzit , már megint kórházban vannak !! Reggel 10 perces fájásai voltak amit elvileg valami infúzióval sikerült leállítani , ha jól értelmeztem !!

Kata ! MIndjárt jövőhét !!!

Na jólvan, már én jobban izgulok !

Puszi, jelentkezzél ,hogy vagytok ....stb.

Kati, és

Kép


Kép
kati16
 
 


óóóó, sejtettem hogy ezért nem jelentkezik :roll: :?
de remélem minden szépen rendben lesz velük, csak vmi miatt nagyon ki akar már bújni az a kicsilány ... :lol:

ti jól vagytok?? hétfőn megint ctg/nst?? (miért hívják kétféleképp???)

oké még írok mielőtt befekszünk :wink:

puszi
lmkata
 
 


Szia Katám !

Remélem jól vagytok !! Már lassan hétvége és utánna jövőhét !!!

Nagyon izgi !!

Mi jól vagyunk , köszi , meg az az igazság , hogy jövőhét kedden jön haza az orvosunk nyaralásból , úgy-hogy ígyekszünk megvárni , bár szerintem simán kihuzzuk addig !!!

Én sem tudom miért, egyik CTG -zik a másik NST-zik (a doki NST-zik ) .

Tegnap voltam pesten a védőnéniknél , a vérvétel eredményekért , és végre megtudtam, hogy tök jó lett a CTG-nk , 6 pontos.

Mert ott nem mondtak semmi infót, de mostmár én is tudok mindent !!! :lol:


Puszi, vigyázzatok magatokra !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia!

Kata ! Megvagytok ??

Most már csak napok kérdése !!

Mit viszel a kórházba ??

Én elkzdtem pakolászni egy kissebb sporttáskába , de valahogy semmi nem fér bele!!

Te mibe pakoltál ???



Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


szia Kati !!!


köszi jól vagyunk, asszem nyákdugónknak lőttek :wink: sztem az távozgatott szépen tegnap reggel meg este meg éjjel egyszer.
De nulla fájás vagy valami ... :roll:

holnap azért beszélek dokibácsival, úgyis mindenképp kell - megkérdezem ezt is most mi a helyzet ilyenkor.. :roll:
de gondolom ha nincs fájás és semmi más gyanús jel, kisasszony mozog rendesen akkor csak várunk.
Azért ha már így alakult hogy "beprogramoztuk", megvárhatná iagzán a csütörtököt :wink: :roll:

Ezt a pakolást ne is mondd !
Egy utazós-húzhatós táskába (ezzel szoktunk repcsire is menni) betettem a betéteket, evőeszközt, tisztálkodós szereket, még mit is???? ja szoptatós betétet vagy mit meg talán 1-2 apróságot, de olyanok hogy hálóing, pizsama, türcsi - szóval a lényeg még sehol és tele a táska !!!!!! :? :roll:
de mástól is hallottam hogy 2 táskával ment a kórházba, mintha nyaralni menne :)

igazából még nem pakoltam össze - kis kupacok vannak szerteszét a lakásban hogy na majd ezeket ki ne felejtsem.... :roll:
pedig kellene ...

holnap megyek nagyiékhoz napközbenre, Ákos reggel kitesz, du. összeszed és akkor nem itt vagyok fent egyedül :)
meg kedden is még 1/2 nap, akkor lelép előbb és szerdán már menni kell befeküdni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jujj!!!! :roll:

izgi! ha így nagyon belegondolok!! amúgy nem szoktam napközben...

ti jól vagytok? holnap nst!! hallgathatod megint Diát :wink:
nem fájsz meg semmi jelzés hogy történik vmi?

azért jó érzés hogy magától is készülődik a kisasszony, így legalább azért jut egy kis izgalom :wink:
tegnap éjjel is alig aludtam, egyfolytában néztem h magzatvíz nem folyt e el...... ez az új mániám, hogy mi van ha elfolyik és nem veszem észere...... :roll:
fájt is a fejem délelőtt, gyógyszert is be kellett vennem- aztán du. szerencsére sikerült 2 órát alukálni :)
meg ma egész nap ágyban voltam szinte.... azért már húzzuk ki csütörtökig! nem? :roll: :wink:

sok pussssssssssssz
majd még írok pakolás témában :wink:

Kata és LizaBaba
lmkata
 
 


Szia !

A CTG megint 6 pontos lett , de most figyeltem és előtte közvetlen ettem is !!
Sokkal többet mocorogtunk így !! :lol:
Képzeld alul is lett egy kiúgrásunk ami asszem az összehúzódásokat jelzi , de én ebből nem éreztem semmit !! :shock:

De izgi !!! Lehet, hogy mi is elkezdünk készülődni kifelé !! ???

Már alig várom én is a szerdát, akkor megyek a dokihoz , kíváncsi vagyok mit mond !!

Ja , a magzatvíz , reggel ahogy száltam volna be a kádba a combomon folydogált valami ???? Sima víz szerű valami , nem sok kb.: 2 csepp , lehet, hogy így folydogálnak el ezek a magzatvizek ???

Hát , szóval örülök, hogy nem csak én vagyok így evvel a pakolással !
Viszont neked nem kell a külön pakk a szülőszobára !! Nézzük a jó oldalát !! :lol:

Ha sikerült bepakolnod írj !!

Jaj, de jó nektek , tényleg már csak pár nap !!!Nagyon-nagyon izgi !! :lol:


Sok puszi nektek és egy kalappal !!! Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen (egyébként máshogy nem is lehet ) !!! :lol: :lol: De addig még jelentkezel , úgye ???


Puszi még egyszer !!! Pihenjél sokat !


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


A nyákdugó olyan barnás valami ,nagyobb csomós darabkákkal ???

Még nem láttam , nem tudom milyen lehet ?

Doki bácsi mit mondott ???

Puszka

Kép


Kép
kati16
 
 


hello :)

igen olyasmi a nyákdugó...
dokibá azt mondta hogy ha nincs más dolog, akkor semmi extra teendő. lehet a méhszáj vizsgálat miatt is meg tágulgatok annak a jele is....
ő így konkrétan nem említette ezt a nyákdugó dolgot...

te ! viszont neked magzatvíz csordogált?????? az sem semmi ám!!! :)
említsd meg a dokidnak mindenképp szerdán!!!

mondjuk most megint fáj kicsit alul a hasam --- tökre mint amikor menzi van... de nem görcs hanem egy folyamatos tompa érzés csak :roll:

na megyek is kényelmesen feküdni, mert most félig ülve netezek ami kezd nem jó lenni........
mostanában fekve a legjobb!!! szörnyű :roll:
:lol:

írok majd még holnap !! sok puszi addig is !!
lmkata
 
 


Szia !

Hu-ha már holnap szerda !! Hányra mentek be ??

Én 16 órára megyek orvoshoz akkor már biztos bent lesztek !

Sikerült összepakolni ??


Sokat fogok gondolni rátok !! Vigyázzatok magatokra és mégegyszer kéz és lábtörést !! Semmi gond nem lesz , csak nyugottan !!

Ha hazaértetek feltétlen jelentkezz !!!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!


Kati,
eljött a napunk, 13:00-ra kell beérni, jelentkezés, gondolom rakás papírmunka aztán szobafoglalás :) meg még a dokibával találka, beszélgetés..... ez a mai nap, illetve amit még kitalálnak :)


Holnap meg .... :roll: :lol:
ki tudja mi hogy fog következni, egy biztos délutánra elvileg (hacsak nem vmi miatt törlik az időpntunkat :? -- de ez nagyon extrém helyzet lenne...) Lizababa már velünk lesz itt a kinti Nagyvilágban :)


Pakolás most jön, el sem tudom képzelni hogy fogok egy táskába beférni :roll:
asszem azt csinálom hogy ami most kell 2 napig azt pakolom csak be, a többit itthon hagyom összekészítve és akkor amikor már a végleges helyemen leszek Babával, majd kedvesem behozza utánunk.... hazafelé már mindegy hány táskávak megyünk :wink: :wink:

Köszi hogy gondolsz ránk, mindenképp jelentkezem ha itthon leszünk !!!!!
Nektek is sok sok puszi és csak megvárjátok amíg hazajövünk, bár ki tudja.... :roll: :wink: :lol:

Bea már babázik????

pusszok
Kata és LizaBaba
lmkata
 
 


ja ! ha időközben nektek is eljön az időtök, és még tudsz --- dobj mindenképp egy üzit!!! :)
(itt a topikban vagy akár privit...)
Pusz!
lmkata
 
 


Szia Katám !!

Gondolok rátok !! Hátha már túl is vagytok az egészen !! ??

Remélem mihamarabb jön valami kis hír !! :lol:

Természetesen, ha nálunk történik valami feltétlen írok !

Saja még zárva vagyok , a leleteim jók a CTG-re azt mondta a doki szép görbe !! :shock: ???
A fejecskénk is bevan már illeszkedve !

Már csak akkor találkozom vele ha eljön a nagy nap !

Ha 25.-én még egyben vagyunk akkor telcsi neki és kezdődnek a magzatvíz vizsgálatok .. stb , hát ezt nem szeretném, úgy-hogy jövőhéttől elkezdem a beszélgetést evvel a kiscsajjal !!

Remélem ezt Liza babámmal olvassátok majd , már otthonról !! :lol:

Addig is vigyázzatok magtokra !!

Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Beusék elvileg még egyben vannak !!

Légalább is nem üzizett, hogy történt volna valami változás !!

Puszka !

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Micsoda izgalmas dolgok történtek itt, amig én nem voltam itthon!

Kati: Te még egyben?

Kata:Te már biztos nem, várjuk az élménybeszámolót, és mindenféle jót kivánok! Tudod, itt vagyok egy köpésre, ha valamiben tudok segiteni, szólj!

beus: Szerintem neked is lehet már gratulálni! :D

Jó babázást Nektek!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi !

Meg jöttetek ??

MI még egyben , remélem már nem sokáig !! :lol:

Ti jól vagytok ??

Gerinced ?


Puszi, vigyázzatok magatokra !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: