Új privát üzeneted érkezett!

részemről oké a holnap 14:30-15h jó neked?
ugy kell számoljam hogy játszótértől 40 perc mig visszaérek meg 40 perc oda kb.
16:30-17 hra vissza kell érjek rékával.
a rendelő mint központi tal.hely tök jó ötlet.

üdv mindenkinek .

lehet csatlakozni és akkor majd tényleg lesz baba-mama klub. :lol: :lol: :lol:

happy21

baby21
happy21
 
 


Jó estét!

Akkor holnap 15-kor a rendelő főbejáratánál tali.
Aki hallja adja át! :lol:
Bibar, Kiscsillag ti is jöttök?

Jó éjszakát!
Kagci
kagci
 
 


sziasztok!


igen, mi is megprobalunk menni!

jó éjt!

Csilla
kiscsillag1
 
 

 
 

sziasztok!

megvolt tegnap a találkozó?
én sajnos nem tudtam menni, mert kevés a tejem és szaporító szopit csináltunk.
pont 3kor volt az egyik hami. :-(

és mikor lesz a következő :-)

Csilla
kiscsillag1
 
 


sziasztok lányok!

meg volt a tali pénteken sétáltunk egy nagyot én és kagci meg a manók.

Következő talit még nem beszéltünk meg , majd egyrztetünk kinek mikor jó a buli.

remélem sikerült a szaporitó szopi :) és csak ugy ömlik a a jó kis nedű.

kagcinak üzenem itt az oltalom átmeneti otthon tel száma amiről beszéltünk:06205630269 a főnővér neve Szőllősi Szilvia ő tudja hogy van e hely.
email cimem: kunstarandi@freemail.hu

jó éjt mindenkinek. happy21

baby21
happy21
 
 


sziasztok!


igen szerencsére sikerült, megint sok tejem van. Bár lehet nem is az volt a gond, csak a kisfiam hasfájós és mostanában máshogy mutatja mint eddig. Ettől ijedtem meg és hittem azt, hogy nincs elég tejcsi.

remélem minél előbb összehozzuk a következő talit!

szép napot!

Csilla
kiscsillag1
 
 


sziasztok anyukák :)

még annak idején az őskorban én is irogattam ide többed magammal de valahogy elkoptunk
örömmel fedeztem fel hogy bár uj anyukákkal de ujra éledt az oldal
remélem szívesen fogadtok engem is

nekem 2 manóm van balázs 3éves
adrienn 1,5
és az orgona utcában lakunk a régi barackos mögött

most alszanak a törpék ezért tudok írni vagy este amikor megint alszanak :)

azt hiszem most ennyi

további szép napot

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Kép

Kép
[/url]
ági2
 
 


szia bnbeus!


örülök, hogy te is csatlakozol. Mi most egy hétre elutazunk pihenni, de utána összehozhatnánk egy újabb talit. :-)

addig is üdv mindenkinek!

Csilla
kiscsillag1
 
 


szia

köszönöm

jó pihenést nektek

beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Kedves fóti anyukák!

32 éves első kisbabás anyuka vagyok, a kislányom 6 és fél hónapos. Jelenleg Budapesten lakunk, de ősszel Fótra költözünk (a központban fogunk lakni, a katolikus templom mellett - ha minden jól megy! :-) ). Tudnátok nekem segíteni, hogy kisgyerekes szempontból milyen a város? Milyen üzletek vannak (van esetleg DM, Spar), hol vannak orvosi rendelők, gyógyszertárak, játszóterek, milyen a bölcsi-ovi helyzet, stb.? Mik az előnyei, mik a hárányai Fótnak?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdvözlettel:

Anett

Kép
waterlilly
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


szia waterlilly!


Üdvözlünk Fóton! Szerintem nagyon fogod szeretni. :-)
Mi is Pestről költöztünk ide jó pár évvel ezelőtt. Tavaly megpróbáltam visszamenni, de csak fél évre sikerült, a szívem és a szüleim visszahúztak.

az üzletek amiket kérdeztél egyik sincs. Itt csak két nagyobb élelmiszer üzlet van. (azt hiszem CBA meg egy Smatch)
Az orvosi rendelő a buszfordulónál van, gyógyszertár szintúgy.
A játszótér kisalagon van a focipályánál elég messze tőletek. Sajnos az az egy jó van.

Bölcsi-ovi helyzetről nem sokat tudok. Én ide jártam általánosba, azt nagyon szerettem. :-) egyébként 3 oviról tudok. Egy közel a nagytemplomhoz, a másik a buszfordulónál, a harmadik a játszótérnél. aztán lehet van több is...

Én fót rajongó vagyok, úgyhogy csak jót tudnék mondani. Közel van pesthez, de mégse az a környezet. Busszal-vonattal hamar megközelíthető, van egy szép és nyugodt környék a gyermekváros, stb...
Nekem egy negatívuma van, hogy sokan kiengedik a kutyájukat az utcára, és mivel én nagyon félek tőlük ezért egyedül nem merek sétálni.

Hát remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdésed, írj!

üdv

Csilla
kiscsillag1
 
 


sziasztok,

június 29-n vasárnap 9-12ig baba party lesz Gödön a Sörkertben (csak mi leszünk)! Amíg a babák szórakoznak lehetőségetek van megismeni egy jó pár nagyszerű terméket is (vitaminok, kozmetika...)
szeretettel várunk mindenkit
kérlek a részletekért (belépő, program) jelentkezésért írj a branne.bvinvitel.hu email címre vagy hívj a 06-30-639-98-20 as telefonszámon

köszönöm

további szép napot
beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
rempi
 
 


Sziasztok!

Ajándékba kapott, de méretproblémák miatt, nem megfelelő 120x60x7 cm-es, bordázott, levehető huzatú habszivacs marac, bontatlanul eladó!

Ha esetleg valakit érdekel a 30/6804003-as telefonszámon egyeztethetünk!

Üdv Mindenkinek!
Ágnes
leona01
 
 


Sziasztok!

Lehetséges, hogy én is jövőre Fóti lakos leszek, ha minden sikerül, Pestről költözzünk ki.
Van egy kisfiam aki 2 és fél éves, és szeretnék neki óvodát keresni Fóton. Jövő szeptembertől oda járnánk.
Láttam, hogy a játszótér mellett van egy ovi, arról szeretnék többet megtudni. Mikor van a beiratkozás,hol kell érdeklődni a beiratkozásról? Milyenek az óvonénik, milyenek a csoportok (vegyes vagy saját korosztályú)? stb...
Vagy egyáltalán hol kezdjem a keresgélést.
Nekünk ez lenne ideális, mert ez lesz hozzánk közel, de ha vki tud még közeli óvodát azokat is szivesen megnézném. A Smatch bolthoz közel vagyunk. Nem vagyok ismerős Fóton még, ezért kérném a segítségeteket.
pannamary
 
 


Pannamary!

Nekem a nagyobbik fiam a jatszoter melletti oviba jar, korosztalyos csoportba. Az o ovonenijeivel meg vagyok elegedve, de a tobbit nem ismerem, mert mi sem lakunk itt olyan reg. Nekem ugy remlik, mintha lenne vegyes csoport is,de azt hiszem nem ebben az epuletben, hanem ami a buszpalyaudvarnal van.

Beiratkozas marc-apr. tajekan szokott lenni, kiteszik az ovi ajtora az idopontot.
neszmi
 
 


Sziasztok Lányok!

Akinek ez OFF, attól ezer bocsánat :oops: , aki viszont kutyás, talán örül neki :wink: :

http://jokutya.5mp.eu

Üdv,
V.Klein Brigi

Kép
vkbrigi
 
 


Sziasztok!

Mi most költöztünk Fótra és már várjuk az első babánkat (6hetes vagyok). Azt kérdezném Tőletek, hogy Ti hol szültetek és kinél? illetve kihez jártatok nőgyógyászhoz?

Köszi :D

Meli
meli fót
 
 


Sziasztok!Szerintetek volna igény Fóton családi napközi alapítására kis lurkóknak?Írjatok!
ditty77
 
 


Sziasztok!

Ditty!

Szerintem mindenképp lenne igény Fóton családi napközire, mert az önkormányzati bölcsőde kb. 20-25 fővel működik és kb. 60 főre lenne igény (az önkormányzatot folyamatosan nyúzzák a több helyért, de ugye Fót nem áll olyan rózsásan anyagilag).
Ezt a bölcsődevezető mondta , mert csak érdeklődésképpen felhívtam (még novemberben), hogy felvenék-e a most 1,5 éves lányomat és a válasz talán jövő szeptembertől, de ez is csak a szerencsének lenne köszönhető, hogy pont az én gyerekem kerül be, de nagyobb az esély arra, hogy nem kerül be.

Szvsz nem rossz ötlet. :wink:
kagci
 
 


Köszi,Kagci a hozzászólást!Mindenképpen belevágok,mert sok pozitív véleményt kaptam! :wink:
ditty77
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a tájékoztatást neszmi.
:D Akkor megjegyzem a beíratkozási időszakot.
Véletlenül nem tudod, hogy lesz-e nyiltnap ott a játszótéri oviban? (Bemenni a gyerekkel és körbenézni, lehetséges-e? )

pannamary
pannamary
 
 


sziasztok,

látom lassan működik az oldal :(

én vagyis mi is fótiak vagyunk
a kisfiam 3,5 ő a gondviselés oviba jár szeptember óta és a kislányom is oda fog aki most 2 éves!
én már dolgozom és a kicsit csak úgy tudtuk megoldani a fóti bölcsi miatt hogy apa 24-48ba dolgozik és amikor nem dolgozik ő van vele amikor dolgozik baby sytter máshogy sajna nem megy

további szép napot mindenkinek

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Hali!
Jár még erre vki???? :roll:
Mi most fogunk kiköltözni Fótra szeptemberben, és érdekelne, hogy tud-e vki ajánlani jó gyerekorvost???
Köszönöm.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia Pankaa!

Két gyerekorvos van Fóton.
Dr. Rákóczi Mária és Dr. Albi Marianna.
Körzetekre van osztva és ahhoz a doktornőhöz kell mennetek ahová tartozol, én úgy tudom, hogy nem lehet váltani, de ha valaki megcáfol ebben annak örülnék, mert én szívesebben vinném a lányomat az Albi doktornőhöz. :oops:

Magán gyerekorvost én Veresegyházon találtam, (lehet van a közelben máshol is) nem tudom ez mennyire érdekel, de itt van elérhetőségük: www.misszio.hu itt a magánrendelések alatt tudod megnézni a gyerekorvosokat. Tapasztalatom velük kapcsolatosan nincs (ha valakinek van és megosztaná azt megköszönném), mert még nem jártam náluk, de ha mégegyszer lebetgszik a lányom valószínűleg oda viszem majd.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv: Kagci
kagci
 
 


Kagci!
Köszönöm a választ!:)
Nem lehet választani??? :shock: Magyarországon szabad orvos választás van!!!Védőnőt valóban nem lehet, de még ha fel is van osztva, tudtommal jogom van ahhoz az orvoshoz vinni, akihez akarom!
Egyébként a fot.hu-n mintha több gyerekorvost láttam volna :roll: .Mi Kisalagon fogunk lakni, azt nem tudom hogy orvosilag hová fogunk tartozni.A Rákóczi dr.nő nem olyan jó?Hány éves?És mi a probléma vele?
Eddig csak jó orvosunk volt, sajnálnám ha ez megszakadna, bár én ápolónő vagyok, és gyerekrendelőben dolgozom, így általában csak formalitás a dokihoz járás(leszámítva z utóbbi hónapot, amikor is 3x. volt beteg a lányom:()
Veresegyházára biztos nem fogok menni, nem vezetek, meg amúgy is messze van. :?
De köszönöm a részletes tájékoztatást!:)
Sikerült bekerülnötök a bölcsibe?Én lányom is bölcsis, itt Pesten, a tálvolság miatt átvinném, ha lehetne, de vszleg nem fogom az itteni közösség miatt.Inkább majd tavasszal oviba, akkor már 3 éves lesz, talán felveszik év közben is. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


sziasztok!

Panka! Én úgy tudom, hogy szabad orvos választás van. Legalábbis amikor én terhes voltam (2 éve) akkor mondta a védőnő, hogy gondolkozzak el azon kit szeretnék. Mivel gyerekkoromban én magam is Albihoz jártam, ezért egyértelmű volt, hogy Bencét is hozzá viszem.
Én csak ajánlani tudom őt...

Csilla
kiscsillag1
 
 


Csilla!
Köszi neked is a választ!:)
Már nem laktok Fóton?(csak mert az avatárodban Bp. szerepel :roll: )
Hány éves ez az Albi dr.nő?

Úgy látom sikerült egy kicsit felélesztenem ezt a topikot :wink: Ezek szerint vannak olvasó üzemmódban lévők :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!

Nekem még a védőnő mondta, mikor a lányom született, hogy a Rákóczi doktornőhöz tartozunk, de aztán lehet, hogy választhattam volna? :?
Rákóczi dr.-nő idősebb, Albi dr.-nő középkorú.
A bölcsi Fóton esélytelen volt, mert nagyon nagy a túljelentkezés és csak az égiekben bízhattam volna, hogy felveszik a lányom, ha jelentkezünk a várólistára. Szóval lehet a lottó ötös előbb beesik. :D
Végül szerencsém volt, mert ahol dolgozm Pesten találtam bölcsit, oda jár a lányom.
Viszont pont most beszéltem az óvodával ahová tartozunk majd (mert azt hallottam, hogy oda is várólista van), hogy ha jövő szeptembertől szeretném beiratni a lányomat, akkor már most jelentkeznék, de nem kell, elég jövő tavasszal beiratkozáskor megjelennünk. :D
Itt meg tudod nézni hová fogtok tartozni: http://www.fot.hu/index.php/kozlemenyek ... zethatarok
Itt meg az ovik elérhetősége: http://www.fot.hu/index.php/intezmenyek

Írok privit.

Üdv, Kagci
kagci
 
 


Ja és sok háziorvos van Fóton, de gyerekorvos csak kettő.
kagci
 
 


Kagci!
Köszi az infókat!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátok találtam :lol:
Már fél éve lakunk mi is Fóton, és várjuk a pici babát is. Igaz, még csak nagyon az elején vagyunk! (8 hetes terhes vagyok)
Érdeklődve olvastam a hozzászólásaitokat. NAgyon jó ötletnek tartom, hogy van egy ilyen fórum, és külön annak, hogy fótiak vagytok :lol: .
Lenne néhány kérdésem - mivel még soha nem voltam kismama, és sokszor nehéz a választ megkapni.
Most kellene védőnőhöz mennem, de nem tudom, hogyan kell ezt lebonyolítani. Azt tudom, hogy a körzeti orvosi rendelőnél (Szent Benedek u. 15.) ki van írva valami ázott papírra, hogy van védőnő Fóton, de ezen kívül semmi mást nem tudo. Tudnátok nekem erről valamit mondani?
Ezen kívül a terhesség alatt szeretnék járni terhestornára, vagy kismama jógára, de sajnos nem tudom, van-e ilyen Fóton?
Köszönöm előre is a segítségeteket, és jó babázást!

Üdv
füleske3
 
 


Sziasztok,

Mi is fél éve lakunk Fóton, mint Füleske3. Mi a férjemmel úgy költöztünk ide, hogy senkit sem ismertünk és a rokonaink is messze laknak.
6 hetes született meg a kislányunk, azóta (és persze előtte is egy hónapot) itthon vagyok. Viszont mivel a szomszédainkon kívül senkit sem ismerek, elég egyedül érzem magam.
Olvastam a Baba-Mama klubról, ami talán a művelődési házban van, oda majd lehet, hogy eljárunk, de ehhez még Timikém kicsi.
szóval szívesen megismerkednék fóti anyunkákkal,kismamákkal, hogy itt is legyenek barátnőim.
Örülnék, ha az email címemre írnátok, akkor egyszerűbben tarthatnánk a kapcsolatot. Én egyébként 27 éves vagyok. az emailem: melinda.kiss1@gmail.com

Füleske3: A védőnői körzetek ki vannak írva a tanácsadóban, ott a Szent Benedek u 15-ben. Szerintem hívd fel őket és megmondják kihez tartozol. 27/358-104 a központi szám, ott kérd a védőnőket.
A fogadóórájukban kell menni, azt hiszem most már időpontra. Akkor adnak terhes kiskönyvet és elmondanak mindent, amit tudnod kell.
Hol laktok egyébként? Ezt megírhatod magánban is vagy a saját címemre.

Úgy örülök, hogy most is van itt valaki ezen a topikon :)

Meli
meli fót
 
 


sziasztok!


Füleske! Látom Melitől már megkaptad a választ. Terhestorna ha jól tudom Dunakeszin van. Talán a gyógyszertáron (szent benedekin) láttam egy szórólapot róla, vagy a védőnőknél.

Szép babavárást kívánok, és ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Sziasztok, fóti kismamák,

szeptemberben indul a Pocaklakó-daloló Fóton is, ez mindössze 2 alkalom, 2x2 óra.

http://www.cilizenebolcsije.eu/pocaklako-dalolo.html

Innen bővebben tájékozódhattok, illetve a fóti paramétereket is megtaláljátok.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Bocsánat, kapkodtam...

Szóval lesz még zenebölcsi http://www.cilizenebolcsije.eu/cili-zenebolcsije.html
Kerekítő játékklub http://www.cilizenebolcsije.eu/kerekit- ... kklub.html
és babatorna http://www.cilizenebolcsije.eu/gyermekt ... torna.html
is, ezekről mind a weboldalamon találtok infót.

Sajnos pontos nap még nincs, valamelyik hétköznap délután lesz megtartva, a Kerekítő pedig minden hónap utolsó szombatján.

Kérdésekre persze válaszolok, ha akad...

Cili

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Sziasztok! Jár még erre valaki? Mi is Fóton lakunk, egy 13 hónapos kisfiam van!
arti
 
 


szia!


Én néha beszoktam még kukkantani. Merre laktok? Az én kisfiam másfél éves...

Mesélj magadról!

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szia

Azt hittem már erre nem is jár senki :)
Teljesen véletlenül találtam erre a topikra és nagyon megörültem!

Mi a 2-es iskola környékén lakunk, 13 és fél hós a bébibogyóm :)

Jártunk babamasszázsra tavaly, (Műv.Házba) és akkor mondta a védőnő, hogy Ő tart ugyanott baba-mama klubot. Nem tudod véletlen melyik napon van? Vagy, hogy van e egyáltalán?

Szép napot!
arti
 
 


szia!


mi is megyünk a baba-mama talira. szept 15.-en lesz 10-12ig. :D

Csilla
kiscsillag1
 
 


Köszi szépen!
ajjaj akkor pont programom van, de lehet, hogy addigra elintézem, és akkor el tudunk menni.

Egyébként ez minden héten kedden van ezek szerint?
Csak úgy oda lehet menni, vagy valakinél jelentkezni kell?
bocsi a sok kérdésért ... :oops:

Egyébként merre laktok?
arti
 
 


szia!


igen úgy tudom, hogy minden kedden lesz. Szerintem nem kell senkinél se jelentkezni. 1-3 éves korú babák részére van.

mi egyébként a királydombon lakunk :-)

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szia! A királydomb az ahogy megyünk ki Fótról Csomád felé, és ott balra az új rész?
Nem jártál Te is babamasszázsra tavaly novemberben? Sztem mi "ismerjük" egymást :)

köszi az infókat!
nagyon örülök a baba-mama klubnak!
arti
 
 


szia!

de jártam :-) igaz így nem tudom ki vagy, de jól megnőtt a lurkód. :-)
én kezdeményeztem a babatalit, de sajna semmi nem lett belőle :-(

Csilla
kiscsillag1
 
 


Igen rád gondoltam :D
Sajna akkor nem volt aktuális nekünk a tali.
Hát esetleg úgy emlékszel rám, hogy a védőnő bal oldalán voltunk a törpömmel, Ti pedig a jobb oldalán. (ha jól emlékszem)
neked talán már akkor mászott a kisfiad.
Hát igen jól megnőtt .. öregszenek ezek a gyerekek, mi nem .. csak Ők. :lol:
arti
 
 


Hát megmondom őszintén így nem emlékszem már :oops:

Na majd akkor a baba-mama klubban talizunk megint. Ha minden jól megy mi ott leszünk kedden, megnézzük milyen.

Csilla
kiscsillag1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: