Új privát üzeneted érkezett!


.:Angi:.
angiszeged
 
 


Olvastam a tegnap DM-ben, borzalmas!!!!!!!


Jozsó meglátta a cicimet, angyali mosoly az arcán, majd hamm, bekapta, szó nélkül, hiszti nélkül, magától. Mint a régi szép időkben. Ki érti ezt? Egyik nap fujjog, nem kell neki, másik nap él-hal érte.
Vendég
 


Zsófi,
Írtam mailt.
Vendég
 

 
 

Van valahol Szegeden használt árus bababolt, talán a Lengyel utcában. Nem tudjátok a telefonszámát? Játszószőnyeget keresek, olyat ami feltt van babatornéztató, lelógó játékokkal. A szőnyegen pedig legyenek színes mütyörök. Na, ez a Brendonban 20-25e Ft, annyit nem adok érte.
Vendég
 


Dancsi: sztem adj fel egy hirdetést a déli apróban, hogy ilyet keresel. Hátha valakinek van otthon amit már nem használnak.....
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Dancsi, mi a plazaban levo jatekboltban vettunk ilyesmit 12-ert. Az oktober2-es kepeink kozott megnezheted. (A napocska egy tukor.)

Agi
agi77
 
 


Sziasztok

Nem vigasztaltatok meg a hajhullással, akkor még egy ideig tovább kopaszodok. Kép

Enikő, Sudocremet adnak a babacsomagban, azt próbálta ismerősöd a piros popóra?

Gabici, mi újság veletek, mekkora már Edi?

Lehet mi is megyünk úszni szombaton, csak még nincs pelusunk.

Gigi
gigi1
 
 


Dancsi
Lengyel utca 24.
Tel: 325-440, Emese
Nyitva, keddtől-péntekig 14-18 óráig.
gigi1
 
 


Sziasztok!
Alakul a lány, most mintha nagyon elemében lenne.

Ági, mondd meg nekem őszintén, van értelme azt a plusz pénzt kifizetni??? Szerintem menjetek le Kristóffal és a medence másik széléről utánozzátok, amit a babák csinálnak.
Én nem vagyok babaúszásellenes, de amikor mi lementünk strandolni, Luca magától is megcsinált egy csomó dolgot. Sajnálom erre a pénz, hiszen az árából mégegyszer be tudunk menni a fürdőbe.
B
babamama
 
 


Sziasztok,

Gigi,
nem tudom szedsz-e még vmilyen vitamint. Nagyon jó lenne. Én csak ajánlani tudom a Kalcium-kovaföld kapszulát (Dm-ben lehet kapni), fehér kék doboza van. Nagyon jó haj, köröm, bőr-re.

Mi sokáig a Bepanthent használtuk, nagyon jó. Főleg a nagyon piros popsira.

Dancsi,
fontold meg, amit írtam, nem biztos, hogy a problémát kellene megvárni a telefonnal.
Egyébként pedig Józsika gyönyörű baba, picit vedd lazábban a dolgot, és hidd el, te is jobban fogod érezni magad, meg egyszerűbb lesz az egész.
Tornát küldöm.

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok:
Ági

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Íme néhány kép Ediről, aki már nagy fiú, 3 nónapos múlt, 6,5 kg és 63 cm.

Gabici

Kép
Kép
Kép
gabici
 
 


Gabici: Hát egyszerűen gyönyörű baba Edi! Kép Valami csodaszépKép Bocs, de kicsit nosztalgiázom, mert Bogi is ilyesmi volt, ahogy az alsó képen altatja magát...Kép Tök ilyen volt Bogi is! Most sírhatnékom van, mindig elérzékenyülök amikor kisBogihoz hasonló babát látok! Kép Naggyon szép Kép

Gigi: Igen próbltak már mindent. Most találtak valamilyen krémet ami ugyan nem Bionet, de valami nagyon hasonló. Hát reméljük segít a popsin!

Babamama: Szerintem egy-két alkalommal érdemes befizetni a babaúszásra. Utána úgy is tudni fogd mit kell csinálni! Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Babamama, a 650 forintban mar benne van egy felnottjegy (nekem mar nem kellett kulon venni jegyet). Tehat az uszasoktatas, csak 100 forint. Nem tudom hanyszor voltatok, de a szomszedom is penzkidobanak gondolta ELOSZOR. Viszont kesobb mar sok hasznos dolgot mutatnak. Peldaul merned Magadtol lemeriteni gyerek fejet? En nem. Ennek is van egy menete, amit jobb, ha szakember mellet csinalunk. En egyaltalan nem tartom penzkidobasnak. Igaz szerdan megvoltunk az oktato nelkul is, de nem is tanultunk semmit. Plusz elony, hogy a babauszos savban tenyleg csak a babak vannak + a szulok. Nem szivesen mennek a nagyobbak koze, ha nem muszaj.

Gabici, nagyon sokat fejlodott Edi! Kép A masodik kepen nagyon hasonlit Rad! Kép
Pelenkat a tescoban tudtok venni, huggies fele, van tobb meretben is.

Angi, tenyleg szornyu ez az eset. Kép

Agi
agi77
 
 


Dancsi! Sztem ne vegyetek ilyen szőnyeges tornáztatót! Nekünk volt, gyors túladtam rajta, mert ajándékba kaptuk(új ára 17ezer), és használtan is 9ezerért kelt elKép.
Helyette jobb (sztem) a síma műanyag tornáztató (2500-7000ftig), amiről le lehet akasztani a csörgőket, és jobban be is lógnak a játékok, erre figyelni kell, h ne legyenek túl magasan!!! És szőnyegnek én nagyon ajánlom a szinte mindenhol kapható színes puzzleszőnyeget. Nagykoráig játszhat, autózhat rajta, lehet bővíteni, és tisztítani. Én nagyon szeretem.

Gabici! Édi egyszerűen gyönyörű kisfiúKép))

Ágci! KEll itatni ilyenkor plusz vízzel egy 3hós jól szopó kisbabát?

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Nagyon édes a kisfiad Gabici! Tündéri az alsó képen.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!
Csak röviden írok, mert mennem kell aludni. Mi nagyon szenvedünk a melegben. Tomika nagyon nehezen alszik el, éjjel meg fölébred 1-2 óra körül, és nem akar visszaaludni. Már 2 éjszaka velünk aludt, mert így 4-5 órát én is tudtam aludni.
Már nem idegeskedem, hogy a nyaralás fölborítja a napirendünket, mert már teljesen fölborult.
Ma este is (bár ma csak 9 körül fürdött) nagyon nyugtalan volt, a cicin is sírt, és egyszer cska bealudt. Nem tudom, mikor ébred, ezért sietek.
Készülünk a mohácsi nyaralásra, vasárnap indulunk. Tegnap varrtam napvédőt az autós hordozóra, nagyon jól sikerült. Közben Gáborom Tomikával kinlódott.
Még csak azt nem tudom,miben fogok napozni a nyaralóban, mert a fürdőrucim nem jön rám. Elmentem 1-2 áruházba, de kb. 2 db kellene, hogy elég nagy legyen. Pedig nem vagyok egy állatian nagy méret. Persze túl drágát sem akarok venni, mert optomista vagyok, és úgy gondolom, hogy jövőre már kisebb kell.Holnap még elmegyek egy boltba, de ha ott se lesz, nudizni fogok.
Tomika már kétszer fürdött apával a kádban. Ma délután is pancsoltak. kicsit tart még a nagy víztől, de azért néha mosolyog.

Zsófi!
Örülök, hogy javul Anna!
Sajnos nincs olyan mózeskosarunk.

Angi!
El fogom olvasni a folytatást is. Jó lehet kertes házban. Én most kezdem el sajnálni, hogy a szüleim nem kertes házban laknak.

Gigi!
Nekem a szülés után 3 hónappal kezdett hullani a hajam. Nem tudom, meddig fog tartani.

Babamama!
Jó, hogy rendben van más Luca!

Dancsi!
Majdcsak rájön Józsika, hpgy csak a cici az igazi.
Melletünk is van egy használt+új bababolt is, bár ilyen játékot még nem láttam ott. (Csongrádi sgt.102.)Nekünk egyébként külön játszószőneygünk van (Tomika most kezdi el nézegetni, mert eddig nem feküdt hason) és külön tornáztatónk (erre én raktam föl játékokat, de ma épp le kellett vennem egyet, mert Tomika elkapta, és üvöltött, mert nem tudta a szájába venni.Őt sajnos nem sokáig köti le ez sem (csak azt szereti, ha valaki foglalkozik vele).

Jó éjt! Rohanok, mert ki tudja, meddig alhatok!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!
Gabici, Édi egész egyszerűen imádnivaló! Az ujjszopis kép tetszik a legjobban:-)

Enikő, nekem is pont az volt az érzésem, amit írtál, hogy Luca is ilyen volt és nekem is sírhatnékom támadt:-))) (Vén, romantikus szatyor vagyok:-)))))

Ági, nekem anno kellett fizetni a pluszbelépőt, ezért csodálkoztam, mert a telefonban is mást mondtak, mert a tényleges történések is mások voltak.
Mindegy, persze ha Kristóf jól érzi magát, az minden pénzt megér, igaz?:-))))

Egyébként anyám barátnője úszóbajnok és a saját unokáját is Ő tanította úszni. A kislány 2 évesen úgy úszott, mint a csíkhal:-)))) Elvállalta Lucát is.

Szép napot:
B
babamama
 
 


Jó reggelt!
TÜnde! Szegény TomikaKép. ha megnyugtat, Virág is ilyen nyűgös éjjel. Napközben viszont Nekünk nem okoz gondot a meleg, Én imádomKép

Vasárnap valszeg mi is megyünk babaúszni a sportusziba. Lesz ott vki? (nehogy elmenjek vki mellett:D, bár leg a gyerekeket felismerem)

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Ági! nekem iszt mondták 3 hónapja többen is hopgy 1e ft a babauszás. Én nem veszek rá jegyet nekem ingyen belépés van, ha kéri a csaj akkor messziröl utánozom majd.
De még mindig nem tudom festünk-e holnap.

tesomék tegnap hazamentek. Hugomnak nem derült ki mi baja volt a férje viszont szalmonellás volt.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Babamama: Akkor ezek szerint én is vén romantikus szatyor vagyok??? KépKép Vagy csak a terhességi érzékenység gyötör??? Kép

Karmen: Hogy hogy nem derült ki, mi baja volt tesónak? Ez nagyon gáz. A szalmonella pocsék lehet. Azt kinyomozták valyon mitől kaphatta el sógorod??? Jobbulást nekik!

Gabici: az az ujjszopós kép, tényleg első díjas lenne, ha megpályáznátok vele, egy babaszépségversenyt!Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Babamama! Mást is vállal az ismerősötök? A két nagyobb fiút mi is saját oktatóval szeretnénk már tanítani, mert a csoportos nem elég hatékony nekik.

Angi! jót nevettem a rácsos történetenKép
(Én nem adnék vizet)

Karmen! Örülök, hogy jobban vannak tesódék!

Gabici! Nagyon szép Edi baba!Kép

Mi még nagymamázunk, itt a kertes házban bent nincs olyan meleg, mint otthon lenne...Esténként tollasozunk a nagyokkal, most tanultak meg. Benedek még mindig nem megy egyedül, kicsit bátortalan, az egyik kezét fogni kell. Tesói ilyenkor már rég jártak. De ő nem is olyan mozgékony, izgága mint ők.

Holnap meg megyünk Bajára a halászléfőzőre. Ilyenkor apukámék otthon főznek(nem a téren) és meghívják a rokonokat.

Kellemes napokat!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

Már félig elköltöztünk! Kaptam egy kis gépidőt! Visszaolvasni nem tudok, egyszer talán bepótolom.

Tök jó az új házikónk, Flóra folyton kinn lenne, így nem haladok semmivel.

Mindenkit üdvözlök! Puszi Csajszik!

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok,

Angi,
elvileg nem. De azért figyelni kell a babát, s ha nagyon meleg van, érdemes megpróbálni egy kis vizet adni neki /nem biztos, hogy elfogadja/. Esetleg jó, ha naponta 2-3 fürdést is beiktanak /rendesen a kádban, nagyon élvezte annak idején GáborkaKép /

ezt egyébként ajánlom mindenkinek.

Dancsi,
ha jól értettem apukája is benn volt a nagyfiúval a kádban. Próbáljátok meg úgy is, hogy nincs benn. Nálunk az előző nem jött be, de mikor csak ő volt benn, már rögtön az első alkalomkor nagyon élvezte a dolgokat!Kép 2 hónapos volt akkor.Kép
Ági

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Csoda történt! Tomika a tegnapi borzasztó nyűgös este után (kb.11-kor aludt el) negyed 6-ig aludt. Végre én isaludtam egyben 5 órát úgy, hogy nem kellett az ágy szélén lapjával feküdnöm. Regel szopizott, és aludt fél 10-ig (akkor már köztünk). Most megint alszik.Előtte átöltöztettem, mert véletlenül maradt két szem málna a kocsiban, így minden málnás lett.
Ma elmyegünk és nézünk nekem valami fürdőrucit. meg jó lenne egy csinosabb melltartó is esetleg szilikon pánttal, mert a vállpántos cuccaimat a szép széles pántú szoptatós melltartóval nem tudom fölvenni. De ebben is túl nagyok az igényeim: legyen pamut (csak azt tudom most elviselni), legyen csinos és legyen szilikonpántos. Néztem a múltkor Triumph-ot, de a pamutmelltartók majdnem olyanok voltak, mint az szoptatósom, ezért nem vettem. Persze szilikonoánt csak a műszálashoz van.
Meg Tomikának is kellene nézni még néhány trikót. Összesen kettő van, de ilyen időban csak azt adok rá (ha lemegyünk + egy sortgatyót). Nagyon édes az "izomtrikóban".
Meg vasalni is kellene este pár cuccot. Sajna tovább nem tudom halogatni, mert vasárnap utazunk. Pedig semmi kedvem.
Kész lett a kocsink. Gyönyörű lett, ugyanis a festő a jobb hátsó ajtót és a sárvédőt tiszta fehérre festette. A többi meg 17 éves fehér. Jól kimérgelődtük rajta magunkat, de most már mindegy. Legalább nem rozsdás.

Gabici!
Edi nagyon szép fiú! Nekem is az ujjszopis kép tetszik legjobban.

Ágci!
Én is szoktam vinni vizet, ha elmeygünk Tomikával, de nem nagyon ugrál érte. Ha nagyon szomjas elfogadja. Itthon nem adok, hanem szoptatom. Amióta meleg van, van, hogy óránként szopik.
Nálunk is apával fürdött Tomika a kádban. Még nem mertük egyedül beletenni. De meg fogjuk próbálni.

Na, megyek! Szép napot mindenkinek!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


kitoroltem a hsz-t. KépKép A fenebe.

Karmen, nyugodtan menjetek be ingyen, a noci semmit sem kerdezett, meg amugy sem kaptunk jegyet a pacaktol.

Mi most nem megyunk, mert huvoset mondanak, es megvarjuk, mig Kristof teljesen rendbejon.

Angi, a babauszas szombaton van.

Tunde, jo nyaralast!

Gabici, nincs korhatar, mar nyugodtan mehettek uszni szvsz.

Babamama, Toni mondta, hogy csak 600-at fizettunk, nem is 650-et.

majd jovok meg kesobb, most mergelodok egy kicsit. KépKép

Agi
agi77
 
 


Gerika, Ágci! Ok, akkor nem adunk vizet AntikánakKép. Megnyugtató.
Ja víz megoldható, épp most beszéltem rá a tesóm, h sztem símán belevihetjük a medencébe a kiskrapekot is.

Enikő! Múltkor kérdezted az uszodai vizet. MEgkérdeztem tegnap a dokimat, és szte nyugodtan mehetek!!! Tamponnal még rosszabbak az esélyek, így azt sztem ne.
Így én vasárnap belemegyek a lánnyal a vízbeKép.

JA, voltam UHon, meg vizsgálaton is, minden a legnagyobb rendben, totál zárva vagyok. 29.hetes vagyokKép el sem hiszem.
Gerika! Ráér még menni elegetKép. Virág sem akar, de Ő kézenfogva sem. Szóval tud, mert tol mindent, de ha a kezét fogva akarjuk járatni, akkor azonnal leül, és mászni kezdKép. NAgyon belejött. Engem nem zavar, bár kényelmesebb lenne...

Gabi3! Sokat gondolok Rátok! NEm lehet könnyű, de ha elrendeződtetek, szuper leszKép

TÜnde! tescoban ma láttam Cactus clone kis sortot pólóval 999ért!!! Múltkor a piacon vettem az unokaöcsinek 1700ért, és még azt is ócsónak találtam. Szépek, és én szeretem a CC cuccokat.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Csak szombaton??? Akkor én dolgozomKép
de kár

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, menjetek nyugodtan vasarnap. Legeloszor azt kell csinalni, hogy szepen besetalsz a gyerekkel a vizbe, fokozatosan hozzaszoktatod. (Bar szerintem imadni fogja). Aztan ha ezen tulvagytok, akkor megfogod a hona alatt, es hason huzod cikk-cakkban. A tenyeredet tedd az alla ala, hogy a feje ne essen a vizbe, ha elfaradt. Na kb ennyit csinaltunk eddig. Kép
A tampon szerintem sem jo, mert felszivja a vizet.

Lanyok, ne felejtsetek el bekenni a babakat! Es kb fel ora eleg a gyerekeknek. Nem erdemes megvarni, mig nyugosek lesznek.

Agi
agi77
 
 


Nem írtam pár napja. Anyukám szerda óta bent van a neurológián, szédülés stb. panaszokkal. Már sokkal jobban van, de a 7végét sajnos még bent kell töltenie.

Lottus ma végre elaludt du, úgy, hogy előtte langyos vízben pancsizott.
Őrület ez a meleg, ma a nagyáruház hőmérőjén 39 fok volt. Én se nagyon bírom, hát még a kicsik.
Tegnap viszont közölte az én "nagylányom", hogy "anya éhes vagyok" Kép, és evett.
Nekem fáj a fejem, na ezt se csodálom.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok!
Enikő, kizárólag magamra gondoltam a vén szatyor dolognál:-))) Neked meg egyébként is kötelező romantikázni hivatalból:-))))

Erika, nem hiszem hogy mást is elvállalna, mert rákos daganata volt/van és jár sugárkezelésre szegény, de azért ha mégis, akkor szólok.

Gabi, irigyellek a költözésért. Remélem, hamar sikerül belakni.

Melinda, jobbulást anyukádnak, gondolom ez a meleg neki sem tesz jót. Tündéri lehet Lotti. Ahogy most elolvastalak, végiggondoltam, hogy milyen más érzés, amikor már nem csak nyafi-szinten hallja az ember, hogy ANYA.:-)
B
babamama
 
 


Babamama! Komolyan mondom, én vagyok néha teljesen "kiakadva", mennyire fejlődik a lányKép
Teljesen pontosan, fel tudta sorolni tesóm képein, hogy ki-kicsoda, hozzáteszem, volt akit szombaton látott először. Oltári mondatokkal lep meg nap mint nap, a gügyögi, meg a nyafi már tényleg romantika nálunk.
Persze a dumából adódnak konfliktusaink is, pl. amikor közli, naná amikor sietnénk, hogy "nem, maradok, itt". Ja, és apu a "Víglaci".Kép

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda: Nagyon édes lehet Kép EZ a víglaci teccik Kép

Babamama: Akkor megnyugodtam Kép

Lányok szerintetek érdemes szülés utáni használatra venni, ilyen haskötőt, ami segíti a has visszahúzódását. Nincs mindenkinek olyan szerencsés alkata, hogy magától visszamenjen a pocak Kép Pölö nekem sincs, és nem szeretném, ha még nagyobb hasam lenne. Amikor jártam tornára mindenhol izmosodtam, fogytam, de a hasam az sehogy sem akart lemenni Kép Szóval érdemes, befektetni annyi pénzt amennyibe egy ilyen hasszorító kerül, vagy sem? És hogyan kell ezt használni? Rögtön szülés után felvenni, vagy hogy??? Használt közületek valaki ilyet??? Köszi az infókat előre is.Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Gabi! de jo lehet végre a házban lakni!

Ági! itt 29 fok lesz holnap igy mi mennénk de végül mégis festünk helyette.

Angi,Tünde! CC cuccokat én a Tisza L. Krt-on a Karát Fashion-ban veszek. Polo pl.750 volt a Corában tök ua. 1150Ft.

Enikö! szerintem sporolnak ott is, azért csak szalmonellára nézték öket. Tesom arra neg. lett mást meg nem kerestek. Nem lehet tudni mitöl lettek rosszul.

Enikö! nekem volt, de nem használtam, mert a Tena bugyi volt az egyetlen ami nem nyomta a sebet az meg beleragadt a haskötöbe. Igy visszaadtam.

Melinda! jobbulást anyukádnak!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Gigi,
köszi a címet!

gabici,
Csudaszép ez a kisbaba!

Tünde,
én holnap készülök a Corába fürdőrucit venni, tavaly ott elég olcsók voltak. Én sem férek bele a sajátomba, meg tavaly nyáron 48 kg voltam, amikor a fürdőrucimat vettem. Bezzeg most. Kép Kép

Angi,
nővérem sikeresen lebeszélt tegnap a játszószőnyegről,miután kiküldtem Bp-en a Kikába, hogy vegyen nekem. Olyan hidunk az van, majd varratok egy takarót anyósommal. Már megkértem és megcsinálja valamikor. Veszek mintás ágyneműhuzatot és belehúzunk egy régi takarót, amit lesteppel.

Enikő, tesóm esküdött a haskötőre, de én nem mertem a császár miatt. Jó kis hasam van, de ez inkább háj rajta. Jaj, itt a nyár,én meg úgy nézek ki, mint egy töltött pulyka. Én az OrvosiMűszer boltban vettem kb. 2e Ft-ért, míg az Anita márájú horror pénzbe került volna.

2 hét múlva megyünk a Balcsira, remélen nem lesz gond az utazás, Jozsó még nem ült bébihordozóban, eddig a mózessal autóztunk, de a leghosszabb utunk a belvárosig volt, max. 10 perc. Holnap elhozzuk a bébihordót, amit kölcsönkaptunk, és majd itthon próbálgatom.
Ti mikor utaznátok? reggel vagy este? Mondjuk nincs klíma az autónkban, szóval lehet hajnalban kellene utazni, akkor úgyis mindig alszik. A hajnali szopi után mondjuk. Szerintetek?
Vendég
 


Ez csak próba
gidane
 
 


Ágci,
köszi, megkaptam.

amúgy a szopi sztrájkos napokon látványosan kevesebb tejem van, de a jó napokon rengeteg, olyankor fejnem is kell reggel.
Vendég
 


Sziasztok!
Végre (talán a 6.levél megírása) után sikerült a párom segítségével rájönni arra, hogy hogyan is jelenik meg a levél!
Szóval még új vagyok, de lelkes!!!
Leírok én is néhány tapasztalatot, hátha segítek vele.
1. Nálunk amikor Annának jött a foga, borzalmas volt a popsija. Hiába volt minden kenőcs, krém (pl. Sudocream, bóraxos, Bepanthen stb.)nem akart elmúlni a pirosság. Így anyukám tanácsára kipróbáltam a házi disznózsírt, és az csodákat művelt 2-3 nap alatt. Utána pedig visszatértünk a bóraxosra.
2. Fürdőruhákat láttam a Tescoban, Corában is, de a régi fürdőruha szaküzlet (Z. Nagy Cukrászda mellett) elköltözött, de az ajtóra ki van írva az új cím, csak arra már nem emlékszem.
Pamut melltartót elfogadható áron pedig a Renitexben találtam.

Egyébként 29 éves vagyok. Anna lányunk 2002.jún.1-én született. Nagy huncut!
Második babánkkal pedig okt. végére vagyok kiírva (a jelek szerint ő is kislány lesz).
A következő bejelentkezésemig is kívánok mindannyiótoknak jó egészséget, és hasznos kikapcsolódást!
Üdvözlettel: Gidane
gidane
 
 


Gidane! Üdv közöttünk. Jó a szlogened, "új vagyok, de lelkes". Kinél szültél? Simán?
A lányaink hasonló korúak, Lottikám 2002.aug.20-án született.Kép
Merre laktok? Láttam tanár vagy. Mit tanítottál?
Mi lesz a neve a kistesónak?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Gidane, udv a topikban!

Eniko, biztos, hogy jo ez a haskoto? Nem jobb egy kis torna? Nem ertek hozza, de ezzel az izevel meg kevesbe hasznalod a hasizmodat nem?

Dancsi, en biztosan hajnalban utaznek.

Karmen, jo festest! Mit fogtok festeni? Orulok, hogy jobban vannak a tesodek!

Melinda, nagyon ugyes Lottika! Kép Most irigykedek! Kép

Olvasgattam a babaszoban a kicsimoncsicsi fele sztorit, hat ez nagggyon durva!

Szerintetek a kistesot konnyebb osszehozni? (Meg nem aktualis, csak erdekel.)

Pussz: Agi
agi77
 
 


Ági: A haskötő a megnyúlt bőrt nyomja vissza. Nem az izmokat. Az uncsiesóm felesége 94-ben szülte a kisfiát, és ott ahol szülte az volt a módi, hogy a 2 órás megfigyelésre homokzsákot tettek a hasára. Tök szépen visszament a hasa. Egyáltalán nem látszott meg rajta, hogy szült. A második babát, már máshol szülte 98-ban. Ott nem tettek rá semmit, és nagyon meg van nyúlva a hasaKép. Ő is hízékony, testalkatú, mint én. Nekem már az elsővel sem ment vissza a hasam, most nem szeretnék ugyanebbe a hibába esni. Inkább veszek haskötőt. Ha nem ér semmit, akkor is a lelkiismeretem tiszta, hogy megtettem minden tőlem telhetőt az ügy érdekében Kép!

Kicsimoncsicsit én is elolvastam, az egészet. Nagyon gázKép Szégyelje magát Kép Fel kéne jelenteni.

Kistesó állítólag könnyebben összejön, mint az első baba Nektek Kristóf könnyen összejött?

Dancsi: melyik orvosi szaküzletben vetted a haskötőt? Vannak benne méretek? És milyen széles? Császárnál én sem merném használni!

Gidane: Üdv itt nálunk Kép Merre fele laktok? Hol tanítasz és mit? Mesélj magadról.....Kép tehetnél fel aprofilodba képet Annáról. Nagyon szép neve van a kislányodnak!Kép

Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Eniko, jo gyors voltal!Kép
Na ha a bor megnyulasan segit a haskoto (vagyis visszahuzodasan), akkor biz nalam is elkelt volna. Kép Persze nem feltuno, de en latom. Kép
Kristof a masodik honapban jott ossze.
Nekem nem sikerult vegigolvasni mind a 2 moncsicsis topikot, ahhoz hajnalig itt kene ulnom. Remelem lesz kovetkezmenye.

Ja es majd el felejtettem! Kristof ma delutan 2 es fel orat aludt! Ezt le kellett irnom, ilyen meg nem volt. Kép

Agi
agi77
 
 


Lányok, mi az a kicsimoncsis sztori?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda, Zsofi irt a multkor rola, a babaszoban van egy noci, aki Varga Monika neven cuccokat kunyeral, mondvan van 4 gyereke, es elvesztette a ferjet, kicsimoncsicsi neven meg arulja oket. Azzal bukott le, hogy veletlenul a kicsimoncsicsi neven koszont meg pledet, vagy valamit. Te mint jogasz mit mondasz? Lehet kovetkezmenye, ha feljelentik?

Ime a ket topik.
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=139390;from=1
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=132582
Agi
agi77
 
 


Ági! ma ajtokat festünk de nem lesz készen, meg kell még ablakokat is meg elöszobát. Szoval lesz elég dolog, de szeretem ha körülöttem szép amit látok. Azért valamelyik nap ha az idö jo mennénk uszni hétvégén. Majd megirom mikor hátha ti is akkor jöttök le.
Kristof nem szeret du. aludni?

Ági! ez nagyon durva, ekkora pofátlanságot!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Enikő,
a Feketesas és Kígyó sarkán vettem. Meg kellett rendelnem, éppen nem volt nekik, és igen több méret van belőle. Azt hiszem 2-2500 körül volt az ára.

Mindjárt indulunk a Corába fürdőrucit venni, majd ott ér a sokkhatás a nagy tükör előtt. Még sosem volt egyberészesem, utálni fogom, de nincs más választásom. Kép Kép
Vendég
 


Dancsi: Miért nem "vehetsz" fel többet bikinit? Én csak a csíkjaim miatt nem hordok. A hájamat letojom, nem érdekel.Kép Otthon az udvarban, bikiniben szioktam flangálni. Strandra már nem venném fel, de csak és kizárólag a zebrás hasam miatt! Neked is csíkos lett? A csaszi helye az bikinivonalban van nem? Az a bikinialsó alatt nem láccik! Elvileg legalábbis....
Egyelőre még nem aktuális a haskötő, de az év végén utánanézek. Köszi az infót, ha nem írtad volna, akkor megvettem volna azt a bazi drágát Kép Köszi Kép

És mi a véleményetek a kismama fehérneműkről. Tehermentesítő, bugyi, meg haspánt, cicifix meg ilyenek. Hordott valaki ilyesmit? Én semmit, lehet azért is lett csíkos a hasamKép najó tuti nem azért, hanem hajlam, de hát akkor is utálom Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Karmen, hat akkor jo munkat! Biztos szep lesz!Kép
Szeret aludni Kristof, csak nem ennyit. Mi lehet, hogy szerdan megyunk uszni, remelem addig rendbejon a kislegeny es az ido is szep lesz.

Eniko, en nem hasznaltam kismama fehernemut, csak tangat. Illetve terhes melltartot, mert a tobbit kinottem. Kened majd valalmivel a hasad? A milupanak van kremje, nekem bevalt. Van aki meg sima babaolajat hasznal.

Dancsi, tenyleg miert nem jo a bikini?

Kepzeljetek, egyre tobben mondjak, hogy kezdjem el elvalasztani Kristofot. Nem ertem miert. Na mindegy, csak furcsa.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok

Zsófi, mit mutatott a röntgen Pankánál? Remélem szépen javul Kép.

Gabici, Edi nagyon aranyos, az ujjszopis tetszik nekem is a legjobban. Kép

Ágci, köszi Kép a tippet, kipróbálom.

Cenikő, nekem volt haspántom, annyira nem vált be. Mondjuk nem csíkos a hasam, de szerintem nem ettől, a combom viszont... Kép A haspántot használtan vettem (bár szerintem nem is használták) a Lengyel utcában, sokkal olcsóbb, abból is van több méret. Kölcsön is tudom adni. Kép

Babamama, rossz lehet akkor látni a 15 hós szuri beadást, brrr...

Üdv Gidane Kép, tegyél majd fel képet Annáról.

Agi, biztos csak azért mondják, mert régen nem szoptattak ilyen sokáig az anyukák. Nekem a nagymamán csodálkozik mindig, hogy még csak szopik Virág és van elég tejem? Kép

Virág most két éjjel is nyűglődött (a melegtől), délelőtt meg jót alszik Kép, most is, én meg kókadozok.

Gigi
gigi1
 
 


Lattatok a hiradot? Grazban egy 40 hetes baba helyett egy 28 hetest emeltek ki. Hat ez dobbenet. Kép

Gigi, persze az idosek nem zavarnak, csak jot mosolygok magamban, viszont eleg sok fiatal is mondja. Ja es a kokadozas iemeros. Kép Mikor kezditek el a hozzataplalast?

1 kep Kristofrol:

Kép

Agi
agi77
 
 


Enikő,
én nem repedtem ki, de megvannak még a csíkjaim (linea nigra???), meg a köldököm is rusnya fekete még. Ezért nem szeretnék bikinit húzni. Meg ugye a háj a hason, deréktájékon. A sógórnőm szerint az első strandolás után nem fog érdekelni a dolog. Lehet igaza van.
De nem is nagyon próbálgattam, mert sajna ömlött a tej a cicből és csupa maszat lettem, nem akartam összekenni a fürdőrucikat sem.

Hát, a Corába ne menjetek fürdőrucit venni (csak ha csuda csinik vagytok), csak gebékre valót árulnak. Azonban láttam és vettem olyan bodyt, amit nem kell a buksit áthúzni, hanem oldalt kell bepatentolni. Jozsónak volt már 2 ilyene, és nagyon szeretjük. És vannak jó áron nyári cuccok, bodyk, meg jópofa napozók.

Ági,
tündéri a Kristóf baba, aki nem is baba, hanem nagyfiú már. Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: